Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Warszawa — Lublin

Najlepsza oferta

Codziennie
01:20
Czas przejazdu02 h. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

04:00

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

27,00 

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Lublin w 2019 roku

Codziennie
07:00
Czas przejazdu03 h. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

10:35

Lublin

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 4

27,54 
Codziennie
07:00
Czas przejazdu03 h. 39 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

10:39

Lublin

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 4

27,54 
Codziennie
09:00
Czas przejazdu03 h. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

12:40

Lublin

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 4

27,54 
Codziennie
14:25
Czas przejazdu03 h. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

18:10

Lublin

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 4

27,54 
Codziennie
17:30
Czas przejazdu03 h. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

21:10

Lublin

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 4

27,54 
Poza wto i śro
07:50
Czas przejazdu03 h. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

10:50

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

28,35 
Poza wto i śro
15:20
Czas przejazdu03 h. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

18:20

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

28,35 
Codziennie
07:35
Czas przejazdu02 h. 46 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1

10:21

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

30,90 
Codziennie
12:25
Czas przejazdu03 h. 05 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1

15:30

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

30,90 
Codziennie
15:15
Czas przejazdu03 h. 00 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1

18:15

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

30,90 
Codziennie
17:10
Czas przejazdu03 h. 05 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1

20:15

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

30,90 
Codziennie
18:40
Czas przejazdu02 h. 50 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1

21:30

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

30,90 
pon, wto
05:30
Czas przejazdu03 h. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

08:50

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

31,50 
pon, wto
12:00
Czas przejazdu03 h. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

15:20

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

31,50 
pon, wto
15:30
Czas przejazdu03 h. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

19:00

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

31,50 
pon, wto
17:00
Czas przejazdu03 h. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

20:30

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

31,50 
Codziennie
03:24
Czas przejazdu02 h. 52 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

06:16

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

33,99 
W poniedziałki
02:30
Czas przejazdu03 h. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

05:55

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

36,75 
W piątki
19:30
Czas przejazdu03 h. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

22:30

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

40,00 
W poniedziałki
11:25
Czas przejazdu03 h. 39 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

15:04

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

42,00 
Poza wto
02:00
Czas przejazdu02 h. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

04:35

Lublin

Lublin, Dworzec Główny PKS, st.3

46,35 
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Lublin
Do miasta Warszawa
Z miasta Lublin
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Warszawa – Lublin

Podróż do Lublina to znakomity pomysł na weekendowy wypad. Niewielki dystans między dwoma miastami sprawia, że bus z Warszawy do Lublina dociera na miejsce w przeciągu niespełna czterech godzin. Przy zakupie biletu online warto zwrócić uwagę na miejsce odjazdu, które w przypadku busów na linii Warszawa - Lublin może być jednym z trzech przystanków, znajdujących się od siebie w sporej odległości.

W polskiej stolicy część autobusów startuje z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia przy Alejach Jerozolimskich, jednego z największych węzłów komunikacyjnych Warszawy. Dworzec Zachodni funkcjonuje całą dobę, ale bilet w kasie można nabyć jedynie w godzinach 5:30 - 22.00. Innym możliwym miejscem odjazdu busów w kierunku Lublina jest Plac Defilad przy Pałacu Kultury i Nauki. Dominującą ilość przejazdów busem na trasie Warszawa - Lublin oferują firmy PKS Biłgoraj i Big Bus.

Busy z Warszawy do Lublina zatrzymują się na dworcu autobusowym przy Alejach Tysiąclecia, w bezpośrednim sąsiedztwie lubelskiego zamku i trasy Szlaku Pamięci. Spacer w kierunku Starego Miasta zajmuje około dwudziestu minut.