Rozkład jazdy PKS Lwów – Katowice

13:10
21:20
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
87,22
13:10
17 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
14:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
15:15
Przemyśl
16:40
Rzeszów
19:20
Kraków
21:20
17 lis
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
21:50
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
87,22
13:00
17 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
14:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
15:50
Przemyśl
17:50
Rzeszów
19:05
Tarnów
20:40
Kraków
21:50
17 lis
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
21:50
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
KATOVYTSE
105,98
13:00
17 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
21:50
17 lis
Katowice
KATOVYTSE
  • Autobus
  • МАН_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
22:00
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
KATOWICE 8, PKS ul. P.Skargi 1
100,00
13:00
17 lis
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
MYKOLAIV
ODESSA
UMAN
VINNICA
VINNICA
LETYCHIV
CHMELNIZKI
VOLOCHYSK
PODVOLOCHISK
TERNOPIL
ZOLOCHIV
LWIW
PRZEMYŚL
RZESZÓW
TARNÓW
KRAKÓW
KATOWICE
OPOLE
WROCŁAW
LESZNO
POZNAŃ
GORZÓW WIELKOPOLSKI
22:00
17 lis
Katowice
KATOWICE 8, PKS ul. P.Skargi 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
22:35
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
KATOVYTSE
91,86
14:00
17 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
22:35
17 lis
Katowice
KATOVYTSE
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
22:40
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi
75,00
14:00
17 lis
Lwów
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
CHORTKIV
TERNOPIL
LWIW
RZESZÓW
KRAKÓW
KATOWICE
WROCŁAW
JELENIA GÓRA
LIBEREC
MLADA BOLESLAV
22:40
17 lis
Katowice
KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
23:25
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
90,00
18:20
17 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
23:25
17 lis
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
00:20
18 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
71,95
16:00
17 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
17:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
19:45
Rzeszów
22:50
Kraków
00:20
18 lis
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • MAN S2000
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:25
00:35
18 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
70,00
16:25
17 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
00:35
18 lis
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:25
00:35
18 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
70,00
16:25
17 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
00:35
18 lis
Katowice
Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:25
00:35
18 lis
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
KATOWICE 3, Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
70,00
16:25
17 lis
Lwów
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
VINNICA
CHMELNIZKI
TERNOPIL
LWIW
RZESZÓW
KRAKÓW
KATOWICE
OSTRAVA
OLOMOUC
BRNO
00:35
18 lis
Katowice
KATOWICE 3, Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
01:05
18 lis
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
87,22
18:20
17 lis
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
19:40
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:35
Rzeszów
23:50
Kraków
01:05
18 lis
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:15
01:20
18 lis
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
KATOWICE 3, Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
85,00
17:15
17 lis
Lwów
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
DELATYN
NADVIRNA
IVANO-FRANKIVSK
KALUSH
DOLYNA
STRYJ
LWIW
RZESZÓW
KRAKÓW
KATOWICE
OSTRAVA
OLOMOUC
BRNO
PRAHA
MLADA BOLESLAV
01:20
18 lis
Katowice
KATOWICE 3, Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
01:40
18 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
58,15
16:30
17 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
17:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
18:35
Przemyśl
19:50
Jarosław
20:25
Rzeszów
22:15
Tarnów
00:05
Kraków
01:40
18 lis
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
01:40
18 lis
LWÓW 10, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi
70,00
16:30
17 lis
Lwów
LWÓW 10, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
VOLOCHYSK
PODVOLOCHISK
ZBARAZH
TERNOPIL
ZOLOCHIV
LWIW
PRZEMYŚL
RZESZÓW
KRAKÓW
01:40
18 lis
Katowice
KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
01:40
18 lis
,
67,29
16:30
17 lis
Lwów
,
01:40
18 lis
Katowice
  • Autobus
  • СКАНІЯ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
01:55
18 lis
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi
75,00
17:00
17 lis
Lwów
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
KRAKÓW
KATOWICE
OPOLE
01:55
18 lis
Katowice
KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:15
02:20
18 lis
Zatrzymaj się w pobliżu dworca autobusowego, ulica Stryjskaja; dom 109
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
66,87
18:15
17 lis
Lwów
Zatrzymaj się w pobliżu dworca autobusowego, ulica Stryjskaja; dom 109
18:30
Lwów
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:10
Rzeszów
01:00
Kraków
01:20
Kraków
02:20
18 lis
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
02:20
18 lis
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
66,87
18:45
17 lis
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:10
Rzeszów
01:00
Kraków
01:20
Kraków
02:20
18 lis
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:40
02:20
18 lis
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
62,51
19:40
17 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
20:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:10
Kraków
02:20
18 lis
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:15
02:20
18 lis
,
84,11
18:15
17 lis
Lwów
,
02:20
18 lis
Katowice
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
02:20
18 lis
,
84,11
18:45
17 lis
Lwów
,
02:20
18 lis
Katowice
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
02:30
18 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
68,68
19:00
17 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
20:30
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
22:00
Rzeszów
01:00
Kraków
02:30
18 lis
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
02:50
18 lis
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
68,32
18:30
17 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
20:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
22:20
Rzeszów
23:50
Tarnów
01:20
Kraków
02:50
18 lis
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
03:45
18 lis
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi
90,00
18:20
17 lis
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
MYKOLAIV
VOZNESENSK
YUZHNOUKRAINSK
PERVOMAISK
UMAN
VINNICA
CHMELNIZKI
TERNOPIL
LWIW
RZESZÓW
KRAKÓW
KATOWICE
OPOLE
WROCŁAW
LESZNO
03:45
18 lis
Katowice
KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
04:00
18 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
100,93
20:00
17 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
04:00
18 lis
Katowice
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:15
04:05
18 lis
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
KATOVYTSE
91,86
18:15
17 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
04:05
18 lis
Katowice
KATOVYTSE
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
04:05
18 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
KATOVYTSE
91,86
19:30
17 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
04:05
18 lis
Katowice
KATOVYTSE
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
04:50
18 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
79,95
20:00
17 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
21:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Kraków
04:50
18 lis
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
05:00
18 lis
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi
80,00
20:00
17 lis
Lwów
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
VINNICA
CHMELNIZKI
TERNOPIL
LWIW
KRAKÓW
KATOWICE
OPOLE
WROCŁAW
LEGNICA
05:00
18 lis
Katowice
KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
05:20
18 lis
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
,
72,69
22:05
17 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Rzeszów
02:25
Tarnów
03:50
Kraków
05:20
18 lis
Katowice
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
05:20
18 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
79,95
22:10
17 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
Kraków
05:20
18 lis
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
05:20
18 lis
Dw. Autobusowy, ul. Stryis'ka 109
Dw. Autobusowy, ul. Skargi 1
80,00
21:30
17 lis
Lwów
Dw. Autobusowy, ul. Stryis'ka 109
05:20
18 lis
Katowice
Dw. Autobusowy, ul. Skargi 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
05:20
18 lis
Dw. Autobusowy, ul. Stryis'ka 109
Dw. Autobusowa, ul. Skargi 1
80,00
21:30
17 lis
Lwów
Dw. Autobusowy, ul. Stryis'ka 109
Dw. Autobusowy 8, al. Dworcowa 1
05:20
18 lis
Katowice
Dw. Autobusowa, ul. Skargi 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
05:20
18 lis
Dw. Autobusowy 8, pl. Dworcowa 1
Dw. Autobusowy, ul. Skargi 1
80,00
22:05
17 lis
Lwów
Dw. Autobusowy 8, pl. Dworcowa 1
05:20
18 lis
Katowice
Dw. Autobusowy, ul. Skargi 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
05:30
18 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
KATOVYTSE
81,25
20:50
17 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
05:30
18 lis
Katowice
KATOVYTSE
  • Autobus
  • СЕТРА
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
05:55
18 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
68,32
21:30
17 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
22:40
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:10
Kraków
04:40
Kraków
05:55
18 lis
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
06:00
18 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
58,15
22:30
17 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
22:50
Lwów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Rzeszów
04:30
Kraków
06:00
18 lis
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
06:00
18 lis
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
58,15
23:00
17 lis
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Rzeszów
04:30
Kraków
06:00
18 lis
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
06:25
18 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
KATOVYTSE
88,33
23:00
17 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
06:25
18 lis
Katowice
KATOVYTSE
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:25
06:25
18 lis
,
88,33
23:25
17 lis
Lwów
,
06:25
18 lis
Katowice
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
07:20
18 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
79,95
22:10
17 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
Kraków
06:10
Krakow-Balice
07:20
18 lis
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
07:30
18 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dw. PKS st. 8, ul. Piotra Skargi
80,00
22:10
17 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
07:30
18 lis
Katowice
Dw. PKS st. 8, ul. Piotra Skargi
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
07:50
18 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
79,95
23:40
17 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
01:35
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:10
Przemyśl
03:50
Rzeszów
06:30
Kraków
07:50
18 lis
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
07:50
18 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
85,00
23:40
17 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
07:50
18 lis
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
07:50
18 lis
LWÓW 10, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi
70,00
23:40
17 lis
Lwów
LWÓW 10, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
KOLOMYJA
IVANO-FRANKIVSK
KALUSH
DOLYNA
STRYJ
LWIW
LWIW
PRZEMYŚL
RZESZÓW
KRAKÓW
KATOWICE
OPOLE
07:50
18 lis
Katowice
KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
09:00
18 lis
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
67,05
23:00
17 lis
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
Rzeszów
04:45
Dębica
05:30
Tarnów
07:00
Kraków
09:00
18 lis
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
09:00
18 lis
LWÓW 14, D.A. ul. Chernivetska 21, przy Pizza Napoletana
KATOWICE 5, Dworzec PKS stan. 1-3, ul. Piotra Skargi
72,00
23:00
17 lis
Lwów
LWÓW 14, D.A. ul. Chernivetska 21, przy Pizza Napoletana
CHMELNIZKI
TERNOPIL
LWIW
KYIV
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
PRZEMYŚL
JAROSŁAW
PRZEWORSK
ŁAŃCUT
RZESZÓW
DĘBICA
TARNÓW
KRAKÓW
KATOWICE
GLIWICE
OPOLE
09:00
18 lis
Katowice
KATOWICE 5, Dworzec PKS stan. 1-3, ul. Piotra Skargi
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:25
09:00
18 lis
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
KATOVYTSE
88,33
23:25
17 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
09:00
18 lis
Katowice
KATOVYTSE
  • Autobus
  • МАН_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
09:15
18 lis
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
101,75
23:55
17 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Rzeszów
06:25
Tarnów
07:50
Kraków
09:15
18 lis
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lwów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.