Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Kijów - Kraków

od 80 zł, 19 lis

Rozkład jazdy PKS Kijów – Kraków

14:00
19 lis
w drodze 15 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, Demiivska ploshcha 3

04:00
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

110
14:00
19 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, Demiivska ploshcha 3
16:00
Żytomierz
18:50
Równe
22:00
Lwów
23:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
19 lis
w drodze 14 godz. 55 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:55
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

118
15:00
19 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:00
Żytomierz
19:40
Równe
23:30
Lwów
01:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
19 lis
w drodze 18 godz. 10 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

05:40
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

132
12:30
19 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
13:00
Kijów
15:30
Żytomierz
18:10
Równe
21:30
Lwów
23:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:40
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
19 lis
w drodze 17 godz. 10 min

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

05:40
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

132
13:30
19 lis
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:30
Żytomierz
18:10
Równe
21:30
Lwów
23:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:40
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:50
19 lis
w drodze 19 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:20
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

169
11:50
19 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
06:20
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
19 lis
w drodze 17 godz. 30 min

Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"

Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142

07:00
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

110
14:30
19 lis
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
Rzeszów
04:45
Dębica
05:30
Tarnów
07:00
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:45
19 lis
w drodze 15 godz. 35 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

07:20
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

125
16:45
19 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
17:15
Kijów
19:35
Żytomierz
22:30
Równe
01:50
Lwów
03:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
19 lis
w drodze 14 godz. 50 min

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:20
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

125
17:30
19 lis
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
19:35
Żytomierz
22:30
Równe
01:50
Lwów
03:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
19 lis
w drodze 18 godz. 00 min

Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"

Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142

07:30
20 lis

Krakow Airport

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

110
14:30
19 lis
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
Rzeszów
04:45
Dębica
05:30
Tarnów
07:00
Kraków
07:30
20 lis
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
19 lis
w drodze 15 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:30
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

160
17:00
19 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:30
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • 125
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:50
19 lis
w drodze 21 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:50
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

166
11:50
19 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:50
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free), VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:50
19 lis
w drodze 21 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:50
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

185
11:50
19 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:50
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free), М3--ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:50
19 lis
w drodze 21 godz. 10 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

08:00
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

156
11:50
19 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
08:00
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
19 lis
w drodze 18 godz. 35 min

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142

13:50
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

81
20:15
19 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
22:25
Żytomierz
01:10
Równe
05:45
Lwów
07:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
08:55
Jarosław
10:10
Rzeszów
11:55
Tarnów
13:50
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
19 lis
w drodze 22 godz. 40 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

17:40
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

138
20:00
19 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
17:40
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool(59), NEOPLAN N116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
20:15
19 lis
w drodze 22 godz. 25 min

Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil

17:40
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

146
20:15
19 lis
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
17:40
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free), NEOPLAN N116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
19 lis
w drodze 22 godz. 25 min

Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil

17:40
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

146
20:15
19 lis
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
17:40
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free), NEOPLAN N116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
19 lis
w drodze 21 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

17:40
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

141
21:10
19 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
17:40
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free), NEOPLAN N116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
19 lis
w drodze 21 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

17:40
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

141
21:10
19 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
17:40
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free), NEOPLAN N116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
19 lis
w drodze 20 godz. 35 min

Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil

17:40
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

142
22:05
19 lis
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
17:40
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Skania Higer A 80, NEOPLAN N116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:50
19 lis
w drodze 19 godz. 50 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

17:40
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

140
22:50
19 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
17:40
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Skania Higer A 80, NEOPLAN N116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
19 lis
w drodze 25 godz. 15 min

Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil

20:30
20 lis

Kraków

Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7

141
20:15
19 lis
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
20:30
20 lis
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
19 lis
w drodze 25 godz. 15 min

Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil

20:30
20 lis

Kraków

Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7

141
20:15
19 lis
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
20:30
20 lis
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
19 lis
w drodze 24 godz. 20 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

20:30
20 lis

Kraków

Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7

136
21:10
19 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
20:30
20 lis
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
19 lis
w drodze 24 godz. 20 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

20:30
20 lis

Kraków

Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7

136
21:10
19 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
20:30
20 lis
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
19 lis
w drodze 23 godz. 25 min

Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil

20:30
20 lis

Kraków

Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7

137
22:05
19 lis
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
20:30
20 lis
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
  • Autobus
  • Skania Higer A 80
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:50
19 lis
w drodze 22 godz. 40 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

20:30
20 lis

Kraków

Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7

135
22:50
19 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
20:30
20 lis
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
  • Autobus
  • Skania Higer A 80
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
19 lis
w drodze 25 godz. 25 min

Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil

20:40
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

180
20:15
19 lis
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
20:40
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
19 lis
w drodze 25 godz. 25 min

Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil

20:40
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

180
20:15
19 lis
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
20:40
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
19 lis
w drodze 24 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

20:40
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

175
21:10
19 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
20:40
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
19 lis
w drodze 24 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

20:40
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

175
21:10
19 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
20:40
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
19 lis
w drodze 23 godz. 35 min

Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil

20:40
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

176
22:05
19 lis
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
20:40
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Skania Higer A 80, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:50
19 lis
w drodze 22 godz. 50 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

20:40
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

174
22:50
19 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
20:40
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Skania Higer A 80, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
19 lis
w drodze 25 godz. 25 min

Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil

20:40
20 lis

Kraków

,

206
20:15
19 lis
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
20:40
20 lis
Kraków
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), М3--ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
19 lis
w drodze 25 godz. 25 min

Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil

20:40
20 lis

Kraków

,

206
20:15
19 lis
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
20:40
20 lis
Kraków
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), М3--ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
19 lis
w drodze 24 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

20:40
20 lis

Kraków

,

201
21:10
19 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
20:40
20 lis
Kraków
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), М3--ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
19 lis
w drodze 24 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

20:40
20 lis

Kraków

,

201
21:10
19 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
20:40
20 lis
Kraków
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), М3--ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
19 lis
w drodze 23 godz. 35 min

Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil

20:40
20 lis

Kraków

,

202
22:05
19 lis
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
20:40
20 lis
Kraków
,
  • Autobus
  • Skania Higer A 80, М3--ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:50
19 lis
w drodze 22 godz. 50 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

20:40
20 lis

Kraków

,

200
22:50
19 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
20:40
20 lis
Kraków
,
  • Autobus
  • Skania Higer A 80, М3--ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
19 lis
w drodze 25 godz. 30 min

Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil

20:45
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

151
20:15
19 lis
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
20:45
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
19 lis
w drodze 25 godz. 30 min

Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil

20:45
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

151
20:15
19 lis
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
20:45
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
19 lis
w drodze 24 godz. 35 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

20:45
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

146
21:10
19 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
20:45
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
19 lis
w drodze 24 godz. 35 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

20:45
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

146
21:10
19 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
20:45
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
19 lis
w drodze 23 godz. 40 min

Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil

20:45
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

147
22:05
19 lis
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
20:45
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Skania Higer A 80
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:50
19 lis
w drodze 22 godz. 55 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

20:45
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

145
22:50
19 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
20:45
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Skania Higer A 80
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Kijów – Kraków

11:50
19 lis
w drodze 21 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:50
20 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

135
11:50
19 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:20
Żytomierz
13:50
Cudnów
14:20
Lubar
16:10
Starokonstantynów
16:20
Winnica
17:45
Latyczów
18:40
Chmielnicki
20:10
Wołoczyska
20:25
Podwołoczyska
21:15
Tarnopol
22:35
Złoczów
23:40
Lwów
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Rzeszów
06:25
Tarnów
07:50
20 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Kijów
Z miasta Kraków
Podróż powrotna:

Bus Kijów - Kraków

Bezpośrednie połączenia Kijów – Kraków, to doskonałe rozwiązanie dla podróżnych ceniących wysoki komfort i atrakcyjne ceny.

Nasza oferta obejmuje codzienne poranne, popołudniowe, wieczorne oraz nocne przejazdy na wskazanej trasie, których czas waha się na poziomie 13 – 20 godzin i przedziale cenowym od 70 złotych (warunki przejazdu uzależnione są od firmy przewozowej).

Bilety dostępne są za pośrednictwem systemu rezerwacyjnego – zapraszamy do zakupu, a w przypadku pytań, kontaktu telefonicznego, bądź mailowego z naszymi konsultantami.