Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Lwów - Wrocław

od 80 zł, 18 lis

Rozkład jazdy PKS Lwów – Wrocław

00:40
18 gru
w drodze 11 godz. 30 min

Lwów

Lwów, Lwów, Przystanek Komunikacji Miejskiej ul. Stryjska 109 (obok D.A.)

11:10
18 gru

Wrocław

Wrocław, Wrocław, Dworzec Autobusowy ul. Sucha 1

105
00:40
18 gru
Lwów
Lwów, Lwów, Przystanek Komunikacji Miejskiej ul. Stryjska 109 (obok D.A.)
17:20
Winnica, Szosa Chmielnicka 147
19:30
Chmielnicki, Dworzec Autobusowy AC Winnickia Szosa 23
21:00
Wołoczyska, Dworzec Autobusowy ul. Niezależności 30
21:30
Podwołoczyska, Dworzec Autobusowy ul. Tarnopolska 15a
22:30
Tarnopol, Dworzec Autobusowy ul. Żywowa 7
00:40
Lwów, Przystanek Komunikacji Miejskiej ul. Stryjska 109 (obok D.A.)
03:40
Rzeszów, Dworzec Autobusowy
05:05
Tarnów, Dworzec Autobusowy
06:20
Kraków, ul. Bosacka 18
07:40
Katowice, Dworzec Autobusowy
09:30
Opole, ul. 1 Maja 4
11:10
18 gru
Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dworzec Autobusowy ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
02:00
18 gru
w drodze 11 godz. 05 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

12:05
18 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

118
02:00
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
Kraków
08:55
Katowice
12:05
18 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
04:15
18 gru
w drodze 10 godz. 45 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

14:00
18 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

96
04:15
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
05:50
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:30
Kraków
11:00
Katowice
14:00
18 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
18 gru
w drodze 12 godz. 10 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

18:40
18 gru

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

102
07:30
18 gru
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
18:40
18 gru
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:00
18 gru
w drodze 14 godz. 15 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

19:15
18 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

81
06:00
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
08:55
Jarosław
10:10
Rzeszów
11:55
Tarnów
13:50
Kraków
15:20
Katowice
16:30
Gliwice
17:10
Strzelce Opolskie
17:50
Opole
19:15
18 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
18 gru
w drodze 11 godz. 25 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

23:55
18 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

103
13:30
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
17:50
Rzeszów
20:20
Kraków
21:20
Katowice
23:55
18 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
18 gru
w drodze 13 godz. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

01:30
19 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

139
13:00
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
14:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
15:50
Przemyśl
17:50
Rzeszów
19:05
Tarnów
20:40
Kraków
21:50
Katowice
23:50
Opole
01:30
19 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:15
18 gru
w drodze 14 godz. 45 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

05:00
19 gru

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

134
15:15
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
05:00
19 gru
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
18 gru
w drodze 13 godz. 00 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

05:00
19 gru

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

102
17:00
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
05:00
19 gru
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:40
18 gru
w drodze 10 godz. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

05:10
19 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec Autobusowy, ul. Joannitów 13

103
19:40
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
20:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
01:00
Kraków
02:10
Katowice
05:10
19 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec Autobusowy, ul. Joannitów 13
  • Autobus
  • Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.widening_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_usb
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.beverages
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.individual_lighting
19:40
18 gru
w drodze 10 godz. 40 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

05:20
19 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

103
19:40
18 gru
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
20:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:10
Kraków
02:20
Katowice
05:20
19 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.widening_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_usb
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.beverages
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.individual_lighting
18:15
18 gru
w drodze 12 godz. 15 min

Lwów

Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109

05:30
19 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

132
18:15
18 gru
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
18:30
Lwów
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:10
Rzeszów
01:00
Kraków
01:20
Kraków
02:20
Katowice
04:00
Opole
05:30
19 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:45
18 gru
w drodze 11 godz. 45 min

Lviv railway station

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

05:30
19 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

132
18:45
18 gru
Lviv railway station
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:10
Rzeszów
01:00
Kraków
01:20
Kraków
02:20
Katowice
04:00
Opole
05:30
19 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
18 gru
w drodze 12 godz. 50 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

05:50
19 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

110
18:00
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:20
Lwów
20:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:30
Kraków
02:00
Katowice
04:00
Opole
05:50
19 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
18 gru
w drodze 12 godz. 20 min

Lviv railway station

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

05:50
19 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

110
18:30
18 gru
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
20:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:30
Kraków
02:00
Katowice
04:00
Opole
05:50
19 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
18 gru
w drodze 11 godz. 25 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

05:55
19 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

118
19:30
18 gru
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
19:55
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
01:50
Kraków
03:00
Katowice
03:30
Gliwice
04:55
Opole
05:55
19 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
18 gru
w drodze 12 godz. 50 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

06:20
19 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

118
18:30
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
20:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
22:20
Rzeszów
23:50
Tarnów
01:20
Kraków
02:50
Katowice
04:50
Opole
06:20
19 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
18 gru
w drodze 12 godz. 10 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

06:30
19 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

94
19:20
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
19:45
Lwów
20:50
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Rzeszów
01:00
Kraków
02:30
Katowice
06:30
19 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:50
18 gru
w drodze 11 godz. 40 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), Dvirtseva ploshcha 1

06:30
19 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

94
19:50
18 gru
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), Dvirtseva ploshcha 1
19:45
Lwów
20:50
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Rzeszów
01:00
Kraków
02:30
Katowice
06:30
19 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
18 gru
w drodze 11 godz. 05 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

08:10
19 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

106
22:05
18 gru
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Rzeszów
02:25
Tarnów
03:50
Kraków
05:20
Katowice
06:55
Opole
08:10
19 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
18 gru
w drodze 13 godz. 20 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

08:20
19 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

118
20:00
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Kraków
04:50
Katowice
06:40
Opole
08:20
19 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
18 gru
w drodze 10 godz. 50 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

08:20
19 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

125
22:30
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
23:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
01:25
Rzeszów
03:55
Kraków
05:25
Katowice
06:55
Opole
08:20
19 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
18 gru
w drodze 11 godz. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

09:00
19 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

100
22:30
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
22:50
Lwów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Rzeszów
04:30
Kraków
06:00
Katowice
09:00
19 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
18 gru
w drodze 11 godz. 00 min

Lviv railway station

Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), Dvirtseva ploshcha 1

09:00
19 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

100
23:00
18 gru
Lviv railway station
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), Dvirtseva ploshcha 1
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Rzeszów
04:30
Kraków
06:00
Katowice
09:00
19 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:20
18 gru
w drodze 10 godz. 40 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

09:00
19 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

125
23:20
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:20
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
01:10
Przemyśl
02:50
Rzeszów
05:20
Kraków
06:20
Katowice
07:50
Opole
09:00
19 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
18 gru
w drodze 13 godz. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

09:30
19 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

100
21:00
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Rzeszów
03:55
Kraków
05:25
Katowice
07:00
Opole
09:30
19 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:40
18 gru
w drodze 10 godz. 55 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

09:35
19 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

103
23:40
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Kraków
06:40
Katowice
08:10
Opole
09:35
19 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:40
18 gru
w drodze 13 godz. 45 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

10:25
19 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

118
21:40
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:40
Kraków
06:10
Lotnisko Kraków Balice
07:20
Katowice
10:25
19 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:15
18 gru
w drodze 13 godz. 45 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

11:00
19 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

103
22:15
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
00:55
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
06:05
Kraków
11:00
19 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
18 gru
w drodze 15 godz. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

12:00
19 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

123
21:30
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:15
Rzeszów
04:10
Opatów
05:15
Kielce
07:50
Częstochowa
08:45
Lubliniec
09:50
Opole
10:50
Brzeg
12:00
19 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
18 gru
w drodze 14 godz. 00 min

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

12:00
19 gru

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

96
23:00
18 gru
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
Rzeszów
04:45
Dębica
05:30
Tarnów
07:00
Kraków
07:30
Kraków
09:00
Katowice
09:30
Gliwice
10:30
Opole
12:00
19 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Wrocław
Do miasta Lwów
Z miasta Wrocław
Podróż powrotna:

Bus Lwów - Wrocław

Stary Ratusz, Pałac Królewski, Panorama Racławicka – to niewielki ułamek dorobku architektonicznego, który czeka odwiedzających Wrocław. Zanim jednak dotrzemy na miejsce, warto odpowiednio zaplanować wyjazd i dokonać rezerwacji biletów z wyprzedzeniem.

Nasza oferta obejmuje codziennie połączenia autokarowe na trasie Lwów – Wrocław (poranne, wieczorne, nocne). Rozkład jazdy dostępny jest za pośrednictwem wyszukiwarki BUSFOR, a zakup biletu odbywa się dzięki systemowi rezerwacji i płatności on-line.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami, poradami turystycznymi i kodami rabatowymi w zakładce BLOG.