Rozkład jazdy PKS Poznań – Kijów

09:00
23 maj
06:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,00
09:00
23 maj
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:45
Września
10:45
Konin
12:20
Łódź
14:45
Warszawa
17:40
Lublin
21:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
24 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
23 maj
06:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
112,00
09:00
23 maj
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:45
Września
10:45
Konin
12:20
Łódź
14:45
Warszawa
17:40
Lublin
21:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
24 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
23 maj
06:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
109,20
09:00
23 maj
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:45
Września
10:45
Konin
12:20
Łódź
14:45
Warszawa
17:40
Lublin
21:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
24 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
23 maj
06:20
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
112,00
09:00
23 maj
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
06:20
24 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:15
23 maj
07:20
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Kupić za
135,44
12:15
23 maj
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:40
Warszawa
19:20
Lublin
23:05
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:10
Łuck
02:20
Równe
05:10
Żytomierz
07:20
24 maj
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
23 maj
07:30
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
127,92
07:30
23 maj
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:20
Konin
11:30
Łódź
14:00
Warszawa
17:20
Lublin
18:50
Chełm
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
22:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:45
Włodzimierz Wołyński
01:10
Łuck
02:25
Równe
03:45
Nowogród Wołyński
05:10
Żytomierz
07:30
24 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:15
23 maj
07:35
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
135,44
12:15
23 maj
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:40
Warszawa
19:20
Lublin
23:05
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:10
Łuck
02:20
Równe
05:10
Żytomierz
07:20
Kijów
07:35
24 maj
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
23 maj
10:35
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
135,44
14:35
23 maj
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
22:10
Lublin
23:15
Chełm
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
10:35
24 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
23 maj
11:00
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
140,64
14:35
23 maj
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
22:10
Lublin
23:15
Chełm
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:20
Włodzimierz Wołyński
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
11:00
24 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
23 maj
11:30
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
103,83
11:50
23 maj
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:20
Łódź
17:05
Warszawa
21:15
Lublin
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:15
Kowel
04:25
Łuck
05:35
Równe
09:00
Żytomierz
11:30
24 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:55
23 maj
14:25
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,00
11:55
23 maj
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
13:30
Konin
15:20
Łódź
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
08:05
Równe
11:00
Żytomierz
14:25
24 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
23 maj
14:35
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,00
17:20
23 maj
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:20
Łódź
22:30
Warszawa
01:35
Lublin
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
24 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
23 maj
14:35
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
112,00
17:20
23 maj
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:20
Łódź
22:30
Warszawa
01:35
Lublin
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
24 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
23 maj
14:35
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
109,20
17:20
23 maj
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:20
Łódź
22:30
Warszawa
01:35
Lublin
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
24 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
23 maj
14:35
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
DW. Autobusowy, ul. PETLURY 32
Kupić za
112,00
17:20
23 maj
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:35
24 maj
Kijów
DW. Autobusowy, ul. PETLURY 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
23 maj
15:30
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
127,92
15:50
23 maj
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
17:00
Leszno
18:50
Wrocław
20:30
Opole
21:55
Katowice
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
23:30
Kraków
04:45
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
Lwów
10:40
Równe
13:20
Żytomierz
15:30
24 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool(59)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
23 maj
15:40
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,00
15:50
23 maj
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:40
24 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 maj
19:05
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
163,71
19:00
23 maj
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:05
24 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 maj
19:05
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
150,00
19:00
23 maj
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:05
24 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 maj
19:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
153,00
19:00
23 maj
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec. - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .10
Dw. PKS, ul. P. Skargi
Dworzec Autobusowy 8, ul. Dvirtseva 1
Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
Dworzec autobusowy, ul. Kijewska 40
Dworzec autobusow, ul. Kijowska 93
19:15
24 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 maj
19:45
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Kupić za
153,00
19:00
23 maj
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec. - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .10
Dw. PKS, ul. P. Skargi
Dworzec Autobusowy 8, ul. Dvirtseva 1
Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
Dworzec autobusowy, ul. Kijewska 40
Dworzec autobusow, ul. Kijowska 93
Dworzec autobusowy, ul. Petliury 32
19:45
24 maj
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
23 maj
05:30
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
150,32
23:30
23 maj
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:00
Konin
01:40
Kalisz
02:50
Łódź
03:40
Piotrków Trybunalski
04:55
Radomsko
05:45
Częstochowa
07:20
Katowice
08:40
Kraków
10:25
Tarnów
11:20
Rzeszów
15:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
17:30
Lwów
19:10
Złoczów
20:20
Tarnopol
21:05
Podwołoczyska
21:20
Wołoczyska
22:30
Chmielnicki
00:20
Starokonstantynów
02:50
Lubar
03:20
Cudnów
03:50
Żytomierz
05:30
25 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Kijów
Do miasta Poznań
Z miasta Kijów
Odwrotny kierunek: