Rozkład jazdy PKS Lublin – Kijów

00:15
11 sie
13:30
11 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
90,13
00:15
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
01:30
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Łuck
08:00
Równe
11:10
Żytomierz
13:30
11 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:40
11 sie
14:35
11 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
76,50
01:40
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
11 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:40
11 sie
14:35
11 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
72,00
01:40
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
11 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:40
11 sie
14:35
11 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
72,00
01:40
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
14:35
11 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
03:50
11 sie
20:55
11 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
93,60
03:50
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
08:00
11:00
Kowel
12:55
Łuck
14:35
Równe
18:05
Żytomierz
20:55
11 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
03:50
11 sie
21:25
11 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
100,00
03:50
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:25
11 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
05:15
11 sie
21:30
11 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
67,93
05:15
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
11:40
Włodzimierz Wołyński
13:40
Łuck
15:40
Równe
19:00
Żytomierz
21:30
11 sie
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:15
11 sie
23:35
11 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
120,77
11:15
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
11:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
Żytomierz
23:35
11 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:50
11 sie
03:00
12 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
100,00
14:50
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:10
Chełm
18:50
20:40
Kowel
21:50
Maniewicze
23:00
Sarny
00:50
Korosteń
03:00
12 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
11 sie
04:20
12 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
100,00
16:30
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
17:30
Chełm
20:10
22:00
Kowel
23:10
Maniewicze
00:20
Sarny
02:10
Korosteń
04:20
12 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
11 sie
05:30
12 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
75,08
15:20
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:05
Krasnystaw
16:35
Zamość
17:20
Hrubieszów
19:50
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
21:00
Włodzimierz Wołyński
22:10
Łuck
23:30
Równe
01:00
Nowogród Wołyński
02:10
Żytomierz
05:30
12 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 sie
06:15
12 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
68,00
17:50
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:00
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
12 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 sie
06:15
12 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
64,00
17:50
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:00
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
12 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 sie
06:20
12 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
64,00
17:50
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
06:20
12 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
11 sie
06:30
12 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
120,77
16:50
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:25
Łuck
00:45
Równe
04:00
Żytomierz
06:30
12 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
11 sie
06:30
12 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
100,00
17:30
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
18:20
Chełm
19:00
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:00
Kowel
00:20
Łuck
01:40
Równe
03:10
Nowogród Wołyński
04:20
Żytomierz
06:30
12 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
11 sie
07:10
12 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
75,48
20:20
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:15
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:00
Łuck
02:35
Równe
03:55
Nowogród Wołyński
05:15
Żytomierz
07:10
12 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
11 sie
07:10
12 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
93,86
20:20
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
01:00
Łuck
02:35
Równe
03:55
Nowogród Wołyński
05:15
Żytomierz
07:10
12 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Mercedes Travego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
11 sie
07:20
12 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
87,56
19:10
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
22:40
00:15
Kowel
02:25
Sarny
04:50
Korosteń
07:20
12 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:25
11 sie
07:20
12 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Kupić za
90,58
19:25
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
23:05
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:10
Łuck
02:20
Równe
05:10
Żytomierz
07:20
12 sie
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
11 sie
07:30
12 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
75,48
17:30
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
18:50
Chełm
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
22:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:45
Włodzimierz Wołyński
01:10
Łuck
02:25
Równe
03:45
Nowogród Wołyński
05:10
Żytomierz
07:30
12 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:25
11 sie
07:35
12 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
90,58
19:25
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
23:05
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:10
Łuck
02:20
Równe
05:10
Żytomierz
07:20
Kijów
07:35
12 sie
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
11 sie
07:35
12 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
90,00
19:10
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
07:35
12 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
11 sie
08:05
12 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
75,48
20:00
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:30
01:10
Kowel
03:05
Sarny
05:30
Korosteń
08:05
12 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
11 sie
08:20
12 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
70,00
20:00
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
08:20
12 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
11 sie
08:30
12 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
67,93
19:20
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
22:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
03:50
Równe
06:25
Żytomierz
08:30
12 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
11 sie
08:30
12 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
98,13
20:30
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
18:30
Dw.аut. PKS, ul. Prazmowskiego
20:30
ul. Tysiaclecia
03:00
Центральный автовокзал, ул. Конякина 39
04:30
Центральный автовокзал, ул. Киевская 40
06:30
Центральный автовокзал, ул. Киевская 93
08:30
12 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
11 sie
09:00
12 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
75,48
20:00
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:30
01:10
Kowel
03:05
Sarny
05:30
Korosteń
08:05
Kijów
09:00
12 sie
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:25
11 sie
09:30
12 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
98,12
22:25
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
01:30
03:20
Kowel
09:30
12 sie
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:15
11 sie
10:35
12 sie
Przystanek, ul. Nadstawna 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
90,58
22:15
11 sie
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
23:15
Chełm
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
10:35
12 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Неоплан
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:15
11 sie
11:00
12 sie
Przystanek, ul. Nadstawna 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
95,11
22:15
11 sie
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
23:15
Chełm
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:20
Włodzimierz Wołyński
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
11:00
12 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
11 sie
11:30
12 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
67,93
21:30
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:15
Kowel
04:25
Łuck
05:35
Równe
09:00
Żytomierz
11:30
12 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:30
11 sie
12:45
12 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
100,00
23:30
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
12:45
12 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:35
11 sie
13:30
12 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
98,13
22:35
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
23:25
Chełm
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:00
Luboml
04:55
Kowel
06:15
Łuck
07:35
Równe
09:20
Nowogród Wołyński
10:55
Żytomierz
13:30
12 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:35
11 sie
14:00
12 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
115,50
22:35
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
14:00
12 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
11 sie
14:25
12 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
90,00
22:00
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
08:05
Równe
11:00
Żytomierz
14:25
12 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:59
11 sie
14:25
12 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
105,00
23:59
11 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
02:00
05:40
Kowel
06:50
Łuck
08:00
Równe
09:50
Nowogród Wołyński
11:30
Żytomierz
14:25
12 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • MAN (free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Kijów
Do miasta Lublin
Z miasta Kijów
Odwrotny kierunek:

Bus Lublin - Kijów

Planujesz wycieczkę do ukraińskiej stolicy – Kijowa? Świetnie trafiłeś – w naszej ofercie znajdziesz codzienne połączenia na trasie Lublin – Kijów!

Dzięki bliskiej współpracy z czołówką krajowych i zagranicznych firm przewozowych, klienci BUSFOR mogą liczyć na wyjątkowo konkurencyjne ceny i niezmiennie wysoki standard podróży.

Przejazd, rezerwacja i zakup biletu

Czas przejazdu bezpośredniego Lublin – Kijów oscyluje w granicy 11 godzin, a jego koszt zaczyna się od 60 złotych (zakup dostępny za pośrednictwem wyszukiwarki i systemu rezerwacyjnego).

W razie pytań służymy pomocą!