Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wrocław — Kijów

Najlepsza oferta

pon, pią
14:45
Czas przejazdu22 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

105,00 

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Kijów w 2019 rok roku

W poniedziałki
07:30
Czas przejazdu20 h. 50 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

04:20
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

106,87 
W poniedziałki
07:30
Czas przejazdu20 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:50
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

106,87 
Codziennie
19:20
Czas przejazdu19 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

15:40
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

112,20 
Codziennie
13:00
Czas przejazdu25 h. 25 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

14:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

119,00 
pon, pią
14:45
Czas przejazdu21 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijow (kawiarnia Shashlychny Dvor), ul. Simona Petliury 32

120,00 
W poniedziałki
20:55
Czas przejazdu16 h. 15 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

14:10
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

120,00 
pon, śro, pią, sob
13:30
Czas przejazdu20 h. 40 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

11:10
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

124,00 
pon, śro, czw, sob
07:00
Czas przejazdu23 h. 15 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:15
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142

124,48 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu24 h. 45 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

125,10 
We wtorki
13:15
Czas przejazdu22 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

11:15
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

127,50 
W czwartki
20:00
Czas przejazdu22 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:20
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

128,25 
pon, pią
19:10
Czas przejazdu20 h. 45 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

16:55
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

129,61 
pon, pią
15:50
Czas przejazdu21 h. 55 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

129,76 
pon, wto, czw, sob
13:30
Czas przejazdu22 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

129,77 
Codziennie
19:20
Czas przejazdu20 h. 10 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

15:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

129,77 
pon, wto, śro, nie
16:55
Czas przejazdu22 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

15:55
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

129,81 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu19 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:20
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

130,00 
26.05, 30.05, 03.06, 07.06, 11.06...
11:00
Czas przejazdu20 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

130,00 
pon, pią
15:50
Czas przejazdu20 h. 55 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

130,00 
wto, czw, pią, nie
07:00
Czas przejazdu24 h. 15 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:15
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142

130,08 
26.05, 30.05, 03.06, 07.06, 11.06...
11:00
Czas przejazdu20 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

130,08 
Codziennie
17:35
Czas przejazdu20 h. 25 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

15:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

132,60 
Codziennie
14:10
Czas przejazdu20 h. 15 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

135,10 
Codziennie
14:10
Czas przejazdu20 h. 35 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

135,10 
We wtorki
15:15
Czas przejazdu19 h. 40 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:55
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

136,26 
07.06...
12:00
Czas przejazdu18 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

137,40 
Codziennie
17:35
Czas przejazdu20 h. 55 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

14:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

137,40 
Codziennie
17:35
Czas przejazdu21 h. 25 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

15:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

137,40 
Codziennie
17:35
Czas przejazdu20 h. 55 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

14:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

137,40 
Codziennie
19:20
Czas przejazdu20 h. 10 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

15:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

137,40 
Codziennie
08:00
Czas przejazdu21 h. 45 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

140,00 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu23 h. 10 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

15:40
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

142,80 
Codziennie
14:20
Czas przejazdu21 h. 15 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:35
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

144,20 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu20 h. 35 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:35
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

144,20 
W soboty
20:55
Czas przejazdu17 h. 15 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

14:10
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

144,27 
wto, czw, nie
07:00
Czas przejazdu29 h. 05 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

145,04 
wto, czw, nie
07:00
Czas przejazdu29 h. 05 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

145,04 
W soboty
20:55
Czas przejazdu17 h. 15 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

14:10
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

145,96 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu23 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

16:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

147,28 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu24 h. 10 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

16:40
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

147,28 
Codziennie
14:20
Czas przejazdu20 h. 40 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

149,39 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu20 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

149,39 
W poniedziałki
13:15
Czas przejazdu21 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

11:15
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

150,00 
Codziennie
08:00
Czas przejazdu22 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

152,67 
pon, śro, sob
16:40
Czas przejazdu19 h. 40 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:20
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

153,66 
W soboty
17:00
Czas przejazdu18 h. 10 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:10
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

157,92 
We wtorki
17:00
Czas przejazdu18 h. 10 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:10
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

157,92 
Codziennie
11:55
Czas przejazdu18 h. 50 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

165,85 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu21 h. 55 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

15:55
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

165,95 
Popularne kierunki
Do miasta Kijów
Do miasta Wrocław
Z miasta Kijów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Wrocław – Kijów

Odległość, która dzieli główną metropolię Dolnego Śląska i stolicę Ukrainy sprawia, że podróżujący na tej trasie muszą liczyć się z długą podróżą. Średni czas, z jakim bus linii Wrocław - Kijów pokonuje odcinek liczący powyżej tysiąca kilometrów, wynosi około dwudziestu godzin. Przewoźnicy wychodzą naprzeciw zapotrzebowaniu pasażerów, proponując częste, codzienne kursy. Warto jednak nabyć bilet z wyprzedzeniem - przy wcześniejszym zakupie cena może nie przekroczyć stu złotych.

Autobus z Wrocławia do Kijowa rozpocznie trasę na dworcu autobusowym przy ulicy Suchej 1, zlokalizowanym wewnątrz centrum handlowego Wroclavia, tuż obok stacji kolejowej Wrocław Główny. Pasażerowie, którzy nie dokonali rezerwacji z wyprzedzeniem, między godziną 6:00 i 22:00 mogą zakupić bilet także w kasach dworca.

W ukraińskiej stolicy bus linii Wrocław - Kijów zatrzyma się na jednym z kilku możliwych przystanków - warto więc już przy zakupie zwrócić uwagę na wskazany przystanek docelowy w celu wyboru jak najdogodniejszej destynacji. Najbardziej centralnie położoną stacją jest Vokzalna, zlokalizowana tuż obok głównego dworca kolejowego i połączona ze śródmieściem linią metra, a także wyposażona w liczne punkty usługowe, w tym kantory, w których można wymienić złotówki na hrywny. Inne przystanki autokarów Wrocław - Kijów: Vydubychi i Demijiwska, mimo peryferyjnego położenia, także są skomunikowane z centrum trasą metra. Pasażerowie busów kończących trasę na Dworcu Autobusowym Dachna, do śródmieścia mogą dotrzeć metrem linii numer 1, rozpoczynając podróż na stacji Zhytomyrska.