Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Wrocław – Katowice

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Katowice — Wrocław

Najlepsza oferta

Codziennie
19:00
Czas przejazdu02 h. 35 min

Katowice

Katowice, Katowice, dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

21:35

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

21,00 

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Wrocław w 2019 rok roku

Codziennie
02:00
Czas przejazdu02 h. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

04:20

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

23,85 
Codziennie
05:00
Czas przejazdu02 h. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

07:20

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

23,85 
Codziennie
08:30
Czas przejazdu02 h. 15 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

10:45

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

23,85 
Codziennie
10:10
Czas przejazdu02 h. 25 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

12:35

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

23,85 
Codziennie
12:20
Czas przejazdu02 h. 25 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

14:45

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

23,85 
Codziennie
16:25
Czas przejazdu02 h. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

18:45

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

23,85 
Codziennie
22:00
Czas przejazdu02 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

00:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

23,85 
Codziennie
18:10
Czas przejazdu02 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

20:20

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

26,25 
Codziennie
20:10
Czas przejazdu02 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

22:20

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

26,25 
Codziennie
06:50
Czas przejazdu02 h. 55 min

Katowice

Katowice, Katowice, Dworzec Autobusowy

09:45

Wrocław

Wrocław, Wrocław, Dworzec Autobusowy ul. Sucha 1

210,00 
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Wrocław
Do miasta Katowice
Z miasta Wrocław
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Katowice – Wrocław

Stolice Górnego i Dolnego Śląska dzieli dystans 200 kilometrów, który autokary pokonują zazwyczaj w ciągu dwóch i pół godziny. Ze względu na to, że oba miasta są ważnymi ośrodkami biznesowymi i turystycznymi, pasażerowie mogą wybierać spośród szerokiego spektrum kursów autobusów z Katowic do Wrocławia.

W Katowicach autokary ruszają z dworca autobusowego przy ulicy Piotra Skargi 1, oddalonego od stacji PKP i pobliskiej Galerii Katowickiej o kilometr. Pasażerowie, zmieniający środki lokomocji, mogą dostać się na dworzec autobusowy w ciągu 10 min, spacerując ulicą Słowackiego. Stacja dysponuje poczekalnią otwartą w godzinach 6.00 - 18.00. Podróżujący busem z Katowic do Wrocławia, którzy nie dokonali rezerwacji online, mogą nabyć bilet w kasach funkcjonujących między godziną 7:00 a 17:00.

Busy linii Katowice - Wrocław kończą trasę na dworcu autobusowym w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Pasażerowie, kontynuujący podróż pociągiem, w ciągu kilku minut mogą dostać się na przeciwległą stację PKP. Z przystanku autobusowo - tramwajowego, znajdującego się obok frontalnego wejścia do galerii Wroclavia, podróżni dotrą zarówno w południowe części miasta, jak i w okolice Starego Miasta. Tramwaje 8 i 9 zatrzymują się na przystanku ,,Hala Targowa”, skąd w kilka minut spacerem można dotrzeć na Ostrów Tumski, Wyspę Słodową i Rynek.