Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kraków — Lublin

Najlepsza oferta

pon, sob
07:25
Czas przejazdu05 h. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:40

Lublin

Lublin, Dworzec PKS

50,47 

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Lublin w 2019 rok

Codziennie
06:10
Czas przejazdu05 h. 13 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:23

Lublin

Lublin, Dworzec PKS

53,56 
Codziennie
09:05
Czas przejazdu05 h. 18 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

14:23

Lublin

Lublin, Dworzec PKS

53,56 
Codziennie
14:10
Czas przejazdu05 h. 12 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

19:22

Lublin

Lublin, Dworzec PKS

54,59 
Codziennie
16:10
Czas przejazdu05 h. 14 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

21:24

Lublin

Lublin, Dworzec PKS

54,59 
Codziennie
08:10
Czas przejazdu05 h. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:30

Lublin

Lublin, Al. Tysiąclecia 6

56,65 
Codziennie
13:10
Czas przejazdu05 h. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:30

Lublin

Lublin, Al. Tysiąclecia 6

56,65 
Codziennie
15:10
Czas przejazdu05 h. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

20:30

Lublin

Lublin, Al. Tysiąclecia 6

56,65 
Codziennie
17:50
Czas przejazdu05 h. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

23:10

Lublin

Lublin, Al. Tysiąclecia 6

56,65 
pon, wto, śro
21:00
Czas przejazdu05 h. 00 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

02:00
+1 dzień

Lublin

Lublin, Al. Tysiąclecia 6

56,65 
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Lublin
Do miasta Kraków
Z miasta Lublin
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Kraków – Lublin

Busy linii Kraków - Lublin kursują z umiarkowaną częstotliwością, a sama trasa zajmuje pięć godzin. Między Lublinem a Krakowem regularnie kursuje para przewoźników: BP Tour oraz EkspressBus LW.

Podróżujący z Krakowa do Lublina autobusem, zwłaszcza w dni wolne od pracy, powinni rozważyć wcześniejszy zakup biletu z uwagi na ograniczoną ilość połączeń. Z powodu braku satysfakcjonującej alternatywy w postaci kolei, która oferuje niemal wyłącznie połączenia z przesiadkami, pasażerowie zazwyczaj wybierają autobusy. W Krakowie busy zatrzymują się na dworcu MDA przylegającym do stacji kolejowej oraz Galerii Krakowskiej. Dotarcie na dworzec możliwe jest z przystanku ,,dworzec Tunel” lub ,,dworzec główny” między budynkiem Galerii i przejściem podziemnym prowadzącym do Bramy Floriańskiej i Barbakanu. Oprócz zakupu online, bilet na trasie Kraków - Lublin można nabyć również w kasach umiejscowionych w budynku dworca MDA oraz na niższej platformie.

Bus linii Kraków - Lublin zatrzyma się na dworcu autobusowym przy Alei Tysiąclecia. To obok tej głównej arterii miasta znajduje się Zamek Lubelski oraz odwiedzany licznie przez turystów Szlak Pamięci. Z Dworca PKP, umiejscowionego po drugiej stronie Starego Miasta, przy Arenie Lublin, podróżujący dotrą na dworzec autobusowy autobusami linii 1 i 34. Lubelski dworzec funkcjonuje całodobowo, a pasażerowie oczekujący w jego hali mają do dyspozycji darmowe nielimitowane Wi-fi.