Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Kijów - Warszawa

od 76 zł, 18 lis

Rozkład jazdy PKS Kijów – Warszawa

13:45
17 lis
w drodze 13 godz. 45 min

Kyiv Central bus station

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

02:30
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

118
13:45
17 lis
Kyiv Central bus station
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
13:55
Kijów
16:05
Żytomierz
18:55
Równe
20:05
Łuck
21:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:55
Lublin
02:30
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
17 lis
w drodze 13 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

02:30
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

118
14:00
17 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
16:05
Żytomierz
18:55
Równe
20:05
Łuck
21:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:55
Lublin
02:30
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
17 lis
w drodze 13 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

02:30
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

118
14:00
17 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
16:05
Żytomierz
18:55
Równe
20:05
Łuck
21:10
Włodzimierz Wołyński
21:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:55
Lublin
02:30
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:50
17 lis
w drodze 15 godz. 30 min

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

03:20
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

99
12:50
17 lis
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:40
Żytomierz
15:50
Nowogród Wołyński
17:20
Równe
18:20
Łuck
19:30
Kowel
21:00
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
00:50
Lublin
03:20
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN (free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
17 lis
w drodze 15 godz. 10 min

Kyiv Central bus station

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

04:10
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

118
14:00
17 lis
Kyiv Central bus station
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
14:40
Kijów
17:20
Korosteń
19:25
Sarny
21:10
Kowel
22:40
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:35
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
22:35
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:05
Lublin
04:10
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
17 lis
w drodze 15 godz. 10 min

Kyiv Central bus station

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

04:10
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

77
14:00
17 lis
Kyiv Central bus station
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
14:40
Kijów
17:20
Korosteń
19:25
Sarny
21:10
Kowel
22:40
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:35
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
22:35
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:05
Lublin
04:10
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
17 lis
w drodze 14 godz. 10 min

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:10
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

118
15:00
17 lis
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:20
Korosteń
19:25
Sarny
21:10
Kowel
22:40
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:35
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
22:35
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:05
Lublin
04:10
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
17 lis
w drodze 14 godz. 10 min

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:10
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

77
15:00
17 lis
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:20
Korosteń
19:25
Sarny
21:10
Kowel
22:40
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:35
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
22:35
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:05
Lublin
04:10
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
17 lis
w drodze 14 godz. 10 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:10
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

88
15:00
17 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:50
Korosteń
18:40
Sarny
19:40
Maniewicze
20:50
Kowel
22:00
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
23:30
Chełm
01:00
Lublin
04:10
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
17 lis
w drodze 16 godz. 25 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:25
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

95
13:00
17 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:25
Korosteń
17:40
Sarny
19:15
Maniewicze
21:30
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
23:45
Chełm
01:15
Lublin
04:25
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
17 lis
w drodze 16 godz. 25 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:25
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

84
13:00
17 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:25
Korosteń
17:40
Sarny
19:15
Maniewicze
21:30
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
23:45
Chełm
01:15
Lublin
04:25
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
17 lis
w drodze 15 godz. 10 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

04:50
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

90
14:40
17 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
15:00
Kijów
19:35
Sarny
22:10
Kowel
23:10
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:45
Lublin
04:50
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:10
17 lis
w drodze 14 godz. 40 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

04:50
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

90
15:10
17 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
15:00
Kijów
19:35
Sarny
22:10
Kowel
23:10
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:45
Lublin
04:50
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
17 lis
w drodze 14 godz. 35 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:55
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

108
15:20
17 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
01:40
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
04:55
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
17 lis
w drodze 16 godz. 50 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

05:50
18 lis

Warszawa airport

Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

110
14:00
17 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
18 lis
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
17 lis
w drodze 16 godz. 40 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

05:50
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

118
14:10
17 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:20
Żytomierz
18:00
Nowogród Wołyński
19:20
Równe
20:40
Łuck
22:00
Włodzimierz Wołyński
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:00
Chełm
02:30
Lublin
05:50
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
17 lis
w drodze 17 godz. 10 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:10
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

110
14:00
17 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
17 lis
w drodze 14 godz. 50 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:20
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

95
16:30
17 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
18:35
Korosteń
20:45
Sarny
22:10
Maniewicze
00:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
03:10
Lublin
06:20
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
17 lis
w drodze 14 godz. 50 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:20
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

84
16:30
17 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
18:35
Korosteń
20:45
Sarny
22:10
Maniewicze
00:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
03:10
Lublin
06:20
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
17 lis
w drodze 15 godz. 40 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

06:40
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

103
16:00
17 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
16:30
Kijów
19:10
Żytomierz
22:05
Równe
02:35
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
02:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
06:40
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
17 lis
w drodze 14 godz. 40 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:40
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

103
17:00
17 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:30
Kijów
19:10
Żytomierz
22:05
Równe
02:35
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
02:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
06:40
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
17 lis
w drodze 15 godz. 10 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

07:10
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

118
17:00
17 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
19:20
Żytomierz
22:20
Równe
23:45
Łuck
00:35
Kowel
01:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:25
Lublin
07:10
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
17 lis
w drodze 15 godz. 10 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

07:10
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

88
17:00
17 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
19:20
Żytomierz
22:20
Równe
23:45
Łuck
00:35
Kowel
01:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:25
Lublin
07:10
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
17 lis
w drodze 15 godz. 40 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:40
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

103
17:00
17 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
18:50
Żytomierz
19:55
Nowogród Wołyński
21:25
Równe
22:50
Łuck
00:20
Kowel
01:30
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
03:00
Chełm
04:30
Lublin
07:40
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
17 lis
w drodze 12 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, Demiivska ploshcha 3

09:00
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

88
21:30
17 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, Demiivska ploshcha 3
03:30
Kowel
04:45
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
06:35
Lublin
09:00
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
17 lis
w drodze 13 godz. 45 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

09:15
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

81
20:30
17 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
22:20
Żytomierz
23:45
Nowogród Wołyński
01:10
Równe
02:50
Łuck
04:10
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
05:50
Lublin
07:40
Radom
09:15
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
17 lis
w drodze 13 godz. 45 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

09:15
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

123
20:30
17 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
22:20
Żytomierz
23:45
Nowogród Wołyński
01:10
Równe
02:50
Łuck
04:10
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
05:50
Lublin
07:40
Radom
09:15
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes Travego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
17 lis
w drodze 12 godz. 50 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

09:40
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

103
21:50
17 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
04:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
07:00
Lublin
09:40
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
17 lis
w drodze 14 godz. 25 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

10:25
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

96
21:00
17 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
22:55
Korosteń
00:40
Sarny
02:25
Kowel
04:45
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
07:15
Lublin
10:25
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
17 lis
w drodze 19 godz. 55 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

10:55
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

142
16:00
17 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
10:55
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:55
17 lis
w drodze 18 godz. 35 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

12:30
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

113
18:55
17 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
22:15
Nowogród Wołyński
23:45
Równe
00:55
Łuck
02:05
Włodzimierz Wołyński
02:25
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:00
Zamość
07:55
Lublin
08:55
Puławy
12:30
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
17 lis
w drodze 19 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

14:30
18 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

142
20:30
17 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
14:30
18 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Warszawa
Do miasta Kijów
Z miasta Warszawa