Rozkład jazdy PKS Kijów – Kraków

07:50
21:30
DA 'Kijów', ul. Simona Petliru 32
Dw. PKS, ul. Bosacka 18, stan. G17-G18
110,00
07:50
15 gru
Kijów
DA 'Kijów', ul. Simona Petliru 32
21:30
15 gru
Kraków
Dw. PKS, ul. Bosacka 18, stan. G17-G18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
22:30
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
115,95
07:50
15 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
09:20
Żytomierz
11:30
Równe
14:50
Lwów
17:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:30
15 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
22:50
Bus station «Kyjev»
Bus Station, str. Bosacka, 18
129,00
10:00
15 gru
Kijów
Bus station «Kyjev»
22:50
15 gru
Kraków
Bus Station, str. Bosacka, 18
  • Autobus
  • 125
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
00:15
16 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
86,97
08:00
15 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
08:20
Kijów
10:05
Żytomierz
11:10
Nowogród Wołyński
13:10
Równe
16:50
Lwów
18:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:15
Rzeszów
00:15
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
00:15
16 gru
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
86,97
08:30
15 gru
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
10:05
Żytomierz
11:10
Nowogród Wołyński
13:10
Równe
16:50
Lwów
18:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:15
Rzeszów
00:15
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
00:20
16 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
101,46
08:30
15 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
10:20
Житомир
13:10
Ровно
17:25
Львов
20:55
Ярослав
21:55
Жешув
00:20
Краков
05:55
Фридек-Мистек
07:55
Брно
00:20
16 gru
Kraków
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
00:30
16 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
90,00
08:30
15 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
00:30
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:20
01:05
16 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
123,20
10:20
15 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
12:15
Żytomierz
15:05
Równe
18:35
Lwów
20:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:05
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • SCANIA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
04:00
16 gru
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
94,21
14:00
15 gru
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
16:00
Żytomierz
18:50
Równe
22:00
Lwów
23:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:40
04:10
16 gru
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
86,82
10:40
15 gru
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
11:10
Kijów
13:50
Żytomierz
17:10
Równe
18:25
Dubno
21:20
Lwów
22:40
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:10
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
04:10
16 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
86,82
11:30
15 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:50
Żytomierz
17:10
Równe
18:25
Dubno
21:20
Lwów
22:40
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:10
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
05:10
16 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dw.Autob. MDA, ul. Bosacka 18, st. G 14-19
140,00
10:00
15 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
05:10
16 gru
Kraków
Dw.Autob. MDA, ul. Bosacka 18, st. G 14-19
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:50
05:30
16 gru
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
115,95
12:50
15 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
13:10
Kijów
15:30
Żytomierz
18:30
Równe
22:00
Lwów
23:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
05:30
16 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
115,95
13:30
15 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:30
Żytomierz
18:30
Równe
22:00
Lwów
23:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
05:30
16 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
KRAKOW
109,02
13:30
15 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
05:30
16 gru
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
05:50
16 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
115,00
13:30
15 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dw. MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta st. 14 - 17)
05:50
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
05:55
16 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
202,92
15:00
15 gru
Kijów
05:55
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Citroen Jumper
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
06:10
16 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
109,02
13:30
15 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
06:10
16 gru
Kraków
  • Autobus
  • I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:20
06:55
16 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
123,20
12:20
15 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
14:10
Żytomierz
15:20
Nowogród Wołyński
17:00
Równe
18:30
Łuck
20:10
Kowel
21:00
Luboml
21:40
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Chełm
01:25
Lublin
02:20
Puławy
03:30
Radom
04:55
Kielce
06:55
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:20
07:00
16 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
147,00
12:20
15 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
07:00
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:20
07:00
16 gru
KIJÓW 5, Dworzec autobusowy, ul. Petliury 32
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
140,00
12:20
15 gru
Kijów
KIJÓW 5, Dworzec autobusowy, ul. Petliury 32
ZHYTOMYR
NOWOGRAD WOLYNSKI
RIWNE
LUCK
KOWEL
LIUBOML
CHEŁM
LUBLIN
PUŁAWY
RADOM
KIELCE
07:00
16 gru
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:45
07:20
16 gru
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
115,95
16:45
15 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
17:15
Kijów
19:35
Żytomierz
22:30
Równe
01:50
Lwów
03:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
07:20
16 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
115,95
17:30
15 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
19:35
Żytomierz
22:30
Równe
01:50
Lwów
03:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:15
07:50
16 gru
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
130,37
08:15
15 gru
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
07:50
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Yutong(СВ), VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:15
07:50
16 gru
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
141,02
08:15
15 gru
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
07:50
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
07:50
16 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
123,20
10:10
15 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
11:40
Biała Cerkiew
12:25
Skwyra
13:50
Koziatyn
14:40
Berdyczów
15:45
Kalinówka
16:20
Winnica
17:45
Latyczów
18:40
Chmielnicki
20:10
Wołoczyska
20:25
Podwołoczyska
21:15
Tarnopol
22:35
Złoczów
23:50
Lwów
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Rzeszów
06:25
Tarnów
07:50
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
07:50
16 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
115,95
17:00
15 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:50
Житомир
21:20
Ровно
00:40
Львов
04:20
Жешув
07:50
Краков
09:20
Катовице
13:10
Оломоуц
14:10
Брно
07:50
16 gru
Kraków
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
07:50
16 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
KRAKOW
145,38
10:10
15 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
07:50
16 gru
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:15
08:00
16 gru
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
DW.MDA, ul. Bosacka 18
138,91
08:15
15 gru
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
08:00
16 gru
Kraków
DW.MDA, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Yutong(СВ)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:15
08:00
16 gru
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
DW.MDA, ul. Bosacka 18
149,56
08:15
15 gru
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
08:00
16 gru
Kraków
DW.MDA, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
08:00
16 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
120,00
17:00
15 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
08:00
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
08:00
16 gru
DW.PKS 'Kijów', ul. S. Petliury 32
DW.MDA, ul. Bosacka 18
135,00
10:10
15 gru
Kijów
DW.PKS 'Kijów', ul. S. Petliury 32
08:00
16 gru
Kraków
DW.MDA, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
08:00
16 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
120,00
17:00
15 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
08:00
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
08:00
16 gru
KIJÓW 5, Dworzec autobusowy, ul. Petliury 32
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
135,00
10:10
15 gru
Kijów
KIJÓW 5, Dworzec autobusowy, ul. Petliury 32
BILA TSERKVA
SKVYRA
KOZIATYN
BERDYCHIV
KALYNIVKA
VINNICA
VINNICA
LETYCHIV
CHMELNIZKI
VOLOCHYSK
PODVOLOCHISK
TERNOPIL
ZOLOCHIV
LWIW
RZESZÓW
TARNÓW
KRAKÓW
KATOWICE
CZĘSTOCHOWA
RADOMSKO
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
ŁÓDŹ
KALISZ
KONIN
POZNAŃ
CHODZIEŻ
PIŁA
WAŁCZ
STARGARD
08:00
16 gru
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
08:00
16 gru
KIJÓW 7, Dw. autobusowy KIJOW, ul. Petlury 32, peron 11
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
120,00
17:00
15 gru
Kijów
KIJÓW 7, Dw. autobusowy KIJOW, ul. Petlury 32, peron 11
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
KRAKÓW
KATOWICE
OLOMOUC
BRNO
08:00
16 gru
Kraków
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
09:30
16 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
101,46
20:00
15 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
22:00
Żytomierz
00:40
Równe
04:00
Lwów
05:50
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:40
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
09:30
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
09:30
16 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
KRAKOW
109,02
20:00
15 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
09:30
16 gru
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:55
13:15
16 gru
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
108,71
18:55
15 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
21:00
Żytomierz
22:15
Nowogród Wołyński
23:45
Równe
00:55
Łuck
02:20
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
10:00
Radom
10:45
Skarżysko-Kamienna
11:25
Kielce
13:15
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
13:50
16 gru
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
79,72
20:15
15 gru
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
22:25
Żytomierz
01:10
Równe
05:45
Lwów
07:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
08:55
Jarosław
10:10
Rzeszów
11:55
Tarnów
13:50
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
14:00
16 gru
KIJÓW 3, Dworzec autobusowy DACZNA
KRAKÓW 3, Dw. MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G9-G12
100,00
20:15
15 gru
Kijów
KIJÓW 3, Dworzec autobusowy DACZNA
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
JAROSŁAW
RZESZÓW
KRAKÓW
KATOWICE
GLIWICE
OPOLE
14:00
16 gru
Kraków
KRAKÓW 3, Dw. MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G9-G12
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
20:20
16 gru
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Parking Wawel, Hotel Sheraton
114,53
21:10
15 gru
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
20:20
16 gru
Kraków
Parking Wawel, Hotel Sheraton
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-1, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
20:20
16 gru
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Parking Wawel, Hotel Sheraton
116,75
22:50
15 gru
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
20:20
16 gru
Kraków
Parking Wawel, Hotel Sheraton
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-49, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
20:30
16 gru
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Parking Wawel, hotel Sheraton
124,81
21:10
15 gru
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
20:30
16 gru
Kraków
Parking Wawel, hotel Sheraton
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
20:30
16 gru
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Parking Wawel, hotel Sheraton
127,03
22:50
15 gru
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
20:30
16 gru
Kraków
Parking Wawel, hotel Sheraton
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
20:40
16 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
135,88
20:15
15 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
20:40
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
20:40
16 gru
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
131,92
21:10
15 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
20:40
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:45
20:40
16 gru
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
138,87
19:45
15 gru
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
20:40
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-303, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:31
20:40
16 gru
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
139,35
20:31
15 gru
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
20:40
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • МАН-20, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
20:40
16 gru
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
136,27
21:10
15 gru
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
20:40
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-1, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
20:40
16 gru
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
138,49
22:50
15 gru
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
20:40
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-49, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
20:45
16 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
144,42
20:15
15 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
20:45
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
20:45
16 gru
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
140,46
21:10
15 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
20:45
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:45
20:45
16 gru
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
147,41
19:45
15 gru
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
20:45
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-303
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:31
20:45
16 gru
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
147,89
20:31
15 gru
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
20:45
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • МАН-20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
20:45
16 gru
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
144,81
21:10
15 gru
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
20:45
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
20:45
16 gru
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
147,03
22:50
15 gru
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
20:45
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Kijów – Kraków

13:00
07:00
16 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
92,73
13:00
15 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:55
Kijów
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
Rzeszów
04:45
Dębica
05:30
Tarnów
07:00
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
07:00
16 gru
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
92,73
14:00
15 gru
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
Rzeszów
04:45
Dębica
05:30
Tarnów
07:00
16 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Kraków
Do miasta Kijów
Z miasta Kraków

Bus Kijów - Kraków

Bezpośrednie połączenia Kijów – Kraków, to doskonałe rozwiązanie dla podróżnych ceniących wysoki komfort i atrakcyjne ceny.

Nasza oferta obejmuje codzienne poranne, popołudniowe, wieczorne oraz nocne przejazdy na wskazanej trasie, których czas waha się na poziomie 13 – 20 godzin i przedziale cenowym od 70 złotych (warunki przejazdu uzależnione są od firmy przewozowej).

Bilety dostępne są za pośrednictwem systemu rezerwacyjnego – zapraszamy do zakupu, a w przypadku pytań, kontaktu telefonicznego, bądź mailowego z naszymi konsultantami.

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.