Busfor łączy się z BlaBlaCarTen sam szeroki wybór przejazdów autobusowych.Teraz dostępne na BlaBlaCar
redirection-logo

Bilety autobusoweWrocław - Równe

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wrocław — Równe

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Równe w 2024 roku

Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Równe
Do miasta Wrocław
Z miasta Równe

Autobus Wrocław – Równe

Mierzącą 800 kilometrów trasę, dzielącą stolicę Dolnego Śląska i Równe, autokary pokonują zazwyczaj w 15 godzin. Mimo długiego czasu trwania przejazdu, busy z Wrocławia do Równego cieszą się sporą popularnością ze względu na brak alternatywnych połączeń lotniczych. Podróżujący mogą wybierać spośród szerokiego spektrum przejazdów, rozpoczynających się głównie we wczesnych godzinach porannych lub późnych wieczornych.

Busy z Wrocławia do Równego ruszają w trasę z dworca autobusowego, zlokalizowanego przy ulicy Suchej, w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Na stację najłatwiej dostać się bocznymi drzwiami galerii, umiejscowionymi naprzeciwko tylnego wejścia na Dworzec PKP Wrocław Główny. Ostatnie busy opuszczają dworzec o 22, ze względu na ograniczone godziny jego funkcjonowania. Pasażerowie, którzy nie dokonali rezerwacji z wyprzedzeniem, mogą nabyć bilet w kasach dworca, czynnych między 6.00 i 22.00. Otaczająca dworzec autobusowy galeria Wroclavia umożliwia podróżnym skorzystanie z licznych lokali gastronomicznych, a także stref wypoczynkowych wyposażonych w gniazdka.

Busy linii Wrocław - Równe zatrzymują się w południowo - wschodniej części miasta, na dworcu autobusowym przy ulicy Kijowskiej 40, stanowiącej główną arterię komunikacyjną miasta. W jej pobliżu podróżni znajdą również kantory oraz liczne punkty handlowo - usługowe. By dotrzeć do ścisłego centrum, wystarczy piętnastominutowa podróż autobusem nr 34 na Plac Teatralny.