Rozkład jazdy PKS Wrocław – Warszawa

11:45
18:55
Wrocław, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
50,00
11:45
18 lis
Wrocław
Wrocław, Dworzec Autobusowy
08:40
Kudowa-Zdrój
08:50
Duszniki-Zdrój
09:00
Szczytna
09:10
Polanica-Zdrój
09:25
Kłodzko
09:30
Kłodzko
10:05
Ząbkowice Śląskie
11:15
Wrocław
12:25
Oleśnica
13:00
Syców
13:25
Kępno
13:45
Wieruszów
14:25
Wieluń
14:45
Osjaków
15:55
Bełchatów
16:25
Piotrków Trybunalski
17:10
Tomaszów Mazowiecki
17:50
Rawa Mazowiecka
18:55
18 lis
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Wrocław
Z miasta Warszawa

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.