Rozkład jazdy PKS Wrocław – Kijów

06:00
03:50
24 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
109,02
06:00
23 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
09:00
Katowice
10:15
Kraków
11:40
Tarnów
13:05
Rzeszów
14:10
Jarosław
14:35
Przemyśl
17:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:05
Lwów
20:50
Brody
21:55
Dubno
22:40
Równe
01:35
Żytomierz
03:50
24 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
03:50
24 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
125,00
06:00
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
03:50
24 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
04:20
24 gru
,
126,17
06:00
23 gru
Wrocław
,
04:20
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
06:30
24 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
133,74
08:00
23 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
11:30
Łódź
13:40
Warszawa
16:40
Lublin
18:20
Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)
23:25
Łuck
00:45
Równe
04:00
Żytomierz
06:30
24 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
06:45
24 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
140,00
08:00
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
06:45
24 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
07:00
24 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
200,60
11:00
23 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
13:50
Katowice
15:15
Kraków
18:35
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
20:15
22:30
Lwów
02:00
Równe
04:50
Żytomierz
07:00
24 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:15
10:55
24 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
145,37
15:15
23 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
17:45
Katowice
19:35
Kraków
00:55
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:50
Lwów
06:05
Równe
08:45
Żytomierz
10:55
24 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool T916 ASTRON
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
11:30
24 gru
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
KIJÓW 8, D.A. Daczna ul. Peremochy 142
139,00
13:00
23 gru
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
OPOLE
GLIWICE
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
DĘBICA
RZESZÓW
ŁAŃCUT
PRZEWORSK
JAROSŁAW
PRZEMYŚL
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
KYIV
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
11:30
24 gru
Kijów
KIJÓW 8, D.A. Daczna ul. Peremochy 142
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
12:30
24 gru
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
KIJÓW 5, Dworzec autobusowy, ul. Petliury 32
139,00
13:00
23 gru
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
OPOLE
GLIWICE
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
DĘBICA
RZESZÓW
ŁAŃCUT
PRZEWORSK
JAROSŁAW
PRZEMYŚL
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
KYIV
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
12:30
24 gru
Kijów
KIJÓW 5, Dworzec autobusowy, ul. Petliury 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:45
12:45
24 gru
Dw. Autobusowy, Tymczasowy
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
120,00
14:45
23 gru
Wrocław
Dw. Autobusowy, Tymczasowy
12:45
24 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:40
14:50
24 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
120,36
16:40
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
19:30
Łódź
22:10
Warszawa
01:10
Lublin
Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)
08:30
Łuck
09:55
Równe
12:40
Żytomierz
14:50
24 gru
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • Mersedes Benz HTAE
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:40
15:20
24 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
120,36
16:40
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
19:30
Łódź
22:10
Warszawa
01:10
Lublin
Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)
08:30
Łuck
09:55
Równe
12:40
Żytomierz
14:50
Kijów
15:20
24 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Mersedes Benz HTAE
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:25
15:55
24 gru
ZOB, Sucha str. 1-11
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
115,00
19:25
23 gru
Wrocław
ZOB, Sucha str. 1-11
15:55
24 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
16:20
24 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
145,37
17:35
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
20:40
Katowice
21:55
Krakow-Balice
22:40
Kraków
03:15
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
07:10
Lwów
10:45
Równe
14:00
Żytomierz
16:20
24 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
16:30
24 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
145,00
17:35
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
16:30
24 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
19:50
24 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
169,00
11:45
23 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
19:50
24 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong(СВ)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:20
19:50
24 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
138,02
14:20
23 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
19:50
24 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • SCANIA Century, Yutong(СВ)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
19:50
24 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
138,02
15:00
23 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
19:50
24 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • SCANIA Century, Yutong(СВ)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:45
19:50
24 gru
ul. Sucha 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
139,00
13:45
23 gru
Wrocław
ul. Sucha 1/11
19:50
24 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
19:50
24 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
169,00
11:45
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
19:50
24 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
19:50
24 gru
ul. Sucha 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
139,00
15:00
23 gru
Wrocław
ul. Sucha 1/11
19:50
24 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
20:50
24 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
170,54
11:45
23 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
20:50
24 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:20
20:50
24 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
139,56
14:20
23 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
20:50
24 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • SCANIA Century, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
20:50
24 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
139,56
15:00
23 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
20:50
24 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • SCANIA Century, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
20:50
24 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
178,55
17:00
23 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
20:50
24 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
20:50
24 gru
,
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
139,57
19:00
23 gru
Wrocław
,
20:50
24 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
20:50
24 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
170,54
17:00
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
20:50
24 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:55
20:50
24 gru
VROTSLAV,
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
140,08
17:55
23 gru
Wrocław
VROTSLAV,
20:50
24 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:45
20:50
24 gru
ul. Sucha 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
140,54
13:45
23 gru
Wrocław
ul. Sucha 1/11
20:50
24 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
20:50
24 gru
Dw. Autobusowa, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
150,54
19:00
23 gru
Wrocław
Dw. Autobusowa, ul. Sucha 1
20:50
24 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
20:50
24 gru
Dw. Autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
150,54
19:00
23 gru
Wrocław
Dw. Autobusowy, ul. Sucha 1
20:50
24 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
20:50
24 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
170,54
11:45
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
20:50
24 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
20:50
24 gru
ul. Sucha 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
140,54
15:00
23 gru
Wrocław
ul. Sucha 1/11
20:50
24 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
22:10
24 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
Lotnisko Boryspil, Terminal D
174,53
11:45
23 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
22:10
24 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:20
22:10
24 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
Lotnisko Boryspil, Terminal D
143,55
14:20
23 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
22:10
24 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
  • Autobus
  • SCANIA Century, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
22:10
24 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
Lotnisko Boryspil, Terminal D
143,55
15:00
23 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
22:10
24 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
  • Autobus
  • SCANIA Century, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
22:10
24 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
Lotnisko Boryspil, Terminal D
182,54
17:00
23 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
22:10
24 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
22:10
24 gru
,
Lotnisko Boryspil, Terminal D
143,56
19:00
23 gru
Wrocław
,
22:10
24 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
22:10
24 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
Lotnisko Boryspil, Terminal D
174,53
17:00
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
22:10
24 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:55
22:10
24 gru
VROTSLAV,
Lotnisko Boryspil, Terminal D
144,07
17:55
23 gru
Wrocław
VROTSLAV,
22:10
24 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:45
22:10
24 gru
ul. Sucha 1/11
Lotnisko Boryspil, Terminal D
144,53
13:45
23 gru
Wrocław
ul. Sucha 1/11
22:10
24 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
22:10
24 gru
Dw. Autobusowa, ul. Sucha 1
Lotnisko Boryspil, Terminal D
154,53
19:00
23 gru
Wrocław
Dw. Autobusowa, ul. Sucha 1
22:10
24 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
22:10
24 gru
Dw. Autobusowy, ul. Sucha 1
Lotnisko Boryspil, Terminal D
154,53
19:00
23 gru
Wrocław
Dw. Autobusowy, ul. Sucha 1
22:10
24 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
22:10
24 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
Lotnisko Boryspil, Terminal D
174,53
11:45
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
22:10
24 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
22:10
24 gru
ul. Sucha 1/11
Lotnisko Boryspil, Terminal D
144,53
15:00
23 gru
Wrocław
ul. Sucha 1/11
22:10
24 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
23:15
24 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
173,76
11:45
23 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
23:15
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:20
23:15
24 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
142,78
14:20
23 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
23:15
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • SCANIA Century, МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
23:15
24 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
142,78
15:00
23 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
23:15
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • SCANIA Century, МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
23:15
24 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
181,77
17:00
23 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
23:15
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • Neoplan, МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23:15
24 gru
,
142,79
19:00
23 gru
Wrocław
,
23:15
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
23:15
24 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
173,76
17:00
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
23:15
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:55
23:15
24 gru
VROTSLAV,
143,30
17:55
23 gru
Wrocław
VROTSLAV,
23:15
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:45
23:15
24 gru
ul. Sucha 1/11
143,76
13:45
23 gru
Wrocław
ul. Sucha 1/11
23:15
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23:15
24 gru
Dw. Autobusowa, ul. Sucha 1
153,76
19:00
23 gru
Wrocław
Dw. Autobusowa, ul. Sucha 1
23:15
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23:15
24 gru
Dw. Autobusowy, ul. Sucha 1
153,76
19:00
23 gru
Wrocław
Dw. Autobusowy, ul. Sucha 1
23:15
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
23:15
24 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
173,76
11:45
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
23:15
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
23:15
24 gru
ul. Sucha 1/11
143,76
15:00
23 gru
Wrocław
ul. Sucha 1/11
23:15
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
23:20
24 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
174,44
11:00
23 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
23:20
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • MAH A-32(free), Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
23:20
24 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
153,61
11:45
23 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
23:20
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
23:20
24 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
141,01
12:00
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
23:20
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
23:20
24 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
123,61
13:00
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
23:20
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • Setra (Free), Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
23:20
24 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
145,37
13:30
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
23:20
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:45
23:20
24 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
130,83
14:45
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
23:20
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • Neoplan 116, Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23:20
24 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
130,83
16:00
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
23:20
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • Setra (Free), Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
23:20
24 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
174,44
17:35
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
23:20
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
23:20
24 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
133,87
18:40
23 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
23:20
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23:20
24 gru
,
130,83
19:00
23 gru
Wrocław
,
23:20
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
23:20
24 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
152,63
20:20
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
23:20
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • Van Hool, Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
23:20
24 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
130,83
22:10
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
23:20
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
23:20
24 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
153,61
17:00
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
23:20
24 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
133,61
12:00
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
23:20
24 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
173,61
17:35
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
23:20
24 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
143,61
13:30
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
23:20
24 gru
VROTSLAV,
156,94
13:30
23 gru
Wrocław
VROTSLAV,
23:20
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:45
23:20
24 gru
VROTSLAV,
153,12
14:45
23 gru
Wrocław
VROTSLAV,
23:20
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49, Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23:20
24 gru
,
142,87
16:00
23 gru
Wrocław
,
23:20
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23:20
24 gru
,
142,87
16:00
23 gru
Wrocław
,
23:20
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:55
23:20
24 gru
VROTSLAV,
153,15
17:55
23 gru
Wrocław
VROTSLAV,
23:20
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
23:20
24 gru
, Dw.PKS.ul.Sycha,1/11
144,54
18:40
23 gru
Wrocław
, Dw.PKS.ul.Sycha,1/11
23:20
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
23:20
24 gru
VROTSLAV,
153,12
20:00
23 gru
Wrocław
VROTSLAV,
23:20
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49, Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23:20
24 gru
Dw. Autobusowa, ul. Sucha 1
148,61
19:00
23 gru
Wrocław
Dw. Autobusowa, ul. Sucha 1
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
23:20
24 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
153,61
11:45
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:25
23:20
24 gru
ZOB, Sucha str. 1-11
153,61
19:25
23 gru
Wrocław
ZOB, Sucha str. 1-11
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
23:20
24 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
163,61
20:20
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
23:20
24 gru
ul. Sucha 1/11
143,61
15:00
23 gru
Wrocław
ul. Sucha 1/11
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:45
23:20
24 gru
Dw. Autobusowy, Tymczasowy
153,61
14:45
23 gru
Wrocław
Dw. Autobusowy, Tymczasowy
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:45
23:20
24 gru
ul. Sucha 1/11
143,61
13:45
23 gru
Wrocław
ul. Sucha 1/11
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23:20
24 gru
Dw. Autobusowy, ul. Sucha 1
148,61
19:00
23 gru
Wrocław
Dw. Autobusowy, ul. Sucha 1
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
23:20
24 gru
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
133,61
10:30
23 gru
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
23:20
24 gru
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
148,61
11:00
23 gru
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
23:20
24 gru
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
153,61
11:45
23 gru
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
23:20
24 gru
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
131,61
13:00
23 gru
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:45
23:20
24 gru
WROCŁAW 10, Dw. Autobusowy , ul. Joannitów 13
143,61
13:45
23 gru
Wrocław
WROCŁAW 10, Dw. Autobusowy , ul. Joannitów 13
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
23:20
24 gru
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
143,61
15:00
23 gru
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23:20
24 gru
WROCŁAW 10, Dw. Autobusowy , ul. Joannitów 13
148,61
16:00
23 gru
Wrocław
WROCŁAW 10, Dw. Autobusowy , ul. Joannitów 13
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23:20
24 gru
WROCŁAW 10, Dw. Autobusowy , ul. Joannitów 13
148,61
16:00
23 gru
Wrocław
WROCŁAW 10, Dw. Autobusowy , ul. Joannitów 13
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23:20
24 gru
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
148,61
19:00
23 gru
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23:20
24 gru
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
148,61
19:00
23 gru
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
23:20
24 gru
176,00
11:00
23 gru
Wrocław
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23:20
24 gru
162,77
11:30
23 gru
Wrocław
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
23:20
24 gru
175,67
20:20
23 gru
Wrocław
23:20
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • Polyanskiy (51 seats), Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23:20
24 gru
162,77
11:30
23 gru
Wrocław
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
23:20
24 gru
189,29
11:45
23 gru
Wrocław
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
23:20
24 gru
202,13
17:35
23 gru
Wrocław
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
23:20
24 gru
169,42
14:00
23 gru
Wrocław
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
23:20
24 gru
149,29
22:10
23 gru
Wrocław
23:20
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • Mercedes (49 seats), Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
23:20
24 gru
158,06
17:00
23 gru
Wrocław
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
23:20
24 gru
162,77
10:30
23 gru
Wrocław
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
23:20
24 gru
162,77
13:00
23 gru
Wrocław
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23:20
24 gru
170,45
16:00
23 gru
Wrocław
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
23:20
24 gru
162,77
13:00
23 gru
Wrocław
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
23:20
24 gru
202,13
17:35
23 gru
Wrocław
23:20
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
23:20
24 gru
140,51
18:40
23 gru
Wrocław
23:20
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • Man (57 seats), Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23:20
24 gru
170,45
16:00
23 gru
Wrocław
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
23:20
24 gru
156,19
12:40
23 gru
Wrocław
23:20
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
23:20
24 gru
186,64
13:00
23 gru
Wrocław
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:45
23:20
24 gru
149,29
14:45
23 gru
Wrocław
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
23:20
24 gru
160,13
13:00
23 gru
Wrocław
23:20
24 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
23:20
24 gru
152,84
15:55
23 gru
Wrocław
23:20
24 gru
Kijów
  • Autobus
  • Mercedes (51 seats), Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
05:00
25 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
145,37
12:00
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
05:00
25 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
05:00
25 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
149,73
13:30
23 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
05:00
25 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:45
05:00
25 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2