Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kijów — Warszawa

Najlepsza oferta

Poza nie
16:30
Czas przejazdu15 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

75,00 

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Warszawa w 2019 roku

Codziennie
13:00
Czas przejazdu16 h. 40 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

75,00 
pon, czw, pią, nie
20:30
Czas przejazdu12 h. 45 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

09:15
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

82,89 
Poza sob
15:00
Czas przejazdu13 h. 55 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:55
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

86,85 
W niedziele
14:30
Czas przejazdu17 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

08:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

90,98 
Codziennie
16:20
Czas przejazdu14 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:10
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

90,98 
W soboty
16:30
Czas przejazdu14 h. 45 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:15
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

90,98 
Codziennie
20:00
Czas przejazdu14 h. 25 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

10:25
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

90,98 
Codziennie
05:40
Czas przejazdu18 h. 40 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

23:20
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

91,80 
pon, pią
09:00
Czas przejazdu14 h. 40 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

22:40

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

91,80 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu14 h. 20 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:20
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

91,80 
Codziennie
20:00
Czas przejazdu15 h. 25 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

10:25
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

91,80 
Codziennie
21:00
Czas przejazdu14 h. 25 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

10:25
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

91,80 
W środy
08:30
Czas przejazdu14 h. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

23:00

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

94,49 
W niedziele
08:30
Czas przejazdu14 h. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

23:00

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

94,49 
Poza śro i sob
08:00
Czas przejazdu14 h. 15 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

21:15

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

95,00 
Poza pon
16:30
Czas przejazdu13 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:20
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

95,00 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu16 h. 10 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:10
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

96,10 
Codziennie
20:30
Czas przejazdu19 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

14:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

98,44 
śro, nie
09:00
Czas przejazdu13 h. 20 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

22:20

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

99,25 
23.09, 27.09...
12:20
Czas przejazdu14 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

02:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

99,25 
czw, sob
13:40
Czas przejazdu15 h. 25 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

05:05
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

99,25 
Codziennie
14:40
Czas przejazdu16 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

99,25 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu13 h. 10 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:10
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

99,25 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu13 h. 10 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:10
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

99,25 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu14 h. 10 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:10
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

99,25 
Codziennie
21:00
Czas przejazdu13 h. 25 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

10:25
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

99,25 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu17 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

100,00 
W poniedziałki
15:05
Czas przejazdu16 h. 35 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

100,00 
W poniedziałki
00:01
Czas przejazdu19 h. 14 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

18:15

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

102,00 
Codziennie
11:20
Czas przejazdu16 h. 40 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

03:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

102,00 
Codziennie
12:20
Czas przejazdu15 h. 40 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

03:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

102,00 
pon, pią
13:30
Czas przejazdu18 h. 10 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

06:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

102,00 
Codziennie
14:40
Czas przejazdu17 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

102,00 
20.09, 22.09, 25.09, 27.09, 30.09...
14:00
Czas przejazdu12 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

02:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

107,52 
21.09, 26.09, 01.10, 06.10, 11.10...
14:00
Czas przejazdu12 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

02:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

107,52 
Codziennie
14:40
Czas przejazdu16 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

107,52 
20.09, 21.09, 23.09, 24.09, 25.09...
15:05
Czas przejazdu15 h. 35 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

107,52 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu14 h. 40 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

06:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

107,52 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu13 h. 40 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

107,52 
20.09, 25.09, 27.09, 02.10, 04.10...
22:40
Czas przejazdu16 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Metro Kharkiwska (McDonald's), al. Mykoly Bazhana 3B

15:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

107,52 
20.09, 25.09, 27.09, 02.10, 04.10...
23:10
Czas przejazdu16 h. 20 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's), pl. Wokzalna 2

15:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

107,52 
pon, pią
08:30
Czas przejazdu16 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

23:20
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

110,00 
pon, pią
10:00
Czas przejazdu15 h. 10 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

00:10
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

110,00 
Codziennie
13:00
Czas przejazdu15 h. 25 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:25
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

110,00 
Poza sob
18:55
Czas przejazdu18 h. 35 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

12:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

111,00 
22.09, 26.09, 30.09, 04.10, 08.10...
15:05
Czas przejazdu15 h. 35 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

112,90 
W czwartki
14:30
Czas przejazdu17 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

114,14 
Poza nie
12:30
Czas przejazdu21 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

09:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

114,47 
21.09, 26.09, 01.10, 06.10, 11.10...
08:00
Czas przejazdu13 h. 15 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

21:15

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

115,79 
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Warszawa
Do miasta Kijów
Z miasta Warszawa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Kijów – Warszawa

Połączenia autobusowe z Kijowa do Warszawy cieszą się ogromną popularnością. Z tego względu busy kursują z dużą częstotliwością, o każdej porze dnia. Firmy przewozowe na trasie Kijów - Warszawa, wśród których prym wiodą Gunsel i ECOLINES, zazwyczaj proponują największą ilość busów w godzinach popołudniowych, co pozwala podróżującym na dotarcie do polskiej stolicy następnego dnia rano.

W stolicy Ukrainy busy linii Kijów - Warszawa rozpoczynają kursy na jednym z dwóch głównych przystanków - Vokzalna lub Demijiwska. W przypadku dworca autobusowego Vokzalna odległość od ścisłego centrum Kijowa jest znacznie mniejsza, a sam dworzec posiada rozbudowaną infrastrukturę, wraz z licznymi punktami handlowymi, kantorami i udogodnieniami dla podróżnych. Demijiwska, podobnie jak Vokzalna, leży przy stacji metra, co umożliwia nieskomplikowane dotarcie do strategicznych punktów Kijowa, jednak odległość między stacją a centrum jest znacznie większa.

Busy z Kijowa do Warszawy kończą trasę na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia, zlokalizowanym przy Alejach Jerozolimskich - głównej arterii miasta stołecznego, co znacznie ułatwia kontynuowanie podróży w jego obrębie. By dostać się w wybrany punkt Warszawy, wystarczy wsiąść w jeden z licznych busów, zatrzymujących się przy samym Dworcu Zachodnim lub przy pobliskim Rondzie Zesłańców Syberyjskich, Najłatwiejszym sposobem na dotarcie w okolice Pałacu Kultury i Nauki jest siedmiominutowa podróż koleją SKM lub WKD ze znajdującej się obok Dworca Zachodniego stacji kolejowej Warszawa Zachodnia.