Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Katowice — Kraków

Najlepsza oferta

Codziennie
06:40
Czas przejazdu01 h. 25 min

Katowice

Dworzec autobusowy (PKS), ul. Piotra Skargi 1

08:05

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10,00 

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Kraków w 2019 rok

Codziennie
05:40
Czas przejazdu01 h. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:10

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

14,00 
Codziennie
08:45
Czas przejazdu01 h. 25 min

Katowice

Dworzec autobusowy (PKS), ul. Piotra Skargi 1

10:10

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

14,28 
Codziennie
18:40
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Katowice, ul.P.Skargi

19:50

Kraków

Kraków, ul.W.Stwosza

15,45 
Codziennie
01:00
Czas przejazdu01 h. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

02:20

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,12 
Codziennie
06:10
Czas przejazdu01 h. 40 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:50

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,12 
Codziennie
10:15
Czas przejazdu01 h. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

11:45

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,12 
Codziennie
14:40
Czas przejazdu01 h. 35 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

16:15

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,12 
Codziennie
16:20
Czas przejazdu01 h. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17:50

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,12 
Codziennie
18:15
Czas przejazdu01 h. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

19:45

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,12 
Codziennie
21:20
Czas przejazdu01 h. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

22:50

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,12 
Codziennie
05:30
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

06:40

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro, nie
05:45
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

06:55

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro
05:50
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:00

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro, nie
06:00
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:10

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro, nie
06:15
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:25

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
Codziennie
06:30
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:40

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro
06:50
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:00

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro, nie
07:00
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:10

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro
07:10
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:20

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro, nie
07:15
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:25

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
Codziennie
07:30
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:40

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro, nie
07:45
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:55

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro
07:50
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

09:00

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro
08:10
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

09:20

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro, nie
08:15
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

09:25

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
Codziennie
08:30
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

09:40

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro, nie
08:45
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

09:55

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro, nie
09:00
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:10

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro
09:10
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:20

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro, nie
09:15
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:25

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
Codziennie
09:30
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:40

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro, nie
09:45
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:55

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro
09:50
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

11:00

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro, nie
10:00
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

11:10

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
Codziennie
10:30
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

11:40

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro, nie
11:00
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:10

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro
11:10
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:20

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro, nie
11:15
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:25

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro, nie
11:45
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:55

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro
11:50
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

13:00

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro
12:10
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

13:20

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro, nie
12:15
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

13:25

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro
12:50
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

14:00

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro
13:10
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

14:20

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro, nie
13:15
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

14:25

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro, nie
13:45
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

14:55

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro, nie
14:00
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

15:10

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro
14:10
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

15:20

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
pon, wto, śro, nie
14:45
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

15:55

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17,85 
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Kraków
Do miasta Katowice
Z miasta Kraków
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Katowice – Kraków

Popularność przejazdów z Katowic do Krakowa sprawia, że pasażerowie mogą skorzystać z oferty połączeń o częstotliwości czterech na godzinę. Mimo tego, podróżujący często dokonują zakupu z wyprzedzeniem ze względu na ograniczone godziny otwarcia kas poszczególnych firm przewozowych. Cena biletu u jednego z głównych przewoźników na trasie Katowice - Kraków: INTER lub UNIBUS, wynosi 12 złotych. Bus linii Katowice - Kraków pokonuje trasę w godzinę.

W Katowicach busy wyruszają z dworca autobusowego przy ulicy Piotra Skargi, zlokalizowanego w odległości kilometra od głównej stacji kolejowej. Podróżujący na linii Katowice - Kraków w godzinach wieczornych powinni liczyć się z niemożnością skorzystania z poczekalni, która otwarta jest wyłącznie w godzinach 6.00 - 18.00. W odległości dziesięciu minut pieszo od przystanku autobusowego znajduje się jednak stacja kolejowa połączona z galerią handlową, gdzie w komforcie można przeczekać przerwę w podróży.

Busy z Katowic do Krakowa kończą kurs na Dworcu MDA przy ulicy Bosackiej, połączonym tunelem z halą dworcową kolei i Galerią Krakowską. Podróżni mogą kontynuować podróż w obrębie miasta autobusami i tramwajami miejskimi, startując z przystanków znajdujących się w tunelu bądź przy frontalnym wejściu do centrum handlowego.