Rozkład jazdy PKS Kijów – Kraków

07:50
17 sty
21:30
17 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dw. PKS, ul. Bosacka 18, stan. G17-G18
Kupić za
100,00
07:50
17 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
21:30
17 sty
Kraków
Dw. PKS, ul. Bosacka 18, stan. G17-G18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
17 sty
00:20
18 sty
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
RDA, ul. Bosacka 18
Kupić za
95,00
08:30
17 sty
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
DA, ul. Petliury 32
00:20
18 sty
Kraków
RDA, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
17 sty
04:00
18 sty
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
101,74
14:00
17 sty
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
16:00
Żytomierz
18:50
Równe
22:00
Lwów
23:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
18 sty
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:15
17 sty
06:20
18 sty
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
dw. RDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta st. 14 - 17)
Kupić za
146,36
08:15
17 sty
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
06:20
18 sty
Kraków
dw. RDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta st. 14 - 17)
  • Autobus
  • ЕТАЛОН 29
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:20
17 sty
06:55
18 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
108,10
12:20
17 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
14:10
Żytomierz
15:20
Nowogród Wołyński
17:00
Równe
18:30
Łuck
20:10
Kowel
21:00
Luboml
21:40
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Chełm
01:25
Lublin
02:20
Puławy
03:30
Radom
04:55
Kielce
06:55
18 sty
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
17 sty
07:00
18 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kraków, ul.Bosacka 18
Kupić za
89,02
16:00
17 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:00
Żytomierz
20:45
Równe
00:01
Lwów
01:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
Rzeszów
07:00
18 sty
Kraków
Kraków, ul.Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:20
17 sty
07:00
18 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Regionalny Dworzec Autobusowy ul Bosacka
Kupić za
147,00
12:20
17 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
07:00
18 sty
Kraków
Regionalny Dworzec Autobusowy ul Bosacka
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:20
17 sty
07:00
18 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Regionalny Dworzec Autobusowy ul Bosacka
Kupić za
140,00
12:20
17 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
07:00
18 sty
Kraków
Regionalny Dworzec Autobusowy ul Bosacka
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:20
17 sty
07:00
18 sty
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Kupić za
140,00
12:20
17 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
ZHYTOMYR
NOWOGRAD WOLYNSKI
RIWNE
LUCK
KOWEL
LIUBOML
CHEŁM
LUBLIN
PUŁAWY
RADOM
KIELCE
07:00
18 sty
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 sty
07:20
18 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
KRAKOW
Kupić za
135,06
17:30
17 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
07:20
18 sty
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
17 sty
07:30
18 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dw. Autobusowy, ul. Bosackka 18
Kupić za
105,00
16:00
17 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
07:30
18 sty
Kraków
Dw. Autobusowy, ul. Bosackka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:15
17 sty
07:50
18 sty
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
, ul. Bosacka 18
Kupić za
133,65
08:15
17 sty
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
07:50
18 sty
Kraków
, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • ЕТАЛОН 29, VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:15
17 sty
07:50
18 sty
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
KRAKOW
Kupić za
149,55
08:15
17 sty
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
07:50
18 sty
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • ЕТАЛОН 29, М3--ІІІ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
17 sty
08:30
18 sty
KIJÓW 4, Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nauki 1/2
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
Kupić za
110,00
18:00
17 sty
Kijów
KIJÓW 4, Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nauki 1/2
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
KRAKÓW
KATOWICE
OPOLE
08:30
18 sty
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
17 sty
11:00
18 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
108,29
12:00
17 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
11:00
18 sty
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • I-VAN60, Van Hool 2(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
17 sty
13:50
18 sty
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18, górna platforma
Kupić za
69,94
20:15
17 sty
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
22:25
Żytomierz
01:10
Równe
05:45
Lwów
07:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
08:55
Jarosław
10:10
Rzeszów
11:55
Tarnów
13:50
18 sty
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18, górna platforma
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
17 sty
14:00
18 sty
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
KRAKÓW 3, Dw. MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G9-G12
Kupić za
100,00
20:15
17 sty
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
ZHYTOMYR
WROCŁAW
RIWNE
LWIW
JAROSŁAW
RZESZÓW
KRAKÓW
KATOWICE
GLIWICE
14:00
18 sty
Kraków
KRAKÓW 3, Dw. MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G9-G12
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
17 sty
15:20
18 sty
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
103,03
22:00
17 sty
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
15:20
18 sty
Kraków
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
17 sty
15:25
18 sty
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Parking Wawel, Hotel Sheraton
Kupić za
97,92
22:00
17 sty
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
00:01
Żytomierz
01:10
Nowogród Wołyński
03:25
Równe
07:55
Lwów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
15:25
18 sty
Kraków
Parking Wawel, Hotel Sheraton
  • Autobus
  • Van Hool T-917
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
17 sty
15:25
18 sty
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Przystan "Hotel "Szeraton", ulica Powiśle; dom 7
Kupić za
112,91
22:00
17 sty
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
15:25
18 sty
Kraków
Przystan "Hotel "Szeraton", ulica Powiśle; dom 7
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:45
17 sty
16:45
18 sty
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
D.A., Bosacka 18
Kupić za
132,83
19:45
17 sty
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
16:45
18 sty
Kraków
D.A., Bosacka 18
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
17 sty
16:45
18 sty
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
D.A., Bosacka 18
Kupić za
133,25
20:30
17 sty
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
16:45
18 sty
Kraków
D.A., Bosacka 18
  • Autobus
  • МАН-20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
17 sty
16:45
18 sty
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
D.A., Bosacka 18
Kupić za
129,54
22:50
17 sty
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
16:45
18 sty
Kraków
D.A., Bosacka 18
  • Autobus
  • МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
17 sty
20:40
18 sty
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
126,83
22:50
17 sty
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
20:40
18 sty
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • МАН, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
17 sty
20:40
18 sty
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
KRAKOW
Kupić za
142,73
22:50
17 sty
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
20:40
18 sty
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • МАН, М3--ІІІ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
17 sty
20:45
18 sty
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
DW.PKS, ul. Bosacka 18
Kupić za
139,54
22:50
17 sty
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
20:45
18 sty
Kraków
DW.PKS, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Kijów – Kraków

13:00
17 sty
07:00
18 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
102,99
13:00
17 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:55
Kijów
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
Rzeszów
04:45
Dębica
05:30
Tarnów
07:00
18 sty
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
17 sty
07:00
18 sty
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
102,99
14:00
17 sty
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
Rzeszów
04:45
Dębica
05:30
Tarnów
07:00
18 sty
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
17 sty
07:30
18 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Lotnisko im. Jana Pawła II, ulica kapitana Mechislava Medvetsky'ego; dom 1
Kupić za
102,99
13:00
17 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:55
Kijów
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
Rzeszów
04:45
Dębica
05:30
Tarnów
07:00
Kraków
07:30
18 sty
Krakow Airport
Lotnisko im. Jana Pawła II, ulica kapitana Mechislava Medvetsky'ego; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
17 sty
07:30
18 sty
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Lotnisko im. Jana Pawła II, ulica kapitana Mechislava Medvetsky'ego; dom 1
Kupić za
102,99
14:00
17 sty
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
Rzeszów
04:45
Dębica
05:30
Tarnów
07:00
Kraków
07:30
18 sty
Krakow Airport
Lotnisko im. Jana Pawła II, ulica kapitana Mechislava Medvetsky'ego; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Kraków
Do miasta Kijów
Z miasta Kraków

Bus Kijów - Kraków

Bezpośrednie połączenia Kijów – Kraków, to doskonałe rozwiązanie dla podróżnych ceniących wysoki komfort i atrakcyjne ceny.

Nasza oferta obejmuje codzienne poranne, popołudniowe, wieczorne oraz nocne przejazdy na wskazanej trasie, których czas waha się na poziomie 13 – 20 godzin i przedziale cenowym od 70 złotych (warunki przejazdu uzależnione są od firmy przewozowej).

Bilety dostępne są za pośrednictwem systemu rezerwacyjnego – zapraszamy do zakupu, a w przypadku pytań, kontaktu telefonicznego, bądź mailowego z naszymi konsultantami.

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.