Bilety autobusowe

Poznań - Równe

od 85 zł, 20 paź

Rozkład jazdy PKS Poznań – Równe

01:30
19 paź
w drodze 16 godz. 05 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

18:35
19 paź

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

170
01:30
19 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
Konin
04:05
Kutno
05:05
Łódź
07:10
Warszawa
11:05
Lublin
12:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
17:20
Łuck
18:35
19 paź
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:00
19 paź
w drodze 16 godz. 35 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

18:35
19 paź

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

145
01:00
19 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
19 paź
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:15
19 paź
w drodze 15 godz. 05 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:20
20 paź

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

114
09:15
19 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
12:05
Łódź
14:35
Warszawa
17:25
Lublin
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
00:10
Łuck
01:20
20 paź
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
19 paź
w drodze 17 godz. 00 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

02:00
20 paź

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

179
08:00
19 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
10:45
Wrocław
13:50
Katowice
15:15
Kraków
18:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:15
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:30
Lwów
02:00
20 paź
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
19 paź
w drodze 17 godz. 55 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

02:25
20 paź

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

129
07:30
19 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:20
Konin
11:30
Łódź
14:00
Warszawa
17:20
Lublin
18:50
Chełm
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
22:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:45
Włodzimierz Wołyński
01:10
Łuck
02:25
20 paź
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
19 paź
w drodze 14 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

03:55
20 paź

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

103
12:30
19 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:15
Łódź
18:00
Warszawa
22:00
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:50
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
02:35
Łuck
03:55
20 paź
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:50
19 paź
w drodze 16 godz. 45 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:35
20 paź

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

86
11:50
19 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:20
Łódź
17:05
Warszawa
21:15
Lublin
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:15
Kowel
04:25
Łuck
05:35
20 paź
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:50
19 paź
w drodze 16 godz. 50 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:40
20 paź

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

89
11:50
19 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:20
Łódź
17:05
Warszawa
21:15
Lublin
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:25
Łuck
05:40
20 paź
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
19 paź
w drodze 14 godz. 15 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:50
20 paź

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

100
14:35
19 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
22:10
Lublin
23:15
Chełm
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:40
Łuck
05:50
20 paź
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Неоплан
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
19 paź
w drodze 14 godz. 15 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:50
20 paź

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

130
14:35
19 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
22:10
Lublin
23:15
Chełm
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:20
Włodzimierz Wołyński
04:40
Łuck
05:50
20 paź
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:15
19 paź
w drodze 19 godz. 30 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

07:45
20 paź

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

100
11:15
19 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:15
Wrocław
17:45
Katowice
19:15
Kraków
22:30
Rzeszów
02:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:15
Lwów
07:45
20 paź
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:55
19 paź
w drodze 19 godz. 10 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

08:05
20 paź

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

120
11:55
19 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
13:30
Konin
15:20
Łódź
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin (WMI)
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
08:05
20 paź
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
19 paź
w drodze 17 godz. 50 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

10:40
20 paź

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

108
15:50
19 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
17:00
Leszno
18:50
Wrocław
20:30
Opole
21:55
Katowice
21:55
Lotnisko Krakow Balice (KRK)
23:30
Kraków
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
Lwów
10:40
20 paź
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
19 paź
w drodze 17 godz. 55 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

13:55
20 paź

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

115
19:00
19 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:45
Wrocław
00:35
Katowice
01:55
Kraków
07:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
10:30
Lwów
13:55
20 paź
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
19 paź
w drodze 17 godz. 35 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

14:35
20 paź

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

108
20:00
19 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
22:20
Łódź
00:20
Warszawa
03:30
Lublin
08:00
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
11:00
Kowel
12:55
Łuck
14:35
20 paź
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Poznań – Równe

01:00
19 paź
w drodze 16 godz. 35 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

18:35
19 paź

Równe

Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40

170
01:00
19 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
Konin
04:05
Kutno
05:05
Łódź
07:00
Warszawa
08:30
Piaseczno
11:05
Lublin
14:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
17:20
Łuck
18:35
19 paź
Równe
Dworzec autobusowy Central, ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Równe
Do miasta Poznań
Z miasta Równe
Podróż powrotna: