Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kijów — Kraków

Najlepsza oferta

pon, śro, pią, sob
20:15
Czas przejazdu17 h. 35 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142

13:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

83,86 

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Kraków w 2019 rok

Codziennie
13:30
Czas przejazdu16 h. 10 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

05:40
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

83,86 
W poniedziałki
09:30
Czas przejazdu13 h. 45 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

22:15

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

90,81 
wto, sob, nie
08:00
Czas przejazdu14 h. 20 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

22:20

Kraków

Dworzec autobusowy Czyżyny, ul. Medweckiego 15

91,48 
W soboty
13:40
Czas przejazdu13 h. 45 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

03:25
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

91,48 
pon, śro, pią
07:50
Czas przejazdu15 h. 40 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

22:30

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

94,84 
We wtorki
22:40
Czas przejazdu16 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

14:40
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

96,05 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu18 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

96,10 
W poniedziałki
14:00
Czas przejazdu18 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Avtovokzal, ul. S. Petlyury, 32, Kijów

07:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec MDA, ul Bosacka 18 st. G10-G13, Kraków

98,00 
Codziennie
10:30
Czas przejazdu16 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

03:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

98,34 
Codziennie
10:30
Czas przejazdu16 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

03:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

98,34 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu13 h. 55 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

99,10 
Codziennie
11:30
Czas przejazdu17 h. 40 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

102,00 
pon, wto, czw, sob
20:15
Czas przejazdu18 h. 35 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142

13:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

102,00 
pon, wto
13:40
Czas przejazdu16 h. 40 min
+1 dzień

Kijów

AV Tsentralnyy Demeyevskaya , pr-t Nauki 1/2, Kijów

05:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

103,00 
pon, wto, czw, sob
14:30
Czas przejazdu15 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

05:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

103,00 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu15 h. 10 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

03:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

105,20 
Poza wto
10:50
Czas przejazdu14 h. 55 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

01:45
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

106,43 
W poniedziałki
13:10
Czas przejazdu15 h. 15 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demijiwska 3

03:25
+1 dzień

Kraków

КРАКІВ,

106,70 
Codziennie
11:30
Czas przejazdu17 h. 25 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

106,72 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu13 h. 55 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

106,73 
śro, nie
15:00
Czas przejazdu20 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

11:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

106,73 
pon, czw
16:00
Czas przejazdu16 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

107,10 
wto, czw, pią, sob
13:40
Czas przejazdu15 h. 40 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

05:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

108,41 
pon, pią, sob, nie
08:00
Czas przejazdu17 h. 15 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

00:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

108,66 
Poza wto i pią
12:30
Czas przejazdu16 h. 20 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

03:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

108,66 
Codziennie
23:20
Czas przejazdu16 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

14:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

110,00 
wto, pią
08:30
Czas przejazdu15 h. 25 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

23:55

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

114,35 
Poza nie
10:30
Czas przejazdu17 h. 40 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

03:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

115,88 
pon, wto
06:00
Czas przejazdu16 h. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

21:00

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

116,42 
Codziennie
09:00
Czas przejazdu18 h. 25 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

02:25
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

117,30 
W poniedziałki
20:00
Czas przejazdu14 h. 45 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

09:45
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

120,00 
19.07, 23.07, 27.07, 31.07, 04.08...
20:00
Czas przejazdu13 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

09:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

120,00 
wto, czw, pią, sob
14:30
Czas przejazdu14 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

05:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

120,45 
wto, czw, pią, nie
07:30
Czas przejazdu18 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

01:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

121,97 
śro, pią, sob, nie
07:50
Czas przejazdu15 h. 10 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

23:00

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

121,97 
18.07, 23.07, 27.07...
08:20
Czas przejazdu14 h. 40 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

23:00

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

121,97 
Codziennie
12:30
Czas przejazdu17 h. 10 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

05:40
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

121,97 
Codziennie
13:30
Czas przejazdu16 h. 10 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

05:40
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

121,97 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu14 h. 55 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

04:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

121,97 
W piątki
16:30
Czas przejazdu14 h. 20 min
+1 dzień

Kijów

Metro Zhytomyrska, al. Peremohy

06:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

121,97 
19.07, 23.07, 27.07, 31.07, 04.08...
20:00
Czas przejazdu13 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

09:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

121,97 
21.07, 25.07, 29.07, 02.08, 06.08...
20:00
Czas przejazdu13 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

09:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

121,97 
18.07, 20.07, 22.07, 24.07, 26.07...
20:00
Czas przejazdu13 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

09:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

121,97 
Codziennie
23:20
Czas przejazdu15 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

14:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

121,97 
Codziennie
13:30
Czas przejazdu17 h. 45 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

122,40 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu15 h. 40 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

05:40
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

122,40 
wto, pią, nie
18:55
Czas przejazdu18 h. 20 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

13:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

125,02 
Codziennie
12:20
Czas przejazdu18 h. 35 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

129,60 
Codziennie
16:45
Czas przejazdu14 h. 35 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

07:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

129,60 
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Kraków
Do miasta Kijów
Z miasta Kraków
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Bus Kijów - Kraków

Bezpośrednie połączenia Kijów – Kraków, to doskonałe rozwiązanie dla podróżnych ceniących wysoki komfort i atrakcyjne ceny.

Nasza oferta obejmuje codzienne poranne, popołudniowe, wieczorne oraz nocne przejazdy na wskazanej trasie, których czas waha się na poziomie 13 – 20 godzin i przedziale cenowym od 70 złotych (warunki przejazdu uzależnione są od firmy przewozowej).

Bilety dostępne są za pośrednictwem systemu rezerwacyjnego – zapraszamy do zakupu, a w przypadku pytań, kontaktu telefonicznego, bądź mailowego z naszymi konsultantami.