Rozkład jazdy PKS Płock – Warszawa

00:50
5 lip
03:10
5 lip
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
D.A. Metro Wilanowska
Kupić za
28,00
00:50
5 lip
Płock
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
03:10
5 lip
Warszawa
D.A. Metro Wilanowska
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:40
5 lip
05:50
5 lip
Płock, ul. Jachowicza 40
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
26,25
03:40
5 lip
Płock
Płock, ul. Jachowicza 40
19:20
Darłowo
20:00
Dąbki
20:25
Łazy
20:35
Unieście
20:40
Mielno
20:55
Koszalin
21:45
Bobolice
22:05
Biały Bór
22:55
Człuchów
00:45
Chełmno
01:35
Toruń
02:05
Ciechocinek
02:45
Włocławek
03:40
Płock
05:40
Warszawa
05:50
5 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:25
5 lip
07:30
5 lip
Płock, ul. Jachowicza/Piękna
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
26,25
05:25
5 lip
Płock
Płock, ul. Jachowicza/Piękna
21:50
Koszalin
22:45
Bobolice
23:20
Szczecinek
23:25
Szczecinek
23:50
Okonek
00:10
Jastrowie
00:30
Złotów
00:50
Sypniewo
01:05
Więcbork
01:07
Więcbork
01:25
Mrocza
01:40
Nakło nad Notecią
02:15
Bydgoszcz
02:45
Bydgoszcz
03:20
Toruń
03:50
Ciechocinek
04:30
Włocławek
05:25
Płock
07:15
Warszawa
07:25
Warszawa
07:30
5 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:55
5 lip
18:50
5 lip
Płock, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
15,75
16:55
5 lip
Płock
Płock, Dworzec Autobusowy
10:10
Połczyn-Zdrój
10:45
Czaplinek
11:25
Wałcz
11:55
Piła
13:30
Bydgoszcz
14:40
Toruń
15:10
Ciechocinek
15:50
Włocławek
16:55
Płock
18:35
Warszawa
18:50
5 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
5 lip
21:00
5 lip
Przystanek, ul. Wyszogrodzka 150
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
Kupić za
18,00
18:50
5 lip
Płock
Przystanek, ul. Wyszogrodzka 150
21:00
5 lip
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:35
5 lip
21:00
5 lip
Przystanek, Al. Floriana Kobylińskiego 13
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
Kupić za
18,00
18:35
5 lip
Płock
Przystanek, Al. Floriana Kobylińskiego 13
21:00
5 lip
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa