Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Berlin — Poznań

Najlepsza oferta

Codziennie
12:15
Czas przejazdu03 h. 45 min

Berlin

Berlin Zoo, Hardenbergplatz 11

16:00

Poznań

Dworzec Zachodni, ul. Głogowska

140,00 

Rozkład jazdy autobusów Berlin — Poznań w 2019 rok

Codziennie
09:15
Czas przejazdu03 h. 45 min

Berlin

Berlin Zoo, Hardenbergplatz 11

13:00

Poznań

Dworzec Zachodni, ul. Głogowska

140,00 
Codziennie
15:15
Czas przejazdu03 h. 45 min

Berlin

Berlin Zoo, Hardenbergplatz 11

19:00

Poznań

Dworzec Zachodni, ul. Głogowska

140,00 
Codziennie
18:15
Czas przejazdu03 h. 45 min

Berlin

Berlin Zoo, Hardenbergplatz 11

22:00

Poznań

Dworzec Zachodni, ul. Głogowska

140,00 
Codziennie
20:15
Czas przejazdu03 h. 35 min

Berlin

Berlin Zoo, Hardenbergplatz 11

23:50

Poznań

Dworzec Zachodni, ul. Głogowska

140,00 
Codziennie
23:15
Czas przejazdu04 h. 15 min
+1 dzień

Berlin

Berlin Zoo, Hardenbergplatz 11

03:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec Zachodni, ul. Głogowska

140,00 
Popularne kierunki
Z miasta Berlin
Do miasta Poznań
Z miasta Poznań
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu