Rozkład jazdy PKS Lwów – Lublin

11:00
17 lip
14:50
17 lip
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
43,16
11:00
17 lip
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
12:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
12:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
14:50
17 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • MAN
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
17 lip
18:55
17 lip
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
40,80
13:00
17 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Dworzec aut. Zachodni ul. Gródecka 359
Dw. Kolejowy Oddział Bagażowy plac Dworcowy
Dworzec Autobusowy, ul. Konovaltsya 1
dworzec autobusowy, ul. Zamojska 9
18:55
17 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
17 lip
19:50
17 lip
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
70,00
14:00
17 lip
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
19:50
17 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
17 lip
19:50
17 lip
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
70,00
14:00
17 lip
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
19:50
17 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
17 lip
19:50
17 lip
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
59,94
14:30
17 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
19:50
17 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
17 lip
19:50
17 lip
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
59,94
14:30
17 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
19:50
17 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
17 lip
21:30
17 lip
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
74,92
16:50
17 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
18:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:30
17 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
17 lip
21:30
17 lip
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
50,00
16:50
17 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
21:30
17 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 lip
22:50
17 lip
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
67,32
17:30
17 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
22:50
17 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 lip
00:20
18 lip
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
50,00
17:30
17 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
00:20
18 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 lip
00:20
18 lip
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
51,00
17:30
17 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Dworzec kolejowy, ul. Dwirceva 1
00:20
18 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
17 lip
01:30
18 lip
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
54,39
20:30
17 lip
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
20:55
Lwów
22:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
18 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
17 lip
01:30
18 lip
Dworzec kolejowy (pobliżu bagażnika), ploshcha Dvirtseva 1
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
54,39
21:00
17 lip
Lwów
Dworzec kolejowy (pobliżu bagażnika), ploshcha Dvirtseva 1
20:55
Lwów
22:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
18 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:40
17 lip
01:30
18 lip
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
74,92
21:40
17 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
18 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
17 lip
01:40
18 lip
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
76,42
19:30
17 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
20:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:40
18 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
17 lip
01:40
18 lip
Przystanek autobusowy stacji benzynowej "WOG", ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 291
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
76,42
20:00
17 lip
Lwów
Przystanek autobusowy stacji benzynowej "WOG", ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 291
20:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:40
18 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:20
17 lip
02:25
18 lip
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
67,43
22:20
17 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
23:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
18 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:20
17 lip
02:25
18 lip
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
65,00
22:20
17 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
23:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
18 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
17 lip
02:40
18 lip
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
52,45
22:50
17 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
23:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:40
Krasnystaw
02:40
18 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
17 lip
02:45
18 lip
Dworzec Autobusowy „Północ”, ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 225
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
59,94
21:50
17 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy „Północ”, ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 225
23:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:45
18 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Toaleta
  • Klimatyzacja
  • Rozkładane siedzenia
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
23:00
17 lip
03:10
18 lip
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
57,07
23:00
17 lip
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
18 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
17 lip
03:10
18 lip
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
57,07
23:00
17 lip
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
18 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:45
17 lip
03:15
18 lip
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
62,93
21:45
17 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
22:10
Lwów
23:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:15
18 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • SETRA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:15
17 lip
03:15
18 lip
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
62,93
22:15
17 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
22:10
Lwów
23:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:15
18 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • SETRA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
17 lip
05:00
18 lip
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
127,37
18:20
17 lip
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
19:40
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:35
Rzeszów
23:50
Kraków
01:05
Katowice
02:25
Opole
03:30
Wrocław
04:30
Legnica
05:00
18 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:45
17 lip
07:25
18 lip
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
74,92
23:45
17 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
00:45
Żółkiew
01:25
Czerwonohrad
02:25
Nowowołyńsk
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
06:00
Zamość
07:25
18 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:45
17 lip
07:25
18 lip
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
74,92
23:45
17 lip
Lviv Bus Station
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
00:45
Żółkiew
01:25
Czerwonohrad
02:25
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:00
Zamość
07:25
18 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lublin
Do miasta Lwów
Z miasta Lublin
Odwrotny kierunek: