Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweWrocław – Katowice

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wrocław — Katowice

Najlepsza oferta

pon, śro, czw, pią
14:00
Czas przejazdu02 h. 20 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
19,08 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Katowice w 2020 roku

Codziennie
19:00
Czas przejazdu02 h. 20 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
21:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
20,14 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Poza śro i nie
03:50
Czas przejazdu02 h. 20 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
28,62 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
07:50
Czas przejazdu02 h. 25 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:15
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
28,62 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Poza czw
12:20
Czas przejazdu02 h. 20 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
28,62 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Poza czw
15:50
Czas przejazdu02 h. 25 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:15
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
28,62 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
22:40
Czas przejazdu02 h. 20 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
01:00
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
28,62 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Katowice
Do miasta Wrocław
Z miasta Katowice

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu