Bilety autobusowe

Kijów - Lublin

od 64 zł, 22 paź

Rozkład jazdy PKS Kijów – Lublin

07:00
2 lis
w drodze 12 godz. 25 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

18:25
2 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

72
07:00
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
08:50
Żytomierz
10:10
Nowogród Wołyński
11:10
Równe
12:30
Łuck
14:30
Włodzimierz Wołyński
15:10
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
16:20
Hrubieszów
17:10
Zamość
17:40
Krasnystaw
18:25
2 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
04:30
2 lis
w drodze 16 godz. 15 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, Demiivska ploshcha 3

19:45
2 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

65
04:30
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, Demiivska ploshcha 3
07:00
Żytomierz
11:00
Równe
13:00
Łuck
15:00
Włodzimierz Wołyński
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
19:45
2 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
2 lis
w drodze 11 godz. 25 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

21:25
2 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

79
11:00
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:00
Korosteń
15:10
Sarny
16:20
Maniewicze
17:20
Kowel
18:30
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
20:00
Chełm
21:25
2 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
2 lis
w drodze 12 godz. 25 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

22:25
2 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

86
11:00
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:00
Żytomierz
16:10
Równe
17:35
Łuck
20:15
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
22:25
2 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:20
2 lis
w drodze 12 godz. 50 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

23:10
2 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

86
11:20
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:40
Żytomierz
16:50
Równe
18:20
Łuck
20:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
20:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:10
2 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:20
2 lis
w drodze 13 godz. 40 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

00:00
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

86
11:20
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
11:40
Kijów
14:05
Żytomierz
15:30
Nowogród Wołyński
17:00
Równe
18:20
Łuck
20:30
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
00:00
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_usb
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_videosystem
12:20
2 lis
w drodze 12 godz. 40 min

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

00:00
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

86
12:20
2 lis
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:05
Żytomierz
15:30
Nowogród Wołyński
17:00
Równe
18:20
Łuck
20:30
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
00:00
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_usb
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_videosystem
08:30
2 lis
w drodze 16 godz. 55 min

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142

00:25
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

79
08:30
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
00:25
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
2 lis
w drodze 11 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

01:00
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

86
15:00
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:50
Korosteń
18:40
Sarny
19:40
Maniewicze
20:50
Kowel
22:00
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
23:30
Chełm
01:00
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
2 lis
w drodze 12 godz. 05 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

01:05
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

86
14:00
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
14:40
Kijów
17:20
Korosteń
19:25
Sarny
21:10
Kowel
22:40
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
01:05
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
2 lis
w drodze 11 godz. 05 min

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

01:05
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

86
15:00
2 lis
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:20
Korosteń
19:25
Sarny
21:10
Kowel
22:40
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
01:05
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
2 lis
w drodze 13 godz. 15 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

01:15
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

74
13:00
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:25
Korosteń
17:40
Sarny
19:15
Maniewicze
21:30
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
23:45
Chełm
01:15
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
2 lis
w drodze 13 godz. 15 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

01:15
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

66
13:00
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:25
Korosteń
17:40
Sarny
19:15
Maniewicze
21:30
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
23:45
Chełm
01:15
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:20
2 lis
w drodze 14 godz. 05 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

01:25
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

93
12:20
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:10
Żytomierz
15:20
Nowogród Wołyński
17:00
Równe
18:30
Łuck
20:10
Kowel
21:00
Luboml
21:40
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
00:10
Chełm
01:25
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:20
2 lis
w drodze 14 godz. 10 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

01:30
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

116
12:20
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
01:30
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
2 lis
w drodze 13 godz. 20 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

02:30
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

107
14:10
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:20
Żytomierz
18:00
Nowogród Wołyński
19:20
Równe
20:40
Łuck
22:00
Włodzimierz Wołyński
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:00
Chełm
02:30
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
2 lis
w drodze 13 godz. 00 min

Kijów

Metro Osokorky, prospekt Bazhana

03:00
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Unii Lubelskiej 2

164
15:00
2 lis
Kijów
Metro Osokorky, prospekt Bazhana
03:00
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Unii Lubelskiej 2
  • Autobus
  • Fiat Ducato
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
2 lis
w drodze 14 godz. 10 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

03:10
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

89
14:00
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
2 lis
w drodze 11 godz. 40 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

03:10
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

74
16:30
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
18:35
Korosteń
20:45
Sarny
22:10
Maniewicze
00:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
03:10
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
2 lis
w drodze 11 godz. 40 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

03:10
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

66
16:30
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
18:35
Korosteń
20:45
Sarny
22:10
Maniewicze
00:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
03:10
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
2 lis
w drodze 14 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

03:40
3 lis

Lublin

Przystanek, ul. Nadstawna 1

100
14:40
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
16:55
Żytomierz
19:45
Równe
20:55
Łuck
22:50
Włodzimierz Wołyński
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
3 lis
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:05
2 lis
w drodze 13 godz. 35 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

03:40
3 lis

Lublin

Przystanek, ul. Nadstawna 1

86
15:05
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:55
Żytomierz
19:45
Równe
20:55
Łuck
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
3 lis
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
2 lis
w drodze 13 godz. 00 min

Kijów

,

04:00
3 lis

Lublin

, ul. Tysiaclecia

93
16:00
2 lis
Kijów
,
17:50
Центральный автовокзал, ул. Киевская 93
20:20
Центральный автовокзал, ул. Киевская 40
22:50
Автовокзал "Стрыйський", ул. Стрыйська, 109
04:00
ul. Tysiaclecia
05:30
Dw.аut. PKS, ul. Prazmowskiego
04:00
3 lis
Lublin
, ul. Tysiaclecia
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
2 lis
w drodze 12 godz. 25 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

04:25
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

65
17:00
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
19:20
Żytomierz
22:20
Równe
23:45
Łuck
00:35
Kowel
01:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:25
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
2 lis
w drodze 15 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:30
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

83
14:30
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:55
Żytomierz
18:25
Równe
19:25
Łuck
01:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
04:30
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • SETRA (315)49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
2 lis
w drodze 12 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:30
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

86
17:00
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
18:50
Żytomierz
19:55
Nowogród Wołyński
21:25
Równe
22:50
Łuck
00:20
Kowel
01:30
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
03:00
Chełm
04:30
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
2 lis
w drodze 10 godz. 20 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

05:50
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

79
20:30
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
22:20
Żytomierz
23:45
Nowogród Wołyński
01:10
Równe
02:50
Łuck
04:10
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
05:50
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
2 lis
w drodze 10 godz. 20 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

05:50
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

104
20:30
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
22:20
Żytomierz
23:45
Nowogród Wołyński
01:10
Równe
02:50
Łuck
04:10
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
05:50
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Mercedes Travego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
2 lis
w drodze 10 godz. 05 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, Demiivska ploshcha 3

06:35
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

86
21:30
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, Demiivska ploshcha 3
03:30
Kowel
04:45
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
06:35
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
2 lis
w drodze 10 godz. 10 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

07:00
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

79
21:50
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
04:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
07:00
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
2 lis
w drodze 11 godz. 15 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

07:15
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

86
21:00
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
22:55
Korosteń
00:40
Sarny
02:25
Kowel
04:45
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
07:15
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:55
2 lis
w drodze 14 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

07:55
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

96
18:55
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
07:55
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
2 lis
w drodze 17 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

08:00
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

119
16:00
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
08:00
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
2 lis
w drodze 16 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

11:30
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

119
20:30
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
11:30
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:40
2 lis
w drodze 14 godz. 20 min

Metro Kharkivska (McDonalds), prospekt Mykoly Bazhana 3B

12:00
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

79
22:40
2 lis
Metro Kharkivska (McDonalds), prospekt Mykoly Bazhana 3B
23:00
Kijów
00:50
Żytomierz
03:50
Równe
05:20
Łuck
06:20
Kowel
08:50
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
12:00
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • King Long
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
23:10
2 lis
w drodze 13 godz. 50 min

Kijów

Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's), pl. Wokzalnaja 2

12:00
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

79
23:10
2 lis
Kijów
Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's), pl. Wokzalnaja 2
00:50
Żytomierz
03:50
Równe
05:20
Łuck
06:20
Kowel
08:50
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
12:00
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • King Long
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
23:40
2 lis
w drodze 15 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

14:10
3 lis

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

107
23:40
2 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
02:00
Żytomierz
05:15
Równe
08:40
Lwów
10:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
14:10
3 lis
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Lublin
Do miasta Kijów
Z miasta Lublin
Podróż powrotna: