Rozkład jazdy PKS Warszawa – Lublin

05:30
08:50
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Dworzec Autobusowy
24,00
05:30
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
05:40
Warszawa
08:50
18 gru
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Ekspresowy (E)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
10:50
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Nowy Plac Bus Al. Tysiąclecia 8a
27,00
07:50
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
09:05
Garwolin
09:43
Ryki
10:01
Żyrzyn
10:17
Kurów
10:50
Lublin
11:24
Piaski
11:35
Fajsławice
11:43
Łopiennik Nadrzeczny
11:55
Krasnystaw
12:09
Izbica
12:18
Stary Zamość
12:38
Zamość
12:49
Łabunie
12:59
Krynice
13:06
Tarnawatka
13:15
Tomaszów Lubelski
13:27
Tomaszów Lubelski
13:37
Bełżec
13:46
Narol
13:52
Łukawica
13:56
Wola Wielka
14:05
Werchrata
10:50
18 gru
Lublin
Lublin, Nowy Plac Bus Al. Tysiąclecia 8a
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:20
11:40
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Dworzec Autobusowy
29,00
08:20
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
08:20
Warszawa
08:50
Warszawa
09:05
Warszawa
11:40
Lublin
13:10
Biłgoraj
13:35
Tarnogród
13:55
Sieniawa
14:15
Przeworsk
14:35
Jarosław
14:50
Radymno
15:05
Orły
11:40
18 gru
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:15
11:45
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Dworzec Autobusowy
24,00
08:15
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
08:30
Warszawa
11:45
18 gru
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Ekspresowy (E)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
12:29
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Dworzec Autobusowy
34,00
09:00
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
09:50
Warszawa
10:45
Garwolin
11:01
Gończyce
11:22
Ryki
12:29
Lublin
12:40
Lublin
13:03
Jabłonna
13:36
Tarnawa Mała
13:58
Frampol
14:17
Biłgoraj
14:42
Tarnogród
15:06
Sieniawa
15:24
Przeworsk
15:40
Jarosław
16:16
Przemyśl
12:29
18 gru
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:25
15:04
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Dworzec Autobusowy
40,00
11:25
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
11:29
Warszawa
11:55
Warszawa
12:08
Warszawa
12:14
Warszawa
13:11
Garwolin
13:48
Ryki
14:09
Żyrzyn
15:04
Lublin
16:12
Wysokie
16:22
Tarnawa Mała
16:38
Goraj
16:46
Frampol
17:06
Biłgoraj
17:31
Tarnogród
17:42
Majdan
17:47
Adamówka
18:01
Sieniawa
18:23
Przeworsk
18:41
Jarosław
18:56
Radymno
19:05
Zadąbrowie
19:09
Orły
19:17
Żurawica
15:04
18 gru
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
15:20
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Dworzec Autobusowy
24,00
12:00
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
12:15
Warszawa
15:20
18 gru
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Ekspresowy (E)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:10
15:50
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Dworzec Autobusowy
29,00
12:10
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
12:10
Warszawa
12:40
Warszawa
12:55
Warszawa
15:50
Lublin
17:20
Biłgoraj
17:45
Tarnogród
18:05
Sieniawa
18:25
Przeworsk
18:45
Jarosław
19:00
Radymno
19:15
Orły
15:50
18 gru
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
17:29
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Dworzec Autobusowy
34,00
14:00
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
14:50
Warszawa
15:45
Garwolin
16:01
Gończyce
16:22
Ryki
17:29
Lublin
17:40
Lublin
18:03
Jabłonna
18:36
Tarnawa Mała
18:58
Frampol
19:17
Biłgoraj
19:42
Tarnogród
20:06
Sieniawa
20:25
Przeworsk
20:41
Jarosław
21:17
Przemyśl
17:29
18 gru
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
18:20
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Nowy Plac Bus Al. Tysiąclecia 8a
27,00
15:20
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
16:35
Garwolin
17:13
Ryki
17:31
Żyrzyn
17:47
Kurów
18:20
Lublin
18:49
Piaski
19:00
Fajsławice
19:08
Łopiennik Nadrzeczny
19:20
Krasnystaw
19:34
Izbica
19:43
Stary Zamość
20:02
Zamość
20:14
Łabunie
20:24
Krynice
20:31
Tarnawatka
18:20
18 gru
Lublin
Lublin, Nowy Plac Bus Al. Tysiąclecia 8a
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
19:00
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Dworzec Autobusowy
24,00
15:30
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
15:45
Warszawa
19:00
18 gru
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Ekspresowy (E)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:05
19:29
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Dworzec Autobusowy
34,00
16:05
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
16:55
Warszawa
18:03
Gończyce
19:29
Lublin
19:40
Lublin
20:03
Jabłonna
20:36
Tarnawa Mała
20:58
Frampol
21:17
Biłgoraj
21:47
Tarnogród
22:11
Sieniawa
22:29
Przeworsk
22:45
Jarosław
23:21
Przemyśl
19:29
18 gru
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:10
20:00
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Dworzec Autobusowy
29,00
16:10
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
16:10
Warszawa
16:50
Warszawa
17:10
Warszawa
20:00
Lublin
21:40
Biłgoraj
22:00
Tarnogród
22:20
Sieniawa
22:40
Przeworsk
22:55
Jarosław
23:10
Radymno
23:20
Orły
20:00
18 gru
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
20:30
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Dworzec Autobusowy
24,00
17:00
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
17:15
Warszawa
20:30
18 gru
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Ekspresowy (E)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:10
22:39
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Dworzec Autobusowy
34,00
19:10
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
20:00
Warszawa
20:55
Garwolin
21:11
Gończyce
21:32
Ryki
22:39
Lublin
22:50
Lublin
23:13
Jabłonna
23:46
Tarnawa Mała
00:08
Frampol
00:27
Biłgoraj
00:52
Tarnogród
01:16
Sieniawa
01:34
Przeworsk
01:50
Jarosław
02:26
Przemyśl
22:39
18 gru
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
23:20
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Dworzec Autobusowy
100,00
20:30
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
23:20
Lublin
00:45
Zamość
02:25
Zosin
05:05
Nowowołyńsk
23:20
18 gru
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Międzynarodowy (M)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Lublin
Z miasta Lublin

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.