Rozkład jazdy PKS Lwów – Wrocław

00:40
20 paź
11:10
20 paź
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
110,00
00:40
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
11:10
20 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:10
20 paź
11:40
20 paź
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
100,00
01:10
20 paź
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
11:40
20 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
00:30
20 paź
12:00
20 paź
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
112,20
00:30
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
PKP Wagabunda, Plac Dwrocowy 3
Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Dw. PKS, ul. P. Skargi
12:00
20 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
20 paź
20:00
20 paź
Przystanek, Kuznevicha Ulica; dom 2
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
110,00
08:00
20 paź
Lwów
Przystanek, Kuznevicha Ulica; dom 2
20:00
20 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:10
20 paź
21:05
20 paź
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
102,00
11:10
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
21:05
20 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
20 paź
21:05
20 paź
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
102,00
10:30
20 paź
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Dworzec Autobusowy, pr. Żowtniewij 21
Korczowa / Medyka
Dworzec autobusowy, ul. Grottgera 1
Dw PKS ul. Dworcowa 1
Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Dw. PKS, ul. P. Skargi
D. A. ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
21:05
20 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:50
20 paź
22:30
20 paź
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
130,00
08:50
20 paź
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
22:30
20 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
20 paź
01:20
21 paź
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
102,00
14:00
20 paź
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Dworzec autobusowy, ul Kopicińska 22
01:20
21 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
20 paź
01:30
21 paź
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
115,53
13:00
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
14:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
15:50
Przemyśl
17:50
Rzeszów
19:05
Tarnów
20:40
Kraków
21:50
Katowice
23:50
Opole
01:30
21 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:45
20 paź
04:40
21 paź
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
107,10
18:45
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
04:40
21 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:15
20 paź
04:40
21 paź
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
107,10
18:15
20 paź
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
04:40
21 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
20 paź
04:50
21 paź
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
110,00
18:30
20 paź
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
04:50
21 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
20 paź
05:00
21 paź
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
102,00
17:00
20 paź
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Dw. PKS, ul. P. Skargi
Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Dworzec PKS, ul. 1 Maja, stan. 1
05:00
21 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:45
20 paź
05:30
21 paź
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
,
Kupić za
122,34
18:45
20 paź
Lwów
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
05:30
21 paź
Wrocław
,
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:15
20 paź
05:30
21 paź
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
,
Kupić za
122,34
18:15
20 paź
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
05:30
21 paź
Wrocław
,
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
20 paź
06:00
21 paź
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
130,00
19:30
20 paź
Lwów
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
06:00
21 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
20 paź
07:20
21 paź
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
91,80
19:00
20 paź
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
07:20
21 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:15
20 paź
07:20
21 paź
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
91,80
18:15
20 paź
Lwów
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
07:20
21 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
20 paź
07:30
21 paź
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
120,00
21:20
20 paź
Lwów
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
07:30
21 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
20 paź
08:20
21 paź
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
113,26
22:30
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
23:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
01:25
Rzeszów
03:55
Kraków
05:25
Katowice
06:55
Opole
08:20
21 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:45
20 paź
08:20
21 paź
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
110,00
21:45
20 paź
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
08:20
21 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
20 paź
08:20
21 paź
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
110,00
22:30
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
08:20
21 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
20 paź
08:30
21 paź
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
107,10
20:00
20 paź
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
08:30
21 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:20
20 paź
09:00
21 paź
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
100,00
23:20
20 paź
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
09:00
21 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:40
20 paź
09:45
21 paź
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
90,00
23:40
20 paź
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
09:45
21 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:10
20 paź
10:30
21 paź
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
105,00
22:10
20 paź
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
10:30
21 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
20 paź
12:00
21 paź
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
95,59
23:00
20 paź
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
Rzeszów
04:45
Dębica
05:30
Tarnów
07:00
Kraków
07:30
Kraków
09:00
Katowice
09:30
Gliwice
10:30
Opole
12:00
21 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
20 paź
12:10
21 paź
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
100,00
21:30
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
12:10
21 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Wrocław
Do miasta Lwów
Z miasta Wrocław
Odwrotny kierunek:

Bus Lwów - Wrocław

Stary Ratusz, Pałac Królewski, Panorama Racławicka – to niewielki ułamek dorobku architektonicznego, który czeka odwiedzających Wrocław. Zanim jednak dotrzemy na miejsce, warto odpowiednio zaplanować wyjazd i dokonać rezerwacji biletów z wyprzedzeniem.

Nasza oferta obejmuje codziennie połączenia autokarowe na trasie Lwów – Wrocław (poranne, wieczorne, nocne). Rozkład jazdy dostępny jest za pośrednictwem wyszukiwarki BUSFOR, a zakup biletu odbywa się dzięki systemowi rezerwacji i płatności on-line.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami, poradami turystycznymi i kodami rabatowymi w zakładce BLOG.