Rozkład jazdy PKS Lwów – Warszawa

00:20
07:40
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
69,57
00:20
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
02:10
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lublin
07:40
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:20
08:00
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
75,00
00:20
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
08:00
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:20
08:00
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
70,00
00:20
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
KOLOMYJA
IVANO-FRANKIVSK
ROHATYN
LWIW
LWIW
LUBLIN
WARSZAWA
ŁÓDŹ
POZNAŃ
GORZÓW WIELKOPOLSKI
08:00
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:20
10:40
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
69,57
00:20
25 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
02:00
Nowowołyńsk
02:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:00
Zamość
07:25
Lublin
10:40
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:30
10:50
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
69,57
03:30
25 gru
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
07:30
Lublin
10:20
Warszawa
10:50
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
20:00
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
70,45
10:30
25 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
20:00
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
22:35
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
80,00
14:00
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
22:35
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
22:50
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
70,45
12:45
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
22:50
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
22:50
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
70,45
15:50
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
22:50
25 gru
Warszawa
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
23:20
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
70,45
15:50
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
23:20
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
00:00
26 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
70,00
16:50
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
00:00
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
00:00
26 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
WARSAW
84,53
16:50
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
00:00
26 gru
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
00:01
26 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
69,57
16:50
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
18:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:30
Lublin
00:01
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
00:01
26 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
70,00
16:50
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
CZERNIOWCE
KOLOMYJA
IVANO-FRANKIVSK
ROHATYN
LWIW
LUBLIN
WARSZAWA
ŁÓDŹ
POZNAŃ
00:01
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
00:50
26 gru
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
48,70
17:50
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
19:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Lublin
00:50
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
01:50
26 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec PKP "Warszawa Centralna", Aleje Jerozolimskie 54
69,57
18:20
25 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
19:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:05
Zamość
22:30
Lublin
01:15
Piaseczno
01:50
26 gru
Warszawa
Dworzec PKP "Warszawa Centralna", Aleje Jerozolimskie 54
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
01:50
26 gru
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
80,00
18:20
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
01:50
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
04:50
26 gru
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
48,70
20:30
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
22:15
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:40
Lublin
04:50
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
04:50
26 gru
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
WARSAW
59,17
20:30
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
04:50
26 gru
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • SETRA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
05:00
26 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
50,09
20:50
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
21:15
Lwów
22:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
Lublin
05:00
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
05:00
26 gru
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
WARSAW
84,53
18:50
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
05:00
26 gru
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • SETRA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
05:10
26 gru
Zatrzymaj stacji benzynowej „WOG”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 291
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
69,57
20:00
25 gru
Lwów
Zatrzymaj stacji benzynowej „WOG”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 291
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:40
Lublin
05:10
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
05:10
26 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
69,00
21:00
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
DA-8, pl. Dworcowy 1
DA `Zachodni`, al. Jerozolimskie 144
05:10
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
05:35
26 gru
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
50,09
21:50
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
23:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:45
Lublin
05:35
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
05:35
26 gru
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
WARSAW
67,63
21:50
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
05:35
26 gru
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • ЕОС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
05:40
26 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
76,31
20:15
25 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
20:35
Lwów
22:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:00
Lublin
04:15
Grójec
05:40
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
05:55
26 gru
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
WARSZAWA 1, Chopin Airport, ul. Żwirki i Wigury 1
73,00
23:00
25 gru
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
CHMELNIZKI
TERNOPIL
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
LUBLIN
WARSZAWA
WARSZAWA
ŁÓDŹ
ŁÓDŹ
KONIN
POZNAŃ
POZNAŃ
GRODZISK WIELKOPOLSKI
WOLSZTYN
SULECHÓW
ZIELONA GÓRA
05:55
26 gru
Warszawa
WARSZAWA 1, Chopin Airport, ul. Żwirki i Wigury 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
06:00
26 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
69,57
22:00
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
22:30
Lwów
00:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:35
Stalowa Wola
02:10
Sandomierz
03:00
Ostrowiec Świętokrzyski
04:15
Radom
06:00
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:20
06:00
26 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
69,69
22:20
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
22:40
Lwów
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Lublin
06:00
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:45
06:00
26 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
69,57
22:45
25 gru
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
00:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:35
Stalowa Wola
02:10
Sandomierz
03:00
Ostrowiec Świętokrzyski
04:15
Radom
06:00
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:45
06:00
26 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
69,69
22:45
25 gru
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Lublin
06:00
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
06:00
26 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
WARSAW
84,53
22:00
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
06:00
26 gru
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:20
06:00
26 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
80,63
22:20
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
06:00
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:45
06:00
26 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
80,63
22:45
25 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
06:00
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
06:05
26 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
76,53
23:00
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:15
Lwów
00:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:55
Lublin
06:05
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:25
06:05
26 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
76,53
23:25
25 gru
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
00:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:55
Lublin
06:05
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
06:05
26 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
WARSAW
92,99
23:00
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
06:05
26 gru
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:25
06:05
26 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
WARSAW
92,99
23:25
25 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
06:05
26 gru
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • МАН_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:45
06:10
26 gru
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
80,00
22:45
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
06:10
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
06:10
26 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
80,00
22:00
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
06:10
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
06:20
26 gru
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
73,00
23:00
25 gru
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
CHMELNIZKI
TERNOPIL
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
LUBLIN
WARSZAWA
WARSZAWA
ŁÓDŹ
ŁÓDŹ
KONIN
POZNAŃ
POZNAŃ
GRODZISK WIELKOPOLSKI
WOLSZTYN
SULECHÓW
ZIELONA GÓRA
06:20
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:45
06:50
26 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
72,36
21:45
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
22:10
Lwów
23:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:15
Lublin
06:50
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:15
06:50
26 gru
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
70,00
22:15
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dw. PKS, ul. Stryjska 109
06:50
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
07:10
26 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
69,57
22:40
25 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
00:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
07:10
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
07:10
26 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
69,57
22:50
25 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
00:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
07:10
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
07:10
26 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
WARSAW
81,05
22:40
25 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
07:10
26 gru
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • МАН_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
07:30
26 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
55,66
22:50
25 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
23:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:40
Krasnystaw
02:40
Lublin
07:30
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:55
07:30
26 gru
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
90,00
22:55
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
07:30
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:15
07:50
26 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
62,61
23:15
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
01:55
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
07:50
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
07:55
26 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
WARSAW
92,99
21:30
25 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
07:55
26 gru
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • SETRA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
08:30
26 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
76,53
21:00
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
21:20
Lwów
00:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
08:30
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
08:30
26 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
76,53
21:30
25 gru
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
00:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
08:30
26 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
08:30
26 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
WARSAW
92,99
21:00
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
08:30
26 gru
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
08:30
26 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
WARSAW
92,99
21:30
25 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
08:30
26 gru
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
01:35
27 gru
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
WARSAW
57,48
17:50
25 gru
Lwów
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
01:35
27 gru
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • SETRA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Lwów – Warszawa

00:20
10:40
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
69,57
00:20
25 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
00:45
Żółkiew
01:25
Czerwonohrad
02:05
Nowowołyńsk
02:25
Włodzimierz Wołyński
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:35
Zamość
07:40
Lublin
10:40
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lwów
Z miasta Warszawa
Odwrotny kierunek:

Bus Lwów - Warszawa

Autobus Lwów – Warszawa, to świetna alternatywa dla czasochłonnych połączeń kolejowych i znacznie droższych podróży lotniczych.

W ofercie naszego serwisu dostępne są codzienne poranne, południowe, wieczorne i nocne połączenia bezpośrednie na wskazanej trasie. Długość przejazdu oscyluje w zakresie 7 -12 godzin, a ceny biletów zaczynają się od 40 złotych (finalna kwota i czas podróży uzależniony jest od przewoźnika).

W celu zakupu biletu, prosimy o skorzystanie z wyszukiwarki i systemu rezerwacyjnego.

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.