Bilety autobusowe

Warszawa - Lublin

od 24 zł, 22 wrz

Rozkład jazdy PKS Warszawa – Lublin

01:20
22 wrz
w drodze 02 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:00
22 wrz

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

29
01:20
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:00
Ustronie Morskie, Marysin
16:03
Ustronie Morskie, ul. Wojska Polskiego (Zespół Szkół)
16:05
Ustronie Morskie, ul. Chrobrego (OW Agrosoc)
16:50
Koszalin, Dworzec Autobusowy
18:05
Szczecinek, ul. Dworcowa DA/DK
19:15
Piła, Dworzec Autobusowy
21:25
Poznań, Dworzec Autobusowy Główny
01:20
Warszawa, Dworzec Zachodni
01:40
Warszawa, Dworzec Autobusowy Metro Wilanowska
04:00
Lublin, Dworzec Autobusowy
04:55
Kraśnik, Dworzec Autobusowy
07:00
Rzeszów, Dworzec Autobusowy
08:20
Jasło, ul. Metzgera
08:55
Gorlice, Gorlicki Dworzec Autobusowy
10:00
Wysowa-Zdrój, Sanatorium Beskid
10:30
Krynica-Zdrój, Słotwiny CPN
10:32
Krynica-Zdrój
10:33
Krynica-Zdrój, Bank
10:35
Krynica-Zdrój, UM
10:37
Krynica-Zdrój, Graniczna
10:38
Krynica-Zdrój, Szpital
10:39
Krynica-Zdrój, Czarny Potok Osiedla
10:41
Krynica-Zdrój, Czarny Potok Pętla
04:00
22 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
03:24
22 wrz
w drodze 02 godz. 52 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

06:16
22 wrz

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

30
03:24
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:15
Puck, Dworzec Autobusowy ul. Wejhera
20:35
Reda, ul. Gdańska Dworzec PKP
20:55
Gdynia, Dworzec Autobusowy
21:15
Sopot, Bohaterów Monte Cassino
21:30
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
22:55
Elbląg, ul. Grunwaldzka 160 Hotel
02:05
Płońsk, ul. Warszawska Rynek
03:09
Warszawa, Dworzec Zachodni
04:26
Garwolin, Al. Legionów
05:26
Puławy, Dworzec Autobusowy ul. Wojska Polskiego
06:16
22 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
05:30
22 wrz
w drodze 03 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:50
22 wrz

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

32
05:30
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
05:40
Warszawa, PKiN Plac Defilad
08:50
22 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
22 wrz
w drodze 03 godz. 24 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

10:24
22 wrz

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

26
07:00
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
07:15
Warszawa, Centrum /03
07:17
Warszawa, Centrum 05/ 06
07:25
Warszawa, Dworzec Wschodni
07:40
Warszawa, ul. Wiatraczna 02
08:40
Garwolin, ul. Kościuszki Powiatowy Urząd Pracy 05
08:56
Gończyce
09:18
Ryki, Dworzec Autobusowy
10:24
Lublin, Dworzec Autobusowy
10:40
Lublin, ul.Dworcowa 4 Dworzec Południowy 02
10:44
Lublin, ul. Kunickiego/ Mickiewicza 01
11:23
Wysokie, Plac Komunikacji
11:32
Tarnawa Mała, 63/ 64
11:47
Goraj, Rynek
11:56
Frampol, Rynek
12:15
Biłgoraj, Dworzec Autobusowy
12:34
Księżpol, I Tanew
12:40
Rakówka, /04
12:45
Chmielek, POM 08/ 09
12:48
Chmielek, II 13/ 12
12:50
Łukowa, I Ośrodek Zdrowia
12:52
Łukowa, 67/ 68
12:56
Babice, 71/ 70
13:03
Obsza, Apteka
13:09
Zamch, II / 40
13:14
Stary Lubliniec, Sklep 05/ 06
13:23
Cieszanów, ul. Dworcowa
13:33
Lubaczów, ul. Słowackiego 01/ 02
13:39
Młodów, Skrzyżowanie 29/ 16
13:45
Basznia Dolna, Młyn 22
13:47
Basznia Górna, PKP 24/ 21
13:53
Podemszczyzna, Osiedle 17/ 28
13:57
Horyniec-Zdrój, ul. Mickiewicza Osiedle nr 13/ 32
10:24
22 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:50
22 wrz
w drodze 03 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

10:50
22 wrz

Lublin

Lublin, Lublin, Nowy Plac Bus Al. Tysiąclecia 8a

29
07:50
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
09:05
Garwolin, ul. Kościuszki
09:43
Ryki, ul. Kościuszki
10:01
Żyrzyn, 02
10:17
Kurów, ul. Kilińskiego
10:50
Lublin, Nowy Plac Bus Al. Tysiąclecia 8a
11:24
Piaski, Dom Kultury
11:35
Fajsławice
11:43
Łopiennik Nadrzeczny, II
11:55
Krasnystaw, ul. Okrzei 03
12:09
Izbica
12:18
Stary Zamość, II
12:38
Zamość, ul. Gminna Parking BUS
12:49
Łabunie, II
12:59
Krynice, 02
13:06
Tarnawatka, II
13:15
Tomaszów Lubelski, Dworzec Autobusowy
13:27
Tomaszów Lubelski, II ul. Lwowska
13:37
Bełżec, Szkoła 04
13:46
Narol, Rynek
13:52
Łukawica
13:56
Wola Wielka, 06
14:05
Werchrata, Skrzyżowanie
10:50
22 wrz
Lublin
Lublin, Lublin, Nowy Plac Bus Al. Tysiąclecia 8a
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:20
22 wrz
w drodze 03 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:40
22 wrz

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

31
08:20
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:20
Warszawa, Dworzec Zachodni
08:50
Warszawa, Pałac Kultury i Nauki
09:10
Warszawa, Rondo Wiatraczna 01/02
11:40
Lublin, Dworzec Autobusowy
13:10
Biłgoraj, ul. Kościuszki
13:35
Tarnogród, Rynek
13:55
Sieniawa, ul.Piłsudskiego
14:15
Przeworsk, Dworzec Autobusowy ul. Chopina
14:35
Jarosław, ul. Jana Pawła II 02
14:50
Radymno, ul. Rynek
15:05
Orły, droga krajowa 77/09
11:40
22 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
22 wrz
w drodze 03 godz. 24 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:24
22 wrz

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

26
09:00
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
09:15
Warszawa, Centrum /03
09:17
Warszawa, Centrum 05/ 06
09:25
Warszawa, Dworzec Wschodni
09:40
Warszawa, ul. Wiatraczna 02
10:40
Garwolin, ul. Kościuszki Powiatowy Urząd Pracy 05
10:56
Gończyce
11:18
Ryki, Dworzec Autobusowy
12:24
Lublin, Dworzec Autobusowy
12:40
Lublin, ul.Dworcowa 4 Dworzec Południowy 02
12:49
Lublin, ul. Kunickiego/ Mickiewicza 01
13:28
Wysokie, Plac Komunikacji
13:37
Tarnawa Mała
13:52
Goraj, Rynek
14:01
Frampol, Rynek
14:20
Biłgoraj, Dworzec Autobusowy
14:41
Księżpol, II
14:48
Tarnogród, Rynek
15:12
Sieniawa, ul.Piłsudskiego
15:31
Przeworsk, Dworzec Autobusowy ul. Chopina
15:47
Jarosław, ul. Jana Pawła II 02
16:25
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
12:24
22 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:25
22 wrz
w drodze 03 godz. 39 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

15:04
22 wrz

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

42
11:25
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:29
Warszawa, Marriott
11:55
Warszawa, Dworzec Wschodni
12:08
Warszawa, Plac Szembeka 02
12:14
Warszawa, ul. Trawiasta 01/02
13:11
Garwolin, ul. Kościuszki
13:48
Ryki, Dworzec Autobusowy
14:09
Żyrzyn, 02
15:04
Lublin, Dworzec Autobusowy
16:12
Wysokie, Plac Komunikacji
16:22
Tarnawa Mała
16:38
Goraj, Rynek
16:46
Frampol, Rynek
17:06
Biłgoraj, ul. Kościuszki Szkoła
17:31
Tarnogród, Rynek
17:42
Majdan Sieniawski
17:47
Adamówka
18:01
Sieniawa, ul.Piłsudskiego
18:23
Przeworsk, Dworzec Autobusowy ul. Chopina
18:41
Jarosław, Dworzec Autobusowy
18:56
Radymno, ul. Rynek
19:05
Zadąbrowie
19:09
Orły
19:17
Żurawica
15:04
22 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
22 wrz
w drodze 03 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

15:20
22 wrz

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

32
12:00
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:15
Warszawa, PKiN Plac Defilad
15:20
22 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:25
22 wrz
w drodze 03 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

18:10
22 wrz

Lublin

Dworzec PKP, ul. Dworcowa 4

25
14:25
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:08
Garwolin
16:25
Gończyce
16:47
Ryki
18:10
22 wrz
Lublin
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 4
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
22 wrz
w drodze 03 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:00
22 wrz

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

32
15:30
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
15:45
Warszawa, PKiN Plac Defilad
19:00
22 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:10
22 wrz
w drodze 03 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:00
22 wrz

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

31
16:10
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:10
Warszawa, Dworzec Zachodni
16:50
Warszawa, Pałac Kultury i Nauki
17:10
Warszawa, Rondo Wiatraczna 01/02
20:00
Lublin, Dworzec Autobusowy
21:40
Biłgoraj, ul. Kościuszki
22:00
Tarnogród, Rynek
22:20
Sieniawa, ul.Piłsudskiego
22:40
Przeworsk, Dworzec Autobusowy ul. Chopina
22:55
Jarosław, ul. Jana Pawła II 02
23:10
Radymno, ul. Rynek
23:20
Orły, droga krajowa 77/09
20:00
22 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
22 wrz
w drodze 03 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:10
22 wrz

Lublin

Dworzec PKP, ul. Dworcowa 4

25
17:30
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:25
Gończyce
21:10
22 wrz
Lublin
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 4
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Lublin
Z miasta Lublin