Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Tarnopol w 2019 rok roku

17:30
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 14 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:20
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 14 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:00
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 16 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:25
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 15 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
14:20
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 13 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, nie
19:00
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 15 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:00
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 14 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
12:40
Interparking (blisko dworca autobusowego), ul. Sucha 13
w drodze 17 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
12:40
Interparking (blisko dworca autobusowego), ul. Sucha 13
w drodze 17 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
10:40
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 14 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 26.01, 31.01, 05.02, 10.02, 15.02...
14:20
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 12 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, pią, sob, nie
10:40
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 14 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 25.01, 28.01, 30.01, 02.02...
11:00
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 15 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
14:45
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 16 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
15:00
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 12 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:40
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 15 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:00
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 17 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, sob
11:00
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 16 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:40
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 15 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:00
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 19 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:15
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 12 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 22.01, 23.01, 25.01, 26.01, 28.01...
22:10
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 13 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 22.01, 25.01, 28.01, 31.01...
17:00
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 12 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:05
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 14 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:00
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 15 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 22.01, 23.01, 24.01, 27.01, 28.01...
19:00
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 15 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 25.01, 26.01, 30.01, 31.01, 04.02...
11:45
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 16 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:45
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 15 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, nie
15:40
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 14 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
10:30
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 14 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
15:00
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 11 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, pią, sob, nie
13:00
Dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
w drodze 19 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, nie
10:30
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 14 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
18:00
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 17 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
10:40
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 13 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:55
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
10:40
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 14 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 25.01, 28.01, 30.01, 02.02...
10:30
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 13 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:30
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
15:55
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 17 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Tarnopol w 2019 rok roku

Codziennie
17:30
14 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

08:00
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

89,01 
17:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
04:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
06:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
08:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Setra (Free)
Codziennie
20:20
14 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:30
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

97,82 
20:10
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:30
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
23:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
04:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
10:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Wygodne siedzenia
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Przewoźnik oferuje wodę i inne napoje
  • Rozkładane siedzenia
  • Porty USB
  • Wspólny system wideo dla całego autobusu
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TocoBus
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
14:00
16 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:50
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

97,96 
13:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
17:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:20
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
21:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
03:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:50
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Setra
  • Oceniono na 3.7 z 5Na podstawie 16 opinii
  • Punktualność
    3
  • Stan techniczny
    3.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
wto, pią
16:25
15 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

08:10
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

97,96 
16:15
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
19:25
Gliwice
Centrum handlowe - Rybnicka, ul. Rybnicka
19:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
00:50
Jarosław
Jarosław, Jarosław
01:25
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
05:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
07:05
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
08:10
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Svistun B.R.
  • SETRA S 215 HD
pon, śro, czw, pią, nie
14:20
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

100,00 
14:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
Tarnopol, Ukraina, Tarnopolski
22:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
19:00
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

100,00 
18:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Iveco 391E(free)
W poniedziałki
19:00
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

100,00 
19:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
W poniedziałki
12:40
17 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Interparking (blisko dworca autobusowego), ul. Sucha 13

06:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

100,20 
12:30
Wrocław
Interparking (blisko dworca autobusowego), ul. Sucha 13
14:15
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:40
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
17:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:40
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:05
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:15
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternopilske ATP 16127
  • Neoplan 116
wto, sob
12:40
17 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Interparking (blisko dworca autobusowego), ul. Sucha 13

06:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

100,20 
12:30
Wrocław
Interparking (blisko dworca autobusowego), ul. Sucha 13
14:15
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:40
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
17:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:40
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:05
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:15
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternopilske ATP 16127
  • Neoplan 116 (53)free
26.01, 31.01, 05.02, 10.02, 15.02...
10:40
14 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

00:55
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

101,74 
10:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:35
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec autobusowy Rzeszów, ul. Artura Grottgera 16
18:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
00:55
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.
  • NEOPLAN N116
pon, wto, czw, pią, sob, nie
14:20
12 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

103,00 
14:20
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
23.01, 25.01, 28.01, 30.01, 02.02...
10:40
14 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

00:55
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

110,00 
10:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
22:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:55
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • Van Hool 915(free)
W poniedziałki
11:00
15 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:50
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

110,00 
11:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:50
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KOZAK EXPRESS
pon, pią
14:45
16 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:45
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

110,00 
14:15
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
04:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:45
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Van Hool 2(free)
Codziennie
15:00
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

110,00 
14:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:55
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
15:40
15 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:25
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

110,00 
15:40
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:25
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:40
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
19:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:45
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
22:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:25
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
04:25
Horodok
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
04:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Stepana Bandery 3
07:25
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans Sp.z.o.o.
  • Setra S 315 НDH
wto, pią, sob
19:00
17 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:50
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

110,00 
18:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
21:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:50
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
01:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
09:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
12:50
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
11:00
16 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:50
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

110,08 
10:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:50
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Neoplan 116
Codziennie
15:40
15 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:25
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

110,08 
15:40
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:25
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:40
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
19:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:45
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
22:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:25
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
04:25
Horodok
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
04:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Stepana Bandery 3
07:25
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.
  • Setra S 315 НDH
Codziennie
13:00
19 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

08:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

111,00 
13:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:25
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:20
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
15:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
17:20
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
17:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:20
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
20:05
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
21:05
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
21:25
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
21:50
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
22:20
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
00:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
08:15
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Skhidno-Evropeyska podorozh
  • Van Hool (Free)
22.01, 23.01, 25.01, 26.01, 28.01...
16:15
12 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:45
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

111,96 
15:45
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
03:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:45
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com
  • Mercedes
22.01, 25.01, 28.01, 31.01...
22:10
13 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

11:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

115,00 
22:10
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
01:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
09:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
11:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vatsak S.V.
  • VANHOOL T-815 (С)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
17:00
12 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:40
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

115,72 
17:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
20:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
03:40
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
07:40
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.
  • Neoplan
Codziennie
13:05
14 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:10
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

117,00 
13:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:25
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:05
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:10
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan
22.01, 23.01, 24.01, 27.01, 28.01...
19:00
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

118,95 
18:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
02:20
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
  • Oceniono na 3.9 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.7
25.01, 26.01, 30.01, 31.01, 04.02...
19:00
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

118,95 
18:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
02:20
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kopansky І.І.
  • Iveco 391E(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
11:45
16 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:45
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

120,00 
11:35
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:25
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
15:15
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
16:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:30
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
19:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:35
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
01:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:40
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
03:45
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
pon, nie
11:45
15 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

04:00
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

120,00 
11:45
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
pon, czw
15:40
14 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

127,43 
15:40
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ФОП ПАЛЬКО ВАЛЕНТИНА АНАТОЛІЇВНА
  • КЛАС ЛЮКС
wto, czw, sob
10:30
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

00:30
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

130,00 
10:20
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
13:30
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
20:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mitchenko S.M.
  • Van Hool EOS
pon, wto, czw, pią, sob, nie
15:00
11 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:30
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

133,90 
15:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
pon, wto, śro, czw, nie
13:00
19 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13

09:00
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

139,53 
13:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
09:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Galan Maryan Viktorovych PE
wto, czw, sob
10:30
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

00:30
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

140,00 
10:20
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
13:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
22:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro
  • Neoplan
wto, pią
18:00
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

11:00
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

140,28 
18:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:30
Opole
Zajazd u Dziadka, ul. Strzelecka 55
21:55
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
22:05
Kraków
Przystanek, Al. Zygmunta Krasińskiego 14
05:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
08:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
11:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternopilske ATP 16127
  • Neoplan 116
pon, śro
10:40
13 godz. 15 min w drodze

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

00:55

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

144,20 
10:40
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
00:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
23.01, 25.01, 28.01, 30.01, 02.02...
10:40
14 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

00:55
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

145,54 
10:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:40
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
22:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:55
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
W poniedziałki
10:30
13 godz. 0 min w drodze

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

00:30

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

150,00 
10:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
00:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WEZUN
W poniedziałki
15:55
17 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:00
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

150,00 
15:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Tarnopol
Do miasta Wrocław
Z miasta Tarnopol
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!