Bilety autobusoweWarszawa - Tarnopol

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Warszawa — Tarnopol

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
20:30
Czas przejazdu10 h. 10 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
07:40
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
71,40 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Tarnopol w 2020 roku

Codziennie
20:20
Czas przejazdu12 h. 40 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
09:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
75,34 
Przewoźnik: TocoBus
Autobus: Van Hool
Ocena:
3.9
Codziennie
20:20
Czas przejazdu12 h. 40 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
09:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
75,34 
Przewoźnik: TocoBus
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
3.9
Codziennie
22:40
Czas przejazdu10 h. 20 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
09:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
75,34 
Przewoźnik: TocoBus
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
Codziennie
22:40
Czas przejazdu10 h. 20 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
09:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
75,34 
Przewoźnik: TocoBus
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
11:00
Czas przejazdu12 h. 25 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
23:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
78,86 
Przewoźnik: Openline
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
4.2
W poniedziałki
14:00
Czas przejazdu11 h. 00 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
02:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
80,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
Codziennie
19:00
Czas przejazdu11 h. 00 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
07:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
80,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
Codziennie
19:15
Czas przejazdu12 h. 00 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
07:15
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
80,00 
Przewoźnik: Eastern European Travel
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
3.5
Codziennie
19:15
Czas przejazdu12 h. 45 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
09:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
80,00 
Przewoźnik: EUROLINES MADELTRANS
Ocena:
Codziennie
19:30
Czas przejazdu12 h. 50 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
08:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
80,00 
Przewoźnik: Ternvoyage
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
19:30
Czas przejazdu12 h. 30 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
09:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
80,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
pon, wto
19:50
Czas przejazdu10 h. 00 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
06:50
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
80,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
Codziennie
20:20
Czas przejazdu11 h. 40 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
09:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
80,00 
Przewoźnik: AKKORD-PLUS
Ocena:
Codziennie
23:00
Czas przejazdu12 h. 10 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
12:10
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
80,00 
Przewoźnik: East West Eurolines
Ocena:
Codziennie
19:30
Czas przejazdu12 h. 50 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
08:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
80,05 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
3.9
Codziennie
19:30
Czas przejazdu13 h. 30 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
09:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
80,05 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
3.9
Codziennie
22:40
Czas przejazdu10 h. 20 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
10:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
81,60 
Przewoźnik: TocoBus
Ocena:
pon, śro
17:30
Czas przejazdu13 h. 55 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
08:25
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
87,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
pon, śro
02:20
Czas przejazdu12 h. 15 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
15:35
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
90,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN BIS
Ocena:
Codziennie
03:10
Czas przejazdu10 h. 20 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
90,00 
Przewoźnik: East West Eurolines
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu10 h. 45 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
01:45
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
90,00 
Przewoźnik: Kovalov Volodymyr Vasylovych
Autobus: Van Hool EOS
Ocena:
Codziennie
16:40
Czas przejazdu14 h. 20 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
07:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
90,00 
Przewoźnik: PKS Sokołów
Autobus: SCANIA
Ocena:
Poza nie
16:40
Czas przejazdu13 h. 20 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
07:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
90,00 
Przewoźnik: TERNOPILSKIE ATP
Ocena:
wto, sob
17:40
Czas przejazdu11 h. 35 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
05:15
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
90,00 
Przewoźnik: AGA TRAVEL
Autobus: Mercedes Tourismo
Ocena:
W poniedziałki
17:40
Czas przejazdu10 h. 55 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
05:35
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
90,00 
Przewoźnik: PP TVAD
Ocena:
Poza śro
15:45
Czas przejazdu11 h. 45 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:30
+1 dzień
Tarnopol
TERNOPIL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
91,80 
Przewoźnik: RB Polska Sp z o.o.
Ocena:
Codziennie
19:15
Czas przejazdu11 h. 40 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
06:55
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
92,11 
Przewoźnik: Denisivka-Avto
Autobus: Mercedes Benz (65)
Ocena:
4.1
Codziennie
19:15
Czas przejazdu11 h. 40 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
06:55
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
92,12 
Przewoźnik: Denisivka-Avto
Autobus: Mercedes Benz (65)
Ocena:
4.1
Codziennie
15:45
Czas przejazdu10 h. 45 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
92,28 
Przewoźnik: FOP VATSAK/RB Polska Sp. z o.o
Autobus: VANHOOL T-815 (С)
Ocena:
wto, pią, nie
02:20
Czas przejazdu13 h. 15 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
15:35
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
92,77 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
wto, nie
02:20
Czas przejazdu13 h. 15 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
15:35
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
92,77 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
02:20
Czas przejazdu13 h. 15 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
15:35
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
92,78 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
02:20
Czas przejazdu13 h. 15 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
15:35
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
92,78 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
pon, sob
22:00
Czas przejazdu10 h. 00 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
09:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
95,00 
Przewoźnik: ORION BUS
Ocena:
pon, sob
22:00
Czas przejazdu11 h. 00 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
09:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
95,00 
Przewoźnik: Orionbus
Autobus: Setra S 315 НDH
Ocena:
Codziennie
09:00
Czas przejazdu11 h. 00 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
21:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
96,30 
Przewoźnik: Ukrlines
Ocena:
Codziennie
11:00
Czas przejazdu12 h. 25 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
23:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
100,00 
Przewoźnik: Orionbus
Autobus: Neoplan
Ocena:
4.4
Poza śro
11:00
Czas przejazdu11 h. 25 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
23:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
100,00 
Przewoźnik: ORION BUS
Ocena:
pon, śro, czw, sob
15:00
Czas przejazdu11 h. 10 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
03:10
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
100,00 
Przewoźnik: WEZUN
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu13 h. 10 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:10
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
100,00 
Przewoźnik: Mitchenko S.M.
Autobus: Van Hool EOS
Ocena:
W soboty
17:40
Czas przejazdu11 h. 35 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
05:15
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
100,08 
Przewoźnik: Podoliak I. A.
Autobus: Van Hool 915(free)
Ocena:
Codziennie
13:00
Czas przejazdu12 h. 00 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
01:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
100,67 
Przewoźnik: Kononchuk V.V.
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
4.1
wto, czw, nie
17:30
Czas przejazdu14 h. 55 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
08:25
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
100,67 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
Codziennie
16:40
Czas przejazdu14 h. 20 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
07:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
149,76 
Przewoźnik: Ternopilske ATP 16127
Autobus: Neoplan 116 (53)free
Ocena:
Codziennie
17:10
Czas przejazdu13 h. 50 min
Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
07:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
149,76 
Przewoźnik: Ternopilske ATP 16127
Autobus: Neoplan 116 (53)free
Ocena:
Codziennie
19:00
Czas przejazdu11 h. 30 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
06:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
201,35 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Tarnopol
Do miasta Warszawa
Z miasta Tarnopol
Informacje o trasie autobusu Warszawa — Tarnopol
51
Liczba autobusów w kierunku
12 godz. 0 min.
Szacowany czas podróży
02:20 — 15:35
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:00 — 12:10
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
75 — 630 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami

Autobus Warszawa - Tarnopol. Rozkład jazdy, bilety, informacje

Bus Warszawa Tarnopol - informacje o podróży

Warszawa leży w odległości około 525 kilometrów od Tarnopola. Przejazd autobusem lub pociągiem na tej trasie może trwać od 11 do nawet 14 godzin i kosztować od 70 do 150 zł.

Przewoźnicy autobusowi na trasie Warszawa - Tarnopol

Na trasie Warszawa - Tarnopol regularnie kursują autobusy takich przewoźników, jak TocoBus, Leon Pol Trans, Ideal Travel, Openline, Eastern European Travel, Ternovoyage, Eurolines Madeltrans, Akkord-Plus, East West Eurolines, Z-Time, Lux-Reisen Bis, Kovalov Volodymyr Vasylovych, PKS Sokołów, Ternopilskie ATP, PP Tvad, Aga Travel, Denisivka-Avto, RB Polska, Orionbus, Ukrlines, Smilsky M.M., Wezun, Podoliak I.A., Kononchuk V.V. oraz Mitchenko S.M. Koszt takiego przejazdu może wynosić od 70 do nawet 150 zł w przypadku osoby dorosłej.

Przejazd pociągiem na trasie Warszawa - Tarnopol

Z Warszawy do Tarnopola można dojechać za pomocą pociągów firmy PKP Intercity i PolRegio, jednak podróż ta wymaga dokonania nawet pięciu przesiadek. Takie połączenia są jednak realizowane co pół godziny, a ich cena to około 100 zł w przypadku osoby, której nie przysługują zniżki.

Dworzec autobusowy w Warszawie

Autobusy Warszawa - Tarnopol rozpoczynają podróż na dworcu autobusowym przy Al. Jerozolimskich 144 w Warszawie. W tym miejscu zlokalizowany jest również dworzec kolejowy Warszawa Zachodnia wyposażony w poczekalnią bankomaty, sklepy, punkty gastronomiczne, kasy biletowe i wiele innych udogodnień tego typu.

Dojazd na dworzec autobusowy w Warszawie

Na dworzec autobusowy w Warszawie można dojechać nie tylko pociągami zatrzymującymi się na pobliskiej stacji kolejowej, lecz także autobusami miejskimi o numerach 160, 227, N13, N41, N44, N46, N63, N91, 127, 128, 158, 175, 504, 507, 517 i 519. W to miejsce dojeżdżają także kolejki S2 i S3 bezpośrednio z Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina.

Oprócz autobusów i kolejek, na terenie miasta kursują także taksówki, sieci Uber i Free Now lub tramwaje oraz działa metro i rowery miejskie.

Przyjazd do Tarnopola - centralny dworzec autobusowy

Autobus Warszawa Tarnopol zatrzymuje się na terenie dworca autobusowego przy ulicy Anatolija Zhywowa 7. Jest to stosunkowo duży, niedawno odnowiony budynek wyposażony w kasy biletowe, poczekalnię, punkty gastronomiczne, kantor, toalety oraz przechowalnię bagażu. W jego okolicach znajduje się także parking płatny w dzień.

Poruszanie się po Tarnopolu

Z dworca autobusowego w Tarnopolu można dostać się do innych dzielnic miasta dzięki autobusom miejskim o numerach 5, 5A, 12, 2, 6, 6A, 7, 13, 14, 17, 20, 21, 21, 22A, 23, 26, 28, 29, 31, 36 oraz trolejbusom o numerach 3, 5, 7, 8, 9, 1. Na terenie Tarnopola kursują także taksówki.

Co warto zobaczyć w Tarnopolu?

Z Warszawy do Tarnopola podróżują zarówno obywatele Polski, jak i Ukrainy. Jest to bowiem doskonały kierunek dla osób chcących zwiedzić to ukraińskie miasto. Na terenie Tarnopola znajduje się wiele atrakcji turystycznych wartych zobaczenia.

Będąc w mieście należy odwiedzić zamek, Kościół Dominikanów, Regionalne Muzeum Historyczne oraz grekokatolicką katedrę Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W Tarnopolu znaleźć można także atrakcje na świeżym powietrzu, takie jak National Revival Park, Staw Tarnopolski, Park Topilcze czy Park Tarasa Szewczenki.