Bilety autobusowe

Lwów - Katowice

od 56 zł, 22 paź

Rozkład jazdy PKS Lwów – Katowice

02:00
26 paź
w drodze 07 godz. 55 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

08:55
26 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

107
02:00
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
Kraków
08:55
26 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
00:50
26 paź
w drodze 09 godz. 30 min

Lwów

,

09:20
26 paź

Katowice

Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

115
00:50
26 paź
Lwów
,
18:50
Центральный автовокзал, ул. Киевская 93
21:20
Центральный автовокзал, ул. Киевская 40
00:40
ул. Стрыйська, 109
04:20
Dw. PKS, ul. Artura Grottgera, 1
07:50
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
09:20
ul. Piotra Skargi 1
13:10
Автовокзал, платформа №1, ul. Sladkovskeho 142/37
14:10
Автовокзал "Zvonarka", платформа №40
09:20
26 paź
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:00
26 paź
w drodze 09 godz. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

09:30
26 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

110
01:00
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:30
26 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:00
26 paź
w drodze 09 godz. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

09:30
26 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

113
01:00
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:30
26 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
04:15
26 paź
w drodze 07 godz. 45 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

11:00
26 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

79
04:15
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
05:50
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
09:30
Kraków
11:00
26 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:05
26 paź
w drodze 09 godz. 35 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

14:40
26 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

90
06:05
26 paź
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
06:40
KATOWICE
10:10
KATOWICE
13:10
KATOWICE
13:45
KATOWICE
14:40
26 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:05
26 paź
w drodze 09 godz. 35 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

14:40
26 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

123
06:05
26 paź
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
06:40
KATOWICE
10:10
KATOWICE
13:10
KATOWICE
13:45
KATOWICE
14:40
26 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
26 paź
w drodze 08 godz. 45 min

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

15:15
26 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

57
07:30
26 paź
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
08:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
10:30
Rzeszów
12:00
Tarnów
13:30
Kraków
15:15
26 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
26 paź
w drodze 08 godz. 45 min

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

15:15
26 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

69
07:30
26 paź
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
15:15
26 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
26 paź
w drodze 09 godz. 25 min

Lviv railway station

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

15:25
26 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

79
07:00
26 paź
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
08:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
11:30
Rzeszów
13:55
Kraków
15:25
26 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Neoplan.
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:00
26 paź
w drodze 10 godz. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

15:30
26 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

87
06:00
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
15:30
26 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:40
26 paź
w drodze 09 godz. 50 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

16:30
26 paź

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

79
07:40
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:00
Lwów
09:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
10:45
Przemyśl
11:20
Jarosław
12:25
Rzeszów
14:50
Kraków
16:30
26 paź
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:10
26 paź
w drodze 09 godz. 20 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

16:30
26 paź

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

79
08:10
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
08:00
Lwów
09:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
10:45
Przemyśl
11:20
Jarosław
12:25
Rzeszów
14:50
Kraków
16:30
26 paź
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:20
26 paź
w drodze 07 godz. 35 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

18:55
26 paź

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

78
12:20
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
14:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
15:20
Rzeszów
17:40
Kraków
18:55
26 paź
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:10
26 paź
w drodze 09 godz. 10 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

21:20
26 paź

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

107
13:10
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
15:15
Przemyśl
16:40
Rzeszów
19:20
Kraków
21:20
26 paź
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
26 paź
w drodze 09 godz. 50 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

21:50
26 paź

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

115
13:00
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
14:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
15:50
Przemyśl
17:50
Rzeszów
19:05
Tarnów
20:40
Kraków
21:50
26 paź
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
26 paź
w drodze 09 godz. 35 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

22:35
26 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

93
14:00
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
15:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:00
Kraków
22:35
26 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
26 paź
w drodze 08 godz. 20 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

22:40
26 paź

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

88
15:20
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
16:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
17:45
Przemyśl
19:05
Rzeszów
21:20
Kraków
22:40
26 paź
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:15
26 paź
w drodze 10 godz. 00 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

00:15
27 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

106
15:15
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:15
27 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
26 paź
w drodze 09 godz. 55 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

00:15
27 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

106
15:20
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:15
27 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
26 paź
w drodze 09 godz. 20 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

00:20
27 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

95
16:00
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
19:45
Rzeszów
22:50
Kraków
00:20
27 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • MAN S2000
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
26 paź
w drodze 07 godz. 45 min

Lviv railway station

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

01:05
27 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

86
18:20
26 paź
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
19:40
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:35
Rzeszów
23:50
Kraków
01:05
27 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
26 paź
w drodze 07 godz. 45 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

01:05
27 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

83
18:20
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
01:05
27 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:15
26 paź
w drodze 09 godz. 00 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

01:15
27 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

86
17:15
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:55
Rzeszów
23:45
Kraków
01:15
27 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
26 paź
w drodze 07 godz. 35 min

Lviv railway station

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

01:25
27 paź

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

80
18:50
26 paź
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
20:20
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Kraków
01:25
27 paź
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
26 paź
w drodze 07 godz. 35 min

Lviv railway station

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

01:25
27 paź

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

86
18:50
26 paź
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
20:20
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Kraków
01:25
27 paź
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
26 paź
w drodze 09 godz. 50 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

01:50
27 paź

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

87
17:00
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:15
Kraków
01:50
27 paź
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:15
26 paź
w drodze 09 godz. 05 min

Lwów

Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109

02:20
27 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

93
18:15
26 paź
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
18:30
Lwów
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:10
Rzeszów
01:00
Kraków
01:20
Kraków
02:20
27 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:45
26 paź
w drodze 08 godz. 35 min

Lviv railway station

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

02:20
27 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

93
18:45
26 paź
Lviv railway station
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:10
Rzeszów
01:00
Kraków
01:20
Kraków
02:20
27 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:40
26 paź
w drodze 07 godz. 40 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

02:20
27 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

75
19:40
26 paź
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
20:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:10
Kraków
02:20
27 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
26 paź
w drodze 08 godz. 10 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

02:30
27 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

78
19:20
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
19:45
Lwów
20:50
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Rzeszów
01:00
Kraków
02:30
27 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:50
26 paź
w drodze 07 godz. 40 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), Dvirtseva ploshcha 1

02:30
27 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

78
19:50
26 paź
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), Dvirtseva ploshcha 1
19:45
Lwów
20:50
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Rzeszów
01:00
Kraków
02:30
27 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
26 paź
w drodze 11 godz. 40 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

02:40
27 paź

Katowice

Stary Dworzec, ulica Dworcowa 1

79
16:00
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:45
Rzeszów
01:10
Kraków
02:40
27 paź
Katowice
Stary Dworzec, ulica Dworcowa 1
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
26 paź
w drodze 09 godz. 20 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

02:50
27 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

93
18:30
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
20:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
22:20
Rzeszów
23:50
Tarnów
01:20
Kraków
02:50
27 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
26 paź
w drodze 09 godz. 00 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

04:00
27 paź

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

93
20:00
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:00
27 paź
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
  • Autobus
  • VAN HOOL EOS 233
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
26 paź
w drodze 11 godz. 05 min

Lviv railway station

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

04:05
27 paź

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

87
18:00
26 paź
Lviv railway station
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
18:50
Lwów
21:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:30
Rzeszów
02:30
Kraków
04:05
27 paź
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
26 paź
w drodze 10 godz. 05 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

04:05
27 paź

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

87
19:00
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:30
Rzeszów
02:30
Kraków
04:05
27 paź
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:25
26 paź
w drodze 09 godz. 05 min

Lviv Bus Station

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

04:30
27 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

107
20:25
26 paź
Lviv Bus Station
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
20:45
Lwów
22:15
Medyka PC (Polska/Ukraina)
00:35
Rzeszów
03:15
Kraków
04:30
27 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
26 paź
w drodze 08 godz. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

04:30
27 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

107
21:00
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
22:15
Medyka PC (Polska/Ukraina)
00:35
Rzeszów
03:15
Kraków
04:30
27 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
26 paź
w drodze 09 godz. 50 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

04:50
27 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

100
20:00
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Kraków
04:50
27 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:15
26 paź
w drodze 08 godz. 55 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

05:10
27 paź

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

78
21:15
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:45
Lwów
23:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:50
Kraków
05:10
27 paź
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
26 paź
w drodze 08 godz. 10 min

Lviv railway station

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

05:10
27 paź

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

78
22:00
26 paź
Lviv railway station
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
23:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:50
Kraków
05:10
27 paź
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
26 paź
w drodze 08 godz. 15 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

05:20
27 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

75
22:05
26 paź
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Rzeszów
02:25
Tarnów
03:50
Kraków
05:20
27 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:10
26 paź
w drodze 08 godz. 10 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

05:20
27 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

115
22:10
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
Kraków
05:20
27 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
26 paź
w drodze 09 godz. 25 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

05:25
27 paź

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

78
21:00
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Rzeszów
03:55
Kraków
05:25
27 paź
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
26 paź
w drodze 07 godz. 55 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

05:25
27 paź

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

107
22:30
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
23:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
01:25
Rzeszów
03:55
Kraków
05:25
27 paź
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
26 paź
w drodze 09 godz. 40 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

05:30
27 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

89
20:50
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
19:20
Stryj
22:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:40
Rzeszów
02:15
Tarnów
03:55
Kraków
05:30
27 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
26 paź
w drodze 08 godz. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

06:00
27 paź

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

78
22:30
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
22:50
Lwów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Rzeszów
04:30
Kraków
06:00
27 paź
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
26 paź
w drodze 08 godz. 00 min

Lviv railway station

Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), Dvirtseva ploshcha 1

06:00
27 paź

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

78
23:00
26 paź
Lviv railway station
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), Dvirtseva ploshcha 1
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Rzeszów
04:30
Kraków
06:00
27 paź
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:20
26 paź
w drodze 08 godz. 00 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

06:20
27 paź

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

107
23:20
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:20
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
01:10
Przemyśl
02:50
Rzeszów
05:20
Kraków
06:20
27 paź
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:40
26 paź
w drodze 08 godz. 00 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

06:40
27 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

107
23:40
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Kraków
05:30
Lotnisko Krakow Balice (KRK)
06:40
27 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:40
26 paź
w drodze 10 godz. 40 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

07:20
27 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

107
21:40
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:40
Kraków
06:10
Lotnisko Krakow Balice (KRK)
07:20
27 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
26 paź
w drodze 11 godz. 00 min

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

09:00
27 paź

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

82
23:00
26 paź
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
Rzeszów
04:45
Dębica
05:30
Tarnów
07:00
Kraków
07:30
Kraków
09:00
27 paź
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:55
26 paź
w drodze 10 godz. 20 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

09:15
27 paź

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

100
23:55
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Rzeszów
06:25
Tarnów
07:50
Kraków
09:15
27 paź
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Lwów – Katowice

23:45
26 paź
w drodze 16 godz. 10 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

14:55
27 paź

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

93
23:45
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
01:25
Czerwonohrad
02:25
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Zamość
07:45
Lublin
10:00
Radom
11:25
Kielce
13:15
Kraków
14:55
27 paź
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:45
26 paź
w drodze 16 godz. 10 min

Lviv Bus Station

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

14:55
27 paź

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

86
23:45
26 paź
Lviv Bus Station
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
01:25
Czerwonohrad
02:25
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Zamość
07:45
Lublin
10:00
Radom
11:25
Kielce
13:15
Kraków
14:55
27 paź
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lwów
Z miasta Katowice
Podróż powrotna: