Rozkład jazdy PKS Poznań – Kijów

01:30
15 sie
23:25
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
150,00
01:30
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
Konin
04:05
Kutno
05:05
Łódź
07:10
Warszawa
11:05
Lublin
12:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
Żytomierz
23:25
15 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:00
15 sie
23:35
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
154,50
01:00
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
23:35
15 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
15 sie
06:15
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
119,00
09:00
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:45
Września
10:45
Konin
12:20
Łódź
14:45
Warszawa
17:40
Lublin
21:00
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
15 sie
06:15
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
112,00
09:00
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:45
Września
10:45
Konin
12:20
Łódź
14:45
Warszawa
17:40
Lublin
21:00
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
15 sie
06:20
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
112,00
09:00
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
06:20
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:15
15 sie
07:20
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Kupić za
135,87
12:15
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:40
Warszawa
19:20
Lublin
23:05
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:10
Łuck
02:20
Równe
05:10
Żytomierz
07:20
16 sie
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
15 sie
07:30
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
128,32
07:30
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:20
Konin
11:30
Łódź
14:00
Warszawa
17:20
Lublin
18:50
Chełm
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
22:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:45
Włodzimierz Wołyński
01:10
Łuck
02:25
Równe
03:45
Nowogród Wołyński
05:10
Żytomierz
07:30
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:15
15 sie
07:35
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
135,87
12:15
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:40
Warszawa
19:20
Lublin
23:05
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:10
Łuck
02:20
Równe
05:10
Żytomierz
07:20
Kijów
07:35
16 sie
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:15
15 sie
08:05
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
120,77
11:15
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:15
Łódź
16:50
Warszawa
19:55
Lublin
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:30
01:10
Kowel
03:05
Sarny
05:30
Korosteń
08:05
16 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:15
15 sie
08:20
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,00
11:15
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
08:20
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:15
15 sie
09:00
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
120,77
11:15
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:15
Łódź
16:50
Warszawa
19:55
Lublin
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:30
01:10
Kowel
03:05
Sarny
05:30
Korosteń
08:05
Kijów
09:00
16 sie
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
15 sie
10:35
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
135,87
14:35
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
22:10
Lublin
23:15
Chełm
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
10:35
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Неоплан
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
15 sie
11:00
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
141,08
14:35
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
22:10
Lublin
23:15
Chełm
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:20
Włodzimierz Wołyński
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
11:00
16 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:50
15 sie
11:30
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
104,16
11:50
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:20
Łódź
17:05
Warszawa
21:15
Lublin
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:15
Kowel
04:25
Łuck
05:35
Równe
09:00
Żytomierz
11:30
16 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:55
15 sie
14:25
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,00
11:55
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
13:30
Konin
15:20
Łódź
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
08:05
Równe
11:00
Żytomierz
14:25
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
15 sie
14:35
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
119,00
17:20
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:20
Łódź
22:30
Warszawa
01:35
Lublin
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
15 sie
14:35
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
112,00
17:20
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:20
Łódź
22:30
Warszawa
01:35
Lublin
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
15 sie
14:35
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
112,00
17:20
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:35
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
15 sie
15:30
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
135,87
15:50
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
17:00
Leszno
18:50
Wrocław
20:30
Opole
21:55
Katowice
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
23:30
Kraków
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
Lwów
10:40
Równe
13:20
Żytomierz
15:30
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
15 sie
15:40
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,00
15:50
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:40
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
15 sie
19:05
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
141,91
19:00
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:45
Wrocław
00:35
Katowice
01:55
Kraków
07:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
10:30
Lwów
13:55
Równe
16:45
Żytomierz
19:05
16 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
15 sie
00:40
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
150,15
18:00
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:30
Konin
20:15
Kalisz
22:00
Łódź
23:05
Piotrków Trybunalski
23:50
Radomsko
00:50
Częstochowa
02:20
Katowice
04:00
Kraków
Tarnów
Rzeszów
08:10
Przemyśl
10:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
12:50
Lwów
14:40
Złoczów
15:45
Tarnopol
16:35
Podwołoczyska
16:45
Wołoczyska
18:30
Chmielnicki
19:40
Latyczów
20:40
Winnica
22:15
Berdyczów
22:50
Żytomierz
00:40
17 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Poznań – Kijów

01:00
15 sie
23:25
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
150,00
01:00
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
Konin
04:05
Kutno
05:05
Łódź
07:00
Warszawa
08:30
Piaseczno
11:05
Lublin
14:20
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
Żytomierz
23:25
15 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Kijów
Do miasta Poznań
Z miasta Kijów
Odwrotny kierunek: