Rozkład jazdy PKS Wrocław – Kijów

08:00
7 lut
06:30
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
117,00
08:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
11:30
Łódź
13:40
Warszawa
16:40
Lublin
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:25
Łuck
00:45
Równe
04:00
Żytomierz
06:30
8 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
7 lut
07:00
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
146,26
11:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
13:50
Katowice
15:15
Kraków
18:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:15
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:30
Lwów
02:00
Równe
04:50
Żytomierz
07:00
8 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:10
7 lut
08:30
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
108,10
12:10
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
15:00
Katowice
16:20
Kraków
22:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:20
Lwów
03:30
Równe
06:20
Żytomierz
08:30
8 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
7 lut
10:25
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
115,33
14:10
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
17:20
Katowice
18:45
Kraków
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
02:10
Lwów
05:40
Równe
08:20
Żytomierz
10:25
8 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
7 lut
10:45
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
115,33
14:10
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
17:20
Katowice
18:45
Kraków
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
02:10
Lwów
05:40
Równe
08:20
Żytomierz
10:25
Kijów
10:45
8 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
7 lut
12:30
8 lut
WROCŁAW 11, Dworzec autobusowy - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
119,00
13:00
7 lut
Wrocław
WROCŁAW 11, Dworzec autobusowy - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1
OPOLE
GLIWICE
KATOWICE
KRAKÓW
KRAKÓW
TARNÓW
DĘBICA
RZESZÓW
ŁAŃCUT
PRZEWORSK
JAROSŁAW
PRZEMYŚL
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
KYIV
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
12:30
8 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:55
7 lut
16:00
8 lut
Dworzec PKS , ul. Sucha 1 (galeria Wroclavia poziom -2)
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
101,74
17:55
7 lut
Wrocław
Dworzec PKS , ul. Sucha 1 (galeria Wroclavia poziom -2)
19:25
Opole
21:15
Katowice
22:35
Kraków
03:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:40
Lwów
11:15
Równe
14:15
Żytomierz
16:00
8 lut
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • Van Hool Astron
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
7 lut
16:20
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
95,38
17:30
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
20:40
Katowice
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
22:40
Kraków
03:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:10
Lwów
10:45
Równe
14:00
Żytomierz
16:20
8 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:55
7 lut
16:55
8 lut
Dworzec PKS , ul. Sucha 1 (galeria Wroclavia poziom -2)
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
101,74
17:55
7 lut
Wrocław
Dworzec PKS , ul. Sucha 1 (galeria Wroclavia poziom -2)
19:25
Opole
21:15
Katowice
22:35
Kraków
03:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:40
Lwów
11:15
Równe
14:15
Żytomierz
16:00
Kijów
16:55
8 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool Astron
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
7 lut
19:50
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
165,38
11:45
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
19:50
8 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong(СВ)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
7 lut
19:50
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
127,12
14:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
19:50
8 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra, Yutong(СВ)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:45
7 lut
19:50
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
150,38
13:45
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
19:50
8 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
7 lut
19:50
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
150,38
15:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
19:50
8 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
7 lut
20:50
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
169,37
11:45
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
20:50
8 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
7 lut
20:50
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
146,37
13:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
20:50
8 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
7 lut
20:50
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
131,11
14:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
20:50
8 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:45
7 lut
20:50
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
154,37
13:45
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
20:50
8 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
7 lut
20:50
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
149,37
19:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
20:50
8 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
7 lut
20:50
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
154,37
15:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
20:50
8 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
7 lut
20:50
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
154,37
19:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
20:50
8 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
7 lut
22:10
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
Kupić za
173,21
11:45
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
22:10
8 lut
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
7 lut
22:10
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
Kupić za
150,21
13:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
22:10
8 lut
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
7 lut
22:10
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
Kupić za
134,95
14:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
22:10
8 lut
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
  • Autobus
  • Setra, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:45
7 lut
22:10
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
Kupić za
158,21
13:45
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
22:10
8 lut
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
7 lut
22:10
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
Kupić za
153,21
19:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
22:10
8 lut
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
7 lut
22:10
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
Kupić za
158,21
15:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
22:10
8 lut
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
7 lut
22:10
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
Kupić za
158,21
19:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
22:10
8 lut
lotnisko "Boryspol ", Stop lotniska Boryspol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
7 lut
23:15
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
169,31
11:45
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
23:15
8 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
7 lut
23:15
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
146,31
13:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
23:15
8 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
7 lut
23:15
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
131,05
14:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
23:15
8 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Setra, МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:45
7 lut
23:15
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
154,31
13:45
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
23:15
8 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
7 lut
23:15
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
149,31
19:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
23:15
8 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
7 lut
23:15
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
154,31
15:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
23:15
8 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
7 lut
23:15
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
154,31
19:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
23:15
8 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
7 lut
05:00
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
144,86
13:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
05:00
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • Van Hool (Free), SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
7 lut
05:00
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
148,43
14:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
05:00
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • Setra, SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
7 lut
05:00
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
157,14
14:10
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
05:00
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • Mercedes, SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
7 lut
05:00
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
133,17
16:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
05:00
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • Setra (Free), SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
7 lut
05:00
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
139,52
17:30
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
05:00
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
7 lut
05:00
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
157,14
18:40
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
05:00
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • Neoplan(Free), SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
7 lut
05:00
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
143,34
19:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
05:00
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • Neoplan(Free), SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
7 lut
05:00
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
139,40
20:20
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
05:00
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • Van Hool, SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Komfortowe siedzenia
  • Siedzenia rozkładane
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • System audio wspólny dla całego autobusu
  • System video wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
22:10
7 lut
05:00
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
133,17
22:10
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
05:00
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • Neoplan(Free), SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
7 lut
05:00
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
146,86
12:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
05:00
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
7 lut
05:00
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
161,86
16:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
05:00
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:55
7 lut
05:00
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
146,86
17:55
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
05:00
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
7 lut
05:00
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
146,86
15:55
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
05:00
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
7 lut
05:00
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
146,86
20:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
05:00
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
7 lut
05:00
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
167,25
15:55
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
05:00
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49, SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
7 lut
05:00
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
162,00
16:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
05:00
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
7 lut
05:00
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
162,00
16:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
05:00
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
7 lut
05:00
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
167,25
20:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
05:00
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49, SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
7 lut
05:00
9 lut
WROCŁAW 14, Dworzec - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .11
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
146,86
12:00
7 lut
Wrocław
WROCŁAW 14, Dworzec - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .11
05:00
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
7 lut
05:00
9 lut
WROCŁAW 14, Dworzec - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .11
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
146,86
15:55
7 lut
Wrocław
WROCŁAW 14, Dworzec - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .11
05:00
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
7 lut
05:00
9 lut
WROCŁAW 13, Dworzec. - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .10
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
161,86
16:00
7 lut
Wrocław
WROCŁAW 13, Dworzec. - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .10
05:00
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
7 lut
05:00
9 lut
WROCŁAW 11, Dworzec autobusowy - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
146,86
20:00
7 lut
Wrocław
WROCŁAW 11, Dworzec autobusowy - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1
05:00
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
7 lut
06:30
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
Kupić za
139,89
17:30
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
06:30
9 lut
Kijów
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Mercedes Tourismo
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
7 lut
06:30
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
Kupić za
157,51
18:40
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
06:30
9 lut
Kijów
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Tourismo
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
7 lut
06:30
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
Kupić za
143,71
19:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
06:30
9 lut
Kijów
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Tourismo
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
7 lut
06:30
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
Kupić za
139,77
20:20
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
06:30
9 lut
Kijów
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool, Mercedes Tourismo
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Komfortowe siedzenia
  • Siedzenia rozkładane
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • System audio wspólny dla całego autobusu
  • System video wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
22:10
7 lut
06:30
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
Kupić za
133,54
22:10
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
06:30
9 lut
Kijów
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Tourismo
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:55
7 lut
06:30
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
Kupić za
147,23
17:55
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
06:30
9 lut
Kijów
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
7 lut
06:30
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
Kupić za
147,23
15:55
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
06:30
9 lut
Kijów
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
7 lut
06:30
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
Kupić za
147,23
20:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
06:30
9 lut
Kijów
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
7 lut
06:30
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
Kupić za
167,62
15:55
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
06:30
9 lut
Kijów
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49, Mercedes Tourismo
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
7 lut
06:30
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
Kupić za
162,37
16:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
06:30
9 lut
Kijów
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, Mercedes Tourismo
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
7 lut
06:30
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
Kupić za
162,37
16:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
06:30
9 lut
Kijów
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, Mercedes Tourismo
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
7 lut
06:30
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
Kupić za
167,62
20:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
06:30
9 lut
Kijów
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49, Mercedes Tourismo
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
7 lut
06:30
9 lut
WROCŁAW 14, Dworzec - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .11
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
Kupić za
147,23
15:55
7 lut
Wrocław
WROCŁAW 14, Dworzec - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .11
06:30
9 lut
Kijów
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
7 lut
06:30
9 lut
WROCŁAW 11, Dworzec autobusowy - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
Kupić za
147,23
20:00
7 lut
Wrocław
WROCŁAW 11, Dworzec autobusowy - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1
06:30
9 lut
Kijów
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
7 lut
07:20
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
127,01
11:30
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
07:20
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra, Yutong
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
7 lut
07:20
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
147,01
11:45
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
07:20
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
7 lut
07:20
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
125,01
13:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
07:20
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Yutong
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
7 lut
07:20
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
127,01
13:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
07:20
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra (Free), Yutong
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
7 lut
07:20
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
128,58
14:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
07:20
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra, Yutong
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
7 lut
07:20
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
137,29
14:10
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
07:20
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Mercedes, Yutong
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
7 lut
07:20
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
113,32
16:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
07:20
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra (Free), Yutong
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
7 lut
07:20
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
119,67
17:30
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
07:20
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Yutong
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
7 lut
07:20
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
137,29
18:40
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
07:20
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
7 lut
07:20
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
123,49
19:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
07:20
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
7 lut
07:20
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
119,55
20:20
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
07:20
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool, Yutong
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Komfortowe siedzenia
  • Siedzenia rozkładane
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • System audio wspólny dla całego autobusu
  • System video wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
22:10
7 lut
07:20
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
113,32
22:10
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
07:20
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
7 lut
07:20
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
127,01
12:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
07:20
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
7 lut
07:20
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
142,01
16:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
07:20
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:55
7 lut
07:20
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
127,01
17:55
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
07:20
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
7 lut
07:20
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
127,01
15:55
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
07:20
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
7 lut
07:20
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
127,01
20:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
07:20
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
7 lut
07:20
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
147,40
15:55
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
07:20
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49, Yutong
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
7 lut
07:20
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
142,15
16:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
07:20
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, Yutong
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
7 lut
07:20
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
142,15
16:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
07:20
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, Yutong
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
7 lut
07:20
9 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
147,40
20:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
07:20
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49, Yutong
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
7 lut
07:20
9 lut
WROCŁAW 14, Dworzec - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
127,01
12:00
7 lut
Wrocław
WROCŁAW 14, Dworzec - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .11
07:20
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
7 lut
07:20
9 lut
WROCŁAW 14, Dworzec - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .11
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
127,01
15:55
7 lut
Wrocław
WROCŁAW 14, Dworzec - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .11
07:20
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
7 lut
07:20
9 lut
WROCŁAW 13, Dworzec. - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .10
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
142,01
16:00
7 lut
Wrocław
WROCŁAW 13, Dworzec. - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .10
07:20
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
7 lut
07:20
9 lut
WROCŁAW 11, Dworzec autobusowy - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
127,01
20:00
7 lut
Wrocław
WROCŁAW 11, Dworzec autobusowy - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1
07:20
9 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Wrocław – Kijów

13:00
7 lut
11:30
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
119,00
13:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
14:20
Opole
15:20
Gliwice
15:50
Katowice
17:25
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
07:00
Równe
09:30
Żytomierz
11:30
8 lut
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
7 lut
14:25
8 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
119,00
13:00
7 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
14:20
Opole
15:20
Gliwice
15:50
Katowice
17:25
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
07:00
Równe
09:30
Żytomierz
11:30
Kijów
14:25
8 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Kijów
Do miasta Wrocław
Z miasta Kijów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.