Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Płock w 2018 rok roku

09:50
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 01 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:30
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:45
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 02 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:00
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, sob, nie
09:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 02 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:10
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W dni powszednie
10:45
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 01 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:40
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:30
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej); pl. Defilad 1
Czas przejazdu 01 h. 54 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:24
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
19:57
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
Czas przejazdu 01 h. 28 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:25
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:50
Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia
Czas przejazdu 01 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:25
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:45
Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie
Czas przejazdu 01 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:25
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:20
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
Czas przejazdu 01 h. 39 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:59
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:05
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
Czas przejazdu 01 h. 54 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:59
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:55
Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia
Czas przejazdu 01 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:40
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:50
Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie
Czas przejazdu 01 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:40
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:02
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
Czas przejazdu 01 h. 28 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:30
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:55
Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia
Czas przejazdu 01 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:30
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:50
Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie
Czas przejazdu 01 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:30
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:45
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
Czas przejazdu 01 h. 39 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:24
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:30
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej); pl. Defilad 1
Czas przejazdu 01 h. 54 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:24
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:50
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
Czas przejazdu 01 h. 39 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:29
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:42
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
Czas przejazdu 01 h. 28 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:10
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:35
Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia
Czas przejazdu 01 h. 54 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:29
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:30
Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie
Czas przejazdu 01 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:10
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:55
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
Czas przejazdu 01 h. 39 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:34
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:45
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
Czas przejazdu 01 h. 39 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:24
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W dni powszednie
15:40
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
Czas przejazdu 01 h. 54 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:34
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:30
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej); pl. Defilad 1
Czas przejazdu 01 h. 54 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:24
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W dni powszednie
15:25
Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia
Czas przejazdu 01 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:10
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:20
Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie
Czas przejazdu 01 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:10
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:35
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
Czas przejazdu 01 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:10
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:25
Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia
Czas przejazdu 01 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:10
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:20
Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie
Czas przejazdu 01 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:10
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:45
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
Czas przejazdu 01 h. 39 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:24
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:30
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej); pl. Defilad 1
Czas przejazdu 01 h. 54 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:24
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:12
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
Czas przejazdu 01 h. 28 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:40
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:05
Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia
Czas przejazdu 01 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:40
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:00
Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie
Czas przejazdu 01 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:40
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:35
Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia
Czas przejazdu 01 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:12
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
Czas przejazdu 01 h. 28 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:40
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
21:05
Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia
Czas przejazdu 01 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:40
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
21:00
Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie
Czas przejazdu 01 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:40
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
09:20
Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie
Czas przejazdu 01 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:00
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
Czas przejazdu 01 h. 39 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:39
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W dni powszednie
08:45
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
Czas przejazdu 01 h. 54 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:39
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:30
Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie
Czas przejazdu 01 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:10
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
Czas przejazdu 01 h. 39 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:49
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:55
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej); pl. Defilad 1
Czas przejazdu 01 h. 54 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:49
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:42
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
Czas przejazdu 01 h. 28 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:10
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W dni powszednie
07:35
Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia
Czas przejazdu 01 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:10
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W dni powszednie
07:30
Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie
Czas przejazdu 01 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:10
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W dni powszednie
12:10
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
Czas przejazdu 01 h. 39 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:49
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:55
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej); pl. Defilad 1
Czas przejazdu 01 h. 54 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:49
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:42
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
Czas przejazdu 01 h. 28 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:10
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:35
Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia
Czas przejazdu 01 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:10
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:30
Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie
Czas przejazdu 01 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:10
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:00
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
Czas przejazdu 01 h. 39 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:39
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:35
Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia
Czas przejazdu 01 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:10
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:30
Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie
Czas przejazdu 01 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:10
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:32
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
Czas przejazdu 01 h. 28 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:25
Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia
Czas przejazdu 01 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:45
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 02 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:45
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
05:45
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 01 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:35
Płock; Płock, Dworzec Autobusowy
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 01 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:15
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob
11:45
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 02 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:50
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W dni powszednie
16:45
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 02 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:50
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, pią, sob
09:45
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 02 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:50
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro
07:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 01 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:45
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob
18:45
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 02 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:50
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:45
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 02 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:50
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W dni powszednie
Codziennie
09:50
Czas przejazdu 01 h. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

11:30

Płock

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46

16
09:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
11:30
Płock
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Bydgoszcz

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią, sob, nie
20:45
Czas przejazdu 02 h. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

23:00

Płock

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46

24
20:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
23:00
Płock
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Płock

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W dni powszednie
09:30
Czas przejazdu 02 h. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

12:10

Płock

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46

24
09:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
12:10
Płock
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Płock

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:45
Czas przejazdu 01 h. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

12:40

Płock

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46

26
10:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
12:40
Płock
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Polonus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
20:30
Czas przejazdu 01 h. 54 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej); pl. Defilad 1

22:24

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
20:30
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej); pl. Defilad 1
22:24
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:57
Czas przejazdu 01 h. 28 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego

21:25

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
19:57
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
21:25
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:50
Czas przejazdu 01 h. 35 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia

21:25

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
19:50
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia
21:25
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:45
Czas przejazdu 01 h. 40 min

Warszawa

Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie

21:25

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
19:45
Warszawa
Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie
21:25
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:20
Czas przejazdu 01 h. 39 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego

20:59

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
19:20
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
20:59
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:05
Czas przejazdu 01 h. 54 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego

20:59

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
19:05
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
20:59
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:55
Czas przejazdu 01 h. 45 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia

20:40

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
18:55
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia
20:40
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:50
Czas przejazdu 01 h. 50 min

Warszawa

Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie

20:40

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
18:50
Warszawa
Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie
20:40
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:02
Czas przejazdu 01 h. 28 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego

19:30

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
18:02
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
19:30
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:55
Czas przejazdu 01 h. 35 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia

19:30

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
17:55
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia
19:30
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:50
Czas przejazdu 01 h. 40 min

Warszawa

Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie

19:30

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
17:50
Warszawa
Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie
19:30
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:45
Czas przejazdu 01 h. 39 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego

19:24

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
17:45
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
19:24
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:30
Czas przejazdu 01 h. 54 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej); pl. Defilad 1

19:24

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
17:30
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej); pl. Defilad 1
19:24
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:50
Czas przejazdu 01 h. 39 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego

18:29

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
16:50
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
18:29
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:42
Czas przejazdu 01 h. 28 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego

18:10

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
16:42
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
18:10
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:35
Czas przejazdu 01 h. 54 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia

18:29

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
16:35
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia
18:29
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:30
Czas przejazdu 01 h. 40 min

Warszawa

Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie

18:10

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
16:30
Warszawa
Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie
18:10
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:55
Czas przejazdu 01 h. 39 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego

17:34

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
15:55
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
17:34
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W dni powszednie
15:45
Czas przejazdu 01 h. 39 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego

17:24

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
15:45
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
17:24
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:40
Czas przejazdu 01 h. 54 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego

17:34

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
15:40
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
17:34
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W dni powszednie
15:30
Czas przejazdu 01 h. 54 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej); pl. Defilad 1

17:24

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
15:30
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej); pl. Defilad 1
17:24
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:25
Czas przejazdu 01 h. 45 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia

17:10

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
15:25
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia
17:10
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:20
Czas przejazdu 01 h. 50 min

Warszawa

Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie

17:10

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
15:20
Warszawa
Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie
17:10
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:35
Czas przejazdu 01 h. 35 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego

16:10

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
14:35
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
16:10
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:25
Czas przejazdu 01 h. 45 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia

16:10

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
14:25
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia
16:10
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:20
Czas przejazdu 01 h. 50 min

Warszawa

Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie

16:10

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
14:20
Warszawa
Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie
16:10
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:45
Czas przejazdu 01 h. 39 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego

15:24

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
13:45
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
15:24
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:30
Czas przejazdu 01 h. 54 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej); pl. Defilad 1

15:24

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
13:30
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej); pl. Defilad 1
15:24
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:12
Czas przejazdu 01 h. 28 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego

14:40

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
13:12
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
14:40
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:05
Czas przejazdu 01 h. 35 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia

14:40

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
13:05
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia
14:40
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:00
Czas przejazdu 01 h. 40 min

Warszawa

Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie

14:40

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
13:00
Warszawa
Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie
14:40
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
08:35
Czas przejazdu 01 h. 45 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia

10:20

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
08:35
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia
10:20
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
21:12
Czas przejazdu 01 h. 28 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego

22:40

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
21:12
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
22:40
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
21:05
Czas przejazdu 01 h. 35 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia

22:40

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
21:05
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia
22:40
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
21:00
Czas przejazdu 01 h. 40 min

Warszawa

Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie

22:40

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
21:00
Warszawa
Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie
22:40
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:20
Czas przejazdu 01 h. 40 min

Warszawa

Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie

11:00

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
09:20
Warszawa
Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie
11:00
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W dni powszednie
09:00
Czas przejazdu 01 h. 39 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego

10:39

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
09:00
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
10:39
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
08:45
Czas przejazdu 01 h. 54 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego

10:39

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
08:45
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
10:39
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
08:30
Czas przejazdu 01 h. 50 min

Warszawa

Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie

10:20

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
08:30
Warszawa
Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie
10:20
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
08:10
Czas przejazdu 01 h. 39 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego

09:49

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
08:10
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
09:49
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:55
Czas przejazdu 01 h. 54 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej); pl. Defilad 1

09:49

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
07:55
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej); pl. Defilad 1
09:49
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W dni powszednie
07:42
Czas przejazdu 01 h. 28 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego

09:10

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
07:42
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
09:10
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W dni powszednie
07:35
Czas przejazdu 01 h. 35 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia

09:10

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
07:35
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia
09:10
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W dni powszednie
07:30
Czas przejazdu 01 h. 40 min

Warszawa

Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie

09:10

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
07:30
Warszawa
Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie
09:10
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:10
Czas przejazdu 01 h. 39 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego

13:49

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
12:10
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
13:49
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:55
Czas przejazdu 01 h. 54 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej); pl. Defilad 1

13:49

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
11:55
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej); pl. Defilad 1
13:49
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:42
Czas przejazdu 01 h. 28 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego

13:10

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
11:42
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
13:10
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:35
Czas przejazdu 01 h. 35 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia

13:10

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
11:35
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia
13:10
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:30
Czas przejazdu 01 h. 40 min

Warszawa

Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie

13:10

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
11:30
Warszawa
Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie
13:10
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:00
Czas przejazdu 01 h. 39 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego

12:39

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
11:00
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
12:39
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:35
Czas przejazdu 01 h. 35 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia

12:10

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
10:35
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia
12:10
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:30
Czas przejazdu 01 h. 40 min

Warszawa

Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie

12:10

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
10:30
Warszawa
Warszawa Zachodnia - Komunikacja Prywatna; al. Jerozolimskie
12:10
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:32
Czas przejazdu 01 h. 28 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego

11:00

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
09:32
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej Metro Marymont 02; ul. Słowackiego
11:00
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:25
Czas przejazdu 01 h. 35 min

Warszawa

Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia

11:00

Płock

Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40

26
09:25
Warszawa
Przystanek komunikacji miejsckiej PKP Koło 04; Aleja Prymasa Tysiąclecia
11:00
Płock
Przystanek; Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EkoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:45
Czas przejazdu 02 h. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

14:45

Płock

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46

27
12:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
14:45
Płock
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Płock

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
05:45
Czas przejazdu 01 h. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

07:35

Płock

Płock; Płock, Dworzec Autobusowy

27
05:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
07:35
Płock
Płock; Płock, Dworzec Autobusowy
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • STALKO Przybysz i Wspólnicy Spółka Jawna

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, sob
21:30
Czas przejazdu 01 h. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

23:15

Płock

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46

27
21:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
23:15
Płock
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Słupsk

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W dni powszednie
11:45
Czas przejazdu 02 h. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

13:50

Płock

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46

27
11:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
13:50
Płock
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Płock

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, czw, pią, sob
16:45
Czas przejazdu 02 h. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

18:50

Płock

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46

27
16:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
18:50
Płock
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Płock

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro
09:45
Czas przejazdu 02 h. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

11:50

Płock

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46

27
09:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
11:50
Płock
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Płock

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, sob
07:00
Czas przejazdu 01 h. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

08:45

Płock

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46

27
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
08:45
Płock
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Słupsk

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:45
Czas przejazdu 02 h. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

20:50

Płock

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46

27
18:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
20:50
Płock
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Płock

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W dni powszednie
14:45
Czas przejazdu 02 h. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

16:50

Płock

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46

27
14:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
16:50
Płock
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Płock

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa