Rozkład jazdy PKS Kijów – Kraków

14:00
21 maj
04:00
22 maj
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
119,35
14:00
21 maj
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
16:00
Żytomierz
18:50
Równe
22:00
Lwów
23:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
21 maj
04:55
22 maj
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
104,43
15:00
21 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
17:00
Żytomierz
19:40
Równe
23:30
Lwów
01:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool(59)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:50
21 maj
05:30
22 maj
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
111,89
12:50
21 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
13:10
Kijów
15:30
Żytomierz
18:30
Równe
22:00
Lwów
23:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
21 maj
05:30
22 maj
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
111,89
13:30
21 maj
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:30
Żytomierz
18:30
Równe
22:00
Lwów
23:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:20
21 maj
06:55
22 maj
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
126,81
12:20
21 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
14:10
Żytomierz
15:20
Nowogród Wołyński
17:00
Równe
18:30
Łuck
20:10
Kowel
21:00
Luboml
21:40
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Chełm
01:25
Lublin
02:20
Puławy
03:30
Radom
04:55
Kielce
06:55
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
21 maj
07:30
22 maj
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
149,19
17:00
21 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
07:30
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • 125
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
21 maj
13:50
22 maj
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
82,05
20:15
21 maj
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
22:25
Żytomierz
01:10
Równe
05:45
Lwów
07:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
08:55
Jarosław
10:10
Rzeszów
11:55
Tarnów
13:50
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
21 maj
17:40
22 maj
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
144,70
20:00
21 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
17:40
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool(59), Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
21 maj
17:40
22 maj
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
145,98
20:15
21 maj
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
17:40
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
21 maj
17:40
22 maj
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
145,98
20:15
21 maj
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
17:40
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
21 maj
17:40
22 maj
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
142,05
21:10
21 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
17:40
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
21 maj
17:40
22 maj
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
142,05
21:10
21 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
17:40
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
21 maj
17:40
22 maj
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
156,95
22:50
21 maj
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
17:40
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45, Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
21 maj
17:40
22 maj
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
149,22
22:50
21 maj
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
17:40
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • МАН, Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
21 maj
20:30
22 maj
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Kupić za
145,07
22:50
21 maj
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
20:30
22 maj
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
21 maj
20:30
22 maj
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Kupić za
137,34
22:50
21 maj
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
20:30
22 maj
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
  • Autobus
  • МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
21 maj
20:40
22 maj
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
148,23
20:15
21 maj
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
20:40
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
21 maj
20:40
22 maj
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
148,23
20:15
21 maj
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
20:40
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
21 maj
20:40
22 maj
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
144,30
21:10
21 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
20:40
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
21 maj
20:40
22 maj
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
144,30
21:10
21 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
20:40
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
21 maj
20:40
22 maj
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
159,20
22:50
21 maj
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
20:40
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
21 maj
20:40
22 maj
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
151,47
22:50
21 maj
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
20:40
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • МАН, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
21 maj
20:40
22 maj
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
166,87
20:15
21 maj
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
20:40
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free), М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
21 maj
20:40
22 maj
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
166,87
20:15
21 maj
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
20:40
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free), М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
21 maj
20:40
22 maj
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
162,94
21:10
21 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
20:40
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free), М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
21 maj
20:40
22 maj
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
162,94
21:10
21 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
20:40
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free), М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
21 maj
20:40
22 maj
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
177,84
22:50
21 maj
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
20:40
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45, М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
21 maj
20:40
22 maj
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
170,11
22:50
21 maj
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
20:40
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • МАН, М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
21 maj
20:45
22 maj
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
144,10
20:15
21 maj
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
20:45
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
21 maj
20:45
22 maj
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
144,10
20:15
21 maj
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
20:45
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
21 maj
20:45
22 maj
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
140,17
21:10
21 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
20:45
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
21 maj
20:45
22 maj
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
140,17
21:10
21 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
20:45
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
21 maj
20:45
22 maj
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
155,07
22:50
21 maj
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
20:45
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
21 maj
20:45
22 maj
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
147,34
22:50
21 maj
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
20:45
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Kijów – Kraków

11:50
21 maj
07:50
22 maj
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
136,95
11:50
21 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:20
Żytomierz
13:50
Cudnów
14:20
Lubar
16:10
Starokonstantynów
16:20
Winnica
17:45
Latyczów
18:40
Chmielnicki
20:10
Wołoczyska
20:25
Podwołoczyska
21:15
Tarnopol
22:35
Złoczów
23:40
Lwów
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Rzeszów
06:25
Tarnów
07:50
22 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Kraków
Do miasta Kijów
Z miasta Kraków
Odwrotny kierunek:

Bus Kijów - Kraków

Bezpośrednie połączenia Kijów – Kraków, to doskonałe rozwiązanie dla podróżnych ceniących wysoki komfort i atrakcyjne ceny.

Nasza oferta obejmuje codzienne poranne, popołudniowe, wieczorne oraz nocne przejazdy na wskazanej trasie, których czas waha się na poziomie 13 – 20 godzin i przedziale cenowym od 70 złotych (warunki przejazdu uzależnione są od firmy przewozowej).

Bilety dostępne są za pośrednictwem systemu rezerwacyjnego – zapraszamy do zakupu, a w przypadku pytań, kontaktu telefonicznego, bądź mailowego z naszymi konsultantami.