Rozkład jazdy PKS Lwów – Lublin

03:30
07:30
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
58,31
03:30
23 lis
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
07:30
23 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
13:20
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
LUBLIN
44,29
07:00
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
13:20
23 lis
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
13:30
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
30,61
07:00
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
09:00
Żółkiew
10:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
10:50
Tomaszów Lubelski
13:30
23 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
13:30
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
35,42
07:00
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
13:30
23 lis
Lublin
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
13:30
,
35,42
07:30
23 lis
Lwów
,
13:30
23 lis
Lublin
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
13:30
,
35,42
08:00
23 lis
Lwów
,
13:30
23 lis
Lublin
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:40
14:40
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
LUBLIN
58,46
09:40
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
14:40
23 lis
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:15
14:40
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
LUBLIN
58,46
10:15
23 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
14:40
23 lis
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:10
15:40
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
D.A. ul. Aleje Tysiąclecia, 6
55,00
11:10
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
15:40
23 lis
Lublin
D.A. ul. Aleje Tysiąclecia, 6
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
15:40
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
D.A. ul. Aleje Tysiąclecia, 6
55,00
10:30
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
15:40
23 lis
Lublin
D.A. ul. Aleje Tysiąclecia, 6
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
18:55
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
30,61
13:00
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
14:50
Żółkiew
15:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
16:15
Tomaszów Lubelski
18:55
23 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
18:55
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
35,42
13:00
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
18:55
23 lis
Lublin
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
18:55
,
35,42
13:30
23 lis
Lwów
,
18:55
23 lis
Lublin
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
18:55
,
35,42
14:00
23 lis
Lwów
,
18:55
23 lis
Lublin
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
19:20
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
LUBLIN
44,29
13:00
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
19:20
23 lis
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
19:50
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
58,31
14:00
23 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
19:50
23 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
19:50
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dw. Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
60,00
14:00
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
19:50
23 lis
Lublin
Dw. Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:15
20:00
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
LUBLIN
44,29
14:15
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
20:00
23 lis
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:45
20:00
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
LUBLIN
44,29
14:45
23 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
20:00
23 lis
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
21:30
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
72,88
16:50
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
18:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:30
23 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
21:30
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dw. PKS st. 0, al. Tysiąclecia
50,00
16:50
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
21:30
23 lis
Lublin
Dw. PKS st. 0, al. Tysiąclecia
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
21:30
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
50,00
16:50
23 lis
Lwów
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
CZERNIOWCE
KOLOMYJA
IVANO-FRANKIVSK
ROHATYN
LWIW
LUBLIN
WARSZAWA
ŁÓDŹ
POZNAŃ
21:30
23 lis
Lublin
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
21:30
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
LUBLIN
88,56
16:50
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
21:30
23 lis
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
22:00
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
43,73
17:50
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
19:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
23 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
22:30
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
70,00
18:20
23 lis
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
MYKOLAIV
VOZNESENSK
YUZHNOUKRAINSK
PERVOMAISK
UMAN
VINNICA
CHMELNIZKI
TERNOPIL
LWIW
ZAMOŚĆ
LUBLIN
PIASECZNO
WARSZAWA
ŁÓDŹ
KUTNO
WŁOCŁAWEK
TORUŃ
BYDGOSZCZ
GRUDZIĄDZ
GDAŃSK
GDYNIA
22:30
23 lis
Lublin
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
22:30
Pl. Dwircewa 1
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
70,00
18:20
23 lis
Lwów
Pl. Dwircewa 1
22:30
23 lis
Lublin
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
22:40
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Lublin, Dw.PKS
50,85
17:30
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
22:40
23 lis
Lublin
Lublin, Dw.PKS
  • Autobus
  • 23673
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
22:50
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
LUBLIN 5, Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, stanowisko 0
54,00
17:30
23 lis
Lwów
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
LUBLIN
BIAŁYSTOK
MARIJAMPOLE
KAUNAS
VILNIUS
PONIEWIEZ
22:50
23 lis
Lublin
LUBLIN 5, Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, stanowisko 0
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
00:20
24 lis
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
LUBLIN
49,59
18:00
23 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
00:20
24 lis
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
00:25
24 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
LUBLIN
49,59
18:40
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
00:25
24 lis
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
00:45
24 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
LUBLIN
58,46
20:20
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
00:45
24 lis
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
00:45
24 lis
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
LUBLIN
58,46
20:50
23 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
00:45
24 lis
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
01:00
24 lis
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
LUBLIN
58,46
18:50
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
01:00
24 lis
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • SETRA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
01:30
24 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
39,36
20:50
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
21:15
Lwów
22:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
24 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
01:30
24 lis
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
LUBLIN
53,14
20:30
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
01:30
24 lis
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • SETRA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
01:40
24 lis
Zatrzymaj stacji benzynowej „WOG”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 291
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
65,60
20:00
23 lis
Lwów
Zatrzymaj stacji benzynowej „WOG”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 291
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:40
24 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
01:40
24 lis
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
43,73
20:30
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
22:15
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:40
24 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
01:50
24 lis
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
LUBLIN
58,46
21:30
23 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
01:50
24 lis
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • SETRA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:35
02:25
24 lis
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
LUBLIN
58,46
18:35
23 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
02:25
24 lis
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • SETRA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
02:25
24 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
LUBLIN
58,46
21:00
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
02:25
24 lis
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
02:25
24 lis
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
LUBLIN
58,46
21:30
23 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
02:25
24 lis
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
02:40
24 lis
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
51,02
22:50
23 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
23:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:40
Krasnystaw
02:40
24 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
02:45
24 lis
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
39,36
21:50
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
23:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:45
24 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
02:45
24 lis
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
LUBLIN
53,97
21:50
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
02:45
24 lis
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • ЕОС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:40
03:00
24 lis
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
LUBLIN
68,19
21:40
23 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
03:00
24 lis
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • МАН_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:20
03:05
24 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec Autobusowy, ul. Aleja Tysiąclecia 6
55,00
21:20
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec Kolejowy ul. Dvirtseva Square 1
03:05
24 lis
Lublin
Dworzec Autobusowy, ul. Aleja Tysiąclecia 6
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
03:10
24 lis
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
42,80
23:00
23 lis
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:30
03:10
24 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
03:15
24 lis
LWÓW 14, D.A. ul. Chernivetska 21, przy Pizza Napoletana
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
43,00
23:00
23 lis
Lwów
LWÓW 14, D.A. ul. Chernivetska 21, przy Pizza Napoletana
CHMELNIZKI
TERNOPIL
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
LUBLIN
WARSZAWA
WARSZAWA
ŁÓDŹ
ŁÓDŹ
KONIN
POZNAŃ
POZNAŃ
GRODZISK WIELKOPOLSKI
WOLSZTYN
SULECHÓW
ZIELONA GÓRA
03:15
24 lis
Lublin
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:45
03:15
24 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
LUBLIN
60,21
21:45
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
03:15
24 lis
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:20
03:20
24 lis
,
75,88
22:20
23 lis
Lwów
,
03:20
24 lis
Lublin
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:45
03:20
24 lis
,
75,88
22:45
23 lis
Lwów
,
03:20
24 lis
Lublin
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:45
03:30
24 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dw. PKS, Aleje Tysiąclecia 6
50,00
21:45
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dvitrseva Square 1
03:30
24 lis
Lublin
Dw. PKS, Aleje Tysiąclecia 6
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
05:00
24 lis
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec PKP, Lublin
109,32
18:20
23 lis
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
19:40
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:35
Rzeszów
23:50
Kraków
01:05
Katowice
02:25
Opole
03:30
Wrocław
04:30
Legnica
05:00
24 lis
Lublin
Dworzec PKP, Lublin
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
05:00
24 lis
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Al. Tysiąclecia /róg Pl.Zamkowy 10, przyst. miejski MPK naprzeciw PKS
70,00
22:00
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
05:00
24 lis
Lublin
Al. Tysiąclecia /róg Pl.Zamkowy 10, przyst. miejski MPK naprzeciw PKS
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
18:55
24 lis
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
LUBLIN
44,29
14:00
23 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
18:55
24 lis
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
22:00
24 lis
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
LUBLIN
53,14
17:50
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
22:00
24 lis
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • SETRA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lublin
Do miasta Lwów
Z miasta Lublin

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.