Rozkład jazdy PKS Kijów – Lublin

16:30
03:10
18 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
66,87
16:30
17 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:35
Korosteń
20:45
Sarny
22:10
Maniewicze
00:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:10
18 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
03:15
18 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
DW. PKS, Al. Tysiąclecia 6
80,00
16:30
17 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
03:15
18 lis
Lublin
DW. PKS, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
03:20
18 lis
,
109,35
15:00
17 lis
Kijów
,
03:20
18 lis
Lublin
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС Б.50
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
03:30
18 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
94,49
15:00
17 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
16:55
Żytomierz
19:25
Równe
20:55
Łuck
21:55
Kowel
23:40
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:30
18 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Toaleta
  • Klimatyzacja
  • Komfortowe siedzenia
  • Wi-Fi
  • Napoje i woda po drodze
  • System audio wspólny dla całego autobusu
  • System video wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
15:00
03:30
18 lis
Dworzec Autobusowy, ul. S. Petliury 32
Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia
100,00
15:00
17 lis
Kijów
Dworzec Autobusowy, ul. S. Petliury 32
03:30
18 lis
Lublin
Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
03:40
18 lis
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ulica Nadstawna 1
87,22
14:40
17 lis
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
16:55
Żytomierz
19:45
Równe
20:55
Łuck
22:50
Włodzimierz Wołyński
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
18 lis
Lublin
Dworzec autobusowy, ulica Nadstawna 1
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
04:25
18 lis
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
63,96
17:00
17 lis
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
18:50
Żytomierz
22:15
Równe
23:25
Łuck
00:35
Kowel
01:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:25
18 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
04:30
18 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
87,22
17:00
17 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:50
Żytomierz
19:55
Nowogród Wołyński
21:25
Równe
22:50
Łuck
00:20
Kowel
01:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
Chełm
04:30
18 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
04:30
18 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
84,31
17:30
17 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
19:05
Żytomierz
21:05
Równe
22:05
Łuck
01:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
00:45
Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)
04:30
18 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • SETRA (315)49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
04:30
18 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
LUBLIN
100,93
17:00
17 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
04:30
18 lis
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:55
04:55
18 lis
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
LUBLIN
91,38
16:55
17 lis
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
04:55
18 lis
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-51
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:45
05:15
18 lis
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Dworzec Autobusowy, Aleja Tysiąclecia 6
100,00
15:45
17 lis
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
05:15
18 lis
Lublin
Dworzec Autobusowy, Aleja Tysiąclecia 6
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
06:35
18 lis
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
79,95
21:30
17 lis
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
03:30
Kowel
04:45
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
06:35
18 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
07:15
18 lis
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
79,95
21:00
17 lis
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
22:55
Korosteń
00:40
Sarny
02:25
Kowel
04:45
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
07:15
18 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
07:15
18 lis
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
LUBLIN
94,22
21:00
17 lis
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
07:15
18 lis
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
07:25
18 lis
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec PKS, Aleje Tysiąclecia 6, stan. 0
90,00
21:00
17 lis
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
07:25
18 lis
Lublin
Dworzec PKS, Aleje Tysiąclecia 6, stan. 0
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:55
07:40
18 lis
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
LUBLIN
116,04
18:55
17 lis
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
07:40
18 lis
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Kijów – Lublin

18:55
07:40
18 lis
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
79,95
18:55
17 lis
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
21:00
Żytomierz
22:15
Nowogród Wołyński
23:45
Równe
00:55
Łuck
02:20
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:35
Zamość
07:40
18 lis
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Lublin
Do miasta Kijów
Z miasta Lublin

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.