Bilety autobusowe

Kijów - Wrocław

od 90 zł, 19 wrz

Rozkład jazdy PKS Kijów – Wrocław

06:00
19 wrz
w drodze 21 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

02:00
20 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

133
06:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
02:00
20 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
19 wrz
w drodze 19 godz. 50 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:50
20 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

115
10:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
04:50
20 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
19 wrz
w drodze 22 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

05:00
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

120
08:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
08:20
Kijów
10:05
Żytomierz
13:10
Równe
16:50
Lwów
18:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:15
Kraków
01:50
Katowice
03:35
Opole
05:00
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:30
19 wrz
w drodze 21 godz. 30 min

Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"

Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142

05:00
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

120
08:30
19 wrz
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
10:05
Żytomierz
13:10
Równe
16:50
Lwów
18:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:15
Kraków
01:50
Katowice
03:35
Opole
05:00
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
19 wrz
w drodze 23 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

05:00
20 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

147
07:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
05:00
20 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
19 wrz
w drodze 21 godz. 40 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:40
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

113
11:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:00
Żytomierz
16:10
Równe
17:35
Łuck
20:15
22:25
Lublin
01:20
Warszawa
04:00
Łódź
07:40
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
19 wrz
w drodze 20 godz. 30 min

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

08:00
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

113
12:30
19 wrz
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:30
Żytomierz
17:20
Równe
21:00
Lwów
21:45
Lwów
23:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:50
Kraków
05:10
Katowice
08:00
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
19 wrz
w drodze 19 godz. 20 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, Demiivska ploshcha 3

08:20
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

127
14:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, Demiivska ploshcha 3
16:00
Żytomierz
18:50
Równe
22:00
Lwów
23:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
Kraków
05:20
Katowice
08:20
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
19 wrz
w drodze 19 godz. 35 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

09:35
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

120
15:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:00
Żytomierz
19:40
Równe
23:30
Lwów
01:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Kraków
05:30
Lotnisko Krakow Balice (KRK)
06:40
Katowice
08:10
Opole
09:35
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool (51)В
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
19 wrz
w drodze 22 godz. 55 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

10:25
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

120
12:30
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
13:00
Kijów
15:30
Żytomierz
18:10
Równe
21:30
Lwów
23:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:40
Kraków
06:10
Lotnisko Krakow Balice (KRK)
07:20
Katowice
10:25
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
19 wrz
w drodze 21 godz. 55 min

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

10:25
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

120
13:30
19 wrz
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:30
Żytomierz
18:10
Równe
21:30
Lwów
23:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:40
Kraków
06:10
Lotnisko Krakow Balice (KRK)
07:20
Katowice
10:25
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:15
19 wrz
w drodze 27 godz. 55 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, Demiivska ploshcha 3

11:10
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

164
08:15
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, Demiivska ploshcha 3
11:10
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Yutong(СВ), Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:15
19 wrz
w drodze 27 godz. 55 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, Demiivska ploshcha 3

11:10
20 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

171
08:15
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, Demiivska ploshcha 3
11:10
20 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Yutong(СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
19 wrz
w drodze 24 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

12:00
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

132
13:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:25
Kijów
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
Rzeszów
04:45
Dębica
05:30
Tarnów
07:00
Kraków
07:30
Kraków
09:00
Katowice
09:30
Gliwice
10:30
Opole
12:00
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
19 wrz
w drodze 22 godz. 30 min

Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"

Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142

12:00
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

132
14:30
19 wrz
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
Rzeszów
04:45
Dębica
05:30
Tarnów
07:00
Kraków
07:30
Kraków
09:00
Katowice
09:30
Gliwice
10:30
Opole
12:00
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
19 wrz
w drodze 21 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

12:00
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

92
16:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
18:00
Żytomierz
20:45
Równe
00:01
Lwów
01:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
Rzeszów
07:00
Kraków
08:45
Katowice
12:00
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:45
19 wrz
w drodze 20 godz. 20 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

12:05
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

134
16:45
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
17:15
Kijów
19:35
Żytomierz
22:30
Równe
01:50
Lwów
03:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
Kraków
08:55
Katowice
12:05
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
19 wrz
w drodze 19 godz. 35 min

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

12:05
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

134
17:30
19 wrz
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
19:35
Żytomierz
22:30
Równe
01:50
Lwów
03:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
Kraków
08:55
Katowice
12:05
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
19 wrz
w drodze 21 godz. 05 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

12:05
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

204
16:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
12:05
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan 116, Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
19 wrz
w drodze 19 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

14:00
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

141
20:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
22:00
Żytomierz
00:40
Równe
04:00
Lwów
05:50
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
09:30
Kraków
11:00
Katowice
14:00
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
19 wrz
w drodze 23 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

14:00
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

183
16:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:00
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan 116, MAH A-32(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:15
19 wrz
w drodze 35 godz. 25 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, Demiivska ploshcha 3

18:40
20 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

162
08:15
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, Demiivska ploshcha 3
18:40
20 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Yutong(СВ), М3--ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
19 wrz
w drodze 24 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142

19:15
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

99
20:15
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
22:25
Żytomierz
01:10
Równe
05:45
Lwów
07:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
08:55
Jarosław
10:10
Rzeszów
11:55
Tarnów
13:50
Kraków
15:20
Katowice
16:30
Gliwice
17:10
Strzelce Opolskie
17:50
Opole
19:15
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
19 wrz
w drodze 28 godz. 15 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

19:15
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

169
16:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
19:15
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan 116, VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
19 wrz
w drodze 22 godz. 55 min

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142

19:55
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

139
22:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
00:01
Żytomierz
01:10
Nowogród Wołyński
03:25
Równe
07:55
Lwów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
13:55
Tarnów
15:25
Kraków
16:55
Katowice
19:55
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool T-917
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
19 wrz
w drodze 28 godz. 55 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

19:55
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

199
16:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
19:55
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan 116, Van Hool T-917
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
19 wrz
w drodze 23 godz. 35 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

19:55
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

164
21:20
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
19:55
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra 57, Van Hool T-917
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
19 wrz
w drodze 23 godz. 35 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

19:55
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

159
21:20
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
19:55
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra 57, Van Hool T-917
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
19 wrz
w drodze 26 godz. 05 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

21:05
20 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

156
20:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
21:05
20 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
20:00
19 wrz
w drodze 27 godz. 05 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

22:05
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

156
20:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
22:05
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool(59), Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
20:00
19 wrz
w drodze 27 godz. 05 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

22:05
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

157
20:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
22:05
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool(59), SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
20:00
19 wrz
w drodze 27 godz. 05 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

22:05
20 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

160
20:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
22:05
20 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
16:00
19 wrz
w drodze 31 godz. 05 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

22:05
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

197
16:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
22:05
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan 116, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
19 wrz
w drodze 31 godz. 05 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

22:05
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

206
16:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
22:05
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan 116, SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
19 wrz
w drodze 31 godz. 05 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

22:05
20 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

200
16:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
22:05
20 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
19 wrz
w drodze 25 godz. 45 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

22:05
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

162
21:20
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
22:05
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra 57, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
19 wrz
w drodze 25 godz. 45 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

22:05
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

171
21:20
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
22:05
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra 57, SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
19 wrz
w drodze 25 godz. 45 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

22:05
20 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

165
21:20
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
22:05
20 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
19 wrz
w drodze 25 godz. 45 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

22:05
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

156
21:20
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
22:05
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra 57, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
19 wrz
w drodze 25 godz. 45 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

22:05
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

166
21:20
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
22:05
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra 57, SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
19 wrz
w drodze 25 godz. 45 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

22:05
20 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

159
21:20
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
22:05
20 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
19 wrz
w drodze 24 godz. 35 min

Kijów

Metro Kharkivska, al. Baszana

22:05
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

169
22:30
19 wrz
Kijów
Metro Kharkivska, al. Baszana
22:05
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
19 wrz
w drodze 24 godz. 35 min

Kijów

Metro Kharkivska, al. Baszana

22:05
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

178
22:30
19 wrz
Kijów
Metro Kharkivska, al. Baszana
22:05
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
19 wrz
w drodze 24 godz. 35 min

Kijów

Metro Kharkivska, al. Baszana

22:05
20 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

172
22:30
19 wrz
Kijów
Metro Kharkivska, al. Baszana
22:05
20 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:30
19 wrz
w drodze 23 godz. 35 min

Kijów

Metro Zhytomyrska, prospekt Peremohy

22:05
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

169
23:30
19 wrz
Kijów
Metro Zhytomyrska, prospekt Peremohy
22:05
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:30
19 wrz
w drodze 23 godz. 35 min

Kijów

Metro Zhytomyrska, prospekt Peremohy

22:05
20 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

178
23:30
19 wrz
Kijów
Metro Zhytomyrska, prospekt Peremohy
22:05
20 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:30
19 wrz
w drodze 23 godz. 35 min

Kijów

Metro Zhytomyrska, prospekt Peremohy

22:05
20 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

172
23:30
19 wrz
Kijów
Metro Zhytomyrska, prospekt Peremohy
22:05
20 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:40
19 wrz
w drodze 23 godz. 50 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

22:30
20 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

140
23:40
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
22:30
20 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
19 wrz
w drodze 34 godz. 20 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

01:20
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

192
16:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
01:20
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
19 wrz
w drodze 29 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

01:20
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

157
21:20
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
01:20
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
19 wrz
w drodze 29 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

01:20
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

151
21:20
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
01:20
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
19 wrz
w drodze 27 godz. 50 min

Kijów

Metro Kharkivska, al. Baszana

01:20
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

164
22:30
19 wrz
Kijów
Metro Kharkivska, al. Baszana
01:20
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:30
19 wrz
w drodze 26 godz. 50 min

Kijów

Metro Zhytomyrska, prospekt Peremohy

01:20
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

164
23:30
19 wrz
Kijów
Metro Zhytomyrska, prospekt Peremohy
01:20
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
19 wrz
w drodze 30 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

01:30
21 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

160
20:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
01:30
21 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool(59), Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
20:00
19 wrz
w drodze 30 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

01:30
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

181
20:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
01:30
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool(59), М3--ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
16:00
19 wrz
w drodze 34 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

01:30
21 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

206
16:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
01:30
21 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan 116, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
19 wrz
w drodze 29 godz. 10 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

01:30
21 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

171
21:20
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
01:30
21 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra 57, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
19 wrz
w drodze 29 godz. 10 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

01:30
21 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

165
21:20
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
01:30
21 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra 57, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
19 wrz
w drodze 28 godz. 00 min

Kijów

Metro Kharkivska, al. Baszana

01:30
21 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

178
22:30
19 wrz
Kijów
Metro Kharkivska, al. Baszana
01:30
21 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:30
19 wrz
w drodze 27 godz. 00 min

Kijów

Metro Zhytomyrska, prospekt Peremohy

01:30
21 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

178
23:30
19 wrz
Kijów
Metro Zhytomyrska, prospekt Peremohy
01:30
21 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
19 wrz
w drodze 30 godz. 45 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

01:45
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

146
20:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
01:45
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
16:00
19 wrz
w drodze 34 godz. 45 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

01:45
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

187
16:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
01:45
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
19 wrz
w drodze 29 godz. 25 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

01:45
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

152
21:20
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
01:45
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
19 wrz
w drodze 29 godz. 25 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

01:45
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

146
21:20
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
01:45
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
19 wrz
w drodze 28 godz. 15 min

Kijów

Metro Kharkivska, al. Baszana

01:45
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

159
22:30
19 wrz
Kijów
Metro Kharkivska, al. Baszana
01:45
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:30
19 wrz
w drodze 27 godz. 15 min

Kijów

Metro Zhytomyrska, prospekt Peremohy

01:45
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

159
23:30
19 wrz
Kijów
Metro Zhytomyrska, prospekt Peremohy
01:45
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
19 wrz
w drodze 30 godz. 50 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

01:50
21 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

143
20:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
01:50
21 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool(59), SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
20:00
19 wrz
w drodze 30 godz. 50 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

01:50
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

145
20:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
01:50
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
20:00
19 wrz
w drodze 30 godz. 50 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

01:50
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

162
20:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
01:50
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool(59), М3--ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
21:20
19 wrz
w drodze 29 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

01:50
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

154
21:20
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
01:50
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
19 wrz
w drodze 29 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

01:50
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

149
21:20
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
01:50
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
19 wrz
w drodze 28 godz. 20 min

Kijów

Metro Kharkivska, al. Baszana

01:50
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

161
22:30
19 wrz
Kijów
Metro Kharkivska, al. Baszana
01:50
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:30
19 wrz
w drodze 27 godz. 20 min

Kijów

Metro Zhytomyrska, prospekt Peremohy

01:50
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

161
23:30
19 wrz
Kijów
Metro Zhytomyrska, prospekt Peremohy
01:50
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
19 wrz
w drodze 32 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

03:30
21 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

143
20:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
03:30
21 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool(59), SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
20:00
19 wrz
w drodze 32 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

03:30
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

145
20:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
03:30
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
20:00
19 wrz
w drodze 32 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

03:30
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

162
20:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
03:30
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool(59), М3--ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
21:20
19 wrz
w drodze 31 godz. 10 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

03:30
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

154
21:20
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
03:30
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
19 wrz
w drodze 31 godz. 10 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

03:30
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

149
21:20
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
03:30
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
19 wrz
w drodze 30 godz. 00 min

Kijów

Metro Kharkivska, al. Baszana

03:30
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

161
22:30
19 wrz
Kijów
Metro Kharkivska, al. Baszana
03:30
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:30
19 wrz
w drodze 29 godz. 00 min

Kijów

Metro Zhytomyrska, prospekt Peremohy

03:30
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

161
23:30
19 wrz
Kijów
Metro Zhytomyrska, prospekt Peremohy
03:30
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
19 wrz
w drodze 33 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

04:00
21 wrz

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

149
20:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
04:00
21 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool(59), Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
20:00
19 wrz
w drodze 33 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

04:00
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

162
20:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
04:00
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool(59), М3--ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
16:00
19 wrz
w drodze 38 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

05:00
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

192
16:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
05:00
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
19 wrz
w drodze 32 godz. 40 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

05:00
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

157
21:20
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
05:00
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
19 wrz
w drodze 32 godz. 40 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

05:00
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

151
21:20
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
05:00
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
19 wrz
w drodze 31 godz. 30 min

Kijów

Metro Kharkivska, al. Baszana

05:00
21 wrz

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

164
22:30
19 wrz
Kijów
Metro Kharkivska, al. Baszana
05:00
21 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobu