O firmie Busfor

Przewozy pasażerskie po całym świecie

Nasz cel

Busfor.pl - to serwis do wyszukiwania i zakupu biletów autokarowych. Oferujemy przewozy na liniach autokarowych do wielu miast Europy i za granicę.

W trybie on-line mogą Państwo przejrzeć wszystkie dostępne warianty podróży i kupić bilety płacąc kartą płatniczą lub gotówką w kasach naszych partnerów. Pragniemy, aby zakup biletów autokarowych był prosty i szybki.

Nasze technologie

Busfor.pl pracuje na bazie technologii GILLBUS - GDS, opracowanej przez czołowych fachowców. To innowacyjny system dystrybucji, rezerwacji i sprzedaży biletów autokarowych.

Busfor.pl wchodzi w skład międzynarodowej grupy GILLBUS, której celem jest modernizacja rynku przewozów pasażerskich i podwyższenie jakości usług.

Nasze ceny

Busfor.pl – zawsze najkorzystniejsze ceny, ustalone przez przewoźników.

W wynikach wyszukiwania zawsze są wyświetlane połączenia autokarowe w różnych kategoriach cenowych, z których możecie Państwo wybrać optymalny dla siebie wariant.

Nasi przewoźnicy

System Busfor.pl skupia ponad 60 przewoźników, oferujących przewozy autokarowe na terenie Europy i za granicą.

Dział partnerski firmy ciągle dokonuje kontroli transportu przewoźników pod względem jego zgodności z wymaganiami normatywnymi i wygody dla pasażerów. Pragniemy aby przewozy autokarowe były nie tylko dostępne, lecz także jak najbardziej komfortowe.

Nasza obsługa

Zespół Busfor zawsze jest do dyspozycji swoich klientów.

W razie jakichkolwiek pytań, dotyczących zamówienia lub zakupu biletów, zwrotu pieniędzy i in., prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta: help@busfor.pl

Busfor.pl – Twój bilet autokarowy!

BUSFOR.PL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Katowice, ul. Staromiejska 6/10D, 40-013
NIP: 9542765034, REGON: 364357119, KRS: 0000616444
+48 (22) 307 7104, help@busfor.pl