Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Kijów w 2019 rok roku

24.03, 31.03, 07.04, 14.04, 21.04...
14:30
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

08:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142

81,02 
14:25
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
15:55
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
17:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
23:40
Lwów
Przystanek, ul. Kuznewycha 2
03:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
06:25
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
08:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lviv-InturTrans
  • Van Hool T-917

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

23.03, 25.03, 27.03, 29.03, 31.03...
18:55
19 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

14:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

93,87 
18:45
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
20:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:10
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Kijów, Ukraina
05:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (przystanek autobusowy 29, obok parkingu), pl. Dvirceva 1
08:15
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
09:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
12:15
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
14:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Neoplan 112

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
18:10
18 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

12:15
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

94,59 
18:05
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (w pobliżu kawiarni Weczirny Wokzal), pl. Dwircewa 1
06:30
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
07:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
10:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:15
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lutsik V.S.
  • Неоплан

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto, śro, czw, pią, nie
05:50
16 godz. 5 min w drodze

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

22:55

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

96,13 
05:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:55
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES
Codziennie
15:00
15 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

07:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

97,03 
15:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:45
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
22:00
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

15:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

101,09 
21:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:55
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
23:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
15:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.
  • Van Hool 2(free)
  • Oceniono na 3.6 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    2.8
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.4
pon, wto, sob
18:00
17 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

12:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijow (kawiarnia Shashlychny Dvor), ul. Simona Petliury 32

105,00 
18:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
12:45
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijow (kawiarnia Shashlychny Dvor), ul. Simona Petliury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • BM TUR-ELITA TRANS
pon, pią
18:00
18 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

12:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

105,00 
17:45
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
19:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:25
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
04:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
07:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
10:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:45
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Neoplan 116
  • Oceniono na 3.8 z 5Na podstawie 29 opinii
  • Punktualność
    3.7
  • Stan techniczny
    3.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
Codziennie
16:30
19 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

11:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142

106,00 
15:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
17:25
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
17:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:20
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
20:10
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
21:10
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
21:30
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
21:50
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
22:20
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
07:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
11:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:25
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)
  • Oceniono na 3.3 z 5Na podstawie 18 opinii
  • Punktualność
    2.5
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.6
Codziennie
16:30
21 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

14:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

106,00 
15:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
17:25
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
17:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:20
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
20:10
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
21:10
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
21:30
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
21:50
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
22:20
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
07:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
11:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:25
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)
  • Oceniono na 3.3 z 5Na podstawie 18 opinii
  • Punktualność
    2.5
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.6
W czwartki
23:10
19 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

18:20
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

106,14 
23:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
00:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:50
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
05:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
09:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
12:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:20
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shapran S.M.
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto, śro, czw, pią, nie
16:30
19 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

12:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

108,12 
16:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
12:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
pon, wto, czw, sob
16:40
17 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

12:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

108,31 
16:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:10
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:35
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:30
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
05:35
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
06:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:10
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LIS-AVTO-TRANS
  • Neoplan 116
  • Oceniono na 4.2 z 5Na podstawie 16 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
pon, wto, czw, pią, sob
12:40
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

07:10
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

110,00 
12:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:10
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • MY WAY
wto, czw, pią, nie
10:50
20 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

07:15
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142

110,06 
10:35
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
12:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:50
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
19:10
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
02:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:55
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
07:15
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lvivske ATP - 14630
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Oceniono na 3.4 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    3.3
  • Stan techniczny
    3.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.3
Codziennie
15:30
21 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

12:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

110,08 
15:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:00
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
19:30
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
22:20
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
01:55
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
05:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:55
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:45
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK
  • Mercedes 0350 (СВ)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro
16:40
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

11:10
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

111,00 
16:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
11:10
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LAT LINES
pon, pią
18:10
17 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

12:15
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

111,57 
18:10
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
12:15
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ФОРСАЖ-АВТО (ЛУЦИК О.С.)
  • НЕОПЛАН-48
pon, śro, czw
10:50
19 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

07:15
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142

112,20 
10:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:15
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lwowskie ATP 14630
wto, nie
17:55
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

10:55
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

113,73 
17:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:05
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Stacja benzynowa WOG, trasa M-06
08:45
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
10:55
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vilartrans
  • Van Hool T916 ASTRON
  • Oceniono na 4.1 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    4.5
  • Stan techniczny
    3.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
pon, wto, śro, czw, pią, nie
00:40
17 godz. 35 min w drodze

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

19:15

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

114,24 
00:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:15
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ewe Trans

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, pią
11:45
21 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

08:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

114,67 
11:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
13:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:45
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
17:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
19:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:10
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
01:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
03:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
08:45
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pustovit V.V.
  • BOVA
Codziennie
12:40
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

07:10
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

115,53 
12:20
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:20
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
20:50
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Kijów, Ukraina
22:20
Uściług
Kijów, Ukraina
23:10
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
00:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
03:30
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
05:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
07:10
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pavlovsky I. P
  • Neoplan N 1116
20.04, 25.04, 30.04, 04.05, 09.05...
17:55
17 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

11:40
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

115,53 
17:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
11:40
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit
  • Van Hool 915
18.04, 23.04, 27.04, 02.05, 07.05...
17:55
17 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

11:40
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

115,53 
17:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:05
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
11:40
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z
Codziennie
17:55
17 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

11:40
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

115,53 
17:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:05
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
11:40
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z
Codziennie
20:50
17 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

14:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

115,53 
20:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:55
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
06:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
12:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
15:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Oceniono na 3.7 z 5Na podstawie 53 opinii
  • Punktualność
    3.7
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.6
Codziennie
20:50
18 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

15:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

115,53 
20:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
21:55
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
06:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
12:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
15:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
20:50
17 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

14:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

115,53 
20:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
21:55
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
06:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
12:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
15:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
22:00
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

15:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

115,53 
21:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
15:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Oceniono na 3 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    2.2
  • Stan techniczny
    3.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.3
W poniedziałki
21:20
18 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

17:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

117,65 
21:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
17:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W soboty
23:50
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec Kolejowy, plac Szewczyka 1

14:10
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

118,60 
23:35
Katowice
Dworzec Kolejowy, plac Szewczyka 1
04:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Kijów, Ukraina
07:05
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
12:25
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
14:10
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TVAD
  • Van Hool T916 Acron

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

02.04...
23:50
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec Kolejowy, plac Szewczyka 1

14:10
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

118,60 
23:35
Katowice
Dworzec Kolejowy, plac Szewczyka 1
04:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Kijów, Ukraina
07:05
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
12:25
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
14:10
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TVAD
  • Van Hool T916 Acron

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto, śro, czw, pią, nie
20:35
19 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

17:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

119,49 
20:35
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
17:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
pon, pią
21:55
18 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

16:55
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

119,49 
21:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:55
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
W poniedziałki
20:30
19 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

16:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

119,53 
20:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ALTRANS (ФОП ПАСЛАВСКИЙ)
  • КЛАС ЛЮКС
W poniedziałki
14:00
16 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

07:20
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

120,00 
14:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:20
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
17:30
17 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

10:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

120,10 
17:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
02:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
05:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
10:25
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
10:45
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NASHBUS
  • Mercedes
  • Oceniono na 4.3 z 5Na podstawie 125 opinii
  • Punktualność
    4.1
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
Codziennie
17:30
16 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

10:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

120,10 
17:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
02:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
05:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
10:25
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
10:45
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NASHBUS
  • Mercedes
  • Oceniono na 4.3 z 5Na podstawie 125 opinii
  • Punktualność
    4.1
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
W soboty
23:50
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec Kolejowy, plac Szewczyka 1

14:10
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

121,31 
23:35
Katowice
Dworzec Kolejowy, plac Szewczyka 1
04:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Kijów, Ukraina
07:05
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
12:25
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
14:10
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vilartrans
  • Van Hool T916 Acron

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto, śro, czw, pią, nie
20:50
17 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

15:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

122,40 
20:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PP VASILKIVTRANSAVTO
czw, nie
17:30
19 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

12:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

122,75 
17:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
01:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
10:05
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AP №5 KP Kyivvpastrans
  • ЛАЗ (NEOЛАЗ)
wto, czw, nie
12:55
23 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

137,20 
12:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
12:55
23 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

137,20 
12:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, wto, śro, czw, pią, nie
02:00
16 godz. 30 min w drodze

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

19:30

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

137,70 
02:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Transtempo
pon, wto, śro, czw, pią, nie
02:30
21 godz. 10 min w drodze

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

00:40

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

140,00 
02:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
00:40
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
Codziennie
08:05
20 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

05:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

140,00 
08:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
05:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
pon, czw
16:10
16 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

09:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

140,00 
16:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
09:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • JORDAN
Codziennie
02:30
21 godz. 25 min w drodze

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

23:55

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

140,08 
02:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
10:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
13:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
15:25
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:35
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
17:45
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
18:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:25
Chmielnik
Przystanek, ul. Vasylia Poryka 8
21:25
Berdyczów
Dworzec autobusowy Berdichev, Pryvokzalna ploshcha 1A
22:15
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
23:55
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
02:30
22 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

00:40
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

140,08 
02:20
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
04:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
––:––
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
––:––
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
08:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
10:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
12:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:40
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
15:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
16:35
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
16:45
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
18:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
20:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
22:15
Berdyczów
Dworzec autobusowy Berdichev, Pryvokzalna ploshcha 1A
22:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
00:40
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN
  • VOLVO B12-600 (Free)
wto, sob, nie
03:10
21 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

00:40
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

144,20 
02:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
13:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
15:25
Złoczów
Kawiarnia/ Shynomontazh, ul. Sichovykh Striltsiv 30
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
22:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
00:40
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
08:05
21 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

05:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

144,20 
08:00
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
09:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
13:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
15:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
17:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:45
Złoczów
Kawiarnia/ Shynomontazh, ul. Sichovykh Striltsiv 30
19:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
20:50
Wołoczyska
Obwodnica drogi, ul. Kopacziwska
21:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
22:40
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
23:40
Szepetówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
00:05
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
00:30
Niecieszyn
Przystanek, ul. Rynkova 2
02:50
Lubar
Skrzyżowanie, ul. Zhytomyrska/Lesi Ukrainki
03:20
Cudnów
Sklep Dva Pertsi, ul. Heroiv Majdanu 84
03:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
05:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
W poniedziałki
15:30
17 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

09:40
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

150,00 
15:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
09:40
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • JORDAN
pon, wto, śro, czw, sob
14:15
17 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

08:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

153,00 
14:15
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ewe Trans
śro, sob
15:00
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

08:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

158,86 
15:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro, pią
15:10
16 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

08:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

165,35 
15:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Gunsel TOV

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

25.03, 29.03, 02.04, 06.04, 10.04...
14:00
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

07:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

173,30 
13:50
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
15:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:15
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
07:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro, sob
18:55
18 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

14:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

173,40 
18:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
W niedziele
13:30
16 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Parking, ul. Sokolska 29

06:25
+1 dzień

Kijów

Metro Osokorky, al. Bazhana

185,00 
13:25
Katowice
Parking, ul. Sokolska 29
14:55
Kraków
Stacja paliw BP, aleja 29-go Listopada 39B
06:25
+1 dzień
Kijów
Metro Osokorky, al. Bazhana
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Zhukovsky S.V.
  • Mercedes Sprinter
pią, nie
15:30
18 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

09:50
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

187,74 
15:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
17:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
02:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
05:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
09:50
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
  • Oceniono na 3.4 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    2.3
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
22.03, 24.03, 26.03, 28.03, 30.03...
14:00
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

07:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

207,96 
13:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
20:15
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
22:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
07:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAH A-32(free)
  • Oceniono na 3.1 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    3
  • Stan techniczny
    3.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.8
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Kijów
Do miasta Katowice
Z miasta Kijów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży

Autobus Katowice – Kijów

Dystans między Katowicami a stolicą Ukrainy to niespełna tysiąc kilometrów. Średni czas przejazdu busa z Katowic do Kijowa waha się więc w granicach 16 - 21 godzin. Długi czas trwania kursu sprawia, że największa ilość busów startuje w godzinach popołudniowych, by do ukraińskiej stolicy dotrzeć następnego dnia około południa. Mimo długości trasy, przejazd z Katowic do Kijowa autobusem stanowi najmniej skomplikowaną opcję podróży; w przypadku większości lotów z lotniska Katowice Pyrzowice konieczna jest przesiadka.

W stolicy Górnego Śląska busy z Katowic do Kijowa startują z dworca autobusowego przy ulicy Piotra Skargi, zlokalizowanym w centralnym punkcie miasta. Dystans, dzielący stację autobusową i dworzec PKP wynosi niecały kilometr, a najłatwiej pokonać go pieszo.

Busy z Katowic do Kijowa mogą zakończyć trasę na jednej z kilku kijowskich stacji. Przy zakupie biletu online, warto zwrócić uwagę na dokładną destynację autobusu, ponieważ niektóre z przystanków znajdują się w dużej odległości od centrum Kijowa. Stacja Vokzalna leży najbliżej centralnej strefy miasta, a z okolicami Majdanu łączy ją linia metra. Przystanki Vydubychi i Demijiwska również leżą na trasie metra, ale od centrum dzieli je znacznie większa odległość niż Vokzalną. Ostatnia z możliwych stacji - Dworzec Autobusowy Dachna, leży w znacznej odległości od śródmieścia. Podróż transportem miejskim ze stacji Dachna do centrum trwa niecałą godzinę.