Bilety autobusowe

Poznań - Kijów

od 89 zł, 19 wrz

Rozkład jazdy PKS Poznań – Kijów

07:00
18 wrz
w drodze 20 godz. 50 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:50
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

98
07:00
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
10:30
Łódź
13:00
Warszawa
16:05
Lublin
17:45
21:40
Kowel
00:15
Sarny
04:50
Kijów
04:50
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
18 wrz
w drodze 21 godz. 20 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:20
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

98
07:00
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
10:30
Łódź
13:00
Warszawa
16:05
Lublin
17:45
21:40
Kowel
00:15
Sarny
04:50
Kijów
05:20
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
18 wrz
w drodze 20 godz. 15 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

06:15
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

119
09:00
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:45
Września
10:45
Konin
12:20
Łódź
14:45
Warszawa
17:40
Lublin
21:00
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
18 wrz
w drodze 20 godz. 15 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

06:15
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

112
09:00
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:45
Września
10:45
Konin
12:20
Łódź
14:45
Warszawa
17:40
Lublin
21:00
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
18 wrz
w drodze 22 godz. 00 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

07:00
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

168
08:00
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
10:45
Wrocław
13:50
Katowice
15:15
Kraków
20:15
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:30
Lwów
02:00
Równe
04:50
Żytomierz
07:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:15
18 wrz
w drodze 18 godz. 05 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

07:20
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

126
12:15
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:40
Warszawa
19:20
Lublin
23:05
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:10
Łuck
02:20
Równe
05:10
Żytomierz
07:20
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
18 wrz
w drodze 23 godz. 00 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

07:30
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

133
07:30
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:20
Konin
11:30
Łódź
14:00
Warszawa
17:20
Lublin
18:50
Chełm
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
22:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:45
Włodzimierz Wołyński
01:10
Łuck
02:25
Równe
03:45
Nowogród Wołyński
05:10
Żytomierz
07:30
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:15
18 wrz
w drodze 18 godz. 20 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

07:35
19 wrz

Kyiv Central bus station

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

126
12:15
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:40
Warszawa
19:20
Lublin
23:05
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:10
Łuck
02:20
Równe
05:10
Żytomierz
07:20
Kijów
07:35
19 wrz
Kyiv Central bus station
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:15
18 wrz
w drodze 19 godz. 50 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

08:05
19 wrz

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

112
11:15
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:15
Łódź
16:50
Warszawa
19:55
Lublin
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:30
01:10
Kowel
03:05
Sarny
05:30
Korosteń
08:05
19 wrz
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:15
18 wrz
w drodze 19 godz. 50 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

08:05
19 wrz

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

101
11:15
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:15
Łódź
16:50
Warszawa
19:55
Lublin
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:30
01:10
Kowel
03:05
Sarny
05:30
Korosteń
08:05
19 wrz
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
18 wrz
w drodze 19 godz. 20 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

08:50
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

98
12:30
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:15
Łódź
18:00
Warszawa
22:00
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:50
02:35
Łuck
03:55
Równe
06:40
Żytomierz
08:50
Kijów
08:50
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:15
18 wrz
w drodze 20 godz. 45 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

09:00
19 wrz

Kyiv Central bus station

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

112
11:15
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:15
Łódź
16:50
Warszawa
19:55
Lublin
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:30
01:10
Kowel
03:05
Sarny
05:30
Korosteń
08:05
Kijów
09:00
19 wrz
Kyiv Central bus station
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:15
18 wrz
w drodze 20 godz. 45 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

09:00
19 wrz

Kyiv Central bus station

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

101
11:15
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:15
Łódź
16:50
Warszawa
19:55
Lublin
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:30
01:10
Kowel
03:05
Sarny
05:30
Korosteń
08:05
Kijów
09:00
19 wrz
Kyiv Central bus station
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
18 wrz
w drodze 19 godz. 50 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

09:20
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

98
12:30
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:15
Łódź
18:00
Warszawa
22:00
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:50
02:35
Łuck
03:55
Równe
06:40
Żytomierz
08:50
Kijów
09:20
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
18 wrz
w drodze 19 godz. 00 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

10:35
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

126
14:35
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
22:10
Lublin
23:15
Chełm
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
10:35
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Неоплан
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
18 wrz
w drodze 19 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

11:00
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

131
14:35
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
22:10
Lublin
23:15
Chełm
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:20
Włodzimierz Wołyński
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
11:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:50
18 wrz
w drodze 22 godz. 40 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

11:30
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

97
11:50
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:20
Łódź
17:05
Warszawa
21:15
Lublin
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:15
Kowel
04:25
Łuck
05:35
Równe
09:00
Żytomierz
11:30
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:40
18 wrz
w drodze 24 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

12:05
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

140
10:40
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
13:05
Konin
15:10
Łódź
16:35
Tomaszów Mazowiecki
17:05
Opoczno
19:50
Puławy
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:40
18 wrz
w drodze 24 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

12:05
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

140
10:40
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
13:05
Konin
15:10
Łódź
16:35
Tomaszów Mazowiecki
17:05
Opoczno
19:50
Puławy
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
18 wrz
w drodze 20 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

12:05
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

149
14:40
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
12:05
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:15
18 wrz
w drodze 19 godz. 15 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

13:30
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

121
17:15
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:45
Warszawa
00:00
Lublin
01:30
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Łuck
08:00
Równe
11:10
Żytomierz
13:30
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:55
18 wrz
w drodze 25 godz. 30 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

14:25
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

140
11:55
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
13:30
Konin
15:20
Łódź
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin (WMI)
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
08:05
Równe
11:00
Żytomierz
14:25
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
18 wrz
w drodze 20 godz. 15 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

14:35
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

119
17:20
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:20
Łódź
22:30
Warszawa
01:35
Lublin
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
18 wrz
w drodze 20 godz. 15 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

14:35
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

112
17:20
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:20
Łódź
22:30
Warszawa
01:35
Lublin
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
18 wrz
w drodze 22 godz. 40 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

15:30
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

126
15:50
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
17:00
Leszno
18:50
Wrocław
20:30
Opole
21:55
Katowice
21:55
Lotnisko Krakow Balice (KRK)
23:30
Kraków
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
Lwów
10:40
Równe
13:20
Żytomierz
15:30
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
18 wrz
w drodze 23 godz. 05 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

19:05
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

153
19:00
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:05
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
18 wrz
w drodze 23 godz. 05 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

19:05
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

150
19:00
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:05
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
18 wrz
w drodze 23 godz. 15 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

19:15
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

153
19:00
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:15
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
18 wrz
w drodze 23 godz. 30 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

21:30
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, Demiivska ploshcha 3

126
21:00
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:40
Warszawa
05:00
Lublin
11:40
Włodzimierz Wołyński
13:40
Łuck
15:40
Równe
19:00
Żytomierz
21:30
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, Demiivska ploshcha 3
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
18 wrz
w drodze 29 godz. 40 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

00:40
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

161
18:00
18 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:30
Konin
20:15
Kalisz
22:00
Łódź
23:05
Piotrków Trybunalski
23:50
Radomsko
00:50
Częstochowa
02:20
Katowice
04:00
Kraków
Tarnów
Rzeszów
08:10
Przemyśl
10:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
12:50
Lwów
14:40
Złoczów
15:45
Tarnopol
16:35
Podwołoczyska
16:45
Wołoczyska
18:30
Chmielnicki
19:40
Latyczów
20:40
Winnica
22:15
Berdyczów
22:50
Żytomierz
00:40
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Kijów
Do miasta Poznań
Z miasta Kijów
Odwrotny kierunek: