Rozkład jazdy PKS Warszawa – Wrocław

08:15
15:20
Warszawa, Dworzec Zachodni
Wrocław, Dworzec Autobusowy
50,00
08:15
20 paź
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
09:25
Rawa Mazowiecka
09:55
Tomaszów Mazowiecki
10:50
Piotrków Trybunalski
11:20
Bełchatów
12:05
Osjaków
12:40
Wieluń
13:20
Wieruszów
13:40
Kępno
14:05
Syców
14:35
Oleśnica
15:20
Wrocław
17:05
Ząbkowice Śląskie
17:35
Kłodzko
17:40
Kłodzko
17:55
Polanica-Zdrój
18:05
Szczytna
18:15
Duszniki-Zdrój
18:30
Kudowa-Zdrój
15:20
20 paź
Wrocław
Wrocław, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
12:00
19:35
Warszawa, Dworzec Zachodni
Wrocław, Dworzec Autobusowy
57,00
12:00
20 paź
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
12:08
Warszawa
12:50
Mszczonów
13:10
Babsk
13:20
Rawa Mazowiecka
13:41
Czerniewice
13:59
Tomaszów Mazowiecki
14:15
Tomaszów Mazowiecki
14:30
Wolbórz
14:32
Wolbórz
14:38
Proszenie
14:37
Piotrków Trybunalski
14:51
Piotrków Trybunalski
15:37
Bełchatów
15:41
Bełchatów
15:50
Kluki
16:00
Szczerców
16:10
Rusiec
16:17
Mierzynów
16:22
Chorzyna
16:28
Osjaków
16:48
Wieluń
17:45
Wieruszów
17:59
Kępno
18:25
Syców
19:00
Oleśnica
19:20
Wrocław
19:30
Wrocław
19:35
20 paź
Wrocław
Wrocław, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
22:00
04:30
21 paź
Warszawa, Dworzec Zachodni
Wrocław, Dworzec Autobusowy
50,00
22:00
20 paź
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
23:15
Rawa Mazowiecka
23:50
Tomaszów Mazowiecki
00:25
Piotrków Trybunalski
00:50
Bełchatów
01:35
Osjaków
02:20
Wieluń
02:55
Wieruszów
03:10
Kępno
03:30
Syców
04:00
Oleśnica
04:30
Wrocław
05:15
Środa Śląska
05:55
Legnica
06:25
Jawor
06:55
Bolków
07:10
Mysłów
07:15
Kaczorów
07:25
Jelenia Góra
07:28
Jelenia Góra
07:50
Cieplice Śląskie-Zdrój
08:00
Piechowice
08:05
Szklarska Poręba
04:30
21 paź
Wrocław
Wrocław, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Wrocław
Z miasta Wrocław

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.