Rozkład jazdy PKS Lwów – Wrocław

00:30
11:15
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Port Lotniczy Wrocław, ulica Graniczna 190
110,97
00:30
13 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
11:15
13 gru
Wrocław
Port Lotniczy Wrocław, ulica Graniczna 190
  • Autobus
  • МАН_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:10
11:40
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
100,00
01:10
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
11:40
13 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
02:00
12:15
120,58
02:00
13 gru
Lwów
12:15
13 gru
Wrocław
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
19:05
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
77,28
08:00
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
09:15
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
10:35
Przemyśl
11:00
Jarosław
11:55
Rzeszów
13:20
Tarnów
14:40
Kraków
16:00
Katowice
19:05
13 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
19:05
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
92,00
08:00
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
19:05
13 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
19:30
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
,
95,90
07:30
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
08:50
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
11:30
Rzeszów
14:40
Kraków
16:20
Katowice
19:30
13 gru
Wrocław
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
19:30
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Tymczasowy Dw. PKS, ul. Joannitów 13
100,00
07:30
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
19:30
13 gru
Wrocław
Tymczasowy Dw. PKS, ul. Joannitów 13
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
19:35
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Port Lotniczy Wrocław, ulica Graniczna 190
89,44
08:00
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
19:35
13 gru
Wrocław
Port Lotniczy Wrocław, ulica Graniczna 190
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
23:55
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec PKS, Peron 1-11, ul. Sucha 4
90,00
13:30
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:55
13 gru
Wrocław
Dworzec PKS, Peron 1-11, ul. Sucha 4
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
01:20
14 gru
DA, ul. Stryjska 109
Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
90,00
14:00
13 gru
Lwów
DA, ul. Stryjska 109
01:20
14 gru
Wrocław
Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
01:30
14 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
100,32
13:00
13 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
14:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
15:50
Przemyśl
17:50
Rzeszów
19:05
Tarnów
20:40
Kraków
21:50
Katowice
23:50
Opole
01:30
14 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
01:30
14 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Port Lotniczy Wrocław, ulica Graniczna 190
121,92
13:00
13 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
01:30
14 gru
Wrocław
Port Lotniczy Wrocław, ulica Graniczna 190
  • Autobus
  • МАН_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
01:45
14 gru
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
110,00
13:00
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
01:45
14 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
01:50
14 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
98,35
18:20
13 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
19:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:50
14 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
01:50
14 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
88,52
18:20
13 gru
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
19:20
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:10
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
22:55
Kraków
01:50
14 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
01:50
14 gru
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
ul. Sucha 1/11
100,00
18:20
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
01:50
14 gru
Wrocław
ul. Sucha 1/11
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
01:55
14 gru
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
ul. Sucha 1/11
100,00
18:20
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
01:55
14 gru
Wrocław
ul. Sucha 1/11
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
03:30
14 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
88,52
18:20
13 gru
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
19:40
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:35
Rzeszów
23:50
Kraków
01:05
Katowice
02:25
Opole
03:30
14 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
05:00
14 gru
DA, ul. Stryjska 109
DW. PKS, ul. Sucha 1/11
90,00
17:00
13 gru
Lwów
DA, ul. Stryjska 109
05:00
14 gru
Wrocław
DW. PKS, ul. Sucha 1/11
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:40
05:20
14 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
77,28
19:40
13 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
20:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:10
Kraków
02:20
Katowice
05:20
14 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Komfortowe siedzenia
  • Siedzenia rozkładane
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • System audio wspólny dla całego autobusu
  • System video wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
19:40
05:20
14 gru
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
90,00
19:40
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
05:20
14 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:15
05:30
14 gru
Zatrzymaj się w pobliżu dworca autobusowego, ulica Stryjskaja; dom 109
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
77,28
18:15
13 gru
Lwów
Zatrzymaj się w pobliżu dworca autobusowego, ulica Stryjskaja; dom 109
18:30
Lwów
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:10
Rzeszów
01:00
Kraków
01:20
Kraków
02:20
Katowice
04:00
Opole
05:30
14 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
05:30
14 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
77,28
18:45
13 gru
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:10
Rzeszów
01:00
Kraków
01:20
Kraków
02:20
Katowice
04:00
Opole
05:30
14 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:15
05:30
14 gru
,
95,94
18:15
13 gru
Lwów
,
05:30
14 gru
Wrocław
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
05:30
14 gru
,
95,94
18:45
13 gru
Lwów
,
05:30
14 gru
Wrocław
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
05:50
14 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
ZOB, Sucha str. 1-11
110,00
18:30
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
05:50
14 gru
Wrocław
ZOB, Sucha str. 1-11
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
06:15
14 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
95,27
18:40
13 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
19:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:45
Jarosław
21:35
Rzeszów
00:10
Kraków
01:35
Katowice
02:10
Gliwice
03:40
Opole
06:15
14 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
06:15
14 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
113,83
18:00
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
06:15
14 gru
Wrocław
  • Autobus
  • СЕТРА 50
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
06:20
14 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
81,49
18:30
13 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
20:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
22:20
Rzeszów
23:50
Tarnów
01:20
Kraków
02:50
Katowice
04:50
Opole
06:20
14 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:15
07:20
14 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Port Lotniczy Wrocław, ulica Graniczna 190
122,92
18:15
13 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
07:20
14 gru
Wrocław
Port Lotniczy Wrocław, ulica Graniczna 190
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
07:20
14 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Port Lotniczy Wrocław, ulica Graniczna 190
122,92
19:30
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
07:20
14 gru
Wrocław
Port Lotniczy Wrocław, ulica Graniczna 190
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:15
07:20
14 gru
DA-8, pl. Dworcowy
Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
90,00
18:15
13 gru
Lwów
DA-8, pl. Dworcowy
DA, ul. Stryjska 109
07:20
14 gru
Wrocław
Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
08:10
14 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
,
101,16
22:05
13 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Rzeszów
02:25
Tarnów
03:50
Kraków
05:20
Katowice
06:55
Opole
08:10
14 gru
Wrocław
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
08:10
14 gru
Dw. Autobusowy, ul. Stryis'ka 109
Dw. Autobusowy, ul. Sucha 1
105,00
21:30
13 gru
Lwów
Dw. Autobusowy, ul. Stryis'ka 109
08:10
14 gru
Wrocław
Dw. Autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
08:10
14 gru
Dw. Autobusowy, ul. Stryis'ka 109
Dw. Autobusowa, ul. Sucha 1
105,00
21:30
13 gru
Lwów
Dw. Autobusowy, ul. Stryis'ka 109
Dw. Autobusowy 8, al. Dworcowa 1
08:10
14 gru
Wrocław
Dw. Autobusowa, ul. Sucha 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
08:10
14 gru
Dw. Autobusowy 8, pl. Dworcowa 1
Dw. Autobusowy, ul. Sucha 1
105,00
22:05
13 gru
Lwów
Dw. Autobusowy 8, pl. Dworcowa 1
08:10
14 gru
Wrocław
Dw. Autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
08:20
14 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
91,33
20:00
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
21:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Kraków
04:50
Katowice
06:40
Opole
08:20
14 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
08:20
14 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
84,31
22:10
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
Kraków
05:20
Katowice
08:20
14 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
08:20
14 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
91,33
22:30
13 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
23:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
01:25
Rzeszów
03:55
Kraków
05:25
Katowice
06:55
Opole
08:20
14 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
08:20
14 gru
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec PKS, ul. Sucha 1-11
110,00
22:30
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
08:20
14 gru
Wrocław
Dworzec PKS, ul. Sucha 1-11
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:45
08:20
14 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec PKS, ul. Sucha 1-11
110,00
21:45
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
08:20
14 gru
Wrocław
Dworzec PKS, ul. Sucha 1-11
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:35
08:20
14 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Port Lotniczy Wrocław, ulica Graniczna 190
110,97
21:35
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
08:20
14 gru
Wrocław
Port Lotniczy Wrocław, ulica Graniczna 190
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
08:20
14 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Port Lotniczy Wrocław, ulica Graniczna 190
111,06
22:30
13 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
08:20
14 gru
Wrocław
Port Lotniczy Wrocław, ulica Graniczna 190
  • Autobus
  • МАН_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
09:00
14 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
91,33
20:50
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
19:20
Stryj
22:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:40
Rzeszów
02:15
Tarnów
03:55
Kraków
05:30
Katowice
07:30
Opole
09:00
14 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
09:00
14 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
70,25
22:30
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
22:50
Lwów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Rzeszów
04:30
Kraków
06:00
Katowice
09:00
14 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
09:00
14 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
70,25
23:00
13 gru
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Rzeszów
04:30
Kraków
06:00
Katowice
09:00
14 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
09:00
14 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Port Lotniczy Wrocław, ulica Graniczna 190
88,79
20:50
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
09:00
14 gru
Wrocław
Port Lotniczy Wrocław, ulica Graniczna 190
  • Autobus
  • СЕТРА
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:25
09:25
14 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
84,30
23:25
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
00:25
Lwów
01:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:25
Kraków
09:25
14 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
09:30
14 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
70,25
21:00
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Rzeszów
03:55
Kraków
05:25
Katowice
07:00
Opole
09:30
14 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
10:25
14 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
91,33
22:10
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
Kraków
06:10
Krakow Balice (lotnisko)
07:20
Katowice
10:25
14 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
10:30
14 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
95,00
22:10
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
10:30
14 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
11:00
14 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
98,35
23:40
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
01:35
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:10
Przemyśl
03:50
Rzeszów
06:30
Kraków
07:50
Katowice
09:40
Opole
11:00
14 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
11:00
14 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
100,00
23:40
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
11:00
14 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
12:00
14 gru
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
65,06
23:00
13 gru
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
Rzeszów
04:45
Dębica
05:30
Tarnów
07:00
Kraków
09:00
Katowice
09:30
Gliwice
10:30
Opole
12:00
14 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Lwów – Wrocław

00:20
19:50
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
91,33
00:20
13 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
00:45
Żółkiew
01:25
Czerwonohrad
02:05
Nowowołyńsk
02:25
Włodzimierz Wołyński
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:35
Zamość
07:40
Lublin
10:00
Radom
11:25
Kielce
13:15
Kraków
14:55
Katowice
16:35
Zabrze
16:50
Gliwice
18:20
Opole
19:50
13 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Wrocław
Do miasta Lwów
Odwrotny kierunek:

Bus Lwów - Wrocław

Stary Ratusz, Pałac Królewski, Panorama Racławicka – to niewielki ułamek dorobku architektonicznego, który czeka odwiedzających Wrocław. Zanim jednak dotrzemy na miejsce, warto odpowiednio zaplanować wyjazd i dokonać rezerwacji biletów z wyprzedzeniem.

Nasza oferta obejmuje codziennie połączenia autokarowe na trasie Lwów – Wrocław (poranne, wieczorne, nocne). Rozkład jazdy dostępny jest za pośrednictwem wyszukiwarki BUSFOR, a zakup biletu odbywa się dzięki systemowi rezerwacji i płatności on-line.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami, poradami turystycznymi i kodami rabatowymi w zakładce BLOG.

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.