Rozkład jazdy PKS Poznań – Równe

11:50
16 lip
05:35
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
93,85
11:50
16 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:20
Łódź
17:05
Warszawa
21:15
Lublin
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:15
Kowel
04:25
Łuck
05:35
17 lip
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
16 lip
05:40
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
93,85
11:50
16 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:20
Łódź
17:05
Warszawa
21:15
Lublin
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:25
Łuck
05:40
17 lip
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
16 lip
05:50
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
140,00
14:35
16 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:50
17 lip
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
16 lip
05:50
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
132,60
14:35
16 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:50
17 lip
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
16 lip
07:45
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
137,70
11:15
16 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1
Dw. PKS, ul. P. Skargi
Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
PKP Wagabunda, Plac Dwrocowy 3
Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
07:45
17 lip
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:15
16 lip
08:00
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
100,14
17:15
16 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:45
Warszawa
00:00
Lublin
01:30
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Łuck
08:00
17 lip
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
16 lip
10:40
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
113,53
15:50
16 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
17:00
Leszno
18:50
Wrocław
20:30
Opole
21:55
Katowice
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
23:30
Kraków
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
Lwów
10:40
17 lip
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • Van Hool(59)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
16 lip
10:50
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
110,00
15:50
16 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
10:50
17 lip
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
16 lip
13:55
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
140,00
19:00
16 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
13:55
17 lip
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
16 lip
14:05
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
142,80
19:00
16 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec. - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .10
Dw. PKS, ul. P. Skargi
Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
14:05
17 lip
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
16 lip
14:35
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
113,53
20:00
16 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
22:20
Łódź
00:20
Warszawa
03:30
Lublin
08:00
11:00
Kowel
12:55
Łuck
14:35
17 lip
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
16 lip
14:45
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
130,00
20:00
16 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:45
17 lip
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
16 lip
15:40
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
Kupić za
113,53
21:00
16 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:40
Warszawa
05:00
Lublin
11:40
Włodzimierz Wołyński
13:40
Łuck
15:40
17 lip
Równe
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kijowski; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Równe
Do miasta Poznań
Z miasta Równe
Odwrotny kierunek: