Rozkład jazdy PKS Płock – Warszawa

05:00
17 sty
07:00
17 sty
Płock, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
15,00
05:00
17 sty
Płock
Płock, Dworzec Autobusowy
22:35
Bobolice
23:05
Szczecinek
23:30
Okonek
23:50
Jastrowie
00:10
Złotów
00:30
Sypniewo
00:45
Więcbork
00:47
Więcbork
01:05
Mrocza
01:20
Nakło nad Notecią
01:55
Bydgoszcz
02:17
Bydgoszcz
02:50
Toruń
03:20
Ciechocinek
04:00
Włocławek
04:55
Płock
05:00
Płock
06:40
Warszawa
06:50
Warszawa
07:00
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:35
17 sty
11:00
17 sty
Płock, ul. Kobylińskiego 13 (Jachowicza Młyn)
Warszawa, PKiN Kinoteka
Kupić za
18,00
08:35
17 sty
Płock
Płock, ul. Kobylińskiego 13 (Jachowicza Młyn)
07:00
Ciechocinek
07:40
Włocławek
08:35
Płock
08:50
Płock
10:05
Modlin
11:00
17 sty
Warszawa
Warszawa, PKiN Kinoteka
  • Autobus
  • Ekspresowy (E)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
17 sty
18:20
17 sty
Płock, ul. Kobylińskiego 13 (Jachowicza Młyn)
Warszawa, PKiN Kinoteka
Kupić za
18,00
15:55
17 sty
Płock
Płock, ul. Kobylińskiego 13 (Jachowicza Młyn)
14:20
Ciechocinek
15:00
Włocławek
15:55
Płock
16:10
Płock
17:25
Modlin
18:20
17 sty
Warszawa
Warszawa, PKiN Kinoteka
  • Autobus
  • Ekspresowy (E)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:45
17 sty
19:10
17 sty
Płock, ul. Kobylińskiego 13 (Jachowicza Młyn)
Warszawa, PKiN Kinoteka
Kupić za
18,00
16:45
17 sty
Płock
Płock, ul. Kobylińskiego 13 (Jachowicza Młyn)
15:10
Ciechocinek
15:50
Włocławek
16:45
Płock
17:00
Płock
18:15
Modlin
19:10
17 sty
Warszawa
Warszawa, PKiN Kinoteka
  • Autobus
  • Ekspresowy (E)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:35
17 sty
21:00
17 sty
Płock, ul. Kobylińskiego 13 (Jachowicza Młyn)
Warszawa, PKiN Kinoteka
Kupić za
18,00
18:35
17 sty
Płock
Płock, ul. Kobylińskiego 13 (Jachowicza Młyn)
17:00
Ciechocinek
17:40
Włocławek
18:35
Płock
18:50
Płock
20:05
Modlin
21:00
17 sty
Warszawa
Warszawa, PKiN Kinoteka
  • Autobus
  • Ekspresowy (E)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Płock
Z miasta Warszawa

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.