Rozkład jazdy PKS Poznań – Kijów

09:00
21 mar
06:15
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,00
09:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
09:45
Września
10:45
Konin
12:20
Łódź
14:45
Warszawa
17:40
Lublin
21:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
22 mar
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
21 mar
06:15
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,00
09:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
09:45
Września
10:45
Konin
12:20
Łódź
14:45
Warszawa
17:40
Lublin
21:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
22 mar
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
21 mar
06:20
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,00
09:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
06:20
22 mar
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
21 mar
06:20
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,00
09:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
06:20
22 mar
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
21 mar
07:00
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
187,50
08:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
10:45
Wrocław
13:50
Katowice
15:15
Kraków
18:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:15
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:30
Lwów
02:00
Równe
04:50
Żytomierz
07:00
22 mar
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
21 mar
07:30
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
116,12
07:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
09:20
Konin
11:30
Łódź
14:00
Warszawa
17:20
Lublin
18:50
Chełm
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
22:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:45
Włodzimierz Wołyński
01:10
Łuck
02:25
Równe
03:45
Nowogród Wołyński
05:10
Żytomierz
07:30
22 mar
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:15
21 mar
09:30
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Kupić za
180,00
10:15
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
KONIN
ŁÓDŹ
WARSZAWA
LUBLIN
VOLODYMYR VOLYNSKYJ
LUCK
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
CZERKASY
09:30
22 mar
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
21 mar
10:35
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
120,53
14:35
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
18:35
Warszawa
22:10
Lublin
23:15
Chełm
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
10:35
22 mar
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
21 mar
11:00
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
133,93
14:35
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
18:35
Warszawa
22:10
Lublin
23:15
Chełm
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:20
Włodzimierz Wołyński
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
11:00
22 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
21 mar
11:30
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
107,14
11:50
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
15:20
Łódź
17:05
Warszawa
21:15
Lublin
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:15
Kowel
04:25
Łuck
05:35
Równe
09:00
Żytomierz
11:30
22 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
21 mar
11:30
22 mar
POZNAŃ, Dworzec Autobusowy ul.Matyi 2
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
120,00
11:50
21 mar
Poznań
POZNAŃ, Dworzec Autobusowy ul.Matyi 2
POZNAŃ
ŁÓDŹ
GDYNIA
GDAŃSK
BYDGOSZCZ
TORUŃ
WARSZAWA
LUBLIN
LUCK
RIWNE
ZHYTOMYR
11:30
22 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
21 mar
12:30
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
105,13
11:45
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
14:35
Łódź
15:35
Piotrków Trybunalski
17:15
Częstochowa
18:45
Katowice
20:05
Kraków
20:30
Kraków
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Lwów
06:15
Dubno
07:10
Równe
10:15
Żytomierz
12:30
22 mar
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
21 mar
13:10
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
105,13
11:45
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
14:35
Łódź
15:35
Piotrków Trybunalski
17:15
Częstochowa
18:45
Katowice
20:05
Kraków
20:30
Kraków
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Lwów
06:15
Dubno
07:10
Równe
10:15
Żytomierz
12:30
Kijów
13:10
22 mar
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:55
21 mar
14:25
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
135,00
11:55
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
13:30
Konin
15:20
Łódź
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
22:20
Lublin
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
08:05
Równe
11:00
Żytomierz
14:25
22 mar
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
21 mar
14:35
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,00
17:20
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
20:20
Łódź
22:30
Warszawa
01:35
Lublin
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
22 mar
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
21 mar
14:35
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,00
17:20
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
20:20
Łódź
22:30
Warszawa
01:35
Lublin
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
22 mar
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
21 mar
14:35
22 mar
DW. PKS ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,00
17:20
21 mar
Poznań
DW. PKS ul. Stanisława Matyi 2
14:35
22 mar
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
21 mar
14:35
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,00
17:20
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
14:35
22 mar
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
21 mar
16:00
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
160,00
13:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
16:00
22 mar
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
21 mar
19:50
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
199,54
08:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
19:50
22 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong(СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
21 mar
19:50
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
169,54
10:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
19:50
22 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan, Yutong(СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
21 mar
19:50
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
156,77
10:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
19:50
22 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra, Yutong(СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
21 mar
19:50
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
146,05
11:50
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
19:50
22 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong(СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
21 mar
19:50
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
199,54
08:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
19:50
22 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
21 mar
19:50
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
169,54
10:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
19:50
22 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
21 mar
19:50
22 mar
POZNAŃ, Dworzec Autobusowy ul.Matyi 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
144,54
11:50
21 mar
Poznań
POZNAŃ, Dworzec Autobusowy ul.Matyi 2
19:50
22 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
21 mar
19:50
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
169,54
12:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
19:50
22 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
21 mar
19:50
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
169,54
08:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
19:50
22 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
21 mar
19:50
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
169,54
12:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
19:50
22 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
21 mar
19:50
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
169,54
10:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
19:50
22 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
21 mar
20:50
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
197,08
08:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
20:50
22 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
21 mar
20:50
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
167,08
10:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
20:50
22 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
21 mar
20:50
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
154,31
10:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
20:50
22 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
21 mar
20:50
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
143,59
11:50
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
20:50
22 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
21 mar
20:50
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
177,08
13:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
20:50
22 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
21 mar
20:50
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
197,08
08:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
20:50
22 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
21 mar
20:50
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
167,08
10:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
20:50
22 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
21 mar
20:50
22 mar
POZNAŃ, Dworzec Autobusowy ul.Matyi 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
142,08
11:50
21 mar
Poznań
POZNAŃ, Dworzec Autobusowy ul.Matyi 2
20:50
22 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
21 mar
20:50
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
167,08
12:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
20:50
22 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
21 mar
20:50
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
167,08
08:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
20:50
22 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
21 mar
20:50
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
167,08
12:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
20:50
22 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
21 mar
20:50
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
167,08
10:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
20:50
22 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
21 mar
22:10
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
Kupić za
200,62
08:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
22:10
22 mar
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
21 mar
22:10
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
Kupić za
170,62
10:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
22:10
22 mar
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
21 mar
22:10
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
Kupić za
157,85
10:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
22:10
22 mar
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
  • Autobus
  • Setra, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
21 mar
22:10
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
Kupić za
147,13
11:50
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
22:10
22 mar
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
21 mar
22:10
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
Kupić za
180,62
13:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
22:10
22 mar
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
21 mar
22:10
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
Kupić za
200,62
08:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
22:10
22 mar
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
21 mar
22:10
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
Kupić za
170,62
10:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
22:10
22 mar
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
21 mar
22:10
22 mar
POZNAŃ, Dworzec Autobusowy ul.Matyi 2
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
Kupić za
145,62
11:50
21 mar
Poznań
POZNAŃ, Dworzec Autobusowy ul.Matyi 2
22:10
22 mar
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
21 mar
22:10
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
Kupić za
170,62
12:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
22:10
22 mar
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
21 mar
22:10
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
Kupić za
170,62
08:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
22:10
22 mar
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
21 mar
22:10
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
Kupić za
170,62
12:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
22:10
22 mar
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
21 mar
22:10
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
Kupić za
170,62
10:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
22:10
22 mar
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
21 mar
23:30
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
201,11
08:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
23:30
22 mar
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
21 mar
23:30
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
171,11
10:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
23:30
22 mar
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan, МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
21 mar
23:30
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
158,34
10:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
23:30
22 mar
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Setra, МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
21 mar
23:30
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
147,62
11:50
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
23:30
22 mar
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
21 mar
23:30
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
181,11
13:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
23:30
22 mar
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
21 mar
23:30
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
201,11
08:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
23:30
22 mar
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
21 mar
23:30
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
171,11
10:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
23:30
22 mar
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
21 mar
23:30
22 mar
POZNAŃ, Dworzec Autobusowy ul.Matyi 2
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
146,11
11:50
21 mar
Poznań
POZNAŃ, Dworzec Autobusowy ul.Matyi 2
23:30
22 mar
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
21 mar
23:30
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
171,11
12:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
23:30
22 mar
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
21 mar
23:30
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
171,11
08:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
23:30
22 mar
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
21 mar
23:30
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
171,11
12:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
23:30
22 mar
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
21 mar
23:30
22 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
171,11
10:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
23:30
22 mar
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
154,02
10:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra, Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
131,25
11:45
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Неоплан, Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
162,05
13:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
157,58
15:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra, Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
157,58
15:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra, Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
157,58
15:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra, Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
154,20
16:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra, Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
154,20
16:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra, Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
21 mar
05:00
23 mar
Dworzec PKS, ulica Matyi 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
162,05
16:30
21 mar
Poznań
Dworzec PKS, ulica Matyi 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
184,50
23:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
164,20
15:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
154,20
08:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
164,20
15:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
184,20
23:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
21 mar
05:00
23 mar
NOWY dw. autobusowy, ul. S. Matyi 2, stan. 13 do 19
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
154,20
16:30
21 mar
Poznań
NOWY dw. autobusowy, ul. S. Matyi 2, stan. 13 do 19
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
21 mar
05:00
23 mar
Dw.A., ul. Matyi 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
174,20
22:00
21 mar
Poznań
Dw.A., ul. Matyi 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
21 mar
05:00
23 mar
Dw. PKS st. 6, Stanisława Matyi, 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
154,20
13:00
21 mar
Poznań
Dw. PKS st. 6, Stanisława Matyi, 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
21 mar
05:00
23 mar
Dw. PKS, ul. Matyi 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
164,20
19:00
21 mar
Poznań
Dw. PKS, ul. Matyi 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
184,20
08:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
154,20
13:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
154,20
16:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
154,20
16:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
174,20
22:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
174,20
22:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
184,20
23:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
144,94
11:45
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48, Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
21 mar
05:00
23 mar
,
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
175,42
15:30
21 mar
Poznań
,
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
21 mar
05:00
23 mar
,
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
175,42
15:30
21 mar
Poznań
,
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
21 mar
05:00
23 mar
POZNAN',
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
181,15
16:30
21 mar
Poznań
POZNAN',
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
170,17
10:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • Setra, SETRA_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
147,40
11:45
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • Неоплан, SETRA_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
178,20
13:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • Neoplan(Free), SETRA_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
173,73
15:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • Setra, SETRA_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
173,73
15:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • Setra, SETRA_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
173,73
15:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • Setra, SETRA_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
170,35
16:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • Setra, SETRA_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
170,35
16:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • Setra, SETRA_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
21 mar
05:00
23 mar
Dworzec PKS, ulica Matyi 2
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
178,20
16:30
21 mar
Poznań
Dworzec PKS, ulica Matyi 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • Neoplan(Free), SETRA_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
200,65
23:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), SETRA_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
180,35
15:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
170,35
08:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
180,35
15:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
200,35
23:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
21 mar
05:00
23 mar
NOWY dw. autobusowy, ul. S. Matyi 2, stan. 13 do 19
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
170,35
16:30
21 mar
Poznań
NOWY dw. autobusowy, ul. S. Matyi 2, stan. 13 do 19
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
21 mar
05:00
23 mar
Dw.A., ul. Matyi 2
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
190,35
22:00
21 mar
Poznań
Dw.A., ul. Matyi 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
21 mar
05:00
23 mar
Dw. PKS st. 6, Stanisława Matyi, 2
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
170,35
13:00
21 mar
Poznań
Dw. PKS st. 6, Stanisława Matyi, 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
21 mar
05:00
23 mar
Dw. PKS, ul. Matyi 2
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
180,35
19:00
21 mar
Poznań
Dw. PKS, ul. Matyi 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
200,35
08:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
170,35
13:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
170,35
16:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
170,35
16:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
190,35
22:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
190,35
22:00
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
200,35
23:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
21 mar
05:00
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
161,09
11:45
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48, SETRA_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
21 mar
05:00
23 mar
,
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
191,57
15:30
21 mar
Poznań
,
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, SETRA_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
21 mar
05:00
23 mar
,
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
191,57
15:30
21 mar
Poznań
,
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, SETRA_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
21 mar
05:00
23 mar
POZNAN',
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
197,30
16:30
21 mar
Poznań
POZNAN',
05:00
23 mar
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, SETRA_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
21 mar
05:30
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
200,42
23:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
01:00
Konin
01:40
Kalisz
02:50
Łódź
03:40
Piotrków Trybunalski
04:55
Radomsko
05:45
Częstochowa
07:20
Katowice
08:40
Kraków
10:25
Tarnów
11:20
Rzeszów
15:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
17:30
Lwów
19:10
Złoczów
20:20
Tarnopol
21:05
Podwołoczyska
21:20
Wołoczyska
22:30
Chmielnicki
00:20
Starokonstantynów
02:50
Lubar
03:20
Cudnów
03:50
Żytomierz
05:30
23 mar
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
21 mar
05:40
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
200,00
23:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:40
23 mar
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
21 mar
05:40
23 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
200,00
23:30
21 mar
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
STARGARD
WAŁCZ
PIŁA
CHODZIEŻ
POZNAŃ
KONIN
KALISZ
ŁÓDŹ
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
RADOMSKO
CZĘSTOCHOWA
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
RZESZÓW
LWIW
ZOLOCHIV
TERNOPIL
PODVOLOCHISK
VOLOCHYSK
CHMELNIZKI
LETYCHIV
VINNICA
VINNICA
LIUBAR
CHUDNIV
ZHYTOMYR
05:40
23 mar
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32