Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Równe w 2019 rok roku

24.03, 31.03, 07.04, 14.04, 21.04...
11:00
16 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:25
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

72,90 
10:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:25
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
15:55
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
17:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
23:40
Lwów
Przystanek, ul. Kuznewycha 2
03:25
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lviv-InturTrans
  • Van Hool T-917

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
11:55
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:15
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

81,32 
11:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:15
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, pią
15:50
16 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

08:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

93,23 
15:40
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:05
Kępno
Przystanek, ul. Broniewskiego 2
18:15
Sieradz
Dworzec autobusowy, ul. Jana Pawła II 20
19:25
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
21:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
00:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:25
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
07:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
08:30
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Romanovich Trans" Ltd
  • Scania 113 Ayats Bravo

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro, sob
13:30
16 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

93,50 
13:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:30
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LAT LINES
wto, nie
15:15
14 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:05
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

97,90 
15:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:05
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vilartrans
  • Van Hool T916 ASTRON
W soboty
20:55
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

09:55
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

97,90 
20:40
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
23:35
Katowice
Dworzec Kolejowy, plac Szewczyka 1
04:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Równe, Ukraina, Róweński
07:05
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:55
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vilartrans
  • Van Hool T916 Acron
Codziennie
17:35
16 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

09:55
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

98,97 
17:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
21:55
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
06:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:55
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto, czw, sob
13:30
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

100,41 
13:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
16:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:10
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:35
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:30
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
05:35
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
06:30
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LIS-AVTO-TRANS
  • Neoplan 116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
22:00
15 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

14:05
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

102,00 
22:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:05
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ewe Trans
W czwartki
20:00
16 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

105,43 
20:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
23:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
00:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:50
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
05:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
09:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
12:30
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shapran S.M.
  • Neoplan(Free)
Codziennie
17:35
16 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

09:55
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

107,58 
17:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:55
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
06:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:55
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Oceniono na 3.9 z 5Na podstawie 20 opinii
  • Punktualność
    3.4
  • Stan techniczny
    4.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
Codziennie
19:20
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:40
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

107,58 
18:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:40
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Oceniono na 2.3 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    1.5
  • Stan techniczny
    2.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    2.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.2
Codziennie
13:00
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

108,12 
13:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
pon, wto, pią, sob
14:45
16 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

08:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

110,00 
14:45
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • BM TUR-ELITA TRANS
wto, czw, pią, nie
07:00
19 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

02:10
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

110,06 
07:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:25
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:40
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:35
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
12:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:50
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
19:10
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
02:10
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lvivske ATP - 14630
  • VOLVO B12-600 (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
17:55
16 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

11:15
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

110,30 
17:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:15
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, pią
19:10
15 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

11:50
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

111,23 
19:10
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:50
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Codziennie
17:35
15 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

112,20 
17:35
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PP VASILKIVTRANSAVTO
Codziennie
17:00
17 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

11:15
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

112,74 
17:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:15
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, czw, nie
07:00
23 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

114,75 
07:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:45
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:25
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
10:05
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:45
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
12:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
07:00
23 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

114,75 
07:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:45
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:25
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
10:05
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:45
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
12:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
07:00
23 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

114,75 
07:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:45
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:25
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
10:05
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:45
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
12:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, śro, czw, sob
07:45
16 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

01:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

115,00 
07:45
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
01:30
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS
pon, pią
14:45
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:45
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

115,00 
14:15
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:45
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
19:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:25
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
04:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
07:45
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Neoplan 116
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
Codziennie
12:00
18 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:50
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

115,10 
11:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:00
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
19:30
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
22:20
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
01:55
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
05:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:50
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK
  • Mercedes 0350 (СВ)
pon, śro, czw, sob
07:00
22 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

118,32 
07:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
02.04...
20:55
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

09:55
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

118,60 
20:40
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
23:35
Katowice
Dworzec Kolejowy, plac Szewczyka 1
04:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Równe, Ukraina, Róweński
07:05
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:55
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TVAD
  • Van Hool T916 Acron
W soboty
20:55
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

09:55
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

118,60 
20:40
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
23:35
Katowice
Dworzec Kolejowy, plac Szewczyka 1
04:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Równe, Ukraina, Róweński
07:05
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:55
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TVAD
  • Van Hool T916 Acron
Codziennie
08:00
15 godz. 55 min w drodze

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

00:55

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

120,00 
08:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
00:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NADIYA BUS
W poniedziałki
11:00
14 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

02:10
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

120,00 
11:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:10
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
Codziennie
14:10
15 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:40
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

125,10 
13:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
02:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
05:40
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NASHBUS
  • Mercedes
  • Oceniono na 4.1 z 5Na podstawie 13 opinii
  • Punktualność
    4.8
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.7
Codziennie
15:00
15 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:25
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

126,24 
15:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
20:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
23:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:45
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
04:15
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
05:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:25
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kas-Trans
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
08:00
16 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

00:45
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

129,10 
08:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
13:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
16:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
23:25
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
00:45
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.M.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
14:20
15 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:55
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

129,10 
14:10
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:35
Oława
Przystanek, ul. Opolska 31
15:55
Brzeg
Przystanek, ul. Szymanowskiego 15
16:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. Marii Rodziewiczówny 1
17:25
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:25
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
01:00
Krakowiec
Równe, Ukraina, Róweński
03:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:10
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
06:55
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan(Free)
Codziennie
15:00
14 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:55
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

129,10 
14:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
01:00
Krakowiec
Równe, Ukraina, Róweński
03:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:10
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
06:55
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan(Free)
Codziennie
15:30
19 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:50
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

131,50 
15:15
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:40
Brzeg
Dworzec autobusowy, pl. Dworcowy 1
17:25
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
18:10
Lubliniec
Dworzec autobusowy, plac Niepodległości 3a
18:50
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
21:35
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
22:45
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
00:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
07:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
10:50
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Menok N. І.
  • Neoplan
Codziennie
13:00
18 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

136,00 
12:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:20
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
15:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
17:25
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
17:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:20
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
20:10
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
21:10
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
21:30
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
21:50
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
22:20
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
07:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, pią, nie
09:00
19 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

04:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

136,26 
09:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:50
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
14:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
17:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
00:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Potinge G.S.
  • Neoplan
pon, wto, śro, czw, pią, sob
11:15
15 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

142,80 
11:15
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:30
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ewe Trans
Codziennie
19:20
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:40
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

143,44 
18:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:55
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
23:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:40
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.
  • Van Hool 2(free)
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 10 opinii
  • Punktualność
    2.9
  • Stan techniczny
    4.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
24.03, 26.03, 28.03, 30.03, 01.04...
11:00
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

02:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

157,78 
10:45
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
20:15
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
22:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAH A-32(free)
25.03, 29.03, 02.04, 06.04, 10.04...
11:00
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

02:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

157,78 
10:45
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:50
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
15:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:15
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
pon, śro, pią
12:10
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy, ul. Kijowska 77v

180,39 
12:10
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:30
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy, ul. Kijowska 77v
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Gunsel TOV
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Równe
Do miasta Wrocław
Z miasta Równe
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży