Bilety autobusowe

Lublin - Kijów

od 62 zł, 23 wrz

Rozkład jazdy PKS Lublin – Kijów

00:15
23 wrz
w drodze 12 godz. 15 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

13:30
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

91
00:15
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
01:30
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Łuck
08:00
Równe
11:10
Żytomierz
13:30
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:40
23 wrz
w drodze 11 godz. 55 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

14:35
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

77
01:40
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:40
23 wrz
w drodze 11 godz. 55 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

14:35
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

72
01:40
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
05:15
23 wrz
w drodze 15 godz. 15 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

21:30
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, Demiivska ploshcha 3

63
05:15
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
11:40
Włodzimierz Wołyński
13:40
Łuck
15:40
Równe
19:00
Żytomierz
21:30
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, Demiivska ploshcha 3
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
23 wrz
w drodze 11 godz. 35 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

22:35
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

80
10:00
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
11:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
16:20
Łuck
17:35
Równe
20:20
Żytomierz
22:35
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:15
23 wrz
w drodze 11 godz. 10 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

23:25
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

90
11:15
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
12:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
Żytomierz
23:25
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
23 wrz
w drodze 08 godz. 05 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

23:45
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

77
14:40
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
17:50
23:45
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:50
23 wrz
w drodze 11 godz. 10 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

03:00
24 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

100
14:50
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:10
Chełm
18:50
20:40
Kowel
21:50
Maniewicze
23:00
Sarny
00:50
Korosteń
03:00
24 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
23 wrz
w drodze 10 godz. 50 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

04:20
24 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

100
16:30
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
17:30
Chełm
20:10
22:00
Kowel
23:10
Maniewicze
00:20
Sarny
02:10
Korosteń
04:20
24 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
23 wrz
w drodze 11 godz. 25 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

06:15
24 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

68
17:50
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:00
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
24 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
23 wrz
w drodze 11 godz. 25 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

06:15
24 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

64
17:50
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:00
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
24 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
23 wrz
w drodze 12 godz. 40 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

06:30
24 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

112
16:50
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:25
Łuck
00:45
Równe
04:00
Żytomierz
06:30
24 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
23 wrz
w drodze 12 godz. 00 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

06:30
24 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

100
17:30
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
18:20
Chełm
19:00
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:00
Kowel
00:20
Łuck
01:40
Równe
03:10
Nowogród Wołyński
04:20
Żytomierz
06:30
24 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
23 wrz
w drodze 10 godz. 50 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

06:40
24 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

119
18:50
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
06:40
24 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
23 wrz
w drodze 11 godz. 10 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

07:20
24 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

84
19:10
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
22:40
00:15
Kowel
02:25
Sarny
04:50
Korosteń
07:20
24 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
23 wrz
w drodze 13 godz. 00 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

07:30
24 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

91
17:30
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
18:50
Chełm
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
22:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:45
Włodzimierz Wołyński
01:10
Łuck
02:25
Równe
03:45
Nowogród Wołyński
05:10
Żytomierz
07:30
24 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 wrz
w drodze 11 godz. 05 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

08:05
24 wrz

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

70
20:00
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
01:10
Kowel
03:05
Sarny
05:30
Korosteń
08:05
24 wrz
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 wrz
w drodze 12 godz. 00 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

09:00
24 wrz

Kijów

Restauracja Drova, Vokzalna ploshcha 2

70
20:00
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
01:10
Kowel
03:05
Sarny
05:30
Korosteń
08:05
Kijów
09:00
24 wrz
Kijów
Restauracja Drova, Vokzalna ploshcha 2
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
23 wrz
w drodze 13 godz. 00 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

09:30
24 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

84
19:30
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
23:50
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:05
Włodzimierz Wołyński
02:30
Łuck
03:50
Równe
07:00
Żytomierz
09:30
24 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:25
23 wrz
w drodze 10 godz. 05 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

09:30
24 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, Demiivska ploshcha 3

91
22:25
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
01:30
03:20
Kowel
09:30
24 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, Demiivska ploshcha 3
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
23 wrz
w drodze 15 godz. 10 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

10:00
24 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

105
17:50
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
00:50
Lwów
04:20
Równe
07:35
Żytomierz
10:00
24 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:15
23 wrz
w drodze 11 godz. 20 min

Lublin

Przystanek, ul. Nadstawna 1

10:35
24 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

84
22:15
23 wrz
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
23:15
Chełm
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
10:35
24 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Неоплан
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:15
23 wrz
w drodze 11 godz. 45 min

Lublin

Przystanek, ul. Nadstawna 1

11:00
24 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

84
22:15
23 wrz
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
23:15
Chełm
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:20
Włodzimierz Wołyński
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
11:00
24 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
23 wrz
w drodze 13 godz. 00 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

11:30
24 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

63
21:30
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:15
Kowel
04:25
Łuck
05:35
Równe
09:00
Żytomierz
11:30
24 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:45
23 wrz
w drodze 14 godz. 20 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

12:05
24 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

91
20:45
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
24 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:45
23 wrz
w drodze 14 godz. 20 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

12:05
24 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

91
20:45
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
24 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:45
23 wrz
w drodze 14 godz. 20 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

12:05
24 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

91
20:45
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
24 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:45
23 wrz
w drodze 14 godz. 20 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

12:05
24 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

91
20:45
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
24 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:45
23 wrz
w drodze 14 godz. 20 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

12:05
24 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

91
20:45
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
24 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:45
23 wrz
w drodze 14 godz. 20 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

12:05
24 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

91
20:45
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
24 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:45
23 wrz
w drodze 14 godz. 20 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

12:05
24 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

91
20:45
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
24 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:45
23 wrz
w drodze 14 godz. 20 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

12:05
24 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

91
20:45
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
24 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:45
23 wrz
w drodze 14 godz. 20 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

12:05
24 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

91
20:45
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
24 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:20
23 wrz
w drodze 11 godz. 45 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

12:05
24 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

119
23:20
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
12:05
24 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:35
23 wrz
w drodze 13 godz. 55 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

13:30
24 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

91
22:35
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
23:25
Chełm
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:00
Luboml
04:55
Kowel
06:15
Łuck
07:35
Równe
09:20
Nowogród Wołyński
10:55
Żytomierz
13:30
24 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
23 wrz
w drodze 15 godz. 25 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

14:25
24 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

90
22:00
23 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
08:05
Równe
11:00
Żytomierz
14:25
24 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Kijów
Do miasta Lublin
Z miasta Kijów
Odwrotny kierunek:

Bus Lublin - Kijów

Planujesz wycieczkę do ukraińskiej stolicy – Kijowa? Świetnie trafiłeś – w naszej ofercie znajdziesz codzienne połączenia na trasie Lublin – Kijów!

Dzięki bliskiej współpracy z czołówką krajowych i zagranicznych firm przewozowych, klienci BUSFOR mogą liczyć na wyjątkowo konkurencyjne ceny i niezmiennie wysoki standard podróży.

Przejazd, rezerwacja i zakup biletu

Czas przejazdu bezpośredniego Lublin – Kijów oscyluje w granicy 11 godzin, a jego koszt zaczyna się od 60 złotych (zakup dostępny za pośrednictwem wyszukiwarki i systemu rezerwacyjnego).

W razie pytań służymy pomocą!