Rozkład jazdy PKS Równe – Kraków

00:50
25 lut
09:30
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
79,40
00:50
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
04:00
Lwów
05:50
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:30
25 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:40
25 lut
14:40
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
70,58
03:40
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
05:05
Dubno
06:10
Brody
07:40
Lwów
09:15
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
10:35
Przemyśl
11:00
Jarosław
11:55
Rzeszów
13:20
Tarnów
14:40
25 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
04:25
25 lut
14:40
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
ul. Bosacka 18
Kupić za
80,00
04:25
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
14:40
25 lut
Kraków
ul. Bosacka 18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
14:40
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
89,49
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
14:40
25 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra 57, Van Hool Altano
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
14:40
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
ul. Bosacka 18
Kupić za
98,47
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
14:40
25 lut
Kraków
ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:40
25 lut
15:10
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
85,77
03:40
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
15:10
25 lut
Kraków
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
15:10
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
103,05
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
15:10
25 lut
Kraków
  • Autobus
  • Setra 57, КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
16:45
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
D.A., Bosacka 18
Kupić za
96,47
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
16:45
25 lut
Kraków
D.A., Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
16:45
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
D.A., Bosacka 18
Kupić za
96,47
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
16:45
25 lut
Kraków
D.A., Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
19:20
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
105,87
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
19:20
25 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra 57, Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
20:40
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
120,96
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
20:40
25 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra 57, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
20:40
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKOW
Kupić za
141,29
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
20:40
25 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • Setra 57, МАН_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
20:45
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
DW.PKS, ul. Bosacka 18
Kupić za
96,47
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
20:45
25 lut
Kraków
DW.PKS, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
20:45
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
Kupić za
96,47
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
20:45
25 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
21:00
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKOW
Kupić za
118,94
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
21:00
25 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • Setra 57, НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
21:05
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
RDA, ul. W. Stwosza / ul. Bosacka 18
Kupić za
96,47
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
21:05
25 lut
Kraków
RDA, ul. W. Stwosza / ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
21:05
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Kupić za
96,47
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
21:05
25 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
21:30
25 lut
Dworzec Autobusowy
Dw. PKS, ul. Bosacka 18, stan. G17-G18
Kupić za
90,00
12:00
25 lut
Równe
Dworzec Autobusowy
21:30
25 lut
Kraków
Dw. PKS, ul. Bosacka 18, stan. G17-G18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
21:30
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dw. PKS, ul. Bosacka 18, stan. G17-G18
Kupić za
116,47
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
21:30
25 lut
Kraków
Dw. PKS, ul. Bosacka 18, stan. G17-G18
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
21:45
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKOW
Kupić za
98,84
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
21:45
25 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • Setra 57, НЕОПЛАН_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
21:45
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKOW
Kupić za
99,92
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
21:45
25 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • Setra 57, BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
25 lut
22:20
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
86,02
13:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
15:50
Lwów
17:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
19:20
Rzeszów
22:20
25 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
22:20
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
112,49
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
22:20
25 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra 57, MAN(VIP)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
25 lut
22:30
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kraków, ul.Bosacka 18
Kupić za
99,25
11:45
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
13:20
Brody
15:20
Lwów
16:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:30
25 lut
Kraków
Kraków, ul.Bosacka 18
  • Autobus
  • SCANIA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
25 lut
22:30
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G14-G17
Kupić za
110,00
13:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
22:30
25 lut
Kraków
Dworzec MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G14-G17
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
25 lut
22:30
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G14-G17
Kupić za
110,00
13:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
22:30
25 lut
Kraków
Dworzec MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G14-G17
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
22:30
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kraków, ul.Bosacka 18
Kupić za
105,87
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
22:30
25 lut
Kraków
Kraków, ul.Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra 57, SCANIA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
22:30
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G14-G17
Kupić za
126,47
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
22:30
25 lut
Kraków
Dworzec MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G14-G17
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
22:30
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
Kupić za
126,47
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
22:30
25 lut
Kraków
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
22:50
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Lotnisko im. Jana Pawła II, ulica kapitana Mechislava Medvetsky'ego; dom 1
Kupić za
99,26
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
22:50
25 lut
Kraków
Lotnisko im. Jana Pawła II, ulica kapitana Mechislava Medvetsky'ego; dom 1
  • Autobus
  • Setra 57, Mercedes-0350
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
22:50
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Lotnisko im. Jana Pawła II, ulica kapitana Mechislava Medvetsky'ego; dom 1
Kupić za
92,70
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
22:50
25 lut
Kraków
Lotnisko im. Jana Pawła II, ulica kapitana Mechislava Medvetsky'ego; dom 1
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46, Mercedes-0350
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
22:50
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Lotnisko im. Jana Pawła II, ulica kapitana Mechislava Medvetsky'ego; dom 1
Kupić za
89,99
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
22:50
25 lut
Kraków
Lotnisko im. Jana Pawła II, ulica kapitana Mechislava Medvetsky'ego; dom 1
  • Autobus
  • , Mercedes-0350
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
22:50
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKOW
Kupić za
114,92
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
22:50
25 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • Setra 57, SETRA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
22:50
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKOW
Kupić za
108,36
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
22:50
25 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46, SETRA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
22:50
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKOW
Kupić za
105,65
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
22:50
25 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • , SETRA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
22:55
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
ul. Bosacka 18
Kupić za
106,47
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
22:55
25 lut
Kraków
ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
22:55
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
ul. Bosacka 18
Kupić za
99,91
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
22:55
25 lut
Kraków
ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
22:55
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
ul. Bosacka 18
Kupić za
97,20
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
22:55
25 lut
Kraków
ul. Bosacka 18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
22:55
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Kupić za
106,47
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
22:55
25 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
22:55
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Kupić za
99,91
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
22:55
25 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
22:55
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Kupić za
97,20
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
22:55
25 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
25 lut
22:55
25 lut
Bus Station, str. Bosacka, 18
Kupić za
91,31
14:30
25 lut
Równe
22:55
25 lut
Kraków
Bus Station, str. Bosacka, 18
  • Autobus
  • 125
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
23:20
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKOW
Kupić za
139,04
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
23:20
25 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • Setra 57, НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
23:20
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKOW
Kupić za
132,48
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
23:20
25 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46, НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
23:20
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKOW
Kupić za
129,77
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
23:20
25 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • , НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
23:45
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
, ul. Bosacka 18
Kupić za
86,02
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
23:45
25 lut
Kraków
, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra 57, Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
23:45
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
, ul. Bosacka 18
Kupić za
79,46
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
23:45
25 lut
Kraków
, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46, Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
23:45
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
, ul. Bosacka 18
Kupić za
76,75
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
23:45
25 lut
Kraków
, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • , Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
23:50
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec autobusowy MDA stan. G14-G17
Kupić za
101,47
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
23:50
25 lut
Kraków
Dworzec autobusowy MDA stan. G14-G17
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
23:50
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec autobusowy MDA stan. G14-G17
Kupić za
94,91
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
23:50
25 lut
Kraków
Dworzec autobusowy MDA stan. G14-G17
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
23:50
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec autobusowy MDA stan. G14-G17
Kupić za
92,20
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
23:50
25 lut
Kraków
Dworzec autobusowy MDA stan. G14-G17
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
23:50
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dw. Autobusowy, ul. Bosacka 18, stan. G14-G17
Kupić za
101,47
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
23:50
25 lut
Kraków
Dw. Autobusowy, ul. Bosacka 18, stan. G14-G17
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
23:50
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dw. Autobusowy, ul. Bosacka 18, stan. G14-G17
Kupić za
94,91
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
23:50
25 lut
Kraków
Dw. Autobusowy, ul. Bosacka 18, stan. G14-G17
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
23:50
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dw. Autobusowy, ul. Bosacka 18, stan. G14-G17
Kupić za
92,20
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
23:50
25 lut
Kraków
Dw. Autobusowy, ul. Bosacka 18, stan. G14-G17
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
23:50
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
Kupić za
101,47
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
23:50
25 lut
Kraków
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
23:50
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
Kupić za
94,91
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
23:50
25 lut
Kraków
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
23:50
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
Kupić za
92,20
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
23:50
25 lut
Kraków
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
23:50
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Kupić za
106,47
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
23:50
25 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
23:50
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Kupić za
99,91
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
23:50
25 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
23:50
25 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Kupić za
97,20
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
23:50
25 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:15
25 lut
00:15
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
74,11
13:15
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
16:50
Lwów
18:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:15
Rzeszów
00:15
26 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:15
25 lut
00:15
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKOW
Kupić za
91,89
13:15
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
00:15
26 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • VAN HOOL 815
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:15
25 lut
00:20
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
RDA, ul. Bosacka 18
Kupić za
80,00
13:15
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
00:20
26 lut
Kraków
RDA, ul. Bosacka 18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
00:20
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
RDA, ul. Bosacka 18
Kupić za
96,47
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
00:20
26 lut
Kraków
RDA, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
00:20
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
RDA, ul. Bosacka 18
Kupić za
89,91
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
00:20
26 lut
Kraków
RDA, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
00:20
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
RDA, ul. Bosacka 18
Kupić za
87,20
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
00:20
26 lut
Kraków
RDA, ul. Bosacka 18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
00:20
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Kupić za
96,47
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
00:20
26 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
00:20
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Kupić za
89,91
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
00:20
26 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
00:20
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Kupić za
87,20
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
00:20
26 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
25 lut
01:00
26 lut
Dworzec Autobusowy, Kijowska 40
Hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Kupić za
80,00
14:30
25 lut
Równe
Dworzec Autobusowy, Kijowska 40
01:00
26 lut
Kraków
Hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
25 lut
01:00
26 lut
Dworzec Autobusowy, Kijowska 40
Hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Kupić za
80,00
14:30
25 lut
Równe
Dworzec Autobusowy, Kijowska 40
01:00
26 lut
Kraków
Hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
01:00
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
99,26
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:00
26 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra 57, Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
01:00
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
92,70
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:00
26 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46, Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
01:00
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
89,99
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:00
26 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • , Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
01:00
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
91,98
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:00
26 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra 57, Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
01:00
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
85,42
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:00
26 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46, Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
01:00
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
82,71
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:00
26 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • , Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
01:00
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Kupić za
106,47
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:00
26 lut
Kraków
Hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
01:00
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Kupić za
99,91
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:00
26 lut
Kraków
Hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
01:00
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Kupić za
97,20
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:00
26 lut
Kraków
Hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
01:00
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Kupić za
106,47
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:00
26 lut
Kraków
Hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
01:00
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Kupić za
99,91
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:00
26 lut
Kraków
Hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
01:00
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Kupić za
97,20
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:00
26 lut
Kraków
Hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
01:00
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
110,70
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:00
26 lut
Kraków
  • Autobus
  • Setra 57, НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
01:00
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
104,14
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:00
26 lut
Kraków
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46, НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
01:00
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
101,43
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:00
26 lut
Kraków
  • Autobus
  • , НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
01:00
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
110,70
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:00
26 lut
Kraków
  • Autobus
  • Setra 57, НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
01:00
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
104,14
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:00
26 lut
Kraków
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46, НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
01:00
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
101,43
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:00
26 lut
Kraków
  • Autobus
  • , НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
01:00
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKOW
Kupić za
98,84
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:00
26 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • Setra 57, МЕРСЕДЕС-0330
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
01:00
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKOW
Kupić za
92,28
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:00
26 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46, МЕРСЕДЕС-0330
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
01:00
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKOW
Kupić za
89,57
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:00
26 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • , МЕРСЕДЕС-0330
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
01:00
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKÓW 5, Hotel SHERATON, ul. Powiśle 7
Kupić za
106,47
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:00
26 lut
Kraków
KRAKÓW 5, Hotel SHERATON, ul. Powiśle 7
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
01:00
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKÓW 5, Hotel SHERATON, ul. Powiśle 7
Kupić za
99,91
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:00
26 lut
Kraków
KRAKÓW 5, Hotel SHERATON, ul. Powiśle 7
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
01:00
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKÓW 5, Hotel SHERATON, ul. Powiśle 7
Kupić za
97,20
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:00
26 lut
Kraków
KRAKÓW 5, Hotel SHERATON, ul. Powiśle 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:15
25 lut
01:05
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKOW
Kupić za
90,36
15:15
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:05
26 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
01:10
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
81,92
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:10
26 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra 57, Van Hool
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
01:10
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
75,36
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:10
26 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46, Van Hool
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
01:10
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
72,65
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:10
26 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • , Van Hool
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
01:10
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Ul. Bosacka 18
Kupić za
95,47
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:10
26 lut
Kraków
Ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
01:10
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Ul. Bosacka 18
Kupić za
88,91
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:10
26 lut
Kraków
Ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
01:10
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Ul. Bosacka 18
Kupić za
86,20
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:10
26 lut
Kraków
Ul. Bosacka 18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
01:20
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Airport , John Paul II Intational Airport Krakow–Balice
Kupić za
105,87
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:20
26 lut
Krakow Airport
Airport , John Paul II Intational Airport Krakow–Balice
  • Autobus
  • Setra 57, Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
01:20
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Airport , John Paul II Intational Airport Krakow–Balice
Kupić za
99,31
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:20
26 lut
Krakow Airport
Airport , John Paul II Intational Airport Krakow–Balice
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46, Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
01:20
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Airport , John Paul II Intational Airport Krakow–Balice
Kupić za
96,60
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:20
26 lut
Krakow Airport
Airport , John Paul II Intational Airport Krakow–Balice
  • Autobus
  • , Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
01:20
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Airport , John Paul II Intational Airport Krakow–Balice
Kupić za
97,93
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:20
26 lut
Krakow Airport
Airport , John Paul II Intational Airport Krakow–Balice
  • Autobus
  • Setra 57, Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
01:20
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Airport , John Paul II Intational Airport Krakow–Balice
Kupić za
91,37
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:20
26 lut
Krakow Airport
Airport , John Paul II Intational Airport Krakow–Balice
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46, Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
01:20
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Airport , John Paul II Intational Airport Krakow–Balice
Kupić za
88,66
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:20
26 lut
Krakow Airport
Airport , John Paul II Intational Airport Krakow–Balice
  • Autobus
  • , Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
01:20
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
118,36
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:20
26 lut
Kraków
  • Autobus
  • Setra 57, НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
01:20
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
111,80
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:20
26 lut
Kraków
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46, НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
01:20
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
109,09
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:20
26 lut
Kraków
  • Autobus
  • , НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
01:20
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
118,36
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:20
26 lut
Kraków
  • Autobus
  • Setra 57, НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
01:20
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
111,80
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:20
26 lut
Kraków
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46, НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
01:20
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
109,09
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:20
26 lut
Kraków
  • Autobus
  • , НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
02:30
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
RDA, ul. Bosacka 18
Kupić za
96,47
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
02:30
26 lut
Kraków
RDA, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
02:30
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
RDA, ul. Bosacka 18
Kupić za
89,91
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
02:30
26 lut
Kraków
RDA, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
02:30
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
RDA, ul. Bosacka 18
Kupić za
87,20
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
02:30
26 lut
Kraków
RDA, ul. Bosacka 18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
02:30
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKOW
Kupić za
118,94
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
02:30
26 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • Setra 57, НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
02:30
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKOW
Kupić za
112,38
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
02:30
26 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46, НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
02:30
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKOW
Kupić za
109,67
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
02:30
26 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • , НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
02:30
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKOW
Kupić za
118,94
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
02:30
26 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • Setra 57, НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
02:30
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKOW
Kupić za
112,38
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
02:30
26 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46, НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
02:30
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKOW
Kupić za
109,67
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
02:30
26 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • , НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
03:20
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
105,88
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
03:20
26 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra 57, Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
03:20
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
99,32
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
03:20
26 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46, Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
03:20
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
96,61
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
03:20
26 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • , Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
25 lut
03:30
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Kupić za
96,47
02:30
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
03:30
26 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
03:30
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Kupić za
89,91
12:00
25 lut
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
03:30
26 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
03:30
26 lut
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)