Bilety autobusowe

Warszawa - Wrocław

od 57 zł, 22 paź

Rozkład jazdy PKS Warszawa – Wrocław

08:15
20 paź
w drodze 07 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

15:20
20 paź

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

58
08:15
20 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
09:25
Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
09:55
Tomaszów Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
10:50
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
11:20
Bełchatów, ul. Sienkiewicza
12:05
Osjaków
12:40
Wieluń, Dworzec Autobusowy
13:20
Wieruszów, Dworzec Autobusowy
13:40
Kępno, Dworzec Autobusowy
14:05
Syców, Dworzec Autobusowy
14:35
Oleśnica, Dworzec Autobusowy
15:20
Wrocław, Dworzec Autobusowy
17:05
Ząbkowice Śląskie
17:35
Kłodzko,Dworzec Autobusowy
17:40
Kłodzko, Przedmieście
17:55
Polanica-Zdrój, Dworzec Autobusowy 01
18:05
Szczytna, Skrzyżowanie
18:15
Duszniki-Zdrój, Z.E.M.
18:30
Kudowa-Zdrój, Dworzec Kolejowy
15:20
20 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
20 paź
w drodze 06 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:30
21 paź

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

58
22:00
20 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:15
Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
23:50
Tomaszów Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
00:25
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
00:50
Bełchatów, ul. Sienkiewicza
01:35
Osjaków
02:20
Wieluń, Dworzec Autobusowy
02:55
Wieruszów, Dworzec Autobusowy
03:10
Kępno, Dworzec Autobusowy
03:30
Syców, Dworzec Autobusowy
04:00
Oleśnica, Dworzec Autobusowy
04:30
Wrocław, Dworzec Autobusowy
05:15
Środa Śląska
05:55
Legnica, Dworzec Autobusowy
06:25
Jawor, Dworzec Autobusowy
06:55
Bolków, ul. Niepodległości
07:10
Mysłów, Droga Krajowa 68/41
07:15
Kaczorów, Droga Krajowa 70/39
07:25
Jelenia Góra, ul. Paderewskiego
07:28
Jelenia Góra, Dworzec Autobusowy
07:50
Cieplice Śłąskie-Zdrój, ul. Dworcowa
08:00
Piechowice Średnie
08:05
Szklarska Poręba, Wodospad
04:30
21 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Wrocław
Do miasta Warszawa
Z miasta Wrocław