Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kraków — Katowice

Najlepsza oferta

pon, pią
18:30
Czas przejazdu01 h. 40 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

20:10

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10,00 

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Katowice w 2019 rok roku

Codziennie
18:15
Czas przejazdu01 h. 25 min

Kraków

Terminal autobusowy Podgórze SKA, ul. Powstańców Wielkopolskich 6

19:40

Katowice

Dworzec autobusowy (PKS), ul. Piotra Skargi 1

12,90 
Codziennie
19:15
Czas przejazdu01 h. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

20:35

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

14,00 
Codziennie
19:22
Czas przejazdu01 h. 13 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

20:35

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

14,70 
Codziennie
07:30
Czas przejazdu01 h. 30 min

Kraków

ul.W.Stwosza, Kraków

09:00

Katowice

ul.P.Skargi, Katowice

15,45 
Codziennie
00:40
Czas przejazdu01 h. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

02:00

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,12 
Codziennie
03:40
Czas przejazdu01 h. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

05:00

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,12 
Codziennie
06:55
Czas przejazdu01 h. 35 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

08:30

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,12 
Codziennie
08:25
Czas przejazdu01 h. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:10

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,12 
Codziennie
10:40
Czas przejazdu01 h. 40 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:20

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,12 
Codziennie
14:40
Czas przejazdu01 h. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:25

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,12 
Codziennie
20:40
Czas przejazdu01 h. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

22:00

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,12 
Codziennie
05:30
Czas przejazdu01 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:40

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro, nie
05:45
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:50

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro
05:50
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:55

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro
06:10
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:15

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro, nie
06:15
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:20

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
Codziennie
06:30
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:35

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro, nie
06:45
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:50

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro
06:50
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:55

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro
07:10
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

08:15

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro, nie
07:15
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

08:20

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro
07:50
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

08:55

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro, nie
08:00
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:05

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro
08:10
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:15

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro, nie
08:15
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:20

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
Codziennie
08:30
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:35

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro, nie
08:45
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:50

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro, nie
09:00
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:05

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro
09:10
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:15

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro, nie
09:15
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:20

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
Codziennie
09:30
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:35

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro, nie
09:45
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:50

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro
09:50
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:55

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro, nie
10:15
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:20

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
Codziennie
10:30
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:35

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro, nie
10:45
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:50

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro
10:50
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:55

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro, nie
11:00
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:05

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro
11:10
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:15

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
Codziennie
11:30
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:35

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro, nie
11:45
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:50

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro
11:50
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:55

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro, nie
12:00
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:05

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro
12:10
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:15

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro, nie
12:15
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:20

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
Codziennie
12:30
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:35

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro, nie
12:45
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:50

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
pon, wto, śro
12:50
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:55

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
Codziennie
13:30
Czas przejazdu01 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

14:35

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

17,85 
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Kraków
Z miasta Katowice
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Kraków – Katowice

Katowice są jednym z najpopularniejszych kierunków, obieranych przez podróżnych wyruszających z krakowskiego MDA. Z tego względu busy linii Kraków - Katowice opuszczają dworzec z częstotliwością czterech na godzinę. Mimo tak szerokiej oferty przejazdów, wielu pasażerów dokonuje uprzedniego zakupu biletu online. Choć na dworcu MDA można nabyć je w kasie, należy liczyć się z oczekiwaniem w kolejce. Większość kursów obsługują firmy INTER i UNIBUS.

Z Krakowa do Katowic bus wyjedzie z Dworca MDA przy ulicy Bosackiej, przyległego do tunelu łączącego go z halą dworca kolejowego i Galerią Krakowską. Z okolic Rynku na Dworzec MDA najłatwiej dostać się pieszo; w przypadku większych odległości, korzystając z transportu miejskiego, należy wysiąść na przystanku Dworzec Główny, znajdującym się po frontalnej stronie Galerii Krakowskiej lub Dworzec Główny Tunel.

W stolicy Górnego Śląska busy linii Kraków - Katowice zatrzymują się na dworcu autobusowym przy ulicy Piotra Skargi, zlokalizowanym w odległości dziesięciu minut pieszo od stacji kolejowej - warto o tym pamiętać, planując przesiadkę na pociąg.