Rozkład jazdy PKS Kijów – Warszawa

08:00
20:50
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek autobusowy Warszawa, Przystanek autobusowy Warszawa
90,83
08:00
18 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
20:50
18 lis
Warszawa
Przystanek autobusowy Warszawa, Przystanek autobusowy Warszawa
  • Autobus
  • I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
21:25
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
112,63
07:00
18 lis
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
07:40
Kijów
10:10
Żytomierz
11:50
Nowogród Wołyński
13:20
Równe
14:50
Łuck
18:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
19:40
Lublin
21:25
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
21:25
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
112,63
07:50
18 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
10:10
Żytomierz
11:50
Nowogród Wołyński
13:20
Równe
14:50
Łuck
18:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
19:40
Lublin
21:25
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
21:40
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
100,00
08:00
18 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
21:40
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:50
22:10
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
87,22
06:50
18 lis
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
09:15
Żytomierz
10:35
Nowogród Wołyński
12:15
Równe
13:30
Łuck
14:50
Kowel
15:55
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
15:55
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
17:30
Chełm
18:40
Lublin
22:10
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:50
22:10
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Przystanek autobusowy Warszawa, Przystanek autobusowy Warszawa
99,26
06:50
18 lis
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
22:10
18 lis
Warszawa
Przystanek autobusowy Warszawa, Przystanek autobusowy Warszawa
  • Autobus
  • СЕТРА 45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
22:10
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury; dom 1
100,93
07:00
18 lis
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
22:10
18 lis
Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury; dom 1
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
22:10
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury; dom 1
100,93
07:50
18 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
22:10
18 lis
Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury; dom 1
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
22:25
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Przystanek autobusowy Warszawa, Przystanek autobusowy Warszawa
100,93
07:00
18 lis
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
22:25
18 lis
Warszawa
Przystanek autobusowy Warszawa, Przystanek autobusowy Warszawa
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
22:25
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek autobusowy Warszawa, Przystanek autobusowy Warszawa
100,93
07:50
18 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
22:25
18 lis
Warszawa
Przystanek autobusowy Warszawa, Przystanek autobusowy Warszawa
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
01:20
19 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
101,76
11:00
18 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:00
Żytomierz
16:10
Równe
17:35
Łuck
20:15
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
22:25
Lublin
01:20
19 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
02:00
19 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
120,00
11:00
18 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
02:00
19 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
04:25
19 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
82,86
13:00
18 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:25
Korosteń
17:40
Sarny
19:15
Maniewicze
21:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:45
Chełm
01:15
Lublin
04:25
19 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
06:20
19 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
110,00
16:30
18 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:35
Korosteń
20:45
Sarny
22:10
Maniewicze
00:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:10
Lublin
06:20
19 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
06:20
19 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
82,86
16:30
18 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:35
Korosteń
20:45
Sarny
22:10
Maniewicze
00:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:10
Lublin
06:20
19 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
06:30
19 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
110,00
16:30
18 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
06:30
19 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
06:30
19 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
110,00
16:30
18 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
06:30
19 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
06:40
19 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek autobusowy Warszawa, Przystanek autobusowy Warszawa
100,93
17:30
18 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
06:40
19 lis
Warszawa
Przystanek autobusowy Warszawa, Przystanek autobusowy Warszawa
  • Autobus
  • I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
06:50
19 lis
zatrzymanie Kijów, ulica Simona Petlyury; dom 20
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
87,22
16:00
18 lis
Kijów
zatrzymanie Kijów, ulica Simona Petlyury; dom 20
17:50
Żytomierz
19:25
Nowogród Wołyński
20:50
Równe
22:00
Łuck
23:10
Kowel
02:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:50
Lublin
06:50
19 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
07:10
19 lis
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
79,22
17:00
18 lis
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
18:50
Żytomierz
22:15
Równe
23:25
Łuck
00:35
Kowel
01:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:25
Lublin
07:10
19 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
07:20
19 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
79,95
17:30
18 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
19:05
Żytomierz
21:05
Równe
22:05
Łuck
00:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:30
Lublin
07:20
19 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
07:40
19 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
87,22
17:00
18 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:50
Żytomierz
19:55
Nowogród Wołyński
21:25
Równe
22:50
Łuck
00:20
Kowel
01:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
Chełm
04:30
Lublin
07:40
19 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
07:40
19 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek autobusowy Warszawa, Przystanek autobusowy Warszawa
100,93
17:00
18 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
07:40
19 lis
Warszawa
Przystanek autobusowy Warszawa, Przystanek autobusowy Warszawa
  • Autobus
  • I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:55
07:45
19 lis
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Przystanek autobusowy Warszawa, Przystanek autobusowy Warszawa
112,79
16:55
18 lis
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
07:45
19 lis
Warszawa
Przystanek autobusowy Warszawa, Przystanek autobusowy Warszawa
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-51
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
08:00
19 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
94,49
16:00
18 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
17:55
Żytomierz
20:25
Równe
21:55
Łuck
22:55
Kowel
00:40
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
04:30
Lublin
06:30
Radom
08:00
19 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Toaleta
  • Klimatyzacja
  • Komfortowe siedzenia
  • Wi-Fi
  • Napoje i woda po drodze
  • System audio wspólny dla całego autobusu
  • System video wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
17:30
08:00
19 lis
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
70,65
17:30
18 lis
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
19:40
Żytomierz
22:40
Równe
00:10
Łuck
01:50
Kowel
02:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lublin
08:00
19 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan N116
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
08:00
19 lis
Dworzec Autobusowy, ul. S. Petliury 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
100,00
16:00
18 lis
Kijów
Dworzec Autobusowy, ul. S. Petliury 32
08:00
19 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
09:00
19 lis
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
109,02
21:30
18 lis
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
03:30
Kowel
04:45
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
06:35
Lublin
09:00
19 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Kijów – Warszawa

12:25
05:50
19 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury; dom 1
92,73
12:25
18 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
03:10
Lublin
05:50
19 lis
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:25
06:10
19 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
92,73
12:25
18 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
19 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Kijów
Z miasta Warszawa

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.