Bilety autobusowe

Lwów - Wrocław

od 76 zł, 20 wrz

Rozkład jazdy PKS Lwów – Wrocław

00:30
13 gru
w drodze 12 godz. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

12:00
13 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

91
00:30
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
01:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
Rzeszów
07:00
Kraków
08:45
Katowice
12:00
13 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:00
13 gru
w drodze 14 godz. 15 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

19:15
13 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

77
06:00
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
08:55
Jarosław
10:10
Rzeszów
11:55
Tarnów
13:50
Kraków
15:20
Katowice
16:30
Gliwice
17:10
Strzelce Opolskie
17:50
Opole
19:15
13 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
13 gru
w drodze 12 godz. 50 min

Lwów

Przystanek, ul. Kuznevycha 2

19:50
13 gru

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

114
08:00
13 gru
Lwów
Przystanek, ul. Kuznevycha 2
19:50
13 gru
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:10
13 gru
w drodze 10 godz. 55 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

21:05
13 gru

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

100
11:10
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
21:05
13 gru
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
13 gru
w drodze 11 godz. 35 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

21:05
13 gru

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

100
10:30
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:05
13 gru
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:50
13 gru
w drodze 14 godz. 40 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

22:30
13 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

112
08:50
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
14:10
Lublin
17:20
Warszawa
19:20
Łódź
22:30
13 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
13 gru
w drodze 12 godz. 10 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

01:10
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

101
14:00
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
15:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:00
Kraków
22:35
Katowice
01:10
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
13 gru
w drodze 13 godz. 45 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

01:45
14 gru

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

95
13:00
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
01:45
14 gru
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
13 gru
w drodze 08 godz. 30 min

Lviv railway station

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

01:50
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

101
18:20
13 gru
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
19:20
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:10
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
22:55
Kraków
01:50
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
13 gru
w drodze 10 godz. 10 min

Lviv railway station

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

03:30
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

101
18:20
13 gru
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
19:40
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:35
Rzeszów
23:50
Kraków
01:05
Katowice
02:25
Opole
03:30
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
13 gru
w drodze 13 godz. 00 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

05:00
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

101
17:00
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:15
Kraków
01:50
Katowice
03:35
Opole
05:00
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:40
13 gru
w drodze 10 godz. 40 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

05:20
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

98
19:40
13 gru
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
20:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:10
Kraków
02:20
Katowice
05:20
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:15
13 gru
w drodze 12 godz. 15 min

Lwów

Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109

05:30
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

98
18:15
13 gru
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
18:30
Lwów
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:10
Rzeszów
01:00
Kraków
01:20
Kraków
02:20
Katowice
04:00
Opole
05:30
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:45
13 gru
w drodze 11 godz. 45 min

Lviv railway station

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

05:30
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

98
18:45
13 gru
Lviv railway station
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:10
Rzeszów
01:00
Kraków
01:20
Kraków
02:20
Katowice
04:00
Opole
05:30
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
13 gru
w drodze 11 godz. 25 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

05:55
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

112
19:30
13 gru
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
19:55
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
01:50
Kraków
03:00
Katowice
03:30
Gliwice
04:55
Opole
05:55
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
13 gru
w drodze 13 godz. 00 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

06:00
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

92
18:00
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
20:15
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:05
Rzeszów
00:30
Kraków
00:55
Lotnisko Krakow Balice (KRK)
02:50
Katowice
04:25
Opole
06:00
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
13 gru
w drodze 12 godz. 50 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

06:20
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

101
18:30
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
20:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
22:20
Rzeszów
23:50
Tarnów
01:20
Kraków
02:50
Katowice
04:50
Opole
06:20
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
13 gru
w drodze 15 godz. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

06:30
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

97
16:00
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:45
Rzeszów
01:10
Kraków
02:40
Katowice
06:30
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
13 gru
w drodze 12 godz. 10 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

06:30
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

89
19:20
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
19:45
Lwów
20:50
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Rzeszów
01:00
Kraków
02:30
Katowice
06:30
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:50
13 gru
w drodze 11 godz. 40 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), Dvirtseva ploshcha 1

06:30
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

89
19:50
13 gru
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), Dvirtseva ploshcha 1
19:45
Lwów
20:50
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Rzeszów
01:00
Kraków
02:30
Katowice
06:30
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
13 gru
w drodze 14 godz. 20 min

Lviv railway station

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

07:20
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

101
18:00
13 gru
Lviv railway station
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
18:50
Lwów
21:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:30
Rzeszów
02:30
Kraków
04:05
Katowice
05:50
Opole
07:20
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
13 gru
w drodze 13 godz. 20 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

07:20
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

101
19:00
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:30
Rzeszów
02:30
Kraków
04:05
Katowice
05:50
Opole
07:20
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
13 gru
w drodze 11 godz. 10 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

07:30
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

89
21:20
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
22:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
Kraków
04:30
Katowice
07:30
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:10
13 gru
w drodze 12 godz. 50 min

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

08:00
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

93
20:10
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
20:30
Lwów
21:40
Jaworów
22:15
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:45
Jarosław
00:50
Rzeszów
03:30
Kraków
04:50
Katowice
06:30
Opole
08:00
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra 315
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
13 gru
w drodze 12 godz. 20 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

08:00
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

93
20:40
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
20:30
Lwów
21:40
Jaworów
22:15
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:45
Jarosław
00:50
Rzeszów
03:30
Kraków
04:50
Katowice
06:30
Opole
08:00
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra 315
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:15
13 gru
w drodze 11 godz. 45 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

08:00
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

106
21:15
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:45
Lwów
23:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:50
Kraków
05:10
Katowice
08:00
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
13 gru
w drodze 11 godz. 00 min

Lviv railway station

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

08:00
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

106
22:00
13 gru
Lviv railway station
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
23:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:50
Kraków
05:10
Katowice
08:00
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
13 gru
w drodze 13 godz. 20 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

08:20
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

112
20:00
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Kraków
04:50
Katowice
06:40
Opole
08:20
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
13 gru
w drodze 10 godz. 50 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

08:20
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

105
22:30
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
23:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
01:25
Rzeszów
03:55
Kraków
05:25
Katowice
06:55
Opole
08:20
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
13 gru
w drodze 13 godz. 10 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

09:00
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

104
20:50
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
19:20
Stryj
22:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:40
Rzeszów
02:15
Tarnów
03:55
Kraków
05:30
Katowice
07:30
Opole
09:00
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:40
13 gru
w drodze 10 godz. 55 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

09:35
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

98
23:40
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Kraków
05:30
Lotnisko Krakow Balice (KRK)
06:40
Katowice
08:10
Opole
09:35
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:40
13 gru
w drodze 12 godz. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

10:10
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

98
22:40
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
03:25
Rzeszów
05:20
Kraków
07:00
Katowice
08:50
Opole
10:10
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:40
13 gru
w drodze 13 godz. 45 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

10:25
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

98
21:40
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:40
Kraków
06:10
Lotnisko Krakow Balice (KRK)
07:20
Katowice
10:25
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:15
13 gru
w drodze 13 godz. 45 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

11:00
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

84
22:15
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
00:55
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
06:05
Kraków
11:00
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
13 gru
w drodze 15 godz. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

12:00
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

103
21:30
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:15
Rzeszów
04:10
Opatów
05:15
Kielce
07:50
Częstochowa
08:45
Lubliniec
09:50
Opole
10:50
Brzeg
12:00
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
13 gru
w drodze 14 godz. 00 min

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

12:00
14 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

96
23:00
13 gru
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
Rzeszów
04:45
Dębica
05:30
Tarnów
07:00
Kraków
07:30
Kraków
09:00
Katowice
09:30
Gliwice
10:30
Opole
12:00
14 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Wrocław
Do miasta Lwów
Z miasta Wrocław
Odwrotny kierunek:

Bus Lwów - Wrocław

Stary Ratusz, Pałac Królewski, Panorama Racławicka – to niewielki ułamek dorobku architektonicznego, który czeka odwiedzających Wrocław. Zanim jednak dotrzemy na miejsce, warto odpowiednio zaplanować wyjazd i dokonać rezerwacji biletów z wyprzedzeniem.

Nasza oferta obejmuje codziennie połączenia autokarowe na trasie Lwów – Wrocław (poranne, wieczorne, nocne). Rozkład jazdy dostępny jest za pośrednictwem wyszukiwarki BUSFOR, a zakup biletu odbywa się dzięki systemowi rezerwacji i płatności on-line.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami, poradami turystycznymi i kodami rabatowymi w zakładce BLOG.