Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Lwów – Wrocław

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wrocław — Lwów

Najlepsza oferta

W poniedziałki
13:20
Czas przejazdu14 h. 10 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

04:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

66,30 

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Lwów w 2019 rok roku

W poniedziałki
07:30
Czas przejazdu11 h. 20 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:50

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

73,69 
Codziennie
20:20
Czas przejazdu10 h. 40 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

80,06 
Codziennie
20:20
Czas przejazdu10 h. 50 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

80,06 
pon, wto, śro, sob, nie
13:00
Czas przejazdu15 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:00
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

89,76 
pon, wto, sob, nie
02:40
Czas przejazdu11 h. 50 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

15:30

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

90,00 
pon, wto, sob, nie
12:05
Czas przejazdu11 h. 45 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

00:50

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

90,00 
Codziennie
15:40
Czas przejazdu12 h. 40 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

90,00 
Codziennie
17:30
Czas przejazdu12 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

90,00 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu12 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

90,00 
W poniedziałki
12:05
Czas przejazdu13 h. 15 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

01:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

90,09 
wto, pią, sob, nie
12:05
Czas przejazdu12 h. 15 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

01:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

90,09 
pon, wto, śro, sob, nie
22:00
Czas przejazdu11 h. 45 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:45
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

91,80 
W poniedziałki
17:30
Czas przejazdu12 h. 50 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

92,00 
We wtorki
17:30
Czas przejazdu14 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

92,05 
We wtorki
17:30
Czas przejazdu13 h. 50 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

92,05 
pon, śro, czw, sob
07:00
Czas przejazdu13 h. 45 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

21:45

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

94,43 
W poniedziałki
16:25
Czas przejazdu12 h. 15 min
+1 dzień

Wrocław

DW. PKS, ul. Sucha 1, Wrocław

05:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

95,00 
wto, pią, nie
09:00
Czas przejazdu15 h. 50 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

00:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

95,80 
śro, nie
19:00
Czas przejazdu12 h. 05 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:05
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

95,80 
Codziennie
19:20
Czas przejazdu11 h. 25 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:45
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

95,80 
wto, sob
14:20
Czas przejazdu08 h. 50 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

00:10

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

97,85 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu09 h. 10 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

00:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

97,85 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu14 h. 10 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

02:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

98,74 
22.04, 23.04, 24.04, 25.04, 27.04...
10:40
Czas przejazdu11 h. 40 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

22:20

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

100,00 
Codziennie
13:00
Czas przejazdu12 h. 25 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

01:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

100,00 
Codziennie
13:30
Czas przejazdu13 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

100,00 
W poniedziałki
16:45
Czas przejazdu11 h. 35 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

100,00 
wto, śro, pią, sob, nie
18:40
Czas przejazdu14 h. 10 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

09:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

100,00 
W poniedziałki
18:40
Czas przejazdu14 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec PKS, ul. Sucha 1 (Galeria Wroclavia, poziom -2), Wrocław

10:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

100,00 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu12 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

100,00 
W poniedziałki
20:55
Czas przejazdu09 h. 10 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:05
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

100,00 
wto, czw, pią, nie
07:00
Czas przejazdu14 h. 45 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

21:45

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

100,06 
24.04, 28.04, 02.05, 06.05, 10.05...
11:00
Czas przejazdu11 h. 30 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

22:30

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

100,06 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu11 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

100,06 
pon, wto, śro, pią, sob, nie
18:40
Czas przejazdu13 h. 35 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

08:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

100,08 
W czwartki
20:00
Czas przejazdu13 h. 40 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

09:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

100,59 
pon, sob
13:35
Czas przejazdu09 h. 35 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

00:10

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

103,00 
pon, śro, czw, pią, nie
14:20
Czas przejazdu08 h. 50 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

00:10

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

103,00 
Codziennie
20:20
Czas przejazdu10 h. 40 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

103,02 
Codziennie
20:20
Czas przejazdu10 h. 40 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

103,02 
Codziennie
20:20
Czas przejazdu10 h. 50 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

103,02 
wto, pią, sob
16:25
Czas przejazdu13 h. 15 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

103,16 
26.04, 06.05, 11.05, 16.05, 21.05...
10:40
Czas przejazdu10 h. 40 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

22:20

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

103,17 
Codziennie
13:30
Czas przejazdu13 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

02:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

103,17 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu12 h. 40 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

103,17 
Codziennie
17:35
Czas przejazdu12 h. 50 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

103,17 
Codziennie
19:20
Czas przejazdu11 h. 25 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:45
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

103,17 
pon, śro, pią, sob
16:40
Czas przejazdu11 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

104,20 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu14 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

01:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

105,08 
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Lwów
Do miasta Wrocław
Z miasta Lwów
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Wrocław – Lwów

Autokary pokonują dystans między stolicą Dolnego Śląska, a popularną destynacją turystyczną Ukrainy w ciągu 11 godzin. Z tego względu szczególną popularnością cieszą się nocne busy z Wrocławia do Lwowa, opuszczające stację w późnych godzinach wieczornych i docierające do celu następnego dnia rano. Przejazd warto zakupić online ze względu na częste promocje.

Busy z Wrocławia do Lwowa wyruszają w trasę na dworcu autobusowym przy ulicy Suchej, zlokalizowanym w budynku galerii handlowej Wroclavia. Na stację najłatwiej trafić, wchodząc do Wroclavii poprzez drzwi zlokalizowane naprzeciwko tylnego wejścia do stacji PKP. Hala dworca znajduje się po lewej stronie, a stanowiska busów - na podziemnym parkingu. Skrzynki bagażowe mieszczą się z kolei na poziomie -1. Pasażerowie, wybierający się w podróż z Wrocławia do Lwowa autobusem, mogą zaopatrzyć się w zakupy w znajdującym się obok hali dworca supermarkecie. Dworzec jest czynny do godziny 22:00.

We Lwowie autokar zakończy trasę na jednym z dwóch możliwych przystanków. Pierwszy z nich, Dworzec Autobusowy Stryjski, od centrum dzieli 7 kilometrów, które pokonać można w ciągu 25 minut autobusem 3A w kierunku Placu Rizni. Bus z Wrocławia do Lwowa może zatrzymać się również na dworcu przy Placu Dworcowym 1 (Płoszcza Dvirceva 1). Podróżujący, kierujący się w stronę Starego Miasta, mogą dotrzeć ze stacji na lwowski Rynek tramwajem numer 1 w ciągu 15 minut.