Rozkład jazdy PKS Warszawa – Kraków

10:45
21 lip
16:20
21 lip
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Kupić za
48,30
10:45
21 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
06:25
Olsztyn
06:35
Olsztyn
07:00
Olsztynek
07:28
Nidzica
08:00
Mława
08:35
Strzegowo
08:50
Glinojeck
09:15
Płońsk
10:05
Warszawa
10:15
Warszawa
10:30
Warszawa
10:55
Warszawa
11:30
Grójec
11:55
Białobrzegi
12:25
Radom
12:30
Radom
13:15
Szydłowiec
13:30
Skarżysko-Kamienna
13:40
Suchedniów
14:05
Kielce
14:53
Jędrzejów
14:55
Jędrzejów
15:25
Książ Wielki
15:52
Słomniki
16:20
Kraków
16:50
Kraków
17:20
Myślenice
17:55
Chabówka
18:15
Nowy Targ
18:35
Poronin
16:20
21 lip
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Kraków
Do miasta Warszawa
Z miasta Kraków