Bilety autobusowe

Wrocław - Lwów

od 77 zł, 21 paź

Rozkład jazdy PKS Wrocław – Lwów

10:30
15 sty
w drodze 10 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

22:00
15 sty

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

130
10:30
15 sty
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:50
Opole
12:50
Gliwice
13:30
Katowice
14:50
Kraków
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
15 sty
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
15 sty
w drodze 08 godz. 50 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

00:10
16 sty

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

98
14:20
15 sty
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
00:10
16 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
15 sty
w drodze 08 godz. 20 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

00:20
16 sty

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

98
15:00
15 sty
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
00:20
16 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
15 sty
w drodze 14 godz. 50 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

00:50
16 sty

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

115
09:00
15 sty
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:50
Łódź
14:30
Warszawa
17:40
Lublin
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
00:50
16 sty
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
15 sty
w drodze 10 godz. 55 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

00:55
16 sty

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

100
13:00
15 sty
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:15
Opole
15:45
Katowice
16:55
Kraków
19:25
Rzeszów
23:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Lwów
00:55
16 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
15 sty
w drodze 11 godz. 25 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

01:25
16 sty

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

100
13:00
15 sty
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:15
Opole
15:45
Katowice
16:55
Kraków
19:25
Rzeszów
23:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Lwów
01:25
16 sty
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
15 sty
w drodze 12 godz. 45 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

01:30
16 sty

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

100
11:45
15 sty
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
01:30
16 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:15
15 sty
w drodze 10 godz. 35 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

02:50
16 sty

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

113
15:15
15 sty
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:45
Katowice
19:35
Kraków
00:55
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:50
16 sty
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Van Hool T916 ASTRON
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
15 sty
w drodze 13 godz. 25 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Interparking (blisko dworca autobusowego), ul. Sucha 13

03:05
16 sty

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

91
12:40
15 sty
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Interparking (blisko dworca autobusowego), ul. Sucha 13
14:15
Opole
15:55
Katowice
16:40
Lotnisko Krakow Balice (KRK)
17:20
Kraków
19:25
Rzeszów
00:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:05
16 sty
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
15 sty
w drodze 11 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:30
16 sty

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), Dvirtseva ploshcha 1

79
17:30
15 sty
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:50
Katowice
22:20
Kraków
00:20
Rzeszów
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
Lwów
05:30
16 sty
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
15 sty
w drodze 11 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:00
16 sty

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

79
17:30
15 sty
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:50
Katowice
22:20
Kraków
00:20
Rzeszów
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
Lwów
06:00
16 sty
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
15 sty
w drodze 22 godz. 15 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:15
16 sty

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

111
07:00
15 sty
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:15
16 sty
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
15 sty
w drodze 11 godz. 50 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:25
16 sty

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

115
17:35
15 sty
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
Katowice
21:55
Lotnisko Krakow Balice (KRK)
22:20
Kraków
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
06:25
16 sty
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
15 sty
w drodze 10 godz. 25 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:45
16 sty

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

100
19:20
15 sty
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
Opole
21:55
Katowice
21:55
Lotnisko Krakow Balice (KRK)
23:30
Kraków
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
16 sty
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
15 sty
w drodze 09 godz. 40 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:00
16 sty

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

78
20:20
15 sty
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:30
Katowice
23:50
Kraków
03:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:00
16 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
15 sty
w drodze 09 godz. 40 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:00
16 sty

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

97
20:20
15 sty
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:30
Katowice
23:50
Kraków
03:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:00
16 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
15 sty
w drodze 14 godz. 50 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:20
16 sty

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

122
15:30
15 sty
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:40
Brzeg
17:25
Opole
18:10
Lubliniec
18:50
Częstochowa
21:35
Kielce
22:45
Opatów
00:25
Rzeszów
02:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
16 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
15 sty
w drodze 12 godz. 50 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:20
16 sty

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

93
17:30
15 sty
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:50
Opole
20:30
Katowice
22:10
Kraków
01:00
Rzeszów
02:10
Jarosław
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:15
Jaworów
07:20
Lwów
07:20
16 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Setra 315
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
15 sty
w drodze 11 godz. 20 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:20
16 sty

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

93
19:00
15 sty
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
16 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
15 sty
w drodze 13 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:50
16 sty

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

93
17:30
15 sty
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:50
Opole
20:30
Katowice
22:10
Kraków
01:00
Rzeszów
02:10
Jarosław
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:15
Jaworów
07:20
Lwów
07:50
16 sty
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
  • Autobus
  • Setra 315
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
15 sty
w drodze 13 godz. 25 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

08:25
16 sty

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

131
18:00
15 sty
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:30
Opole
21:55
Lotnisko Krakow Balice (KRK)
22:05
Kraków
05:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
08:25
16 sty
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
15 sty
w drodze 10 godz. 40 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

08:50
16 sty

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

122
21:10
15 sty
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
23:45
Katowice
01:25
Kraków
07:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
08:50
16 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Lwów
Do miasta Wrocław
Z miasta Lwów
Podróż powrotna: