Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Poznań — Berlin

Najlepsza oferta

Codziennie
15:30
Czas przejazdu03 h. 20 min

Poznań

Dworzec autobusowy Zachodni, ul. Głogowska

18:50

Berlin

Berlin Zoo, Hardenbergplatz 11

140,00 

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Berlin w 2019 rok

Codziennie
01:00
Czas przejazdu03 h. 50 min

Poznań

Dworzec autobusowy Zachodni, ul. Głogowska

04:50

Berlin

Berlin Zoo, Hardenbergplatz 11

140,00 
Codziennie
04:00
Czas przejazdu03 h. 50 min

Poznań

Dworzec autobusowy Zachodni, ul. Głogowska

07:50

Berlin

Berlin Zoo, Hardenbergplatz 11

140,00 
Codziennie
06:00
Czas przejazdu03 h. 50 min

Poznań

Dworzec autobusowy Zachodni, ul. Głogowska

09:50

Berlin

Berlin Zoo, Hardenbergplatz 11

140,00 
Codziennie
09:00
Czas przejazdu03 h. 50 min

Poznań

Dworzec autobusowy Zachodni, ul. Głogowska

12:50

Berlin

Berlin Zoo, Hardenbergplatz 11

140,00 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu03 h. 50 min

Poznań

Dworzec autobusowy Zachodni, ul. Głogowska

14:50

Berlin

Berlin Zoo, Hardenbergplatz 11

140,00 
Codziennie
13:00
Czas przejazdu03 h. 50 min

Poznań

Dworzec autobusowy Zachodni, ul. Głogowska

16:50

Berlin

Berlin Zoo, Hardenbergplatz 11

140,00 
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Poznań
Z miasta Berlin
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu