Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowe

Równe - Kraków

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Równe — Kraków

Najlepsza oferta

W poniedziałki
15:50
Czas przejazdu10 h. 55 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
01:45
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
63,00 
Przewoźnik: KANTOL
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Równe — Kraków w 2019 roku

Codziennie
13:45
Czas przejazdu12 h. 15 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
01:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
63,05 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Poza wto
15:50
Czas przejazdu09 h. 55 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
01:45
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
70,52 
Przewoźnik: Kantol
Autobus: MAN
Ocena:
Codziennie
16:20
Czas przejazdu11 h. 00 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
03:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
72,27 
Przewoźnik: Lutsik V.S.
Autobus: Неоплан
Ocena:
Codziennie
16:20
Czas przejazdu11 h. 00 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
03:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
72,27 
Przewoźnik: Aristarkhova T.M.
Autobus: Неоплан
Ocena:
Codziennie
16:20
Czas przejazdu11 h. 00 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
03:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
72,27 
Przewoźnik: Lutsik V.S.
Autobus: Neoplan
Ocena:
Codziennie
16:20
Czas przejazdu11 h. 00 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
03:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
72,27 
Przewoźnik: Aristarkhova T.M.
Autobus: Neoplan
Ocena:
Poza wto
17:30
Czas przejazdu11 h. 20 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
03:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
73,06 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Гал-Всесвіт"
Ocena:
4.4
Poza wto
13:00
Czas przejazdu12 h. 15 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
73,36 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Ocena:
wto, czw, sob, nie
01:20
Czas przejazdu12 h. 30 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
76,52 
Przewoźnik: Lvivske ATP - 14630
Autobus: VOLVO B12-600 (Free)
Ocena:
W środy
13:00
Czas przejazdu08 h. 20 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:20
Kraków
Dworzec autobusowy Czyżyny, ul. Medweckiego 15
76,52 
Przewoźnik: Musil Tour Predstavnytstvo
Autobus: MAN(VIP)
Ocena:
pon, sob
18:50
Czas przejazdu09 h. 35 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
03:25
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
80,00 
Przewoźnik: ATLASTRAVELBUS-AVTOEKSPRES
Ocena:
pon, wto
19:00
Czas przejazdu13 h. 00 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
80,00 
Przewoźnik: EUROLINES MADELTRANS
Ocena:
W środy
03:30
Czas przejazdu11 h. 10 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
14:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
80,35 
Przewoźnik: Shapran S.M.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
wto, czw, sob, nie
19:10
Czas przejazdu10 h. 10 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
05:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
82,90 
Przewoźnik: LIS-AVTO-TRANS
Autobus: Setra 317 GT-HD 60
Ocena:
wto, sob, nie
13:00
Czas przejazdu09 h. 20 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy Czyżyny, ul. Medweckiego 15
85,02 
Przewoźnik: Musil Tour Predstavnytstvo
Autobus: MAN(VIP)
Ocena:
22.12...
13:00
Czas przejazdu09 h. 20 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy Czyżyny, ul. Medweckiego 15
85,02 
Przewoźnik: Musil Tour Predstavnytstvo
Autobus: MAN(VIP)
Ocena:
wto, pią
13:10
Czas przejazdu10 h. 45 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
85,02 
Przewoźnik: AP №5 KP Kyivvpastrans
Autobus: ЛАЗ (NEOЛАЗ)
Ocena:
22.12, 29.12...
22:40
Czas przejazdu08 h. 40 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
85,02 
Przewoźnik: Nashbus.com
Autobus: Мерседес
Ocena:
pon, wto, czw, sob
01:20
Czas przejazdu13 h. 30 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
86,70 
Przewoźnik: Lwowskie ATP 14630
Ocena:
Poza wto
16:20
Czas przejazdu11 h. 50 min
Równe
RIWNE, Dworzec autobusowy, ul. Kijewska 40
03:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
91,80 
Przewoźnik: Forsage Auto
Ocena:
12.12, 16.12, 20.12, 24.12, 01.01...
00:50
Czas przejazdu09 h. 40 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
93,52 
Przewoźnik: Boreychuk M.І.
Autobus: SETRA S 215 HD
Ocena:
3.4
Codziennie
18:20
Czas przejazdu11 h. 20 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
05:40
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
93,52 
Przewoźnik: VASILKIVTRANSAVTO
Autobus: Neoplan 71-
Ocena:
pon, śro, sob
18:50
Czas przejazdu08 h. 35 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
03:25
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
93,52 
Przewoźnik: AtlastravelBUS/Avtoekspres
Autobus: Van Hool 927
Ocena:
W poniedziałki
14:00
Czas przejazdu12 h. 20 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
01:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
95,00 
Przewoźnik: TRANSPORT-1
Ocena:
W poniedziałki
19:10
Czas przejazdu11 h. 10 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
05:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
96,00 
Przewoźnik: LIS-AVTO-TRANS
Ocena:
W poniedziałki
21:00
Czas przejazdu11 h. 00 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
96,90 
Przewoźnik: B.M.-Tur Elita Trans
Ocena:
pon, wto, sob
01:15
Czas przejazdu13 h. 45 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
14:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
100,00 
Przewoźnik: EUROLINES MADELTRANS
Ocena:
Codziennie
13:40
Czas przejazdu12 h. 20 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
100,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
W poniedziałki
23:55
Czas przejazdu14 h. 20 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
101,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
W czwartki
14:00
Czas przejazdu11 h. 20 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
01:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
102,02 
Przewoźnik: Transport-1
Autobus: Neoplan.
Ocena:
Codziennie
18:20
Czas przejazdu11 h. 20 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
05:40
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
102,02 
Przewoźnik: Avtotranzit
Autobus: Van Hool T916 Acron
Ocena:
Codziennie
19:50
Czas przejazdu09 h. 05 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
102,02 
Przewoźnik: Brintsov S.V.
Autobus: Van Hool 2(free)
Ocena:
4.6
Codziennie
22:40
Czas przejazdu08 h. 40 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
102,02 
Przewoźnik: Nashbus.com
Autobus: Mercedes
Ocena:
śro, nie
20:45
Czas przejazdu15 h. 05 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
11:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
108,82 
Przewoźnik: Pustovit V.V.
Autobus: BOVA
Ocena:
Poza nie
00:50
Czas przejazdu09 h. 55 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
110,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
14.12, 18.12, 22.12, 26.12, 30.12...
00:50
Czas przejazdu08 h. 40 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
110,00 
Przewoźnik: Ternvoyage
Autobus: Van Hool EOS(free)
Ocena:
pon, wto, śro
10:00
Czas przejazdu12 h. 00 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
110,02 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Ocena:
Poza wto i śro
04:25
Czas przejazdu11 h. 35 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
111,28 
Przewoźnik: ECOLINES
Ocena:
Poza wto i śro
11:30
Czas przejazdu12 h. 00 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
22:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
111,28 
Przewoźnik: ECOLINES
Ocena:
Poza wto i śro
12:30
Czas przejazdu12 h. 31 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:01
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
111,28 
Przewoźnik: ECOLINES
Ocena:
17.12, 14.01, 21.01, 28.01, 04.02...
11:00
Czas przejazdu08 h. 05 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
116,06 
Przewoźnik: TOPUKRAIN
Autobus: VAN HOOL АА5588РТ(free)
Ocena:
15.12, 22.12, 29.12, 05.01...
11:00
Czas przejazdu08 h. 05 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
116,06 
Przewoźnik: TOPUKRAIN
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
12.12, 19.12, 26.12, 02.01, 09.01...
11:00
Czas przejazdu08 h. 05 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
116,06 
Przewoźnik: TOPUKRAIN
Autobus: VAN HOOL АА5588РТ(free)
Ocena:
28.12, 11.01, 13.01, 18.01, 20.01...
11:00
Czas przejazdu08 h. 05 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
116,06 
Przewoźnik: TOPUKRAIN
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
W poniedziałki
13:30
Czas przejazdu12 h. 00 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
117,21 
Przewoźnik: TRANSTEMPO/ТрансТемпо
Autobus: BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!
Ocena:
Codziennie
13:45
Czas przejazdu12 h. 15 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
01:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
118,47 
Przewoźnik: СТЕЦИК Т.В. ФОП
Autobus: Средней вместимости
Ocena:
pon, śro
14:15
Czas przejazdu09 h. 30 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
22:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
118,49 
Przewoźnik: Gunsel TOV
Ocena:
pon, czw
21:30
Czas przejazdu11 h. 20 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
118,54 
Przewoźnik: TRANSTEMPO/ТрансТемпо
Autobus: BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!
Ocena:
Codziennie
17:00
Czas przejazdu11 h. 10 min
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
119,02 
Przewoźnik: KAZNA TRANS MTK
Autobus: Mercedes 0350 (СВ)
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Równe
Do miasta Kraków
Do miasta Równe
Z miasta Kraków
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu