Rozkład jazdy PKS Kraków – Kijów

12:30
06:00
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
105,93
12:30
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
13:05
Tarnów
14:50
Rzeszów
15:30
Przeworsk
15:50
Jarosław
19:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:45
Lwów
00:50
Równe
03:35
Żytomierz
06:00
28 paź
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
12:30
06:00
28 paź
, dw RDA, ul.Bosacka,18
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
97,08
12:30
27 paź
Kraków
, dw RDA, ul.Bosacka,18
06:00
28 paź
Kiev
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45
10:55
06:00
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
127,79
10:55
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
06:00
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • SCANIA Century, МАН
10:55
06:00
28 paź
, ul.Bosacka,18
142,19
10:55
27 paź
Kraków
, ul.Bosacka,18
06:00
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • СКАНІЯ, МАН
10:55
06:00
28 paź
Dw. MDA ul. Bosacka 18
155,43
10:55
27 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
06:00
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • SKANIA 4AL9406 (55 seats), МАН
13:20
06:20
28 paź
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
KIJÓW 4, Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nauki 1/2
130,00
13:20
27 paź
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
06:20
28 paź
Kiev
KIJÓW 4, Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nauki 1/2
12:30
07:15
28 paź
KRAKÓW 3, Dw. MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G9-G12
KIJÓW 3, Dworzec autobusowy DACZNA
100,00
12:30
27 paź
Kraków
KRAKÓW 3, Dw. MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G9-G12
OPOLE
GLIWICE
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
JAROSŁAW
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
07:15
28 paź
Kiev
KIJÓW 3, Dworzec autobusowy DACZNA
19:00
10:25
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
115,33
19:00
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
22:15
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
02:10
Lwów
05:40
Równe
08:20
Żytomierz
10:25
28 paź
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Mercedes
17:30
10:30
28 paź
Bus Station, str. Bosacka, 18
Bus station «Kyjev»
120,50
17:30
27 paź
Kraków
Bus Station, str. Bosacka, 18
10:30
28 paź
Kiev
Bus station «Kyjev»
  • Autobus
  • 125
15:00
10:45
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
115,00
15:00
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Tarnów
Rzeszów
00:30
Lwów
02:40
Tarnopol
04:30
Chmielnicki
06:30
Winnica
08:45
Żytomierz
10:45
28 paź
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
19:00
10:45
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
115,33
19:00
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
22:15
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
02:10
Lwów
05:40
Równe
08:20
Żytomierz
10:25
Kiev
10:45
28 paź
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Mercedes
10:55
11:20
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
135,18
10:55
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
11:20
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • SCANIA Century, БАЗ А 079.24
10:55
11:20
28 paź
, ul.Bosacka,18
149,58
10:55
27 paź
Kraków
, ul.Bosacka,18
11:20
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • СКАНІЯ, БАЗ А 079.24
10:55
11:20
28 paź
Dw. MDA ul. Bosacka 18
162,82
10:55
27 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
11:20
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • SKANIA 4AL9406 (55 seats), БАЗ А 079.24
10:55
12:05
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
137,78
10:55
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
12:05
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
10:55
12:05
28 paź
, ul.Bosacka,18
152,18
10:55
27 paź
Kraków
, ul.Bosacka,18
12:05
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • СКАНІЯ, ІВЕКО
10:55
12:05
28 paź
Dw. MDA ul. Bosacka 18
165,42
10:55
27 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
12:05
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • SKANIA 4AL9406 (55 seats), ІВЕКО
20:40
12:30
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
91,37
20:40
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Lwów
06:15
Dubno
07:10
Równe
10:15
Żytomierz
12:30
28 paź
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Неоплан
19:45
12:45
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
100,68
19:45
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
22:30
Rzeszów
02:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:15
Lwów
07:45
Równe
10:30
Żytomierz
12:45
28 paź
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 116
19:45
12:45
28 paź
Dw. Autobusowy, ul. Bosackka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
105,00
19:45
27 paź
Kraków
Dw. Autobusowy, ul. Bosackka 18
12:45
28 paź
Kiev
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
21:00
13:00
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
106,78
21:00
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
02:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:45
Lwów
06:50
Brody
08:30
Równe
11:15
Żytomierz
13:00
28 paź
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • SCANIA
20:40
13:10
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
91,37
20:40
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Lwów
06:15
Dubno
07:10
Równe
10:15
Żytomierz
12:30
Kiev
13:10
28 paź
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Неоплан
10:55
13:15
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
135,18
10:55
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
13:15
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
15:00
13:15
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
153,66
15:00
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
13:15
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), ІВЕКО
10:55
13:15
28 paź
, ul.Bosacka,18
149,58
10:55
27 paź
Kraków
, ul.Bosacka,18
13:15
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • СКАНІЯ, ІВЕКО
10:55
13:15
28 paź
Dw. MDA ul. Bosacka 18
162,82
10:55
27 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
13:15
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • SKANIA 4AL9406 (55 seats), ІВЕКО
15:00
13:15
28 paź
Dw. MDA ul. Bosacka 18
147,60
15:00
27 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
13:15
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus, ІВЕКО
16:40
13:30
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
136,14
16:40
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
18:35
Kielce
20:05
Radom
21:25
Puławy
22:25
Lublin
23:25
Chełm
23:50
Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)
04:00
Luboml
04:55
Kowel
06:15
Łuck
07:35
Równe
09:20
Nowogród Wołyński
10:55
Żytomierz
13:30
28 paź
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
10:55
13:30
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
135,18
10:55
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
13:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • SCANIA Century, БАЗ-А079.23
15:00
13:30
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
153,66
15:00
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
13:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), БАЗ-А079.23
16:00
13:30
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
143,94
16:00
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
13:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, БАЗ-А079.23
17:10
13:30
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
153,66
17:10
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
13:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ-А079.23
19:35
13:30
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
142,81
19:35
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
13:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • SCANIA Century, БАЗ-А079.23
10:55
13:30
28 paź
, ul.Bosacka,18
149,58
10:55
27 paź
Kraków
, ul.Bosacka,18
13:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • СКАНІЯ, БАЗ-А079.23
19:35
13:30
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
138,66
19:35
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
13:30
28 paź
Kiev
19:35
13:30
28 paź
Dw. MDA ul. Bosacka 18
158,11
19:35
27 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
13:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus, БАЗ-А079.23
10:55
13:30
28 paź
Dw. MDA ul. Bosacka 18
162,82
10:55
27 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
13:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • SKANIA 4AL9406 (55 seats), БАЗ-А079.23
15:00
13:30
28 paź
Dw. MDA ul. Bosacka 18
147,60
15:00
27 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
13:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus, БАЗ-А079.23
18:20
13:30
28 paź
Dw. MDA ul. Bosacka 18
162,82
18:20
27 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
13:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus, БАЗ-А079.23
16:40
14:00
28 paź
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
KIJÓW 5, Dworzec autobusowy, ul. Petliury 32
140,00
16:40
27 paź
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
KIELCE
RADOM
PUŁAWY
LUBLIN
CHEŁM
LIUBOML
KOWEL
LUCK
RIWNE
NOWOGRAD WOLYNSKI
ZHYTOMYR
14:00
28 paź
Kiev
KIJÓW 5, Dworzec autobusowy, ul. Petliury 32
16:40
14:00
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
147,00
16:40
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
14:00
28 paź
Kiev
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
10:55
14:25
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
135,18
10:55
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
14:25
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
15:00
14:25
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
153,66
15:00
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
14:25
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), ІВЕКО
16:00
14:25
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
143,94
16:00
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
14:25
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, ІВЕКО
17:10
14:25
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
153,66
17:10
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
14:25
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ІВЕКО
19:35
14:25
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
142,81
19:35
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
14:25
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
10:55
14:25
28 paź
, ul.Bosacka,18
149,58
10:55
27 paź
Kraków
, ul.Bosacka,18
14:25
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • СКАНІЯ, ІВЕКО
17:10
14:25
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
153,66
17:10
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
14:25
28 paź
Kiev
19:35
14:25
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
138,66
19:35
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
14:25
28 paź
Kiev
19:35
14:25
28 paź
Dw. MDA ul. Bosacka 18
158,11
19:35
27 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
14:25
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus, ІВЕКО
16:00
14:25
28 paź
Dw. MDA ul. Bosacka 18
149,34
16:00
27 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
14:25
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), ІВЕКО
10:55
14:25
28 paź
Dw. MDA ul. Bosacka 18
162,82
10:55
27 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
14:25
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • SKANIA 4AL9406 (55 seats), ІВЕКО
15:00
14:25
28 paź
Dw. MDA ul. Bosacka 18
147,60
15:00
27 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
14:25
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus, ІВЕКО
17:10
14:25
28 paź
Dw. MDA ul. Bosacka 18
176,05
17:10
27 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
14:25
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus, ІВЕКО
18:20
14:25
28 paź
Dw. MDA ul. Bosacka 18
162,82
18:20
27 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
14:25
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus, ІВЕКО
20:40
14:35
28 paź
,
105,75
20:40
27 paź
Kraków
,
14:35
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48
22:30
15:10
28 paź
Hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Dworzec autobusowy, S.Petliury 32 st 36-37
120,00
22:30
27 paź
Kraków
Hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Dworzec autobusowy, S.Petliury 32 st 36-37
15:10
28 paź
Kiev
Dworzec autobusowy, S.Petliury 32 st 36-37
20:40
15:10
28 paź
,
105,75
20:40
27 paź
Kraków
,
15:10
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48
22:40
16:00
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
91,52
22:40
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
03:00
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
07:40
Lwów
11:15
Równe
14:15
Żytomierz
16:00
28 paź
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • Van Hool Astron
22:40
16:00
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
105,92
22:40
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
16:00
28 paź
Kiev
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
22:15
16:30
28 paź
DW. Balice ul. Kpt. M. Medweckiego 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
95,00
22:15
27 paź
Kraków
DW. Balice ul. Kpt. M. Medweckiego 1
Dw. MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta st. 14 - 17)
16:30
28 paź
Kiev
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
10:55
16:30
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
135,18
10:55
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
16:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
15:00
16:30
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
153,66
15:00
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
16:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), ІВЕКО
16:00
16:30
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
143,94
16:00
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
16:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, ІВЕКО
17:10
16:30
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
153,66
17:10
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
16:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ІВЕКО
17:30
16:30
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
142,81
17:30
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
16:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • MAN(VIP), ІВЕКО
19:35
16:30
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
142,81
19:35
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
16:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
10:55
16:30
28 paź
, ul.Bosacka,18
149,58
10:55
27 paź
Kraków
, ul.Bosacka,18
16:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • СКАНІЯ, ІВЕКО
17:10
16:30
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
153,66
17:10
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
16:30
28 paź
Kiev
19:35
16:30
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
138,66
19:35
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
16:30
28 paź
Kiev
17:30
16:30
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
163,66
17:30
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
16:30
28 paź
Kiev
19:35
16:30
28 paź
Dw. MDA ul. Bosacka 18
158,11
19:35
27 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
16:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus, ІВЕКО
16:00
16:30
28 paź
Dw. MDA ul. Bosacka 18
149,34
16:00
27 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
16:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), ІВЕКО
10:55
16:30
28 paź
Dw. MDA ul. Bosacka 18
162,82
10:55
27 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
16:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • SKANIA 4AL9406 (55 seats), ІВЕКО
15:00
16:30
28 paź
Dw. MDA ul. Bosacka 18
147,60
15:00
27 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
16:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus, ІВЕКО
17:10
16:30
28 paź
Dw. MDA ul. Bosacka 18
176,05
17:10
27 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
16:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus, ІВЕКО
18:20
16:30
28 paź
Dw. MDA ul. Bosacka 18
162,82
18:20
27 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
16:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus, ІВЕКО
23:00
16:50
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
77,79
23:00
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
03:15
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
07:10
Lwów
10:45
Równe
14:00
Żytomierz
16:50
28 paź
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
22:40
16:55
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
91,52
22:40
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
03:00
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
07:40
Lwów
11:15
Równe
14:15
Żytomierz
16:00
Kiev
16:55
28 paź
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool Astron
22:40
16:55
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
105,92
22:40
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
16:55
28 paź
Kiev
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
10:55
17:30
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
135,18
10:55
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
17:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
15:00
17:30
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
153,66
15:00
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
17:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), ІВЕКО
16:00
17:30
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
143,94
16:00
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
17:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, ІВЕКО
17:10
17:30
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
153,66
17:10
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
17:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ІВЕКО
17:30
17:30
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
142,81
17:30
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
17:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • MAN(VIP), ІВЕКО
19:00
17:30
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
131,75
19:00
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
17:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • Setra, ІВЕКО
19:35
17:30
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
142,81
19:35
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
17:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
10:55
17:30
28 paź
, ul.Bosacka,18
149,58
10:55
27 paź
Kraków
, ul.Bosacka,18
17:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • СКАНІЯ, ІВЕКО
17:10
17:30
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
153,66
17:10
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
17:30
28 paź
Kiev
19:35
17:30
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
138,66
19:35
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
17:30
28 paź
Kiev
17:30
17:30
28 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
163,66
17:30
27 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
17:30
28 paź
Kiev
19:35
17:30
28 paź
Dw. MDA ul. Bosacka 18
158,11
19:35
27 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
17:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus, ІВЕКО
16:00
17:30
28 paź
Dw. MDA ul. Bosacka 18
149,34
16:00
27 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
17:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), ІВЕКО
10:55
17:30
28 paź
Dw. MDA ul. Bosacka 18
162,82
10:55
27 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
17:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • SKANIA 4AL9406 (55 seats), ІВЕКО
15:00
17:30
28 paź
Dw. MDA ul. Bosacka 18
149,34
15:00
27 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
17:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus, ІВЕКО
15:00
17:30
28 paź
Dw. MDA ul. Bosacka 18
147,60
15:00
27 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
17:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus, ІВЕКО
19:00
17:30
28 paź
Dw. MDA ul. Bosacka 18
149,60
19:00
27 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
17:30
28 paź
Kiev
  • Autobus
  • Mercedes (50 seats), ІВЕКО
17:10
17:30
28 paź
Dw. MDA ul. Bosacka 18