Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Wrocław - Tarnopol

od 92 zł, 19 lis

Rozkład jazdy PKS Wrocław – Tarnopol

10:40
21 lis
w drodze 13 godz. 15 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

00:55
22 lis

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

114
10:40
21 lis
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
00:55
22 lis
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
21 lis
w drodze 12 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:20
22 lis

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

100
14:20
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
22 lis
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 lis
w drodze 11 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:20
22 lis

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

110
15:00
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
22 lis
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
21 lis
w drodze 12 godz. 00 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:20
22 lis

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

103
14:20
21 lis
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:20
22 lis
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 lis
w drodze 11 godz. 30 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:30
22 lis

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

103
15:00
21 lis
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:30
22 lis
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
21 lis
w drodze 15 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:45
22 lis

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

110
11:45
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
22 lis
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
21 lis
w drodze 15 godz. 50 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:50
22 lis

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

110
11:00
21 lis
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:50
22 lis
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
21 lis
w drodze 16 godz. 00 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

04:00
22 lis

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

113
11:00
21 lis
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:00
22 lis
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
21 lis
w drodze 15 godz. 50 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:50
22 lis

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

125
14:00
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
22 lis
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
21 lis
w drodze 14 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:40
22 lis

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

116
16:20
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:30
Opole
20:20
Katowice
21:40
Kraków
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
22 lis
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
21 lis
w drodze 13 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

08:00
22 lis

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

93
17:30
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:50
Katowice
22:20
Kraków
00:20
Rzeszów
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
Lwów
06:00
Lwów
08:00
22 lis
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
21 lis
w drodze 18 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

08:15
22 lis

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

111
13:00
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:25
Opole
15:20
Gliwice
15:50
Katowice
17:20
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:05
Dębica
21:05
Rzeszów
21:25
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:00
Przemyśl
00:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
08:15
22 lis
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
21 lis
w drodze 19 godz. 00 min

Wrocław

Dworzec Autobusowy, ul. Joannitów 13

09:00
22 lis

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

140
13:00
21 lis
Wrocław
Dworzec Autobusowy, ul. Joannitów 13
09:00
22 lis
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
21 lis
w drodze 17 godz. 05 min

Wrocław

10:00
22 lis

Tarnopol

118
15:55
21 lis
Wrocław
10:00
22 lis
Tarnopol
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:30
21 lis
w drodze 21 godz. 43 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:13
22 lis

Tarnopol

,

121
11:30
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:13
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
21 lis
w drodze 21 godz. 28 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:13
22 lis

Tarnopol

,

121
11:45
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:13
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:10
21 lis
w drodze 21 godz. 03 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:13
22 lis

Tarnopol

,

153
12:10
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:13
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
21 lis
w drodze 20 godz. 13 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:13
22 lis

Tarnopol

,

109
13:00
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:13
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
21 lis
w drodze 20 godz. 13 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:13
22 lis

Tarnopol

,

121
13:00
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:13
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
21 lis
w drodze 20 godz. 13 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:13
22 lis

Tarnopol

,

121
13:00
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:13
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
21 lis
w drodze 19 godz. 43 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:13
22 lis

Tarnopol

,

123
13:30
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:13
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
21 lis
w drodze 19 godz. 13 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:13
22 lis

Tarnopol

,

138
14:00
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:13
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
21 lis
w drodze 19 godz. 03 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:13
22 lis

Tarnopol

,

121
14:10
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:13
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
21 lis
w drodze 16 godz. 53 min

Wrocław

Wrocław, Wrocław, Dworzec Autobusowy ul. Sucha 1

10:13
22 lis

Tarnopol

,

126
16:20
21 lis
Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dworzec Autobusowy ul. Sucha 1
10:13
22 lis
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:40
21 lis
w drodze 22 godz. 33 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:13
22 lis

Tarnopol

,

129
10:40
21 lis
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:13
22 lis
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
21 lis
w drodze 18 godz. 53 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:13
22 lis

Tarnopol

,

119
14:20
21 lis
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:13
22 lis
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 lis
w drodze 18 godz. 13 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:13
22 lis

Tarnopol

,

119
15:00
21 lis
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:13
22 lis
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
21 lis
w drodze 16 godz. 53 min

Wrocław

,

10:13
22 lis

Tarnopol

,

152
16:20
21 lis
Wrocław
,
10:13
22 lis
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:40
21 lis
w drodze 22 godz. 33 min

Wrocław

,

10:13
22 lis

Tarnopol

,

168
10:40
21 lis
Wrocław
,
10:13
22 lis
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 lis
w drodze 14 godz. 20 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
22 lis

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

100
19:00
21 lis
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
22 lis
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:30
21 lis
w drodze 21 godz. 50 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
22 lis

Tarnopol

,

121
11:30
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
21 lis
w drodze 21 godz. 35 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
22 lis

Tarnopol

,

121
11:45
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:10
21 lis
w drodze 21 godz. 10 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
22 lis

Tarnopol

,

153
12:10
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
21 lis
w drodze 20 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
22 lis

Tarnopol

,

109
13:00
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
21 lis
w drodze 20 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
22 lis

Tarnopol

,

121
13:00
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
21 lis
w drodze 20 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
22 lis

Tarnopol

,

121
13:00
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
21 lis
w drodze 19 godz. 50 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
22 lis

Tarnopol

,

123
13:30
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
21 lis
w drodze 19 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
22 lis

Tarnopol

,

138
14:00
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
21 lis
w drodze 19 godz. 10 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
22 lis

Tarnopol

,

121
14:10
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
21 lis
w drodze 15 godz. 50 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
22 lis

Tarnopol

,

107
17:30
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
21 lis
w drodze 17 godz. 00 min

Wrocław

Wrocław, Wrocław, Dworzec Autobusowy ul. Sucha 1

10:20
22 lis

Tarnopol

,

126
16:20
21 lis
Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dworzec Autobusowy ul. Sucha 1
10:20
22 lis
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:40
21 lis
w drodze 22 godz. 40 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
22 lis

Tarnopol

,

129
10:40
21 lis
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
22 lis
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
21 lis
w drodze 19 godz. 00 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
22 lis

Tarnopol

,

119
14:20
21 lis
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
22 lis
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 lis
w drodze 18 godz. 20 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
22 lis

Tarnopol

,

119
15:00
21 lis
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
22 lis
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
21 lis
w drodze 17 godz. 00 min

Wrocław

,

10:20
22 lis

Tarnopol

,

152
16:20
21 lis
Wrocław
,
10:20
22 lis
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:40
21 lis
w drodze 22 godz. 40 min

Wrocław

,

10:20
22 lis

Tarnopol

,

168
10:40
21 lis
Wrocław
,
10:20
22 lis
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
21 lis
w drodze 13 godz. 50 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

11:10
22 lis

Tarnopol

AC Ul. Anatoliya Zhyvova 7

110
20:20
21 lis
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:10
22 lis
Tarnopol
AC Ul. Anatoliya Zhyvova 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:10
21 lis
w drodze 12 godz. 10 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

11:20
22 lis

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

115
22:10
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
01:40
Kraków
05:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
09:20
Lwów
11:20
22 lis
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:30
21 lis
w drodze 23 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
22 lis

Tarnopol

,

121
11:30
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
21 lis
w drodze 23 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
22 lis

Tarnopol

,

121
11:45
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:10
21 lis
w drodze 23 godz. 05 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
22 lis

Tarnopol

,

153
12:10
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
21 lis
w drodze 22 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
22 lis

Tarnopol

,

109
13:00
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
21 lis
w drodze 22 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
22 lis

Tarnopol

,

121
13:00
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
21 lis
w drodze 22 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
22 lis

Tarnopol

,

121
13:00
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
21 lis
w drodze 21 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
22 lis

Tarnopol

,

123
13:30
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
21 lis
w drodze 21 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
22 lis

Tarnopol

,

138
14:00
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
21 lis
w drodze 21 godz. 05 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
22 lis

Tarnopol

,

121
14:10
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Mercedes, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
21 lis
w drodze 19 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
22 lis

Tarnopol

,

142
15:30
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
21 lis
w drodze 17 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
22 lis

Tarnopol

,

107
17:30
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
21 lis
w drodze 17 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
22 lis

Tarnopol

,

107
17:30
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
21 lis
w drodze 17 godz. 40 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
22 lis

Tarnopol

,

138
17:35
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
21 lis
w drodze 15 godz. 55 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
22 lis

Tarnopol

,

116
19:20
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
21 lis
w drodze 14 godz. 55 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
22 lis

Tarnopol

,

100
20:20
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.widening_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_usb
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.beverages
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.individual_lighting
20:20
21 lis
w drodze 14 godz. 55 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
22 lis

Tarnopol

,

120
20:20
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.widening_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_usb
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.beverages
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.individual_lighting
20:20
21 lis
w drodze 14 godz. 55 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec Autobusowy, ul. Joannitów 13

12:15
22 lis

Tarnopol

,

120
20:20
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec Autobusowy, ul. Joannitów 13
12:15
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.widening_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_usb
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.beverages
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.individual_lighting
16:20
21 lis
w drodze 18 godz. 55 min

Wrocław

Wrocław, Wrocław, Dworzec Autobusowy ul. Sucha 1

12:15
22 lis

Tarnopol

,

126
16:20
21 lis
Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dworzec Autobusowy ul. Sucha 1
12:15
22 lis
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
21 lis
w drodze 20 godz. 55 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
22 lis

Tarnopol

,

119
14:20
21 lis
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
22 lis
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 lis
w drodze 20 godz. 15 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:15
22 lis

Tarnopol

,

119
15:00
21 lis
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:15
22 lis
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
21 lis
w drodze 19 godz. 20 min

Wrocław

12:15
22 lis

Tarnopol

,

131
15:55
21 lis
Wrocław
12:15
22 lis
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
21 lis
w drodze 18 godz. 55 min

Wrocław

,

12:15
22 lis

Tarnopol

,

152
16:20
21 lis
Wrocław
,
12:15
22 lis
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:30
21 lis
w drodze 24 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

120
11:30
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
21 lis
w drodze 24 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

120
11:45
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
21 lis
w drodze 23 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

108
13:00
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
21 lis
w drodze 23 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

120
13:00
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
21 lis
w drodze 23 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

120
13:00
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
21 lis
w drodze 22 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

123
13:30
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
21 lis
w drodze 22 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

138
14:00
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
21 lis
w drodze 21 godz. 50 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

120
14:10
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Mercedes, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
21 lis
w drodze 20 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

141
15:30
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
21 lis
w drodze 18 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

107
17:30
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
21 lis
w drodze 18 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

107
17:30
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
21 lis
w drodze 18 godz. 25 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

138
17:35
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
21 lis
w drodze 17 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

105
18:40
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
21 lis
w drodze 16 godz. 40 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

116
19:20
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
21 lis
w drodze 15 godz. 40 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

100
20:20
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.widening_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_usb
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.beverages
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.individual_lighting
20:20
21 lis
w drodze 15 godz. 40 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

120
20:20
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.widening_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_usb
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.beverages
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.individual_lighting
20:20
21 lis
w drodze 15 godz. 40 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec Autobusowy, ul. Joannitów 13

13:00
22 lis

Tarnopol

,

120
20:20
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec Autobusowy, ul. Joannitów 13
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.widening_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_usb
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.beverages
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.individual_lighting
16:20
21 lis
w drodze 19 godz. 40 min

Wrocław

Wrocław, Wrocław, Dworzec Autobusowy ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

125
16:20
21 lis
Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dworzec Autobusowy ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:30
21 lis
w drodze 24 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

121
11:30
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
21 lis
w drodze 24 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

121
11:45
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:10
21 lis
w drodze 23 godz. 50 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

153
12:10
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
21 lis
w drodze 23 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

109
13:00
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
21 lis
w drodze 23 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

121
13:00
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
21 lis
w drodze 23 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

121
13:00
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
21 lis
w drodze 22 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

123
13:30
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
21 lis
w drodze 22 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

138
14:00
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
21 lis
w drodze 21 godz. 50 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

121
14:10
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
21 lis
w drodze 20 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

142
15:30
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
21 lis
w drodze 18 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

107
17:30
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
21 lis
w drodze 18 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

107
17:30
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
21 lis
w drodze 18 godz. 25 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

138
17:35
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
21 lis
w drodze 17 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

106
18:40
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
21 lis
w drodze 16 godz. 40 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

116
19:20
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
21 lis
w drodze 15 godz. 40 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

100
20:20
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.widening_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_usb
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.beverages
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.individual_lighting
20:20
21 lis
w drodze 15 godz. 40 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

120
20:20
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.widening_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_usb
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.beverages
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.individual_lighting
20:20
21 lis
w drodze 15 godz. 40 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec Autobusowy, ul. Joannitów 13

13:00
22 lis

Tarnopol

,

120
20:20
21 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec Autobusowy, ul. Joannitów 13
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.widening_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_usb
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.beverages
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.individual_lighting
16:20
21 lis
w drodze 19 godz. 40 min

Wrocław

Wrocław, Wrocław, Dworzec Autobusowy ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

126
16:20
21 lis
Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dworzec Autobusowy ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 lis
w drodze 21 godz. 00 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
22 lis

Tarnopol

,

119
15:00
21 lis
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
21 lis
w drodze 20 godz. 05 min

Wrocław

13:00
22 lis

Tarnopol

,

130
15:55
21 lis
Wrocław
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
21 lis
w drodze 20 godz. 05 min

Wrocław

13:00
22 lis

Tarnopol

,

131
15:55
21 lis
Wrocław
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:55
21 lis
w drodze 18 godz. 05 min

Wrocław

13:00
22 lis

Tarnopol

,

126
17:55
21 lis
Wrocław
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:55
21 lis
w drodze 18 godz. 05 min

Wrocław

13:00
22 lis

Tarnopol

,

126
17:55
21 lis
Wrocław
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
21 lis
w drodze 19 godz. 40 min

Wrocław

,

13:00
22 lis

Tarnopol

,

151
16:20
21 lis
Wrocław
,
13:00
22 lis
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket