Rozkład jazdy PKS Warszawa – Płock

10:45
23 cze
12:40
23 cze
Warszawa, Dworzec Zachodni
Płock, Dworzec Autobusowy
Kupić za
26,25
10:45
23 cze
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
11:00
Warszawa
12:40
Płock
12:45
Płock
13:40
Włocławek
14:30
Ciechocinek
15:00
Toruń
15:35
Bydgoszcz
15:55
Bydgoszcz
16:55
Nakło nad Notecią
17:10
Mrocza
17:23
Więcbork
17:25
Więcbork
17:40
Sypniewo
18:00
Złotów
18:20
Jastrowie
18:35
Okonek
19:00
Szczecinek
19:05
Szczecinek
19:35
Bobolice
20:20
Koszalin
12:40
23 cze
Płock
Płock, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
23 cze
13:55
23 cze
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
Przystanek, ul. Wyszogrodzka 150
Kupić za
18,00
11:45
23 cze
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
13:55
23 cze
Płock
Przystanek, ul. Wyszogrodzka 150
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
23 cze
14:10
23 cze
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
Przystanek, Al. Floriana Kobylińskiego 13
Kupić za
18,00
11:45
23 cze
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
14:10
23 cze
Płock
Przystanek, Al. Floriana Kobylińskiego 13
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
23 cze
14:45
23 cze
Warszawa, Dworzec Zachodni
Płock, Dworzec Autobusowy
Kupić za
26,25
12:45
23 cze
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
14:05
Czerwińsk
14:15
Wyszogród
14:40
Płock
14:45
23 cze
Płock
Płock, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:45
23 cze
18:50
23 cze
Warszawa, Dworzec Zachodni
Płock, Dworzec Autobusowy
Kupić za
26,25
16:45
23 cze
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
17:00
Warszawa
17:04
Warszawa
17:09
Warszawa
17:59
Czerwińsk
18:09
Wyszogród
18:35
Słupno
18:42
Płock
18:47
Płock
18:50
Płock
18:50
23 cze
Płock
Płock, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
23 cze
20:50
23 cze
Warszawa, Dworzec Zachodni
Płock, Dworzec Autobusowy
Kupić za
26,25
18:45
23 cze
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
19:00
Warszawa
19:04
Warszawa
19:09
Warszawa
19:59
Czerwińsk
20:09
Wyszogród
20:35
Słupno
20:42
Płock
20:47
Płock
20:50
Płock
20:50
23 cze
Płock
Płock, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
23 cze
22:30
23 cze
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
Przystanek, ul. Wyszogrodzka 150
Kupić za
18,00
20:20
23 cze
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
22:30
23 cze
Płock
Przystanek, ul. Wyszogrodzka 150
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
23 cze
22:35
23 cze
Warszawa, Dworzec Zachodni
Płock, ul. Jachowicza 40
Kupić za
26,25
20:30
23 cze
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
20:45
Warszawa
22:35
Płock
23:30
Włocławek
00:10
Ciechocinek
00:40
Toruń
01:35
Chełmno
03:30
Człuchów
04:20
Biały Bór
04:40
Bobolice
05:20
Koszalin
05:45
Mielno
05:50
Unieście
06:00
Łazy
06:25
Dąbki
06:35
Darłowo
22:35
23 cze
Płock
Płock, ul. Jachowicza 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
23 cze
22:45
23 cze
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
Przystanek, Al. Floriana Kobylińskiego 13
Kupić za
18,00
20:20
23 cze
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
22:45
23 cze
Płock
Przystanek, Al. Floriana Kobylińskiego 13
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
23 cze
23:15
23 cze
Warszawa, Dworzec Zachodni
Płock, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
21:30
23 cze
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
23:15
Płock
00:05
Włocławek
01:10
Toruń
02:00
Bydgoszcz
04:10
Chojnice
05:05
Bytów
06:10
Słupsk
23:15
23 cze
Płock
Płock, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 cze
00:01
24 cze
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
Przystanek, ul. Wyszogrodzka 150
Kupić za
18,00
21:50
23 cze
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
00:01
24 cze
Płock
Przystanek, ul. Wyszogrodzka 150
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
23 cze
00:05
24 cze
Dworzec Zachodni
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Kupić za
28,00
22:05
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni
00:05
24 cze
Płock
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 cze
00:15
24 cze
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
Przystanek, Al. Floriana Kobylińskiego 13
Kupić za
18,00
21:50
23 cze
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
00:15
24 cze
Płock
Przystanek, Al. Floriana Kobylińskiego 13
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
23 cze
00:25
24 cze
Warszawa, Dworzec Zachodni
Płock, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
22:30
23 cze
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
22:45
Warszawa
00:25
Płock
01:15
Włocławek
02:20
Toruń
03:10
Bydgoszcz
04:55
Piła
05:25
Wałcz
06:05
Czaplinek
06:35
Połczyn-Zdrój
00:25
24 cze
Płock
Płock, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:50
23 cze
01:45
24 cze
Warszawa, Dworzec Zachodni
Płock, Dworzec Autobusowy
Kupić za
26,25
23:50
23 cze
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
19:25
Krasnystaw
20:20
Lublin
21:30
Ryki
22:15
Garwolin
23:35
Warszawa
23:40
Warszawa
01:45
Płock
02:35
Włocławek
03:30
Toruń
04:20
Bydgoszcz
04:30
Bydgoszcz
05:15
Tuchola
05:45
Chojnice
06:00
Człuchów
06:45
Biały Bór
07:00
Miastko
07:55
Słupsk
01:45
24 cze
Płock
Płock, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa