Rozkład jazdy PKS Lwów – Katowice

12:30
18 sty
21:00
18 sty
Stacja kolejowa "Central" (w pobliżu bagażnika), plac Pałacowy; dom 1
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Kupić za
57,42
12:30
18 sty
Lwów
Stacja kolejowa "Central" (w pobliżu bagażnika), plac Pałacowy; dom 1
13:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
19:10
Kraków
21:00
18 sty
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
18 sty
21:20
18 sty
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Kupić za
82,93
13:10
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
14:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
15:15
Przemyśl
16:40
Rzeszów
19:20
Kraków
21:20
18 sty
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
18 sty
21:50
18 sty
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Kupić za
78,08
13:00
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
14:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
15:50
Przemyśl
17:50
Rzeszów
19:05
Tarnów
20:40
Kraków
21:50
18 sty
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
18 sty
21:50
18 sty
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Kupić za
91,10
13:00
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
14:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
15:50
Przemyśl
17:50
Rzeszów
19:05
Tarnów
20:40
Kraków
21:50
18 sty
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
18 sty
21:50
18 sty
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
KATOVYTSE
Kupić za
110,69
13:00
18 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
21:50
18 sty
Katowice
KATOVYTSE
  • Autobus
  • МАН_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
18 sty
22:00
18 sty
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Kupić za
100,00
13:00
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
22:00
18 sty
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
18 sty
22:00
18 sty
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
KATOWICE 8, PKS ul. P.Skargi 1
Kupić za
100,00
13:00
18 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
MYKOLAIV
ODESSA
UMAN
VINNICA
VINNICA
LETYCHIV
CHMELNIZKI
VOLOCHYSK
PODVOLOCHISK
TERNOPIL
ZOLOCHIV
LWIW
PRZEMYŚL
RZESZÓW
TARNÓW
KRAKÓW
KATOWICE
OPOLE
WROCŁAW
LESZNO
POZNAŃ
GORZÓW WIELKOPOLSKI
22:00
18 sty
Katowice
KATOWICE 8, PKS ul. P.Skargi 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
18 sty
22:35
18 sty
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
KATOVYTSE
Kupić za
94,57
14:00
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
22:35
18 sty
Katowice
KATOVYTSE
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
18 sty
22:40
18 sty
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
Kupić za
85,72
14:00
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
22:40
18 sty
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
18 sty
22:40
18 sty
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Kupić za
75,00
14:00
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
22:40
18 sty
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
18 sty
22:40
18 sty
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi
Kupić za
75,00
14:00
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
CHORTKIV
TERNOPIL
LWIW
RZESZÓW
KRAKÓW
KATOWICE
WROCŁAW
JELENIA GÓRA
LIBEREC
MLADA BOLESLAV
22:40
18 sty
Katowice
KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
18 sty
23:25
18 sty
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
Kupić za
95,00
18:20
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
23:25
18 sty
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
18 sty
00:20
19 sty
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Kupić za
98,25
16:00
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
17:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
19:45
Rzeszów
22:50
Kraków
00:20
19 sty
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • MAN S2000
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
18 sty
01:05
19 sty
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi
Kupić za
95,00
18:20
18 sty
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
MYKOLAIV
VOZNESENSK
YUZHNOUKRAINSK
PERVOMAISK
UMAN
VINNICA
CHMELNIZKI
TERNOPIL
LWIW
RZESZÓW
KRAKÓW
KATOWICE
OPOLE
WROCŁAW
LEGNICA
LUBIN
NOWA SÓL
ZIELONA GÓRA
ŚWIEBODZIN
GORZÓW WIELKOPOLSKI
01:05
19 sty
Katowice
KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:15
18 sty
01:15
19 sty
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Kupić za
89,31
17:15
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
18:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:55
Rzeszów
23:45
Kraków
01:15
19 sty
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:15
18 sty
01:20
19 sty
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Kupić za
99,00
17:15
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
01:20
19 sty
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:15
18 sty
01:20
19 sty
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Kupić za
99,00
17:15
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
01:20
19 sty
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:15
18 sty
01:20
19 sty
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
KATOWICE 3, Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
Kupić za
99,00
17:15
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
DELATYN
NADVIRNA
IVANO-FRANKIVSK
KALUSH
DOLYNA
STRYJ
LWIW
RZESZÓW
KRAKÓW
KATOWICE
OSTRAVA
OLOMOUC
BRNO
PRAHA
MLADA BOLESLAV
01:20
19 sty
Katowice
KATOWICE 3, Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
18 sty
01:55
19 sty
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Kupić za
75,00
17:00
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
01:55
19 sty
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
18 sty
01:55
19 sty
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi
Kupić za
75,00
17:00
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
KRAKÓW
KATOWICE
OPOLE
01:55
19 sty
Katowice
KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:40
18 sty
02:20
19 sty
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Kupić za
70,05
19:40
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
20:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:10
Kraków
02:20
19 sty
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Komfortowe siedzenia
  • Siedzenia rozkładane
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • System audio wspólny dla całego autobusu
  • System video wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
19:40
18 sty
02:20
19 sty
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Kupić za
79,00
19:40
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
02:20
19 sty
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
18 sty
02:50
19 sty
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Kupić za
77,83
18:30
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
20:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
22:20
Rzeszów
23:50
Tarnów
01:20
Kraków
02:50
19 sty
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
18 sty
03:10
19 sty
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Kupić za
110,00
19:30
18 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
03:10
19 sty
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
18 sty
03:10
19 sty
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi
Kupić za
75,00
19:30
18 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
KRYWYJ RIH
KIROVOGRAD
UMAN
VINNICA
CHMELNIZKI
TERNOPIL
LWIW
KRAKÓW
KATOWICE
GLIWICE
OPOLE
WROCŁAW
LESZNO
03:10
19 sty
Katowice
KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:15
18 sty
04:05
19 sty
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
KATOVYTSE
Kupić za
94,57
18:15
18 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
04:05
19 sty
Katowice
KATOVYTSE
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:15
18 sty
04:05
19 sty
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Kupić za
75,00
18:15
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
DA, ul. Stryjska 109
04:05
19 sty
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
18 sty
04:50
19 sty
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Kupić za
89,31
20:00
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
21:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Kraków
04:50
19 sty
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
18 sty
05:00
19 sty
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi
Kupić za
80,00
20:00
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
VINNICA
CHMELNIZKI
TERNOPIL
LWIW
KRAKÓW
KATOWICE
OPOLE
WROCŁAW
LEGNICA
05:00
19 sty
Katowice
KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
18 sty
05:20
19 sty
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Kupić za
80,00
21:30
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dw. Autobusowy 8, al. Dworcowa 1
05:20
19 sty
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
18 sty
05:20
19 sty
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Kupić za
95,00
21:30
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
05:20
19 sty
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
18 sty
05:20
19 sty
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Kupić za
95,00
22:05
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
05:20
19 sty
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
18 sty
05:55
19 sty
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Kupić za
59,97
21:30
18 sty
Lwów
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
22:40
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:10
Kraków
04:40
Kraków
05:55
19 sty
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
18 sty
07:20
19 sty
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Kupić za
70,17
22:10
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
23:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
Kraków
06:10
Krakow Balice (lotnisko)
07:20
19 sty
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
18 sty
07:30
19 sty
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Kupić za
80,00
22:10
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
07:30
19 sty
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
18 sty
07:50
19 sty
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Kupić za
85,00
23:40
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
07:50
19 sty
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
18 sty
07:50
19 sty
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi
Kupić za
70,00
23:40
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
KOLOMYJA
IVANO-FRANKIVSK
KALUSH
DOLYNA
STRYJ
LWIW
LWIW
PRZEMYŚL
RZESZÓW
KRAKÓW
KATOWICE
OPOLE
07:50
19 sty
Katowice
KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
18 sty
09:00
19 sty
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Kupić za
76,24
23:00
18 sty
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
Rzeszów
04:45
Dębica
05:30
Tarnów
07:00
Kraków
07:30
Kraków
09:00
19 sty
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
18 sty
09:00
19 sty
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
KATOWICE 5, Dworzec PKS stan. 1-3, ul. Piotra Skargi
Kupić za
72,00
23:00
18 sty
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
CHMELNIZKI
TERNOPIL
LWIW
KYIV
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
PRZEMYŚL
JAROSŁAW
PRZEWORSK
ŁAŃCUT
RZESZÓW
DĘBICA
TARNÓW
KRAKÓW
KRAKÓW
KATOWICE
GLIWICE
OPOLE
09:00
19 sty
Katowice
KATOWICE 5, Dworzec PKS stan. 1-3, ul. Piotra Skargi
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
18 sty
09:15
19 sty
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Kupić za
97,60
23:55
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Rzeszów
06:25
Tarnów
07:50
Kraków
09:15
19 sty
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
18 sty
09:25
19 sty
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Kupić za
110,00
23:55
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
09:25
19 sty
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
18 sty
09:25
19 sty
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi
Kupić za
110,00
23:55
18 sty
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
ZHYTOMYR
BERDYCHIV
KALYNIVKA
VINNICA
VINNICA
LETYCHIV
CHMELNIZKI
VOLOCHYSK
PODVOLOCHISK
TERNOPIL
ZOLOCHIV
LWIW
RZESZÓW
TARNÓW
KRAKÓW
KATOWICE
CZĘSTOCHOWA
RADOMSKO
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
ŁÓDŹ
KALISZ
KONIN
POZNAŃ
CHODZIEŻ
PIŁA
WAŁCZ
STARGARD
09:25
19 sty
Katowice
KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Katowice
Do miasta Lwów
Z miasta Katowice

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.