Rozkład jazdy PKS Wrocław – Kijów

08:00
15 sie
06:30
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
150,96
08:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:30
Łódź
13:40
Warszawa
16:40
Lublin
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:25
Łuck
00:45
Równe
04:00
Żytomierz
06:30
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:10
15 sie
08:30
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
135,87
12:10
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:00
Katowice
16:20
Kraków
22:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:20
Lwów
03:30
Równe
06:20
Żytomierz
08:30
16 sie
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
15 sie
10:25
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
115,16
14:10
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:20
Katowice
18:45
Kraków
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
02:10
Lwów
05:40
Równe
08:20
Żytomierz
10:25
16 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
15 sie
10:45
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
115,16
14:10
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:20
Katowice
18:45
Kraków
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
02:10
Lwów
05:40
Równe
08:20
Żytomierz
10:25
Kijów
10:45
16 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
15 sie
11:30
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
119,00
13:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:20
Opole
15:20
Gliwice
15:50
Katowice
17:25
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
07:00
Równe
09:30
Żytomierz
11:30
16 sie
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
15 sie
14:25
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
119,00
13:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:20
Opole
15:20
Gliwice
15:50
Katowice
17:25
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
07:00
Równe
09:30
Żytomierz
11:30
Kijów
14:25
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
15 sie
14:30
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
128,32
17:35
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
Katowice
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
22:20
Kraków
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
06:25
Lwów
09:55
Równe
12:30
Żytomierz
14:30
Kijów
14:30
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
15 sie
15:00
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
128,32
17:35
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
Katowice
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
22:20
Kraków
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
06:25
Lwów
09:55
Równe
12:30
Żytomierz
14:30
Kijów
15:00
16 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:55
15 sie
15:30
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
128,32
17:55
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Opole
21:15
Katowice
22:35
Kraków
03:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:15
Lwów
11:05
Równe
13:50
Żytomierz
15:30
16 sie
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • Van Hool Astron
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
15 sie
15:30
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
128,32
19:20
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
Opole
21:55
Katowice
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
23:30
Kraków
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
Lwów
10:40
Równe
13:20
Żytomierz
15:30
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
15 sie
15:40
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
120,00
15:30
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:40
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
15 sie
15:40
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
120,00
19:20
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:40
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
15 sie
16:00
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
147,49
15:30
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:40
Brzeg
17:25
Opole
18:10
Lubliniec
18:50
Częstochowa
21:35
Kielce
22:45
Opatów
00:25
Rzeszów
02:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
Lwów
10:50
Równe
13:40
Żytomierz
16:00
Kijów
16:00
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:55
15 sie
16:25
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
128,32
17:55
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Opole
21:15
Katowice
22:35
Kraków
03:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:15
Lwów
11:05
Równe
13:50
Żytomierz
15:30
Kijów
16:25
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool Astron
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
15 sie
16:30
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
125,00
17:35
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:30
16 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
15 sie
16:40
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
147,49
15:30
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:40
Brzeg
17:25
Opole
18:10
Lubliniec
18:50
Częstochowa
21:35
Kielce
22:45
Opatów
00:25
Rzeszów
02:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
Lwów
10:50
Równe
13:40
Żytomierz
16:00
Kijów
16:40
16 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
15 sie
19:05
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
120,77
22:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
00:35
Katowice
01:55
Kraków
07:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
10:30
Lwów
13:55
Równe
16:45
Żytomierz
19:05
16 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
15 sie
20:50
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
150,70
11:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:50
16 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan 116, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
15 sie
20:50
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
145,53
11:45
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:50
16 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
15 sie
20:50
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
147,53
13:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:50
16 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
15 sie
20:50
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
166,40
14:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:50
16 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
15 sie
20:50
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
140,53
14:20
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:50
16 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • SCANIA Century, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
15 sie
20:50
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
155,53
15:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:50
16 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • SCANIA Century, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
15 sie
20:50
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
162,22
17:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:50
16 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
15 sie
20:50
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
140,53
19:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:50
16 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
15 sie
20:50
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
143,83
15:00
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:50
16 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
15 sie
20:50
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
170,53
17:00
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:50
16 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:40
15 sie
20:50
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
159,28
10:40
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:50
16 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
15 sie
20:50
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
143,83
14:20
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:50
16 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
15 sie
22:10
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Kupić za
154,68
11:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:10
16 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
  • Autobus
  • Neoplan 116, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
15 sie
22:10
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Kupić za
149,51
11:45
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:10
16 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
15 sie
22:10
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Kupić za
151,51
13:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:10
16 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
15 sie
22:10
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Kupić za
170,38
14:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:10
16 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
  • Autobus
  • Setra, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
15 sie
22:10
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Kupić za
144,51
14:20
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:10
16 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
  • Autobus
  • SCANIA Century, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
15 sie
22:10
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Kupić za
159,51
15:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:10
16 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
  • Autobus
  • SCANIA Century, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
15 sie
22:10
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Kupić za
166,20
17:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:10
16 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
15 sie
22:10
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Kupić za
144,51
19:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:10
16 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
15 sie
22:10
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Kupić za
147,81
15:00
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:10
16 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
15 sie
22:10
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Kupić za
174,51
17:00
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:10
16 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:40
15 sie
22:10
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Kupić za
163,26
10:40
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:10
16 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
15 sie
22:10
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Kupić za
147,81
14:20
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:10
16 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
15 sie
05:00
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
148,38
13:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:00
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
15 sie
05:00
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
181,15
13:30
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:00
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
15 sie
05:00
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
169,07
14:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:00
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra, Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
15 sie
05:00
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
160,52
14:10
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:00
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Mercedes, Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
15 sie
05:00
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
181,53
15:30
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:00
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan, Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
15 sie
05:00
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
166,05
16:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:00
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra (Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
15 sie
05:00
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
150,38
17:30
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:00
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra (Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
15 sie
05:00
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
150,38
17:30
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:00
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra (Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
15 sie
05:00
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
166,05
17:35
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:00
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
15 sie
05:00
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
169,07
18:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:00
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
15 sie
05:00
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
160,52
18:40
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:00
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
15 sie
05:00
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
163,03
19:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:00
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
15 sie
05:00
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
150,38
19:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:00
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
15 sie
05:00
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
166,05
19:20
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:00
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool(59), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
15 sie
05:00
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
162,88
20:20
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:00
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool, Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
15 sie
05:00
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
160,38
15:30
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:00
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
15 sie
05:00
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
150,38
19:20
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:00
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
15 sie
05:00
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
170,38
17:00
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:00
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
15 sie
05:00
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
160,38
13:30
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:00
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
15 sie
05:00
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
165,38
17:35
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:00
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
150,20
13:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:30
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
169,07
14:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:30
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra, Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
164,89
17:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:30
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan, Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
143,20
19:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:30
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
173,20
17:00
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:30
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
140,84
13:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:30
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Mercedes-Benz
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
161,53
14:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:30
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra, Mercedes-Benz
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
173,99
15:30
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:30
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes-Benz
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
158,51
16:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:30
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra (Free), Mercedes-Benz
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
142,84
17:30
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:30
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra (Free), Mercedes-Benz
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
142,84
17:30
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:30
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra (Free), Mercedes-Benz
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
158,51
17:35
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:30
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Mercedes-Benz
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
161,53
18:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:30
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Mercedes-Benz
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
152,98
18:40
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:30
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes-Benz
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
155,49
19:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:30
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes-Benz
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
142,84
19:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:30
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Mercedes-Benz
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
158,51
19:20
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:30
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool(59), Mercedes-Benz
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
155,34
20:20
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:30
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool, Mercedes-Benz
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
152,84
15:30
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:30
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
142,84
19:20
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:30
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
162,84
17:00
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:30
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
15 sie
06:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
157,84
17:35
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:30
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
15 sie
07:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
161,08
11:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan 116, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:30
15 sie
07:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
155,94
11:30
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
15 sie
07:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
150,94
11:45
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
15 sie
07:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
143,94
13:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
15 sie
07:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
155,94
13:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra (Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
15 sie
07:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
155,94
13:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra (Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
15 sie
07:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
176,71
13:30
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
15 sie
07:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
164,63
14:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
15 sie
07:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
156,08
14:10
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Mercedes, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
15 sie
07:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
177,09
15:30
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
15 sie
07:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
161,61
16:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra (Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
15 sie
07:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
145,94
17:30
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra (Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
15 sie
07:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
145,94
17:30
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra (Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
15 sie
07:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
161,61
17:35
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
15 sie
07:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
164,63
18:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
15 sie
07:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
156,08
18:40
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
15 sie
07:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
158,59
19:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
15 sie
07:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
145,94
19:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
15 sie
07:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
161,61
19:20
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool(59), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
15 sie
07:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
158,44
20:20
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
15 sie
07:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
155,94
15:30
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
15 sie
07:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
145,94
19:20
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
15 sie
07:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
165,94
17:00
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
15 sie
07:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
155,94
13:30
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
15 sie
07:20
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
160,94
17:35
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
17 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Kijów
Do miasta Wrocław
Z miasta Kijów