Rozkład jazdy PKS Kraków – Kijów

10:25
19 lut
03:50
20 lut
ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
103,00
10:25
19 lut
Kraków
ul. Bosacka 18
03:50
20 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:25
19 lut
04:20
20 lut
,
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
110,77
10:25
19 lut
Kraków
,
04:20
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
19 lut
05:30
20 lut
, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
135,28
09:00
19 lut
Kraków
, ul. Bosacka 18
10:25
Tarnów
11:20
Rzeszów
15:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
17:30
Lwów
19:10
Złoczów
20:20
Tarnopol
21:05
Podwołoczyska
21:20
Wołoczyska
22:30
Chmielnicki
00:20
Starokonstantynów
02:50
Lubar
03:20
Cudnów
03:50
Żytomierz
05:30
20 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
19 lut
05:40
20 lut
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
135,00
09:00
19 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
STARGARD
WAŁCZ
PIŁA
CHODZIEŻ
POZNAŃ
KONIN
KALISZ
ŁÓDŹ
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
RADOMSKO
CZĘSTOCHOWA
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
RZESZÓW
LWIW
ZOLOCHIV
TERNOPIL
PODVOLOCHISK
VOLOCHYSK
CHMELNIZKI
LETYCHIV
VINNICA
VINNICA
LIUBAR
CHUDNIV
ZHYTOMYR
05:40
20 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
19 lut
07:00
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
106,35
15:30
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
18:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:15
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:30
Lwów
02:00
Równe
04:50
Żytomierz
07:00
20 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
19 lut
10:25
20 lut
, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
93,04
19:00
19 lut
Kraków
, ul. Bosacka 18
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
02:10
Lwów
05:40
Równe
08:20
Żytomierz
10:25
20 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
19 lut
10:30
20 lut
Bus Station, str. Bosacka, 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
142,76
17:30
19 lut
Kraków
Bus Station, str. Bosacka, 18
10:30
20 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • 125
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
19 lut
10:45
20 lut
, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
93,04
19:00
19 lut
Kraków
, ul. Bosacka 18
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
02:10
Lwów
05:40
Równe
08:20
Żytomierz
10:25
Kijów
10:45
20 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
19 lut
11:20
20 lut
, ul. Bosacka 18
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
138,26
09:00
19 lut
Kraków
, ul. Bosacka 18
11:20
20 lut
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), БАЗ А 079.24
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
19 lut
11:20
20 lut
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
138,05
09:00
19 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
11:20
20 lut
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
19 lut
11:30
20 lut
Lotnisko im. Jana Pawła II, ulica kapitana Mechislava Medvetsky'ego; dom 1
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
98,00
17:30
19 lut
Krakow Airport
Lotnisko im. Jana Pawła II, ulica kapitana Mechislava Medvetsky'ego; dom 1
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
07:00
Równe
09:30
Żytomierz
11:30
20 lut
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
19 lut
11:30
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
98,00
18:00
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
07:00
Równe
09:30
Żytomierz
11:30
20 lut
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
19 lut
12:05
20 lut
, ul. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
140,53
09:00
19 lut
Kraków
, ul. Bosacka 18
12:05
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
19 lut
12:05
20 lut
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
140,32
09:00
19 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
12:05
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
19 lut
12:30
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
79,62
20:40
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Lwów
06:15
Dubno
07:10
Równe
10:15
Żytomierz
12:30
20 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:45
19 lut
12:45
20 lut
Kraków, ul.Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
105,00
19:45
19 lut
Kraków
Kraków, ul.Bosacka 18
22:30
Rzeszów
02:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:15
Lwów
07:45
Równe
10:30
Żytomierz
12:45
20 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:45
19 lut
12:45
20 lut
Dw. Autobusowy, ul. Bosackka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
105,00
19:45
19 lut
Kraków
Dw. Autobusowy, ul. Bosackka 18
12:45
20 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
19 lut
13:10
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
79,62
20:40
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Lwów
06:15
Dubno
07:10
Równe
10:15
Żytomierz
12:30
Kijów
13:10
20 lut
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
19 lut
13:15
20 lut
, ul. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,26
09:00
19 lut
Kraków
, ul. Bosacka 18
13:15
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
19 lut
13:15
20 lut
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,05
09:00
19 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
13:15
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:40
19 lut
13:30
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
112,99
16:40
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
18:35
Kielce
20:05
Radom
21:25
Puławy
22:25
Lublin
23:25
Chełm
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:00
Luboml
04:55
Kowel
06:15
Łuck
07:35
Równe
09:20
Nowogród Wołyński
10:55
Żytomierz
13:30
20 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
19 lut
13:30
20 lut
, ul. Bosacka 18
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
138,26
09:00
19 lut
Kraków
, ul. Bosacka 18
13:30
20 lut
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), БАЗ-А079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
19 lut
13:30
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
138,33
16:00
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
13:30
20 lut
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • Neoplan 116, БАЗ-А079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
19 lut
13:30
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
138,05
17:10
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
13:30
20 lut
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ-А079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
19 lut
13:30
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
128,05
19:35
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
13:30
20 lut
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • SCANIA Century, БАЗ-А079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
19 lut
13:30
20 lut
ul. Bosacka 18
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
128,05
19:35
19 lut
Kraków
ul. Bosacka 18
13:30
20 lut
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
19 lut
13:30
20 lut
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
138,05
09:00
19 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
13:30
20 lut
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
19 lut
13:30
20 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
138,05
16:00
19 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
13:30
20 lut
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
19 lut
13:30
20 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
128,05
19:35
19 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
13:30
20 lut
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:40
19 lut
14:00
20 lut
Regionalny Dworzec Autobusowy ul Bosacka
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
147,00
16:40
19 lut
Kraków
Regionalny Dworzec Autobusowy ul Bosacka
14:00
20 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:40
19 lut
14:00
20 lut
Regionalny Dworzec Autobusowy ul Bosacka
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,00
16:40
19 lut
Kraków
Regionalny Dworzec Autobusowy ul Bosacka
14:00
20 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:40
19 lut
14:00
20 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,00
16:40
19 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
KIELCE
RADOM
PUŁAWY
LUBLIN
CHEŁM
LIUBOML
KOWEL
LUCK
RIWNE
NOWOGRAD WOLYNSKI
ZHYTOMYR
14:00
20 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
19 lut
14:25
20 lut
Lotnisko im. Jana Pawła II, ulica kapitana Mechislava Medvetsky'ego; dom 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
98,00
17:30
19 lut
Krakow Airport
Lotnisko im. Jana Pawła II, ulica kapitana Mechislava Medvetsky'ego; dom 1
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
07:00
Równe
09:30
Żytomierz
11:30
Kijów
14:25
20 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
19 lut
14:25
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
98,00
18:00
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
07:00
Równe
09:30
Żytomierz
11:30
Kijów
14:25
20 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
19 lut
14:25
20 lut
, ul. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,26
09:00
19 lut
Kraków
, ul. Bosacka 18
14:25
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
19 lut
14:25
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,33
16:00
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
14:25
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan 116, ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
19 lut
14:25
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,05
17:10
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
14:25
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
19 lut
14:25
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,05
19:35
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
14:25
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
19 lut
14:25
20 lut
DW.PKS, ul. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,05
17:10
19 lut
Kraków
DW.PKS, ul. Bosacka 18
14:25
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
19 lut
14:25
20 lut
ul. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,05
19:35
19 lut
Kraków
ul. Bosacka 18
14:25
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
19 lut
14:25
20 lut
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,05
09:00
19 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
14:25
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
19 lut
14:25
20 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,05
16:00
19 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
14:25
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
19 lut
14:25
20 lut
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,05
17:10
19 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
14:25
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
19 lut
14:25
20 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,05
19:35
19 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
14:25
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
19 lut
14:35
20 lut
,
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
92,14
20:40
19 lut
Kraków
,
14:35
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
19 lut
15:10
20 lut
,
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
92,14
20:40
19 lut
Kraków
,
15:10
20 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
19 lut
16:00
20 lut
KRAKOW, Dworzec autobusowy MDA w Krakowie. ul. Bosacka,18
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
102,30
22:40
19 lut
Kraków
KRAKOW, Dworzec autobusowy MDA w Krakowie. ul. Bosacka,18
16:00
20 lut
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
19 lut
16:05
20 lut
RDA, ul. Bosacka 18
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
95,00
22:40
19 lut
Kraków
RDA, ul. Bosacka 18
16:05
Kijów
16:05
20 lut
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
19 lut
16:05
20 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
95,00
22:40
19 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
16:05
20 lut
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
19 lut
16:20
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
93,05
23:00
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
03:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:10
Lwów
10:45
Równe
14:00
Żytomierz
16:20
20 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:15
19 lut
16:30
20 lut
DW. Balice ul. Kpt. M. Medweckiego 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
95,00
22:15
19 lut
Kraków
DW. Balice ul. Kpt. M. Medweckiego 1
23:00
Dw. MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta st. 14 - 17)
16:30
20 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
19 lut
16:30
20 lut
, ul. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,26
09:00
19 lut
Kraków
, ul. Bosacka 18
16:30
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
19 lut
16:30
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,33
16:00
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
16:30
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan 116, ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
19 lut
16:30
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,05
17:10
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
16:30
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
19 lut
16:30
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,05
19:35
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
16:30
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
19 lut
16:30
20 lut
Dworzec MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G14-G17
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,05
18:50
19 lut
Kraków
Dworzec MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G14-G17
16:30
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
19 lut
16:30
20 lut
DW.PKS, ul. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,05
17:10
19 lut
Kraków
DW.PKS, ul. Bosacka 18
16:30
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
19 lut
16:30
20 lut
Dworzec MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G14-G17
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,05
18:50
19 lut
Kraków
Dworzec MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G14-G17
16:30
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
19 lut
16:30
20 lut
ul. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,05
19:35
19 lut
Kraków
ul. Bosacka 18
16:30
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
19 lut
16:30
20 lut
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,05
09:00
19 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
16:30
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
19 lut
16:30
20 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,05
16:00
19 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
16:30
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
19 lut
16:30
20 lut
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,05
17:10
19 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
16:30
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
19 lut
16:30
20 lut
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,05
18:40
19 lut
Kraków
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
16:30
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
19 lut
16:30
20 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,05
19:35
19 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
16:30
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
19 lut
16:55
20 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
95,00
22:40
19 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
16:55
20 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
19 lut
16:55
20 lut
KRAKOW, Dworzec autobusowy MDA w Krakowie. ul. Bosacka,18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
102,30
22:40
19 lut
Kraków
KRAKOW, Dworzec autobusowy MDA w Krakowie. ul. Bosacka,18
16:55
20 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
19 lut
17:30
20 lut
, ul. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,26
09:00
19 lut
Kraków
, ul. Bosacka 18
17:30
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
19 lut
17:30
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,33
16:00
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
17:30
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan 116, ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
19 lut
17:30
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,05
17:10
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
17:30
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
19 lut
17:30
20 lut
, ul. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,44
19:00
19 lut
Kraków
, ul. Bosacka 18
17:30
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Setra, ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
19 lut
17:30
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,05
19:35
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
17:30
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
19 lut
17:30
20 lut
Dworzec MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G14-G17
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,05
18:50
19 lut
Kraków
Dworzec MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G14-G17
17:30
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
19 lut
17:30
20 lut
DW.PKS, ul. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,05
17:10
19 lut
Kraków
DW.PKS, ul. Bosacka 18
17:30
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
19 lut
17:30
20 lut
Dworzec MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G14-G17
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,05
18:50
19 lut
Kraków
Dworzec MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G14-G17
17:30
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
19 lut
17:30
20 lut
ul. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,05
19:35
19 lut
Kraków
ul. Bosacka 18
17:30
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
19 lut
17:30
20 lut
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,05
09:00
19 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
17:30
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
19 lut
17:30
20 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,05
16:00
19 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
17:30
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
19 lut
17:30
20 lut
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,05
17:10
19 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
17:30
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
19 lut
17:30
20 lut
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,05
18:40
19 lut
Kraków
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
17:30
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
19 lut
17:30
20 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,05
19:35
19 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
17:30
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
19 lut
18:15
20 lut
, ul. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,26
09:00
19 lut
Kraków
, ul. Bosacka 18
18:15
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
19 lut
18:15
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,33
16:00
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
18:15
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan 116, ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
19 lut
18:15
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,05
17:10
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
18:15
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
19 lut
18:15
20 lut
, ul. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,44
19:00
19 lut
Kraków
, ul. Bosacka 18
18:15
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Setra, ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
19 lut
18:15
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,05
19:35
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
18:15
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
19 lut
18:15
20 lut
Dworzec MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G14-G17
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,05
18:50
19 lut
Kraków
Dworzec MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G14-G17
18:15
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
19 lut
18:15
20 lut
DW.PKS, ul. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,05
17:10
19 lut
Kraków
DW.PKS, ul. Bosacka 18
18:15
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
19 lut
18:15
20 lut
Dworzec MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G14-G17
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,05
18:50
19 lut
Kraków
Dworzec MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G14-G17
18:15
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
19 lut
18:15
20 lut
ul. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,05
19:35
19 lut
Kraków
ul. Bosacka 18
18:15
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
19 lut
18:15
20 lut
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,05
09:00
19 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
18:15
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
19 lut
18:15
20 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,05
16:00
19 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
18:15
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
19 lut
18:15
20 lut
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,05
17:10
19 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
18:15
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
19 lut
18:15
20 lut
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,05
18:40
19 lut
Kraków
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
18:15
20 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
19 lut
18:15
20 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
zatrzymanie Kijów,