Rozkład jazdy PKS Wrocław – Tarnopol

10:30
00:30
20 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
110,00
10:30
19 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
11:50
Opole
12:50
Gliwice
13:30
Katowice
14:50
Kraków
19:00
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
20:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:20
Lwów
00:30
20 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Van Hool EOS
14:20
03:20
20 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
96,10
14:20
19 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
20 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
15:00
03:20
20 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
96,10
15:00
19 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
20 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
13:45
03:20
20 paź
WROCŁAW 10, Dw. Autobusowy , ul. Joannitów 13
TERNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Żiwowa 7
100,00
13:45
19 paź
Wrocław
WROCŁAW 10, Dw. Autobusowy , ul. Joannitów 13
GORZÓW WIELKOPOLSKI
ŚWIEBODZIN
ZIELONA GÓRA
NOWA SÓL
LUBIN
LEGNICA
WROCŁAW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
PERVOMAISK
YUZHNOUKRAINSK
VOZNESENSK
MYKOLAIV
03:20
20 paź
Tarnopol
TERNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Żiwowa 7
13:45
03:20
20 paź
ul. Sucha 1/11
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
100,00
13:45
19 paź
Wrocław
ul. Sucha 1/11
03:20
20 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
15:00
03:20
20 paź
ul. Sucha 1/11
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
100,00
15:00
19 paź
Wrocław
ul. Sucha 1/11
03:20
20 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
11:45
03:45
20 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
120,00
11:45
19 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
01:20
Lwów
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
20 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
11:00
04:00
20 paź
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
110,00
11:00
19 paź
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
LEGNICA
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
04:00
20 paź
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
11:45
04:00
20 paź
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
120,00
11:45
19 paź
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
GORZÓW WIELKOPOLSKI
POZNAŃ
LESZNO
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
RZESZÓW
PRZEMYŚL
LWIW
ZOLOCHIV
TERNOPIL
PODVOLOCHISK
VOLOCHYSK
CHMELNIZKI
LETYCHIV
VINNICA
VINNICA
UMAN
ODESSA
MYKOLAIV
04:00
20 paź
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
11:45
04:00
20 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
120,00
11:45
19 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
04:00
20 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
14:00
06:50
20 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
96,10
14:00
19 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
03:40
Lwów
06:50
20 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Setra
14:45
07:05
20 paź
VROTSLAV,
132,41
14:45
19 paź
Wrocław
VROTSLAV,
07:05
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49
14:45
07:10
20 paź
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
TERNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Żiwowa 7
120,00
14:45
19 paź
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
MLADA BOLESLAV
LIBEREC
JELENIA GÓRA
WROCŁAW
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
LWIW
TERNOPIL
CHORTKIV
07:10
20 paź
Tarnopol
TERNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Żiwowa 7
15:00
07:30
20 paź
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
100,00
15:00
19 paź
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
LESZNO
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
PERVOMAISK
YUZHNOUKRAINSK
VOZNESENSK
MYKOLAIV
07:30
20 paź
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
17:00
07:40
20 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
126,87
17:00
19 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
18:30
Opole
20:20
Katowice
21:40
Kraków
23:00
Tarnów
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
20 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan
17:00
07:40
20 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
120,00
17:00
19 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
07:40
20 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
13:00
08:15
20 paź
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
110,00
13:00
19 paź
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
OPOLE
GLIWICE
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
DĘBICA
RZESZÓW
ŁAŃCUT
PRZEWORSK
JAROSŁAW
PRZEMYŚL
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
KYIV
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
08:15
20 paź
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
11:30
10:13
20 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
106,45
11:30
19 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
10:13
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
11:45
10:13
20 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
127,29
11:45
19 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
10:13
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
13:00
10:13
20 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
105,29
13:00
19 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
10:13
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_26
13:00
10:13
20 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
106,45
13:00
19 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
10:13
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
13:30
10:13
20 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
131,55
13:30
19 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
10:13
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
14:00
10:13
20 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
110,18
14:00
19 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
10:13
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
14:10
10:13
20 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
122,59
14:10
19 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
10:13
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_26
16:00
10:13
20 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
113,39
16:00
19 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
10:13
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
13:30
10:13
20 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
117,29
13:30
19 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
10:13
20 paź
Tarnopol
12:00
10:13
20 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
107,29
12:00
19 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
10:13
20 paź
Tarnopol
17:00
10:13
20 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
127,29
17:00
19 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
10:13
20 paź
Tarnopol
16:00
10:13
20 paź
DWORZEC PKS ul. Sucha 1-11
122,29
16:00
19 paź
Wrocław
DWORZEC PKS ul. Sucha 1-11
10:13
20 paź
Tarnopol
11:45
10:13
20 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
127,29
11:45
19 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
10:13
20 paź
Tarnopol
13:45
10:13
20 paź
ul. Sucha 1/11
117,29
13:45
19 paź
Wrocław
ul. Sucha 1/11
10:13
20 paź
Tarnopol
15:00
10:13
20 paź
ul. Sucha 1/11
117,29
15:00
19 paź
Wrocław
ul. Sucha 1/11
10:13
20 paź
Tarnopol
13:30
10:13
20 paź
VROTSLAV,
136,19
13:30
19 paź
Wrocław
VROTSLAV,
10:13
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, ЕТАЛОН_26
14:45
10:13
20 paź
VROTSLAV,
132,22
14:45
19 paź
Wrocław
VROTSLAV,
10:13
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49, ЕТАЛОН_26
16:00
10:13
20 paź
,
121,45
16:00
19 paź
Wrocław
,
10:13
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, ЕТАЛОН_26
16:00
10:13
20 paź
,
121,45
16:00
19 paź
Wrocław
,
10:13
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, ЕТАЛОН_26
11:30
10:13
20 paź
136,45
11:30
19 paź
Wrocław
10:13
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
11:00
10:13
20 paź
149,68
11:00
19 paź
Wrocław
10:13
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
13:00
10:13
20 paź
136,45
13:00
19 paź
Wrocław
10:13
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
11:00
10:13
20 paź
149,35
11:00
19 paź
Wrocław
10:13
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
11:00
10:13
20 paź
149,35
11:00
19 paź
Wrocław
10:13
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
13:00
10:13
20 paź
133,81
13:00
19 paź
Wrocław
10:13
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
15:00
10:13
20 paź
128,26
15:00
19 paź
Wrocław
10:13
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
12:00
10:13
20 paź
131,74
12:00
19 paź
Wrocław
10:13
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
11:00
10:13
20 paź
131,74
11:00
19 paź
Wrocław
10:13
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), ЕТАЛОН_26
14:10
10:13
20 paź
156,32
14:10
19 paź
Wrocław
10:13
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), ЕТАЛОН_26
13:30
10:13
20 paź
149,68
13:30
19 paź
Wrocław
10:13
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
11:45
10:13
20 paź
149,68
11:45
19 paź
Wrocław
10:13
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
17:00
10:13
20 paź
131,74
17:00
19 paź
Wrocław
10:13
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
14:45
10:13
20 paź
126,52
14:45
19 paź
Wrocław
10:13
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Mercedes (51 seats), ЕТАЛОН_26
14:00
10:13
20 paź
129,87
14:00
19 paź
Wrocław
10:13
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Mercedes (50 seats), ЕТАЛОН_26
16:00
10:13
20 paź
162,97
16:00
19 paź
Wrocław
10:13
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
11:30
10:20
20 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
106,45
11:30
19 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
10:20
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
11:45
10:20
20 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
127,29
11:45
19 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
10:20
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
13:00
10:20
20 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
105,29
13:00
19 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
10:20
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_30
13:00
10:20
20 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
106,45
13:00
19 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
10:20
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_30
13:30
10:20
20 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
131,55
13:30
19 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
10:20
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
14:00
10:20
20 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
110,18
14:00
19 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
10:20
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
14:10
10:20
20 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
122,59
14:10
19 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
10:20
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_30
16:00
10:20
20 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
113,39
16:00
19 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
10:20
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_30
13:30
10:20
20 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
117,29
13:30
19 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
10:20
20 paź
Tarnopol
12:00
10:20
20 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
107,29
12:00
19 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
10:20
20 paź
Tarnopol
17:00
10:20
20 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
127,29
17:00
19 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
10:20
20 paź
Tarnopol
16:00
10:20
20 paź
DWORZEC PKS ul. Sucha 1-11
122,29
16:00
19 paź
Wrocław
DWORZEC PKS ul. Sucha 1-11
10:20
20 paź
Tarnopol
11:45
10:20
20 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
127,29
11:45
19 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
10:20
20 paź
Tarnopol
13:45
10:20
20 paź
ul. Sucha 1/11
117,29
13:45
19 paź
Wrocław
ul. Sucha 1/11
10:20
20 paź
Tarnopol
15:00
10:20
20 paź
ul. Sucha 1/11
117,29
15:00
19 paź
Wrocław
ul. Sucha 1/11
10:20
20 paź
Tarnopol
13:30
10:20
20 paź
VROTSLAV,
136,19
13:30
19 paź
Wrocław
VROTSLAV,
10:20
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, ЕТАЛОН_30
14:45
10:20
20 paź
VROTSLAV,
132,22
14:45
19 paź
Wrocław
VROTSLAV,
10:20
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49, ЕТАЛОН_30
16:00
10:20
20 paź
,
121,45
16:00
19 paź
Wrocław
,
10:20
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, ЕТАЛОН_30
16:00
10:20
20 paź
,
121,45
16:00
19 paź
Wrocław
,
10:20
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, ЕТАЛОН_30
11:30
10:20
20 paź
136,45
11:30
19 paź
Wrocław
10:20
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
11:00
10:20
20 paź
149,68
11:00
19 paź
Wrocław
10:20
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
13:00
10:20
20 paź
136,45
13:00
19 paź
Wrocław
10:20
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
11:00
10:20
20 paź
149,35
11:00
19 paź
Wrocław
10:20
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
11:00
10:20
20 paź
149,35
11:00
19 paź
Wrocław
10:20
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
13:00
10:20
20 paź
133,81
13:00
19 paź
Wrocław
10:20
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
15:00
10:20
20 paź
128,26
15:00
19 paź
Wrocław
10:20
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
12:00
10:20
20 paź
131,74
12:00
19 paź
Wrocław
10:20
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_30
11:00
10:20
20 paź
131,74
11:00
19 paź
Wrocław
10:20
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), ЕТАЛОН_30
14:10
10:20
20 paź
156,32
14:10
19 paź
Wrocław
10:20
20 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), ЕТАЛОН_30
13:30
10:20
20 paź
149,68