Rozkład jazdy PKS Poznań – Kijów

01:00
22:35
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KIJÓW 5, Dworzec autobusowy, ul. Petliury 32
300,00
01:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
GORZÓW WIELKOPOLSKI
PIŁA
POZNAŃ
WARSZAWA
PIASECZNO
LUBLIN
LUCK
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
POLTAWA
22:35
22 gru
Kijów
KIJÓW 5, Dworzec autobusowy, ul. Petliury 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:00
05:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
355,80
01:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
05:00
23 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:00
05:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
355,80
01:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
05:00
23 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
05:20
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
280,00
09:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
05:20
23 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
05:20
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
336,00
09:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
05:20
23 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
06:15
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
336,00
09:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
09:45
Września
10:45
Konin
12:15
Kutno
13:05
Łowicz
13:40
Sochaczew
14:45
Warszawa
17:40
Lublin
21:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
23 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
06:15
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
336,00
09:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
09:45
Września
10:45
Konin
12:15
Kutno
13:05
Łowicz
13:40
Sochaczew
14:45
Warszawa
17:40
Lublin
21:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
23 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:00
07:30
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
,
357,52
01:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
07:30
23 gru
Kijów
,
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:00
07:30
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
361,60
01:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
07:30
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:00
07:30
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
,
357,52
01:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
07:30
23 gru
Kijów
,
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:00
07:30
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
361,60
01:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
07:30
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:00
08:30
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
839,36
01:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
08:30
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:00
08:30
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
839,36
01:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
08:30
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
10:10
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Vilnius
466,10
00:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
06:25
Lomza, pl. Niepodleglosci (stary dw.)
07:30
Grajewo, ul.Mickiewicza, Gimnazium Nr. 2
08:45
Suwalki, przed Dw. PKS
11:30
Marijampolė
10:10
23 gru
Kijów
Vilnius
  • Autobus
  • 24225
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
10:45
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
280,00
07:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Leszno
Wrocław
Katowice
Kraków
Tarnów
Rzeszów
00:30
Lwów
02:40
Tarnopol
04:30
Chmielnicki
06:30
Winnica
08:45
Żytomierz
10:45
23 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
12:45
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
280,00
11:15
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:45
23 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
14:35
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
336,00
17:20
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:35
23 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
16:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
363,36
07:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:00
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
16:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
403,36
08:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:00
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
16:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
363,36
09:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:00
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
16:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
343,36
13:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:00
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
16:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
323,36
16:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:00
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
16:00
23 gru
Dworzec PKS, ulica Matyi 2
355,58
16:30
22 gru
Poznań
Dworzec PKS, ulica Matyi 2
16:00
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
16:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
343,36
13:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:00
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
16:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
343,36
16:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:00
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
16:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
380,36
15:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:00
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
16:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
380,36
15:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:00
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
16:00
23 gru
POZNAN',
373,18
16:30
22 gru
Poznań
POZNAN',
16:00
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
16:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
403,36
08:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:00
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
16:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
363,36
09:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:00
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:00
16:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
383,36
01:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:00
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
16:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
393,36
11:15
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:00
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
16:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
323,36
12:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:00
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:00
16:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
383,36
01:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:00
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
16:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
403,36
08:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:00
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
16:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
323,36
12:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:00
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
16:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
343,36
13:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:00
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
16:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
343,36
16:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:00
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
16:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
343,36
16:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:00
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
20:50
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
340,98
07:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
20:50
23 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
20:50
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
400,98
08:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
20:50
23 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
20:50
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
340,98
09:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
20:50
23 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
20:50
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
307,72
12:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
20:50
23 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • SCANIA Century, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:20
20:50
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
284,50
14:20
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
20:50
23 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
20:50
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
340,98
09:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
20:50
23 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
20:50
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
400,98
08:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
20:50
23 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
20:50
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
330,98
12:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
20:50
23 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
21:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
362,46
07:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
21:00
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
21:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
402,46
08:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
21:00
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
21:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
362,46
09:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
21:00
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
21:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
342,46
13:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
21:00
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
322,46
16:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
21:00
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
21:00
23 gru
Dworzec PKS, ulica Matyi 2
354,68
16:30
22 gru
Poznań
Dworzec PKS, ulica Matyi 2
21:00
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
21:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
354,68
17:50
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
21:00
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
21:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
342,46
13:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
21:00
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
21:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
342,46
16:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
21:00
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
21:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
362,46
17:50
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
21:00
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
21:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
588,56
00:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
21:00
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • 24225
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
21:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
379,46
15:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
21:00
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
21:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
379,46
15:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
21:00
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
21:00
23 gru
POZNAN',
372,28
16:30
22 gru
Poznań
POZNAN',
21:00
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
21:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
402,46
08:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
21:00
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
21:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
362,46
09:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
21:00
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
21:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
392,46
11:15
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
21:00
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
21:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
322,46
12:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
21:00
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
21:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
402,46
08:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
21:00
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
21:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
322,46
12:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
21:00
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
21:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
342,46
13:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
21:00
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
21:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
342,46
16:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
21:00
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
21:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
342,46
16:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
21:00
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
21:00
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
382,46
22:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
21:00
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
21:15
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
248,48
21:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
00:30
Łódź
03:10
Warszawa
06:50
Lublin
10:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
12:45
Kowel
14:10
Łuck
15:25
Równe
18:55
Żytomierz
21:15
23 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
21:30
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
261,24
21:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
01:40
Warszawa
05:00
Lublin
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
11:40
Włodzimierz Wołyński
13:40
Łuck
15:40
Równe
19:00
Żytomierz
21:30
23 gru
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
22:10
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Lotnisko Boryspil, Terminal D
348,96
07:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
22:10
23 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
22:10
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Lotnisko Boryspil, Terminal D
408,96
08:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
22:10
23 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
22:10
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Lotnisko Boryspil, Terminal D
348,96
09:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
22:10
23 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
22:10
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Lotnisko Boryspil, Terminal D
315,70
12:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
22:10
23 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
  • Autobus
  • SCANIA Century, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:20
22:10
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Lotnisko Boryspil, Terminal D
292,48
14:20
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
22:10
23 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
22:10
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Lotnisko Boryspil, Terminal D
348,96
09:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
22:10
23 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
22:10
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Lotnisko Boryspil, Terminal D
408,96
08:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
22:10
23 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
22:10
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Lotnisko Boryspil, Terminal D
338,96
12:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
22:10
23 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
23:15
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
347,44
07:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:15
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
23:15
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
407,44
08:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:15
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
23:15
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
347,44
09:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:15
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • Neoplan, МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
23:15
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
314,18
12:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:15
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • SCANIA Century, МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:20
23:15
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
290,96
14:20
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:15
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
23:15
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
347,44
09:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:15
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
23:15
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
407,44
08:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:15
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
23:15
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
337,44
12:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:15
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
23:20
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
327,08
07:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:20
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
23:20
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
367,08
08:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:20
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
23:20
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
327,08
09:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:20
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • Neoplan, Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
23:20
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
307,08
13:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:20
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23:20
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
287,08
16:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:20
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • Setra, Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
23:20
23 gru
Dworzec PKS, ulica Matyi 2
319,30
16:30
22 gru
Poznań
Dworzec PKS, ulica Matyi 2
23:20
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
23:20
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
319,30
17:50
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:20
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
23:20
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
307,08
13:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:20
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
23:20
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
307,08
16:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:20
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
23:20
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
327,08
17:50
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:20
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
23:20
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
553,18
00:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:20
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • 24225, Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
23:20
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
344,08
15:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:20
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
23:20
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
344,08
15:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:20
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
23:20
23 gru
POZNAN',
336,90
16:30
22 gru
Poznań
POZNAN',
23:20
23 gru
Kijów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
23:20
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
367,08
08:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:20
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
23:20
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
327,08
09:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:20
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
23:20
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
357,08
11:15
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:20
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
23:20
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
287,08
12:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:20
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
23:20
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
367,08
08:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:20
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
23:20
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
287,08
12:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:20
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
23:20
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
307,08
13:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:20
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
23:20
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
307,08
16:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:20
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
23:20
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
307,08
16:30
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:20
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
23:20
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
347,08
22:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:20
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
23:20
23 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
347,08
22:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:20
23 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
05:00
24 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
315,80
13:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
05:00
24 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
05:00
24 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
295,80
16:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
05:00
24 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra, Setra 57
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
05:00
24 gru
Dworzec PKS, ulica Matyi 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
328,02
16:30
22 gru
Poznań
Dworzec PKS, ulica Matyi 2
05:00
24 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
05:00
24 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
328,02
17:50
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
05:00
24 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Setra 57
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
05:00
24 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
376,40
23:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
05:00
24 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Setra 57
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
05:00
24 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
315,80
13:00
22 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
05:00
24 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
05:00
24 gru
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
315,80