Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Katowice — Kijów

Najlepsza oferta

W poniedziałki
10:50
Czas przejazdu17 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

04:20
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

91,61 

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Kijów w 2019 rok roku

W poniedziałki
10:50
Czas przejazdu17 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

03:50
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

91,61 
pon, pią
18:00
Czas przejazdu18 h. 45 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

12:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

100,00 
Codziennie
18:10
Czas przejazdu18 h. 05 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

12:15
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

103,05 
pon, pią
18:00
Czas przejazdu17 h. 45 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijow (kawiarnia Shashlychny Dvor), ul. Simona Petliury 32

105,00 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu21 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

14:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

106,00 
pon, śro, czw, sob
10:50
Czas przejazdu19 h. 25 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

07:15
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142

106,70 
wto, pią
11:45
Czas przejazdu21 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

109,00 
Codziennie
12:40
Czas przejazdu17 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:10
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

110,00 
wto, czw, pią, nie
10:50
Czas przejazdu20 h. 25 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:15
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142

110,06 
pon, śro, pią, sob
16:40
Czas przejazdu17 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

11:10
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

111,00 
Codziennie
18:55
Czas przejazdu18 h. 35 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

14:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

112,20 
Codziennie
22:00
Czas przejazdu16 h. 40 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

15:40
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

112,20 
W poniedziałki
23:50
Czas przejazdu13 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

14:10
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

112,20 
W czwartki
23:10
Czas przejazdu19 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:20
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

112,21 
czw, nie
17:30
Czas przejazdu19 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

114,50 
pon, wto, czw, sob
16:40
Czas przejazdu19 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

114,51 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu21 h. 15 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

115,10 
Codziennie
18:10
Czas przejazdu17 h. 05 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

12:15
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

115,59 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu16 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:20
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

120,00 
26.05, 30.05, 03.06, 07.06, 11.06...
14:00
Czas przejazdu17 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

120,00 
26.05, 30.05, 03.06, 07.06, 11.06...
14:00
Czas przejazdu17 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

120,06 
Codziennie
17:30
Czas przejazdu17 h. 15 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

120,10 
Codziennie
17:30
Czas przejazdu16 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

120,10 
pon, pią
21:55
Czas przejazdu18 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

16:55
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

121,98 
Codziennie
12:40
Czas przejazdu18 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

07:10
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

122,14 
07.06...
15:00
Czas przejazdu15 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

06:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

122,14 
25.05, 30.05...
17:55
Czas przejazdu17 h. 45 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

11:40
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

122,14 
04.06, 08.06, 13.06, 18.06, 22.06...
17:55
Czas przejazdu16 h. 45 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

11:40
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

122,14 
06.06, 11.06, 15.06, 20.06, 25.06...
17:55
Czas przejazdu17 h. 45 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

11:40
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

122,14 
Codziennie
20:50
Czas przejazdu17 h. 40 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

14:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

122,14 
Codziennie
20:50
Czas przejazdu17 h. 40 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

14:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

122,14 
Codziennie
20:50
Czas przejazdu18 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

15:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

122,14 
Codziennie
22:00
Czas przejazdu17 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

15:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

122,14 
Codziennie
22:00
Czas przejazdu17 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

15:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

122,14 
pon, wto, nie
20:25
Czas przejazdu18 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

15:55
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

122,18 
pon, śro, pią
19:05
Czas przejazdu19 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy (PKS), ul. Piotra Skargi 1

16:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

122,40 
Codziennie
20:50
Czas przejazdu17 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

15:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

122,40 
W soboty
23:50
Czas przejazdu14 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec Kolejowy, plac Szewczyka 1

14:10
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

127,72 
We wtorki
17:55
Czas przejazdu17 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:55
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

128,25 
Codziennie
18:05
Czas przejazdu17 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:35
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

133,90 
Codziennie
18:50
Czas przejazdu16 h. 45 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:35
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

133,90 
pon, śro, sob
19:45
Czas przejazdu16 h. 35 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

13:20
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

138,29 
Codziennie
02:30
Czas przejazdu21 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

00:40

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

140,00 
Poza śro i czw
03:10
Czas przejazdu20 h. 30 min

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

00:40

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

140,00 
pon, wto, śro
08:05
Czas przejazdu20 h. 25 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

05:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

140,00 
Codziennie
02:30
Czas przejazdu22 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

00:40
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

140,08 
Codziennie
18:05
Czas przejazdu16 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

141,52 
W soboty
20:15
Czas przejazdu14 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

12:10
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

142,12 
We wtorki
20:15
Czas przejazdu14 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

12:10
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

142,12 
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Kijów
Do miasta Katowice
Z miasta Kijów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Katowice – Kijów

Dystans między Katowicami a stolicą Ukrainy to niespełna tysiąc kilometrów. Średni czas przejazdu busa z Katowic do Kijowa waha się więc w granicach 16 - 21 godzin. Długi czas trwania kursu sprawia, że największa ilość busów startuje w godzinach popołudniowych, by do ukraińskiej stolicy dotrzeć następnego dnia około południa. Mimo długości trasy, przejazd z Katowic do Kijowa autobusem stanowi najmniej skomplikowaną opcję podróży; w przypadku większości lotów z lotniska Katowice Pyrzowice konieczna jest przesiadka.

W stolicy Górnego Śląska busy z Katowic do Kijowa startują z dworca autobusowego przy ulicy Piotra Skargi, zlokalizowanym w centralnym punkcie miasta. Dystans, dzielący stację autobusową i dworzec PKP wynosi niecały kilometr, a najłatwiej pokonać go pieszo.

Busy z Katowic do Kijowa mogą zakończyć trasę na jednej z kilku kijowskich stacji. Przy zakupie biletu online, warto zwrócić uwagę na dokładną destynację autobusu, ponieważ niektóre z przystanków znajdują się w dużej odległości od centrum Kijowa. Stacja Vokzalna leży najbliżej centralnej strefy miasta, a z okolicami Majdanu łączy ją linia metra. Przystanki Vydubychi i Demijiwska również leżą na trasie metra, ale od centrum dzieli je znacznie większa odległość niż Vokzalną. Ostatnia z możliwych stacji - Dworzec Autobusowy Dachna, leży w znacznej odległości od śródmieścia. Podróż transportem miejskim ze stacji Dachna do centrum trwa niecałą godzinę.