Rozkład jazdy PKS Wrocław – Lwów

11:00
15 sie
22:30
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
95,83
11:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:50
Katowice
15:15
Kraków
20:15
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:30
15 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
15 sie
22:30
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
100,00
11:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:50
Katowice
15:15
Kraków
20:15
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:30
15 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
15 sie
00:10
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
100,00
15:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
16 sie
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
15 sie
00:10
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
97,85
14:20
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
00:10
16 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:10
15 sie
00:20
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
110,58
12:10
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:00
Katowice
16:20
Kraków
22:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:20
16 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
15 sie
00:20
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
97,85
15:00
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
00:20
16 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
15 sie
02:10
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
100,14
14:10
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:20
Katowice
18:45
Kraków
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
02:10
16 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
15 sie
02:50
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
117,95
13:30
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:50
Opole
16:40
Katowice
18:10
Kraków
20:40
Rzeszów
22:20
Przemyśl
22:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
02:50
16 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
15 sie
02:50
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
100,00
13:30
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:50
16 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
15 sie
03:40
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
106,16
14:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
16 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
15 sie
03:55
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
103,21
16:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:20
Opole
19:00
Katowice
20:20
Kraków
22:40
Rzeszów
00:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
03:55
16 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
15 sie
04:40
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
Kupić za
125,00
17:00
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
16 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
15 sie
05:30
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
90,00
17:30
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:50
Katowice
22:20
Kraków
00:20
Rzeszów
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
Lwów
05:30
16 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
15 sie
06:00
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
Kupić za
90,00
17:30
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:50
Katowice
22:20
Kraków
00:20
Rzeszów
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
Lwów
06:00
16 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
15 sie
06:25
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
103,21
17:35
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
Katowice
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
22:20
Kraków
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
06:25
16 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
15 sie
06:30
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
105,00
17:35
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:30
16 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
15 sie
06:45
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
103,21
19:20
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
Opole
21:55
Katowice
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
23:30
Kraków
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
16 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
15 sie
07:00
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
100,11
20:20
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:30
Katowice
23:50
Kraków
03:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:00
16 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
15 sie
07:00
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
100,00
15:30
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:00
16 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
15 sie
07:00
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
90,00
19:20
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:00
16 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
15 sie
07:20
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
121,15
15:30
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:40
Brzeg
17:25
Opole
18:10
Lubliniec
18:50
Częstochowa
21:35
Kielce
22:45
Opatów
00:25
Rzeszów
02:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
16 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
15 sie
07:20
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
106,16
19:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
21:45
Katowice
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
16 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
15 sie
08:05
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
101,74
18:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
21:10
Katowice
22:50
Kraków
01:25
Rzeszów
05:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
08:05
Lwów
08:05
16 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
15 sie
08:15
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
100,14
18:40
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Opole
21:25
Katowice
23:00
Kraków
00:40
Tarnów
02:15
Rzeszów
03:55
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
08:15
16 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
15 sie
08:35
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
101,74
18:00
15 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
21:10
Katowice
22:50
Kraków
01:25
Rzeszów
05:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
08:05
Lwów
08:35
16 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
15 sie
10:05
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
129,00
22:00
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:05
16 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
15 sie
10:15
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
91,80
22:00
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:15
16 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
15 sie
10:30
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
129,00
22:00
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:30
16 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:10
15 sie
10:30
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
Kupić za
91,80
22:10
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:30
16 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
15 sie
10:45
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
91,80
22:00
15 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:45
16 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Do miasta Wrocław
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek: