Rozkład jazdy PKS Kraków – Katowice

12:00
14:00
Dw. MDA ul. Bosacka 18
66,19
12:00
18 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
14:00
18 lis
Katowice
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
16:00
Dw. MDA ul. Bosacka 18
66,19
14:00
18 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
16:00
18 lis
Katowice
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
17:00
Dw. MDA ul. Bosacka 18
66,19
15:00
18 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
17:00
18 lis
Katowice
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
18:00
Dw. MDA ul. Bosacka 18
66,19
16:00
18 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
18:00
18 lis
Katowice
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:35
19:45
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
20,00
18:35
18 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
19:45
18 lis
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:50
21:10
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Katowice, Dworzec Autobusowy
12,00
19:50
18 lis
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
16:31
Krynica-Zdrój
16:34
Krynica-Zdrój
16:35
Krynica-Zdrój
16:36
Krynica-Zdrój
16:38
Krynica-Zdrój
16:39
Krynica-Zdrój
16:40
Krynica-Zdrój
16:45
Krzyżówka
16:55
Łabowa
17:05
Frycowa
17:08
Nawojowa
17:14
Nowy Sącz
17:20
Nowy Sącz
17:32
Nowy Sącz
17:35
Nowy Sącz
17:37
Nowy Sącz
17:43
Dąbrowa
17:49
Tęgoborze
17:54
Łososina Dolna
17:58
Witowice Górne
18:00
Witowice Dolne
18:02
Wytrzyszczka
18:05
Czchów
18:07
Czchów
18:10
Jurków
18:20
Gnojnik
18:23
Uszew
18:26
Okocim
18:35
Brzesko
18:36
Brzesko
19:15
Kraków
19:17
Kraków
19:22
Kraków
19:24
Kraków
19:26
Kraków
19:29
Kraków
19:31
Kraków
19:35
Kraków
19:55
Kraków
20:02
Kraków
20:06
Kraków
21:10
Katowice
22:25
Częstochowa
00:25
Łódź
03:15
Poznań
05:00
Piła
06:15
Szczecinek
07:20
Koszalin
08:00
Ustronie Morskie
08:03
Ustronie Morskie
08:05
Ustronie Morskie
21:10
18 lis
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Ekspresowy (E)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Katowice
Do miasta Kraków
Z miasta Katowice

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.