Bilety autobusowe

Lwów - Warszawa

od 48 zł, 21 paź

Rozkład jazdy PKS Lwów – Warszawa

03:30
19 lis
w drodze 08 godz. 20 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

10:50
19 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

69
03:30
19 lis
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
07:30
Lublin
10:50
19 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:50
19 lis
w drodze 09 godz. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

17:20
19 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

86
08:50
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
14:10
Lublin
17:20
19 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:40
19 lis
w drodze 10 godz. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

19:10
19 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

79
09:40
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:10
Lwów
11:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
19:10
19 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:15
19 lis
w drodze 09 godz. 55 min

Lviv railway station

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

19:10
19 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

79
10:15
19 lis
Lviv railway station
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
11:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
19:10
19 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
19 lis
w drodze 10 godz. 30 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

20:00
19 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

80
10:30
19 lis
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
11:10
Nowojaworowsk
11:20
Jaworów
12:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
12:25
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
13:20
Jarosław
14:15
Rzeszów
14:40
Lotnisko Rzeszow Jasionka (RZE)
15:30
Stalowa Wola
16:10
Sandomierz
16:50
Opatów
17:15
Ostrowiec Świętokrzyski
18:10
Radom
19:00
Grójec
20:00
19 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Scania Irizar
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
19 lis
w drodze 10 godz. 30 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

20:00
19 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

83
10:30
19 lis
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
20:00
19 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
19 lis
w drodze 10 godz. 30 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

20:00
19 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

128
10:30
19 lis
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
20:00
19 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • -
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
19 lis
w drodze 09 godz. 05 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

22:35
19 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

72
14:30
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
19:50
Lublin
22:35
19 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
19 lis
w drodze 09 godz. 05 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

22:35
19 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

72
14:30
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
19:50
Lublin
22:35
19 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
19 lis
w drodze 12 godz. 00 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

23:00
19 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

79
12:00
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
12:25
Lwów
13:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
23:00
19 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:35
19 lis
w drodze 11 godz. 25 min

Lviv railway station

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

23:00
19 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

79
12:35
19 lis
Lviv railway station
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
13:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
23:00
19 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
19 lis
w drodze 09 godz. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

23:00
19 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

79
14:30
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
14:55
Lwów
16:10
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
17:00
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
21:10
Lublin
23:00
19 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
19 lis
w drodze 09 godz. 00 min

Lviv railway station

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

23:00
19 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

79
15:00
19 lis
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
16:10
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
17:00
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
21:10
Lublin
23:00
19 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
19 lis
w drodze 08 godz. 35 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

23:30
19 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

83
15:55
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
16:20
Lwów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:30
19 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
19 lis
w drodze 08 godz. 00 min

Lviv railway station

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

23:30
19 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

83
16:30
19 lis
Lviv railway station
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:30
19 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
19 lis
w drodze 08 godz. 11 min

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

00:01
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

86
16:50
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
18:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:30
Lublin
00:01
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
19 lis
w drodze 08 godz. 00 min

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

00:50
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

65
17:50
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
19:10
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Lublin
00:50
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
19 lis
w drodze 08 godz. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

01:50
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

83
18:20
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
01:50
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:15
19 lis
w drodze 09 godz. 55 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

02:10
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

79
17:15
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:45
Lwów
19:10
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:10
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
19 lis
w drodze 09 godz. 10 min

Lviv railway station

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

02:10
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

79
18:00
19 lis
Lviv railway station
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
19:10
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:10
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:40
19 lis
w drodze 07 godz. 20 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

04:00
20 lis

Warszawa

Dworzec Wschodni, ul. Kijowska 20

79
21:40
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
Lublin
04:00
20 lis
Warszawa
Dworzec Wschodni, ul. Kijowska 20
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
19 lis
w drodze 10 godz. 50 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

04:10
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

79
18:20
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:10
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
19 lis
w drodze 10 godz. 50 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

04:10
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

79
18:20
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:10
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
19 lis
w drodze 09 godz. 40 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

04:10
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

79
19:30
19 lis
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:10
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
19 lis
w drodze 09 godz. 40 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

04:10
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

79
19:30
19 lis
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:10
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
19 lis
w drodze 09 godz. 20 min

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

04:50
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

50
20:30
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
22:15
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:40
Lublin
04:50
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
19 lis
w drodze 09 godz. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

05:00
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

78
20:30
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
20:55
Lwów
22:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
Lublin
05:00
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
19 lis
w drodze 09 godz. 00 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), Dvirtseva ploshcha 1

05:00
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

78
21:00
19 lis
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), Dvirtseva ploshcha 1
20:55
Lwów
22:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
Lublin
05:00
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
19 lis
w drodze 10 godz. 40 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

05:10
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

80
19:30
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
20:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:40
Lublin
05:10
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
19 lis
w drodze 10 godz. 10 min

Lwów

Stacja benzynowa WOG, ul. Bogdana Khmelnytskoho 291

05:10
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

80
20:00
19 lis
Lwów
Stacja benzynowa WOG, ul. Bogdana Khmelnytskoho 291
20:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:40
Lublin
05:10
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
19 lis
w drodze 09 godz. 10 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

05:10
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

79
21:00
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:20
Lwów
22:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
05:10
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
19 lis
w drodze 08 godz. 40 min

Lviv railway station

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

05:10
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

79
21:30
19 lis
Lviv railway station
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
22:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
05:10
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
19 lis
w drodze 08 godz. 10 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

05:30
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

79
22:20
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
23:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Lublin
05:30
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
19 lis
w drodze 08 godz. 45 min

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

05:35
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

65
21:50
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
23:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:45
Lublin
05:35
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
23:00
19 lis
w drodze 07 godz. 50 min

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

05:50
20 lis

Warszawa airport

Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

72
23:00
19 lis
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
20 lis
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
19 lis
w drodze 07 godz. 50 min

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

05:50
20 lis

Warszawa airport

Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

72
23:00
19 lis
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
20 lis
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:10
19 lis
w drodze 12 godz. 50 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

06:00
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

72
18:10
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
18:50
Lwów
20:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Kielce
03:40
Radom
06:00
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
19 lis
w drodze 11 godz. 50 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

06:00
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

72
19:10
19 lis
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
18:50
Lwów
20:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Kielce
03:40
Radom
06:00
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
19 lis
w drodze 10 godz. 40 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

06:00
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

79
20:20
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
20:45
Lwów
22:05
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
00:45
Lublin
06:00
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
19 lis
w drodze 10 godz. 10 min

Lviv railway station

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

06:00
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

79
20:50
19 lis
Lviv railway station
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
22:05
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
00:45
Lublin
06:00
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:40
19 lis
w drodze 09 godz. 20 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

06:00
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

86
21:40
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
22:10
Lwów
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Lublin
06:00
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:40
19 lis
w drodze 08 godz. 20 min

Lviv railway station

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

06:00
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

86
22:40
19 lis
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Lublin
06:00
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:45
19 lis
w drodze 08 godz. 15 min

Lviv railway station

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

06:00
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

93
22:45
19 lis
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
00:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
Ostrowiec Świętokrzyski
04:15
Radom
06:00
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
19 lis
w drodze 08 godz. 05 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

06:05
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

83
23:00
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:15
Lwów
00:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:55
Lublin
06:05
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:25
19 lis
w drodze 07 godz. 40 min

Lviv railway station

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

06:05
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

83
23:25
19 lis
Lviv railway station
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
00:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:55
Lublin
06:05
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
19 lis
w drodze 08 godz. 10 min

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

06:10
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

72
23:00
19 lis
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
19 lis
w drodze 08 godz. 10 min

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

06:10
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

72
23:00
19 lis
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:45
19 lis
w drodze 10 godz. 05 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

06:50
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

75
21:45
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:15
Lublin
06:50
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:50
19 lis
w drodze 09 godz. 40 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

07:30
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

72
22:50
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
23:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:40
Krasnystaw
02:40
Lublin
07:30
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:59
19 lis
w drodze 08 godz. 41 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

07:40
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

86
23:59
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
02:10
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lublin
07:40
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:15
19 lis
w drodze 09 godz. 35 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

07:50
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

72
23:15
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
01:55
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
07:50
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
19 lis
w drodze 13 godz. 00 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

09:30
20 lis

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

86
21:30
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:30
20 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Warszawa
Do miasta Lwów
Z miasta Warszawa
Podróż powrotna:

Bus Lwów - Warszawa

Autobus Lwów – Warszawa, to świetna alternatywa dla czasochłonnych połączeń kolejowych i znacznie droższych podróży lotniczych.

W ofercie naszego serwisu dostępne są codzienne poranne, południowe, wieczorne i nocne połączenia bezpośrednie na wskazanej trasie. Długość przejazdu oscyluje w zakresie 7 -12 godzin, a ceny biletów zaczynają się od 40 złotych (finalna kwota i czas podróży uzależniony jest od przewoźnika).

W celu zakupu biletu, prosimy o skorzystanie z wyszukiwarki i systemu rezerwacyjnego.