Rozkład jazdy PKS Kraków – Kijów

07:30
27 maj
22:55
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Kupić za
127,15
07:30
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:55
27 maj
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
27 maj
05:30
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,23
09:00
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:25
Tarnów
11:20
Rzeszów
15:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
17:30
Lwów
19:10
Złoczów
20:20
Tarnopol
21:05
Podwołoczyska
21:20
Wołoczyska
22:30
Chmielnicki
00:20
Starokonstantynów
02:50
Lubar
03:20
Cudnów
03:50
Żytomierz
05:30
28 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
27 maj
06:00
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
100,21
12:30
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:05
Tarnów
14:50
Rzeszów
15:30
Przeworsk
15:50
Jarosław
19:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:45
Lwów
00:50
Równe
03:35
Żytomierz
06:00
28 maj
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
27 maj
06:00
28 maj
Przystanek "Galeria Krakówska" (parking nad PKP), ulica Pawia; dom 5
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
Kupić za
112,78
16:00
27 maj
Kraków
Przystanek "Galeria Krakówska" (parking nad PKP), ulica Pawia; dom 5
22:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
06:00
28 maj
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
  • Autobus
  • Mercedes Vito 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
27 maj
06:00
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
115,63
07:50
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:00
28 maj
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
27 maj
06:00
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
112,45
07:50
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:00
28 maj
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
27 maj
07:55
28 maj
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
115,79
16:00
27 maj
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:40
Lwów
03:25
Równe
04:55
Nowogród Wołyński
06:25
Żytomierz
07:55
28 maj
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • Van Hool T-917
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
27 maj
08:30
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
120,30
16:30
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:20
Lwów
03:30
Równe
06:20
Żytomierz
08:30
28 maj
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
27 maj
10:25
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,31
19:00
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
02:10
Lwów
05:40
Równe
08:20
Żytomierz
10:25
28 maj
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
27 maj
10:25
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
112,78
19:00
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
02:10
Lwów
05:40
Równe
08:20
Żytomierz
10:25
28 maj
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
27 maj
10:45
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
110,31
19:00
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
02:10
Lwów
05:40
Równe
08:20
Żytomierz
10:25
Kijów
10:45
28 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
27 maj
10:45
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
112,78
19:00
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
02:10
Lwów
05:40
Równe
08:20
Żytomierz
10:25
Kijów
10:45
28 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:45
27 maj
10:55
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
150,38
19:45
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:55
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:50
Lwów
06:05
Równe
08:45
Żytomierz
10:55
28 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • SCANIA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
27 maj
11:20
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
112,78
15:00
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:50
Kielce
17:45
Skarżysko-Kamienna
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:10
Nowowołyńsk
04:45
Kowel
04:40
Łuck
05:50
Równe
07:25
Nowogród Wołyński
08:40
Żytomierz
11:20
28 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
27 maj
11:30
28 maj
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
98,00
17:30
27 maj
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
07:00
Równe
09:30
Żytomierz
11:30
28 maj
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
27 maj
11:30
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
98,00
18:00
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
07:00
Równe
09:30
Żytomierz
11:30
28 maj
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
27 maj
12:55
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
127,82
19:30
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:55
Rzeszów
01:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:55
Lwów
06:55
Równe
10:40
Żytomierz
12:55
28 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • ЛАЗ (NEOЛАЗ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
27 maj
12:55
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
145,74
16:15
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:55
28 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:40
27 maj
13:30
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
127,82
16:40
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:35
Kielce
20:05
Radom
21:25
Puławy
22:25
Lublin
23:25
Chełm
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:00
Luboml
04:55
Kowel
06:15
Łuck
07:35
Równe
09:20
Nowogród Wołyński
10:55
Żytomierz
13:30
28 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:40
27 maj
14:00
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
147,00
16:40
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:00
28 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
27 maj
14:25
28 maj
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
98,00
17:30
27 maj
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
07:00
Równe
09:30
Żytomierz
11:30
Kijów
14:25
28 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
27 maj
14:25
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
98,00
18:00
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
07:00
Równe
09:30
Żytomierz
11:30
Kijów
14:25
28 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
27 maj
15:40
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
125,44
16:15
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:40
28 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:45
27 maj
15:40
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
100,00
23:45
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:40
28 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
27 maj
16:00
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
131,16
16:15
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:00
28 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
27 maj
16:30
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,00
23:00
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:30
28 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
27 maj
16:40
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
131,16
16:15
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:40
28 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
27 maj
16:50
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
112,78
23:00
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:10
Lwów
10:45
Równe
14:00
Żytomierz
16:50
28 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:50
27 maj
17:30
28 maj
Bus Station
Bus station «Kyjev»
Kupić za
148,57
23:50
27 maj
Kraków
Bus Station
17:30
28 maj
Kijów
Bus station «Kyjev»
  • Autobus
  • 125
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
27 maj
11:20
29 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
150,50
23:20
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:20
29 maj
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), БАЗ А 079.24
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
27 maj
11:20
29 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
150,61
23:20
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:20
29 maj
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
27 maj
11:20
29 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
189,84
22:40
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:20
29 maj
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, БАЗ А 079.24
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
27 maj
12:05
29 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
153,66
23:20
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:05
29 maj
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
27 maj
12:05
29 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
153,77
23:20
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:05
29 maj
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
27 maj
12:05
29 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
193,00
22:40
27 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:05
29 maj
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Kijów
Do miasta Kraków
Z miasta Kijów
Odwrotny kierunek:

Bus Kraków – Kijów

Planujesz wycieczkę do Kijowa? Nie przepłacaj i sprawdź przejazdy dostępne w naszym serwisie – oferujemy zakup biletów na bus oraz autobus Kraków – Kijów w zaskakująco niskich cenach.

Przejazd i zakup biletu

Połączenia Kraków – Kijów organizowane są przez czołowe firmy transportowe, a ich częstotliwość pozwoli optymalnie dobrać właściwy kurs (każdego dnia dostępne jest kilkanaście kombinacji). Czas podróży waha się w granicach 14 godzin przy połączeniach bezpośrednich i ponad 20 w przypadku przejazdów z przesiadką.

Bilety dostępne są za pośrednictwem systemu rezerwacyjnego -> każdy bilet podlega zwrotowi. W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta.