Rozkład jazdy PKS Wrocław – Lwów

06:00
19:05
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
80,17
06:00
23 lis
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
09:00
Katowice
10:15
Kraków
11:40
Tarnów
13:05
Rzeszów
14:10
Jarosław
14:35
Przemyśl
17:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:05
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
19:05
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
92,00
06:00
23 lis
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
19:05
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
19:35
,
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
92,78
06:00
23 lis
Wrocław
,
19:35
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
20:45
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
100,21
07:00
23 lis
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
08:25
Opole
07:55
Strzelce Opolskie
09:40
Gliwice
10:30
Katowice
12:15
Kraków
13:05
Tarnów
14:50
Rzeszów
15:30
Przeworsk
15:50
Jarosław
19:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:45
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
20:45
, dw PKS, ul. Sucha, 1-11 (c 08-04-2015 - ul. Joannitow, 13)
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
92,78
07:00
23 lis
Wrocław
, dw PKS, ul. Sucha, 1-11 (c 08-04-2015 - ul. Joannitow, 13)
20:45
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21:00
123,29
08:30
23 lis
Wrocław
21:00
23 lis
Lwów
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21:00
172,13
08:30
23 lis
Wrocław
21:00
23 lis
Lwów
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
22:00
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
90,00
10:30
23 lis
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
11:50
Opole
12:50
Gliwice
13:30
Katowice
14:50
Kraków
19:00
Korczowa
20:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
23 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
22:30
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
109,32
11:00
23 lis
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
13:50
Katowice
15:15
Kraków
18:35
Korczowa
20:15
22:30
23 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
22:40
DA, ul. Sucha 1-11
DA #8, (Dworzec kolejowy) pl. Dworcowy 1
90,00
10:30
23 lis
Wrocław
DA, ul. Sucha 1-11
22:40
23 lis
Lwów
DA #8, (Dworzec kolejowy) pl. Dworcowy 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:20
00:10
24 lis
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
91,83
14:20
23 lis
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
24 lis
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
00:10
24 lis
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
91,83
15:00
23 lis
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
24 lis
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:45
00:10
24 lis
ul. Sucha 1/11
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
100,00
13:45
23 lis
Wrocław
ul. Sucha 1/11
00:10
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
00:20
24 lis
ul. Sucha 1/11
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
100,00
15:00
23 lis
Wrocław
ul. Sucha 1/11
00:20
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
00:25
24 lis
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
80,00
11:30
23 lis
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
14:00
Katowice
15:50
Kraków
18:20
Rzeszów
Korczowa
00:25
24 lis
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
00:55
24 lis
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
80,00
11:30
23 lis
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
14:00
Katowice
15:50
Kraków
18:20
Rzeszów
Korczowa
00:25
Lwów
00:55
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
01:20
24 lis
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
100,28
11:00
23 lis
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
12:30
Opole
14:20
Katowice
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
01:20
24 lis
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
110,00
11:45
23 lis
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka
01:20
Lwów
01:20
24 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
01:25
24 lis
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
80,00
13:00
23 lis
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
15:45
Katowice
17:15
Kraków
19:20
Rzeszów
23:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Lwów
01:25
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
01:30
24 lis
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
110,00
11:45
23 lis
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
01:30
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
02:10
24 lis
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
110,31
14:10
23 lis
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
17:20
Katowice
18:45
Kraków
22:15
Korczowa
02:10
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
02:10
24 lis
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
90,00
12:00
23 lis
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
02:10
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
03:10
24 lis
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
102,03
13:30
23 lis
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
14:50
Opole
16:40
Katowice
18:00
Kraków
20:40
Rzeszów
22:20
Przemyśl
22:50
Medyka
03:10
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
03:10
24 lis
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
100,00
13:30
23 lis
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
03:10
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
03:10
24 lis
VROTSLAV,
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
113,62
13:30
23 lis
Wrocław
VROTSLAV,
03:10
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
03:40
24 lis
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
84,54
14:00
23 lis
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka
03:40
24 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
03:55
24 lis
,
99,53
16:00
23 lis
Wrocław
,
03:55
24 lis
Lwów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
04:10
24 lis
DWORZEC PKS ul. Sucha 1-11
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
105,00
16:00
23 lis
Wrocław
DWORZEC PKS ul. Sucha 1-11
Plac Dworcowy 1
04:10
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
04:25
24 lis
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
Zatrzymaj się w pobliżu dworca autobusowego, ulica Stryjskaja; dom 109
87,46
16:00
23 lis
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
17:20
Opole
19:00
Katowice
20:20
Kraków
22:40
Rzeszów
00:20
Korczowa
03:55
Lwów
04:25
24 lis
Lwów
Zatrzymaj się w pobliżu dworca autobusowego, ulica Stryjskaja; dom 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:45
04:25
24 lis
VROTSLAV,
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
109,82
14:45
23 lis
Wrocław
VROTSLAV,
04:25
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
04:25
24 lis
,
99,53
16:00
23 lis
Wrocław
,
04:25
24 lis
Lwów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
04:40
24 lis
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
110,00
17:00
23 lis
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
04:40
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
05:00
24 lis
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
88,00
13:00
23 lis
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
14:20
Opole
15:20
Gliwice
15:50
Katowice
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
24 lis
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
06:50
24 lis
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
121,58
15:30
23 lis
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
16:40
Brzeg
17:25
Opole
18:00
Lubliniec
18:50
Częstochowa
21:35
Kielce
22:45
Opatów
00:25
Rzeszów
02:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:50
24 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
07:00
24 lis
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
80,17
20:20
23 lis
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
22:30
Katowice
23:50
Kraków
03:30
Korczowa
07:00
24 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
07:00
24 lis
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
100,00
15:30
23 lis
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
07:00
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
07:00
24 lis
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
90,00
20:20
23 lis
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
07:00
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
07:10
24 lis
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
94,75
17:35
23 lis
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
20:40
Katowice
21:55
Krakow (Lotnisko)
22:40
Kraków
03:15
Korczowa
07:10
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
07:20
24 lis
,
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
87,45
19:00
23 lis
Wrocław
,
20:10
Opole
21:45
Katowice
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa
07:20
24 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
07:20
24 lis
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
95,00
17:35
23 lis
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
07:20
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
07:20
24 lis
Dw. Autobusowy, ul. Sucha 1
Dw. Autobusowy 8, pl. Dworcowa 1
105,00
19:00
23 lis
Wrocław
Dw. Autobusowy, ul. Sucha 1
Dw. Autobusowy 8, pl. Dworcowa 1
07:20
24 lis
Lwów
Dw. Autobusowy 8, pl. Dworcowa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
07:20
24 lis
Dw. Autobusowa, ul. Sucha 1
Dw. Autobusowy 8, al. Dworcowa 1
105,00
19:00
23 lis
Wrocław
Dw. Autobusowa, ul. Sucha 1
Dw. Autobusowy 8, al. Dworcowa 1
07:20
24 lis
Lwów
Dw. Autobusowy 8, al. Dworcowa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:55
07:40
24 lis
VROTSLAV,
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
109,82
17:55
23 lis
Wrocław
VROTSLAV,
07:40
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
08:15
24 lis
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
90,26
18:40
23 lis
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
19:25
Opole
21:25
Katowice
23:00
Kraków
00:40
Tarnów
02:15
Rzeszów
03:55
Korczowa
08:15
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
08:15
24 lis
, Dw.PKS.ul.Sycha,1/11
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
101,22
18:40
23 lis
Wrocław
, Dw.PKS.ul.Sycha,1/11
08:15
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
08:50
24 lis
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
94,75
21:10
23 lis
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
22:40
Opole
23:45
Katowice
01:25
Kraków
07:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
08:50
24 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
09:00
24 lis
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
87,46
22:10
23 lis
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
01:40
Kraków
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:00
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
09:00
24 lis
Dworzec PKS, ul. Sucha 1-11
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
110,00
20:40
23 lis
Wrocław
Dworzec PKS, ul. Sucha 1-11
Dworzec PKS AS-8, Plac Dworcowy 1
09:00
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
09:15
24 lis
DWORZEC AUTOBUSOWY ul. Sucha 1-11
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
110,00
20:40
23 lis
Wrocław
DWORZEC AUTOBUSOWY ul. Sucha 1-11
DWORZEC AUTOBUSOWY ul. Stryjska 109
09:15
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
09:40
24 lis
,
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
99,49
20:00
23 lis
Wrocław
,
23:00
Katowice
00:40
Kraków
03:50
Rzeszów
05:30
Korczowa
09:40
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
09:45
24 lis
VROTSLAV,
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
109,82
20:00
23 lis
Wrocław
VROTSLAV,
09:45
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
09:50
24 lis
Tymczasowy Dw. PKS, ul. Joannitów 13
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
100,00
20:00
23 lis
Wrocław
Tymczasowy Dw. PKS, ul. Joannitów 13
09:50
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Wrocław – Lwów

07:30
04:50
24 lis
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
94,75
07:30
23 lis
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
09:15
Opole
10:35
Gliwice
11:10
Zabrze
12:55
Katowice
14:45
Kraków
16:50
Kielce
17:45
Skarżysko-Kamienna
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin
04:50
24 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Lwów
Do miasta Wrocław
Z miasta Lwów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.