Rozkład jazdy PKS Warszawa – Lwów

03:10
22 sty
11:35
22 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
90,00
03:10
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DA-8, pl. Dvirtseva 1
11:35
22 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:10
22 sty
12:05
22 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
70,89
03:10
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
12:05
22 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
22 sty
18:00
22 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
80,00
08:00
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
08:30
Piaseczno
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
18:00
22 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
22 sty
18:00
22 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
80,00
08:00
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
08:30
Piaseczno
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
18:00
22 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
22 sty
18:00
22 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
80,00
08:00
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
18:00
22 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:40
22 sty
19:10
22 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
77,69
09:40
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
19:10
22 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:40
22 sty
19:40
22 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
69,00
09:40
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DA, ul. Stryjska 109
19:40
22 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:40
22 sty
19:40
22 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
77,69
09:40
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
19:40
22 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
22 sty
20:30
22 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
61,87
11:00
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:20
Warszawa
14:20
Lublin
16:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
20:30
22 sty
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
22 sty
20:55
22 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
77,69
12:00
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
20:55
22 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
22 sty
21:15
22 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
77,69
12:00
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:15
22 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
22 sty
21:20
22 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa "Central" (w pobliżu bagażnika), plac Pałacowy; dom 1
Kupić za
51,56
10:30
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
12:10
Radom
15:40
Rzeszów
17:00
Jarosław
19:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
19:30
Nowojaworowsk
19:45
Jaworów
21:20
22 sty
Lwów
Stacja kolejowa "Central" (w pobliżu bagażnika), plac Pałacowy; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
22 sty
21:35
22 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
80,00
10:30
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:35
22 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
22 sty
21:35
22 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
80,00
10:30
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:35
22 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
22 sty
00:25
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
60,84
16:15
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
18:25
Lublin
22:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
00:25
23 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
22 sty
01:30
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,00
16:00
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
19:20
Lublin
00:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
23 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:45
22 sty
02:00
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
Kupić za
58,00
15:45
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
02:00
23 sty
Lwów
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
22 sty
03:00
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
70,00
17:30
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
20:10
Lublin
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
23 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
22 sty
03:00
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
70,00
17:30
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dw. Autobusowy, ul. Stryjska 109
03:00
23 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
22 sty
03:15
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
85,47
18:30
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
03:15
23 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
22 sty
03:40
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
85,47
18:30
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
03:40
23 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
22 sty
03:50
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
80,00
19:00
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
19:30
Piaseczno
22:15
Lublin
23:45
Zamość
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
03:50
23 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
22 sty
03:50
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
70,89
19:00
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:45
Lublin
02:05
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:50
23 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
22 sty
03:50
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
80,00
19:00
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
03:50
23 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:15
22 sty
04:25
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
58,01
19:15
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:55
Lublin
02:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
23 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
22 sty
04:40
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
80,00
19:30
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec Kolejowy, Plac Dworcowy 1
04:40
23 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
22 sty
04:45
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
80,00
19:30
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec PKS AS-8, Plac Dworcowy 1
04:45
23 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
22 sty
04:50
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy stacji benzynowej "WOG", ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 291
Kupić za
64,44
17:50
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:05
Lublin
02:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:50
23 sty
Lwów
Przystanek autobusowy stacji benzynowej "WOG", ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 291
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
22 sty
04:55
23 sty
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury; dom 1
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
55,00
18:00
22 sty
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury; dom 1
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
22:20
Lublin
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
23 sty
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
22 sty
04:55
23 sty
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury; dom 1
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
55,00
18:00
22 sty
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury; dom 1
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
22:20
Lublin
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
23 sty
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:15
22 sty
04:55
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
55,00
19:15
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:20
Lublin
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
23 sty
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:15
22 sty
04:55
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
55,00
19:15
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:20
Lublin
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
23 sty
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
22 sty
04:55
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
70,89
19:30
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
20:50
Radom
22:00
Ostrowiec Świętokrzyski
23:00
Sandomierz
23:40
Stalowa Wola
03:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:40
Lwów
04:55
23 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
22 sty
05:00
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
70,99
20:30
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
03:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
23 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
22 sty
05:00
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
90,00
20:30
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec Kolejowy AC-8, Plac Dworcowy 1
05:00
23 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
22 sty
05:00
23 sty
,
Przystanek autobusowy stacji benzynowej "WOG", ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 291
Kupić za
74,01
17:50
22 sty
Warszawa
,
05:00
23 sty
Lwów
Przystanek autobusowy stacji benzynowej "WOG", ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 291
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
22 sty
05:00
23 sty
,
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
81,51
20:30
22 sty
Warszawa
,
05:00
23 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
22 sty
05:25
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
69,00
20:00
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DA-8, pl. Dworcowy 1
05:25
23 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
22 sty
05:25
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
77,69
20:00
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
05:25
23 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
22 sty
05:45
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
77,69
20:00
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
05:45
23 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
22 sty
06:00
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
64,44
20:30
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:00
23 sty
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
22 sty
06:15
23 sty
,
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
81,51
20:30
22 sty
Warszawa
,
06:15
23 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
22 sty
06:25
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
77,69
21:30
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
06:25
23 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:40
22 sty
06:30
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
65,00
21:40
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
00:20
Lublin
04:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:00
Lwów
06:30
23 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
22 sty
06:40
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
64,44
20:30
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:00
Lwów
06:40
23 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
22 sty
06:45
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
77,69
21:30
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
06:45
23 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
22 sty
07:00
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
70,00
21:00
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dw. PKS, ul. Stryjska 109
07:00
23 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
22 sty
07:15
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
60,58
21:50
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
00:20
Lublin
04:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
07:15
23 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
22 sty
07:15
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
80,46
21:50
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:15
23 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
22 sty
07:30
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
70,00
21:50
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:30
23 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
22 sty
08:20
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
74,11
23:40
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
08:20
23 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
22 sty
09:00
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
70,00
23:00
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
AD nr 1, ul. Stryjska 109
09:00
23 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
22 sty
09:00
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
74,11
23:40
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:00
23 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
22 sty
09:10
23 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
80,00
23:40
22 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec Autobusowy ul.Stryjska 109
09:10
23 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.