Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowe

Wrocław - Równe

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wrocław — Równe

Najlepsza oferta

Codziennie
22:00
Czas przejazdu14 h. 55 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:55
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
85,30 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Гал-Всесвіт"
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Równe w 2019 roku

Codziennie
16:55
Czas przejazdu16 h. 20 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:15
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
85,30 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Ocena:
pon, pią
14:45
Czas przejazdu16 h. 00 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:45
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
102,00 
Przewoźnik: B.M.-Tur Elita Trans
Ocena:
W poniedziałki
20:55
Czas przejazdu12 h. 00 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:55
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
102,00 
Przewoźnik: PP TVAD
Ocena:
W soboty
09:50
Czas przejazdu17 h. 50 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:40
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
105,00 
Przewoźnik: Transport-1
Autobus: Neoplan.
Ocena:
W poniedziałki
09:50
Czas przejazdu16 h. 50 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:40
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
110,00 
Przewoźnik: TRANSPORT-1
Ocena:
wto, czw, pią, nie
07:00
Czas przejazdu19 h. 10 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:10
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
110,06 
Przewoźnik: Lvivske ATP - 14630
Autobus: VOLVO B12-600 (Free)
Ocena:
pon, wto, śro, czw
13:00
Czas przejazdu17 h. 00 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
111,00 
Przewoźnik: EUROLINES MADELTRANS
Ocena:
pon, śro, czw, sob
07:00
Czas przejazdu18 h. 10 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:10
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
112,20 
Przewoźnik: Lwowskie ATP 14630
Ocena:
Codziennie
19:20
Czas przejazdu14 h. 30 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:50
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
112,20 
Przewoźnik: Bryntsov
Ocena:
Codziennie
14:20
Czas przejazdu15 h. 30 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:50
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
115,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
pon, czw
13:30
Czas przejazdu15 h. 55 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:25
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
117,70 
Przewoźnik: LAT LINES
Ocena:
Poza wto i nie
08:00
Czas przejazdu15 h. 55 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
00:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
120,00 
Przewoźnik: NADIYA BUS
Ocena:
12.12, 16.12, 28.12, 05.01, 09.01...
11:00
Czas przejazdu15 h. 00 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
120,00 
Przewoźnik: Ternvoyage
Autobus: Van Hool 915(free)
Ocena:
Poza śro i pią
11:50
Czas przejazdu16 h. 35 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:25
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
120,00 
Przewoźnik: KOZAK EXPRESS PL
Ocena:
Poza śro i pią
11:50
Czas przejazdu17 h. 35 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:25
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
120,00 
Przewoźnik: Burtsev V. M. /Kozak Express sp. z o.o.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
12.12, 16.12, 28.12, 05.01, 09.01...
11:00
Czas przejazdu15 h. 00 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
120,06 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
12:00
Czas przejazdu15 h. 30 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:30
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
122,40 
Przewoźnik: KAZNA TRANS
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu14 h. 30 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:30
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
122,40 
Przewoźnik: KAS-TRANS
Ocena:
wto, nie
15:15
Czas przejazdu14 h. 50 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:05
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
124,81 
Przewoźnik: Vilartrans
Autobus: Van Hool T916 ASTRON
Ocena:
W czwartki
20:00
Czas przejazdu16 h. 30 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:30
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
124,81 
Przewoźnik: Shapran S.M.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
pon, wto, śro, sob
19:10
Czas przejazdu15 h. 40 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:50
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
127,42 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Ocena:
Codziennie
10:00
Czas przejazdu15 h. 30 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:30
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
134,82 
Przewoźnik: ECOLINES
Ocena:
Codziennie
19:40
Czas przejazdu15 h. 10 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:50
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
134,82 
Przewoźnik: ECOLINES
Ocena:
wto, czw, nie
07:00
Czas przejazdu23 h. 20 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
135,85 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
wto, czw, nie
07:00
Czas przejazdu23 h. 20 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
135,85 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
Codziennie
12:00
Czas przejazdu17 h. 20 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
135,85 
Przewoźnik: KAZNA TRANS MTK
Autobus: Mercedes 0350 (СВ)
Ocena:
Codziennie
12:00
Czas przejazdu17 h. 20 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
135,85 
Przewoźnik: KAZNA TRANS MTK
Autobus: Mercedes 0350 (СВ)
Ocena:
pon, śro, sob
16:40
Czas przejazdu14 h. 40 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
135,92 
Przewoźnik: Gunsel TOV
Ocena:
14.12, 21.12, 28.12, 04.01...
15:20
Czas przejazdu15 h. 20 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:40
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
136,86 
Przewoźnik: TOPUKRAIN
Autobus: VAN HOOL АА5588РТ(free)
Ocena:
19.12, 16.01, 23.01, 30.01, 06.02...
15:20
Czas przejazdu15 h. 20 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:40
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
136,86 
Przewoźnik: TOPUKRAIN
Autobus: VAN HOOL АА5588РТ(free)
Ocena:
W dni powszednie
11:15
Czas przejazdu17 h. 55 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:10
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
140,00 
Przewoźnik: COMFORT EXPRESS
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu15 h. 25 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:25
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
142,64 
Przewoźnik: Kas-Trans
Autobus: Setra
Ocena:
W soboty
20:55
Czas przejazdu13 h. 00 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:55
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
142,64 
Przewoźnik: Vilartrans
Autobus: Van Hool T916 Acron
Ocena:
Codziennie
17:35
Czas przejazdu15 h. 25 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
142,80 
Przewoźnik: AVTOTRANZYT
Ocena:
W poniedziałki
15:20
Czas przejazdu16 h. 15 min
Wrocław
PKS, ul. Suha 1/11 'Galeria Wroclawia', Wrocław
08:35
+1 dzień
Równe
Dw. PKS, ul. Kijówśka 39, Równe
145,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
W soboty
20:55
Czas przejazdu13 h. 00 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:55
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
145,96 
Przewoźnik: TVAD
Autobus: Van Hool T916 Acron
Ocena:
pon, śro, pią
07:30
Czas przejazdu15 h. 10 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
152,83 
Przewoźnik: AtlastravelBUS/Avtoekspres
Autobus: Van Hool 927
Ocena:
Codziennie
08:00
Czas przejazdu16 h. 45 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
00:45
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
152,83 
Przewoźnik: Melnik O.M.
Autobus: Neoplan
Ocena:
28.12...
14:10
Czas przejazdu15 h. 30 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:40
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
152,83 
Przewoźnik: Nashbus.com
Autobus: Мерседес
Ocena:
Codziennie
19:20
Czas przejazdu15 h. 20 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:40
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
152,83 
Przewoźnik: Brintsov S.V.
Autobus: Van Hool 2(free)
Ocena:
4.3
pon, śro, pią
12:10
Czas przejazdu14 h. 20 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:30
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
153,54 
Przewoźnik: Gunsel TOV
Ocena:
Codziennie
14:20
Czas przejazdu16 h. 35 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:55
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
157,41 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu15 h. 55 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:55
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
157,41 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
17.12, 10.01, 14.01, 17.01, 21.01...
00:40
Czas przejazdu15 h. 30 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
161,32 
Przewoźnik: MANDRIVNYK PRYKARPATTYA
Autobus: MAN
Ocena:
wto, pią, nie
09:00
Czas przejazdu19 h. 20 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
161,32 
Przewoźnik: "Poting G S" FLP
Autobus: Neoplan
Ocena:
W dni powszednie
11:00
Czas przejazdu14 h. 10 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:10
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
173,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
18.12, 26.12, 30.12, 03.01, 07.01...
11:00
Czas przejazdu15 h. 00 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
186,79 
Przewoźnik: Boreychuk M.І.
Autobus: SETRA S 215 HD
Ocena:
11.12, 13.12, 17.12, 31.12, 02.01...
11:00
Czas przejazdu15 h. 00 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
186,79 
Przewoźnik: Kaluzhenov V.V.
Autobus: MAH A-32(free)
Ocena:
18.12, 20.12...
20:55
Czas przejazdu13 h. 00 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:55
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
218,95 
Przewoźnik: TVAD
Autobus: Van Hool T916 Acron
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Równe
Do miasta Wrocław
Z miasta Równe
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Wrocław – Równe

Mierzącą 800 kilometrów trasę, dzielącą stolicę Dolnego Śląska i Równe, autokary pokonują zazwyczaj w 15 godzin. Mimo długiego czasu trwania przejazdu, busy z Wrocławia do Równego cieszą się sporą popularnością ze względu na brak alternatywnych połączeń lotniczych. Podróżujący mogą wybierać spośród szerokiego spektrum przejazdów, rozpoczynających się głównie we wczesnych godzinach porannych lub późnych wieczornych.

Busy z Wrocławia do Równego ruszają w trasę z dworca autobusowego, zlokalizowanego przy ulicy Suchej, w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Na stację najłatwiej dostać się bocznymi drzwiami galerii, umiejscowionymi naprzeciwko tylnego wejścia na Dworzec PKP Wrocław Główny. Ostatnie busy opuszczają dworzec o 22, ze względu na ograniczone godziny jego funkcjonowania. Pasażerowie, którzy nie dokonali rezerwacji z wyprzedzeniem, mogą nabyć bilet w kasach dworca, czynnych między 6.00 i 22.00. Otaczająca dworzec autobusowy galeria Wroclavia umożliwia podróżnym skorzystanie z licznych lokali gastronomicznych, a także stref wypoczynkowych wyposażonych w gniazdka.

Busy linii Wrocław - Równe zatrzymują się w południowo - wschodniej części miasta, na dworcu autobusowym przy ulicy Kijowskiej 40, stanowiącej główną arterię komunikacyjną miasta. W jej pobliżu podróżni znajdą również kantory oraz liczne punkty handlowo - usługowe. By dotrzeć do ścisłego centrum, wystarczy piętnastominutowa podróż autobusem nr 34 na Plac Teatralny.