Rozkład jazdy PKS Wrocław – Warszawa

00:10
29 kwi
06:40
29 kwi
Wrocław, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
50,00
00:10
29 kwi
Wrocław
Wrocław, Dworzec Autobusowy
20:35
Szklarska Poręba
20:40
Piechowice
20:50
Cieplice Śląskie-Zdrój
21:00
Jelenia Góra
21:15
Jelenia Góra
21:30
Kaczorów
21:35
Mysłów
21:50
Bolków
22:15
Jawor
22:40
Legnica
23:25
Środa Śląska
00:10
Wrocław
00:40
Oleśnica
01:10
Syców
01:30
Kępno
01:45
Wieruszów
02:20
Wieluń
02:40
Osjaków
03:50
Bełchatów
04:15
Piotrków Trybunalski
04:50
Tomaszów Mazowiecki
05:25
Rawa Mazowiecka
06:40
29 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:15
29 kwi
12:25
29 kwi
Wrocław, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
57,00
05:15
29 kwi
Wrocław
Wrocław, Dworzec Autobusowy
05:20
Wrocław
05:30
Wrocław
05:50
Oleśnica
06:20
Syców
06:40
Kępno
06:59
Wieruszów
07:40
Wieluń
08:00
Osjaków
08:06
Chorzyna
08:11
Mierzynów
08:18
Rusiec
08:28
Szczerców
08:38
Kluki
08:47
Bełchatów
08:51
Bełchatów
09:18
Piotrków Trybunalski
09:48
Piotrków Trybunalski
09:59
Proszenie
10:05
Wolbórz
10:07
Wolbórz
10:22
Tomaszów Mazowiecki
10:27
Tomaszów Mazowiecki
10:48
Czerniewice
11:04
Rawa Mazowiecka
11:15
Babsk
11:35
Mszczonów
12:17
Warszawa
12:21
Warszawa
12:25
29 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
29 kwi
18:55
29 kwi
Wrocław, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
50,00
11:45
29 kwi
Wrocław
Wrocław, Dworzec Autobusowy
08:40
Kudowa-Zdrój
08:50
Duszniki-Zdrój
09:00
Szczytna
09:10
Polanica-Zdrój
09:25
Kłodzko
09:30
Kłodzko
10:05
Ząbkowice Śląskie
11:15
Wrocław
12:25
Oleśnica
13:00
Syców
13:25
Kępno
13:45
Wieruszów
14:25
Wieluń
14:45
Osjaków
15:55
Bełchatów
16:25
Piotrków Trybunalski
17:10
Tomaszów Mazowiecki
17:50
Rawa Mazowiecka
18:55
29 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Warszawa
Do miasta Wrocław
Z miasta Warszawa