Rozkład jazdy PKS Lublin – Kijów

00:40
14 maj
11:30
14 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
98,39
00:40
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
01:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
Kowel
05:45
Łuck
07:05
Równe
09:30
Żytomierz
11:30
14 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • King Long
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:40
14 maj
12:00
14 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek "metro Kharkivska", prospekt Mikołaja Bazhana; dom 3B
Kupić za
98,39
00:40
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
01:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
Kowel
05:45
Łuck
07:05
Równe
09:30
Żytomierz
11:30
Kijów
12:00
14 maj
Przystanek "metro Kharkivska", prospekt Mikołaja Bazhana; dom 3B
  • Autobus
  • King Long
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:40
14 maj
14:35
14 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
90,00
01:40
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
14 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:40
14 maj
14:35
14 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
72,00
01:40
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
14 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:40
14 maj
14:35
14 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
70,20
01:40
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
14 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:40
14 maj
14:35
14 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
72,00
01:40
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
14:35
14 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:20
14 maj
15:50
14 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
100,00
01:20
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
15:50
14 maj
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:15
14 maj
21:45
14 maj
Dworzec autobusowy, ulica Hutnicza 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
70,00
05:15
14 maj
Lublin
Dworzec autobusowy, ulica Hutnicza 1
LUCK
RIWNE
ZHYTOMYR
WARSZAWA
21:45
14 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
14 maj
23:25
14 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
112,44
11:15
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
Żytomierz
23:25
14 maj
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
14 maj
23:25
14 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,00
11:15
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
14:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
Żytomierz
23:25
14 maj
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
14 maj
23:25
14 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
90,00
11:15
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
23:25
14 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
14 maj
23:35
14 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,00
11:15
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
23:35
14 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
14 maj
03:00
15 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
100,00
14:50
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:10
Chełm
18:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
20:40
Kowel
21:50
Maniewicze
23:00
Sarny
00:50
Korosteń
03:00
15 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
14 maj
04:20
15 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
100,00
16:30
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
17:30
Chełm
20:10
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Kowel
23:10
Maniewicze
00:20
Sarny
02:10
Korosteń
04:20
15 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
14 maj
06:15
15 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
80,00
17:50
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
15 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
14 maj
06:15
15 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
64,00
17:50
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
15 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
14 maj
06:15
15 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
62,40
17:50
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
15 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
14 maj
06:20
15 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
64,00
17:50
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
06:20
15 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
14 maj
06:30
15 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
96,98
16:50
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:25
Łuck
00:45
Równe
04:00
Żytomierz
06:30
15 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
14 maj
06:30
15 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
100,00
17:30
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
18:20
Chełm
19:00
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:00
Kowel
00:20
Łuck
01:40
Równe
03:10
Nowogród Wołyński
04:20
Żytomierz
06:30
15 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:10
14 maj
07:20
15 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
84,33
19:10
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
22:40
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
00:15
Kowel
02:25
Sarny
04:50
Korosteń
07:20
15 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
14 maj
07:30
15 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
70,28
17:30
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
18:50
Chełm
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
22:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:45
Włodzimierz Wołyński
01:10
Łuck
02:25
Równe
03:45
Nowogród Wołyński
05:10
Żytomierz
07:30
15 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:10
14 maj
07:35
15 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
90,00
19:10
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
07:35
15 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:20
14 maj
08:30
15 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
70,28
19:20
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
22:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
03:50
Równe
06:25
Żytomierz
08:30
15 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
14 maj
08:30
15 maj
, ul. Tysiaclecia
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
91,36
20:30
14 maj
Lublin
, ul. Tysiaclecia
18:30
Радом
20:30
Люблин
03:00
Луцк
04:30
Ровно
06:30
Житомир
08:30
15 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
14 maj
08:30
15 maj
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
91,36
20:30
14 maj
Lublin
02:00
Kovel
03:00
Lutsk
04:30
Rovno
06:30
Zhitomir
08:30
15 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
14 maj
08:30
15 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
100,00
20:30
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
LUCK
RIWNE
ZHYTOMYR
08:30
15 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
14 maj
09:30
15 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Kupić za
84,33
19:30
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
23:50
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:05
Włodzimierz Wołyński
02:30
Łuck
03:50
Równe
07:00
Żytomierz
09:30
15 maj
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
14 maj
09:30
15 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
91,36
22:25
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
01:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Kowel
09:30
15 maj
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
14 maj
09:30
15 maj
Dworzec autobusowy, ulica Hutnicza 1
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Kupić za
80,00
19:30
14 maj
Lublin
Dworzec autobusowy, ulica Hutnicza 1
VOLODYMYR VOLYNSKYJ
CZERKASY
RIWNE
ZHYTOMYR
09:30
15 maj
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:15
14 maj
10:35
15 maj
Dworzec autobusowy, ulica Nadstawna 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
84,33
22:15
14 maj
Lublin
Dworzec autobusowy, ulica Nadstawna 1
23:15
Chełm
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
10:35
15 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:15
14 maj
10:35
15 maj
Dworzec autobusowy, ulica Hutnicza 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
90,00
22:15
14 maj
Lublin
Dworzec autobusowy, ulica Hutnicza 1
10:35
15 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:15
14 maj
11:00
15 maj
Dworzec autobusowy, ulica Nadstawna 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
84,33
22:15
14 maj
Lublin
Dworzec autobusowy, ulica Nadstawna 1
23:15
Chełm
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:20
Włodzimierz Wołyński
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
11:00
15 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:15
14 maj
11:00
15 maj
Dworzec autobusowy, ulica Hutnicza 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
90,00
22:15
14 maj
Lublin
Dworzec autobusowy, ulica Hutnicza 1
KYIV
11:00
15 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
14 maj
11:30
15 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
70,28
21:30
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:15
Kowel
04:25
Łuck
05:35
Równe
09:00
Żytomierz
11:30
15 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
14 maj
11:30
15 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
91,36
23:10
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
02:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
05:00
Łuck
06:30
Równe
09:00
Żytomierz
11:30
15 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
14 maj
12:45
15 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
100,00
23:30
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
12:45
Kijów
12:45
15 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
14 maj
13:15
15 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
70,28
23:30
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
02:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
05:50
Łuck
07:15
Równe
09:00
Nowogród Wołyński
10:25
Żytomierz
13:15
15 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:35
14 maj
13:30
15 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
91,36
22:35
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
23:25
Chełm
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:00
Luboml
04:55
Kowel
06:15
Łuck
07:35
Równe
09:20
Nowogród Wołyński
10:55
Żytomierz
13:30
15 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:35
14 maj
14:00
15 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,00
22:35
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
CHELM
ZHYTOMYR
14:00
15 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:35
14 maj
14:00
15 maj
Dworzec autobusowy al.. Tysiąclecia
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
115,50
22:35
14 maj
Lublin
Dworzec autobusowy al.. Tysiąclecia
14:00
15 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
14 maj
14:25
15 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
90,00
22:00
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
08:05
Równe
11:00
Żytomierz
14:25
15 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:59
14 maj
14:25
15 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
105,00
23:59
14 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
02:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
05:40
Kowel
06:50
Łuck
08:00
Równe
09:50
Nowogród Wołyński
11:30
Żytomierz
14:25
15 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
14 maj
14:25
15 maj
Dworzec autobusowy, ulica Hutnicza 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
71,00
22:00
14 maj
Lublin
Dworzec autobusowy, ulica Hutnicza 1
LWIW
TERNOPIL
RIWNE
CHMELNIZKI
ZHYTOMYR
VINNICA
14:25
15 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Kijów
Do miasta Lublin
Z miasta Kijów
Odwrotny kierunek:

Bus Lublin - Kijów

Planujesz wycieczkę do ukraińskiej stolicy – Kijowa? Świetnie trafiłeś – w naszej ofercie znajdziesz codzienne połączenia na trasie Lublin – Kijów!

Dzięki bliskiej współpracy z czołówką krajowych i zagranicznych firm przewozowych, klienci BUSFOR mogą liczyć na wyjątkowo konkurencyjne ceny i niezmiennie wysoki standard podróży.

Przejazd, rezerwacja i zakup biletu

Czas przejazdu bezpośredniego Lublin – Kijów oscyluje w granicy 11 godzin, a jego koszt zaczyna się od 60 złotych (zakup dostępny za pośrednictwem wyszukiwarki i systemu rezerwacyjnego).

W razie pytań służymy pomocą!