Rozkład jazdy PKS Kijów – Warszawa

07:00
25 kwi
21:25
25 kwi
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
84,12
07:00
25 kwi
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
07:40
Kijów
10:10
Żytomierz
11:50
Nowogród Wołyński
13:20
Równe
14:50
Łuck
18:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
19:40
Lublin
21:25
25 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
25 kwi
21:25
25 kwi
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
84,12
07:50
25 kwi
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
10:10
Żytomierz
11:50
Nowogród Wołyński
13:20
Równe
14:50
Łuck
18:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
19:40
Lublin
21:25
25 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
25 kwi
22:15
25 kwi
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
136,46
07:00
25 kwi
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
22:15
25 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
25 kwi
22:25
25 kwi
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
120,00
07:50
25 kwi
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
07:00
Dw. PKS, 'Kijów' Al. Nauky 1/2
22:25
25 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
25 kwi
00:10
26 kwi
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
84,12
11:00
25 kwi
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:00
Korosteń
15:10
Sarny
16:20
Maniewicze
17:20
Kowel
18:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
20:00
Chełm
21:25
Lublin
00:10
26 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
25 kwi
04:10
26 kwi
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
84,12
15:00
25 kwi
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
16:50
Korosteń
18:40
Sarny
19:40
Maniewicze
20:50
Kowel
22:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:30
Chełm
01:00
Lublin
04:10
26 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
25 kwi
04:25
26 kwi
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
79,91
13:00
25 kwi
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:25
Korosteń
17:40
Sarny
19:15
Maniewicze
21:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:45
Chełm
01:15
Lublin
04:25
26 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
25 kwi
05:00
26 kwi
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
77,11
13:00
25 kwi
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
14:50
Żytomierz
17:40
Równe
20:45
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
Lublin
05:00
26 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
25 kwi
05:00
26 kwi
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
113,86
13:00
25 kwi
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
05:00
26 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-50
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
25 kwi
05:50
26 kwi
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
84,12
14:10
25 kwi
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
16:20
Żytomierz
18:00
Nowogród Wołyński
19:20
Równe
20:40
Łuck
22:00
Włodzimierz Wołyński
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:00
Chełm
02:30
Lublin
05:50
26 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
25 kwi
06:20
26 kwi
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
75,00
16:30
25 kwi
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:35
Korosteń
20:45
Sarny
22:10
Maniewicze
00:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:10
Lublin
06:20
26 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
25 kwi
06:20
26 kwi
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
79,91
16:30
25 kwi
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:35
Korosteń
20:45
Sarny
22:10
Maniewicze
00:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:10
Lublin
06:20
26 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
25 kwi
06:30
26 kwi
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
75,00
16:30
25 kwi
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
06:30
26 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
25 kwi
06:30
26 kwi
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
75,00
16:30
25 kwi
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
06:30
26 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
25 kwi
06:40
26 kwi
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
134,34
14:40
25 kwi
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
06:40
26 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-50
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
25 kwi
07:10
26 kwi
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
81,31
17:00
25 kwi
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
18:50
Żytomierz
21:50
Równe
23:25
Łuck
00:35
Kowel
01:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:25
Lublin
07:10
26 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
25 kwi
07:40
26 kwi
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
84,12
17:00
25 kwi
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:50
Żytomierz
19:55
Nowogród Wołyński
21:25
Równe
22:50
Łuck
00:20
Kowel
01:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
Chełm
04:30
Lublin
07:40
26 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:55
25 kwi
07:45
26 kwi
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
113,86
16:55
25 kwi
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
07:45
26 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-51
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:45
25 kwi
08:50
26 kwi
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
74,31
17:45
25 kwi
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
19:50
Żytomierz
22:50
Równe
02:10
Czerwonohrad
02:50
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
08:50
26 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:45
25 kwi
08:50
26 kwi
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
74,31
17:45
25 kwi
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
20:00
Żytomierz
23:00
Równe
23:50
Dubno
00:40
Brody
01:40
Radziechów
02:10
Czerwonohrad
02:50
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
08:50
26 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:45
25 kwi
08:50
26 kwi
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
70,00
17:45
25 kwi
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
08:50
26 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
25 kwi
09:00
26 kwi
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
98,14
21:30
25 kwi
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
03:30
Kowel
04:45
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
06:35
Lublin
09:00
26 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
25 kwi
10:25
26 kwi
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
91,13
21:00
25 kwi
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
22:55
Korosteń
00:40
Sarny
02:25
Kowel
04:45
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
07:15
Lublin
10:25
26 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
25 kwi
10:25
26 kwi
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
98,98
21:00
25 kwi
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
10:25
26 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
25 kwi
10:55
26 kwi
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
136,46
16:00
25 kwi
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
10:55
26 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
25 kwi
14:30
26 kwi
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
136,46
20:30
25 kwi
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
14:30
26 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
25 kwi
17:30
26 kwi
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
120,00
23:40
25 kwi
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
17:30
26 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
25 kwi
17:30
26 kwi
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
90,00
23:55
25 kwi
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
17:30
26 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
25 kwi
18:15
26 kwi
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
Kupić za
90,00
23:55
25 kwi
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:15
26 kwi
Warszawa
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Warszawa
Do miasta Kijów
Z miasta Warszawa