Rozkład jazdy PKS Warszawa – Lwów

03:10
12:05
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
65,22
03:10
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
12:05
5 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
18:00
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
72,47
08:00
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
08:30
Piaseczno
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów KB(Poland/Ukraine)
18:00
5 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:40
19:10
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
78,63
09:40
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
19:10
5 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:40
19:40
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
78,63
09:40
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
19:40
5 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
20:30
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
69,57
11:00
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:20
Warszawa
14:20
Lublin
16:50
Hrebenne GPK
20:30
5 gru
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
20:55
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
78,63
12:00
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
20:55
5 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
21:15
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
78,63
12:00
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:15
5 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
00:30
6 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
LWÓW 15, ul. Chmielnickiego Bogdana 291 CPN WOG
70,00
14:50
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
GNIEZNO
POZNAŃ
ŁÓDŹ
WARSZAWA
LUBLIN
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
00:30
6 gru
Lwów
LWÓW 15, ul. Chmielnickiego Bogdana 291 CPN WOG
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
00:30
6 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Zatrzymaj stacji benzynowej „WOG”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 291
70,00
14:50
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
00:30
6 gru
Lwów
Zatrzymaj stacji benzynowej „WOG”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 291
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:45
01:30
6 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
65,22
15:45
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
6 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
01:30
6 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
90,00
16:00
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
19:20
Lublin
00:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
6 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
02:15
6 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
70,00
13:50
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:50
Lublin
23:59
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:15
6 gru
Lwów
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
03:00
6 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
70,00
17:30
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
20:10
Lublin
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
6 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
03:15
6 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
78,63
18:30
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
03:15
6 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
03:40
6 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
78,63
18:30
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
03:40
6 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
03:50
6 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
70,00
19:00
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
GDYNIA
GDAŃSK
GRUDZIĄDZ
BYDGOSZCZ
TORUŃ
WŁOCŁAWEK
KUTNO
ŁÓDŹ
WARSZAWA
PIASECZNO
LUBLIN
ZAMOŚĆ
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
PERVOMAISK
YUZHNOUKRAINSK
VOZNESENSK
MYKOLAIV
03:50
6 gru
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
03:50
6 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Pl. Dwircewa 1
70,00
19:00
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
03:50
6 gru
Lwów
Pl. Dwircewa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:15
04:25
6 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
52,18
19:15
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:55
Lublin
02:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
6 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
04:50
6 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Zatrzymaj stacji benzynowej „WOG”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 291
72,47
17:50
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:05
Lublin
02:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:50
6 gru
Lwów
Zatrzymaj stacji benzynowej „WOG”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 291
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
04:55
6 gru
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury; dom 1
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
55,00
18:00
5 gru
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury; dom 1
18:10
Modlin
19:10
Warszawa
22:20
Lublin
02:00
04:55
6 gru
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:15
04:55
6 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
55,00
19:15
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:20
Lublin
02:00
04:55
6 gru
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
04:55
6 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
72,47
19:30
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
20:50
Radom
22:00
Ostrowiec Świętokrzyski
23:00
Sandomierz
23:40
Stalowa Wola
03:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:40
Lwów
04:55
6 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
06:00
6 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
72,47
20:30
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:00
6 gru
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
06:00
6 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
72,47
20:30
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
02:30
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
Hrebenne GPK
06:00
6 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:40
06:30
6 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
65,00
21:40
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
00:20
Lublin
04:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:00
Lwów
06:30
6 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
06:40
6 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
72,47
20:30
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:00
Lwów
06:40
6 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
06:50
6 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
52,18
21:00
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
23:40
Lublin
04:15
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:25
Lwów
06:50
6 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • SETRA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
07:15
6 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
68,12
21:50
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
00:20
Lublin
04:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
07:15
6 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
08:20
6 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
72,59
23:40
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
23:20
Lublin
04:50
Hrebenne GPK
08:20
6 gru
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
09:00
6 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
72,59
23:40
5 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
23:20
Lublin
04:50
Hrebenne GPK
08:20
Lwów
09:00
6 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.