Rozkład jazdy PKS Warszawa – Płock

05:00
17 sty
06:40
17 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Płock, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,00
05:00
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
06:40
Płock
07:30
Włocławek
08:25
Ciechocinek
08:55
Toruń
09:30
Bydgoszcz
09:45
Bydgoszcz
11:50
Piła
12:35
Wałcz
13:15
Czaplinek
13:45
Połczyn-Zdrój
06:40
17 sty
Płock
Płock, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
05:45
17 sty
07:35
17 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Płock, Dworzec Autobusowy
Kupić za
25,00
05:45
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
06:05
Warszawa
07:35
Płock
07:45
Płock
08:30
Sierpc
09:20
Lipno
10:12
Toruń
11:10
Bydgoszcz
13:25
Piła
14:00
Wałcz
14:40
Czaplinek
15:10
Połczyn-Zdrój
15:35
Świdwin
07:35
17 sty
Płock
Płock, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
17 sty
08:45
17 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Płock, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,00
07:00
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
08:45
Płock
09:45
Włocławek
10:25
Ciechocinek
10:50
Toruń
12:15
Bydgoszcz
13:05
Mąkowarsko
13:15
Gostycyn
13:30
Tuchola
14:00
Chojnice
14:43
Lipnica
15:08
Bytów
15:30
Kołczygłowy
08:45
17 sty
Płock
Płock, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:45
17 sty
10:50
17 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Płock, Dworzec Autobusowy
Kupić za
25,00
08:45
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
09:00
Warszawa
09:04
Warszawa
09:09
Warszawa
09:59
Czerwińsk
10:09
Wyszogród
10:35
Słupno
10:42
Płock
10:47
Płock
10:50
Płock
10:50
17 sty
Płock
Płock, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:50
17 sty
11:30
17 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Płock, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,00
09:50
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
11:30
Płock
12:20
Włocławek
13:13
Ciechocinek
13:45
Toruń
14:20
Bydgoszcz
14:35
Bydgoszcz
16:50
Chojnice
17:10
Człuchów
19:10
Koszalin
11:30
17 sty
Płock
Płock, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
17 sty
11:50
17 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Płock, Dworzec Autobusowy
Kupić za
25,00
09:45
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
10:05
Warszawa
10:10
Warszawa
10:15
Warszawa
11:15
Góra
11:25
Staroźreby
11:45
Płock
11:50
Płock
11:50
17 sty
Płock
Płock, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Przyspieszony (V)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
17 sty
12:10
17 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Płock, Dworzec Autobusowy
Kupić za
22,00
09:30
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
10:27
Zakroczym
10:30
Ostrzykowizna
10:34
Trębki Stare
10:36
Emolinek
10:38
Wygoda Smoszewska
10:42
Goławin
10:44
Miączyn
10:47
Chociszewo
10:51
Zdziarka
10:54
Sielec
10:55
Czerwińsk
10:56
Wola
10:58
Wola
11:00
Bolino
11:01
Chmielewo
11:05
Wyszogród
11:13
Rębowo
11:16
Wilczkowo
11:19
Ciućkowo
11:21
Ciućkowo
11:22
Węgrzynowo
11:24
Niździn
11:25
Mała Wieś
11:26
Mała Wieś
11:28
Perki
11:30
Cybulin
11:31
Cybulin
11:33
Chodkowo-Działki
11:35
Bodzanów
11:37
Bodzanów
11:39
Felicjanów
11:40
Stanowo
11:44
Miszewo
11:46
Borowice
11:48
Łagiewniki
11:49
Słupno
11:52
Słupno
11:55
Cekanowo
11:56
Cekanowo
12:00
Imielnica
12:03
Płock
12:04
Płock
12:06
Płock
12:08
Płock
12:10
17 sty
Płock
Płock, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Zwykły (Z)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:45
17 sty
12:40
17 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Płock, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,00
10:45
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
11:00
Warszawa
12:40
Płock
12:45
Płock
13:40
Włocławek
14:30
Ciechocinek
15:00
Toruń
15:35
Bydgoszcz
15:55
Bydgoszcz
16:55
Nakło nad Notecią
17:10
Mrocza
17:23
Więcbork
17:25
Więcbork
17:40
Sypniewo
18:00
Złotów
18:20
Jastrowie
18:35
Okonek
19:00
Szczecinek
19:30
Bobolice
12:40
17 sty
Płock
Płock, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
17 sty
13:50
17 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Płock, Dworzec Autobusowy
Kupić za
25,00
11:45
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
12:00
Warszawa
12:04
Warszawa
12:09
Warszawa
12:59
Czerwińsk
13:09
Wyszogród
13:35
Słupno
13:42
Płock
13:47
Płock
13:50
Płock
13:50
17 sty
Płock
Płock, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
17 sty
14:45
17 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Płock, Dworzec Autobusowy
Kupić za
25,00
12:45
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
14:05
Czerwińsk
14:15
Wyszogród
14:40
Płock
14:45
17 sty
Płock
Płock, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:45
17 sty
16:50
17 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Płock, Dworzec Autobusowy
Kupić za
25,00
14:45
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
15:00
Warszawa
15:04
Warszawa
15:09
Warszawa
15:59
Czerwińsk
16:09
Wyszogród
16:35
Słupno
16:42
Płock
16:47
Płock
16:50
Płock
16:50
17 sty
Płock
Płock, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:45
17 sty
17:50
17 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Płock, Dworzec Autobusowy
Kupić za
25,00
15:45
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
16:00
Warszawa
16:04
Warszawa
16:09
Warszawa
16:59
Czerwińsk
17:09
Wyszogród
17:35
Słupno
17:42
Płock
17:47
Płock
17:50
Płock
17:50
17 sty
Płock
Płock, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:45
17 sty
18:50
17 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Płock, Dworzec Autobusowy
Kupić za
25,00
16:45
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
17:00
Warszawa
17:04
Warszawa
17:09
Warszawa
17:59
Czerwińsk
18:09
Wyszogród
18:35
Słupno
18:42
Płock
18:47
Płock
18:50
Płock
18:50
17 sty
Płock
Płock, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:45
17 sty
19:50
17 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Płock, Dworzec Autobusowy
Kupić za
25,00
17:45
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
18:00
Warszawa
18:04
Warszawa
18:09
Warszawa
18:59
Czerwińsk
19:09
Wyszogród
19:35
Słupno
19:42
Płock
19:47
Płock
19:50
Płock
19:50
17 sty
Płock
Płock, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
17 sty
20:50
17 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Płock, Dworzec Autobusowy
Kupić za
25,00
18:45
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
19:00
Warszawa
19:04
Warszawa
19:09
Warszawa
19:59
Czerwińsk
20:09
Wyszogród
20:35
Słupno
20:42
Płock
20:47
Płock
20:50
Płock
20:50
17 sty
Płock
Płock, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:45
17 sty
23:00
17 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Płock, Dworzec Autobusowy
Kupić za
22,00
20:45
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
21:30
Zakroczym
21:33
Ostrzykowizna
21:36
Trębki Stare
21:38
Emolinek
21:40
Wygoda Smoszewska
21:43
Goławin
21:45
Miączyn
21:48
Chociszewo
21:51
Zdziarka
21:53
Sielec
21:54
Czerwińsk
21:55
Wola
21:56
Wola
21:58
Bolino
21:59
Chmielewo
22:03
Wyszogród
22:08
Rębowo
22:11
Wilczkowo
22:14
Ciućkowo
22:15
Ciućkowo
22:16
Węgrzynowo
22:18
Niździn
22:19
Mała Wieś
22:20
Mała Wieś
22:22
Perki
22:24
Cybulin
22:25
Cybulin
22:26
Chodkowo-Działki
22:27
Bodzanów
22:29
Bodzanów
22:31
Felicjanów
22:32
Stanowo
22:36
Miszewo
22:38
Borowice
22:40
Łagiewniki
22:41
Słupno
22:44
Słupno
22:46
Cekanowo
22:47
Cekanowo
22:50
Imielnica
22:52
Płock
22:53
Płock
22:55
Płock
22:57
Płock
23:00
17 sty
Płock
Płock, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Zwykły (Z)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
17 sty
23:15
17 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Płock, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,00
21:30
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
23:15
Płock
00:05
Włocławek
01:10
Toruń
02:00
Bydgoszcz
04:10
Chojnice
05:05
Bytów
06:10
Słupsk
23:15
17 sty
Płock
Płock, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Płock

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.