Rozkład jazdy PKS Lublin – Kijów

11:15
21 lut
22:35
21 lut
LUBLIN 4, Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
90,00
11:15
21 lut
Lublin
LUBLIN 4, Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
GDAŃSK
BYDGOSZCZ
TORUŃ
WŁOCŁAWEK
PŁOCK
NOWY DWÓR MAZOWIECKI
WARSZAWA
PIASECZNO
LUBLIN
LUCK
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
POLTAWA
22:35
21 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
21 lut
23:25
21 lut
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
90,00
11:15
21 lut
Lublin
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
23:25
21 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
21 lut
23:35
21 lut
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,00
11:15
21 lut
Lublin
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
23:35
21 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
21 lut
03:00
22 lut
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
100,00
14:50
21 lut
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:10
Chełm
18:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
20:40
Kowel
21:50
Maniewicze
23:00
Sarny
00:50
Korosteń
03:00
22 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
21 lut
04:20
22 lut
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
100,00
16:30
21 lut
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
17:30
Chełm
20:10
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Kowel
23:10
Maniewicze
00:20
Sarny
02:10
Korosteń
04:20
22 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
21 lut
06:30
22 lut
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
91,31
16:50
21 lut
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:25
Łuck
00:45
Równe
04:00
Żytomierz
06:30
22 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
21 lut
06:30
22 lut
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
100,00
17:30
21 lut
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
18:20
Chełm
19:00
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:00
Kowel
00:20
Łuck
01:40
Równe
03:10
Nowogród Wołyński
04:20
Żytomierz
06:30
22 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
21 lut
06:45
22 lut
Dw. PKS, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
100,00
16:50
21 lut
Lublin
Dw. PKS, Al. Tysiąclecia 6
06:45
22 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:10
21 lut
07:20
22 lut
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
79,40
19:10
21 lut
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
22:40
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
00:15
Kowel
02:25
Sarny
04:50
Korosteń
07:20
22 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
21 lut
07:30
22 lut
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
58,05
17:30
21 lut
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
18:50
Chełm
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
22:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:45
Włodzimierz Wołyński
01:10
Łuck
02:25
Równe
03:45
Nowogród Wołyński
05:10
Żytomierz
07:30
22 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:10
21 lut
07:35
22 lut
Dworzec PKS, Aleje Tysiąclecia 6, stan. 0
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
90,00
19:10
21 lut
Lublin
Dworzec PKS, Aleje Tysiąclecia 6, stan. 0
07:35
22 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
21 lut
09:30
22 lut
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
72,79
22:25
21 lut
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
01:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Kowel
09:30
22 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
21 lut
09:30
22 lut
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
PKS „Vydubychi”, Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Kupić za
120,00
19:30
21 lut
Lublin
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
KONIN
ŁÓDŹ
WARSZAWA
LUBLIN
VOLODYMYR VOLYNSKYJ
LUCK
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
CZERKASY
09:30
22 lut
Kijów
PKS „Vydubychi”, Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:15
21 lut
11:00
22 lut
Dworzec autobusowy, ulica Nadstawna 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
79,40
22:15
21 lut
Lublin
Dworzec autobusowy, ulica Nadstawna 1
23:15
Chełm
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:20
Włodzimierz Wołyński
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
11:00
22 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
21 lut
11:30
22 lut
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
66,17
21:00
21 lut
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:15
Kowel
04:25
Łuck
05:35
Równe
09:00
Żytomierz
11:30
22 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
21 lut
11:30
22 lut
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
86,02
23:10
21 lut
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
02:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
05:00
Łuck
06:30
Równe
09:00
Żytomierz
11:30
22 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
21 lut
11:30
22 lut
LUBLIN, Dworzec PKS AL.Tysiaclecia 6
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
65,00
21:00
21 lut
Lublin
LUBLIN, Dworzec PKS AL.Tysiaclecia 6
GDAŃSK
BYDGOSZCZ
TORUŃ
ŁÓDŹ
WARSZAWA
LUBLIN
DOROHUSK
LUCK
RIWNE
ZHYTOMYR
11:30
22 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
21 lut
13:15
22 lut
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
66,17
23:30
21 lut
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
02:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
05:50
Łuck
07:15
Równe
09:00
Nowogród Wołyński
10:25
Żytomierz
13:15
22 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
21 lut
13:15
22 lut
Dworzec PKS Al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
100,00
23:30
21 lut
Lublin
Dworzec PKS Al. Tysiąclecia 6
13:15
Kijów
13:15
22 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:35
21 lut
13:30
22 lut
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
86,02
22:35
21 lut
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
23:25
Chełm
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:00
Luboml
04:55
Kowel
06:15
Łuck
07:35
Równe
09:20
Nowogród Wołyński
10:55
Żytomierz
13:30
22 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:35
21 lut
14:00
22 lut
Dworzec autobusowy al.. Tysiąclecia
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
115,50
22:35
21 lut
Lublin
Dworzec autobusowy al.. Tysiąclecia
14:00
22 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:35
21 lut
14:00
22 lut
Dworzec autobusowy al.. Tysiąclecia
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,00
22:35
21 lut
Lublin
Dworzec autobusowy al.. Tysiąclecia
14:00
22 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:35
21 lut
14:00
22 lut
LUBLIN, dworzec PKS, al. Tysiąclecia
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,00
22:35
21 lut
Lublin
LUBLIN, dworzec PKS, al. Tysiąclecia
KIELCE
RADOM
PUŁAWY
LUBLIN
CHEŁM
LIUBOML
KOWEL
LUCK
RIWNE
NOWOGRAD WOLYNSKI
ZHYTOMYR
14:00
22 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
21 lut
14:25
22 lut
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
71,00
22:30
21 lut
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
08:05
Równe
11:00
Żytomierz
14:25
22 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
21 lut
14:25
22 lut
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
71,00
22:30
21 lut
Lublin
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
ZIELONA GÓRA
SULECHÓW
WOLSZTYN
GRODZISK WIELKOPOLSKI
POZNAŃ
POZNAŃ
KONIN
ŁÓDŹ
WARSZAWA
WARSZAWA
LUBLIN
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
TERNOPIL
CHMELNIZKI
14:25
22 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Kijów
Do miasta Lublin
Z miasta Kijów
Odwrotny kierunek:

Bus Lublin - Kijów

Planujesz wycieczkę do ukraińskiej stolicy – Kijowa? Świetnie trafiłeś – w naszej ofercie znajdziesz codzienne połączenia na trasie Lublin – Kijów!

Dzięki bliskiej współpracy z czołówką krajowych i zagranicznych firm przewozowych, klienci BUSFOR mogą liczyć na wyjątkowo konkurencyjne ceny i niezmiennie wysoki standard podróży.

Przejazd, rezerwacja i zakup biletu

Czas przejazdu bezpośredniego Lublin – Kijów oscyluje w granicy 11 godzin, a jego koszt zaczyna się od 60 złotych (zakup dostępny za pośrednictwem wyszukiwarki i systemu rezerwacyjnego).

W razie pytań służymy pomocą!