Rozkład jazdy PKS Lwów – Warszawa

10:30
20 sie
20:00
20 sie
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
80,00
10:30
20 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
11:10
Nowojaworowsk
11:20
Jaworów
12:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
12:25
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
13:20
Jarosław
14:15
Rzeszów
14:40
Lotnisko Rzeszow Jasionka
15:30
Stalowa Wola
16:10
Sandomierz
16:50
Opatów
17:15
Ostrowiec Świętokrzyski
18:10
Radom
19:00
Grójec
20:00
20 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Scania Irizar
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
20 sie
20:00
20 sie
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
127,10
10:30
20 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
20:00
20 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • -
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
20 sie
20:00
20 sie
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
82,40
10:30
20 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
20:00
20 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
20 sie
22:35
20 sie
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
80,00
14:00
20 sie
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
19:50
Lublin
22:35
20 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
20 sie
22:35
20 sie
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
88,04
14:00
20 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
19:50
Lublin
22:35
20 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
20 sie
22:35
20 sie
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
82,40
14:00
20 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
22:35
20 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:15
20 sie
23:30
20 sie
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
90,00
16:15
20 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
23:30
20 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
20 sie
23:30
20 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
91,80
15:55
20 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:30
20 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
20 sie
00:00
21 sie
Dworzec autobusowy Północ, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
70,00
16:50
20 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Północ, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
00:00
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
20 sie
00:01
21 sie
Dworzec autobusowy Północ, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
73,36
16:50
20 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Północ, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
18:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:30
Lublin
00:01
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
20 sie
00:50
21 sie
Dworzec autobusowy Północ, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
66,03
17:50
20 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Północ, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
19:10
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Lublin
00:50
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
20 sie
01:50
21 sie
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
82,40
18:20
20 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
01:50
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:40
20 sie
04:00
21 sie
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Wschodni, ul. Kijowska 20
Kupić za
80,70
21:40
20 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
Lublin
04:00
21 sie
Warszawa
Dworzec Wschodni, ul. Kijowska 20
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
20 sie
04:10
21 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
80,81
18:20
20 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:10
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
20 sie
04:10
21 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
80,81
18:20
20 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:10
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
20 sie
04:10
21 sie
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
80,81
19:30
20 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:10
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
20 sie
04:10
21 sie
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
80,81
19:30
20 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:10
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
20 sie
05:00
21 sie
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
66,61
20:30
20 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
20:55
Lwów
22:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
Lublin
05:00
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
20 sie
05:00
21 sie
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
66,61
21:00
20 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), ploshcha Dvirtseva 1
20:55
Lwów
22:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
Lublin
05:00
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
20 sie
05:10
21 sie
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
82,31
19:30
20 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
20:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:40
Lublin
05:10
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
20 sie
05:10
21 sie
Stacja benzynowa WOG, ul. Bogdana Khmelnytskoho 291
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
82,31
20:00
20 sie
Lwów
Stacja benzynowa WOG, ul. Bogdana Khmelnytskoho 291
20:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:40
Lublin
05:10
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
20 sie
05:30
21 sie
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
80,70
22:20
20 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
23:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Lublin
05:30
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
20 sie
05:35
21 sie
Dworzec autobusowy Północ, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
66,02
21:50
20 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Północ, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
23:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:45
Lublin
05:35
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
23:00
20 sie
05:50
21 sie
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
Kupić za
71,33
23:00
20 sie
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
21 sie
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
20 sie
05:50
21 sie
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
Kupić za
71,33
23:00
20 sie
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
21 sie
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:10
20 sie
06:00
21 sie
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
65,88
18:10
20 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
18:50
Lwów
20:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Kielce
03:40
Radom
06:00
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
20 sie
06:00
21 sie
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
65,88
19:10
20 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
18:50
Lwów
20:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Kielce
03:40
Radom
06:00
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:40
20 sie
06:00
21 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
95,37
21:40
20 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
22:10
Lwów
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Lublin
06:00
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:40
20 sie
06:00
21 sie
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
95,37
22:40
20 sie
Lviv railway station
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Lublin
06:00
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:45
20 sie
06:00
21 sie
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
80,70
22:45
20 sie
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
00:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
Ostrowiec Świętokrzyski
04:15
Radom
06:00
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
20 sie
06:10
21 sie
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
71,33
23:00
20 sie
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
20 sie
06:10
21 sie
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
71,33
23:00
20 sie
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:45
20 sie
06:10
21 sie
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
80,00
22:45
20 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
06:10
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:50
20 sie
07:30
21 sie
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
58,69
22:50
20 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
23:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:40
Krasnystaw
02:40
Lublin
07:30
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:15
20 sie
07:50
21 sie
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
73,36
23:15
20 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
01:55
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
07:50
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lwów
Z miasta Warszawa
Odwrotny kierunek:

Bus Lwów - Warszawa

Autobus Lwów – Warszawa, to świetna alternatywa dla czasochłonnych połączeń kolejowych i znacznie droższych podróży lotniczych.

W ofercie naszego serwisu dostępne są codzienne poranne, południowe, wieczorne i nocne połączenia bezpośrednie na wskazanej trasie. Długość przejazdu oscyluje w zakresie 7 -12 godzin, a ceny biletów zaczynają się od 40 złotych (finalna kwota i czas podróży uzależniony jest od przewoźnika).

W celu zakupu biletu, prosimy o skorzystanie z wyszukiwarki i systemu rezerwacyjnego.