Bilety autobusowe

Warszawa - Lwów

od 50 zł, 23 wrz

Rozkład jazdy PKS Warszawa – Lwów

03:10
23 wrz
w drodze 07 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:35
23 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

92
03:10
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:35
23 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
03:10
23 wrz
w drodze 07 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:05
23 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

90
03:10
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:05
23 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
03:10
23 wrz
w drodze 07 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:05
23 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

92
03:10
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:05
23 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
23 wrz
w drodze 09 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

18:00
23 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

70
08:00
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
18:00
23 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
23 wrz
w drodze 09 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:25
23 wrz

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

80
10:30
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:10
Grójec
11:50
Radom
13:00
Ostrowiec Świętokrzyski
13:25
Opatów
13:50
Sandomierz
14:30
Stalowa Wola
15:30
Lotnisko Rzeszow Jasionka (RZE)
15:40
Rzeszów
16:50
Jarosław
18:25
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:10
Jaworów
20:35
Nowojaworowsk
21:25
23 wrz
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Scania Irizar
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
23 wrz
w drodze 10 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:35
23 wrz

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

128
10:30
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:35
23 wrz
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • -
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
23 wrz
w drodze 09 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

00:50
24 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

84
14:40
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:40
Lublin
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
00:50
24 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
23 wrz
w drodze 08 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

01:00
24 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

77
15:30
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:40
Lublin
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
01:00
24 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
23 wrz
w drodze 08 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

01:30
24 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

70
16:00
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:20
Lublin
00:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
24 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:45
23 wrz
w drodze 09 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

02:00
24 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

70
15:45
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
22:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
02:00
24 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
23 wrz
w drodze 11 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

02:15
24 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

70
13:50
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:50
Lublin
23:59
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:15
24 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
23 wrz
w drodze 08 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

03:00
24 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

74
17:30
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:10
Lublin
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
24 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
23 wrz
w drodze 07 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

03:30
24 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

70
19:10
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:45
Lublin
01:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:30
24 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
23 wrz
w drodze 07 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

03:50
24 wrz

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

80
19:00
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:30
Piaseczno
22:15
Lublin
23:45
Zamość
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
03:50
24 wrz
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
23 wrz
w drodze 07 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

03:50
24 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

70
19:00
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:45
Lublin
02:05
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:50
24 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
23 wrz
w drodze 09 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:00
24 wrz

Lwów

Stacja benzynowa WOG, ul. Bogdana Khmelnytskoho 291

79
17:50
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:05
Lublin
02:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
24 wrz
Lwów
Stacja benzynowa WOG, ul. Bogdana Khmelnytskoho 291
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
23 wrz
w drodze 08 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:40
24 wrz

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

77
19:30
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:50
Radom
22:00
Ostrowiec Świętokrzyski
03:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:40
24 wrz
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
23 wrz
w drodze 07 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:50
24 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

70
20:30
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
22:50
Lublin
23:50
Krasnystaw
01:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
04:50
24 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
23 wrz
w drodze 09 godz. 55 min

Warszawa airport

Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

04:55
24 wrz

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

70
18:00
23 wrz
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
18:10
Lotnisko Modlin (WMI)
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
24 wrz
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
23 wrz
w drodze 09 godz. 55 min

Warszawa airport

Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

04:55
24 wrz

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

70
18:00
23 wrz
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
18:10
Lotnisko Modlin (WMI)
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
24 wrz
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:15
23 wrz
w drodze 08 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:55
24 wrz

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

70
19:15
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
24 wrz
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:15
23 wrz
w drodze 08 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:55
24 wrz

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

70
19:15
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
24 wrz
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
23 wrz
w drodze 07 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

05:00
24 wrz

Lviv railway station

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

77
20:30
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
24 wrz
Lviv railway station
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
23 wrz
w drodze 07 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

05:00
24 wrz

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

77
20:30
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
05:00
24 wrz
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:40
23 wrz
w drodze 07 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

06:00
24 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

70
21:40
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:45
Lublin
03:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:00
Lwów
06:00
24 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
23 wrz
w drodze 11 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

06:15
24 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

84
17:30
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
20:35
Lublin
21:55
Zamość
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
06:15
24 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
23 wrz
w drodze 11 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

06:15
24 wrz

Lviv Bus Station

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

84
17:30
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
06:15
24 wrz
Lviv Bus Station
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
23 wrz
w drodze 08 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

06:15
24 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

77
20:30
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
06:15
24 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
23 wrz
w drodze 08 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

06:15
24 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

77
20:30
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
06:15
24 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:40
23 wrz
w drodze 07 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

06:30
24 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

70
21:40
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:45
Lublin
03:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:00
Lwów
06:30
24 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:40
23 wrz
w drodze 07 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:20
24 wrz

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

105
23:40
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:20
24 wrz
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:40
23 wrz
w drodze 07 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:30
24 wrz

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

92
23:40
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:30
24 wrz
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:40
23 wrz
w drodze 08 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

09:00
24 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

105
23:40
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
09:00
24 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:40
23 wrz
w drodze 08 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

09:10
24 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

92
23:40
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
09:10
24 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek: