Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Tarnopol w 2018 rok roku

21:35
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 12 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
20:20
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 13 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 12 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:25
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
09:30
Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa); metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej
Czas przejazdu 13 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:25
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
19:15
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 11 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 12 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 12.01, 13.01, 17.01, 18.01, 22.01...
08:45
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 13 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:00
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią, nie
17:10
Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1
Czas przejazdu 13 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
18:00
Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1
Czas przejazdu 13 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:15
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 12 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 12 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:25
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
13:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 12 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:45
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 12 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 13 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:10
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 19.12, 24.12, 25.12...
23:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 12 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
08:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 13 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:10
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 21.12, 26.12, 31.12, 05.01...
08:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 13 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:10
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 21.12, 26.12, 31.12, 05.01...
16:40
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 14 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 13 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:10
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.12, 24.12, 29.12...
16:40
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 14 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
20:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 10 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, pią
19:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 11 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
08:45
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 12 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:00
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
14:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 12 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
07:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 13 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:40
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 24.12, 28.12...
07:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 13 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:40
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 20.12, 21.12, 25.12, 29.12...
15:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 12 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
03:10
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 10 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:30
Слобода;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
17:40
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 11 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 19.12, 23.12, 27.12, 06.01...
15:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 12 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 25.12, 30.12, 31.12, 01.01, 04.01...
19:15
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 12 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro
19:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 10 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 11 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 10 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
pon, czw, sob
21:35
Czas przejazdu 12 h. 55 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

10:30
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

67
21:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
00:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
04:30
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
05:50
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
06:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
08:00
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
08:40
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
09:20
Krzemieniec
"Dworzec autobusowy; ul.Dubeńska 137"
10:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Volvo (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Koval T.B.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
20:20
Czas przejazdu 13 h. 10 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

10:30
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

73
20:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
22:50
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
00:30
Kielce
"Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12"
03:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
05:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
06:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
10:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Klimatyzacja
  • Komfortowe siedzenia
  • Wi-fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Napoje i woda po drodze
  • Siedzenia rozkładane
  • Gniazdka USB
  • System video wspólny dla całego autobusu
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TocoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
11:00
Czas przejazdu 12 h. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

23:25

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

73
11:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
10:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
14:20
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
16:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
20:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
20:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Openline

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
09:30
Czas przejazdu 13 h. 55 min

Warszawa

Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa); metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej

23:25

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

73
09:30
Warszawa
Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa); metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej
10:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
14:20
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
16:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
20:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
20:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Openline

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:15
Czas przejazdu 11 h. 40 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

06:55
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

80
19:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
21:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
04:25
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
06:55
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Toaleta
  • Klimatyzacja
  • Rozkładane siedzenia
  • Wi-fi
  • Gniazdka 220V
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Denisovka-Avto" PKP
  • Oceniono na 4.0 z 5
    Na podstawie 95 opinii
  • Punktualność
    4.1
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.0
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.0
12.01, 13.01, 17.01, 18.01, 22.01...
15:30
Czas przejazdu 12 h. 30 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

04:00
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

80
15:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
18:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
01:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
04:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kopansky I.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, pią, nie
08:45
Czas przejazdu 13 h. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

22:00

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

81
08:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
09:40
Grójec
"Sklep Kaufland; ul. Armii Krajowej 48"
10:45
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
12:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
14:10
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
15:20
Hrubieszów
"Dworzec autobusowy; ul. Nowa 20"
16:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
16:55
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
18:45
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
19:55
Dubno
"Pomnik wyczyn I. Iwanow; ul. Tarasa Shevchenka"
20:40
Krzemieniec
"Dworzec autobusowy; ul.Dubeńska 137"
22:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zbarazke ATP-16140

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
17:10
Czas przejazdu 13 h. 50 min
+1 dzień

Warszawa

Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1

07:00
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

81
17:10
Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1
17:00
Warszawa
"Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1"
17:25
Grójec
"Poczta; aleja Niepodległości 7"
20:25
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
00:00
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
07:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternopіlske ATP 16127

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:00
Czas przejazdu 13 h. 15 min
+1 dzień

Warszawa

Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1

07:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

85
18:00
Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1
21:50
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
04:55
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
07:15
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:15
Czas przejazdu 12 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

07:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

85
19:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
21:50
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
04:55
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
07:15
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP
  • Oceniono na 3.4 z 5
    Na podstawie 12 opinii
  • Punktualność
    3.3
  • Stan techniczny
    3.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.9
Przez cały dzień
11:00
Czas przejazdu 12 h. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

23:25

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

87
11:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
14:20
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
18:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
20:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
23:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion Auto s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:00
Czas przejazdu 12 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

01:00
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

87
13:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
15:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
19:00
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
20:40
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
21:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
22:55
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
23:40
Krzemieniec
"Dworzec autobusowy; ul.Dubeńska 137"
01:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kononchuk V.V.
  • Oceniono na 4.7 z 5
    Na podstawie 9 opinii
  • Punktualność
    4.8
  • Stan techniczny
    4.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.9
Codziennie
15:45
Czas przejazdu 12 h. 45 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

04:30
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

87
15:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
22:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
02:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109"
04:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SHEVABUS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 19.12, 24.12, 25.12...
08:00
Czas przejazdu 13 h. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

21:10

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

90
08:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
10:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
"Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina); Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)"
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
18:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
21:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
23:00
Czas przejazdu 12 h. 10 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

12:10
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

90
23:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
12:10
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 21.12, 26.12, 31.12, 05.01...
08:00
Czas przejazdu 13 h. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

21:10

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

90
08:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
10:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
18:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
21:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreichuk M.I.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 21.12, 26.12, 31.12, 05.01...
08:00
Czas przejazdu 13 h. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

21:10

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

90
08:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
10:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
"Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina); Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)"
18:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
21:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreichuk M.I.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:40
Czas przejazdu 14 h. 20 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

07:00
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

90
16:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
17:20
Grójec
"Poczta; aleja Niepodległości 7"
20:20
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
00:40
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
07:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • SCANIA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Sokolow

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

19.12, 24.12, 29.12...
08:00
Czas przejazdu 13 h. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

21:10

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

90
08:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
10:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
"Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina); Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)"
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
18:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
21:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
16:40
Czas przejazdu 14 h. 20 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

07:00
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

91
16:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
17:00
Warszawa
"Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1"
17:25
Grójec
"Poczta; aleja Niepodległości 7"
20:25
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
00:00
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
07:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternopіlske ATP 16127

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, pią
20:00
Czas przejazdu 10 h. 55 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

07:55
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

93
20:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
07:55
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
19:00
Czas przejazdu 11 h. 30 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

07:30
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

93
19:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
07:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, pią
08:45
Czas przejazdu 12 h. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

22:00

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

94
08:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
22:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПрАТ"Збаразьке АТП-16140"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, pią
14:30
Czas przejazdu 12 h. 40 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

03:10
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

95
14:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
17:10
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
19:05
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
22:15
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
23:45
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
00:50
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
01:45
Krzemieniec
"Dworzec autobusowy; ul.Dubeńska 137"
03:10
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mostyka V.K.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 24.12, 28.12...
07:00
Czas przejazdu 13 h. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

20:40

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

95
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
07:10
Warszawa
"Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1"
08:15
Grójec
"Dworzec autobusowy Grójec; ul. Laskowa 2"
09:20
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
10:20
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
11:10
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
13:35
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
15:15
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
18:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
18:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
19:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
20:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • VAN HOOL T9
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • BUS.EXPRESS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 20.12, 21.12, 25.12, 29.12...
07:00
Czas przejazdu 13 h. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

20:40

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

95
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
07:10
Warszawa
"Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1"
08:15
Grójec
"Dworzec autobusowy Grójec; ul. Laskowa 2"
09:20
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
10:20
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
11:10
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
13:35
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
15:15
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
18:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
18:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
19:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Brodovska 2V"
20:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • VAN HOOL T9
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Smilskij M.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:30
Czas przejazdu 12 h. 30 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

04:00
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

95
15:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
18:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
01:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
04:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw
03:10
Czas przejazdu 10 h. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

14:30

Tarnopol

Слобода;

96
03:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
14:30
Tarnopol
Слобода;
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ПП "СОП-ТРАНС"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 19.12, 23.12, 27.12, 06.01...
17:40
Czas przejazdu 11 h. 35 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

05:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

100
17:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
19:40
Radom
"Dworzec Kolejowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2"
21:10
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
01:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
05:15
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • AGA TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

25.12, 30.12, 31.12, 01.01, 04.01...
15:30
Czas przejazdu 12 h. 30 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

04:00
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

102
15:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
18:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
01:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
04:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh
  • Oceniono na 4.0 z 5
    Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    3.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.8
pon, wto, śro
19:15
Czas przejazdu 12 h. 45 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

09:00
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

108
19:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
09:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Galan Maryan Viktorovych PE

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:00
Czas przejazdu 10 h. 55 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

05:55
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

110
19:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
19:30
Piaseczno
"Dworzec autobusowy Piaseczno; ul. Leopolda Okulickiego 4"
22:15
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
23:45
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
03:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
05:55
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:00
Czas przejazdu 11 h. 30 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

06:30
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

130
19:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
21:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:05
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
06:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Oceniono na 2.9 z 5
    Na podstawie 12 opinii
  • Punktualność
    1.7
  • Stan techniczny
    2.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.3
Codziennie
20:30
Czas przejazdu 10 h. 10 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

07:40
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

130
20:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
22:50
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
23:50
Krasnystaw
"Parking obok dworca kolejowego; ul. Lwowska 6"
01:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
04:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
06:10
Złoczów
"Przystanek; ul. Brodovska 2V"
06:50
Zboriv
"Zboriv; Zboriv"
07:40
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Oceniono na 3.3 z 5
    Na podstawie 47 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    3.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.4
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Tarnopol
Do miasta Warszawa