Busfor łączy się z BlaBlaCarTen sam szeroki wybór przejazdów autobusowych.Teraz dostępne na BlaBlaCar
redirection-logo

Bilety autobusoweKatowice - Wrocław

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Katowice — Wrocław

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Wrocław w 2024 roku

Popularne kierunki
Do miasta Wrocław
Z miasta Wrocław

Autobus Katowice – Wrocław

Stolice Górnego i Dolnego Śląska dzieli dystans 200 kilometrów, który autokary pokonują zazwyczaj w ciągu dwóch i pół godziny. Ze względu na to, że oba miasta są ważnymi ośrodkami biznesowymi i turystycznymi, pasażerowie mogą wybierać spośród szerokiego spektrum kursów autobusów z Katowic do Wrocławia.

W Katowicach autokary ruszają z dworca autobusowego przy ulicy Piotra Skargi 1, oddalonego od stacji PKP i pobliskiej Galerii Katowickiej o kilometr. Pasażerowie, zmieniający środki lokomocji, mogą dostać się na dworzec autobusowy w ciągu 10 min, spacerując ulicą Słowackiego. Stacja dysponuje poczekalnią otwartą w godzinach 6.00 - 18.00. Podróżujący busem z Katowic do Wrocławia, którzy nie dokonali rezerwacji online, mogą nabyć bilet w kasach funkcjonujących między godziną 7:00 a 17:00.

Busy linii Katowice - Wrocław kończą trasę na dworcu autobusowym w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Pasażerowie, kontynuujący podróż pociągiem, w ciągu kilku minut mogą dostać się na przeciwległą stację PKP. Z przystanku autobusowo - tramwajowego, znajdującego się obok frontalnego wejścia do galerii Wroclavia, podróżni dotrą zarówno w południowe części miasta, jak i w okolice Starego Miasta. Tramwaje 8 i 9 zatrzymują się na przystanku ,,Hala Targowa”, skąd w kilka minut spacerem można dotrzeć na Ostrów Tumski, Wyspę Słodową i Rynek.