Bilety autobusowe

Katowice - Kraków

od 5 zł, 23 wrz

Rozkład jazdy PKS Katowice – Kraków

01:00
22 wrz
w drodze 01 godz. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

02:20
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15
01:00
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
02:20
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
05:30
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

06:40
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
05:30
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
06:20
Modlniczka, Leroy Merlin
06:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
06:31
Kraków, Miasteczko AGH
06:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
06:40
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
05:45
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

06:55
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
05:45
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
06:35
Modlniczka, Leroy Merlin
06:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
06:46
Kraków, Miasteczko AGH
06:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
06:55
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
05:40
22 wrz
w drodze 01 godz. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:00
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15
05:40
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:35
Ustronie Morskie, Marysin
18:38
Ustronie Morskie, ul. Wojska Polskiego (Zespół Szkół)
18:40
Ustronie Morskie, ul. Chrobrego (OW Agrosoc)
19:02
Sarbinowo, ul. Nadmorska Pętla
19:12
Mielno, ul. Lechitów/ Hala
19:25
Koszalin, Dworzec Autobusowy
20:30
Szczecinek, ul. Dworcowa DA/DK
21:35
Piła, Dworzec Autobusowy
23:25
Poznań, Dworzec Autobusowy Główny
02:20
Łódź, WPA Fabryczna nr 2208
04:15
Częstochowa, Dworzec Autobusowy
05:30
Katowice, Dworzec Autobusowy
06:49
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
06:53
Kraków, Miasteczko AGH
06:55
Kraków, ul. Czarnowiejska
07:00
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
07:20
Kraków, Akademia Górniczo Hutnicza
07:30
Kraków, Rondo Matecznego
07:35
Kraków, Bieżanowska
07:40
Kraków, Prokocim Szpital
08:19
Brzesko, ul. Królowej Jadwigi
08:20
Brzesko, Uczestników Ruchu Oporu
08:25
Okocim
08:28
Uszew
08:31
Gnojnik
08:40
Jurków
08:43
Czchów, Miasto
08:45
Czchów, Zapora
08:48
Wytrzyszczka
08:52
Witowice Dolne
08:56
Witowice Górne
09:00
Łososina Dolna
09:05
Tęgoborze
09:11
Dąbrowa
09:16
Nowy Sącz, ul. Tarnowska
09:19
Nowy Sącz, Bulwar Narwiku Most II
09:21
Nowy Sącz, ul. Rejtana
09:25
Nowy Sącz, Dworzec Autobusowy Plac Dąbrowskiego
09:39
Nawojowa, UG
09:42
Frycowa, Szkoła
09:49
Łabowa
09:59
Krzyżówka
10:07
Krynica-Zdrój, Słotwiny CPN
10:09
Krynica-Zdrój
10:10
Krynica-Zdrój, Bank
10:12
Krynica-Zdrój, UM
10:14
Krynica-Zdrój, Graniczna
10:15
Krynica-Zdrój, Szpital
10:18
Krynica-Zdrój, Czarny Potok Osiedla
07:00
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:00
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:10
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
06:00
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
06:50
Modlniczka, Leroy Merlin
06:55
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
07:01
Kraków, Miasteczko AGH
07:04
Kraków, ul. Czarnowiejska
07:10
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:15
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:25
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
06:15
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
07:05
Modlniczka, Leroy Merlin
07:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
07:16
Kraków, Miasteczko AGH
07:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
07:25
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:30
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:40
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
06:30
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
07:20
Modlniczka, Leroy Merlin
07:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
07:31
Kraków, Miasteczko AGH
07:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
07:40
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:10
22 wrz
w drodze 01 godz. 40 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:50
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15
06:10
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
07:50
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:45
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:55
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
06:45
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
07:35
Modlniczka, Leroy Merlin
07:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
07:46
Kraków, Miasteczko AGH
07:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
07:55
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:10
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
07:00
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
07:50
Modlniczka, Leroy Merlin
07:55
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
08:01
Kraków, Miasteczko AGH
08:04
Kraków, ul. Czarnowiejska
08:10
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:15
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:25
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
07:15
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
08:05
Modlniczka, Leroy Merlin
08:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
08:16
Kraków, Miasteczko AGH
08:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
08:25
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:40
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
07:30
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
08:20
Modlniczka, Leroy Merlin
08:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
08:31
Kraków, Miasteczko AGH
08:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
08:40
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:40
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:50
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

21
07:40
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
08:50
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
08:50
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:45
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:55
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
07:45
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
08:35
Modlniczka, Leroy Merlin
08:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
08:46
Kraków, Miasteczko AGH
08:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
08:55
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

09:10
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
08:00
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
08:50
Modlniczka, Leroy Merlin
08:55
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
09:01
Kraków, Miasteczko AGH
09:04
Kraków, ul. Czarnowiejska
09:10
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:15
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

09:25
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
08:15
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
09:05
Modlniczka, Leroy Merlin
09:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
09:16
Kraków, Miasteczko AGH
09:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
09:25
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:50
22 wrz
w drodze 01 godz. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:20
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15
08:50
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
10:20
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:30
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:40
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
09:30
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
10:20
Modlniczka, Leroy Merlin
10:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
10:31
Kraków, Miasteczko AGH
10:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
10:40
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:40
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:50
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

21
09:40
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
10:50
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
10:50
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:45
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:55
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
09:45
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
10:35
Modlniczka, Leroy Merlin
10:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
10:46
Kraków, Miasteczko AGH
10:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
10:55
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:15
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

11:25
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
10:15
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
11:05
Modlniczka, Leroy Merlin
11:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
11:16
Kraków, Miasteczko AGH
11:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
11:25
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

11:40
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
10:30
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
11:20
Modlniczka, Leroy Merlin
11:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
11:31
Kraków, Miasteczko AGH
11:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
11:40
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:15
22 wrz
w drodze 01 godz. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

11:45
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15
10:15
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
11:45
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:45
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

11:55
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
10:45
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
11:35
Modlniczka, Leroy Merlin
11:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
11:46
Kraków, Miasteczko AGH
11:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
11:55
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:10
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
11:00
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
11:50
Modlniczka, Leroy Merlin
11:55
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
12:01
Kraków, Miasteczko AGH
12:04
Kraków, ul. Czarnowiejska
12:10
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:15
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:25
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
11:15
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
12:05
Modlniczka, Leroy Merlin
12:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
12:16
Kraków, Miasteczko AGH
12:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
12:25
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:30
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:40
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
11:30
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
12:20
Modlniczka, Leroy Merlin
12:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
12:31
Kraków, Miasteczko AGH
12:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
12:40
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:55
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
11:45
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
12:35
Modlniczka, Leroy Merlin
12:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
12:46
Kraków, Miasteczko AGH
12:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
12:55
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

13:10
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
12:00
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
12:50
Modlniczka, Leroy Merlin
12:55
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
13:01
Kraków, Miasteczko AGH
13:04
Kraków, ul. Czarnowiejska
13:10
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:15
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

13:25
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
12:15
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
13:05
Modlniczka, Leroy Merlin
13:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
13:16
Kraków, Miasteczko AGH
13:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
13:25
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

13:40
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
12:30
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
13:20
Modlniczka, Leroy Merlin
13:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
13:31
Kraków, Miasteczko AGH
13:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
13:40
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:45
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

13:55
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
12:45
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
13:35
Modlniczka, Leroy Merlin
13:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
13:46
Kraków, Miasteczko AGH
13:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
13:55
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

14:10
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
13:00
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
13:50
Modlniczka, Leroy Merlin
13:55
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
14:01
Kraków, Miasteczko AGH
14:04
Kraków, ul. Czarnowiejska
14:10
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:15
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

14:25
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
13:15
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
14:05
Modlniczka, Leroy Merlin
14:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
14:16
Kraków, Miasteczko AGH
14:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
14:25
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

14:40
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
13:30
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
14:20
Modlniczka, Leroy Merlin
14:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
14:31
Kraków, Miasteczko AGH
14:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
14:40
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:45
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

14:55
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
13:45
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
14:35
Modlniczka, Leroy Merlin
14:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
14:46
Kraków, Miasteczko AGH
14:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
14:55
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

15:10
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
14:00
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
14:50
Modlniczka, Leroy Merlin
14:55
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
15:01
Kraków, Miasteczko AGH
15:04
Kraków, ul. Czarnowiejska
15:10
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:15
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

15:25
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
14:15
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
15:05
Modlniczka, Leroy Merlin
15:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
15:16
Kraków, Miasteczko AGH
15:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
15:25
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

15:40
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
14:30
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
15:20
Modlniczka, Leroy Merlin
15:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
15:31
Kraków, Miasteczko AGH
15:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
15:40
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:45
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

15:55
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
14:45
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
15:35
Modlniczka, Leroy Merlin
15:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
15:46
Kraków, Miasteczko AGH
15:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
15:55
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

16:10
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
15:00
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
15:50
Modlniczka, Leroy Merlin
15:55
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
16:01
Kraków, Miasteczko AGH
16:04
Kraków, ul. Czarnowiejska
16:10
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
22 wrz
w drodze 01 godz. 35 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

16:15
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15
14:40
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:15
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:15
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

16:25
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
15:15
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:05
Modlniczka, Leroy Merlin
16:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
16:16
Kraków, Miasteczko AGH
16:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
16:25
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

16:40
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
15:30
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:20
Modlniczka, Leroy Merlin
16:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
16:31
Kraków, Miasteczko AGH
16:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
16:40
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:45
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

16:55
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
15:45
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:35
Modlniczka, Leroy Merlin
16:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
16:46
Kraków, Miasteczko AGH
16:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
16:55
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17:10
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
16:00
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:50
Modlniczka, Leroy Merlin
16:55
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
17:01
Kraków, Miasteczko AGH
17:04
Kraków, ul. Czarnowiejska
17:10
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:15
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17:25
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
16:15
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
17:05
Modlniczka, Leroy Merlin
17:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
17:16
Kraków, Miasteczko AGH
17:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
17:25
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17:40
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
16:30
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
17:20
Modlniczka, Leroy Merlin
17:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
17:31
Kraków, Miasteczko AGH
17:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
17:40
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
22 wrz
w drodze 01 godz. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17:50
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15
16:20
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
17:50
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:45
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17:55
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
16:45
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
17:35
Modlniczka, Leroy Merlin
17:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
17:46
Kraków, Miasteczko AGH
17:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
17:55
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:15
22 wrz
w drodze 00 godz. 55 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:10
22 wrz

Kraków

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

42
17:15
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:10
22 wrz
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:15
22 wrz
w drodze 00 godz. 55 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:10
22 wrz

Kraków

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

28
17:15
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:10
22 wrz
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:10
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
17:00
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
17:50
Modlniczka, Leroy Merlin
17:55
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
18:01
Kraków, Miasteczko AGH
18:04
Kraków, ul. Czarnowiejska
18:10
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:15
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:25
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
17:15
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:05
Modlniczka, Leroy Merlin
18:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
18:16
Kraków, Miasteczko AGH
18:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
18:25
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:15
22 wrz
w drodze 01 godz. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:35
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15
17:15
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:10
KRAKOW
18:35
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:15
22 wrz
w drodze 01 godz. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:35
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

25
17:15
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:10
KRAKOW
18:35
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:40
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
17:30
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:20
Modlniczka, Leroy Merlin
18:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
18:31
Kraków, Miasteczko AGH
18:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
18:40
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:45
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:55
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
17:45
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:35
Modlniczka, Leroy Merlin
18:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
18:46
Kraków, Miasteczko AGH
18:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
18:55
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

19:10
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
18:00
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:50
Modlniczka, Leroy Merlin
18:55
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
19:01
Kraków, Miasteczko AGH
19:04
Kraków, ul. Czarnowiejska
19:10
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:10
22 wrz
w drodze 01 godz. 05 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

19:15
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

21
18:10
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
19:15
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:15
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

19:25
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
18:15
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
19:05
Modlniczka, Leroy Merlin
19:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
19:16
Kraków, Miasteczko AGH
19:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
19:25
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

19:40
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
18:30
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
19:20
Modlniczka, Leroy Merlin
19:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
19:31
Kraków, Miasteczko AGH
19:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
19:40
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:15
22 wrz
w drodze 01 godz. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

19:45
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15
18:15
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
19:45
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:45
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

19:55
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
18:45
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
19:35
Modlniczka, Leroy Merlin
19:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
19:46
Kraków, Miasteczko AGH
19:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
19:55
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

20:10
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
19:00
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
19:50
Modlniczka, Leroy Merlin
19:55
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
20:01
Kraków, Miasteczko AGH
20:04
Kraków, ul. Czarnowiejska
20:10
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:15
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

20:25
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
19:15
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
20:05
Modlniczka, Leroy Merlin
20:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
20:16
Kraków, Miasteczko AGH
20:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
20:25
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

20:40
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
19:30
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
20:20
Modlniczka, Leroy Merlin
20:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
20:31
Kraków, Miasteczko AGH
20:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
20:40
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:45
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

20:55
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
19:45
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
20:35
Modlniczka, Leroy Merlin
20:40
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
20:46
Kraków, Miasteczko AGH
20:49
Kraków, ul. Czarnowiejska
20:55
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

21:40
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

132
20:30
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
21:40
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:15
22 wrz
w drodze 00 godz. 55 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

22:10
22 wrz

Kraków

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

42
21:15
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
22:10
22 wrz
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:15
22 wrz
w drodze 00 godz. 55 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

22:10
22 wrz

Kraków

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

28
21:15
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
22:10
22 wrz
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:15
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

22:25
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
21:15
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
22:05
Modlniczka, Leroy Merlin
22:10
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
22:16
Kraków, Miasteczko AGH
22:19
Kraków, ul. Czarnowiejska
22:25
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:15
22 wrz
w drodze 01 godz. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

22:35
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

24
21:15
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
22:10
KRAKOW
22:35
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:15
22 wrz
w drodze 01 godz. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

22:35
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15
21:15
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
22:10
KRAKOW
22:35
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
22 wrz
w drodze 01 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

22:40
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
21:30
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
21:10
Zabrze, ul. Goethego
21:30
Katowice, Dworzec Autobusowy
22:25
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
22:31
Kraków, Miasteczko AGH
22:34
Kraków, ul. Czarnowiejska
22:40
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
22 wrz
w drodze 01 godz. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

22:50
22 wrz

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15
21:20
22 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
22:50
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Kraków
Do miasta Katowice
Z miasta Kraków