Rozkład jazdy PKS Lwów – Warszawa

10:40
20:00
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
53,39
10:40
20 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
11:15
Nowojaworowsk
11:25
Jaworów
11:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
13:20
Jarosław
14:15
Rzeszów
18:10
Radom
20:00
20 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
09:40
20:40
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
83,40
09:40
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
20:40
20 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA_49
10:15
20:40
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
83,40
10:15
20 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
20:40
20 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ЄЛЬЧ
13:50
22:10
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
WARSZAWA 10, PKS W-wa Zach, stan.8-11, Al. Jerozolimskie 144
70,00
13:50
20 paź
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
KOLOMYJA
IVANO-FRANKIVSK
TERNOPIL
LWIW
LUBLIN
22:10
20 paź
Warszawa
WARSZAWA 10, PKS W-wa Zach, stan.8-11, Al. Jerozolimskie 144
14:30
22:35
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
70,00
14:30
20 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
19:50
Lublin
22:35
20 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
14:00
22:35
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
70,00
14:00
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
22:35
20 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:55
23:30
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
83,40
15:55
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:30
20 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA 80
16:50
00:00
21 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
70,00
16:50
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
00:00
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:50
00:00
21 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
92,68
16:50
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
00:00
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • СЕТРА_49
16:50
00:01
21 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
81,61
16:50
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
18:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:30
Lublin
00:01
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
16:50
00:01
21 paź
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
WARSZAWA 10, PKS W-wa Zach, stan.8-11, Al. Jerozolimskie 144
70,00
16:50
20 paź
Lwów
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
CZERNIOWCE
KOLOMYJA
IVANO-FRANKIVSK
ROHATYN
LWIW
LUBLIN
WARSZAWA
ŁÓDŹ
POZNAŃ
00:01
21 paź
Warszawa
WARSZAWA 10, PKS W-wa Zach, stan.8-11, Al. Jerozolimskie 144
12:15
01:15
21 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
74,14
12:15
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
01:15
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA_49
20:30
04:50
21 paź
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
64,86
20:30
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
04:50
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA
20:50
05:00
21 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
60,41
20:50
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
21:15
Lwów
22:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
Lublin
05:00
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
18:35
05:00
21 paź
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
83,40
18:35
20 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
05:00
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA
18:50
05:00
21 paź
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
83,40
18:50
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
05:00
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA
20:00
05:10
21 paź
Zatrzymaj stacji benzynowej „WOG”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 291
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
76,27
20:00
20 paź
Lwów
Zatrzymaj stacji benzynowej „WOG”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 291
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:40
Lublin
05:10
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
21:50
05:35
21 paź
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
54,92
21:50
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
23:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:45
Lublin
05:35
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
21:50
05:35
21 paź
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
66,72
21:50
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
05:35
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ЕОС
23:00
05:50
21 paź
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury, 1
57,07
23:00
20 paź
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:30
03:10
Lublin
05:50
21 paź
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury, 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
22:00
06:00
21 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
76,27
22:00
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
22:30
Lwów
00:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:35
Stalowa Wola
02:10
Sandomierz
03:00
Ostrowiec Świętokrzyski
04:15
Radom
06:00
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
22:20
06:00
21 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
80,21
22:20
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
22:40
Lwów
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Lublin
06:00
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra (Free)
22:45
06:00
21 paź
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
76,27
22:45
20 paź
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
00:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:35
Stalowa Wola
02:10
Sandomierz
03:00
Ostrowiec Świętokrzyski
04:15
Radom
06:00
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
22:45
06:00
21 paź
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
80,21
22:45
20 paź
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Lublin
06:00
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra (Free)
20:20
06:00
21 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
83,40
20:20
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
06:00
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA_49
20:50
06:00
21 paź
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
83,40
20:50
20 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
06:00
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA_49
22:00
06:00
21 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
92,68
22:00
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
06:00
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA_49
22:20
06:00
21 paź
,
88,41
22:20
20 paź
Lwów
,
06:00
21 paź
Warszawa
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
22:45
06:00
21 paź
,
88,41
22:45
20 paź
Lwów
,
06:00
21 paź
Warszawa
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
23:25
06:05
21 paź
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
59,00
23:25
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dw. Autobus. ul. Stryjska 109
06:05
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
23:25
06:05
21 paź
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
83,40
23:25
20 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
06:05
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МАН_49
23:00
06:10
21 paź
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
57,07
23:00
20 paź
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:30
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
22:45
06:10
21 paź
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
80,00
22:45
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
06:10
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:00
06:10
21 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
80,00
22:00
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
06:10
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:45
06:50
21 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
70,00
21:45
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dvitrseva Square 1
06:50
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:45
06:50
21 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
85,25
21:45
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
06:50
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA_49
22:40
07:10
21 paź
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
76,27
22:40
20 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
00:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
07:10
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
22:50
07:10
21 paź
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
76,27
22:50
20 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
00:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
07:10
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
22:40
07:10
21 paź
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
88,27
22:40
20 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
07:10
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
22:50
07:30
21 paź
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
61,02
22:50
20 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
23:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:40
Krasnystaw
02:40
Lublin
07:30
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan 112
22:10
07:30
21 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
90,00
22:10
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec Kolejowy AC-8, Plac Dworcowy 1
07:30
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
23:15
07:50
21 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
68,64
23:15
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
01:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
07:50
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
21:30
07:55
21 paź
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
83,40
21:30
20 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
07:55
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA
21:00
08:30
21 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
83,40
21:00
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
08:30
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA_49
21:30
08:30
21 paź
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
83,40
21:30
20 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
08:30
21 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA_49
22:40
07:10
22 paź
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
88,86
22:40
20 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
07:10
22 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МАН_49
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lwów

Bus Lwów - Warszawa

Autobus Lwów – Warszawa, to świetna alternatywa dla czasochłonnych połączeń kolejowych i znacznie droższych podróży lotniczych.

W ofercie naszego serwisu dostępne są codzienne poranne, południowe, wieczorne i nocne połączenia bezpośrednie na wskazanej trasie. Długość przejazdu oscyluje w zakresie 7 -12 godzin, a ceny biletów zaczynają się od 40 złotych (finalna kwota i czas podróży uzależniony jest od przewoźnika).

W celu zakupu biletu, prosimy o skorzystanie z wyszukiwarki i systemu rezerwacyjnego.

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.