Rozkład jazdy PKS Wrocław – Lwów

07:45
7 lip
21:10
7 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
100,10
07:45
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:40
Katowice
12:10
Kraków
14:40
Rzeszów
15:55
Jarosław
16:30
Przemyśl
18:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
21:10
Lwów
21:10
7 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:45
7 lip
21:40
7 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
100,10
07:45
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:40
Katowice
12:10
Kraków
14:40
Rzeszów
15:55
Jarosław
16:30
Przemyśl
18:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
21:10
Lwów
21:40
7 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
7 lip
22:00
7 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
130,00
10:30
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:50
Opole
12:50
Gliwice
13:30
Katowice
14:50
Kraków
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
7 lip
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:40
7 lip
22:20
7 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
105,00
10:40
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:55
Opole
13:30
Katowice
14:30
Kraków
17:15
Rzeszów
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:20
7 lip
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:40
7 lip
22:20
7 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
123,87
10:40
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:55
Opole
13:40
Katowice
14:55
Kraków
17:15
Rzeszów
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:20
7 lip
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
7 lip
22:30
7 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
128,40
11:00
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:50
Katowice
15:15
Kraków
18:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:15
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:30
7 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:20
7 lip
00:10
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
95,00
14:20
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
8 lip
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
7 lip
00:10
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
100,00
15:00
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
8 lip
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
7 lip
00:25
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
100,00
11:30
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:00
Katowice
15:50
Kraków
18:20
Rzeszów
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
00:25
8 lip
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
7 lip
00:55
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
100,00
11:30
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:00
Katowice
15:50
Kraków
18:20
Rzeszów
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
00:25
Lwów
00:55
8 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
7 lip
00:55
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
100,00
13:00
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:45
Katowice
17:15
Kraków
19:20
Rzeszów
23:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Lwów
00:55
8 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
7 lip
01:20
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
105,14
11:00
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:30
Opole
14:20
Katowice
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
8 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
7 lip
01:20
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
95,00
11:45
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
8 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
7 lip
01:25
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
100,00
13:00
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:45
Katowice
17:15
Kraków
19:20
Rzeszów
23:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Lwów
01:25
8 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
7 lip
02:10
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
100,14
14:10
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:20
Katowice
18:45
Kraków
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
02:10
8 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
7 lip
02:50
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
120,85
13:30
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:50
Opole
16:40
Katowice
18:10
Kraków
20:40
Rzeszów
22:20
Przemyśl
22:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
02:50
8 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:15
7 lip
02:50
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja kolejowa "Central" (w pobliżu bagażnika), plac Pałacowy; dom 1
Kupić za
151,06
15:15
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:45
Katowice
19:35
Kraków
00:55
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:50
8 lip
Lwów
Stacja kolejowa "Central" (w pobliżu bagażnika), plac Pałacowy; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
7 lip
03:40
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
108,76
14:00
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
8 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
7 lip
03:55
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
105,74
16:00
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:20
Opole
19:00
Katowice
20:20
Kraków
22:40
Rzeszów
00:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
03:55
8 lip
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
7 lip
05:00
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
88,00
13:00
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:20
Opole
15:20
Gliwice
15:50
Katowice
17:25
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
8 lip
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
7 lip
05:30
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja kolejowa "Central" (w pobliżu bagażnika), plac Pałacowy; dom 1
Kupić za
90,00
17:30
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:50
Katowice
22:20
Kraków
00:50
Rzeszów
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
Lwów
05:30
8 lip
Lwów
Stacja kolejowa "Central" (w pobliżu bagażnika), plac Pałacowy; dom 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:25
7 lip
05:40
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
98,19
16:25
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:50
Opole
19:25
Gliwice
19:55
Katowice
21:10
Kraków
00:00
Rzeszów
00:50
Jarosław
01:25
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
05:40
8 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
7 lip
06:00
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central" (przystanek trolejbusowy), ulica Stryjskaja; dom 109
Kupić za
90,00
17:30
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:50
Katowice
22:20
Kraków
00:50
Rzeszów
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
Lwów
06:00
8 lip
Lwów
Przystanek autobusowy "Central" (przystanek trolejbusowy), ulica Stryjskaja; dom 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
7 lip
06:25
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
105,74
17:35
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
Katowice
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
22:20
Kraków
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
06:25
8 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
7 lip
07:00
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
102,57
20:20
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:30
Katowice
23:50
Kraków
03:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:00
8 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Siedzenia o podwyższonym komforcie
  • Siedzenia rozsuwane na szerokość
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Wspólny system audio dla całego autobusu
  • System wideo wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
17:55
7 lip
07:15
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
108,77
17:55
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Opole
21:15
Katowice
22:35
Kraków
03:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:15
8 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool Astron
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
7 lip
07:20
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
121,15
15:30
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:40
Brzeg
17:25
Opole
18:10
Lubliniec
18:50
Częstochowa
21:35
Kielce
22:45
Opatów
00:25
Rzeszów
02:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
8 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
7 lip
07:20
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
108,76
19:00
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
21:45
Katowice
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
8 lip
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
7 lip
07:20
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
90,00
19:00
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
21:45
Katowice
23:15
Kraków
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
8 lip
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
7 lip
07:25
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
108,77
15:55
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:10
Katowice
20:40
Kraków
04:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:25
8 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
7 lip
08:15
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
100,14
18:40
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Opole
21:25
Katowice
23:00
Kraków
00:40
Tarnów
02:15
Rzeszów
03:55
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
08:15
8 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
7 lip
09:20
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
90,64
22:10
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
01:40
Kraków
05:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
09:20
8 lip
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
7 lip
09:45
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
108,77
20:00
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
21:20
Opole
23:05
Katowice
00:40
Kraków
02:10
Tarnów
03:05
Rzeszów
07:15
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:45
8 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
7 lip
09:50
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
100,00
19:00
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
21:20
Katowice
22:50
Kraków
01:20
Rzeszów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:50
8 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
7 lip
10:30
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
108,77
22:00
7 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
00:35
Katowice
01:55
Kraków
07:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
10:30
8 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
7 lip
13:00
8 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
101,52
22:30
7 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:00
8 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Do miasta Wrocław
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek: