Rozkład jazdy PKS Lublin – Kijów

01:40
14:35
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
90,00
01:40
23 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
23 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:40
14:35
DW. PKS, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
90,00
01:40
23 lis
Lublin
DW. PKS, Al. Tysiąclecia 6
14:35
23 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
05:15
21:30
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
65,60
05:15
23 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
11:40
Włodzimierz Wołyński
13:40
Łuck
15:40
Równe
19:00
Żytomierz
21:30
23 lis
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
23:00
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
80,17
10:00
23 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
11:00
Chełm
11:30
Zosin
11:30
Dorohusk
14:45
Kowel
16:05
Łuck
17:20
Równe
19:05
Nowogród Wołyński
20:25
Żytomierz
23:00
23 lis
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
23:25
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
90,00
11:15
23 lis
Lublin
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
23:25
23 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
03:00
24 lis
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
100,00
14:50
23 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:10
Chełm
18:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
20:40
Kowel
21:50
Maniewicze
23:00
Sarny
00:50
Korosteń
03:00
24 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
04:20
24 lis
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
100,00
16:30
23 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
17:30
Chełm
20:10
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Kowel
23:10
Maniewicze
00:20
Sarny
02:10
Korosteń
04:20
24 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
05:20
24 lis
DW. PKS, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
68,00
17:50
23 lis
Lublin
DW. PKS, Al. Tysiąclecia 6
05:20
24 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
05:20
24 lis
DW. PKS, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
68,00
17:50
23 lis
Lublin
DW. PKS, Al. Tysiąclecia 6
05:20
24 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
06:15
24 lis
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
80,00
17:50
23 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
21:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
24 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
06:15
24 lis
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
68,00
17:50
23 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
21:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
24 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
06:30
24 lis
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
100,58
16:50
23 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
18:20
Dorohusk
23:25
Łuck
00:45
Równe
04:00
Żytomierz
06:30
24 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
06:30
24 lis
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
100,00
17:30
23 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
18:20
Chełm
19:00
Dorohusk
23:00
Kowel
00:20
Łuck
01:40
Równe
03:10
Nowogród Wołyński
04:20
Żytomierz
06:30
24 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
06:45
24 lis
Dw. PKS al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
100,00
16:50
23 lis
Lublin
Dw. PKS al. Tysiąclecia 6
06:45
24 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:10
07:20
24 lis
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
80,17
19:10
23 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
22:40
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
00:15
Kowel
02:25
Sarny
04:50
Korosteń
07:20
24 lis
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:10
07:35
24 lis
Dworzec PKS, Aleje Tysiąclecia 6, stan. 0
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
90,00
19:10
23 lis
Lublin
Dworzec PKS, Aleje Tysiąclecia 6, stan. 0
07:35
24 lis
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
09:30
24 lis
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
80,17
22:25
23 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
01:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Kowel
09:30
24 lis
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:15
11:00
24 lis
Dworzec autobusowy, ulica Nadstawna 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
109,32
22:15
23 lis
Lublin
Dworzec autobusowy, ulica Nadstawna 1
23:15
Chełm
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:20
Włodzimierz Wołyński
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
11:00
24 lis
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:45
11:10
24 lis
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
80,17
20:45
23 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
21:45
Zamość
22:45
Zosin
03:10
Nowowołyńsk
04:35
Łuck
05:45
Równe
07:20
Nowogród Wołyński
08:30
Żytomierz
11:10
24 lis
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:45
11:20
24 lis
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
80,17
20:45
23 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
21:45
Zamość
22:45
Zosin
03:10
Nowowołyńsk
04:40
Łuck
05:50
Równe
07:25
Nowogród Wołyński
08:40
Żytomierz
11:20
24 lis
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
11:30
24 lis
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
64,14
21:00
23 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
23:15
Zosin
03:15
Kowel
04:25
Łuck
05:35
Równe
09:00
Żytomierz
11:30
24 lis
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
12:45
24 lis
Dworzec PKS Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
100,00
23:30
23 lis
Lublin
Dworzec PKS Al. Tysiąclecia 6
Dw. PKS, 'Kijów' ul. S.Petliury 32,stan.34-37
12:45
24 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
13:15
24 lis
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
72,88
23:30
23 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
02:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
05:50
Łuck
07:15
Równe
09:00
Nowogród Wołyński
10:25
Żytomierz
13:15
24 lis
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:35
13:30
24 lis
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
94,75
22:35
23 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
23:25
Chełm
23:50
Dorohusk
04:00
Luboml
04:55
Kowel
06:15
Łuck
07:35
Równe
09:20
Nowogród Wołyński
10:55
Żytomierz
13:30
24 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:35
14:00
24 lis
Dworzec autobusowy al.. Tysiąclecia
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
115,50
22:35
23 lis
Lublin
Dworzec autobusowy al.. Tysiąclecia
14:00
24 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Lublin – Kijów

20:55
11:20
24 lis
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
80,17
20:55
23 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
22:15
Zamość
23:15
Hrebenne
04:40
Łuck
05:50
Równe
07:25
Nowogród Wołyński
08:40
Żytomierz
11:20
24 lis
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
14:25
24 lis
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
71,00
22:30
23 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
02:00
04:55
Lwów
08:05
Równe
11:00
Żytomierz
14:25
24 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Kijów
Do miasta Lublin
Z miasta Kijów

Bus Lublin - Kijów

Planujesz wycieczkę do ukraińskiej stolicy – Kijowa? Świetnie trafiłeś – w naszej ofercie znajdziesz codzienne połączenia na trasie Lublin – Kijów!

Dzięki bliskiej współpracy z czołówką krajowych i zagranicznych firm przewozowych, klienci BUSFOR mogą liczyć na wyjątkowo konkurencyjne ceny i niezmiennie wysoki standard podróży.

Przejazd, rezerwacja i zakup biletu

Czas przejazdu bezpośredniego Lublin – Kijów oscyluje w granicy 11 godzin, a jego koszt zaczyna się od 60 złotych (zakup dostępny za pośrednictwem wyszukiwarki i systemu rezerwacyjnego).

W razie pytań służymy pomocą!

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.