Prosimy o zapoznanie się z najnowszymi informacjami dot. koronawirusa w Europie. Sprawdź tutaj

Bilety autobusowePoznań - Równe

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Poznań — Równe

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
09:15
Czas przejazdu16 h. 05 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
67,12 
Przewoźnik: Grechanyuk V.I.
Autobus: Mercedes-Benz Tourismo
Ocena:
4.7

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Równe w 2020 roku

Codziennie
11:50
Czas przejazdu17 h. 45 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:35
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
87,25 
Przewoźnik: Openline
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
3.0
pon, śro, pią
13:30
Czas przejazdu16 h. 20 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:50
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
98,15 
Przewoźnik: AtlastravelBUS/Avtoekspres
Autobus: Van Hool 927
Ocena:
wto, sob
13:00
Czas przejazdu16 h. 35 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:35
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
100,67 
Przewoźnik: LIS-AVTO-TRANS
Autobus: Setra 317 GT-HD 60
Ocena:
Codziennie
14:35
Czas przejazdu15 h. 15 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:50
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
100,67 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
Codziennie
15:50
Czas przejazdu18 h. 50 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
10:40
+1 dzień
Równe
Supermarket Silpo, ul. Kijowska 69
100,67 
Przewoźnik: Avtotranzit
Autobus: Setra 57
Ocena:
Codziennie
15:50
Czas przejazdu18 h. 50 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
10:40
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
100,67 
Przewoźnik: Brintsov S.V.
Autobus: Van Hool 2(free)
Ocena:
pon, śro, pią
13:30
Czas przejazdu15 h. 20 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:50
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
105,00 
Przewoźnik: ATLASTRAVELBUS-AVTOEKSPRES
Ocena:
wto, pią
16:50
Czas przejazdu16 h. 30 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
107,00 
Przewoźnik: Fedorov Yu. V.
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
pon, pią
16:50
Czas przejazdu16 h. 30 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
107,00 
Przewoźnik: Fedorov Yu. V.
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
Codziennie
11:25
Czas przejazdu19 h. 40 min
Poznań
Lotnisko Poznań Ławica, ul. Bukowska 285
08:05
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
110,00 
Przewoźnik: EUROLINES MADELTRANS
Ocena:
Codziennie
11:55
Czas przejazdu19 h. 10 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
08:05
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
110,00 
Przewoźnik: EUROLINES MADELTRANS
Ocena:
Dni nieparzyste
13:30
Czas przejazdu15 h. 20 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:50
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
110,08 
Przewoźnik: Mustang Trans
Autobus: Neoplan
Ocena:
Codziennie
15:50
Czas przejazdu18 h. 00 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
10:50
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
112,20 
Przewoźnik: Bryntsov
Ocena:
Codziennie
21:00
Czas przejazdu17 h. 50 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:50
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
112,20 
Przewoźnik: Mustang Trans
Ocena:
Codziennie
12:00
Czas przejazdu18 h. 35 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
08:35
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy, ul. Kijowska 77v
113,30 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
Codziennie
11:55
Czas przejazdu20 h. 10 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
08:05
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
115,00 
Przewoźnik: Eastern European Travel
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
Codziennie
12:00
Czas przejazdu19 h. 35 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
08:35
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
115,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
pon, czw
16:50
Czas przejazdu18 h. 00 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:50
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
117,30 
Przewoźnik: ZVENTRANS
Ocena:
Codziennie
14:40
Czas przejazdu15 h. 30 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
07:10
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
117,70 
Przewoźnik: Ukrlines
Ocena:
pon, pią
13:00
Czas przejazdu16 h. 25 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
06:25
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
118,00 
Przewoźnik: LIS-AVTO-TRANS
Ocena:
pon, śro, nie
16:00
Czas przejazdu15 h. 00 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
08:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
120,00 
Przewoźnik: FOP BOREJCZUK
Ocena:
Codziennie
11:50
Czas przejazdu17 h. 50 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:40
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
122,48 
Przewoźnik: Openline
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
3.0
Codziennie
13:50
Czas przejazdu13 h. 10 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
125,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
Codziennie
13:50
Czas przejazdu14 h. 10 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
125,06 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
17:15
Czas przejazdu14 h. 45 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
08:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
125,84 
Przewoźnik: KAZNA TRANS MTK
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
3.3
pon, czw, sob
10:40
Czas przejazdu18 h. 40 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
130,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
pon, wto, czw, sob
11:00
Czas przejazdu18 h. 20 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
130,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
Codziennie
07:30
Czas przejazdu18 h. 55 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:25
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
134,23 
Przewoźnik: Pavlovsky I. P
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
12:30
Czas przejazdu15 h. 25 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
03:55
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
134,23 
Przewoźnik: Nashbus.com
Autobus: Mercedes
Ocena:
4.6
Codziennie
14:10
Czas przejazdu14 h. 40 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Przemyslowa 9
04:50
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
134,23 
Przewoźnik: Shabliy A.M.
Autobus: Neoplan
Ocena:
Poza pią
14:40
Czas przejazdu14 h. 45 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:25
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
134,23 
Przewoźnik: Burtsev V. M. /Kozak Express sp. z o.o.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Poza pią
08:00
Czas przejazdu17 h. 10 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:10
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
140,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
Codziennie
09:15
Czas przejazdu15 h. 05 min
Poznań
Dw. Autobusowy, ul. S. Matyi 2, stan. 14, Poznań
01:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
140,00 
Przewoźnik: JORDAN
Ocena:
Poza czw i nie
14:35
Czas przejazdu14 h. 15 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:50
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
140,00 
Przewoźnik: JORDAN
Ocena:
Codziennie
19:00
Czas przejazdu17 h. 55 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
13:55
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
140,00 
Przewoźnik: East West Eurolines
Ocena:
Dni parzyste
21:00
Czas przejazdu18 h. 40 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:40
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
142,62 
Przewoźnik: Mustang Trans
Autobus: Neoplan
Ocena:
3.4
pon, pią
18:30
Czas przejazdu16 h. 50 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
12:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
142,80 
Przewoźnik: I Travel Bus
Ocena:
Codziennie
07:30
Czas przejazdu17 h. 55 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:25
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
150,00 
Przewoźnik: MY WAY
Ocena:
wto, czw, nie
10:40
Czas przejazdu19 h. 40 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
151,01 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
pon, śro, pią, sob
10:40
Czas przejazdu19 h. 40 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
159,40 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
Codziennie
14:35
Czas przejazdu15 h. 15 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:50
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
419,47 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Równe
Do miasta Poznań
Z miasta Równe
Informacje o trasie autobusu Poznań — Równe
48
Liczba autobusów w kierunku
17 godz. 1 min.
Szacowany czas podróży
07:30 — 02:25
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
21:00 — 15:40
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
105 — 513 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami

Autobus Poznań – Równe

Pasażerów busa z Poznania do Równego czeka kilkunastogodzinna podróż. Dystans 800 kilometrów, dzielący stolicę Wielkopolski i ukraińskie miasto, busy pokonują zazwyczaj w przeciągu 15 godzin. Z tego względu szczególną popularnością cieszą się busy, wyruszające w podróż w godzinach popołudniowych, by dotrzeć do finalnej destynacji następnego ranka. Z uwagi na częste promocje, warto rozważyć wcześniejszy zakup biletu online.

Busy z Poznania do Równego ruszają w trasę z dworca autobusowego przy ulicy Stefana Matyi 2, który wraz z położoną obok stacją PKP tworzy zintegrowany kompleks komunikacyjny, przylegający do galerii handlowej Avenida. Przystanek leży w centralnym punkcie miasta, a od Starego Miasta dzieli go niewielka odległość. Pasażerowie, podróżujący z okolic poznańskiego Rynku, mogą dostać się na dworzec tramwajami linii 5 lub 8, wysiadając na Moście Dworcowym.

Dworzec autobusowy, na którym kończą trasę busy z Poznania do Równego, leży przy ulicy Kijowskiej, stanowiącej główną arterię komunikacyjną miasta. Pasażerowie, kontynuujący podróż w obrębie Równego, mogą dotrzeć w okolice Starego Miasta autobusem nr 53. Przy prowadzącej w kierunku ścisłego centrum ulicy Sobornej, podróżni mogą skorzystać z usług kantorów i lokali gastronomicznych.