Rozkład jazdy PKS Wrocław – Lwów

07:00
29 kwi
20:45
29 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
100,21
07:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:25
Opole
07:55
Strzelce Opolskie
09:40
Gliwice
10:30
Katowice
12:15
Kraków
13:05
Tarnów
14:50
Rzeszów
15:30
Przeworsk
15:50
Jarosław
19:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:45
29 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
29 kwi
20:45
29 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
89,47
07:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:45
29 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
29 kwi
20:50
29 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
100,00
08:30
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
OPOLE
KATOWICE
KRAKOW
20:50
29 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
29 kwi
22:00
29 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
100,00
07:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
GLIWICE
KATOWICE
KRAKOW
OPOLE
JAROSLAW
22:00
29 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:40
29 kwi
22:20
29 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
112,44
10:40
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:55
Opole
13:40
Katowice
14:55
Kraków
17:15
Rzeszów
20:20
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:20
29 kwi
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:40
29 kwi
22:45
29 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
105,00
10:40
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:45
Lwów
22:45
29 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
29 kwi
23:35
29 kwi
Przystanek autobusowy Wrocław, ulica Sucha; dom 4
Przystanek, Kuznevicha Ulica; dom 2
Kupić za
113,87
11:00
29 kwi
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, ulica Sucha; dom 4
23:35
29 kwi
Lwów
Przystanek, Kuznevicha Ulica; dom 2
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
29 kwi
23:40
29 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek, Kuznevicha Ulica; dom 2
Kupić za
108,23
11:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:25
Katowice
15:55
Kraków
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:40
29 kwi
Lwów
Przystanek, Kuznevicha Ulica; dom 2
  • Autobus
  • Van Hool T-917
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
29 kwi
23:45
29 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek, Kuznevicha Ulica; dom 2
Kupić za
113,87
11:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
23:45
29 kwi
Lwów
Przystanek, Kuznevicha Ulica; dom 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:20
29 kwi
00:10
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
95,00
14:20
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
30 kwi
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
29 kwi
00:10
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
100,00
15:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
30 kwi
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:45
29 kwi
00:10
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
95,00
13:45
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
00:10
30 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:10
29 kwi
00:20
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
98,38
12:10
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:00
Katowice
16:20
Kraków
22:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:20
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
29 kwi
00:20
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
95,00
15:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
00:20
30 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
29 kwi
00:25
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
100,00
11:30
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:00
Katowice
15:50
Kraków
18:20
Rzeszów
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
00:25
30 kwi
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
29 kwi
00:55
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
100,00
11:30
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:00
Katowice
15:50
Kraków
18:20
Rzeszów
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
00:25
Lwów
00:55
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
00:55
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
100,00
13:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:45
Katowice
17:15
Kraków
19:20
Rzeszów
23:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Lwów
00:55
30 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
29 kwi
01:00
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
130,00
09:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
01:00
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
29 kwi
01:20
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
105,30
11:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:30
Opole
14:20
Katowice
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
29 kwi
01:20
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
110,00
11:45
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
30 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
29 kwi
01:20
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
125,00
11:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
01:20
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
01:25
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
100,00
13:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:45
Katowice
17:15
Kraków
19:20
Rzeszów
23:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Lwów
01:25
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
29 kwi
01:30
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
110,00
11:45
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
01:30
30 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
29 kwi
01:30
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
105,00
11:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
OPOLE
KATOWICE
LEGNICA
01:30
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
29 kwi
02:50
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
112,44
13:30
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:50
Opole
16:40
Katowice
18:10
Kraków
20:40
Rzeszów
22:20
Przemyśl
22:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
02:50
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:15
29 kwi
02:50
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja kolejowa "Central" (w pobliżu bagażnika), plac Pałacowy; dom 1
Kupić za
112,44
15:15
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:45
Katowice
19:35
Kraków
00:55
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:50
30 kwi
Lwów
Stacja kolejowa "Central" (w pobliżu bagażnika), plac Pałacowy; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
29 kwi
02:50
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
100,00
13:30
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:50
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
29 kwi
02:50
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
100,00
13:30
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:50
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
29 kwi
02:50
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
100,00
13:30
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:50
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
29 kwi
03:10
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
130,71
13:30
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:10
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
29 kwi
03:40
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
101,20
14:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
30 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
29 kwi
03:40
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
95,00
14:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
OPOLE
KATOWICE
POZNAN
03:40
30 kwi
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
29 kwi
03:55
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
113,87
16:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:55
30 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
29 kwi
04:10
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
105,00
16:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
KOLOMYJA
IVANO-FRANKIVSK
04:10
30 kwi
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
29 kwi
04:25
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
113,87
16:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:25
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
29 kwi
04:40
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
150,00
17:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
29 kwi
04:40
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
105,00
16:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
Lwów
04:40
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
29 kwi
04:40
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
105,00
16:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
KOLOMYJA
IVANO-FRANKIVSK
LWIW
04:40
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
05:00
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek "Pizzeria" Napolitano", Czerniowiecka ulica; dom 21
Kupić za
88,00
13:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
OPOLE
GLIWICE
KATOWICE
KRAKOW
KRAKOW
TARNOW
DEBICA
RZESZOW
LANCUT
PRZEWORSK
ZHYTOMYR
TERNOPIL
05:00
30 kwi
Lwów
Przystanek "Pizzeria" Napolitano", Czerniowiecka ulica; dom 21
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
29 kwi
06:15
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
92,00
07:30
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
GDYNIA
SLUBICE
GDANSK
OPOLE
TCZEW
POZNAN
GLIWICE
GRUDZIADZ
ZABRZE
VILNIUS
BYDGOSZCZ
KONIN
KATOWICE
TORUN
KAUNAS
MARIJAMPOLE
WLOCLAWEK
SUWALKI
KRAKOW
AUGUSTOW
GORZOW WIELKOPOLSKI
BIALYSTOK
KIELCE
BIELSK PODLASKI
WARSZAWA
RADOM
SIEDLCE
LUKOW
LUBLIN
ZAMOSC
VOLODYMYR VOLYNSKYJ
CHERVONOHRAD
ZHOVKVA
06:15
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
29 kwi
07:00
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
95,44
20:20
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:30
Katowice
23:50
Kraków
03:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:00
30 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Siedzenia o podwyższonym komforcie
  • Siedzenia rozsuwane na szerokość
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Wspólny system audio dla całego autobusu
  • System wideo wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
15:30
29 kwi
07:00
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
100,00
15:30
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:00
30 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
29 kwi
07:00
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
99,00
20:20
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:00
30 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
29 kwi
07:05
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
95,58
19:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
21:40
Katowice
23:10
Kraków
03:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:05
30 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
29 kwi
07:05
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
120,00
19:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:05
30 kwi
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
29 kwi
07:10
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
98,39
17:35
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
Katowice
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
22:40
Kraków
03:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:10
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
29 kwi
07:10
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,00
15:55
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:10
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
29 kwi
07:10
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,00
15:55
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
KATOWICE
MLADA BOLESLAV
RZESZOW
07:10
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
29 kwi
07:20
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
101,20
19:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
21:45
Katowice
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
30 kwi
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
29 kwi
07:20
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
95,00
17:35
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
29 kwi
07:20
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
105,00
19:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
Lwów
07:20
30 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
29 kwi
07:20
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
90,00
19:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
30 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
29 kwi
07:25
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
101,20
15:55
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:10
Katowice
20:40
Kraków
23:05
Rzeszów
04:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:25
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
29 kwi
07:25
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
122,98
15:55
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:25
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:55
29 kwi
07:40
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
101,20
17:55
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Opole
21:15
Katowice
22:35
Kraków
03:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:40
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool Astron
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:55
29 kwi
07:50
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,00
17:55
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
OPOLE
KATOWICE
KRAKOW
07:50
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
29 kwi
08:15
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
100,28
18:40
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Opole
21:25
Katowice
23:00
Kraków
00:40
Tarnów
02:15
Rzeszów
03:55
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
08:15
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:55
29 kwi
08:15
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,00
17:55
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:15
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
29 kwi
08:15
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
120,38
18:40
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:15
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
29 kwi
09:45
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
101,20
20:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
21:20
Opole
23:05
Katowice
00:40
Kraków
02:10
Tarnów
03:05
Rzeszów
07:15
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:45
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
29 kwi
09:45
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,00
20:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:45
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
29 kwi
09:45
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
122,98
20:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:45
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
29 kwi
09:45
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,00
20:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
OPOLE
KATOWICE
KRAKOW
RZESZOW
09:45
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
29 kwi
10:05
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
122,98
22:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:05
30 kwi
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
29 kwi
10:15
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
90,00
22:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
KATOWICE
10:15
30 kwi
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
29 kwi
10:30
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
101,20
22:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
00:35
Katowice
01:55
Kraków
07:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
10:30
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
29 kwi
10:30
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,00
22:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:30
Lwów
10:30
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
29 kwi
10:30
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
122,98
22:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:30
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
29 kwi
10:30
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central" (przystanek trolejbusowy), ulica Stryjskaja; dom 109
Kupić za
90,00
22:10
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:30
30 kwi
Lwów
Przystanek autobusowy "Central" (przystanek trolejbusowy), ulica Stryjskaja; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
29 kwi
10:45
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,00
22:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
KATOWICE
LWIW
10:45
30 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Do miasta Wrocław
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek: