Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Kraków w 2019 rok roku

22:40
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 16 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy We wtorki
16:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 15 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, czw, sob, nie
11:30
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 16 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:30
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 16 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
10:30
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 16 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:30
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 17 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
23:15
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 15 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
13:40
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Czas przejazdu 15 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
16:00
Dworzec autobusowy Kijow (kawiarnia Shashlychny Dvor); ul. Simona Petliury 32
Czas przejazdu 16 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
14:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 17 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 13 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 24.01, 28.01, 01.02, 05.02...
17:00
Metro Zhytomyrska; al. Peremohy
Czas przejazdu 15 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:30+1 dzień
Galeria Krakowska; ul. Pawia 5
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
12:30
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Czas przejazdu 17 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:30
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 16 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
23:20
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 15 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:30
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 16 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:30
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Czas przejazdu 17 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 13 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 13 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:55
Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Czas przejazdu 18 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:15+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
18:55
Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Czas przejazdu 18 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:15+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
22:00
Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142
Czas przejazdu 17 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:25+1 dzień
Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 30.01, 06.02, 13.02, 20.02...
17:30
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 13 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:45
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Czas przejazdu 14 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:20
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 18 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:30
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 15 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:25+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
17:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 16 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
10:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 15 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
09:30
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 20 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
20:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 16 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
11:50
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 20 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 13 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.01, 23.01, 25.01, 27.01, 29.01...
20:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 13 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 22.01, 26.01, 30.01, 03.02, 07.02...
11:50
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 21 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
08:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 17 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:15+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob, nie
22:20
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 17 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 14 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:20
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy We wtorki
14:30
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 14 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
08:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 15 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:20
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy
12:20
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 19 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob, nie
14:30
Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142
Czas przejazdu 16 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:00
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Czas przejazdu 15 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
08:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 14 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:20
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W niedziele
07:50
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 15 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:00
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, pią, sob, nie
07:00
Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Czas przejazdu 16 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:40
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:10
Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Czas przejazdu 16 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:40
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:00
Metro Osokorky; al. Bazhana
Czas przejazdu 14 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:55+1 dzień
Stacja paliw BP; aleja 29-go Listopada 39B
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
We wtorki
22:40
Czas przejazdu 16 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

14:40
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

88
22:40
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
03:20
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
07:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
08:50
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
11:30
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
14:40
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Shapran S.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, czw, sob, nie
16:00
Czas przejazdu 15 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

91
16:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
18:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
20:45
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
00:01
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
01:30
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
04:00
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
07:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Oceniono na 3.6 z 5
    Na podstawie 46 opinii
  • Punktualność
    3.5
  • Stan techniczny
    3.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
Codziennie
11:30
Czas przejazdu 16 h. 40 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

91
11:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
17:10
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
18:25
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
21:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny (przystanek autobusowy 29, obok parkingu); pl. Dvirceva 1"
22:40
Szeginie
"Kraków; Polska, Małopolskie"
04:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
12:30
Czas przejazdu 16 h. 20 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

03:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

96
12:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
03:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:30
Czas przejazdu 16 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

03:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

97
10:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
12:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
16:10
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
17:25
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
20:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
22:40
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
03:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lutsik V.S.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:30
Czas przejazdu 17 h. 25 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

98
11:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
17:00
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
18:30
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
20:50
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
23:30
Zamość
"Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz; ul. Hrubieszowska 1"
02:20
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
03:40
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
04:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
23:15
Czas przejazdu 15 h. 35 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

14:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

102
23:15
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
01:20
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
03:45
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
04:45
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
05:45
Brody
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 2"
07:25
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
08:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
09:25
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
10:45
Przemyśl
"Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4"
11:20
Jarosław
"Jarosław; Jarosław"
12:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
14:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS
  • Oceniono na 3.9 z 5
    Na podstawie 47 opinii
  • Punktualność
    3.5
  • Stan techniczny
    4.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.0
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
wto, czw, sob
13:40
Czas przejazdu 15 h. 40 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

05:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

105
13:40
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
14:10
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
16:20
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
17:25
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
19:00
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
19:55
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
21:05
Brody
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 2"
22:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:05
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
03:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
05:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LIS-AVTO-TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
16:00
Czas przejazdu 16 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijow (kawiarnia Shashlychny Dvor); ul. Simona Petliury 32

07:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

105
16:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijow (kawiarnia Shashlychny Dvor); ul. Simona Petliury 32
07:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • BM TUR-ELITA TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:00
Czas przejazdu 17 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

107
14:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:25
Kijów
"Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142"
15:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
18:50
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
22:50
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
00:05
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
02:40
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
03:10
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
03:30
Łańcut
"Dworzec autobusowy; ul. Sikorskiego 2"
04:00
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
04:45
Dębica
"Stacja paliw - Nagawczyna; ul. Nagawczyna 245c"
05:30
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
07:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Skhidno-Evropeyska podorozh
  • Oceniono na 3.4 z 5
    Na podstawie 26 opinii
  • Punktualność
    2.3
  • Stan techniczny
    3.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.0
20.01, 24.01, 28.01, 01.02, 05.02...
20:00
Czas przejazdu 13 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

09:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

112
20:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Oceniono na 3.2 z 5
    Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    2.9
  • Stan techniczny
    3.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.3
W piątki
17:00
Czas przejazdu 15 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Metro Zhytomyrska; al. Peremohy

08:30
+1 dzień

Kraków

Galeria Krakowska; ul. Pawia 5

112
17:00
Kijów
Metro Zhytomyrska; al. Peremohy
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Przystanek PPC; Hrushew"
08:30
+1 dzień
Kraków
Galeria Krakowska; ul. Pawia 5
  • Autobus
  • Mercedes Vito 8
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Leoforos
  • Oceniono na 4.0 z 5
    Na podstawie 9 opinii
  • Punktualność
    4.1
  • Stan techniczny
    4.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
Codziennie
12:30
Czas przejazdu 17 h. 10 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

05:40
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

112
12:30
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
13:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
15:30
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
18:10
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
21:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:05
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
05:40
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:30
Czas przejazdu 16 h. 10 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

05:40
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

112
13:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
15:30
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
18:10
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
21:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:05
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
05:40
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
23:20
Czas przejazdu 15 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

14:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

112
23:20
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
01:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
03:10
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
04:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
06:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
07:40
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
08:10
Uściług
"Kraków; Polska, Małopolskie"
07:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Kraków; Polska, Małopolskie"
09:30
Zamość
"Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz; ul. Hrubieszowska 1"
12:10
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
14:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan N 1116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pavlovsky I. P

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:30
Czas przejazdu 16 h. 10 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

05:40
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

112
13:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
15:30
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
18:10
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
21:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:05
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
05:40
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Oceniono na 3.9 z 5
    Na podstawie 47 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.0
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
Codziennie
12:30
Czas przejazdu 17 h. 10 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

05:40
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

112
12:30
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
13:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
15:30
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
18:10
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
21:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:05
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
05:40
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:00
Czas przejazdu 13 h. 55 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

112
15:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
19:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
23:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
01:00
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Przystanek PPC; Hrushew"
04:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.
  • Oceniono na 3.6 z 5
    Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    2.7
  • Stan techniczny
    3.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.0
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
Codziennie
15:00
Czas przejazdu 13 h. 55 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

112
15:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
19:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
23:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
01:00
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Przystanek PPC; Hrushew"
04:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Oceniono na 3.2 z 5
    Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    3.2
  • Stan techniczny
    3.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.2
wto, pią, nie
18:55
Czas przejazdu 18 h. 20 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

13:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

115
18:55
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
10:00
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
11:25
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
13:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
18:55
Czas przejazdu 18 h. 20 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

13:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

115
18:55
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
10:00
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
11:25
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
13:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

23.01, 30.01, 06.02, 13.02, 20.02...
22:00
Czas przejazdu 17 h. 25 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142

15:25
+1 dzień

Kraków

Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7

119
22:00
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142
00:01
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
01:10
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
03:25
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
07:55
Lwów
"Przystanek; ul. Kuznewycha 2"
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
13:55
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
15:25
+1 dzień
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7
  • Autobus
  • Van Hool T-917
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lviv-InturTrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:30
Czas przejazdu 13 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

119
17:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:15
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
19:35
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
22:30
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
01:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
03:45
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
07:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • NASHBUS
  • Oceniono na 4.1 z 5
    Na podstawie 185 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
Codziennie
16:45
Czas przejazdu 14 h. 35 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

07:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

119
16:45
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
17:15
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
19:35
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
22:30
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
01:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
03:45
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
07:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • NASHBUS
  • Oceniono na 4.1 z 5
    Na podstawie 76 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
Codziennie
12:20
Czas przejazdu 18 h. 35 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

119
12:20
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
15:20
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
17:00
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
18:30
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
20:10
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
21:00
Luboml
"Dworzec autobusowy Lyuboml; ul. Vokzalna 36"
21:40
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Przystanek PPC; Jahodyn"
00:10
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
01:25
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
02:20
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
03:30
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
04:55
Kielce
"Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12"
06:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Melnik O.T.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią
08:30
Czas przejazdu 15 h. 55 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

00:25
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

119
08:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
10:20
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
13:10
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
17:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
19:30
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
21:55
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:25
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • ЛАЗ (NEOЛАЗ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • AP №5 KP Kyivvpastrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
17:00
Czas przejazdu 16 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

08:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

120
17:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
08:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • JORDAN

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
10:00
Czas przejazdu 15 h. 40 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

00:40
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

120
10:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
00:40
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EUROLINES MADELTRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
09:30
Czas przejazdu 20 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

120
09:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
04:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • YOKATO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
20:00
Czas przejazdu 16 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

11:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

120
20:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
11:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • JORDAN

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:50
Czas przejazdu 20 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

126
11:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:20
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
13:50
Cudnów
"Sklep Dva Pertsi; ul. Heroiv Majdanu 84"
14:20
Lubar
"Skrzyżowanie; ul. Zhytomyrska/Lesi Ukrainki"
16:10
Starokonstantynów
"Przystanek; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 9"
16:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
17:45
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
18:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
20:25
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
22:35
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
23:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
02:10
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
05:00
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
06:25
Tarnów
"MOP Komorów; trasa A-4"
07:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

21.01, 23.01, 25.01, 27.01, 29.01...
20:00
Czas przejazdu 13 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

09:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

126
20:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
22:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
00:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
04:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
05:50
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
05:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Korczowa"
09:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

22.01, 26.01, 30.01, 03.02, 07.02...
20:00
Czas przejazdu 13 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

09:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

126
20:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
22:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
00:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
04:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
05:50
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
09:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • Oceniono na 3.4 z 5
    Na podstawie 27 opinii
  • Punktualność
    3.0
  • Stan techniczny
    3.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.7
pon, czw
11:50
Czas przejazdu 21 h. 10 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

08:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

130
11:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
08:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, sob, nie
08:00
Czas przejazdu 17 h. 15 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

00:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

140
08:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
00:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
22:20
Czas przejazdu 17 h. 10 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

14:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

140
22:20
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Гал-Всесвіт"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

We wtorki
08:00
Czas przejazdu 14 h. 20 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

22:20

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

140
08:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • Oceniono na 4.4 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4.0
  • Stan techniczny
    4.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
wto, czw, sob
14:30
Czas przejazdu 14 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

05:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

140
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:10
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
16:20
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
17:25
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
19:00
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
19:55
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
21:05
Brody
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 2"
22:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:05
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
03:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
05:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LIS-AVTO-TRANS
  • Oceniono na 4.3 z 5
    Na podstawie 11 opinii
  • Punktualność
    3.5
  • Stan techniczny
    4.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
08:00
Czas przejazdu 15 h. 20 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

23:20

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

140
08:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
23:20
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • Oceniono na 4.4 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4.0
  • Stan techniczny
    4.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
pon, wto, śro, czw, sob, nie
12:20
Czas przejazdu 19 h. 40 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

140
12:20
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • WENCEL TOURIST

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:30
Czas przejazdu 16 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142

07:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

142
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142
14:25
Kijów
"Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142"
15:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
18:50
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
22:50
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
00:05
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
02:40
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
03:10
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
03:30
Łańcut
"Dworzec autobusowy; ul. Sikorskiego 2"
04:00
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
04:45
Dębica
"Stacja paliw - Nagawczyna; ul. Nagawczyna 245c"
05:30
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
07:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Skhidno-Evropeyska podorozh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, pią
14:00
Czas przejazdu 15 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

04:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

147
14:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
04:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Gunsel TOV

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W niedziele
08:00
Czas przejazdu 14 h. 20 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

22:20

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

154
08:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • Oceniono na 4.4 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4.0
  • Stan techniczny
    4.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
śro, pią, sob, nie
07:50
Czas przejazdu 15 h. 10 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

23:00

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

154
07:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:20
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
11:30
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
14:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
17:00
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
23:00
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Euroclub
  • Oceniono na 4.4 z 5
    Na podstawie 20 opinii
  • Punktualność
    4.4
  • Stan techniczny
    4.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
Codziennie
07:00
Czas przejazdu 16 h. 40 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

22:40

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

186
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
22:40
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:10
Czas przejazdu 16 h. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

22:40

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

186
07:10
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
22:40
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W piątki
15:00
Czas przejazdu 14 h. 55 min
+1 dzień

Kijów

Metro Osokorky; al. Bazhana

05:55
+1 dzień

Kraków

Stacja paliw BP; aleja 29-go Listopada 39B

189
15:00
Kijów
Metro Osokorky; al. Bazhana
05:55
+1 dzień
Kraków
Stacja paliw BP; aleja 29-go Listopada 39B
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zhukovsky S.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Kraków
Do miasta Kijów
Z miasta Kraków
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!

Bus Kijów - Kraków

Bezpośrednie połączenia Kijów – Kraków, to doskonałe rozwiązanie dla podróżnych ceniących wysoki komfort i atrakcyjne ceny.

Nasza oferta obejmuje codzienne poranne, popołudniowe, wieczorne oraz nocne przejazdy na wskazanej trasie, których czas waha się na poziomie 13 – 20 godzin i przedziale cenowym od 70 złotych (warunki przejazdu uzależnione są od firmy przewozowej).

Bilety dostępne są za pośrednictwem systemu rezerwacyjnego – zapraszamy do zakupu, a w przypadku pytań, kontaktu telefonicznego, bądź mailowego z naszymi konsultantami.