Bilety autobusowePłock - Warszawa

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Płock — Warszawa

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
05:00
Czas przejazdu02 h. 00 min
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
25,20 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Płock — Warszawa w 2020 roku

Codziennie
06:05
Czas przejazdu02 h. 00 min
Płock
Przystanek, al. Stanisława Jachowicza 40
08:05
Warszawa
Zachodni 05, ul. Old Ochota
25,75 
Przewoźnik: Tumbus (Ekobus)
Ocena:
Codziennie
06:20
Czas przejazdu02 h. 10 min
Płock
Przystanek, al. Stanisława Jachowicza 40
08:30
Warszawa
Warszawa, PKiN Plac Defilad 1
25,75 
Przewoźnik: Tumbus (Ekobus)
Ocena:
Codziennie
06:50
Czas przejazdu02 h. 00 min
Płock
Przystanek, al. Stanisława Jachowicza 40
08:50
Warszawa
Zachodni 05, ul. Old Ochota
25,75 
Przewoźnik: Tumbus (Ekobus)
Ocena:
Codziennie
07:35
Czas przejazdu02 h. 00 min
Płock
Przystanek, al. Stanisława Jachowicza 40
09:35
Warszawa
Zachodni 05, ul. Old Ochota
25,75 
Przewoźnik: Tumbus (Ekobus)
Ocena:
Codziennie
07:50
Czas przejazdu02 h. 10 min
Płock
Przystanek, al. Stanisława Jachowicza 40
10:00
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), plac Defilad 1
25,75 
Przewoźnik: Tumbus (Ekobus)
Ocena:
Codziennie
08:25
Czas przejazdu02 h. 10 min
Płock
Przystanek, al. Stanisława Jachowicza 40
10:35
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), plac Defilad 1
25,75 
Przewoźnik: Tumbus (Ekobus)
Ocena:
Codziennie
09:10
Czas przejazdu02 h. 00 min
Płock
Przystanek, al. Stanisława Jachowicza 40
11:10
Warszawa
Zachodni 05, ul. Old Ochota
25,75 
Przewoźnik: Tumbus (Ekobus)
Ocena:
Codziennie
09:50
Czas przejazdu02 h. 10 min
Płock
Przystanek, al. Stanisława Jachowicza 40
12:00
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), plac Defilad 1
25,75 
Przewoźnik: Tumbus (Ekobus)
Ocena:
Codziennie
10:40
Czas przejazdu02 h. 00 min
Płock
Przystanek, al. Stanisława Jachowicza 40
12:40
Warszawa
Zachodni 05, ul. Old Ochota
25,75 
Przewoźnik: Tumbus (Ekobus)
Ocena:
Codziennie
11:30
Czas przejazdu02 h. 10 min
Płock
Przystanek, al. Stanisława Jachowicza 40
13:40
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), plac Defilad 1
25,75 
Przewoźnik: Tumbus (Ekobus)
Ocena:
Codziennie
11:50
Czas przejazdu02 h. 00 min
Płock
Przystanek, al. Stanisława Jachowicza 40
13:50
Warszawa
Zachodni 05, ul. Old Ochota
25,75 
Przewoźnik: Tumbus (Ekobus)
Ocena:
Codziennie
12:35
Czas przejazdu02 h. 00 min
Płock
Przystanek, al. Stanisława Jachowicza 40
14:35
Warszawa
Zachodni 05, ul. Old Ochota
25,75 
Przewoźnik: Tumbus (Ekobus)
Ocena:
W dni powszednie
12:50
Czas przejazdu02 h. 10 min
Płock
Przystanek, al. Stanisława Jachowicza 40
15:00
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), plac Defilad 1
25,75 
Przewoźnik: Tumbus (Ekobus)
Ocena:
Codziennie
13:10
Czas przejazdu02 h. 10 min
Płock
Przystanek, al. Stanisława Jachowicza 40
15:20
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), plac Defilad 1
25,75 
Przewoźnik: Tumbus (Ekobus)
Ocena:
Codziennie
13:50
Czas przejazdu02 h. 00 min
Płock
Przystanek, al. Stanisława Jachowicza 40
15:50
Warszawa
Zachodni 05, ul. Old Ochota
25,75 
Przewoźnik: Tumbus (Ekobus)
Ocena:
Codziennie
14:30
Czas przejazdu02 h. 10 min
Płock
Przystanek, al. Stanisława Jachowicza 40
16:40
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), plac Defilad 1
25,75 
Przewoźnik: Tumbus (Ekobus)
Ocena:
Poza śro
15:15
Czas przejazdu02 h. 10 min
Płock
Przystanek, al. Stanisława Jachowicza 40
17:25
Warszawa
Warszawa, PKiN Plac Defilad 1
25,75 
Przewoźnik: Tumbus (Ekobus)
Ocena:
Codziennie
15:30
Czas przejazdu02 h. 00 min
Płock
Przystanek, al. Stanisława Jachowicza 40
17:30
Warszawa
Zachodni 05, ul. Old Ochota
25,75 
Przewoźnik: Tumbus (Ekobus)
Ocena:
Codziennie
15:50
Czas przejazdu02 h. 10 min
Płock
Przystanek, al. Stanisława Jachowicza 40
18:00
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), plac Defilad 1
25,75 
Przewoźnik: Tumbus (Ekobus)
Ocena:
Codziennie
16:35
Czas przejazdu02 h. 00 min
Płock
Przystanek, al. Stanisława Jachowicza 40
18:35
Warszawa
Zachodni 05, ul. Old Ochota
25,75 
Przewoźnik: Tumbus (Ekobus)
Ocena:
Codziennie
17:30
Czas przejazdu02 h. 00 min
Płock
Przystanek, al. Stanisława Jachowicza 40
19:30
Warszawa
Zachodni 05, ul. Old Ochota
25,75 
Przewoźnik: Tumbus (Ekobus)
Ocena:
pon, śro
18:30
Czas przejazdu02 h. 10 min
Płock
Przystanek, al. Stanisława Jachowicza 40
20:40
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), plac Defilad 1
25,75 
Przewoźnik: Tumbus (Ekobus)
Ocena:
pon, śro
18:45
Czas przejazdu02 h. 00 min
Płock
Przystanek, al. Stanisława Jachowicza 40
20:45
Warszawa
Zachodni 05, ul. Old Ochota
25,75 
Przewoźnik: Tumbus (Ekobus)
Ocena:
W dni powszednie
04:00
Czas przejazdu02 h. 10 min
Płock
Przystanek, al. Stanisława Jachowicza 40
06:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
26,25 
Przewoźnik: STALKO Przybysz i Wspólnicy Spółka Jawna
Ocena:
Poza nie
05:15
Czas przejazdu02 h. 10 min
Płock
Przystanek, al. Stanisława Jachowicza 40
07:25
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
26,25 
Przewoźnik: STALKO Przybysz i Wspólnicy Spółka Jawna
Ocena:
Codziennie
08:15
Czas przejazdu02 h. 10 min
Płock
Przystanek, al. Stanisława Jachowicza 40
10:25
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
26,25 
Przewoźnik: STALKO Przybysz i Wspólnicy Spółka Jawna
Ocena:
W poniedziałki
19:00
Czas przejazdu02 h. 10 min
Płock
Przystanek, al. Stanisława Jachowicza 40
21:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
26,25 
Przewoźnik: STALKO Przybysz i Wspólnicy Spółka Jawna
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa
Informacje o trasie autobusu Płock — Warszawa
28
Liczba autobusów w kierunku
2 godz. 5 min.
Szacowany czas podróży
04:00 — 06:10
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
19:00 — 21:10
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
27 — 32 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami