Bilety autobusowe

Wrocław - Tarnopol

od 91 zł, 19 wrz

Rozkład jazdy PKS Wrocław – Tarnopol

14:20
24 wrz
w drodze 12 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:20
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

100
14:20
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
24 wrz
w drodze 11 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:20
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

110
15:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
24 wrz
w drodze 15 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:45
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

110
11:45
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
24 wrz
w drodze 15 godz. 50 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:50
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

111
11:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:30
Opole
14:20
Katowice
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
24 wrz
w drodze 20 godz. 10 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

04:10
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

103
07:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:20
Opole
10:30
Katowice
12:10
Kraków
14:00
Tarnów
15:40
Rzeszów
17:30
Janów Lubelski
18:50
Zamość
19:50
Hrubieszów
22:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:45
Włodzimierz Wołyński
01:10
Łuck
02:10
Dubno
02:50
Krzemieniec
04:10
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
24 wrz
w drodze 16 godz. 35 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Interparking (blisko dworca autobusowego), ul. Sucha 13

06:15
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

101
12:40
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Interparking (blisko dworca autobusowego), ul. Sucha 13
14:15
Opole
15:55
Katowice
16:40
Lotnisko Krakow Balice (KRK)
17:20
Kraków
19:25
Rzeszów
00:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:05
Lwów
06:15
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
24 wrz
w drodze 15 godz. 50 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:50
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

99
14:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
24 wrz
w drodze 13 godz. 40 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:40
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

132
17:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:30
Opole
20:20
Katowice
21:40
Kraków
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
24 wrz
w drodze 13 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

08:00
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

100
17:30
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:50
Katowice
22:20
Kraków
00:20
Rzeszów
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
Lwów
06:00
Lwów
08:00
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
24 wrz
w drodze 18 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

08:15
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

111
13:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:25
Opole
15:20
Gliwice
15:50
Katowice
17:20
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:05
Dębica
21:05
Rzeszów
21:25
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:00
Przemyśl
00:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
08:15
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
24 wrz
w drodze 17 godz. 05 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:00
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

113
15:55
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:10
Katowice
20:40
Kraków
04:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:25
Lwów
10:00
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:45
24 wrz
w drodze 25 godz. 28 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:13
25 wrz

Tarnopol

,

120
07:45
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:13
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool Altano, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
24 wrz
w drodze 22 godz. 13 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:13
25 wrz

Tarnopol

,

125
11:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:13
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
24 wrz
w drodze 22 godz. 13 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:13
25 wrz

Tarnopol

,

111
11:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:13
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
24 wrz
w drodze 22 godz. 13 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:13
25 wrz

Tarnopol

,

120
11:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:13
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:30
24 wrz
w drodze 21 godz. 43 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:13
25 wrz

Tarnopol

,

120
11:30
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:13
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
24 wrz
w drodze 21 godz. 28 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:13
25 wrz

Tarnopol

,

120
11:45
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:13
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
24 wrz
w drodze 20 godz. 33 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Interparking (blisko dworca autobusowego), ul. Sucha 13

10:13
25 wrz

Tarnopol

,

110
12:40
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Interparking (blisko dworca autobusowego), ul. Sucha 13
10:13
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
24 wrz
w drodze 20 godz. 13 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:13
25 wrz

Tarnopol

,

108
13:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:13
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
24 wrz
w drodze 20 godz. 13 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:13
25 wrz

Tarnopol

,

120
13:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:13
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
24 wrz
w drodze 20 godz. 13 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:13
25 wrz

Tarnopol

,

120
13:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:13
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
24 wrz
w drodze 19 godz. 43 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:13
25 wrz

Tarnopol

,

118
13:30
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:13
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
24 wrz
w drodze 19 godz. 43 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:13
25 wrz

Tarnopol

,

132
13:30
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:13
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
24 wrz
w drodze 19 godz. 13 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:13
25 wrz

Tarnopol

,

121
14:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:13
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
24 wrz
w drodze 19 godz. 03 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:13
25 wrz

Tarnopol

,

120
14:10
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:13
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:45
24 wrz
w drodze 18 godz. 28 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:13
25 wrz

Tarnopol

,

111
14:45
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:13
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
24 wrz
w drodze 17 godz. 13 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:13
25 wrz

Tarnopol

,

118
16:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:13
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
24 wrz
w drodze 15 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

99
18:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
21:10
Katowice
22:50
Kraków
00:50
Rzeszów
05:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
08:05
Lwów
08:35
Lwów
10:20
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
24 wrz
w drodze 14 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

106
19:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
21:45
Katowice
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
Lwów
10:20
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
24 wrz
w drodze 22 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

125
11:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
24 wrz
w drodze 22 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

111
11:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
24 wrz
w drodze 22 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

120
11:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:30
24 wrz
w drodze 21 godz. 50 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

120
11:30
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
24 wrz
w drodze 21 godz. 35 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

120
11:45
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
24 wrz
w drodze 20 godz. 40 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Interparking (blisko dworca autobusowego), ul. Sucha 13

10:20
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

110
12:40
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Interparking (blisko dworca autobusowego), ul. Sucha 13
10:20
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
24 wrz
w drodze 20 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

108
13:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
24 wrz
w drodze 20 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

120
13:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
24 wrz
w drodze 20 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

120
13:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
24 wrz
w drodze 19 godz. 50 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

118
13:30
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
24 wrz
w drodze 19 godz. 50 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

132
13:30
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
24 wrz
w drodze 19 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

121
14:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
24 wrz
w drodze 19 godz. 10 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

120
14:10
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:45
24 wrz
w drodze 18 godz. 35 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

111
14:45
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
24 wrz
w drodze 17 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

118
16:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
24 wrz
w drodze 15 godz. 50 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

110
17:30
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
24 wrz
w drodze 24 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
25 wrz

Tarnopol

,

122
11:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:30
24 wrz
w drodze 23 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
25 wrz

Tarnopol

,

116
11:30
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
24 wrz
w drodze 23 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
25 wrz

Tarnopol

,

116
11:45
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
24 wrz
w drodze 22 godz. 35 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Interparking (blisko dworca autobusowego), ul. Sucha 13

12:15
25 wrz

Tarnopol

,

107
12:40
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Interparking (blisko dworca autobusowego), ul. Sucha 13
12:15
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
24 wrz
w drodze 22 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
25 wrz

Tarnopol

,

104
13:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
24 wrz
w drodze 22 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
25 wrz

Tarnopol

,

116
13:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
24 wrz
w drodze 22 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
25 wrz

Tarnopol

,

116
13:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
24 wrz
w drodze 21 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
25 wrz

Tarnopol

,

114
13:30
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
24 wrz
w drodze 21 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
25 wrz

Tarnopol

,

128
13:30
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
24 wrz
w drodze 21 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
25 wrz

Tarnopol

,

117
14:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
24 wrz
w drodze 21 godz. 05 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
25 wrz

Tarnopol

,

117
14:10
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Mercedes, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:45
24 wrz
w drodze 20 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
25 wrz

Tarnopol

,

107
14:45
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
24 wrz
w drodze 19 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
25 wrz

Tarnopol

,

138
15:30
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
24 wrz
w drodze 19 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
25 wrz

Tarnopol

,

114
16:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
24 wrz
w drodze 17 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
25 wrz

Tarnopol

,

106
17:30
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
24 wrz
w drodze 17 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
25 wrz

Tarnopol

,

106
17:30
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
24 wrz
w drodze 17 godz. 40 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
25 wrz

Tarnopol

,

114
17:35
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
24 wrz
w drodze 16 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
25 wrz

Tarnopol

,

117
19:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
24 wrz
w drodze 15 godz. 55 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
25 wrz

Tarnopol

,

114
19:20
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
24 wrz
w drodze 14 godz. 55 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
25 wrz

Tarnopol

,

112
20:20
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
24 wrz
w drodze 25 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

125
11:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:30
24 wrz
w drodze 24 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

120
11:30
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
24 wrz
w drodze 24 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

120
11:45
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
24 wrz
w drodze 23 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Interparking (blisko dworca autobusowego), ul. Sucha 13

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

110
12:40
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Interparking (blisko dworca autobusowego), ul. Sucha 13
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
24 wrz
w drodze 23 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

108
13:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
24 wrz
w drodze 23 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

120
13:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
24 wrz
w drodze 23 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

120
13:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
24 wrz
w drodze 22 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

118
13:30
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
24 wrz
w drodze 22 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

132
13:30
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
24 wrz
w drodze 22 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

121
14:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
24 wrz
w drodze 21 godz. 50 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

120
14:10
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:45
24 wrz
w drodze 21 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

111
14:45
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
24 wrz
w drodze 20 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

141
15:30
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
24 wrz
w drodze 20 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

118
16:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
24 wrz
w drodze 18 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

110
17:30
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
24 wrz
w drodze 18 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

110
17:30
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
24 wrz
w drodze 18 godz. 25 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

118
17:35
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
24 wrz
w drodze 18 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

116
18:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
24 wrz
w drodze 17 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

120
18:40
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
24 wrz
w drodze 17 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

121
19:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
24 wrz
w drodze 16 godz. 40 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

118
19:20
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
24 wrz
w drodze 15 godz. 40 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

115
20:20
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
24 wrz
w drodze 25 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

123
11:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:30
24 wrz
w drodze 24 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

117
11:30
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
24 wrz
w drodze 24 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

117
11:45
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
24 wrz
w drodze 23 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Interparking (blisko dworca autobusowego), ul. Sucha 13

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

108
12:40
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Interparking (blisko dworca autobusowego), ul. Sucha 13
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
24 wrz
w drodze 23 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

105
13:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
24 wrz
w drodze 23 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

117
13:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
24 wrz
w drodze 23 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

117
13:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
24 wrz
w drodze 22 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

115
13:30
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
24 wrz
w drodze 22 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

129
13:30
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
24 wrz
w drodze 22 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

118
14:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
24 wrz
w drodze 21 godz. 50 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

118
14:10
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Mercedes, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:45
24 wrz
w drodze 21 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

108
14:45
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
24 wrz
w drodze 20 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

139
15:30
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
24 wrz
w drodze 20 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

115
16:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
24 wrz
w drodze 18 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

107
17:30
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
24 wrz
w drodze 18 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

107
17:30
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
24 wrz
w drodze 18 godz. 25 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

115
17:35
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
24 wrz
w drodze 18 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

114
18:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
24 wrz
w drodze 18 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

114
18:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
24 wrz
w drodze 17 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

118
18:40
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
24 wrz
w drodze 17 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

118
19:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
24 wrz
w drodze 16 godz. 40 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

115
19:20
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
24 wrz
w drodze 15 godz. 40 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
25 wrz

Tarnopol

,

112
20:20
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
24 wrz
w drodze 25 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Interparking (blisko dworca autobusowego), ul. Sucha 13

14:55
25 wrz

Tarnopol

,

107
12:40
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Interparking (blisko dworca autobusowego), ul. Sucha 13
14:55
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
24 wrz
w drodze 24 godz. 55 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

14:55
25 wrz

Tarnopol

,

104
13:00
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:55
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
24 wrz
w drodze 24 godz. 25 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

14:55
25 wrz

Tarnopol

,

114
13:30
24 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:55
25 wrz
Tarnopol