Bilety autobusoweZakopane - Kraków

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Zakopane — Kraków

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
17:00
Czas przejazdu02 h. 12 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
19:12
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22,00 
Przewoźnik: AD Euro-Trans
Autobus: Irizar
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Zakopane — Kraków w 2020 roku

Codziennie
05:50
Czas przejazdu02 h. 09 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
07:59
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22,44 
Przewoźnik: Szwagropol
Ocena:
Codziennie
06:15
Czas przejazdu02 h. 09 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
08:24
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22,44 
Przewoźnik: Szwagropol
Ocena:
Codziennie
07:25
Czas przejazdu02 h. 09 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
09:34
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22,44 
Przewoźnik: Szwagropol
Ocena:
W poniedziałki
07:55
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
10:09
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22,44 
Przewoźnik: Szwagropol
Ocena:
Codziennie
08:30
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
10:44
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22,44 
Przewoźnik: Szwagropol
Ocena:
Codziennie
09:15
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
11:29
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22,44 
Przewoźnik: Szwagropol
Ocena:
Codziennie
09:45
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
11:59
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22,44 
Przewoźnik: Szwagropol
Ocena:
Codziennie
10:15
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
12:29
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22,44 
Przewoźnik: Szwagropol
Ocena:
Codziennie
10:50
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
13:04
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22,44 
Przewoźnik: Szwagropol
Ocena:
Codziennie
11:25
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
13:39
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22,44 
Przewoźnik: Szwagropol
Ocena:
Codziennie
12:45
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
14:59
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22,44 
Przewoźnik: Szwagropol
Ocena:
Codziennie
13:20
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
15:34
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22,44 
Przewoźnik: Szwagropol
Ocena:
pon, wto, śro
13:55
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
16:09
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22,44 
Przewoźnik: Szwagropol
Ocena:
Codziennie
14:25
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
16:39
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22,44 
Przewoźnik: Szwagropol
Ocena:
Codziennie
15:05
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
17:19
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22,44 
Przewoźnik: Szwagropol
Ocena:
W poniedziałki
15:35
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
17:49
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22,44 
Przewoźnik: Szwagropol
Ocena:
Codziennie
16:15
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
18:29
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22,44 
Przewoźnik: Szwagropol
Ocena:
Codziennie
17:00
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
19:14
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22,44 
Przewoźnik: Szwagropol
Ocena:
W poniedziałki
17:40
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
19:54
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22,44 
Przewoźnik: Szwagropol
Ocena:
Codziennie
18:00
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
20:14
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22,44 
Przewoźnik: Szwagropol
Ocena:
Codziennie
18:45
Czas przejazdu02 h. 09 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
20:54
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22,44 
Przewoźnik: Szwagropol
Ocena:
W poniedziałki
19:30
Czas przejazdu02 h. 08 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
21:38
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22,44 
Przewoźnik: Szwagropol
Ocena:
Codziennie
19:35
Czas przejazdu02 h. 09 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
21:44
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22,44 
Przewoźnik: Szwagropol
Ocena:
W poniedziałki
20:15
Czas przejazdu02 h. 08 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
22:23
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22,44 
Przewoźnik: Szwagropol
Ocena:
Codziennie
20:50
Czas przejazdu02 h. 09 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
22:59
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22,44 
Przewoźnik: Szwagropol
Ocena:
Codziennie
04:30
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
06:44
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23,10 
Przewoźnik: Transport Osobowy Majer BUS
Ocena:
Codziennie
05:30
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
07:44
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23,10 
Przewoźnik: Transport Osobowy Majer BUS
Ocena:
Codziennie
06:45
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
08:59
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23,10 
Przewoźnik: Transport Osobowy Majer BUS
Ocena:
Codziennie
07:05
Czas przejazdu02 h. 16 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
09:21
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23,10 
Przewoźnik: Transport Osobowy Majer BUS
Ocena:
Codziennie
07:40
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
09:54
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23,10 
Przewoźnik: Transport Osobowy Majer BUS
Ocena:
Codziennie
08:15
Czas przejazdu02 h. 19 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
10:34
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23,10 
Przewoźnik: Transport Osobowy Majer BUS
Ocena:
W poniedziałki
08:45
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
10:59
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23,10 
Przewoźnik: Transport Osobowy Majer BUS
Ocena:
Codziennie
09:00
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
11:14
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23,10 
Przewoźnik: Transport Osobowy Majer BUS
Ocena:
Codziennie
09:30
Czas przejazdu02 h. 19 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
11:49
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23,10 
Przewoźnik: Transport Osobowy Majer BUS
Ocena:
Codziennie
10:00
Czas przejazdu02 h. 19 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
12:19
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23,10 
Przewoźnik: Transport Osobowy Majer BUS
Ocena:
Codziennie
11:40
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
13:54
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23,10 
Przewoźnik: Transport Osobowy Majer BUS
Ocena:
Codziennie
12:00
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
14:14
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23,10 
Przewoźnik: Transport Osobowy Majer BUS
Ocena:
Codziennie
12:20
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
14:34
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23,10 
Przewoźnik: Transport Osobowy Majer BUS
Ocena:
Codziennie
13:00
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
15:14
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23,10 
Przewoźnik: Transport Osobowy Majer BUS
Ocena:
Codziennie
13:35
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
15:49
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23,10 
Przewoźnik: Transport Osobowy Majer BUS
Ocena:
Codziennie
14:10
Czas przejazdu02 h. 19 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
16:29
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23,10 
Przewoźnik: Transport Osobowy Majer BUS
Ocena:
Codziennie
14:50
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
17:04
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23,10 
Przewoźnik: Transport Osobowy Majer BUS
Ocena:
Codziennie
15:20
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
17:34
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23,10 
Przewoźnik: Transport Osobowy Majer BUS
Ocena:
Codziennie
15:55
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
18:09
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23,10 
Przewoźnik: Transport Osobowy Majer BUS
Ocena:
Codziennie
16:45
Czas przejazdu02 h. 19 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
19:04
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23,10 
Przewoźnik: Transport Osobowy Majer BUS
Ocena:
Codziennie
18:20
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
20:34
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23,10 
Przewoźnik: Transport Osobowy Majer BUS
Ocena:
Codziennie
19:05
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
21:19
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23,10 
Przewoźnik: Transport Osobowy Majer BUS
Ocena:
W poniedziałki
19:10
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
21:24
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23,10 
Przewoźnik: Transport Osobowy Majer BUS
Ocena:
Codziennie
20:00
Czas przejazdu02 h. 14 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
22:14
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23,10 
Przewoźnik: Transport Osobowy Majer BUS
Ocena:
5.0

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Kraków
Z miasta Kraków
Informacje o trasie autobusu Zakopane — Kraków
52
Liczba autobusów w kierunku
2 godz. 13 min.
Szacowany czas podróży
04:30 — 06:44
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
20:50 — 22:59
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
19 — 49 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami

Autobus Zakopane - Kraków. Rozkład jazdy, bilety, informacje

Bus Zakopane Kraków - informacje o podróży

Kraków i Zakopane dzieli dystans wynoszący około 110 kilometrów. Pokonanie tej trasy autobusem trwa nieco ponad 2 godziny, jednak kwestia ta może zależeć od wybranego środka transportu, dokładnej drogi oraz ewentualnych utrudnień w trakcie jazdy. Cena biletu dla osoby dorosłej zazwyczaj wynosi około 25 zł.

Przewoźnicy autobusowi na trasie Zakopane - Kraków

Z Zakopanego do Krakowa kursują autobusy takich firm, jak Szwagropol, Max Bus, Leo Express, FlixBus, Transport Osobowy Majer BUS, AD Euro-Trans Biuro Podróży oraz Trans-Kos.

Jak dojechać pociągiem z Zakopanego do Krakowa? Zakopane Kraków PKP

Istnieje również bezpośredni pociąg Zakopane Kraków realizowany przez PKP i Regio. Pojazdy kursują na tej trasie nawet kilka razy dziennie, co pozwala na dopasowanie właściwego terminu do potrzeb konkretnej osoby. Koszt biletu w przypadku dorosłego waha się w okolicach 25 zł.

Dworzec kolejowy w Zakopanem - udogodnienia, informacje

Autobusy z Zakopanego do Krakowa rozpoczynają podróż w okolicach dworca kolejowego przy ulicy Chramcówki 35. W tym miejscu znaleźć można takie udogodnienia, jak kasy biletowe czy poczekalnia umożliwiająca bezpieczne spędzenie czasu w oczekiwaniu na odjazd busa.

Dojazd na dworzec kolejowy w Zakopanem

Dotarcie do dworca kolejowego w Zakopanem jest możliwe dzięki pociągom PKP i PolRegio zatrzymującym się na stacji kolejowej w Zakopanem oraz autobusom miejskim o numerach 11 i 14.

Przyjazd do Krakowa - dworzec autobusowy

Busy Zakopane Kraków kończą podróż na terenie dworca autobusowego przy ulicy Bosackiej 18. Tuż obok tego miejsca zlokalizowano budynek dworca kolejowego Kraków Główny obsługujący połączenia z wieloma polskimi miastami. Dzięki temu będąc na dworcu podróżni mogą skorzystać z takich udogodnień, jak przechowalnia bagażu, poczekalnia, bankomaty, sklepy, lokale gastronomiczne, toalety i wiele innych.

Poruszanie się po mieście - komunikacja miejska w Krakowie

Z dworca autobusowego w Krakowie można w łatwy sposób dojechać do innych dzielnic za pomocą autobusów miejskich o numerach 208, 482, 537, 902, 502, 601, 605, 608, 610, 662, 664, 669, 902, 904, 124, 152, 424 182, 192, 105, 129, 130, 132, 154, 179, 304, 405, 429, 608 i tramwajów o numerach 14, 20, 24, 52, 62, 64, 69, 50, 2, 3, 4, 10, 5, 17, 19, 3 i 69.

Istnieje również możliwość dostania się bezpośrednio na teren lotniska w Krakowie dzięki linii 292, 208 i 902.

Co warto zobaczyć w Krakowie?

Z Zakopanego do Krakowa podróżują głównie osoby chcące zwiedzić to miasto lub turyści przesiadający się podczas znacznie dłuższych tras. Na terenie stolicy województwa małopolskiego znajduje się bowiem lotnisko i dworzec kolejowy obsługujący połączenia z wieloma polskimi i zagranicznymi miastami.

Najciekawsze atrakcje i zabytki Krakowa

Na terenie Krakowa znaleźć można wiele atrakcji wartych zobaczenia. Pierwszą z nich jest flagowy zabytek tego miasta - Wawel. Będąc w stolicy województwa małopolskiego warto również odwiedzić Kościół Mariacki czy pobliską Kopalnię Soli w Wieliczce. W bliskiej odległości od miasta znajduje się także muzeum w Auschwitz.

Nie są to jednak wszystkie ciekawe miejsca w Krakowie. Miasto to skrywa również zabytkowy budynek Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz klimatyczne uliczki Starego Miasta.

Sztuka w Krakowie

Na terenie Krakowa znajdują się także atrakcje ściśle powiązane ze sztuką. Jedną z nich jest Dom Jana Matejki przyciągający miłośników obrazów tego twórcy. W mieście znaleźć można również Bunkier Sztuki oraz Muzeum Witrażu.