Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Katowice - Kraków

od 5 zł, 18 lis

Rozkład jazdy PKS Katowice – Kraków

01:00
18 lis
w drodze 01 godz. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

02:20
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15
01:00
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
02:20
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
04:00
18 lis
w drodze 01 godz. 05 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

05:05
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13
04:00
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:55
Ustronie Morskie, Marysin
17:35
Koszalin, Dworzec Autobusowy
18:45
Szczecinek, ul. Dworcowa DA/DK
19:50
Piła, Dworzec Autobusowy
21:40
Poznań, Dworzec Autobusowy Główny
23:05
Leszno, ul. Towarowa 1
00:55
Wrocław, Dworzec Autobusowy
03:10
Gliwice, Dworzec Autobusowy ul. Pionierów 8
03:50
Katowice, Dworzec Autobusowy
05:05
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
06:20
Chabówka, Wiadukt
06:35
Nowy Targ, Dekada
06:49
Biały Dunajec "Kościół"
06:56
Poronin, Stacja
05:05
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
05:30
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

06:40
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
05:30
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
06:20
Modlniczka, Leroy Merlin
06:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
06:31
Kraków, Miasteczko AGH
06:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
06:40
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
05:45
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

06:55
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
05:45
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
06:35
Modlniczka, Leroy Merlin
06:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
06:46
Kraków, Miasteczko AGH
06:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
06:55
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
05:40
18 lis
w drodze 01 godz. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:10
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

14
05:40
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
07:10
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:00
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:10
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
06:00
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
06:50
Modlniczka, Leroy Merlin
06:55
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
07:01
Kraków, Miasteczko AGH
07:04
Kraków, ul. Czarnowiejska
07:10
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:15
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:25
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
06:15
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
07:05
Modlniczka, Leroy Merlin
07:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
07:16
Kraków, Miasteczko AGH
07:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
07:25
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:30
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:40
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
06:30
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
07:20
Modlniczka, Leroy Merlin
07:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
07:31
Kraków, Miasteczko AGH
07:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
07:40
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:10
18 lis
w drodze 01 godz. 40 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:50
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15
06:10
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
07:50
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:45
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:55
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
06:45
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
07:35
Modlniczka, Leroy Merlin
07:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
07:46
Kraków, Miasteczko AGH
07:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
07:55
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:10
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
07:00
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
07:50
Modlniczka, Leroy Merlin
07:55
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
08:01
Kraków, Miasteczko AGH
08:04
Kraków, ul. Czarnowiejska
08:10
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:15
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:25
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
07:15
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
08:05
Modlniczka, Leroy Merlin
08:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
08:16
Kraków, Miasteczko AGH
08:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
08:25
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:40
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
07:30
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
08:20
Modlniczka, Leroy Merlin
08:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
08:31
Kraków, Miasteczko AGH
08:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
08:40
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:40
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:50
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

21
07:40
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
08:50
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
08:50
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:45
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:55
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
07:45
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
08:35
Modlniczka, Leroy Merlin
08:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
08:46
Kraków, Miasteczko AGH
08:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
08:55
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

09:10
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
08:00
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
08:50
Modlniczka, Leroy Merlin
08:55
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
09:01
Kraków, Miasteczko AGH
09:04
Kraków, ul. Czarnowiejska
09:10
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:15
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

09:25
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
08:15
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
09:05
Modlniczka, Leroy Merlin
09:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
09:16
Kraków, Miasteczko AGH
09:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
09:25
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:50
18 lis
w drodze 01 godz. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:20
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15
08:50
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
10:20
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:30
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:40
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
09:30
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
10:20
Modlniczka, Leroy Merlin
10:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
10:31
Kraków, Miasteczko AGH
10:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
10:40
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:40
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:50
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

21
09:40
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
10:50
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
10:50
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:45
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:55
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
09:45
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
10:35
Modlniczka, Leroy Merlin
10:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
10:46
Kraków, Miasteczko AGH
10:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
10:55
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

11:10
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
10:00
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
10:50
Modlniczka, Leroy Merlin
10:55
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
11:01
Kraków, Miasteczko AGH
11:04
Kraków, ul. Czarnowiejska
11:10
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:15
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

11:25
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
10:15
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
11:05
Modlniczka, Leroy Merlin
11:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
11:16
Kraków, Miasteczko AGH
11:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
11:25
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

11:40
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
10:30
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
11:20
Modlniczka, Leroy Merlin
11:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
11:31
Kraków, Miasteczko AGH
11:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
11:40
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:15
18 lis
w drodze 01 godz. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

11:45
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15
10:15
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
11:45
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:45
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

11:55
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
10:45
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
11:35
Modlniczka, Leroy Merlin
11:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
11:46
Kraków, Miasteczko AGH
11:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
11:55
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:10
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
11:00
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
11:50
Modlniczka, Leroy Merlin
11:55
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
12:01
Kraków, Miasteczko AGH
12:04
Kraków, ul. Czarnowiejska
12:10
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:15
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:25
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
11:15
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
12:05
Modlniczka, Leroy Merlin
12:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
12:16
Kraków, Miasteczko AGH
12:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
12:25
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:30
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:40
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
11:30
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
12:20
Modlniczka, Leroy Merlin
12:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
12:31
Kraków, Miasteczko AGH
12:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
12:40
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:55
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
11:45
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
12:35
Modlniczka, Leroy Merlin
12:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
12:46
Kraków, Miasteczko AGH
12:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
12:55
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

13:10
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
12:00
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
12:50
Modlniczka, Leroy Merlin
12:55
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
13:01
Kraków, Miasteczko AGH
13:04
Kraków, ul. Czarnowiejska
13:10
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:15
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

13:25
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
12:15
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
13:05
Modlniczka, Leroy Merlin
13:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
13:16
Kraków, Miasteczko AGH
13:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
13:25
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

13:40
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
12:30
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
13:20
Modlniczka, Leroy Merlin
13:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
13:31
Kraków, Miasteczko AGH
13:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
13:40
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:45
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

13:55
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
12:45
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
13:35
Modlniczka, Leroy Merlin
13:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
13:46
Kraków, Miasteczko AGH
13:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
13:55
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

14:10
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
13:00
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
13:50
Modlniczka, Leroy Merlin
13:55
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
14:01
Kraków, Miasteczko AGH
14:04
Kraków, ul. Czarnowiejska
14:10
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:15
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

14:25
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
13:15
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
14:05
Modlniczka, Leroy Merlin
14:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
14:16
Kraków, Miasteczko AGH
14:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
14:25
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

14:40
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
13:30
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
14:20
Modlniczka, Leroy Merlin
14:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
14:31
Kraków, Miasteczko AGH
14:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
14:40
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:45
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

14:55
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
13:45
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
14:35
Modlniczka, Leroy Merlin
14:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
14:46
Kraków, Miasteczko AGH
14:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
14:55
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

15:10
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
14:00
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
14:50
Modlniczka, Leroy Merlin
14:55
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
15:01
Kraków, Miasteczko AGH
15:04
Kraków, ul. Czarnowiejska
15:10
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:15
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

15:25
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
14:15
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
15:05
Modlniczka, Leroy Merlin
15:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
15:16
Kraków, Miasteczko AGH
15:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
15:25
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

15:40
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
14:30
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
15:20
Modlniczka, Leroy Merlin
15:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
15:31
Kraków, Miasteczko AGH
15:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
15:40
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:45
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

15:55
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
14:45
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
15:35
Modlniczka, Leroy Merlin
15:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
15:46
Kraków, Miasteczko AGH
15:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
15:55
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

16:10
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
15:00
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
15:50
Modlniczka, Leroy Merlin
15:55
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
16:01
Kraków, Miasteczko AGH
16:04
Kraków, ul. Czarnowiejska
16:10
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
18 lis
w drodze 01 godz. 35 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

16:15
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15
14:40
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:15
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:15
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

16:25
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
15:15
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:05
Modlniczka, Leroy Merlin
16:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
16:16
Kraków, Miasteczko AGH
16:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
16:25
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

16:40
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
15:30
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:20
Modlniczka, Leroy Merlin
16:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
16:31
Kraków, Miasteczko AGH
16:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
16:40
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:45
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

16:55
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
15:45
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:35
Modlniczka, Leroy Merlin
16:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
16:46
Kraków, Miasteczko AGH
16:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
16:55
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17:10
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
16:00
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:50
Modlniczka, Leroy Merlin
16:55
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
17:01
Kraków, Miasteczko AGH
17:04
Kraków, ul. Czarnowiejska
17:10
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:15
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17:25
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
16:15
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
17:05
Modlniczka, Leroy Merlin
17:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
17:16
Kraków, Miasteczko AGH
17:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
17:25
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17:40
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
16:30
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
17:20
Modlniczka, Leroy Merlin
17:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
17:31
Kraków, Miasteczko AGH
17:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
17:40
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
18 lis
w drodze 01 godz. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17:50
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15
16:20
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
17:50
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:45
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17:55
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
16:45
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
17:35
Modlniczka, Leroy Merlin
17:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
17:46
Kraków, Miasteczko AGH
17:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
17:55
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:10
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
17:00
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
17:50
Modlniczka, Leroy Merlin
17:55
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
18:01
Kraków, Miasteczko AGH
18:04
Kraków, ul. Czarnowiejska
18:10
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:15
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:25
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
17:15
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:05
Modlniczka, Leroy Merlin
18:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
18:16
Kraków, Miasteczko AGH
18:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
18:25
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:40
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
17:30
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:20
Modlniczka, Leroy Merlin
18:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
18:31
Kraków, Miasteczko AGH
18:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
18:40
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:45
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:55
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
17:45
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:35
Modlniczka, Leroy Merlin
18:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
18:46
Kraków, Miasteczko AGH
18:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
18:55
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

19:10
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
18:00
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:50
Modlniczka, Leroy Merlin
18:55
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
19:01
Kraków, Miasteczko AGH
19:04
Kraków, ul. Czarnowiejska
19:10
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:15
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

19:25
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
18:15
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
19:05
Modlniczka, Leroy Merlin
19:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
19:16
Kraków, Miasteczko AGH
19:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
19:25
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

19:40
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
18:30
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
19:20
Modlniczka, Leroy Merlin
19:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
19:31
Kraków, Miasteczko AGH
19:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
19:40
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:15
18 lis
w drodze 01 godz. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

19:45
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15
18:15
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
19:45
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:45
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

19:55
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
18:45
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
19:35
Modlniczka, Leroy Merlin
19:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
19:46
Kraków, Miasteczko AGH
19:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
19:55
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

20:10
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
19:00
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
19:50
Modlniczka, Leroy Merlin
19:55
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
20:01
Kraków, Miasteczko AGH
20:04
Kraków, ul. Czarnowiejska
20:10
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:15
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

20:25
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
19:15
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
20:05
Modlniczka, Leroy Merlin
20:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
20:16
Kraków, Miasteczko AGH
20:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
20:25
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

20:40
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
19:30
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
20:20
Modlniczka, Leroy Merlin
20:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
20:31
Kraków, Miasteczko AGH
20:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
20:40
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:45
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

20:55
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
19:45
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
20:35
Modlniczka, Leroy Merlin
20:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
20:46
Kraków, Miasteczko AGH
20:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
20:55
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

21:10
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
20:00
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
20:50
Modlniczka, Leroy Merlin
20:55
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
21:01
Kraków, Miasteczko AGH
21:04
Kraków, ul. Czarnowiejska
21:10
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

21:25
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
20:15
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
21:05
Modlniczka, Leroy Merlin
21:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
21:16
Kraków, Miasteczko AGH
21:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
21:25
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

21:40
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
20:30
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
21:20
Modlniczka, Leroy Merlin
21:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
21:31
Kraków, Miasteczko AGH
21:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
21:40
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:45
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

21:55
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
20:45
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
21:35
Modlniczka, Leroy Merlin
21:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
21:46
Kraków, Miasteczko AGH
21:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
21:55
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

22:10
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
21:00
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
21:50
Modlniczka, Leroy Merlin
21:55
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
22:01
Kraków, Miasteczko AGH
22:04
Kraków, ul. Czarnowiejska
22:10
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:15
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

22:25
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
21:15
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
22:05
Modlniczka, Leroy Merlin
22:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
22:16
Kraków, Miasteczko AGH
22:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
22:25
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
18 lis
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

22:40
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
21:30
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
21:10
Zabrze, ul. Goethego
21:30
Katowice, Dworzec Autobusowy
22:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
22:31
Kraków, Miasteczko AGH
22:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
22:40
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
18 lis
w drodze 01 godz. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

22:50
18 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

6
21:20
18 lis
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
22:50
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Kraków
Z miasta Kraków