Rozkład jazdy PKS Lwów – Wrocław

14:00
19 lut
01:10
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
Kupić za
115,75
14:00
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
01:10
20 lut
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
19 lut
01:20
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
90,00
14:00
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
01:20
20 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
19 lut
01:20
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
Kupić za
90,00
14:00
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
CHORTKIV
TERNOPIL
LWIW
RZESZÓW
KRAKÓW
KATOWICE
WROCŁAW
JELENIA GÓRA
LIBEREC
MLADA BOLESLAV
01:20
20 lut
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
19 lut
01:30
20 lut
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
Kupić za
107,96
13:00
19 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
14:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
15:50
Przemyśl
17:50
Rzeszów
19:05
Tarnów
20:40
Kraków
21:50
Katowice
23:50
Opole
01:30
20 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
19 lut
01:30
20 lut
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
Kupić za
131,19
13:00
19 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
01:30
20 lut
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
  • Autobus
  • МАН_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
19 lut
01:45
20 lut
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
Kupić za
110,00
13:00
19 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
MYKOLAIV
ODESSA
UMAN
VINNICA
VINNICA
LETYCHIV
CHMELNIZKI
VOLOCHYSK
PODVOLOCHISK
TERNOPIL
ZOLOCHIV
LWIW
PRZEMYŚL
RZESZÓW
TARNÓW
KRAKÓW
KATOWICE
OPOLE
WROCŁAW
LESZNO
01:45
20 lut
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
19 lut
01:50
20 lut
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
95,26
18:20
19 lut
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
19:20
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:10
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
22:55
Kraków
01:50
20 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
19 lut
01:50
20 lut
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
100,00
18:20
19 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
01:50
20 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
19 lut
01:50
20 lut
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
Kupić za
100,00
18:20
19 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
MYKOLAIV
VOZNESENSK
YUZHNOUKRAINSK
PERVOMAISK
UMAN
VINNICA
CHMELNIZKI
TERNOPIL
LWIW
KRAKÓW
WROCŁAW
LESZNO
POZNAŃ
GORZÓW WIELKOPOLSKI
01:50
20 lut
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
19 lut
01:55
20 lut
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
100,00
18:20
19 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
01:55
20 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
19 lut
03:30
20 lut
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
95,26
18:20
19 lut
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
19:40
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:35
Rzeszów
23:50
Kraków
01:05
Katowice
02:25
Opole
03:30
20 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
19 lut
03:30
20 lut
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
Kupić za
100,00
18:20
19 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
MYKOLAIV
VOZNESENSK
YUZHNOUKRAINSK
PERVOMAISK
UMAN
VINNICA
CHMELNIZKI
TERNOPIL
LWIW
RZESZÓW
KRAKÓW
KATOWICE
OPOLE
WROCŁAW
LEGNICA
LUBIN
NOWA SÓL
ZIELONA GÓRA
ŚWIEBODZIN
GORZÓW WIELKOPOLSKI
03:30
20 lut
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
19 lut
05:00
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
90,00
17:00
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
05:00
20 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
19 lut
05:00
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
Kupić za
90,00
17:00
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
KRAKÓW
KATOWICE
OPOLE
05:00
20 lut
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:15
19 lut
05:30
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
Kupić za
107,19
18:15
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
05:30
20 lut
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
19 lut
05:30
20 lut
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
Kupić za
107,19
18:45
19 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
05:30
20 lut
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
19 lut
06:20
20 lut
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
95,26
18:30
19 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
20:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
22:20
Rzeszów
23:50
Tarnów
01:20
Kraków
02:50
Katowice
04:50
Opole
06:20
20 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
19 lut
07:20
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
90,00
19:30
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
18:15
DA-8, pl. Dworcowy
07:20
20 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:15
19 lut
07:20
20 lut
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
Kupić za
115,75
18:15
19 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
07:20
20 lut
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
19 lut
07:20
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
Kupić za
115,75
19:30
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
07:20
20 lut
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
19 lut
08:10
20 lut
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
95,26
22:05
19 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Rzeszów
02:25
Tarnów
03:50
Kraków
05:20
Katowice
06:55
Opole
08:10
20 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
19 lut
08:10
20 lut
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
100,00
22:05
19 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
08:10
20 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
19 lut
08:10
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
105,00
21:30
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
22:05
Dw. Autobusowy 8, al. Dworcowa 1
08:10
20 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
19 lut
08:20
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
92,61
22:10
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
23:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
Kraków
05:20
Katowice
08:20
20 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
19 lut
08:20
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
86,00
22:10
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
23:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
Kraków
05:20
Katowice
08:20
20 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
19 lut
09:00
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
86,00
20:50
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
19:20
Stryj
22:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:40
Rzeszów
02:15
Tarnów
03:55
Kraków
05:30
Katowice
07:30
Opole
09:00
20 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
19 lut
09:00
20 lut
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
89,57
22:30
19 lut
Lwów
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
22:50
Lwów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Rzeszów
04:30
Kraków
06:00
Katowice
09:00
20 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
19 lut
09:00
20 lut
Stacja kolejowa "Central" (w pobliżu bagażnika), plac Pałacowy; dom 1
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
89,57
23:00
19 lut
Lviv railway station
Stacja kolejowa "Central" (w pobliżu bagażnika), plac Pałacowy; dom 1
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Rzeszów
04:30
Kraków
06:00
Katowice
09:00
20 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
19 lut
09:00
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
Kupić za
105,84
23:20
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
00:20
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
01:10
Przemyśl
02:50
Rzeszów
05:20
Kraków
06:20
Katowice
07:50
Opole
09:00
20 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
19 lut
09:00
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
Kupić za
100,00
23:20
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
KOLOMYJA
IVANO-FRANKIVSK
KALUSH
DOLYNA
STRYJ
LWIW
PRZEMYŚL
RZESZÓW
KRAKÓW
KATOWICE
OPOLE
09:00
20 lut
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
19 lut
09:00
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
Kupić za
93,24
20:50
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
09:00
20 lut
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
  • Autobus
  • СЕТРА
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
19 lut
10:25
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
92,61
22:10
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
23:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
Kraków
06:10
Krakow Balice (lotnisko)
07:20
Katowice
10:25
20 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:45
19 lut
10:45
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
Kupić za
91,87
21:45
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
10:45
20 lut
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:15
19 lut
10:55
20 lut
Przystanek autobusowy Lwów, Przystanek autobusowy Lwów
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
Kupić za
110,00
22:15
19 lut
Lwów
Przystanek autobusowy Lwów, Przystanek autobusowy Lwów
MUROVANI KURYLIVTSI
KAMYANETS-PODILSKY
CHORTKIV
TERNOPIL
LWIW
KRAKÓW
10:55
20 lut
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:15
19 lut
11:00
20 lut
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
79,38
22:15
19 lut
Lwów
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
00:55
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
06:05
Kraków
11:00
20 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
19 lut
12:00
20 lut
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
89,61
23:00
19 lut
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
Rzeszów
04:45
Dębica
05:30
Tarnów
07:00
Kraków
07:30
Kraków
09:00
Katowice
09:30
Gliwice
10:30
Opole
12:00
20 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
19 lut
12:00
20 lut
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
Kupić za
88,00
23:00
19 lut
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
CHMELNIZKI
TERNOPIL
LWIW
KYIV
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
PRZEMYŚL
JAROSŁAW
PRZEWORSK
ŁAŃCUT
RZESZÓW
DĘBICA
TARNÓW
KRAKÓW
KRAKÓW
KATOWICE
GLIWICE
OPOLE
12:00
20 lut
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Wrocław
Do miasta Lwów
Odwrotny kierunek:

Bus Lwów - Wrocław

Stary Ratusz, Pałac Królewski, Panorama Racławicka – to niewielki ułamek dorobku architektonicznego, który czeka odwiedzających Wrocław. Zanim jednak dotrzemy na miejsce, warto odpowiednio zaplanować wyjazd i dokonać rezerwacji biletów z wyprzedzeniem.

Nasza oferta obejmuje codziennie połączenia autokarowe na trasie Lwów – Wrocław (poranne, wieczorne, nocne). Rozkład jazdy dostępny jest za pośrednictwem wyszukiwarki BUSFOR, a zakup biletu odbywa się dzięki systemowi rezerwacji i płatności on-line.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami, poradami turystycznymi i kodami rabatowymi w zakładce BLOG.