Rozkład jazdy PKS Kraków – Kijów

15:30
15 sie
07:00
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
103,20
15:30
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:15
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:30
Lwów
02:00
Równe
04:50
Żytomierz
07:00
16 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
15 sie
07:00
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
130,00
15:30
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:15
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:30
Lwów
02:00
Równe
04:50
Żytomierz
07:00
16 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
15 sie
08:30
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
117,95
16:30
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:20
Lwów
03:30
Równe
06:20
Żytomierz
08:30
16 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
15 sie
08:30
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
145,96
17:00
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:20
Rzeszów
22:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:20
Lwów
03:20
Równe
06:30
Żytomierz
08:30
16 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
15 sie
08:30
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
171,40
11:45
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:30
16 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
15 sie
08:40
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
160,00
17:00
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:40
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
15 sie
08:40
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 1
Kupić za
145,44
11:45
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:40
16 sie
Kijów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
15 sie
08:40
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 1
Kupić za
145,44
11:45
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:40
16 sie
Kijów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
15 sie
10:25
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,15
19:00
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
02:10
Lwów
05:40
Równe
08:20
Żytomierz
10:25
16 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
15 sie
10:30
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
145,67
17:30
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:30
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • 125
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
15 sie
10:45
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
110,15
19:00
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
02:10
Lwów
05:40
Równe
08:20
Żytomierz
10:25
Kijów
10:45
16 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
15 sie
11:30
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
Kupić za
99,96
18:00
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:30
16 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
15 sie
12:30
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
99,96
18:00
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:30
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:40
15 sie
13:30
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
125,32
16:40
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:35
Kielce
20:05
Radom
21:25
Puławy
22:25
Lublin
23:25
Chełm
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:00
Luboml
04:55
Kowel
06:15
Łuck
07:35
Równe
09:20
Nowogród Wołyński
10:55
Żytomierz
13:30
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:40
15 sie
14:00
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
147,00
16:40
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:00
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
15 sie
14:30
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,58
22:30
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
06:25
Lwów
09:55
Równe
12:30
Żytomierz
14:30
Kijów
14:30
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
15 sie
14:35
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,00
22:30
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:35
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
15 sie
15:00
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
110,58
22:30
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
06:25
Lwów
09:55
Równe
12:30
Żytomierz
14:30
Kijów
15:00
16 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:45
15 sie
15:30
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,58
23:45
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
Lwów
10:40
Równe
13:20
Żytomierz
15:30
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:15
15 sie
15:40
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
125,44
16:15
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:40
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
15 sie
16:30
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
120,00
20:40
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:30
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
15 sie
20:50
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
130,08
19:00
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:50
16 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Setra, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:35
15 sie
20:50
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
129,82
19:35
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:50
16 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • SCANIA Century, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
15 sie
20:50
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
161,51
21:50
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:50
16 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:20
15 sie
20:50
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
125,65
23:20
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:50
16 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:10
15 sie
20:50
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
129,82
17:10
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:50
16 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
15 sie
20:50
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
149,26
18:00
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:50
16 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:35
15 sie
20:50
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
122,52
19:35
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:50
16 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
15 sie
20:50
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
129,82
20:40
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:50
16 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
15 sie
20:50
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
154,82
21:50
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:50
16 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
15 sie
22:10
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
Kupić za
133,97
19:00
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:10
16 sie
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
  • Autobus
  • Setra, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:35
15 sie
22:10
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
Kupić za
133,71
19:35
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:10
16 sie
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
  • Autobus
  • SCANIA Century, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
15 sie
22:10
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
Kupić za
165,40
21:50
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:10
16 sie
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:20
15 sie
22:10
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
Kupić za
129,54
23:20
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:10
16 sie
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:10
15 sie
22:10
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
Kupić za
133,71
17:10
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:10
16 sie
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
15 sie
22:10
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
Kupić za
153,15
18:00
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:10
16 sie
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:35
15 sie
22:10
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
Kupić za
126,41
19:35
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:10
16 sie
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
15 sie
22:10
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
Kupić za
133,71
20:40
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:10
16 sie
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
15 sie
22:10
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
Kupić za
158,71
21:50
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:10
16 sie
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
132,70
19:00
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:30
17 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Setra, Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
164,13
21:50
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:30
17 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan, Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:20
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
128,27
23:20
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:30
17 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:10
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
132,44
17:10
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:30
17 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
151,88
18:00
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:30
17 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
132,44
20:40
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:30
17 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
157,44
21:50
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:30
17 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:20
15 sie
11:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
Kupić za
147,55
23:20
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:20
17 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), БАЗ А 079.24
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:20
15 sie
12:05
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
150,65
23:20
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:05
17 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Kijów
Do miasta Kraków
Z miasta Kijów
Odwrotny kierunek:

Bus Kraków – Kijów

Planujesz wycieczkę do Kijowa? Nie przepłacaj i sprawdź przejazdy dostępne w naszym serwisie – oferujemy zakup biletów na bus oraz autobus Kraków – Kijów w zaskakująco niskich cenach.

Przejazd i zakup biletu

Połączenia Kraków – Kijów organizowane są przez czołowe firmy transportowe, a ich częstotliwość pozwoli optymalnie dobrać właściwy kurs (każdego dnia dostępne jest kilkanaście kombinacji). Czas podróży waha się w granicach 14 godzin przy połączeniach bezpośrednich i ponad 20 w przypadku przejazdów z przesiadką.

Bilety dostępne są za pośrednictwem systemu rezerwacyjnego -> każdy bilet podlega zwrotowi. W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta.