Rozkład jazdy PKS Warszawa – Lwów

03:10
21 lip
11:35
21 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
91,80
03:10
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:35
21 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
03:10
21 lip
12:05
21 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
91,80
03:10
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
12:05
21 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
21 lip
17:10
21 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
70,00
07:00
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
07:10
Warszawa
08:15
Grójec
09:20
Radom
10:20
Puławy
11:10
Lublin
13:35
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
15:15
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
17:10
21 lip
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Van Hool Astron
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
21 lip
17:10
21 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
63,00
07:00
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
07:10
Warszawa
08:15
Grójec
09:20
Radom
10:20
Puławy
11:10
Lublin
13:35
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
15:15
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
17:10
21 lip
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Van Hool Astron
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
21 lip
18:00
21 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
80,00
08:00
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
18:00
21 lip
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
21 lip
18:00
21 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
80,00
08:00
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
18:00
21 lip
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
21 lip
18:00
21 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
80,00
08:00
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
08:30
Piaseczno
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
18:00
21 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
21 lip
18:00
21 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
80,00
08:00
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
08:30
Piaseczno
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
18:00
21 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
21 lip
18:00
21 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
82,40
08:00
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
18:00
21 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
21 lip
18:00
21 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
82,40
08:00
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
18:00
21 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
21 lip
21:20
21 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec kolejowy (pobliżu bagażnika), ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
75,48
10:30
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:50
Radom
13:00
Ostrowiec Świętokrzyski
13:25
Opatów
14:10
Sandomierz
14:50
Stalowa Wola
15:40
Rzeszów
17:00
Jarosław
19:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:20
21 lip
Lwów
Dworzec kolejowy (pobliżu bagażnika), ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
21 lip
01:00
22 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
83,03
15:30
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
18:40
Lublin
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
01:00
22 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
21 lip
01:00
22 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
75,00
15:30
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
18:40
Lublin
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
01:00
22 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
21 lip
02:15
22 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec Autobusowy „Północ”, ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 225
Kupić za
70,00
13:50
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:50
Lublin
23:59
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:15
22 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy „Północ”, ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 225
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
21 lip
02:25
22 lip
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
81,60
16:55
21 lip
Warszawa
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
Dw. PKS W-wa Zachodnia,Al. Jerozolimskie 144
ul. Dworcowa 12
Hrebenne/Rawa Ruska
02:25
22 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
21 lip
03:00
22 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
79,26
17:30
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:10
Lublin
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
22 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
21 lip
03:05
22 lip
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
80,00
16:55
21 lip
Warszawa
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
03:05
22 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
21 lip
03:05
22 lip
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
81,60
16:55
21 lip
Warszawa
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
Dw. PKS W-wa Zachodnia,Al. Jerozolimskie 144
ul. Dworcowa 12
Hrebenne/Rawa Ruska
Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
03:05
22 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:35
21 lip
03:30
22 lip
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
81,60
16:35
21 lip
Warszawa
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
Dw. PKS W-wa Zachodnia,Al. Jerozolimskie 144
dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
03:30
22 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 lip
03:50
22 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
80,00
19:00
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:30
Piaseczno
22:15
Lublin
23:45
Zamość
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
03:50
22 lip
Lwów
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 lip
03:50
22 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
83,03
19:00
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:45
Lublin
02:05
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:50
22 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 lip
03:50
22 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
66,95
19:00
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
03:50
22 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
21 lip
04:00
22 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy stacji benzynowej "WOG", ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 291
Kupić za
84,69
17:50
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:05
Lublin
02:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
Lwów
04:00
22 lip
Lwów
Przystanek autobusowy stacji benzynowej "WOG", ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 291
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
21 lip
04:20
22 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
84,69
17:50
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:05
Lublin
02:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
Lwów
04:20
22 lip
Lwów
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 lip
05:30
22 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Dworzec kolejowy" (przystanek autobusowy nr 29, w pobliżu parkingu), ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
65,00
19:00
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
05:30
22 lip
Lwów
Przystanek autobusowy "Dworzec kolejowy" (przystanek autobusowy nr 29, w pobliżu parkingu), ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 lip
05:30
22 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Dworzec kolejowy" (przystanek autobusowy nr 29, w pobliżu parkingu), ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
80,00
19:00
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
05:30
22 lip
Lwów
Przystanek autobusowy "Dworzec kolejowy" (przystanek autobusowy nr 29, w pobliżu parkingu), ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:40
21 lip
06:00
22 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
70,00
21:40
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
23:45
Lublin
03:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:00
Lwów
06:00
22 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:40
21 lip
06:30
22 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
70,00
21:40
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
23:45
Lublin
03:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:00
Lwów
06:30
22 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
21 lip
06:35
22 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dvitrseva Square 1, stacja autobus. obok Dw. Kolejowego
Kupić za
70,00
21:00
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
06:35
22 lip
Lwów
Dvitrseva Square 1, stacja autobus. obok Dw. Kolejowego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:40
21 lip
08:20
22 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
98,13
23:40
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
02:30
Lublin
04:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
08:20
22 lip
Lviv railway station
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
21 lip
08:30
22 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
67,78
20:20
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:10
Radom
23:40
Kielce
06:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
08:30
22 lip
Lwów
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:40
21 lip
09:00
22 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
98,13
23:40
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
02:30
Lublin
04:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
08:20
Lwów
09:00
22 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
21 lip
09:20
22 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
100,94
23:00
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
09:20
22 lip
Lwów
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
21 lip
09:20
22 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
86,70
23:00
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
09:20
22 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
21 lip
09:55
22 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
100,94
23:00
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
09:55
22 lip
Lwów
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
21 lip
09:55
22 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
86,70
23:00
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
09:55
22 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek: