Bilety autobusowe

Wrocław - Warszawa

od 52 zł, 20 wrz

Rozkład jazdy PKS Wrocław – Warszawa

00:10
20 wrz
w drodze 06 godz. 30 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:40
20 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

53
00:10
20 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:35
Szklarska Poręba, Wodospad
20:40
Piechowice Średnie
20:50
Cieplice Śłąskie-Zdrój, ul. Sobieszowska
21:00
Jelenia Góra, Dworzec Autobusowy
21:15
Jelenia Góra, ul. Bacewicz
21:30
Kaczorów, Droga Krajowa 70/39
21:35
Mysłów, Droga Krajowa 68/41
21:50
Bolków, ul. Niepodległości
22:15
Jawor, Dworzec Autobusowy
22:40
Legnica, Dworzec Autobusowy
23:25
Środa Śląska
00:10
Wrocław, Dworzec Autobusowy
00:40
Oleśnica, Dworzec Autobusowy
01:10
Syców, Dworzec Autobusowy
01:30
Kępno, Dworzec Autobusowy
01:45
Wieruszów, Dworzec Autobusowy
02:20
Wieluń, Dworzec Autobusowy
02:40
Osjaków
03:50
Bełchatów, ul. Sienkiewicza
04:15
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
04:50
Tomaszów Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
05:25
Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
06:40
20 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
20 wrz
w drodze 07 godz. 10 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:55
20 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

53
11:45
20 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:40
Kudowa-Zdrój, ul. Główna
08:50
Duszniki-Zdrój, Z.E.M.
09:00
Szczytna, Skrzyżowanie
09:10
Polanica-Zdrój, Dworzec Autobusowy 01
09:25
Kłodzko, Przedmieście
09:30
Kłodzko,Dworzec Autobusowy
10:05
Ząbkowice Śląskie
11:15
Wrocław, Dworzec Autobusowy
12:25
Oleśnica, Dworzec Autobusowy
13:00
Syców, Dworzec Autobusowy
13:25
Kępno, Dworzec Autobusowy
13:45
Wieruszów, Dworzec Autobusowy
14:25
Wieluń, Dworzec Autobusowy
14:45
Osjaków
15:55
Bełchatów, ul. Sienkiewicza
16:25
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
17:10
Tomaszów Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
17:50
Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
18:55
20 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Warszawa
Do miasta Wrocław
Z miasta Warszawa