Rozkład jazdy PKS Kijów – Warszawa

07:00
16 lip
22:15
16 lip
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
133,25
07:00
16 lip
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
22:15
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
16 lip
22:25
16 lip
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
90,36
07:00
16 lip
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
07:20
Kijów
10:10
Żytomierz
11:50
Nowogród Wołyński
13:20
Równe
14:50
Łuck
18:00
19:40
Lublin
22:25
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • EOS E-200 COACH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
16 lip
22:25
16 lip
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
97,89
07:00
16 lip
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
07:20
Kijów
10:10
Żytomierz
11:50
Nowogród Wołyński
13:20
Równe
14:50
Łuck
18:00
19:40
Lublin
22:25
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • EOS E-200 COACH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
16 lip
22:25
16 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
90,36
07:50
16 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
10:10
Żytomierz
11:50
Nowogród Wołyński
13:20
Równe
14:50
Łuck
18:00
19:40
Lublin
22:25
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • EOS E-200 COACH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
16 lip
22:25
16 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
97,89
07:50
16 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
10:10
Żytomierz
11:50
Nowogród Wołyński
13:20
Równe
14:50
Łuck
18:00
19:40
Lublin
22:25
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • EOS E-200 COACH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
16 lip
22:25
16 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
100,00
07:50
16 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
22:25
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:20
16 lip
02:20
17 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
90,36
11:20
16 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:40
Żytomierz
16:50
Równe
18:20
Łuck
20:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
20:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:10
Lublin
02:20
17 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
16 lip
04:10
17 lip
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
90,36
14:00
16 lip
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
14:40
Kijów
17:20
Korosteń
19:25
Sarny
21:10
Kowel
22:40
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:35
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
22:35
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:05
Lublin
04:10
17 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
16 lip
04:10
17 lip
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
81,32
14:00
16 lip
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
14:40
Kijów
17:20
Korosteń
19:25
Sarny
21:10
Kowel
22:40
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:35
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
22:35
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:05
Lublin
04:10
17 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
16 lip
04:10
17 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
90,36
15:00
16 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
17:20
Korosteń
19:25
Sarny
21:10
Kowel
22:40
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:35
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
22:35
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:05
Lublin
04:10
17 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
16 lip
04:10
17 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
81,32
15:00
16 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
17:20
Korosteń
19:25
Sarny
21:10
Kowel
22:40
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:35
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
22:35
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:05
Lublin
04:10
17 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
16 lip
04:10
17 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
90,36
15:00
16 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
16:50
Korosteń
18:40
Sarny
19:40
Maniewicze
20:50
Kowel
22:00
23:30
Chełm
01:00
Lublin
04:10
17 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
16 lip
04:25
17 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
84,00
13:00
16 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:25
Korosteń
17:40
Sarny
19:15
Maniewicze
21:30
23:45
Chełm
01:15
Lublin
04:25
17 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
16 lip
04:25
17 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
85,84
13:00
16 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:25
Korosteń
17:40
Sarny
19:15
Maniewicze
21:30
23:45
Chełm
01:15
Lublin
04:25
17 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
16 lip
04:40
17 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
110,00
13:00
16 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
04:40
17 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
16 lip
05:50
17 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
90,36
14:10
16 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
16:20
Żytomierz
18:00
Nowogród Wołyński
19:20
Równe
20:40
Łuck
22:00
Włodzimierz Wołyński
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:00
Chełm
02:30
Lublin
05:50
17 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:25
16 lip
05:55
17 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
Kupić za
94,86
12:25
16 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
05:55
17 lip
Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
16 lip
06:20
17 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
84,00
16:30
16 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:35
Korosteń
20:45
Sarny
22:10
Maniewicze
00:20
03:10
Lublin
06:20
17 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
16 lip
06:20
17 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
85,84
16:30
16 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:35
Korosteń
20:45
Sarny
22:10
Maniewicze
00:20
03:10
Lublin
06:20
17 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:25
16 lip
06:20
17 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
94,86
12:25
16 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
06:20
17 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
16 lip
06:30
17 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
110,00
16:30
16 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
06:30
17 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
16 lip
07:40
17 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
90,36
17:00
16 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:50
Żytomierz
19:55
Nowogród Wołyński
21:25
Równe
22:50
Łuck
00:20
Kowel
01:30
03:00
Chełm
04:30
Lublin
07:40
17 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
16 lip
10:25
17 lip
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
90,36
21:00
16 lip
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
22:55
Korosteń
00:40
Sarny
02:25
Kowel
04:45
07:15
Lublin
10:25
17 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
16 lip
10:25
17 lip
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
100,00
21:00
16 lip
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
10:25
17 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
16 lip
14:30
17 lip
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
133,25
20:30
16 lip
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
14:30
17 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Warszawa
Do miasta Kijów
Z miasta Warszawa