Obsługa klienta
Twoje konto
Pol
Polski
English

FAQ

Loty i autobusy

Ile czasu przed odjazdem trzeba być na dworcu

Uważnie zapoznaj się z informacją na bilecie; w pewnych przypadkach, Przewoźnik wskazuje konieczny czas, za który należy przyjechać na miejsce odjazdu autokaru i odznaczyć się.

W innych przypadkach, rekomendujemy przyjechać za adresem wskazanym na bilecie minimum za godzinę do wyjazdu.

Czas odjazdu i przyjazdu

Na bilecie zawsze pokazujemy czas miejscowy, zgodny ze strefą czasową punktu, w którym się znajdujesz. Na przykład, jeżeli posiadasz bilet na trasie Warszawa - Mińsk, odjazd będzie według czasu warszawskiego, a przyjazd - według czasu w Mińsku. Zalecamy zwracać szczególną uwagę na różnicę stref czasowych, jeśli planujesz podróżować z przesiadkami.

Jak wcześniej trzeba kupować bilet

Jeśli bilet na kurs , co Państwa interesuje, już wyświetlony na stronie internetowej przy poszukiwaniu, można zarezerwować i opłacić za niego jednym z wygodnych dla Państwa sposobow, ktore beda zaproponowane po ukończeniu rezerwacji.

Zazwyczaj, przewoźnicy sprzedają na regularne przejazdy za miesiąc naprzód i można wcześniej kupić bilet.

Jaki będzie autokar

Informacja o dostępnych w autobusie serwisach, przekazana nam przewoźnikiem, jest wskazana na naszej stronie internetowej w momencie zakupu biletu.

Dodatkowe dane o uslugach zawsze mozna uscislic kontaktujac bezposrednio z przewoznikiem pod numery podane na bilecie.

Czego potrzebujesz podczas wsiadania do autokaru

Podczas wsiadania do autokaru należy mieć przy sobie dowód osobisty i bilet wydrukowany. Twoje dane w dowodzie osobistym i bilecie muszą w całości zbiegać się.

Brak jednego z powyższych warunków czy brak innego dokumentu, co potwierdza tożsamość osoby, nie mamy możliwości gwarantować pasażerowi udane wsiadania do autokaru, a Przewoźnik ma pełne prawo odmówić w podróży.

Przewóz bagażu

Informacje o warunkach przewozu bagażu na konkretnych połączeniach zawsze można uściślić kontaktując z przewoźnikiem, pod numery podane na bilecie.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że przewoźnik ma pełne prawo odmówić pasażerowi autobusu w przewozie ręcznego bagażu czy bagażu, jeśli ten bagaż będzie przeszkadzać przejściu w transporcie innym pasażerom, albo nie odpowiada ilości i rozmiarom.

Trasa i przystanki

W rozkładzie i informacji o połączeniach wskazujemy całą trasę i przystanki, które przekazuje nam przewoźnik.

Prosimy zwrócić uwagę, że tylko przewoźnik reguluje trasę i przystanki, a także wyznacza możliwość wsiadania i wysiadania poza wskazanych punktach trasy.

Dodatkowe pytania o przystankach czy uściślenie trasy można dowiedzieć się kontaktując z przewoźnikiem pod numery które są podane na bilecie.

Jeżeli nie znalazłeś swojego połączenia

Na naszej stronie internetowej wyświetlone wszystkie aktualne połączenia z obecnością miejsc na konkretną datę i ilość pasażerów.

Cały czas pracujemy nad zwiększeniem ilości kierunków i podłączaniem nowych Przewoźników z różnymi liniami.

Zapraszamy do nas ponownie i, być może, bilety na kierunek, co Państwa interesuje , już pojawi się w sprzedaży.

Address odjazdu, jak znaleźć autokar

Wszystkie informacje o połączeniu , włącznie dokładny adres wyjazdu, który przekazuje nam Przewoźnik, jest wskazana na stronie internetowej w rozkładzie przejazdów i zawsze podana na bilecie.

Dodatkowe punkty orientacyjne czy uściślenie geolokacji zawsze można uściślić dzwoniąc pod numer kontaktowy do Przewoźnika, wskazanym w bilecie.

Istniejące połączenia - rozkład przejazdów

Żeby dowiedzieć się o połączeniu, co cię interesuje , czy kierunku, dość prosto skorzystać sie forma wyszukiwania na głównej stronie naszej strony internetowej.

Wpisz punkt odjazdu i przyjazdu, a także pożądana data wyjazdu i ilość pasażerów i naciśnij przycisk “Znaleźć bilet”.

Przedstawimy ci listę wszystkich istniejących połączeń według wybranego kierunku z wskazaniem ceny i rankingu przewoznika. Mozesz dokladnie zapoznac sie z rozkładem i wybrać odpowiednie połączenie.

Jeśli na potrzbna date nie będzie wolnych miejsc czy kursów , strona internetowa będzie proponować sprawdzić na najbliższą date czy alternatywny punkt odjazdu.

Przewóz zwierzaka

Przewoźnik ma prawo reglamentować reguły przewozu zwierze w autobusach na swoich liniach, tak ze uprzejmie polecamy i prosimy uściślić informacje o przewozie zwierze kontaktując bezpośrednio z Przewoźnikiem, pod numery podane na bilecie.

Przy planowaniu podróży z zwierzeciem, polecamy zawczasu przygotować weterynaryjny dowód osobisty z notatkami o zrobionych szczepieniach, zaświadczenie o stanie zdrowia zwierzęcia, przenośna torba czy klatkę z głuchym dnem, a także zabezpieczyć obecność czystej pitnej wody.

Jak wyliczyć czas w drodze i czas przyjazdu

Średni czas w drodze, informacja o przystankach i oczekiwany czas przyjazdu do końcowego punktu trasy wyświetla się na naszej stronie internetowej w rozkładzie przejazdów i zawsze wskazany na biletach.

Niestety, w całości są niewykluczone sytuacji nieprzewidzianych zwłok przyjazdu autobusu w zwiazku z sytuacja na drodze, przekroczeniem państwowych granic czy technicznymi problemami, które niemożliwie przewidzieć, tak ze polecamy zakładać dodatkowy czas w podróży i nie planować przesiadkę na inny przejazd czy rodzaj transportu mniej niz przez 2 godzine przy liniach wewnętrznych i mniej niż przez 8 godzin przy międzynarodowych połączeniach.

Czy na pewno odbędzie się kurs

Informacja o połączeniu, która wyświetlona na naszej stronie internetowej w rozkładzie przejazdów i wskazana na Państwa biletach, - aktualna i nadana przewoźnikiem.

Niestety , nie możemy w całości wykluczyć sytuacje skasowania przejazdów z niezależnych od nas powodów , ale w tym przypadku, skontaktujemy się z Państwem jak tylko Przewoźnik poinformuje nas i uprzedzamy o jakichkolwiek zmianach dotyczących przejazdu.

Dodatkowa informacje odnosnie przejazdu, numer autobusu czy szczegoly trasy zawsze mozna dowiedziec sie bezpośrednio u przewoźnika, kontaktując pod numery podane na bilecie.

Jak zostawić opinię na temat podróży i przewoźnika

Po podróży e-mail z formularzem oceny podróży zostanie wysłany e-mailem, który został wskazany w momencie rezerwacji. Możesz wystawić opinię i ocenić przewoźnika.

Na podstawie każdej opinii generowana jest ocena, która będzie wyświetlona na stronie i aby pomóc Państwu wybrać najbardziej porządnego przewoźnika.