Bilety autobusowe

Kijów - Warszawa

od 69 zł, 22 wrz

Rozkład jazdy PKS Kijów – Warszawa

03:30
23 wrz
w drodze 15 godz. 15 min

Kijów

Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's), ploshchad Wokzalnaja 2

17:45
23 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

115
03:30
23 wrz
Kijów
Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's), ploshchad Wokzalnaja 2
05:20
Żytomierz
06:20
Nowogród Wołyński
07:30
Równe
08:00
Dubno
08:40
Radziwiłłów
09:10
Brody
11:20
Lwów
12:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
15:25
Lublin
17:45
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:30
23 wrz
w drodze 15 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

23:00
23 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

80
08:30
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
10:45
Korosteń
12:00
Olewsk
12:45
Rokitno
13:35
Sarny
14:55
Maniewicze
17:00
20:10
Lublin
23:00
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:30
23 wrz
w drodze 16 godz. 20 min

Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil

23:50
23 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

112
08:30
23 wrz
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
09:40
Kijów
12:00
Żytomierz
14:50
Równe
16:10
Łuck
18:40
20:55
Lublin
23:50
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
23 wrz
w drodze 14 godz. 50 min

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

23:50
23 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

98
10:00
23 wrz
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
12:00
Żytomierz
14:50
Równe
16:10
Łuck
18:40
20:55
Lublin
23:50
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:10
23 wrz
w drodze 17 godz. 20 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

00:30
24 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

91
08:10
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
10:40
Żytomierz
13:55
Równe
15:35
Łuck
17:00
Kowel
18:20
21:20
Lublin
00:30
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:10
23 wrz
w drodze 17 godz. 20 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

00:30
24 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

91
08:10
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
10:40
Żytomierz
14:15
Równe
15:35
Łuck
17:00
Kowel
18:20
21:20
Lublin
00:30
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:30
23 wrz
w drodze 17 godz. 30 min

Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil

01:00
24 wrz

Lotnisko Modlin (WMI), Mazowieckie, nowodworski

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

112
08:30
23 wrz
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
09:40
Kijów
12:00
Żytomierz
14:50
Równe
16:10
Łuck
18:40
20:55
Lublin
23:50
Warszawa
01:00
24 wrz
Lotnisko Modlin (WMI), Mazowieckie, nowodworski
Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
23 wrz
w drodze 16 godz. 00 min

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

01:00
24 wrz

Lotnisko Modlin (WMI), Mazowieckie, nowodworski

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

98
10:00
23 wrz
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
12:00
Żytomierz
14:50
Równe
16:10
Łuck
18:40
20:55
Lublin
23:50
Warszawa
01:00
24 wrz
Lotnisko Modlin (WMI), Mazowieckie, nowodworski
Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
23 wrz
w drodze 14 godz. 10 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:10
24 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

84
15:00
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:50
Korosteń
18:40
Sarny
19:40
Maniewicze
20:50
Kowel
22:00
23:30
Chełm
01:00
Lublin
04:10
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
23 wrz
w drodze 14 godz. 35 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:55
24 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

103
15:20
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
01:40
04:55
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
23 wrz
w drodze 16 godz. 50 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

05:50
24 wrz

Warszawa airport

Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

110
14:00
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
24 wrz
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
23 wrz
w drodze 17 godz. 10 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:10
24 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

110
14:00
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
23 wrz
w drodze 17 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

06:40
24 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

84
14:40
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
16:55
Żytomierz
19:45
Równe
20:55
Łuck
22:50
Włodzimierz Wołyński
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
Lublin
06:40
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:05
23 wrz
w drodze 16 godz. 35 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:40
24 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

91
15:05
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:55
Żytomierz
19:45
Równe
20:55
Łuck
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
Lublin
06:40
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
23 wrz
w drodze 15 godz. 40 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:40
24 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

84
17:00
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
18:50
Żytomierz
19:55
Nowogród Wołyński
21:25
Równe
22:50
Łuck
00:20
Kowel
01:30
03:00
Chełm
04:30
Lublin
07:40
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
23 wrz
w drodze 17 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

08:00
24 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

102
16:00
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
08:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
23 wrz
w drodze 17 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

08:00
24 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

102
16:00
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
08:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
23 wrz
w drodze 12 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, Demiivska ploshcha 3

09:00
24 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

105
21:30
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, Demiivska ploshcha 3
03:30
Kowel
04:45
06:35
Lublin
09:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
23 wrz
w drodze 13 godz. 45 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

09:15
24 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

73
20:30
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
22:20
Żytomierz
23:45
Nowogród Wołyński
01:10
Równe
02:50
Łuck
04:10
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
05:50
Lublin
07:40
Radom
09:15
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
23 wrz
w drodze 13 godz. 45 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

09:15
24 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

123
20:30
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
22:20
Żytomierz
23:45
Nowogród Wołyński
01:10
Równe
02:50
Łuck
04:10
05:50
Lublin
07:40
Radom
09:15
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes Travego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
23 wrz
w drodze 14 godz. 25 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

10:25
24 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

91
21:00
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
22:55
Korosteń
00:40
Sarny
02:25
Kowel
04:45
07:15
Lublin
10:25
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:55
23 wrz
w drodze 18 godz. 35 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

12:30
24 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

111
18:55
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
12:30
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Kijów – Warszawa

08:00
23 wrz
w drodze 21 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:00
24 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

78
08:00
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
08:00
Kijów
10:10
Żytomierz
13:10
Równe
17:55
Lwów
19:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:30
23 wrz
w drodze 20 godz. 30 min

Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"

Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142

04:00
24 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

78
08:30
23 wrz
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
10:10
Żytomierz
13:10
Równe
17:55
Lwów
19:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
23 wrz
w drodze 21 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:30
24 wrz

Warszawa airport

Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

78
08:00
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
08:00
Kijów
10:10
Żytomierz
13:10
Równe
17:55
Lwów
19:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
Warszawa
04:30
24 wrz
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:30
23 wrz
w drodze 21 godz. 00 min

Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"

Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142

04:30
24 wrz

Warszawa airport

Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

78
08:30
23 wrz
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
10:10
Żytomierz
13:10
Równe
17:55
Lwów
19:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
Warszawa
04:30
24 wrz
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Kijów
Z miasta Warszawa