Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wrocław — Kraków

Najlepsza oferta

pon, pią, nie
03:35
Czas przejazdu04 h. 30 min

Wrocław

Przystanek, ul. Sieradzka

08:05

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15,00 

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Kraków w 2019 rok roku

Codziennie
23:55
Czas przejazdu04 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

26,25 
Codziennie
03:50
Czas przejazdu04 h. 00 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:50

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

36,04 
Codziennie
07:50
Czas przejazdu03 h. 55 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

11:45

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

36,04 
Codziennie
12:20
Czas przejazdu03 h. 55 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

16:15

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

36,04 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu03 h. 50 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

17:50

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

36,04 
Codziennie
15:50
Czas przejazdu03 h. 55 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

19:45

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

36,04 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu03 h. 50 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

22:50

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

36,04 
Codziennie
22:40
Czas przejazdu03 h. 40 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

02:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

36,04 
Codziennie
05:20
Czas przejazdu03 h. 30 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

08:50

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

36,75 
Codziennie
07:20
Czas przejazdu03 h. 30 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:50

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

36,75 
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Kraków
Do miasta Wrocław
Z miasta Kraków
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Wrocław – Kraków

Przejazdy ze stolicy Dolnego Śląska do centrum Małopolski stanowią jeden z popularniejszych międzyregionalnych kursów w tej części Polski. Przewoźnicy wychodzą naprzeciw potrzebom podróżujących, poszerzając ofertę weekendowych przejazdów na trasie Wrocław - Kraków ze względu na rosnącą popularność obu miast jako turystycznych destynacji. Większość kursów tej linii obsługuje firma NEOBUS.

Z Wrocławia do Krakowa dotrzesz busem, rozpoczynającym kurs na zmodernizowanym dworcu autobusowym przy ulicy Suchej 1, zintegrowanym z galerią handlową Wroclavia. By dotrzeć do hali dworcowej, pasażerowie mogą skorzystać z osobnego wejścia bądź przejść do niej bezpośrednio z wnętrza galerii, wyposażonej w takie udogodnienia jak liczne punkty gastronomiczne i supermarkety oraz stanowiska odpoczynku z fotelami wyposażonymi w gniazdka elektryczne. Podróżujący na trasie Wrocław - Kraków na dworzec mogą dotrzeć z różnych części miasta, kierując się na przystanek ,,Dworzec Autobusowy”; ze strategicznych punktów miasta jak Hala Stulecia czy Ostrów Tumski, kursują tramwaje 8 i 9.

W dawnej stolicy Polski bus linii Wrocław - Kraków zatrzyma się na Dworcu MDA przy ulicy Bosackiej. Dworzec autobusowy jest połączony tunelem ze stacją PKP i Galerią Krakowską, w budynku której podróżni mogą skorzystać z usług licznych punktów gastronomicznych, zgromadzonych na drugim piętrze. Z tunelu kursuje część tramwajów, komunikujących dworzec z północno - wschodnimi dzielnicami miasta. Pozostała część tramwajów kursuje z przystanku przy Galerii Krakowskiej, obok przejścia podziemnego prowadzącego na Planty i do słynnej Bramy Floriańskiej.