Bilety autobusowe

Katowice - Wrocław

od 15 zł, 17 paź

Rozkład jazdy PKS Katowice – Wrocław

10:55
16 paź
w drodze 03 godz. 00 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

13:55
16 paź

Wrocław

Dworzec Autobusowy

40
10:55
16 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
13:55
16 paź
Wrocław
Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:10
16 paź
w drodze 02 godz. 35 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

22:45
16 paź

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

21
20:10
16 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
17:10
Nowy Targ, Dekada
17:25
Chabówka, Wiadukt
18:45
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
20:05
Katowice, Dworzec Autobusowy
20:45
Gliwice, Dworzec Autobusowy ul. Pionierów 8
22:45
Wrocław, Dworzec Autobusowy
00:45
Leszno, ul. Towarowa 1
02:00
Poznań, Dworzec Autobusowy Główny
03:50
Piła, Dworzec Autobusowy
05:05
Szczecinek, ul. Dworcowa DA/DK
06:10
Koszalin, Dworzec Autobusowy
06:50
Ustronie Morskie, Marysin
22:45
16 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Wrocław
Do miasta Katowice
Z miasta Wrocław