Rozkład jazdy PKS Kijów – Warszawa

08:00
20 sty
21:15
20 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
82,94
08:00
20 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
09:50
Żytomierz
12:40
Równe
13:55
Łuck
16:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
18:00
Lublin
21:15
20 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
20 sty
21:15
20 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
89,31
08:00
20 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
09:50
Żytomierz
12:40
Równe
13:55
Łuck
16:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
18:00
Lublin
21:15
20 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
20 sty
21:15
20 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
115,00
08:00
20 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
21:15
20 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
20 sty
21:25
20 sty
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
76,55
07:00
20 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
07:40
Kijów
10:10
Żytomierz
11:50
Nowogród Wołyński
13:20
Równe
14:50
Łuck
18:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
19:40
Lublin
21:25
20 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
20 sty
21:25
20 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
76,55
07:50
20 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
10:10
Żytomierz
11:50
Nowogród Wołyński
13:20
Równe
14:50
Łuck
18:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
19:40
Lublin
21:25
20 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:50
20 sty
22:10
20 sty
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
74,00
06:50
20 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
07:00
Kijów
09:15
Żytomierz
10:35
Nowogród Wołyński
12:15
Równe
13:30
Łuck
14:50
Kowel
15:55
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
17:30
Chełm
18:40
Lublin
22:10
20 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:15
20 sty
22:10
20 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
74,00
07:15
20 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
09:15
Żytomierz
10:35
Nowogród Wołyński
12:15
Równe
13:30
Łuck
14:50
Kowel
15:55
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
17:30
Chełm
18:40
Lublin
22:10
20 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:50
20 sty
22:10
20 sty
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
WARSAW
Kupić za
87,12
06:50
20 sty
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
22:10
20 sty
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • СЕТРА 45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
20 sty
22:10
20 sty
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
90,07
07:00
20 sty
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
22:10
20 sty
Warszawa
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-50
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
20 sty
22:10
20 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
WARSAW
Kupić za
118,12
07:50
20 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
22:10
20 sty
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
20 sty
22:25
20 sty
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
120,00
07:00
20 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dw. PKS, 'Kijów' ul. S.Petliury 32,stan.34-37
22:25
20 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
20 sty
22:25
20 sty
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
WARSAW
Kupić za
90,07
07:00
20 sty
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
22:25
20 sty
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-50
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
20 sty
01:20
21 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
WARSAW
Kupić za
103,38
11:00
20 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
01:20
21 sty
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:25
20 sty
05:55
21 sty
KIJÓW 9, Dw. autob. ul. S. Petlury 32 (Cent. Dw. Kolej.)
WARSZAWA 1, Chopin Airport, ul. Żwirki i Wigury 1
Kupić za
93,00
12:25
20 sty
Kijów
KIJÓW 9, Dw. autob. ul. S. Petlury 32 (Cent. Dw. Kolej.)
CHMELNIZKI
TERNOPIL
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
LUBLIN
WARSZAWA
WARSZAWA
ŁÓDŹ
ŁÓDŹ
KONIN
POZNAŃ
POZNAŃ
GRODZISK WIELKOPOLSKI
WOLSZTYN
SULECHÓW
ZIELONA GÓRA
05:55
21 sty
Warszawa
WARSZAWA 1, Chopin Airport, ul. Żwirki i Wigury 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
20 sty
06:20
21 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
110,00
16:30
20 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:35
Korosteń
20:45
Sarny
22:10
Maniewicze
00:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:10
Lublin
06:20
21 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:25
20 sty
06:20
21 sty
KIJÓW 9, Dw. autob. ul. S. Petlury 32 (Cent. Dw. Kolej.)
WARSZAWA 4, Dw. PKS W-wa Zachodnia,Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
93,00
12:25
20 sty
Kijów
KIJÓW 9, Dw. autob. ul. S. Petlury 32 (Cent. Dw. Kolej.)
CHMELNIZKI
TERNOPIL
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
LUBLIN
WARSZAWA
WARSZAWA
ŁÓDŹ
ŁÓDŹ
KONIN
POZNAŃ
POZNAŃ
GRODZISK WIELKOPOLSKI
WOLSZTYN
SULECHÓW
ZIELONA GÓRA
06:20
21 sty
Warszawa
WARSZAWA 4, Dw. PKS W-wa Zachodnia,Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
20 sty
06:30
21 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
110,00
16:30
20 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
06:30
21 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
20 sty
06:30
21 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
110,00
16:30
20 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
06:30
21 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
20 sty
06:40
21 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
89,31
18:00
20 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
20:10
Żytomierz
23:05
Równe
00:25
Łuck
02:35
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
06:40
21 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
20 sty
06:40
21 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
WARSAW
Kupić za
103,38
18:00
20 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
06:40
21 sty
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 sty
06:50
21 sty
zatrzymanie Kijów, ulica Simona Petlyury; dom 20
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
76,55
16:00
20 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, ulica Simona Petlyury; dom 20
17:50
Żytomierz
19:25
Nowogród Wołyński
20:50
Równe
22:00
Łuck
23:10
Kowel
02:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:50
Lublin
06:50
21 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
20 sty
07:10
21 sty
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
70,17
17:00
20 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
18:50
Żytomierz
22:15
Równe
23:25
Łuck
00:35
Kowel
01:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:25
Lublin
07:10
21 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
20 sty
07:20
21 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
70,17
17:30
20 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
19:05
Żytomierz
21:05
Równe
22:05
Łuck
00:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:30
Lublin
07:20
21 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
20 sty
07:40
21 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
76,55
17:00
20 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:50
Żytomierz
19:55
Nowogród Wołyński
21:25
Równe
22:50
Łuck
00:20
Kowel
01:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
Chełm
04:30
Lublin
07:40
21 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
20 sty
07:45
21 sty
KIJÓW 1, Dworzec PKS pl.Moskovska 3
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
90,00
17:00
20 sty
Kijów
KIJÓW 1, Dworzec PKS pl.Moskovska 3
ZHYTOMYR
RIWNE
LUCK
DOROHUSK
LUBLIN
WARSZAWA
ŁÓDŹ
TORUŃ
BYDGOSZCZ
GDAŃSK
07:45
21 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:55
20 sty
07:45
21 sty
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
WARSAW
Kupić za
102,56
16:55
20 sty
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
07:45
21 sty
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-51
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
20 sty
08:00
21 sty
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
68,90
17:30
20 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
19:40
Żytomierz
21:50
Równe
22:50
Łuck
01:50
Kowel
02:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lublin
08:00
21 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 sty
08:00
21 sty
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
82,93
16:00
20 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Zhitomir
Rovno
Lutsk
Kovel
04:30
Lublin
06:30
Radom
08:00
21 sty
Warszawa
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 sty
08:00
21 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
100,00
16:00
20 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
08:00
21 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 sty
08:00
21 sty
KIJÓW 9, Dw. autob. ul. S. Petlury 32 (Cent. Dw. Kolej.)
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
100,00
16:00
20 sty
Kijów
KIJÓW 9, Dw. autob. ul. S. Petlury 32 (Cent. Dw. Kolej.)
ZHYTOMYR
RIWNE
LUCK
KOWEL
LUBLIN
RADOM
WARSZAWA
08:00
21 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
20 sty
08:50
21 sty
KIJÓW 11, dw.autobusowy AC ul. Nabereżno-Peczerska droga 10A
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
125,00
17:00
20 sty
Kijów
KIJÓW 11, dw.autobusowy AC ul. Nabereżno-Peczerska droga 10A
CZERKASY
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LUCK
VOLODYMYR VOLYNSKYJ
LUBLIN
WARSZAWA
ŁÓDŹ
KONIN
08:50
21 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
20 sty
09:00
21 sty
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
95,69
21:30
20 sty
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
03:30
Kowel
04:45
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
06:35
Lublin
09:00
21 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
20 sty
10:25
21 sty
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
76,55
21:00
20 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
22:55
Korosteń
00:40
Sarny
02:25
Kowel
04:45
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
07:15
Lublin
10:25
21 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
20 sty
10:25
21 sty
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
100,00
21:00
20 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
10:25
21 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
20 sty
10:25
21 sty
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
WARSAW
Kupić za
90,07
21:00
20 sty
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
10:25
21 sty
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Kijów – Warszawa

08:00
20 sty
04:00
21 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
71,45
08:00
20 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
08:00
Kijów
10:10
Żytomierz
13:10
Równe
17:55
Lwów
19:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
21 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
20 sty
04:00
21 sty
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
71,45
08:30
20 sty
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
10:10
Żytomierz
13:10
Równe
17:55
Lwów
19:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
21 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
20 sty
04:30
21 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Lotnisko Chopina w Warszawie, ulice Żwirki i Wigury; dom 1
Kupić za
71,45
08:00
20 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
08:00
Kijów
10:10
Żytomierz
13:10
Równe
17:55
Lwów
19:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
Warszawa
04:30
21 sty
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ulice Żwirki i Wigury; dom 1
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
20 sty
04:30
21 sty
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Lotnisko Chopina w Warszawie, ulice Żwirki i Wigury; dom 1
Kupić za
71,45
08:30
20 sty
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
10:10
Żytomierz
13:10
Równe
17:55
Lwów
19:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
Warszawa
04:30
21 sty
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ulice Żwirki i Wigury; dom 1
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:25
20 sty
05:50
21 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Lotnisko Chopina w Warszawie, ulice Żwirki i Wigury; dom 1
Kupić za
102,99
12:25
20 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
21 sty
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ulice Żwirki i Wigury; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:25
20 sty
06:10
21 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
102,99
12:25
20 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
21 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Kijów
Z miasta Warszawa

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.