Bilety autobusowe

Kraków - Kijów

od 95 zł, 19 paź

Rozkład jazdy PKS Kraków – Kijów

02:00
19 paź
w drodze 16 godz. 15 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

19:15
19 paź

Kiev

Bus station "Kiev" (Central railway station), metro Vokzalna; Simona Petliura street; house 32

98
02:00
19 paź
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
19:15
19 paź
Kiev
Bus station "Kiev" (Central railway station), metro Vokzalna; Simona Petliura street; house 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
19 paź
w drodze 14 godz. 25 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

22:55
19 paź

Kiev

Bus station "Vydubychi", The Vydubychi metro station; Naberezhno-Pecherskaya road; house 10

143
07:30
19 paź
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
22:55
19 paź
Kiev
Bus station "Vydubychi", The Vydubychi metro station; Naberezhno-Pecherskaya road; house 10
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
04:30
19 paź
w drodze 19 godz. 10 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

00:40
20 paź

Kyiv

Bus station "Kiev" (Central railway station), metro Vokzalna; Simona Petliura street; house 32

121
04:30
19 paź
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
Tarnow
Rzeszow
08:10
Przemysl
10:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
12:50
Lviv
14:40
Zolotshiv
15:45
Ternopil
16:35
Pidvolotshysk
16:45
Volotshysk
18:30
Khmelnytskyi
19:40
Letytshiv
20:40
Vinnytsya
22:15
Berdytshiv
22:50
Zhytomyr
00:40
20 paź
Kyiv
Bus station "Kiev" (Central railway station), metro Vokzalna; Simona Petliura street; house 32
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
02:20
19 paź
w drodze 26 godz. 10 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

05:30
20 paź

Kyiv

Bus station "Kiev" (Central railway station), metro Vokzalna; Simona Petliura street; house 32

141
02:20
19 paź
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
05:30
20 paź
Kyiv
Bus station "Kiev" (Central railway station), metro Vokzalna; Simona Petliura street; house 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
02:20
19 paź
w drodze 26 godz. 10 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

05:30
20 paź

Kiev

Bus station "Kiev" (Central railway station), metro Vokzalna; Simona Petliura street; house 32

141
02:20
19 paź
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
05:30
20 paź
Kiev
Bus station "Kiev" (Central railway station), metro Vokzalna; Simona Petliura street; house 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
02:20
19 paź
w drodze 26 godz. 10 min

Krakow

KRAKÓW MDA

05:30
20 paź

Kyiv

Bus station "Kiev" (Central railway station), metro Vokzalna; Simona Petliura street; house 32

161
02:20
19 paź
Krakow
KRAKÓW MDA
05:30
20 paź
Kyiv
Bus station "Kiev" (Central railway station), metro Vokzalna; Simona Petliura street; house 32
  • Autobus
  • bus, VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
02:20
19 paź
w drodze 26 godz. 10 min

Krakow

KRAKÓW MDA

05:30
20 paź

Kiev

Bus station "Kiev" (Central railway station), metro Vokzalna; Simona Petliura street; house 32

161
02:20
19 paź
Krakow
KRAKÓW MDA
05:30
20 paź
Kiev
Bus station "Kiev" (Central railway station), metro Vokzalna; Simona Petliura street; house 32
  • Autobus
  • bus
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
19 paź
w drodze 16 godz. 30 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

06:00
20 paź

Kyiv

Bus station "Dachnaya", Peremohy avenue; house 142

101
12:30
19 paź
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
13:05
Tarnow
14:50
Rzeszow
15:30
Przeworsk
15:50
Jaroslaw
19:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:45
Lviv
00:50
Rivne
03:35
Zhytomyr
06:00
20 paź
Kyiv
Bus station "Dachnaya", Peremohy avenue; house 142
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:50
19 paź
w drodze 21 godz. 10 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

06:00
20 paź

Kyiv

Bus station "Dachnaya", Peremohy avenue; house 142

116
07:50
19 paź
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
06:00
20 paź
Kyiv
Bus station "Dachnaya", Peremohy avenue; house 142
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:50
19 paź
w drodze 21 godz. 10 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

06:00
20 paź

Kiev

Bus station "Dachnaya", Peremohy avenue; house 142

109
07:50
19 paź
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
06:00
20 paź
Kiev
Bus station "Dachnaya", Peremohy avenue; house 142
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:50
19 paź
w drodze 21 godz. 10 min

Krakow

KRAKÓW MDA

06:00
20 paź

Kyiv

Bus station "Dachnaya", Peremohy avenue; house 142

136
07:50
19 paź
Krakow
KRAKÓW MDA
06:00
20 paź
Kyiv
Bus station "Dachnaya", Peremohy avenue; house 142
  • Autobus
  • bus, VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:50
19 paź
w drodze 21 godz. 10 min

Krakow

KRAKÓW MDA

06:00
20 paź

Kiev

Bus station "Dachnaya", Peremohy avenue; house 142

129
07:50
19 paź
Krakow
KRAKÓW MDA
06:00
20 paź
Kiev
Bus station "Dachnaya", Peremohy avenue; house 142
  • Autobus
  • bus, ВОЛЬВО-45
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:50
19 paź
w drodze 21 godz. 10 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

06:00
20 paź

Kiev

,

114
07:50
19 paź
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
06:00
20 paź
Kiev
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:50
19 paź
w drodze 21 godz. 10 min

Krakow

KRAKÓW MDA

06:00
20 paź

Kiev

,

134
07:50
19 paź
Krakow
KRAKÓW MDA
06:00
20 paź
Kiev
,
  • Autobus
  • bus
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
04:30
19 paź
w drodze 25 godz. 00 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

06:30
20 paź

Kyiv

Bus station "Central", Metro Demeevskaya; The prospectus of Science; House 1/2

142
04:30
19 paź
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
06:30
20 paź
Kyiv
Bus station "Central", Metro Demeevskaya; The prospectus of Science; House 1/2
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:30
19 paź
w drodze 20 godz. 00 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

06:30
20 paź

Kyiv

Bus station "Central", Metro Demeevskaya; The prospectus of Science; House 1/2

132
09:30
19 paź
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
06:30
20 paź
Kyiv
Bus station "Central", Metro Demeevskaya; The prospectus of Science; House 1/2
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
19 paź
w drodze 14 godz. 30 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

07:00
20 paź

Kyiv

Bus station "Kiev" (Central railway station), metro Vokzalna; Simona Petliura street; house 32

143
15:30
19 paź
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
18:35
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
20:15
Grushev checkpoint Ukraine Poland
22:30
Lviv
02:00
Rivne
04:50
Zhytomyr
07:00
20 paź
Kyiv
Bus station "Kiev" (Central railway station), metro Vokzalna; Simona Petliura street; house 32
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:40
19 paź
w drodze 14 godz. 05 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

07:45
20 paź

Kiev

Bus station "Vydubychi", The Vydubychi metro station; Naberezhno-Pecherskaya road; house 10

143
16:40
19 paź
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
07:45
20 paź
Kiev
Bus station "Vydubychi", The Vydubychi metro station; Naberezhno-Pecherskaya road; house 10
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
19 paź
w drodze 15 godz. 20 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

08:50
20 paź

Kyiv

Bus station "Central", Demeevska square; house 3

115
16:30
19 paź
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
22:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:20
Lviv
03:30
Rivne
06:20
Zhytomyr
08:50
20 paź
Kyiv
Bus station "Central", Demeevska square; house 3
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
19 paź
w drodze 21 godz. 05 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

09:50
20 paź

Kiev

,

219
11:45
19 paź
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
09:50
20 paź
Kiev
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
19 paź
w drodze 21 godz. 05 min

Krakow

KRAKÓW MDA

09:50
20 paź

Kiev

,

239
11:45
19 paź
Krakow
KRAKÓW MDA
09:50
20 paź
Kiev
,
  • Autobus
  • bus, Man (59 seats)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
19 paź
w drodze 14 godz. 25 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

10:25
20 paź

Kyiv railway station

Bus station "Kiev" (Central railway station), metro Vokzalna; Simona Petliura street; house 32

111
19:00
19 paź
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
22:15
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
02:10
Lviv
05:40
Rivne
08:20
Zhytomyr
10:25
20 paź
Kyiv railway station
Bus station "Kiev" (Central railway station), metro Vokzalna; Simona Petliura street; house 32
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
19 paź
w drodze 16 godz. 00 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

10:30
20 paź

Kiev

Bus station "Kiev" (Central railway station), metro Vokzalna; Simona Petliura street; house 32

156
17:30
19 paź
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
10:30
20 paź
Kiev
Bus station "Kiev" (Central railway station), metro Vokzalna; Simona Petliura street; house 32
  • Autobus
  • 125
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
19 paź
w drodze 14 godz. 45 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

10:45
20 paź

Kyiv

Bus station "Central", Metro Demeevskaya; The prospectus of Science; House 1/2

111
19:00
19 paź
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
22:15
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
02:10
Lviv
05:40
Rivne
08:20
Zhytomyr
10:25
Kiev
10:45
20 paź
Kyiv
Bus station "Central", Metro Demeevskaya; The prospectus of Science; House 1/2
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
04:30
19 paź
w drodze 29 godz. 50 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

11:20
20 paź

Kiev

Bus station "Dachnaya", Peremohy avenue; house 142

161
04:30
19 paź
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
11:20
20 paź
Kiev
Bus station "Dachnaya", Peremohy avenue; house 142
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), БАЗ А 079.24
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:30
19 paź
w drodze 24 godz. 50 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

11:20
20 paź

Kiev

Bus station "Dachnaya", Peremohy avenue; house 142

151
09:30
19 paź
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
11:20
20 paź
Kiev
Bus station "Dachnaya", Peremohy avenue; house 142
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), БАЗ А 079.24
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
19 paź
w drodze 17 godz. 00 min

Krakow Airport

John Paul II Airport, the street of Captain Mechislav Medvetsky; house 1

11:30
20 paź

Kyiv Bst-5 Dachna

Bus station "Dachnaya", Peremohy avenue; house 142

98
17:30
19 paź
Krakow Airport
John Paul II Airport, the street of Captain Mechislav Medvetsky; house 1
17:50
Krakow
19:20
Tarnow
20:10
Debica
21:10
Rzeszow
21:30
Lancut
21:50
Przeworsk
22:20
Jaroslaw
23:05
Przemysl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lviv
07:00
Rivne
09:30
Zhytomyr
11:30
20 paź
Kyiv Bst-5 Dachna
Bus station "Dachnaya", Peremohy avenue; house 142
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
19 paź
w drodze 16 godz. 30 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

11:30
20 paź

Kyiv Bst-5 Dachna

Bus station "Dachnaya", Peremohy avenue; house 142

98
18:00
19 paź
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
19:20
Tarnow
20:10
Debica
21:10
Rzeszow
21:30
Lancut
21:50
Przeworsk
22:20
Jaroslaw
23:05
Przemysl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lviv
07:00
Rivne
09:30
Zhytomyr
11:30
20 paź
Kyiv Bst-5 Dachna
Bus station "Dachnaya", Peremohy avenue; house 142
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
19 paź
w drodze 22 godz. 45 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

11:30
20 paź

Kyiv Bst-5 Dachna

Bus station "Dachnaya", Peremohy avenue; house 142

103
11:45
19 paź
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
11:30
20 paź
Kyiv Bst-5 Dachna
Bus station "Dachnaya", Peremohy avenue; house 142
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
19 paź
w drodze 22 godz. 45 min

Krakow

KRAKÓW MDA

11:30
20 paź

Kyiv Bst-5 Dachna

Bus station "Dachnaya", Peremohy avenue; house 142

123
11:45
19 paź
Krakow
KRAKÓW MDA
11:30
20 paź
Kyiv Bst-5 Dachna
Bus station "Dachnaya", Peremohy avenue; house 142
  • Autobus
  • bus, Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
04:30
19 paź
w drodze 30 godz. 35 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

12:05
20 paź

Kiev