Rozkład jazdy PKS Kijów – Lublin

07:00
22 cze
17:05
22 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
82,52
07:00
22 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
08:05
Żytomierz
09:20
Nowogród Wołyński
10:45
Równe
12:05
Łuck
13:15
Włodzimierz Wołyński
13:35
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
14:55
Hrubieszów
15:45
Zamość
16:15
Krasnystaw
17:05
22 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
22 cze
18:00
22 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
82,52
08:00
22 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
09:50
Żytomierz
12:40
Równe
13:55
Łuck
16:20
18:00
22 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
22 cze
19:10
22 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
75,02
08:00
22 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
09:50
Żytomierz
12:40
Równe
13:55
Łuck
16:20
19:10
22 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
04:30
22 cze
19:45
22 cze
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
67,52
04:30
22 cze
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
07:00
Żytomierz
11:00
Równe
13:00
Łuck
15:00
Włodzimierz Wołyński
19:45
22 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
22 cze
21:25
22 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
82,52
11:00
22 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:00
Korosteń
15:10
Sarny
16:20
Maniewicze
17:20
Kowel
18:30
20:00
Chełm
21:25
22 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
22 cze
22:25
22 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
90,03
11:00
22 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:00
Żytomierz
16:10
Równe
17:35
Łuck
20:15
22:25
22 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:20
22 cze
23:10
22 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
90,03
11:20
22 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:40
Żytomierz
16:50
Równe
18:20
Łuck
20:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
20:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:10
22 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:45
22 cze
23:55
22 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
90,03
13:45
22 cze
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
13:55
Kijów
16:05
Żytomierz
18:55
Równe
20:05
Łuck
21:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:55
22 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
22 cze
23:55
22 cze
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
90,03
14:00
22 cze
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
16:05
Żytomierz
18:55
Równe
20:05
Łuck
21:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:55
22 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
22 cze
01:00
23 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
90,03
15:00
22 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
16:50
Korosteń
18:40
Sarny
19:40
Maniewicze
20:50
Kowel
22:00
23:30
Chełm
01:00
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
22 cze
01:05
23 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
75,02
14:00
22 cze
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
14:40
Kijów
17:20
Korosteń
19:45
Sarny
21:40
Kowel
22:40
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:35
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
22:35
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:05
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
22 cze
01:05
23 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
75,02
15:00
22 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
17:20
Korosteń
19:45
Sarny
21:40
Kowel
22:40
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:35
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
22:35
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:05
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
22 cze
01:10
23 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
70,00
15:00
22 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
01:10
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
22 cze
01:15
23 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
73,50
13:00
22 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:25
Korosteń
17:40
Sarny
19:15
Maniewicze
21:30
23:45
Chełm
01:15
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
22 cze
01:15
23 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
69,02
13:00
22 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:25
Korosteń
17:40
Sarny
19:15
Maniewicze
21:30
23:45
Chełm
01:15
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:20
22 cze
01:25
23 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
97,53
12:20
22 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
14:10
Żytomierz
15:20
Nowogród Wołyński
17:00
Równe
18:30
Łuck
20:10
Kowel
21:00
Luboml
21:40
00:10
Chełm
01:25
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
22 cze
01:25
23 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
90,00
13:00
22 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
01:25
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:20
22 cze
01:30
23 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
115,50
12:20
22 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
01:30
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
22 cze
02:30
23 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
75,02
14:10
22 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
16:20
Żytomierz
18:00
Nowogród Wołyński
19:20
Równe
20:40
Łuck
22:00
Włodzimierz Wołyński
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:00
Chełm
02:30
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:25
22 cze
03:10
23 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
88,45
12:25
22 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
22 cze
03:10
23 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
73,50
16:30
22 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:35
Korosteń
20:45
Sarny
22:10
Maniewicze
00:20
03:10
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
22 cze
03:10
23 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
69,02
16:30
22 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:35
Korosteń
20:45
Sarny
22:10
Maniewicze
00:20
03:10
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
22 cze
03:15
23 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
80,00
16:30
22 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
03:15
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
22 cze
03:40
23 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Przystanek, ul. Nadstawna 1
Kupić za
94,53
14:40
22 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
16:55
Żytomierz
19:45
Równe
20:55
Łuck
22:50
Włodzimierz Wołyński
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
23 cze
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:05
22 cze
03:40
23 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, ul. Nadstawna 1
Kupić za
90,03
15:05
22 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
16:55
Żytomierz
19:45
Równe
20:55
Łuck
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
23 cze
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
22 cze
04:25
23 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
67,52
17:00
22 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
18:50
Żytomierz
21:50
Równe
23:25
Łuck
00:35
Kowel
01:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:25
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
22 cze
04:30
23 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
90,03
17:00
22 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:50
Żytomierz
19:55
Nowogród Wołyński
21:25
Równe
22:50
Łuck
00:20
Kowel
01:30
03:00
Chełm
04:30
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
22 cze
04:30
23 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
87,03
17:30
22 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
19:05
Żytomierz
21:05
Równe
22:05
Łuck
01:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
04:30
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • SETRA (315)49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
22 cze
04:30
23 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
97,53
16:00
22 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:00
Центральный автовокзал, ул. Киевская 93
20:30
Центральный автовокзал, ул. Киевская 40
22:00
Центральный автовокзал, ул. Конякина 39
04:30
ul. Tysiaclecia
06:30
Dw.аut. PKS, ul. Prazmowskiego
04:30
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:45
22 cze
05:15
23 cze
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
100,00
15:45
22 cze
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
05:15
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
22 cze
06:35
23 cze
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
90,03
21:30
22 cze
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
03:30
Kowel
04:45
06:35
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
22 cze
07:15
23 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
87,03
21:00
22 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
22:55
Korosteń
00:40
Sarny
02:25
Kowel
04:45
07:15
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:55
22 cze
07:25
23 cze
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
97,53
18:55
22 cze
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
21:00
Żytomierz
22:15
Nowogród Wołyński
23:45
Równe
00:55
Łuck
02:05
Włodzimierz Wołyński
02:25
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:00
Zamość
07:25
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:55
22 cze
07:25
23 cze
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
97,53
18:55
22 cze
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
21:00
Żytomierz
22:15
Nowogród Wołyński
23:45
Równe
00:55
Łuck
02:05
Włodzimierz Wołyński
02:25
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:00
Zamość
07:25
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
22 cze
07:25
23 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
90,00
21:00
22 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
07:25
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:55
22 cze
07:45
23 cze
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
97,53
18:55
22 cze
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
21:00
Żytomierz
22:15
Nowogród Wołyński
23:45
Równe
00:55
Łuck
02:05
Włodzimierz Wołyński
02:25
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Zamość
07:45
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:55
22 cze
07:45
23 cze
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
97,53
18:55
22 cze
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
21:00
Żytomierz
22:15
Nowogród Wołyński
23:45
Równe
00:55
Łuck
02:05
Włodzimierz Wołyński
02:25
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Zamość
07:45
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
22 cze
08:00
23 cze
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
111,91
16:00
22 cze
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
08:00
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
22 cze
11:30
23 cze
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
111,91
20:30
22 cze
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
11:30
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
22 cze
12:00
23 cze
Przystanek "metro Kharkivska", prospekt Mikołaja Bazhana; dom 3B
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
82,52
22:40
22 cze
Przystanek "metro Kharkivska", prospekt Mikołaja Bazhana; dom 3B
23:00
Kijów
00:50
Żytomierz
03:50
Równe
05:20
Łuck
06:20
Kowel
08:50
12:00
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • King Long
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
23:10
22 cze
12:00
23 cze
Centralny dworzec kolejowy (w pobliżu McDonalda), Obszar stacji; dom 2
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
82,52
23:10
22 cze
Kijów
Centralny dworzec kolejowy (w pobliżu McDonalda), Obszar stacji; dom 2
00:50
Żytomierz
03:50
Równe
05:20
Łuck
06:20
Kowel
08:50
12:00
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • King Long
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
23:40
22 cze
14:10
23 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
112,53
23:40
22 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
02:00
Żytomierz
05:15
Równe
08:40
Lwów
10:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
14:10
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
22 cze
14:20
23 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
100,00
23:40
22 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
14:20
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Kijów – Lublin

18:55
22 cze
07:45
23 cze
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
97,53
18:55
22 cze
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
21:00
Żytomierz
22:15
Nowogród Wołyński
23:45
Równe
00:55
Łuck
02:05
Włodzimierz Wołyński
02:25
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Zamość
07:45
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:55
22 cze
07:45
23 cze
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
97,53
18:55
22 cze
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
21:00
Żytomierz
22:15
Nowogród Wołyński
23:45
Równe
00:55
Łuck
02:05
Włodzimierz Wołyński
02:25
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Zamość
07:45
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:55
22 cze
07:45
23 cze
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
97,53
18:55
22 cze
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
21:00
Żytomierz
22:15
Nowogród Wołyński
23:45
Równe
00:55
Łuck
02:05
Włodzimierz Wołyński
02:25
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Zamość
07:45
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:55
22 cze
07:45
23 cze
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
97,53
18:55
22 cze
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
21:00
Żytomierz
22:15
Nowogród Wołyński
23:45
Równe
00:55
Łuck
02:05
Włodzimierz Wołyński
02:25
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Zamość
07:45
23 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Lublin
Do miasta Kijów
Z miasta Lublin
Odwrotny kierunek: