Busfor łączy się z BlaBlaCarTen sam szeroki wybór przejazdów autobusowych.Teraz dostępne na BlaBlaCar
redirection-logo

Bilety autobusowePoznań - Równe

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Poznań — Równe

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Równe w 2024 roku

Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Równe
Do miasta Poznań
Z miasta Równe
Podróż powrotna:

Autobus Poznań – Równe

Pasażerów busa z Poznania do Równego czeka kilkunastogodzinna podróż. Dystans 800 kilometrów, dzielący stolicę Wielkopolski i ukraińskie miasto, busy pokonują zazwyczaj w przeciągu 15 godzin. Z tego względu szczególną popularnością cieszą się busy, wyruszające w podróż w godzinach popołudniowych, by dotrzeć do finalnej destynacji następnego ranka. Z uwagi na częste promocje, warto rozważyć wcześniejszy zakup biletu online.

Busy z Poznania do Równego ruszają w trasę z dworca autobusowego przy ulicy Stefana Matyi 2, który wraz z położoną obok stacją PKP tworzy zintegrowany kompleks komunikacyjny, przylegający do galerii handlowej Avenida. Przystanek leży w centralnym punkcie miasta, a od Starego Miasta dzieli go niewielka odległość. Pasażerowie, podróżujący z okolic poznańskiego Rynku, mogą dostać się na dworzec tramwajami linii 5 lub 8, wysiadając na Moście Dworcowym.

Dworzec autobusowy, na którym kończą trasę busy z Poznania do Równego, leży przy ulicy Kijowskiej, stanowiącej główną arterię komunikacyjną miasta. Pasażerowie, kontynuujący podróż w obrębie Równego, mogą dotrzeć w okolice Starego Miasta autobusem nr 53. Przy prowadzącej w kierunku ścisłego centrum ulicy Sobornej, podróżni mogą skorzystać z usług kantorów i lokali gastronomicznych.