Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Równe w 2019 rok roku

11:55
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 14 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, sob
11:15
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 15 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
22:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 14 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
17:55
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 16 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
13:30
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 17 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
15:50
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 16 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
20:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 16 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W czwartki
19:20
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 15 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:35
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 16 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:35
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 16 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 18 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 23 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
07:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 23 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
19:20
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 15 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 20.01, 22.01, 24.01, 26.01...
07:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 23 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
14:45
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 17 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, pią, sob
19:25
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 14 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
07:45
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 17 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
12:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 18 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:15
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 14 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy We wtorki
11:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 16 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 27.01, 03.02, 10.02, 17.02...
08:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 15 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:55
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw
08:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 16 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:10
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 15 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 15 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:30
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 19 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:30
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 18 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pią, nie
09:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 19 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
13:00
Dworzec autobusowy; ul. Joannitów 13
Czas przejazdu 18 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, sob
11:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 15 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 24.01, 28.01, 01.02, 05.02...
11:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 15 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 19.01, 21.01, 23.01, 25.01...
11:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 15 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 22.01, 26.01, 30.01, 03.02...
12:10
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 14 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Kijowska 77v
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
pon, wto, sob
11:55
Czas przejazdu 14 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

03:15
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

82
11:55
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
03:15
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw
11:15
Czas przejazdu 15 h. 15 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

03:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

96
11:15
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
03:30
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Гал-Всесвіт"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
22:00
Czas przejazdu 14 h. 55 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

13:55
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

96
22:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
13:55
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Гал-Всесвіт"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
17:55
Czas przejazdu 16 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

11:15
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

96
17:55
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
11:15
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
13:30
Czas przejazdu 17 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

06:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

98
13:30
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
14:40
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
16:30
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
18:10
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
20:10
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:35
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
03:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
04:30
Brody
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 2"
05:35
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
06:30
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LIS-AVTO-TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, pią
15:50
Czas przejazdu 16 h. 40 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

08:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

102
15:50
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
17:05
Kępno
"Przystanek; ul. Broniewskiego 2"
18:15
Sieradz
"Dworzec autobusowy; ul. Jana Pawła II 20"
19:25
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
21:40
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
00:50
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
04:25
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
07:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
08:30
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Scania 113 Ayats Bravo
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Romanovich Trans" Ltd

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W czwartki
20:00
Czas przejazdu 16 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

12:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

102
20:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
23:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
00:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:50
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
05:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
09:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
12:30
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Shapran S.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:20
Czas przejazdu 15 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

10:40
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

105
19:20
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
20:30
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:55
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
23:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
04:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
06:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
10:40
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Oceniono na 2.3 z 5
    Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    1.5
  • Stan techniczny
    2.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    2.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.2
Codziennie
17:35
Czas przejazdu 16 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

09:55
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

105
17:35
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
20:40
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
21:55
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
22:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
06:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
09:55
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:35
Czas przejazdu 16 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

09:55
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

105
17:35
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
20:40
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
21:55
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
22:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
06:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
09:55
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Oceniono na 3.9 z 5
    Na podstawie 20 opinii
  • Punktualność
    3.4
  • Stan techniczny
    4.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.0
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
Codziennie
13:00
Czas przejazdu 18 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

07:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

106
13:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
14:20
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
15:20
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
15:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
17:25
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
17:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:20
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
20:10
Dębica
"Stacja paliw - Nagawczyna; ul. Nagawczyna 245c"
21:10
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
21:30
Łańcut
"Dworzec autobusowy; ul. Sikorskiego 2"
21:50
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
22:20
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
00:05
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
05:00
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
07:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Skhidno-Evropeyska podorozh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
07:00
Czas przejazdu 23 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

111
07:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
08:45
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
09:25
Strzelce Opolskie
"Hotel Leśny; ul. Opolska 40"
10:05
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
10:45
Zabrze
"Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego"
12:40
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
14:35
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
16:45
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
18:25
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
07:00
Czas przejazdu 23 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

111
07:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
08:45
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
09:25
Strzelce Opolskie
"Hotel Leśny; ul. Opolska 40"
10:05
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
10:45
Zabrze
"Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego"
12:40
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
14:35
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
16:45
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
18:25
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.01, 20.01, 22.01, 24.01, 26.01...
19:20
Czas przejazdu 15 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

10:40
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

111
19:20
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
20:30
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:55
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
21:55
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
23:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
04:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
06:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
10:40
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.
  • Oceniono na 4.0 z 5
    Na podstawie 10 opinii
  • Punktualność
    2.9
  • Stan techniczny
    4.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
wto, czw, nie
07:00
Czas przejazdu 23 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

111
07:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
08:45
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
09:25
Strzelce Opolskie
"Hotel Leśny; ul. Opolska 40"
10:05
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
10:45
Zabrze
"Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego"
12:40
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
14:35
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
16:45
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
18:25
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, pią, sob
14:45
Czas przejazdu 17 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

07:45
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

115
14:45
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
17:45
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
19:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
22:30
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
02:25
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
04:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
07:45
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Oceniono na 4.0 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    4.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
W poniedziałki
19:25
Czas przejazdu 14 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

10:55
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

115
19:25
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
10:55
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ODRI

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
07:45
Czas przejazdu 17 h. 45 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

01:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

116
07:45
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
10:40
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
12:10
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
14:40
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
15:55
Jarosław
"Jarosław; Jarosław"
16:30
Przemyśl
"Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4"
18:55
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
21:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
21:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:30
Brody
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 2"
00:30
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
01:30
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:00
Czas przejazdu 18 h. 50 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

06:50
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

116
12:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
13:30
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
15:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
16:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
18:00
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
19:30
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
22:20
Zamość
"Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz; ul. Hrubieszowska 1"
01:55
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
05:05
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:50
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

We wtorki
15:15
Czas przejazdu 14 h. 50 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

06:05
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

117
15:15
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
17:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
19:35
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:55
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
06:05
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Van Hool T916 ASTRON
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Vilartrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

20.01, 27.01, 03.02, 10.02, 17.02...
11:00
Czas przejazdu 16 h. 25 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

03:25
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

118
11:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
14:25
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
15:55
Kraków
"Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7"
17:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
23:40
Lwów
"Przystanek; ul. Kuznewycha 2"
03:25
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Van Hool T-917
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lviv-InturTrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, czw
08:00
Czas przejazdu 15 h. 55 min

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

00:55

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

120
08:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
00:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • NADIYA BUS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
08:00
Czas przejazdu 16 h. 45 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

00:45
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

125
08:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
11:30
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
13:40
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
16:40
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
23:25
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
00:45
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Melnik O.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:10
Czas przejazdu 15 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

05:40
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

126
14:10
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
17:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
18:45
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
02:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
05:40
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • NASHBUS
  • Oceniono na 3.9 z 5
    Na podstawie 11 opinii
  • Punktualność
    4.8
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
Codziennie
15:00
Czas przejazdu 15 h. 25 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

06:25
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

127
15:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
18:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
20:40
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
23:40
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
02:45
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
04:15
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
05:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:25
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kas-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:30
Czas przejazdu 19 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

10:50
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

132
15:30
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
16:40
Brzeg
"Dworzec autobusowy; pl. Dworcowy 1"
17:25
Opole
"Przystanek; ul. Armii Krajowej 1"
18:10
Lubliniec
"Dworzec autobusowy; plac Niepodległości 3a"
18:50
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
21:35
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
22:45
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
00:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
02:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
10:50
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Menok N. І.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pią, nie
15:30
Czas przejazdu 18 h. 50 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

10:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

132
15:30
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
16:40
Brzeg
"Dworzec autobusowy; pl. Dworcowy 1"
17:25
Opole
"Przystanek; ul. Armii Krajowej 1"
18:00
Lubliniec
"Dworzec autobusowy; plac Niepodległości 3a"
18:50
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
21:35
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
22:45
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
00:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
02:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
06:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
10:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Menok N. І.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
09:00
Czas przejazdu 19 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

04:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

132
09:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
11:50
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
14:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
17:40
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
04:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Potinge G.S.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, sob
13:00
Czas przejazdu 18 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Joannitów 13

08:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

135
13:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Joannitów 13
08:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Galan Maryan Viktorovych PE

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

20.01, 24.01, 28.01, 01.02, 05.02...
11:00
Czas przejazdu 15 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

02:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

167
11:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
13:50
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
15:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
20:15
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
02:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.01, 19.01, 21.01, 23.01, 25.01...
11:00
Czas przejazdu 15 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

02:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

167
11:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
13:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
15:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
18:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
20:15
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
22:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
02:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.01, 22.01, 26.01, 30.01, 03.02...
11:00
Czas przejazdu 15 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

02:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40

167
11:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
13:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
15:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
20:15
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:30
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
02:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
12:10
Czas przejazdu 14 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

03:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy; ul. Kijowska 77v

176
12:10
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
03:30
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy; ul. Kijowska 77v
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Gunsel TOV

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Równe
Do miasta Wrocław
Z miasta Równe
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!