Rozkład jazdy PKS Katowice – Kijów

00:40
5 sie
19:05
5 sie
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
114,77
00:40
5 sie
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
01:55
Kraków
07:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
10:30
Lwów
13:55
Równe
16:45
Żytomierz
19:05
5 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
02:30
5 sie
00:40
6 sie
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
120,13
02:30
5 sie
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
04:00
Kraków
Tarnów
Rzeszów
08:10
Przemyśl
10:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
12:50
Lwów
14:40
Złoczów
15:45
Tarnopol
16:35
Podwołoczyska
16:45
Wołoczyska
18:30
Chmielnicki
19:40
Latyczów
20:40
Winnica
22:15
Berdyczów
22:50
Żytomierz
00:40
6 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
02:30
5 sie
05:00
6 sie
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
130,48
02:30
5 sie
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
05:00
6 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:50
5 sie
06:00
6 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
110,11
10:50
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
12:15
Kraków
13:05
Tarnów
14:50
Rzeszów
15:30
Przeworsk
15:50
Jarosław
19:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:45
Lwów
00:50
Równe
03:35
Żytomierz
06:00
6 sie
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
02:30
5 sie
06:30
6 sie
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
143,33
02:30
5 sie
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
06:30
6 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
5 sie
07:00
6 sie
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
143,46
14:00
5 sie
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
15:15
Kraków
20:15
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:30
Lwów
02:00
Równe
04:50
Żytomierz
07:00
6 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:10
5 sie
08:30
6 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
128,36
15:10
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:20
Kraków
22:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:20
Lwów
03:30
Równe
06:20
Żytomierz
08:30
6 sie
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:10
5 sie
09:30
6 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
143,46
16:10
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
12:30
Автовокзал "Zvonarka", платформа №40
13:30
Автовокзал, платформа №1, ul. Sladkovskeho 142/37
16:00
ul. Piotra Skargi 1
17:20
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
19:50
Dw. PKS, ul. Artura Grottgera, 1
01:30
Автовокзал "Стрыйський", ул. Стрыйська, 109
05:00
Центральный автовокзал, ул. Киевская 40
07:30
Центральный автовокзал, ул. Киевская 93
09:30
6 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:10
5 sie
09:30
6 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec PKS "Kijow", ulica Simona Petlury; dom 32 (Szaszlycznyi dvir)
Kupić za
130,00
16:10
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
09:30
6 sie
Kijów
Dworzec PKS "Kijow", ulica Simona Petlury; dom 32 (Szaszlycznyi dvir)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
5 sie
10:25
6 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,15
17:30
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
Kraków
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
02:10
Lwów
05:40
Równe
08:20
Żytomierz
10:25
6 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
5 sie
10:45
6 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
110,15
17:30
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
Kraków
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
02:10
Lwów
05:40
Równe
08:20
Żytomierz
10:25
Kijów
10:45
6 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
5 sie
11:30
6 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
106,00
16:30
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
17:25
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
07:00
Równe
09:30
Żytomierz
11:30
6 sie
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:55
5 sie
12:05
6 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Kupić za
122,40
12:55
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Plac 18go stycznia, przed dworcem PKP
Terminal ul. Kolejowa 1 (plac dworca PKP)
Dw. Austobusowy / Bus Station, Vytauto pr. 24
dworzec autobusowy, ul. Stefana Okrzei 69
Dworzec Autobusowy, Stoties g. 2B
dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
dworzec autobusowy, Rynek Z. Augusta 19
D.A.Łódź Kaliska Al.Włókniarzy/Karolewskiej st3-5
dworzec autobusowy PKS ul. Dworcowa
Dworzec Biacomex ul. Boh. Monte Cassino 8
Dworzec PKP, ul. Żelazna przy Poczcie
dworzec autobusowy ul. Dworcowa
dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 6 st 1 lub 2
PKS W-wa Zach, stan.8-11, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec PKS UL. Prażmowskiego 8 st.19
dw. PKP, ul. Kolejowa
dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
dworzec autobusowy ul. Lubelska 9
Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, stanowisko 0
dworzec autobusowy ul. Charkowska 133
PKS, ul. Dworcowa 10
dworzec autobusowy ul. Paromna 1
dworzec autobusowy ul. Elektrometalurgow 37
dworzec autobusowy ul. Centralna 47
dworzec autobusowy ul. Pryvokzalna 1a
dworzec autobusowy ul. Mashynibudivnykov 28
dworzec autobusowy ul. Oleksy Tykhogo 231
dworzec autobusowy ul. Oleksy Tykhogo 106a
dworzec autobusowy ul. Kosmonavtow 5
dworzec autobusowy ul. V. Sosiury 310a
dworzec autobusowy prospekt Khimikow 61
Dworzec autobusowy ul. Autobusna 4
Dworzec autobusowy, bulwar L. Ukrainki 42
Dworzec autobusowy, ul. Konyakina 39
ul. Kijowska 40
Dworzec autobusowy, ul. Schevchenka 45
Dworzec autobusow, ul. Kijowska 93
12:05
6 sie
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
5 sie
14:25
6 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
106,00
16:30
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
17:25
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
07:00
Równe
09:30
Żytomierz
11:30
Kijów
14:25
6 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
5 sie
14:30
6 sie
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
113,26
20:50
5 sie
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
22:20
Kraków
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
06:25
Lwów
09:55
Równe
12:30
Żytomierz
14:30
Kijów
14:30
6 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
5 sie
15:00
6 sie
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
113,26
20:50
5 sie
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
22:20
Kraków
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
06:25
Lwów
09:55
Równe
12:30
Żytomierz
14:30
Kijów
15:00
6 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
5 sie
15:30
6 sie
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
120,81
21:20
5 sie
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
22:35
Kraków
03:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:15
Lwów
11:05
Równe
13:50
Żytomierz
15:30
6 sie
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • Van Hool Astron
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
5 sie
15:30
6 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
113,26
22:00
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
23:30
Kraków
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
Lwów
10:40
Równe
13:20
Żytomierz
15:30
6 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
5 sie
15:40
6 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,00
22:00
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
15:40
6 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
02:30
5 sie
15:50
6 sie
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
152,39
02:30
5 sie
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
15:50
6 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
5 sie
15:50
6 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
147,42
14:30
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
15:50
6 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan 116, Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
5 sie
15:50
6 sie
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
142,28
15:20
5 sie
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
15:50
6 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:10
5 sie
15:50
6 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
132,28
17:10
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
15:50
6 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:05
5 sie
15:50
6 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
134,98
18:05
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
15:50
6 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:45
5 sie
15:50
6 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
155,58
13:45
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
15:50
6 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
5 sie
16:25
6 sie
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
120,81
21:20
5 sie
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
22:35
Kraków
03:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:15
Lwów
11:05
Równe
13:50
Żytomierz
15:30
Kijów
16:25
6 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool Astron
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
5 sie
16:30
6 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,00
20:50
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:30
6 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
5 sie
05:00
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
132,40
16:30
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
05:00
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
5 sie
05:00
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
158,56
17:30
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
05:00
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra, Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
5 sie
05:00
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
151,01
19:10
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
05:00
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra (Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
5 sie
05:00
7 sie
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
151,01
20:50
5 sie
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
05:00
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
5 sie
05:00
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
135,40
21:00
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
05:00
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra (Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
5 sie
05:00
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
135,40
21:00
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
05:00
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra (Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
5 sie
05:00
7 sie
Stary Dworzec, ulica Dworcowa 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
152,52
21:20
5 sie
Katowice
Stary Dworzec, ulica Dworcowa 1
05:00
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:35
5 sie
05:00
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
158,56
21:35
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
05:00
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:35
5 sie
05:00
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
140,51
21:35
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
05:00
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
5 sie
05:00
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
140,40
21:50
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
05:00
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
5 sie
05:00
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
151,01
22:00
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
05:00
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool(59), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
5 sie
05:00
7 sie
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
147,99
22:00
5 sie
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
05:00
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:25
5 sie
05:00
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
143,47
22:25
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
05:00
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • MAN S2000, Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:40
5 sie
05:00
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
138,78
22:40
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
05:00
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool, Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:55
5 sie
05:00
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
151,01
23:55
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
05:00
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
5 sie
05:00
7 sie
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
160,40
20:30
5 sie
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
05:00
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
5 sie
05:00
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
150,40
20:50
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
05:00
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
5 sie
05:00
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
140,40
22:00
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
05:00
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
5 sie
06:30
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
130,22
16:30
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
06:30
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
5 sie
06:30
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
135,91
17:30
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
06:30
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra, Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
5 sie
06:30
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
164,91
20:30
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
06:30
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan, Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
5 sie
06:30
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
123,22
21:50
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
06:30
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
5 sie
06:30
7 sie
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
153,22
20:30
5 sie
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
06:30
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:10
5 sie
06:30
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
123,22
17:10
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
06:30
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
5 sie
06:30
7 sie
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
143,47
20:50
5 sie
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
06:30
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Mercedes-Benz
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
5 sie
06:30
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
127,86
21:00
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
06:30
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra (Free), Mercedes-Benz
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
5 sie
06:30
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
127,86
21:00
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
06:30
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra (Free), Mercedes-Benz
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
5 sie
06:30
7 sie
Stary Dworzec, ulica Dworcowa 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
144,98
21:20
5 sie
Katowice
Stary Dworzec, ulica Dworcowa 1
06:30
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Mercedes-Benz
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:35
5 sie
06:30
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
151,02
21:35
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
06:30
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes-Benz
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:35
5 sie
06:30
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
132,97
21:35
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
06:30
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes-Benz
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
5 sie
06:30
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
132,86
21:50
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
06:30
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Mercedes-Benz
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
5 sie
06:30
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
143,47
22:00
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
06:30
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool(59), Mercedes-Benz
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
5 sie
06:30
7 sie
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
140,45
22:00
5 sie
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
06:30
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes-Benz
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:25
5 sie
06:30
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
135,93
22:25
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
06:30
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • MAN S2000, Mercedes-Benz
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:40
5 sie
06:30
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
131,24
22:40
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
06:30
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool, Mercedes-Benz
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:55
5 sie
06:30
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
143,47
23:55
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
06:30
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Mercedes-Benz
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
5 sie
06:30
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
142,86
20:50
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
06:30
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
5 sie
06:30
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
132,86
22:00
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
06:30
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
5 sie
07:20
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
127,96
16:30
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
07:20
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
5 sie
07:20
7 sie
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
152,61
16:50
5 sie
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
07:20
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
5 sie
07:20
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
154,12
17:30
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
07:20
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
5 sie
07:20
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
146,57
19:10
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
07:20
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra (Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
5 sie
07:20
7 sie
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
146,57
20:50
5 sie
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
07:20
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
5 sie
07:20
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
130,96
21:00
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
07:20
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra (Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
5 sie
07:20
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
130,96
21:00
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
07:20
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra (Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
5 sie
07:20
7 sie
Stary Dworzec, ulica Dworcowa 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
148,08
21:20
5 sie
Katowice
Stary Dworzec, ulica Dworcowa 1
07:20
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:35
5 sie
07:20
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
154,12
21:35
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
07:20
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:35
5 sie
07:20
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
136,07
21:35
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
07:20
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
5 sie
07:20
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
135,96
21:50
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
07:20
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
5 sie
07:20
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
146,57
22:00
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
07:20
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool(59), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
5 sie
07:20
7 sie
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
143,55
22:00
5 sie
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
07:20
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:25
5 sie
07:20
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
139,03
22:25
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
07:20
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • MAN S2000, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:40
5 sie
07:20
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
134,34
22:40
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
07:20
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:55
5 sie
07:20
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
146,57
23:55
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
07:20
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
5 sie
07:20
7 sie
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
155,96
20:30
5 sie
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
07:20
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
5 sie
07:20
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
145,96
20:50
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
07:20
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
5 sie
07:20
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
135,96
22:00
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
07:20
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
5 sie
07:20
7 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
125,96
16:50
5 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
07:20
7 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Kijów
Z miasta Kijów

Bus Katowice - Kijów

Wśród szerokiej oferty połączeń autokarowych Katowice - Kijów, dostępnych w naszym serwisie, każdy podróżny znajdzie optymalny przejazd.

Przejazdy organizowane są przez renomowane biura krajowe i zagraniczne: AGAT, VISITOR, INTERCARS – BASQUE, Transtempo, VASYLKIVTRANSAVTO O.G., Pasklavsky Y.A. O.G., z częstotliwością kilku – kilkunastu dziennie.

Pełna lista kursów, ceny i rezerwacja biletów odbywa się za pośrednictwem naszej wyszukiwarki – zachęcamy do korzystania i kontaktu w przypadku pytań lub wątpliwości – nasi telefoniczni konsultanci są do Państwa dyspozycji.