Bilety autobusowe

Wrocław - Równe

od 90 zł, 22 wrz

Rozkład jazdy PKS Wrocław – Równe

08:00
22 gru
w drodze 15 godz. 55 min

Wroclaw

Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1

00:55
23 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

120
08:00
22 gru
Wroclaw
Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1
00:55
23 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
22 gru
w drodze 14 godz. 30 min

Wroclaw

Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1

06:30
23 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

120
15:00
22 gru
Wroclaw
Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1
06:30
23 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
22 gru
w drodze 17 godz. 00 min

Wroclaw, Nizhnesilezskoe, Wroclaw

Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1

07:00
23 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

106
13:00
22 gru
Wroclaw, Nizhnesilezskoe, Wroclaw
Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1
14:20
Opole
15:20
Gliwice
15:50
Katowice
17:25
Krakow
17:50
Krakow
19:20
Tarnow
20:10
Debica
21:10
Rzeszow
21:30
Lancut
21:50
Przeworsk
22:20
Jaroslaw
23:05
Przemysl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lviv
07:00
23 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
22 gru
w drodze 15 godz. 25 min

Wroclaw

Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1

10:00
23 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

110
17:35
22 gru
Wroclaw
Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1
10:00
23 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
22 gru
w drodze 18 godz. 00 min

Wroclaw

Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1

10:30
23 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

120
15:30
22 gru
Wroclaw
Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1
10:30
23 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:25
22 gru
w drodze 14 godz. 25 min

Wroclaw

Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1

10:50
23 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

118
19:25
22 gru
Wroclaw
Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1
10:50
23 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
22 gru
w drodze 14 godz. 30 min

Wroclaw

Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1

10:50
23 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

100
19:20
22 gru
Wroclaw
Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1
10:50
23 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:25
22 gru
w drodze 14 godz. 30 min

Wroclaw

Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1

10:55
23 gru

Rivne

Bus station "Central", Kievskaya street; house 40

115
19:25
22 gru
Wroclaw
Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1
10:55
23 gru
Rivne
Bus station "Central", Kievskaya street; house 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Równe
Do miasta Wrocław
Z miasta Równe