Rozkład jazdy PKS Warszawa – Lublin

11:25
15:04
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Dworzec Autobusowy
40,00
11:25
20 paź
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
11:29
Warszawa
11:55
Warszawa
12:08
Warszawa
12:14
Warszawa
13:11
Garwolin
13:48
Ryki
14:09
Żyrzyn
15:04
Lublin
16:12
Wysokie
16:22
Tarnawa Mała
16:38
Goraj
16:46
Frampol
17:06
Biłgoraj
17:31
Tarnogród
17:42
Majdan
17:47
Adamówka
18:01
Sieniawa
18:23
Przeworsk
18:41
Jarosław
18:56
Radymno
19:05
Zadąbrowie
19:09
Orły
19:17
Żurawica
15:04
20 paź
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
12:00
15:20
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Dworzec Autobusowy
24,00
12:00
20 paź
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
12:15
Warszawa
15:20
20 paź
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Ekspresowy (E)
12:10
15:50
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Dworzec Autobusowy
29,00
12:10
20 paź
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
12:10
Warszawa
12:40
Warszawa
12:55
Warszawa
15:50
Lublin
17:20
Biłgoraj
17:45
Tarnogród
18:05
Sieniawa
18:25
Przeworsk
18:45
Jarosław
19:00
Radymno
19:15
Orły
15:50
20 paź
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
15:20
18:20
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Nowy Plac Bus Al. Tysiąclecia 8a
27,00
15:20
20 paź
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
16:35
Garwolin
17:13
Ryki
17:31
Żyrzyn
17:47
Kurów
18:20
Lublin
18:49
Piaski
19:00
Fajsławice
19:08
Łopiennik Nadrzeczny
19:20
Krasnystaw
19:34
Izbica
19:43
Stary Zamość
20:02
Zamość
20:14
Łabunie
20:24
Krynice
20:31
Tarnawatka
18:20
20 paź
Lublin
Lublin, Nowy Plac Bus Al. Tysiąclecia 8a
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
15:30
19:00
Warszawa, Dworzec Zachodni
Lublin, Dworzec Autobusowy
24,00
15:30
20 paź
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
15:45
Warszawa
19:00
20 paź
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Ekspresowy (E)
20:00
22:15
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
LUBLIN
127,25
20:00
20 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:15
20 paź
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • НЕОПЛАН(46)
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Lublin
Z miasta Lublin

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.