Rozkład jazdy PKS Kraków – Katowice

03:40
23 maj
05:00
23 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Kupić za
12,72
03:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:00
23 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:30
23 maj
06:40
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
05:30
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
05:46
Modlniczka
06:40
Katowice
07:00
Zabrze
06:40
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:50
23 maj
06:55
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
05:50
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
06:06
Modlniczka
06:55
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:10
23 maj
07:15
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
06:10
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
06:26
Modlniczka
07:15
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:30
23 maj
07:35
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
06:30
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
06:46
Modlniczka
07:35
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:50
23 maj
07:55
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
06:50
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
07:06
Modlniczka
07:55
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:10
23 maj
08:15
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
07:10
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
07:26
Modlniczka
08:15
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:55
23 maj
08:30
23 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Kupić za
12,72
06:55
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:30
23 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
23 maj
08:35
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
07:30
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
07:46
Modlniczka
08:35
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
23 maj
08:55
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
07:50
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
08:06
Modlniczka
08:55
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:10
23 maj
09:15
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
08:10
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
08:26
Modlniczka
09:15
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
23 maj
09:35
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
08:30
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
08:46
Modlniczka
09:35
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:50
23 maj
09:55
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
08:50
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
09:06
Modlniczka
09:55
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:10
23 maj
10:15
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
09:10
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
09:26
Modlniczka
10:15
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
23 maj
10:35
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
09:30
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
09:46
Modlniczka
10:35
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:50
23 maj
10:55
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
09:50
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
10:06
Modlniczka
10:55
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
23 maj
11:15
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
10:10
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
10:26
Modlniczka
11:15
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
23 maj
11:35
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
10:30
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
10:46
Modlniczka
11:35
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:50
23 maj
11:55
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
10:50
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
11:06
Modlniczka
11:55
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:10
23 maj
12:15
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
11:10
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
11:26
Modlniczka
12:15
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:40
23 maj
12:20
23 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Kupić za
12,72
10:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:20
23 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 maj
12:35
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
11:30
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
11:46
Modlniczka
12:35
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
23 maj
12:55
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
11:50
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
12:06
Modlniczka
12:55
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:10
23 maj
13:15
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
12:10
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
12:26
Modlniczka
13:15
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
23 maj
13:35
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
12:30
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
12:46
Modlniczka
13:35
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:50
23 maj
13:55
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
12:50
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
13:06
Modlniczka
13:55
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
23 maj
14:15
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
13:10
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
13:26
Modlniczka
14:15
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
23 maj
14:35
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
13:30
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
13:46
Modlniczka
14:35
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
23 maj
14:55
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
13:50
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
14:06
Modlniczka
14:55
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
23 maj
15:15
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
14:10
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
14:26
Modlniczka
15:15
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
23 maj
16:25
23 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Kupić za
12,72
14:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:25
23 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:58
23 maj
16:28
23 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Kupić za
14,28
14:58
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:28
23 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
23 maj
16:35
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
15:30
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
15:46
Modlniczka
16:35
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
23 maj
16:55
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
15:50
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
16:06
Modlniczka
16:55
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:10
23 maj
17:15
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
16:10
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
16:26
Modlniczka
17:15
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
23 maj
17:35
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
16:30
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
16:46
Modlniczka
17:35
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
23 maj
17:55
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
16:50
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
17:06
Modlniczka
17:55
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
23 maj
18:00
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
21,00
16:50
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
16:40
Kraków
18:00
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
23 maj
18:15
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
17:10
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
17:26
Modlniczka
18:15
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 maj
18:35
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
17:30
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
17:46
Modlniczka
18:35
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
23 maj
18:55
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
17:50
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
18:06
Modlniczka
18:55
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:10
23 maj
19:15
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
18:10
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
18:26
Modlniczka
19:15
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
23 maj
19:35
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
18:30
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
18:46
Modlniczka
19:35
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
23 maj
19:55
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
18:50
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
19:06
Modlniczka
19:55
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
23 maj
20:00
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
21,00
18:50
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
18:40
Kraków
20:00
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:10
23 maj
20:15
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
19:10
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
19:26
Modlniczka
20:15
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
23 maj
20:35
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
19:30
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
19:46
Modlniczka
20:35
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:50
23 maj
20:55
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
19:50
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
20:06
Modlniczka
20:55
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:50
23 maj
21:10
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
14,70
19:50
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
16:31
Krynica-Zdrój
16:34
Krynica-Zdrój
16:35
Krynica-Zdrój
16:36
Krynica-Zdrój
16:38
Krynica-Zdrój
16:39
Krynica-Zdrój
16:40
Krynica-Zdrój
16:45
Krzyżówka
16:55
Łabowa
17:05
Frycowa
17:08
Nawojowa
17:14
Nowy Sącz
17:20
Nowy Sącz
17:32
Nowy Sącz
17:35
Nowy Sącz
17:37
Nowy Sącz
17:43
Dąbrowa
17:49
Tęgoborze
17:54
Łososina Dolna
17:58
Witowice Górne
18:00
Witowice Dolne
18:02
Wytrzyszczka
18:05
Czchów
18:07
Czchów
18:10
Jurków
18:20
Gnojnik
18:23
Uszew
18:26
Okocim
18:35
Brzesko
18:36
Brzesko
19:15
Kraków
19:17
Kraków
19:22
Kraków
19:24
Kraków
19:26
Kraków
19:29
Kraków
19:31
Kraków
19:35
Kraków
19:55
Kraków
20:02
Kraków
20:06
Kraków
21:10
Katowice
22:25
Częstochowa
00:25
Łódź
03:15
Poznań
05:00
Piła
06:15
Szczecinek
07:20
Koszalin
07:40
Mielno
07:48
Sarbinowo
08:00
Ustronie Morskie
08:03
Ustronie Morskie
08:05
Ustronie Morskie
21:10
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:50
23 maj
21:15
23 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Kupić za
14,00
19:50
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:15
23 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:10
23 maj
21:15
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
20:10
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
20:26
Modlniczka
21:15
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
23 maj
21:35
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
20:30
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
20:46
Modlniczka
21:35
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
23 maj
21:55
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
20:50
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
21:06
Modlniczka
21:55
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
23 maj
22:00
23 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Kupić za
12,72
20:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:00
23 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
23 maj
22:15
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
21:10
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
21:26
Modlniczka
22:15
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
23 maj
22:35
23 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
21:30
23 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
21:46
Modlniczka
22:35
23 maj
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Katowice
Do miasta Kraków
Z miasta Katowice