Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lwów — Lublin

Najlepsza oferta

W poniedziałki
21:20
Czas przejazdu06 h. 35 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

02:55
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

30,00 

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Lublin w 2019 rok roku

pon, czw, pią
21:50
Czas przejazdu06 h. 05 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

02:55
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

30,00 
01.06, 08.06, 15.06, 22.06, 29.06...
21:20
Czas przejazdu05 h. 35 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

02:55
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

33,59 
01.06, 08.06, 15.06, 22.06, 29.06...
21:50
Czas przejazdu05 h. 05 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

02:55
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

33,59 
01.06, 08.06, 15.06, 22.06, 29.06...
22:15
Czas przejazdu04 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

02:55
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

33,59 
Codziennie
07:00
Czas przejazdu07 h. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

13:30

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

40,80 
Codziennie
07:30
Czas przejazdu07 h. 00 min

Lwów

Dworzec autobusowy Zachidna, ul. Gorodocka 359

13:30

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

40,80 
Codziennie
08:00
Czas przejazdu06 h. 30 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1

13:30

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

40,80 
Codziennie
13:00
Czas przejazdu06 h. 55 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

18:55

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

40,80 
Codziennie
13:30
Czas przejazdu06 h. 25 min

Lwów

Dworzec autobusowy Zachidna, ul. Gorodocka 359

18:55

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

40,80 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu05 h. 55 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1

18:55

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

40,80 
wto, sob
13:40
Czas przejazdu05 h. 20 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

19:00

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

42,00 
pon, wto, czw, sob
23:25
Czas przejazdu04 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

02:55
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

45,00 
Codziennie
07:00
Czas przejazdu06 h. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

13:30

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

45,80 
Codziennie
08:00
Czas przejazdu05 h. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

13:30

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

45,80 
Codziennie
13:00
Czas przejazdu05 h. 55 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

18:55

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

45,80 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu04 h. 55 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

18:55

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

45,80 
Codziennie
03:30
Czas przejazdu04 h. 00 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

07:30

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

48,85 
Codziennie
17:50
Czas przejazdu04 h. 10 min

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

22:00

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

48,85 
Codziennie
19:40
Czas przejazdu04 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

00:10
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

48,85 
Codziennie
23:00
Czas przejazdu05 h. 10 min
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

03:10
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

49,92 
Codziennie
09:40
Czas przejazdu06 h. 00 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

14:40

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

53,24 
Poza pią i sob
10:15
Czas przejazdu05 h. 25 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

14:40

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

53,24 
31.05, 01.06, 11.06, 15.06...
11:20
Czas przejazdu04 h. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

14:50

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

53,43 
Codziennie
03:30
Czas przejazdu04 h. 00 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

07:30

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

53,44 
czw, sob
08:50
Czas przejazdu05 h. 20 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

14:10

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

53,44 
25.05, 27.05, 29.05, 03.06, 05.06...
11:20
Czas przejazdu04 h. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

14:50

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

53,44 
26.05, 28.05, 30.05, 02.06, 04.06...
11:20
Czas przejazdu04 h. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

14:50

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

53,44 
Codziennie
23:00
Czas przejazdu05 h. 10 min
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

03:10
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

55,47 
W poniedziałki
09:30
Czas przejazdu06 h. 25 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

14:55

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

56,10 
Codziennie
23:30
Czas przejazdu07 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

06:10
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

60,00 
Codziennie
16:50
Czas przejazdu05 h. 40 min

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

21:30

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

61,20 
Codziennie
23:59
Czas przejazdu07 h. 11 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

06:10
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

61,20 
Codziennie
20:15
Czas przejazdu04 h. 45 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

01:00
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

61,56 
Codziennie
18:45
Czas przejazdu06 h. 15 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1

01:00
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

62,46 
Codziennie
20:30
Czas przejazdu05 h. 00 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

01:30
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

62,46 
Codziennie
21:00
Czas przejazdu04 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1

01:30
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

62,46 
Codziennie
22:00
Czas przejazdu04 h. 20 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1

02:20
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

62,46 
W czwartki
19:40
Czas przejazdu06 h. 20 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

02:00
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

64,12 
Codziennie
11:20
Czas przejazdu04 h. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

14:50

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

65,00 
pon, śro, sob
03:30
Czas przejazdu05 h. 00 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

07:30

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

67,00 
śro, nie
13:40
Czas przejazdu05 h. 20 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

19:00

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

67,17 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu07 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

23:10
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

67,32 
Codziennie
16:50
Czas przejazdu04 h. 40 min

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

21:30

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

68,70 
Codziennie
23:30
Czas przejazdu05 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

05:00
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

68,70 
Codziennie
23:59
Czas przejazdu05 h. 01 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1

05:00
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

68,70 
Codziennie
19:30
Czas przejazdu06 h. 10 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

01:40
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

68,71 
Codziennie
21:50
Czas przejazdu04 h. 55 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

02:45
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

68,71 
czw, nie
22:00
Czas przejazdu06 h. 55 min
+1 dzień

Lwów

Przystanek transportu publicznego Pryhorodny dworzec autobusowy, ul. Horodocka 116-A

04:55
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

70,00 
Codziennie
19:30
Czas przejazdu05 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

00:10
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

71,40 
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lublin
Do miasta Lwów
Z miasta Lublin
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Lwów – Lublin

Trasę o długości 220 km, dzielącą najpopularniejsze wśród turystów miasto Ukrainy i stolicę Lubelszczyzny, busy pokonują zazwyczaj w przeciągu sześciu godzin. Pasażerowie wybierający się w podróż ze Lwowa do Lublina busem, mogą wybierać spośród oferty ponad piętnastu przewoźników, proponujących zarówno dzienne, jak i nocne przejazdy. Nic dziwnego - oba miasta stanowią atrakcyjny cel wycieczki.

Bus ze Lwowa do Lublina może rozpocząć trasę na jednym z trzech przystanków autobusowych, wśród których jedynym położonym w niewielkiej odległości od centrum jest ten przy Placu Dworcowym 1 (Płoszcza Dvirceva1). Dokonując zakupu biletu na trasie Lwów - Lublin, warto mieć na uwadze, że pozostałe stacje znajdują się w odległości od centrum, wymagającej długiej podróży transportem miejskim. Na Dworzec Autobusowy Stryjski, położony w południowej części Lwowa, można dotrzeć w przeciągu pół godziny autobusem 3A; z kolei podróż transportem publicznym na Dworzec Autobusowy Zachodni trwa niemal godzinę.

W Lublinie autokary dalekobieżne zatrzymują się wyłącznie na dworcu autobusowym zlokalizowanym tuż obok zamku, przy ulicy Tysiąclecia, stanowiącej główną arterię miasta. Ścisłe centrum Lublina znajduje się w odległości, którą z łatwością można pokonać pieszo. Z kolei ponad dwukilometrowy dystans między dworcem autobusowym i kolejowym można przebyć autobusami miejskimi numer 29, 17 i 6 w przeciągu 20 minut.