Rozkład jazdy PKS Wrocław – Lwów

06:00
22 lut
19:35
22 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
101,44
06:00
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
19:35
22 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
22 lut
20:45
22 lut
Dworzec PKS , ul. Sucha 1 (galeria Wroclavia poziom -2)
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
100,21
07:00
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec PKS , ul. Sucha 1 (galeria Wroclavia poziom -2)
08:25
Opole
07:55
Strzelce Opolskie
09:40
Gliwice
10:30
Katowice
12:15
Kraków
13:05
Tarnów
14:50
Rzeszów
15:30
Przeworsk
15:50
Jarosław
19:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:45
22 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
22 lut
20:45
22 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
84,53
07:00
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
20:45
22 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
22 lut
20:50
22 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
79,69
08:30
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
10:00
Opole
11:50
Katowice
13:10
Kraków
19:15
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:50
22 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
22 lut
22:00
22 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
130,00
10:30
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
11:50
Opole
12:50
Gliwice
13:30
Katowice
14:50
Kraków
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
22 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
22 lut
22:00
22 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
130,00
10:30
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
22:00
22 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:20
22 lut
00:10
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
95,00
14:20
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
23 lut
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:45
22 lut
00:10
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
95,00
13:45
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
00:10
23 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
22 lut
00:20
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
95,00
15:00
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
00:20
23 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
22 lut
00:25
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
100,00
11:30
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
14:00
Katowice
15:50
Kraków
18:20
Rzeszów
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
00:25
23 lut
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
22 lut
00:50
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
92,96
09:00
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
11:50
Łódź
14:30
Warszawa
17:40
Lublin
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
00:50
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
22 lut
00:55
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
100,00
11:30
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
14:00
Katowice
15:50
Kraków
18:20
Rzeszów
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
00:25
Lwów
00:55
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
22 lut
00:55
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
100,00
13:00
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
15:45
Katowice
17:15
Kraków
19:20
Rzeszów
23:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Lwów
00:55
23 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
22 lut
01:00
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
130,00
09:00
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
01:00
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
22 lut
01:20
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
105,30
11:00
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
12:30
Opole
14:20
Katowice
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
22 lut
01:20
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
110,00
11:45
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
23 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
22 lut
01:25
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
100,00
13:00
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
15:45
Katowice
17:15
Kraków
19:20
Rzeszów
23:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Lwów
01:25
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
22 lut
01:30
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
110,00
11:45
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
01:30
23 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
22 lut
02:10
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
86,32
14:10
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
17:20
Katowice
18:45
Kraków
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
02:10
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
22 lut
02:50
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
106,25
13:30
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
14:50
Opole
16:40
Katowice
18:10
Kraków
20:40
Rzeszów
22:20
Przemyśl
22:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
02:50
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
22 lut
02:50
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
100,00
13:30
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
02:50
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
22 lut
03:10
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
123,52
13:30
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
03:10
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
22 lut
03:40
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
95,62
14:00
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
23 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
22 lut
03:55
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
107,59
16:00
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
03:55
23 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
22 lut
04:25
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
107,59
16:00
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
04:25
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
22 lut
04:40
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
110,00
17:00
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
04:40
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
22 lut
04:40
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
105,00
16:00
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
04:40
Lwów
04:40
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
22 lut
05:00
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
88,00
13:00
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
14:20
Opole
15:20
Gliwice
15:50
Katowice
17:25
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
23 lut
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:20
22 lut
06:45
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
92,97
19:20
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
20:30
Opole
21:55
Katowice
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
23:30
Kraków
04:45
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool(59)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
22 lut
07:00
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
86,19
20:20
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
22:30
Katowice
23:50
Kraków
03:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:00
23 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Siedzenia o podwyższonym komforcie
  • Siedzenia rozsuwane na szerokość
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Wspólny system audio dla całego autobusu
  • System wideo wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
19:20
22 lut
07:00
23 lut
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,00
19:20
22 lut
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
07:00
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
22 lut
07:00
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
99,00
20:20
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
07:00
23 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
22 lut
07:10
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
92,97
17:35
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
20:40
Katowice
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
22:40
Kraków
03:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:10
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
22 lut
07:10
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,00
15:55
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
07:10
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
22 lut
07:20
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
95,62
19:00
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
20:10
Opole
21:45
Katowice
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
23 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
22 lut
07:20
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
95,00
17:35
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
07:20
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
22 lut
07:20
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
105,00
19:00
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
07:20
Lwów
07:20
23 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
22 lut
07:20
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
100,00
19:00
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
07:20
23 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
22 lut
07:25
23 lut
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
116,20
15:55
22 lut
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
07:25
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:55
22 lut
07:40
23 lut
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
116,20
17:55
22 lut
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
07:40
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
22 lut
08:15
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,26
18:40
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
19:25
Opole
21:25
Katowice
23:00
Kraków
00:40
Tarnów
02:15
Rzeszów
03:55
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
08:15
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
22 lut
08:15
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
99,92
18:40
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
08:15
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:55
22 lut
08:15
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,00
17:55
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
08:15
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
22 lut
08:50
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
99,61
21:10
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
22:40
Opole
23:45
Katowice
01:25
Kraków
07:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
08:50
23 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
22 lut
09:00
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
110,00
20:40
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
09:00
Lwów
09:00
23 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
22 lut
09:15
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
110,00
20:40
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
09:15
Lwów
09:15
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
22 lut
09:20
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
79,69
22:10
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
01:40
Kraków
05:45
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
09:20
23 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
22 lut
09:40
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,65
20:00
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
23:00
Katowice
00:40
Kraków
03:50
Rzeszów
05:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
09:40
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
22 lut
09:45
23 lut
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
116,20
20:00
22 lut
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
09:45
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
22 lut
09:45
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,00
20:00
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
09:45
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
22 lut
09:50
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
100,00
20:00
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
09:50
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Wrocław – Lwów

07:30
22 lut
05:55
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
86,33
07:30
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
09:15
Opole
10:35
Gliwice
11:10
Zabrze
12:55
Katowice
14:45
Kraków
16:50
Kielce
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:10
Włodzimierz Wołyński
03:30
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
05:55
23 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Do miasta Wrocław
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek: