Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lublin — Kijów

Najlepsza oferta

Codziennie
22:00
Czas przejazdu16 h. 25 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

14:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

60,00 

Rozkład jazdy autobusów Lublin — Kijów w 2019 rok roku

wto, pią
19:20
Czas przejazdu13 h. 25 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

08:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

64,00 
wto, sob
00:55
Czas przejazdu12 h. 50 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

13:45

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

66,84 
Codziennie
21:30
Czas przejazdu13 h. 50 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

11:20
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

66,85 
Codziennie
21:30
Czas przejazdu14 h. 00 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

11:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

66,85 
W soboty
05:50
Czas przejazdu12 h. 50 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

18:40

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

68,00 
We wtorki
22:35
Czas przejazdu12 h. 40 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

11:15
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

68,00 
Codziennie
19:10
Czas przejazdu12 h. 10 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

07:20
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

68,36 
Codziennie
05:15
Czas przejazdu15 h. 30 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

21:45

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

71,40 
Codziennie
20:00
Czas przejazdu11 h. 20 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

08:20
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

71,40 
Codziennie
10:00
Czas przejazdu13 h. 00 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

23:00

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

74,97 
Codziennie
19:10
Czas przejazdu12 h. 10 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

07:20
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

75,96 
Codziennie
20:00
Czas przejazdu12 h. 05 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

08:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

75,96 
Codziennie
20:00
Czas przejazdu11 h. 05 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

08:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

75,96 
Codziennie
01:40
Czas przejazdu12 h. 55 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

14:35

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

76,50 
Poza śro
17:50
Czas przejazdu12 h. 25 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

06:15
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

76,50 
22.05, 23.05, 29.05...
20:30
Czas przejazdu12 h. 00 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

08:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

79,00 
Codziennie
22:15
Czas przejazdu12 h. 45 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek, ul. Nadstawna 1

11:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

79,76 
W poniedziałki
05:50
Czas przejazdu10 h. 50 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

17:40

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

80,00 
Poza pią
17:50
Czas przejazdu11 h. 30 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

06:20
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

80,00 
Codziennie
19:10
Czas przejazdu11 h. 25 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

07:35
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

81,60 
26.05, 02.06, 09.06, 16.06, 23.06...
00:40
Czas przejazdu12 h. 05 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

12:45

Kijów

Metro Kharkiwska (McDonald's), al. Mykoly Bazhana 3B

83,55 
26.05, 02.06, 09.06, 16.06, 23.06...
00:40
Czas przejazdu11 h. 35 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

12:15

Kijów

Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's), pl. Wokzalna 2

83,55 
21.05, 25.05, 29.05, 02.06...
14:40
Czas przejazdu09 h. 05 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

23:45

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

83,55 
23.05, 27.05, 31.05...
14:40
Czas przejazdu09 h. 05 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

23:45

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

83,55 
22.05, 24.05, 26.05, 28.05, 30.05...
14:40
Czas przejazdu09 h. 05 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

23:45

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

83,55 
pon, pią
23:10
Czas przejazdu12 h. 20 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

11:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

83,55 
24.05, 28.05, 01.06...
23:30
Czas przejazdu13 h. 45 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

13:15
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

83,55 
Dni parzyste
05:15
Czas przejazdu16 h. 15 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

21:30

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

83,56 
23.05, 28.05...
21:50
Czas przejazdu10 h. 35 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

08:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

83,56 
W poniedziałki
20:05
Czas przejazdu15 h. 25 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

12:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

86,70 
Poza czw
23:30
Czas przejazdu12 h. 45 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

13:15
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

88,23 
Codziennie
01:40
Czas przejazdu11 h. 55 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

14:35

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

90,00 
22.05, 27.05, 01.06, 06.06, 11.06...
11:15
Czas przejazdu12 h. 05 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

23:20

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

90,00 
21.05, 26.05, 31.05...
21:50
Czas przejazdu10 h. 35 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

08:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

90,00 
22.05, 25.05, 27.05, 30.05, 01.06...
21:50
Czas przejazdu10 h. 35 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

08:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

90,00 
22.05, 27.05, 01.06, 06.06, 11.06...
11:15
Czas przejazdu12 h. 20 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

23:35

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

90,05 
22.05, 25.05, 27.05, 30.05, 01.06...
21:50
Czas przejazdu10 h. 35 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

08:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

90,05 
26.05, 31.05, 05.06, 10.06, 15.06...
11:15
Czas przejazdu12 h. 10 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

23:25

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

91,15 
śro, sob
15:15
Czas przejazdu12 h. 30 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

03:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

91,15 
24.05, 28.05, 01.06...
23:30
Czas przejazdu13 h. 15 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

12:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

91,15 
Codziennie
22:25
Czas przejazdu10 h. 05 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

09:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

91,49 
W poniedziałki
15:15
Czas przejazdu11 h. 55 min
+1 dzień

Lublin

LUBLIN, dworzec PKS, al. Tysiąclecia

04:10
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

91,80 
Codziennie
00:15
Czas przejazdu13 h. 15 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

13:30

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

95,08 
wto, czw, nie
20:45
Czas przejazdu15 h. 20 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

98,75 
wto, czw, nie
20:45
Czas przejazdu15 h. 20 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

98,75 
wto, czw, nie
20:45
Czas przejazdu15 h. 20 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

98,75 
pon, śro, pią, sob
20:45
Czas przejazdu14 h. 20 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

98,75 
wto, czw, nie
20:45
Czas przejazdu15 h. 20 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

98,75 
wto, czw, nie
20:45
Czas przejazdu15 h. 20 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

98,75 
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Kijów
Do miasta Lublin
Z miasta Kijów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Bus Lublin - Kijów

Wyprawa z Lublina do Kijowa busem zajmuje średnio jedenaście godzin. Rezerwując bilet, warto mieć więc na uwadze, że spędzimy w autobusie sporą ilość czasu. Najdogodniejszym rozwiązaniem może okazać się wybór kursu nocnego, jednak spektrum przejazdów jest szerokie: przewoźnicy na trasie Lublin - Kijów oferują wyjazdy zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem.

Lublińska stacja autobusowa znajduje się na przy Alejach Tysiąclecia, na przedsionku Starówki, naprzeciw zamku, stanowiącego wizytówkę miasta. Podróżujący mają do dyspozycji darmowy nielimitowany dostęp do Wi-Fi w obrębie budynku, przydatny przy okazji przygotowań do wizyty w Kijowie. Oprócz tablic informacyjnych na otwartym całą dobę dworcu funkcjonuje również informacja głosowa. Busy wszystkich przewoźników na trasie Kijów - Lublin zatrzymują się na tej stacji.

W Kijowie busy linii Lublin - Kijów mogą z kolei zatrzymać się na jednym z trzech przystanków. Rezerwując bilet, należy zwrócić uwagę na wyznaczoną w Kijowie stację, ponieważ z powodu sporych odległości między nimi, pomyłka może skutkować spóźnieniem się na autobus lub problemem z dalszą podróżą w obrębie miasta. Dworce autobusowe znajdują się bezpośrednio przy stacjach metra: Vokzalna, Demijiwska i Vydubychi. Najbliżej centrum, w tym muzeów oraz Majdanu, umiejscowiona jest Vokzalna.