Bilety autobusowe

Warszawa - Płock

od 15 zł, 22 wrz

Rozkład jazdy PKS Warszawa – Płock

09:50
22 wrz
w drodze 01 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:30
22 wrz

Płock

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46

16
09:50
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:30
Płock, Dworzec Autobusowy
12:20
Włocławek, Dworzec Autobusowy
13:13
Ciechocinek, PKP
13:45
Toruń, Dworzec Autobusowy
14:20
Bydgoszcz, Fordon
14:35
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
16:50
Chojnice
17:10
Człuchów, Baza PKS
19:10
Koszalin, Dworzec Autobusowy
11:30
22 wrz
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:45
22 wrz
w drodze 01 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:40
22 wrz

Płock

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46

16
10:45
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:00
Warszawa, Metro Marymont 02
12:40
Płock, Dworzec Autobusowy
12:45
Płock, ul. Jachowicza/Piękna
13:40
Włocławek, Dworzec Autobusowy
14:30
Ciechocinek, Dworzec Kolejowy ul.Kopernika
15:00
Toruń, Dworzec Autobusowy
15:35
Bydgoszcz, Fordon
15:55
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
16:55
Nakło, Dworzec Autobusowy
17:10
Mrocza, ul. Nakielska
17:23
Więcbork, ul. Gdańska
17:25
Więcbork, Dworzec Kolejowy
17:40
Sypniewo
18:00
Złotów, Dworzec Autobusowy
18:20
Jastrowie
18:35
Okonek
19:00
Szczecinek, ul. Dworcowa DA/DK
19:30
Bobolice, ul. Wojska Polskiego
12:40
22 wrz
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
22 wrz
w drodze 01 godz. 40 min

Warszawa

przyst. "Komunikacja Prywatna"

14:40
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
13:00
22 wrz
Warszawa
przyst. "Komunikacja Prywatna"
14:40
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:05
22 wrz
w drodze 01 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec PKP "Warszawa Centralna", Al. Jerozolimskie 54

14:40
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
13:05
22 wrz
Warszawa
Dworzec PKP "Warszawa Centralna", Al. Jerozolimskie 54
14:40
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:12
22 wrz
w drodze 01 godz. 28 min

Warszawa

Metro Marymont 02

14:40
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
13:12
22 wrz
Warszawa
Metro Marymont 02
14:40
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:45
22 wrz
w drodze 02 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:45
22 wrz

Płock

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46

27
12:45
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:05
Czerwińsk, Skrzyżowanie
14:15
Wyszogród
14:40
Płock, Podolszyce II
14:45
22 wrz
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
22 wrz
w drodze 01 godz. 54 min

Warszawa

Plac Defilad (PKiN od strony Marszałkowskiej)

15:24
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
13:30
22 wrz
Warszawa
Plac Defilad (PKiN od strony Marszałkowskiej)
15:24
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:45
22 wrz
w drodze 01 godz. 39 min

Warszawa

Metro Marymont 02

15:24
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
13:45
22 wrz
Warszawa
Metro Marymont 02
15:24
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
22 wrz
w drodze 01 godz. 50 min

Warszawa

przyst. "Komunikacja Prywatna"

16:10
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
14:20
22 wrz
Warszawa
przyst. "Komunikacja Prywatna"
16:10
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:25
22 wrz
w drodze 01 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec PKP "Warszawa Centralna", Al. Jerozolimskie 54

16:10
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
14:25
22 wrz
Warszawa
Dworzec PKP "Warszawa Centralna", Al. Jerozolimskie 54
16:10
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
22 wrz
w drodze 01 godz. 35 min

Warszawa

Metro Marymont 02

16:10
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
14:35
22 wrz
Warszawa
Metro Marymont 02
16:10
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
22 wrz
w drodze 01 godz. 50 min

Warszawa

przyst. "Komunikacja Prywatna"

17:10
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
15:20
22 wrz
Warszawa
przyst. "Komunikacja Prywatna"
17:10
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:25
22 wrz
w drodze 01 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec PKP "Warszawa Centralna", Al. Jerozolimskie 54

17:10
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
15:25
22 wrz
Warszawa
Dworzec PKP "Warszawa Centralna", Al. Jerozolimskie 54
17:10
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:40
22 wrz
w drodze 01 godz. 30 min

Warszawa

Metro Marymont 02

17:10
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
15:40
22 wrz
Warszawa
Metro Marymont 02
17:10
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:40
22 wrz
w drodze 01 godz. 54 min

Warszawa

Plac Defilad (PKiN od strony Marszałkowskiej)

17:34
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
15:40
22 wrz
Warszawa
Plac Defilad (PKiN od strony Marszałkowskiej)
17:34
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
22 wrz
w drodze 01 godz. 39 min

Warszawa

Metro Marymont 02

17:34
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
15:55
22 wrz
Warszawa
Metro Marymont 02
17:34
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
22 wrz
w drodze 01 godz. 40 min

Warszawa

przyst. "Komunikacja Prywatna"

18:10
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
16:30
22 wrz
Warszawa
przyst. "Komunikacja Prywatna"
18:10
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:35
22 wrz
w drodze 01 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec PKP "Warszawa Centralna", Al. Jerozolimskie 54

18:10
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
16:35
22 wrz
Warszawa
Dworzec PKP "Warszawa Centralna", Al. Jerozolimskie 54
18:10
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:42
22 wrz
w drodze 01 godz. 28 min

Warszawa

Metro Marymont 02

18:10
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
16:42
22 wrz
Warszawa
Metro Marymont 02
18:10
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:35
22 wrz
w drodze 01 godz. 54 min

Warszawa

Plac Defilad (PKiN od strony Marszałkowskiej)

18:29
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
16:35
22 wrz
Warszawa
Plac Defilad (PKiN od strony Marszałkowskiej)
18:29
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
22 wrz
w drodze 01 godz. 39 min

Warszawa

Metro Marymont 02

18:29
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
16:50
22 wrz
Warszawa
Metro Marymont 02
18:29
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:45
22 wrz
w drodze 02 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

18:50
22 wrz

Płock

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46

27
16:45
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:00
Warszawa, Metro Marymont 02
17:04
Warszawa, Szpital Bielański 02
17:09
Warszawa, Metro Młociny 25
17:59
Czerwińsk, Skrzyżowanie
18:09
Wyszogród
18:35
Słupno, I
18:42
Płock, ul. Wyszogrodzka
18:47
Płock, Piaska 05
18:50
Płock, Dworzec Autobusowy
18:50
22 wrz
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
22 wrz
w drodze 01 godz. 40 min

Warszawa

przyst. "Komunikacja Prywatna"

19:30
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
17:50
22 wrz
Warszawa
przyst. "Komunikacja Prywatna"
19:30
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:55
22 wrz
w drodze 01 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec PKP "Warszawa Centralna", Al. Jerozolimskie 54

19:30
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
17:55
22 wrz
Warszawa
Dworzec PKP "Warszawa Centralna", Al. Jerozolimskie 54
19:30
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:02
22 wrz
w drodze 01 godz. 28 min

Warszawa

Metro Marymont 02

19:30
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
18:02
22 wrz
Warszawa
Metro Marymont 02
19:30
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
22 wrz
w drodze 01 godz. 54 min

Warszawa

Plac Defilad (PKiN od strony Marszałkowskiej)

20:14
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
18:20
22 wrz
Warszawa
Plac Defilad (PKiN od strony Marszałkowskiej)
20:14
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:35
22 wrz
w drodze 01 godz. 39 min

Warszawa

Metro Marymont 02

20:14
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
18:35
22 wrz
Warszawa
Metro Marymont 02
20:14
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
22 wrz
w drodze 01 godz. 50 min

Warszawa

przyst. "Komunikacja Prywatna"

20:40
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
18:50
22 wrz
Warszawa
przyst. "Komunikacja Prywatna"
20:40
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:55
22 wrz
w drodze 01 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec PKP "Warszawa Centralna", Al. Jerozolimskie 54

20:40
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
18:55
22 wrz
Warszawa
Dworzec PKP "Warszawa Centralna", Al. Jerozolimskie 54
20:40
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:05
22 wrz
w drodze 01 godz. 35 min

Warszawa

Metro Marymont 02

20:40
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
19:05
22 wrz
Warszawa
Metro Marymont 02
20:40
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:45
22 wrz
w drodze 02 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:50
22 wrz

Płock

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46

27
18:45
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:00
Warszawa, Metro Marymont 02
19:04
Warszawa, Szpital Bielański 02
19:09
Warszawa, Metro Młociny 25
19:59
Czerwińsk, Skrzyżowanie
20:09
Wyszogród
20:35
Słupno, I
20:42
Płock, ul. Wyszogrodzka
20:47
Płock, Piaska 05
20:50
Płock, Dworzec Autobusowy
20:50
22 wrz
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:45
22 wrz
w drodze 01 godz. 40 min

Warszawa

przyst. "Komunikacja Prywatna"

21:25
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
19:45
22 wrz
Warszawa
przyst. "Komunikacja Prywatna"
21:25
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:50
22 wrz
w drodze 01 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec PKP "Warszawa Centralna", Al. Jerozolimskie 54

21:25
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
19:50
22 wrz
Warszawa
Dworzec PKP "Warszawa Centralna", Al. Jerozolimskie 54
21:25
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:57
22 wrz
w drodze 01 godz. 28 min

Warszawa

Metro Marymont 02

21:25
22 wrz

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

27
19:57
22 wrz
Warszawa
Metro Marymont 02
21:25
22 wrz
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:45
22 wrz
w drodze 02 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:00
22 wrz

Płock

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46

24
20:45
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:30
Zakroczym
21:33
Ostrzykowizna
21:36
Trębki Stare
21:38
Emolinek
21:40
Wygoda Smoszewska, 01/02
21:43
Goławin
21:45
Miączyn
21:48
Chociszewo
21:51
Zdziarka
21:53
Sielec
21:54
Czerwińsk, Skrzyżowanie
21:55
Wola, II
21:56
Wola
21:58
Bolino
21:59
Chmielewo
22:03
Wyszogród
22:08
Rębowo, Kolonia
22:11
Wilczkowo
22:14
Ciućkowo
22:15
Ciućkowo, I
22:16
Węgrzynowo
22:18
Niździn
22:19
Mała Wieś
22:20
Mała Wieś, I Nż
22:22
Perki
22:24
Cybulin
22:25
Cybulin, I
22:26
Chodkowo-Działki
22:27
Bodzanów
22:29
Bodzanów, I
22:31
Felicjanów
22:32
Stanowo
22:36
Miszewo, Skrzyżowanie
22:38
Borowice, II
22:40
Łagiewniki
22:41
Słupno, ul. Północna
22:44
Słupno, I
22:46
Cekanowo, II
22:47
Cekanowo
22:50
Imielnica
22:52
Płock, Podolszyce II
22:53
Płock, Podolszyce I
22:55
Płock, Międzytorze
22:57
Płock, ul. Piłsudskiego Nż
23:00
22 wrz
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
22 wrz
w drodze 01 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:15
22 wrz

Płock

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46

16
21:30
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:15
Płock, Dworzec Autobusowy
00:05
Włocławek, Dworzec Autobusowy
01:10
Toruń, Dworzec Autobusowy
02:00
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
04:10
Chojnice
05:05
Bytów, Dworzec Autobusowy
06:10
Słupsk
23:15
22 wrz
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa