Rozkład jazdy PKS Lwów – Wrocław

01:30
23 kwi
11:00
23 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
WROCLAW, Dworzec - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .9
Kupić za
199,00
01:30
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
11:00
23 kwi
Wrocław
WROCLAW, Dworzec - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .9
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:00
23 kwi
12:05
23 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
110,19
02:00
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
03:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
Kraków
08:55
Katowice
12:05
23 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:00
23 kwi
13:00
23 kwi
LWIW, D.A. ul. Chernivetska 21, przy Pizza Napoletana
WROCLAW, Dworzec autobusowy - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1
Kupić za
161,00
05:00
23 kwi
Lwów
LWIW, D.A. ul. Chernivetska 21, przy Pizza Napoletana
13:00
23 kwi
Wrocław
WROCLAW, Dworzec autobusowy - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:50
23 kwi
13:30
23 kwi
LWIW, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
WROCLAW, Dworzec - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .11
Kupić za
200,00
02:50
23 kwi
Lwów
LWIW, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
13:30
23 kwi
Wrocław
WROCLAW, Dworzec - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
04:15
23 kwi
14:00
23 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
89,53
04:15
23 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
05:50
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
09:30
Kraków
11:00
Katowice
14:00
23 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:40
23 kwi
14:00
23 kwi
LWIW, Dworzec Autobusowy 8, ul. Dvirtseva 1
WROCLAW, Dworzec autobusowy - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1
Kupić za
190,00
03:40
23 kwi
Lwów
LWIW, Dworzec Autobusowy 8, ul. Dvirtseva 1
14:00
23 kwi
Wrocław
WROCLAW, Dworzec autobusowy - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:10
23 kwi
15:55
23 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
WROCLAW, Dworzec - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .11
Kupić za
180,00
07:10
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
15:55
23 kwi
Wrocław
WROCLAW, Dworzec - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
04:10
23 kwi
16:00
23 kwi
LWIW, Dworzec Autobusowy 8, ul. Dvirtseva 1
WROCLAW, Dworzec. - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .10
Kupić za
210,00
04:10
23 kwi
Lwów
LWIW, Dworzec Autobusowy 8, ul. Dvirtseva 1
LWIW
16:00
23 kwi
Wrocław
WROCLAW, Dworzec. - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .10
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
04:40
23 kwi
16:00
23 kwi
LWIW, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
WROCLAW, Dworzec. - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .10
Kupić za
210,00
04:40
23 kwi
Lwów
LWIW, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
LWIW
16:00
23 kwi
Wrocław
WROCLAW, Dworzec. - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .10
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
23 kwi
17:55
23 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
WROCLAW, Dworzec - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .9
Kupić za
180,00
07:50
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
17:55
23 kwi
Wrocław
WROCLAW, Dworzec - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .9
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:20
23 kwi
19:50
23 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
89,53
00:20
23 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
00:45
Żółkiew
01:25
Czerwonohrad
02:05
Nowowołyńsk
02:25
Włodzimierz Wołyński
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:35
Zamość
07:40
Lublin
10:00
Radom
11:25
Kielce
13:15
Kraków
14:55
Katowice
16:35
Zabrze
16:50
Gliwice
18:20
Opole
19:50
23 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
23 kwi
20:00
23 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
WROCLAW, Dworzec autobusowy - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1
Kupić za
180,00
09:45
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
20:00
23 kwi
Wrocław
WROCLAW, Dworzec autobusowy - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:15
23 kwi
22:00
23 kwi
LWIW, Dworzec Autobusowy 8, ul. Dvirtseva 1
WROCLAW, Dworzec. - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .10
Kupić za
180,00
10:15
23 kwi
Lwów
LWIW, Dworzec Autobusowy 8, ul. Dvirtseva 1
LWIW
22:00
23 kwi
Wrocław
WROCLAW, Dworzec. - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .10
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:45
23 kwi
22:00
23 kwi
LWIW, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
WROCLAW, Dworzec. - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .10
Kupić za
180,00
10:45
23 kwi
Lwów
LWIW, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
LWIW
22:00
23 kwi
Wrocław
WROCLAW, Dworzec. - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .10
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:20
23 kwi
22:05
23 kwi
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
112,94
12:20
23 kwi
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
13:40
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
15:20
Rzeszów
17:40
Kraków
18:55
Katowice
20:40
Opole
22:05
23 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
23 kwi
22:10
23 kwi
LWIW, ul.Stryjska109 zatoczka trolejbusowa przed Dworcem
WROCLAW, Dworzec autobusowy - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1
Kupić za
180,00
10:30
23 kwi
Lwów
LWIW, ul.Stryjska109 zatoczka trolejbusowa przed Dworcem
22:10
23 kwi
Wrocław
WROCLAW, Dworzec autobusowy - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
23 kwi
01:10
24 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
120,50
14:00
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
01:10
24 kwi
Wrocław
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
23 kwi
01:20
24 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
90,00
14:00
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
01:20
24 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
23 kwi
01:30
24 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
Kupić za
112,39
13:00
23 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
14:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
15:50
Przemyśl
17:50
Rzeszów
19:05
Tarnów
20:40
Kraków
21:50
Katowice
23:50
Opole
01:30
24 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
23 kwi
01:30
24 kwi
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
136,57
13:00
23 kwi
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
01:30
24 kwi
Wrocław
  • Autobus
  • МАН_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
23 kwi
01:45
24 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
110,00
13:00
23 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
01:45
24 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
23 kwi
01:50
24 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
99,17
18:20
23 kwi
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
19:20
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:10
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
22:55
Kraków
01:50
24 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
23 kwi
01:50
24 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
95,00
18:20
23 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
01:50
24 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
23 kwi
01:55
24 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
95,00
18:20
23 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
01:55
24 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
23 kwi
03:30
24 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
99,17
18:20
23 kwi
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
19:40
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:35
Rzeszów
23:50
Kraków
01:05
Katowice
02:25
Opole
03:30
24 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:15
23 kwi
04:40
24 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
117,15
18:15
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
04:40
24 kwi
Wrocław
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
23 kwi
05:00
24 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
99,18
17:00
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
18:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:15
Rzeszów
00:15
Kraków
01:50
Katowice
03:35
Opole
05:00
24 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
23 kwi
05:00
24 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
92,56
15:20
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
05:00
24 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
23 kwi
05:00
24 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
90,00
17:00
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
05:00
24 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:40
23 kwi
05:20
24 kwi
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
99,03
19:40
23 kwi
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
20:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:10
Kraków
02:20
Katowice
05:20
24 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Siedzenia o podwyższonym komforcie
  • Siedzenia rozsuwane na szerokość
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Wspólny system audio dla całego autobusu
  • System wideo wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
19:40
23 kwi
05:20
24 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
99,00
19:40
23 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
05:20
24 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:15
23 kwi
05:30
24 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
96,42
18:15
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
18:30
Lwów
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:10
Rzeszów
01:00
Kraków
01:20
Kraków
02:20
Katowice
04:00
Opole
05:30
24 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
23 kwi
05:30
24 kwi
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
96,42
18:45
23 kwi
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:10
Rzeszów
01:00
Kraków
01:20
Kraków
02:20
Katowice
04:00
Opole
05:30
24 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:15
23 kwi
05:30
24 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
111,59
18:15
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
05:30
24 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
23 kwi
05:30
24 kwi
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
111,59
18:45
23 kwi
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
05:30
24 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
23 kwi
05:35
24 kwi
Stacja kolejowa "Central" (w pobliżu bagażnika), plac Pałacowy; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
137,74
18:30
23 kwi
Lwów
Stacja kolejowa "Central" (w pobliżu bagażnika), plac Pałacowy; dom 1
20:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:05
Kraków
02:15
Katowice
05:35
24 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • SCANIA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
23 kwi
06:20
24 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
99,17
18:30
23 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
20:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
22:20
Rzeszów
23:50
Tarnów
01:20
Kraków
02:50
Katowice
04:50
Opole
06:20
24 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:15
23 kwi
07:20
24 kwi
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
99,18
18:15
23 kwi
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Lwów
21:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:30
Rzeszów
01:00
Tarnów
02:30
Kraków
04:05
Katowice
05:50
Opole
07:20
24 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
23 kwi
07:20
24 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
99,18
19:30
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
21:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:30
Rzeszów
01:00
Tarnów
02:30
Kraków
04:05
Katowice
05:50
Opole
07:20
24 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
23 kwi
07:20
24 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
90,00
19:30
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
18:15
DA-8, pl. Dworcowy
07:20
24 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:15
23 kwi
07:20
24 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
120,50
18:15
23 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
07:20
24 kwi
Wrocław
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
23 kwi
07:20
24 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
120,50
19:30
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
07:20
24 kwi
Wrocław
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
23 kwi
08:00
24 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
104,14
21:15
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
21:45
Lwów
23:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:50
Kraków
05:10
Katowice
08:00
24 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
23 kwi
08:00
24 kwi
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
104,14
22:00
23 kwi
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
23:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:50
Kraków
05:10
Katowice
08:00
24 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
23 kwi
08:00
24 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
90,00
21:15
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
22:00
DA, pl. Dwirtsewa 1
08:00
24 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
23 kwi
08:00
24 kwi
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
120,50
22:00
23 kwi
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
08:00
24 kwi
Wrocław
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
23 kwi
08:10
24 kwi
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
99,17
22:05
23 kwi
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Rzeszów
02:25
Tarnów
03:50
Kraków
05:20
Katowice
06:55
Opole
08:10
24 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
23 kwi
08:10
24 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
105,00
22:05
23 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
21:30
Dw. Autobusowy, ul. Stryis'ka 109
08:10
24 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
23 kwi
08:10
24 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
105,00
22:05
23 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
08:10
24 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
23 kwi
08:20
24 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
96,41
22:10
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
23:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
Kraków
05:20
Katowice
08:20
24 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
23 kwi
08:20
24 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
114,91
22:10
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
08:20
24 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • НЕОПЛАН(46)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
23 kwi
08:20
24 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
125,00
20:00
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
08:20
24 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
23 kwi
08:30
24 kwi
LWIW, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
WROCLAW, Dworzec. - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .10
Kupić za
190,00
20:50
23 kwi
Lwów
LWIW, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
08:30
24 kwi
Wrocław
WROCLAW, Dworzec. - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .10
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
23 kwi
08:55
24 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
99,17
22:00
23 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
23:20
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:00
Kraków
06:25
Opole
08:55
24 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
23 kwi
09:00
24 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
101,93
20:50
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
19:20
Stryj
22:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:40
Rzeszów
02:15
Tarnów
03:55
Kraków
05:30
Katowice
07:30
Opole
09:00
24 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
23 kwi
09:00
24 kwi
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
93,25
22:30
23 kwi
Lwów
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
22:50
Lwów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Rzeszów
04:30
Kraków
06:00
Katowice
09:00
24 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
23 kwi
09:00
24 kwi
Stacja kolejowa "Central" (w pobliżu bagażnika), plac Pałacowy; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
93,25
23:00
23 kwi
Lviv railway station
Stacja kolejowa "Central" (w pobliżu bagażnika), plac Pałacowy; dom 1
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Rzeszów
04:30
Kraków
06:00
Katowice
09:00
24 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
23 kwi
09:00
24 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
Kupić za
110,19
23:20
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
00:20
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
01:10
Przemyśl
02:50
Rzeszów
05:20
Kraków
06:20
Katowice
07:50
Opole
09:00
24 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
23 kwi
09:00
24 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
100,00
23:20
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
09:00
24 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
23 kwi
09:00
24 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
100,00
23:20
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
09:00
24 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
23 kwi
09:00
24 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
117,97
20:50
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
09:00
24 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
23 kwi
09:30
24 kwi
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
Kupić za
93,25
21:00
23 kwi
Lwów
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Rzeszów
03:55
Kraków
05:25
Katowice
07:00
Opole
09:30
24 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
23 kwi
10:25
24 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
96,42
22:10
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
23:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
Kraków
06:10
Krakow Balice (lotnisko)
07:20
Katowice
10:25
24 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
23 kwi
10:25
24 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
117,15
22:10
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
10:25
24 kwi
Wrocław
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
23 kwi
10:30
24 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
95,00
22:10
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
10:30
24 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:45
23 kwi
10:45
24 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
96,42
21:45
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:15
Rzeszów
05:45
Kraków
07:15
Katowice
08:20
Gliwice
10:45
24 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:45
23 kwi
10:45
24 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
111,59
21:45
23 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
10:45
24 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:15
23 kwi
11:00
24 kwi
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
82,64
22:15
23 kwi
Lwów
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
00:55
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
06:05
Kraków
11:00
24 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
23 kwi
12:00
24 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
101,24
22:10
23 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
00:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:15
Rzeszów
04:10
Opatów
05:15
Kielce
07:50
Częstochowa
08:45
Lubliniec
09:50
Opole
10:50
Brzeg
12:00
24 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
23 kwi
12:00
24 kwi
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
89,61
23:00
23 kwi
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
Rzeszów
04:45
Dębica
05:30
Tarnów
07:00
Kraków
07:30
Kraków
09:00
Katowice
09:30
Gliwice
10:30
Opole
12:00
24 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
23 kwi
12:10
24 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
100,00
22:10
23 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
12:10
24 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Wrocław
Do miasta Lwów
Odwrotny kierunek:

Bus Lwów - Wrocław

Stary Ratusz, Pałac Królewski, Panorama Racławicka – to niewielki ułamek dorobku architektonicznego, który czeka odwiedzających Wrocław. Zanim jednak dotrzemy na miejsce, warto odpowiednio zaplanować wyjazd i dokonać rezerwacji biletów z wyprzedzeniem.

Nasza oferta obejmuje codziennie połączenia autokarowe na trasie Lwów – Wrocław (poranne, wieczorne, nocne). Rozkład jazdy dostępny jest za pośrednictwem wyszukiwarki BUSFOR, a zakup biletu odbywa się dzięki systemowi rezerwacji i płatności on-line.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami, poradami turystycznymi i kodami rabatowymi w zakładce BLOG.