Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweZamość - Lublin

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Zamość — Lublin

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Poza nie
17:20
Czas przejazdu01 h. 20 min
Zamość
Parking dla busów, ul. Gminna
18:40
Lublin
Przystanek, al. Tysiąclecia 8A
15,45 
Przewoźnik: BigBus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Zamość — Lublin w 2021 roku

Codziennie
01:49
Czas przejazdu01 h. 15 min
Zamość
Parking dla busów, ul. Gminna
03:04
Lublin
Przystanek, al. Tysiąclecia 8A
15,45 
Przewoźnik: BigBus
Ocena:
W dni powszednie
04:05
Czas przejazdu01 h. 20 min
Zamość
Parking dla busów, ul. Gminna
05:25
Lublin
Przystanek, al. Tysiąclecia 8A
15,45 
Przewoźnik: BigBus
Ocena:
Codziennie
05:39
Czas przejazdu01 h. 15 min
Zamość
Parking dla busów, ul. Gminna
06:54
Lublin
Przystanek, al. Tysiąclecia 8A
15,45 
Przewoźnik: BigBus
Ocena:
Codziennie
06:50
Czas przejazdu01 h. 15 min
Zamość
Parking dla busów, ul. Gminna
08:05
Lublin
Przystanek, al. Tysiąclecia 8A
15,45 
Przewoźnik: BigBus
Ocena:
Codziennie
09:00
Czas przejazdu01 h. 15 min
Zamość
Parking dla busów, ul. Gminna
10:15
Lublin
Przystanek, al. Tysiąclecia 8A
15,45 
Przewoźnik: BigBus
Ocena:
W poniedziałki
09:50
Czas przejazdu01 h. 15 min
Zamość
Parking dla busów, ul. Gminna
11:05
Lublin
Przystanek, al. Tysiąclecia 8A
15,45 
Przewoźnik: BigBus
Ocena:
Codziennie
10:45
Czas przejazdu01 h. 15 min
Zamość
Parking dla busów, ul. Gminna
12:00
Lublin
Przystanek, al. Tysiąclecia 8A
15,45 
Przewoźnik: BigBus
Ocena:
pon, wto, śro, czw
11:50
Czas przejazdu01 h. 15 min
Zamość
Parking dla busów, ul. Gminna
13:05
Lublin
Przystanek, al. Tysiąclecia 8A
15,45 
Przewoźnik: BigBus
Ocena:
Poza nie
12:40
Czas przejazdu01 h. 15 min
Zamość
Parking dla busów, ul. Gminna
13:55
Lublin
Przystanek, al. Tysiąclecia 8A
15,45 
Przewoźnik: BigBus
Ocena:
W poniedziałki
13:45
Czas przejazdu01 h. 15 min
Zamość
Parking dla busów, ul. Gminna
15:00
Lublin
Przystanek, al. Tysiąclecia 8A
15,45 
Przewoźnik: BigBus
Ocena:
Poza nie
14:55
Czas przejazdu01 h. 15 min
Zamość
Parking dla busów, ul. Gminna
16:10
Lublin
Przystanek, al. Tysiąclecia 8A
15,45 
Przewoźnik: BigBus
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Zamość
Do miasta Lublin
Do miasta Zamość
Z miasta Lublin
Informacje o trasie autobusu Zamość — Lublin
12
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 15 min.
Szacowany czas podróży
01:49 — 03:04
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
17:20 — 18:40
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
26 — 64 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami

Podróż autobusem z Zakopanego do Lublina - rozkład jazdy, bilety, informacje

Wyjazd z Zakopanego

Dystans pomiędzy Zakopanem a Lublinem wynosi około 420 kilometrów w zależności od wybranej drogi. Przejazd autobusem na tej trasie trwa zazwyczaj 8,5 godziny i jest realizowany przez firmę BP Tour.

Podróż z Zakopanego do Lublina rozpoczyna się na dworcu autobusowym przy ulicy Chramcówki. Na tym terenie znajduje się budynek dworca z niewielką poczekalnią, w której podróżni mogą bezpiecznie oczekiwać na odjazd.

W pobliżu dworca autobusowego zlokalizowano 3 przystanki autobusów miejskich o następujących nazwach: Rejon Dworców, Kasprowicza oraz Spyrkówka. Dzięki temu w na miejsce zbiórki można dojechać za pomocą autobusów miejskich o numerach 11 i 14.

Po pokonaniu kilkuset metrów podróżni są również w stanie dotrzeć na pobliski dworzec kolejowy obsługujący połączenia z wieloma polskimi miastami. W tym miejscu zatrzymują się bowiem liczne pociągi firm Regio i PKP.

Przyjazd do Lublina

Autobusy z Zakopanego do Lublina zatrzymują się na dworcu autobusowym przy Alei Tysiąclecia 6. W tym miejscu znajduje się budynek wyposażony w liczne udogodnienia dla podróżujących, takie jak toalety, centrum handlowe z wieloma lokalami gastronomicznymi, wygodna poczekalnia z krzesełkami oraz darmowa i ogólnodostępna sieć Wi-Fi.

W niewielkiej odległości od dworca zlokalizowano bazę rowerów miejskich, dzięki czemu dojazd w inne punkty Lublina jest niezwykle prosty. Z miejsca zakończenia podróży można również dostać się bezpośrednio na lokalne lotnisko. W tym celu należy skorzystać z pociągu podmiejskiego zatrzymującego się na stacji Lublin Północ.

Co warto zobaczyć w Lublinie?

Do Lublina podróżują głównie osoby zainteresowane zwiedzaniem tego miasta lub przesiadką podczas dalszej trasy. Połączenia z Zakopanego cieszą się również popularnością wśród osób załatwiających sprawy osobiste lub studentów uczących się w stolicy województwa lubelskiego. Trasa ta jest często realizowana także w sezonie zimowym, podczas gdy turyści wracają z Zakopanego po zabawie na stokach.

W Lublinie znajduje się wiele miejsc, które zdecydowanie warto zobaczyć podczas dłuższego lub krótszego pobytu. Znana Fontanna Multimedialna mieniąca się wszystkimi kolorami po zmroku oraz Królewska Trasa to tylko niektóre atrakcje stolicy województwa lubelskiego. Na jej terenie znajduje się również Państwowe Muzeum na Majdanku upamiętniające ofiary obozu koncentracyjnego.

Podczas wizyty w Lublinie warto zobaczyć również Jezioro Zemborzyckie, szczególnie w sezonie letnim. Dobrym pomysłem jest także odwiedzenie lokalnego ogrodu botanicznego czy przejście się po zabytkowych uliczkach znajdujących się w centrum miasta. W tym miejscu można skorzystać z oferty licznych kawiarenek i innych lokali gastronomicznych.