Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Berlin – Kraków

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kraków — Berlin

Najlepsza oferta

pon, wto, śro, czw, pią, sob
13:50
Czas przejazdu11 h. 50 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec MDA, ul Bosacka 18, górna płyta, Kraków

01:40
+1 dzień

Berlin

ZOB st. 25, Berlin

179,00 

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Berlin w 2019 rok roku

pon, wto, czw
14:15
Czas przejazdu11 h. 25 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec MDA, ul Bosacka 18, górna płyta, Kraków

01:40
+1 dzień

Berlin

ZOB st. 25, Berlin

179,00 
pon, wto, śro, pią
14:30
Czas przejazdu11 h. 25 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

01:55
+1 dzień

Berlin

ZOB st. 25, Berlin

179,00 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu10 h. 40 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

02:40
+1 dzień

Berlin

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Mazurenallee 4-6

244,80 
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Z miasta Berlin
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu