Rozkład jazdy PKS Kijów – Lublin

07:00
18 sie
17:05
18 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
80,78
07:00
18 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
08:05
Żytomierz
09:20
Nowogród Wołyński
10:45
Równe
12:05
Łuck
13:15
Włodzimierz Wołyński
13:35
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
14:55
Hrubieszów
15:45
Zamość
16:15
Krasnystaw
17:05
18 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:15
18 sie
17:05
18 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
85,48
06:15
18 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
17:05
18 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • -
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
18 sie
18:00
18 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
80,79
08:00
18 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
09:50
Żytomierz
12:40
Równe
13:55
Łuck
16:20
18:00
18 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
18 sie
18:00
18 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
88,13
08:00
18 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
09:50
Żytomierz
12:40
Równe
13:55
Łuck
16:20
18:00
18 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
18 sie
19:40
18 sie
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
80,78
07:00
18 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
07:40
Kijów
10:10
Żytomierz
11:50
Nowogród Wołyński
13:20
Równe
14:50
Łuck
18:00
19:40
18 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:50
18 sie
19:40
18 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
80,78
07:50
18 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
10:10
Żytomierz
11:50
Nowogród Wołyński
13:20
Równe
14:50
Łuck
18:00
19:40
18 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:50
18 sie
19:40
18 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
100,00
07:50
18 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
19:40
18 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
04:30
18 sie
19:45
18 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
66,10
04:30
18 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
07:00
Żytomierz
11:00
Równe
13:00
Łuck
15:00
Włodzimierz Wołyński
19:45
18 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:10
18 sie
21:20
18 sie
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
91,07
08:10
18 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
10:40
Żytomierz
14:15
Równe
15:35
Łuck
17:00
Kowel
18:20
21:20
18 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:10
18 sie
21:30
18 sie
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
100,00
08:10
18 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
21:30
18 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
18 sie
22:25
18 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
88,13
11:00
18 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:00
Żytomierz
16:10
Równe
17:35
Łuck
20:15
22:25
18 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:20
18 sie
23:10
18 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
88,13
11:20
18 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:40
Żytomierz
16:50
Równe
18:20
Łuck
20:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
20:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:10
18 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
18 sie
23:45
18 sie
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
67,57
12:40
18 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
13:00
Kijów
17:35
Sarny
20:10
Kowel
21:10
23:45
18 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:10
18 sie
23:45
18 sie
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
67,57
13:10
18 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
13:00
Kijów
17:35
Sarny
20:10
Kowel
21:10
23:45
18 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:50
18 sie
00:50
19 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
91,07
12:50
18 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
14:40
Żytomierz
15:50
Nowogród Wołyński
17:20
Równe
18:20
Łuck
19:30
Kowel
21:00
00:50
19 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • MAN (free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
18 sie
01:00
19 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
88,13
15:00
18 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
16:50
Korosteń
18:40
Sarny
19:40
Maniewicze
20:50
Kowel
22:00
23:30
Chełm
01:00
19 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
18 sie
01:15
19 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
67,57
13:00
18 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:25
Korosteń
17:40
Sarny
19:15
Maniewicze
21:30
23:45
Chełm
01:15
19 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
18 sie
01:25
19 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
90,00
13:00
18 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
01:25
19 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
18 sie
01:30
19 sie
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
66,09
13:00
18 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
14:50
Żytomierz
17:40
Równe
20:45
01:30
19 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
18 sie
02:30
19 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
73,44
14:10
18 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
16:20
Żytomierz
18:00
Nowogród Wołyński
19:20
Równe
20:40
Łuck
22:00
Włodzimierz Wołyński
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:00
Chełm
02:30
19 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
18 sie
03:10
19 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
88,45
14:00
18 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
19 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
18 sie
03:10
19 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
73,50
16:30
18 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:35
Korosteń
20:45
Sarny
22:10
Maniewicze
00:20
03:10
19 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
18 sie
03:10
19 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
67,57
16:30
18 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:35
Korosteń
20:45
Sarny
22:10
Maniewicze
00:20
03:10
19 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
18 sie
03:15
19 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
80,00
16:30
18 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
03:15
19 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
18 sie
03:40
19 sie
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Przystanek, ul. Nadstawna 1
Kupić za
88,13
14:40
18 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
16:55
Żytomierz
19:45
Równe
20:55
Łuck
22:50
Włodzimierz Wołyński
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
19 sie
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:05
18 sie
03:40
19 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, ul. Nadstawna 1
Kupić za
88,13
15:05
18 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
16:55
Żytomierz
19:45
Równe
20:55
Łuck
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
19 sie
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
18 sie
04:25
19 sie
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
66,09
17:00
18 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
18:50
Żytomierz
22:20
Równe
23:45
Łuck
00:35
Kowel
01:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:25
19 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
18 sie
04:30
19 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
88,13
17:00
18 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:50
Żytomierz
19:55
Nowogród Wołyński
21:25
Równe
22:50
Łuck
00:20
Kowel
01:30
03:00
Chełm
04:30
19 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
18 sie
05:00
19 sie
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
88,13
17:00
18 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
19:25
Żytomierz
22:35
Równe
23:55
Łuck
01:20
Włodzimierz Wołyński
01:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
05:00
19 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
18 sie
06:35
19 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
88,13
21:30
18 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
03:30
Kowel
04:45
06:35
19 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
18 sie
07:15
19 sie
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
88,13
21:00
18 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
22:55
Korosteń
00:40
Sarny
02:25
Kowel
04:45
07:15
19 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
18 sie
07:25
19 sie
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
90,00
21:00
18 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
07:25
19 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Lublin
Do miasta Kijów
Z miasta Lublin
Odwrotny kierunek: