Rozkład jazdy PKS Kijów – Kraków

08:00
27 sie
23:20
27 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
149,45
08:00
27 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
10:00
Żytomierz
13:00
Równe
16:20
Lwów
18:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:20
Rzeszów
23:20
27 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
27 sie
23:20
27 sie
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
218,00
07:00
27 sie
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
23:20
27 sie
Kraków
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-50
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
27 sie
23:30
27 sie
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
130,00
08:00
27 sie
Kijów
Stacja kolejowa „Central”, plac kolejowy; dom 1
23:30
27 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
27 sie
00:15
28 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
113,22
08:00
27 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
08:20
Kijów
10:05
Żytomierz
13:10
Równe
16:50
Lwów
18:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:15
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:30
27 sie
00:15
28 sie
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
113,22
08:30
27 sie
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
10:05
Żytomierz
13:10
Równe
16:50
Lwów
18:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:15
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
27 sie
00:30
28 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
135,87
10:00
27 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
11:50
Центральный автовокзал, ул. Киевская 93
14:20
Центральный автовокзал, ул. Киевская 40
17:50
Автовокзал "Стрыйський", ул. Стрыйська, 109
21:30
Dw. PKS, ul. Artura Grottgera, 1
00:30
ul. Bosacka 18
01:50
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
05:20
Автовокзал, платформа №1, ul. Sladkovskeho 142/37
06:20
Автовокзал "Zvonarka", платформа №40
00:30
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
27 sie
00:40
28 sie
Dworzec PKS "Kijow", ulica Simona Petlury; dom 32 (Szaszlycznyi dvir)
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
120,00
10:00
27 sie
Kijów
Dworzec PKS "Kijow", ulica Simona Petlury; dom 32 (Szaszlycznyi dvir)
00:40
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
27 sie
00:40
28 sie
Dworzec PKS "Kijow", ulica Simona Petlury; dom 32 (Szaszlycznyi dvir)
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
120,00
10:00
27 sie
Kijów
Dworzec PKS "Kijow", ulica Simona Petlury; dom 32 (Szaszlycznyi dvir)
00:40
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
27 sie
00:40
28 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
122,40
10:00
27 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusow, ul. Kijowska 93
Dworzec autobusowy, ul. Kijewska 40
STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
00:40
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
27 sie
03:50
28 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
114,74
12:30
27 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
14:30
Żytomierz
17:20
Równe
21:00
Lwów
21:45
Lwów
23:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:50
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
27 sie
04:00
28 sie
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
120,77
14:00
27 sie
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
16:00
Żytomierz
18:50
Równe
22:00
Lwów
23:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:30
27 sie
04:30
28 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
120,00
09:30
27 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
04:30
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
27 sie
04:55
28 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
113,22
15:00
27 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
17:00
Żytomierz
19:40
Równe
23:30
Lwów
01:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
27 sie
05:10
28 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
100,00
15:00
27 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
05:10
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
27 sie
05:50
28 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
110,00
13:30
27 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
05:50
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:15
27 sie
06:20
28 sie
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
158,34
08:15
27 sie
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
06:20
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • ЕТАЛОН 29, Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:15
27 sie
06:20
28 sie
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
157,39
08:15
27 sie
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
06:20
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • ЕТАЛОН 29
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:20
27 sie
06:55
28 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
128,32
12:20
27 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
14:10
Żytomierz
15:20
Nowogród Wołyński
17:00
Równe
18:30
Łuck
20:10
Kowel
21:00
Luboml
21:40
00:10
Chełm
01:25
Lublin
02:20
Puławy
03:30
Radom
04:55
Kielce
06:55
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:20
27 sie
07:00
28 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
147,00
12:20
27 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
07:00
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:45
27 sie
07:20
28 sie
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
128,32
16:45
27 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
17:15
Kijów
19:35
Żytomierz
22:30
Równe
01:50
Lwów
03:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
27 sie
07:20
28 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
128,32
17:30
27 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
19:35
Żytomierz
22:30
Równe
01:50
Lwów
03:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
27 sie
07:30
28 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
150,96
17:00
27 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
07:30
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • 125
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:15
27 sie
07:50
28 sie
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
162,88
08:15
27 sie
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
07:50
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • ЕТАЛОН 29, VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:15
27 sie
08:00
28 sie
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
147,39
08:15
27 sie
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
08:00
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • ЕТАЛОН 29
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
27 sie
09:30
28 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
113,22
20:00
27 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
22:00
Żytomierz
00:40
Równe
04:00
Lwów
05:50
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:30
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
27 sie
13:50
28 sie
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
83,03
20:15
27 sie
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
22:25
Żytomierz
01:10
Równe
05:45
Lwów
07:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
08:55
Jarosław
10:10
Rzeszów
11:55
Tarnów
13:50
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
27 sie
17:40
28 sie
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
146,50
20:00
27 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
17:40
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
20:15
27 sie
17:40
28 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
147,81
20:15
27 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
17:40
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
27 sie
17:40
28 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
147,81
20:15
27 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
17:40
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
27 sie
17:40
28 sie
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
143,83
21:10
27 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
17:40
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
27 sie
17:40
28 sie
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
143,83
21:10
27 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
17:40
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:50
27 sie
17:40
28 sie
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
158,54
22:50
27 sie
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
17:40
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
27 sie
20:20
28 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Kupić za
140,18
20:15
27 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
20:20
28 sie
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
27 sie
20:20
28 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Kupić za
140,18
20:15
27 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
20:20
28 sie
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
27 sie
20:20
28 sie
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Kupić za
136,20
21:10
27 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
20:20
28 sie
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
27 sie
20:20
28 sie
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Kupić za
136,20
21:10
27 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
20:20
28 sie
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:50
27 sie
20:20
28 sie
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Kupić za
150,91
22:50
27 sie
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
20:20
28 sie
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
27 sie
20:30
28 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Kupić za
134,51
20:15
27 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
20:30
28 sie
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
27 sie
20:30
28 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Kupić za
134,51
20:15
27 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
20:30
28 sie
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
27 sie
20:30
28 sie
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Kupić za
130,53
21:10
27 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
20:30
28 sie
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
27 sie
20:30
28 sie
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Kupić za
130,53
21:10
27 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
20:30
28 sie
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:50
27 sie
20:30
28 sie
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Kupić za
145,24
22:50
27 sie
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
20:30
28 sie
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
27 sie
20:40
28 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
142,29
20:15
27 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
20:40
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
27 sie
20:40
28 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
142,29
20:15
27 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
20:40
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
27 sie
20:40
28 sie
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
138,31
21:10
27 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
20:40
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
27 sie
20:40
28 sie
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
138,31
21:10
27 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
20:40
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:50
27 sie
20:40
28 sie
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
153,02
22:50
27 sie
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
20:40
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
27 sie
20:45
28 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
134,51
20:15
27 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
20:45
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
27 sie
20:45
28 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
134,51
20:15
27 sie
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
20:45
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
27 sie
20:45
28 sie
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
130,53
21:10
27 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
20:45
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
27 sie
20:45
28 sie
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
130,53
21:10
27 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
20:45
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:50
27 sie
20:45
28 sie
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
145,24
22:50
27 sie
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
20:45
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Kijów – Kraków

11:50
27 sie
07:50
28 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
138,58
11:50
27 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:20
Żytomierz
13:50
Cudnów
14:20
Lubar
16:10
Starokonstantynów
16:20
Winnica
17:45
Latyczów
18:40
Chmielnicki
20:10
Wołoczyska
20:25
Podwołoczyska
21:15
Tarnopol
22:35
Złoczów
23:40
Lwów
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Rzeszów
06:25
Tarnów
07:50
28 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Kijów
Z miasta Kraków
Odwrotny kierunek:

Bus Kijów - Kraków

Bezpośrednie połączenia Kijów – Kraków, to doskonałe rozwiązanie dla podróżnych ceniących wysoki komfort i atrakcyjne ceny.

Nasza oferta obejmuje codzienne poranne, popołudniowe, wieczorne oraz nocne przejazdy na wskazanej trasie, których czas waha się na poziomie 13 – 20 godzin i przedziale cenowym od 70 złotych (warunki przejazdu uzależnione są od firmy przewozowej).

Bilety dostępne są za pośrednictwem systemu rezerwacyjnego – zapraszamy do zakupu, a w przypadku pytań, kontaktu telefonicznego, bądź mailowego z naszymi konsultantami.