Rozkład jazdy PKS Warszawa – Lublin

05:30
21 lip
08:50
21 lip
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Dworzec Autobusowy
Kupić za
31,50
05:30
21 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
05:40
Warszawa
08:50
21 lip
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
21 lip
10:24
21 lip
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Dworzec Autobusowy
Kupić za
25,20
07:00
21 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
07:15
Warszawa
07:17
Warszawa
07:25
Warszawa
07:40
Warszawa
08:40
Garwolin
08:56
Gończyce
09:18
Ryki
10:24
Lublin
10:40
Lublin
10:44
Lublin
11:23
Wysokie
11:32
Tarnawa Mała
11:47
Goraj
11:56
Frampol
12:15
Biłgoraj
12:36
Księżpol
12:43
Tarnogród
13:07
Sieniawa
13:26
Przeworsk
13:42
Jarosław
10:24
21 lip
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:20
21 lip
11:40
21 lip
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Dworzec Autobusowy
Kupić za
30,45
08:20
21 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
08:20
Warszawa
08:50
Warszawa
09:10
Warszawa
11:40
Lublin
13:10
Biłgoraj
13:35
Tarnogród
13:55
Sieniawa
14:15
Przeworsk
14:35
Jarosław
14:50
Radymno
15:05
Orły
11:40
21 lip
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
21 lip
12:24
21 lip
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Dworzec Autobusowy
Kupić za
25,20
09:00
21 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
09:15
Warszawa
09:17
Warszawa
09:25
Warszawa
09:40
Warszawa
10:40
Garwolin
10:56
Gończyce
11:18
Ryki
12:24
Lublin
12:40
Lublin
12:49
Lublin
13:28
Wysokie
13:37
Tarnawa Mała
13:52
Goraj
14:01
Frampol
14:20
Biłgoraj
14:41
Księżpol
14:48
Tarnogród
15:12
Sieniawa
15:31
Przeworsk
15:47
Jarosław
16:25
Przemyśl
12:24
21 lip
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:25
21 lip
15:04
21 lip
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Dworzec Autobusowy
Kupić za
42,00
11:25
21 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
11:29
Warszawa
11:55
Warszawa
12:08
Warszawa
12:14
Warszawa
13:11
Garwolin
13:48
Ryki
14:09
Żyrzyn
15:04
Lublin
16:12
Wysokie
16:22
Tarnawa Mała
16:38
Goraj
16:46
Frampol
17:06
Biłgoraj
17:31
Tarnogród
17:42
Majdan
17:47
Adamówka
18:01
Sieniawa
18:23
Przeworsk
18:41
Jarosław
18:56
Radymno
19:05
Zadąbrowie
19:09
Orły
19:17
Żurawica
15:04
21 lip
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
21 lip
15:20
21 lip
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Dworzec Autobusowy
Kupić za
31,50
12:00
21 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
12:15
Warszawa
15:20
21 lip
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:25
21 lip
18:10
21 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 4
Kupić za
24,48
14:25
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:08
Garwolin
16:25
Gończyce
16:47
Ryki
18:10
21 lip
Lublin
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 4
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
21 lip
18:20
21 lip
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Nowy Plac Bus Al. Tysiąclecia 8a
Kupić za
28,35
15:20
21 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
16:35
Garwolin
17:13
Ryki
17:31
Żyrzyn
17:47
Kurów
18:20
Lublin
18:49
Piaski
19:00
Fajsławice
19:08
Łopiennik Nadrzeczny
19:20
Krasnystaw
19:34
Izbica
19:43
Stary Zamość
20:02
Zamość
20:14
Łabunie
20:24
Krynice
20:31
Tarnawatka
18:20
21 lip
Lublin
Lublin, Nowy Plac Bus Al. Tysiąclecia 8a
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
21 lip
19:00
21 lip
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Dworzec Autobusowy
Kupić za
31,50
15:30
21 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
15:45
Warszawa
19:00
21 lip
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:10
21 lip
20:00
21 lip
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Dworzec Autobusowy
Kupić za
30,45
16:10
21 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
16:10
Warszawa
16:50
Warszawa
17:10
Warszawa
20:00
Lublin
21:40
Biłgoraj
22:00
Tarnogród
22:20
Sieniawa
22:40
Przeworsk
22:55
Jarosław
23:10
Radymno
23:20
Orły
20:00
21 lip
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
21 lip
21:10
21 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 4
Kupić za
24,48
17:30
21 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:25
Gończyce
21:10
21 lip
Lublin
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 4
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Lublin
Do miasta Warszawa
Z miasta Lublin