Rozkład jazdy PKS Warszawa – Tarnopol

03:10
14:30
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
100,00
03:10
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
POZNAŃ
ŁÓDŹ
WARSZAWA
LWIW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
ODESSA
MYKOLAIV
14:30
18 lis
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:10
16:40
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
107,90
03:10
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:40
18 lis
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:10
17:53
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
105,63
03:10
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:53
18 lis
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:10
17:53
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
105,63
03:10
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:53
18 lis
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:10
18:15
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
103,61
03:10
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
18:15
18 lis
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:10
18:15
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
103,61
03:10
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
18:15
18 lis
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:10
18:35
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
106,46
03:10
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
18:35
18 lis
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:10
18:35
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
106,46
03:10
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
18:35
18 lis
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:10
19:50
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
107,90
03:10
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
19:50
18 lis
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:10
19:50
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
107,90
03:10
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
19:50
18 lis
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:10
20:40
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
103,61
03:10
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
20:40
18 lis
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:10
20:40
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
103,61
03:10
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
20:40
18 lis
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:10
21:05
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
103,61
03:10
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:05
18 lis
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:10
21:05
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
103,61
03:10
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:05
18 lis
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
21:10
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
72,68
08:00
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
08:30
Piaseczno
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów KB(Poland/Ukraine)
18:00
Lwów
19:30
Stryj
20:15
Dolyna
20:50
Kałusz
21:10
18 lis
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
21:10
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
90,00
08:00
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:10
18 lis
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:45
22:00
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
60,17
08:45
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:00
Piaseczno
09:40
Grójec
10:45
Radom
12:55
Lublin
14:10
Chełm
15:20
Hrubieszów
16:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
16:55
Włodzimierz Wołyński
18:45
Łuck
19:55
Dubno
20:40
Krzemieniec
22:00
18 lis
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • NEOPLAN N516/3 SHDH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:45
22:00
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
70,66
08:45
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:00
18 lis
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:45
22:00
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
60,00
08:45
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PIASECZNO
GRÓJEC
RADOM
RADOM
LUBLIN
CHEŁM
HRUBIESZÓW
VOLODYMYR VOLYNSKYJ
LUCK
DUBNO
KRZEMIENIEC
TERNOPIL
TEREBOVLYA
CHORTKIV
ZBARAZH
22:00
18 lis
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
23:25
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
79,95
11:00
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:20
Warszawa
14:20
Lublin
18:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
20:30
Lwów
23:25
18 lis
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
23:30
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
87,65
08:00
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
23:30
18 lis
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Neoplan (49 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
23:30
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
84,97
08:00
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
23:30
18 lis
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
23:30
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
84,97
08:00
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
23:30
18 lis
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
23:30
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
107,68
08:00
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
23:30
18 lis
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, Neoplan (49 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
23:30
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
103,03
08:00
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
23:30
18 lis
Tarnopol
  • Autobus
  • bus, Neoplan (49 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
01:45
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
90,00
14:30
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
LUBLIN
ZAMOŚĆ
HREBENNE
LWIW
TERNOPIL
BUCHACH
CHORTKIV
01:45
19 lis
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
02:55
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
90,00
14:50
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:50
Lublin
20:55
Hrebenne GPK
00:30
Lwów
02:55
19 lis
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
02:55
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
90,00
14:50
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
02:55
19 lis
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
02:55
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
90,00
14:50
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
GNIEZNO
POZNAŃ
ŁÓDŹ
WARSZAWA
LUBLIN
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
02:55
19 lis
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:45
03:40
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
72,68
15:45
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
Lwów
03:40
19 lis
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
05:35
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
65,00
17:35
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
05:35
19 lis
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:40
05:40
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
90,00
16:40
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
LUBLIN
HREBENNE
RAVA-RUSKA
05:40
19 lis
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
05:55
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
500,00
19:00
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
19:30
Piaseczno
22:15
Lublin
23:45
Zamość
00:45
Hrebenne GPK
03:50
Lwów
05:55
19 lis
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
05:55
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
90,00
19:00
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
05:55
19 lis
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
05:55
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
90,00
19:00
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
GDYNIA
GDAŃSK
GRUDZIĄDZ
BYDGOSZCZ
TORUŃ
WŁOCŁAWEK
KUTNO
ŁÓDŹ
WARSZAWA
PIASECZNO
LUBLIN
ZAMOŚĆ
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
PERVOMAISK
YUZHNOUKRAINSK
VOZNESENSK
MYKOLAIV
05:55
19 lis
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:15
06:55
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
66,87
19:15
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:55
Lublin
02:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
Lwów
06:55
19 lis
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:15
06:55
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
84,71
19:15
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
06:55
19 lis
Tarnopol
  • Autobus
  • ЕОС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
07:30
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
79,95
20:00
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:40
Lublin
23:55
Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)
04:20
Łuck
05:20
Dubno
06:10
Krzemieniec
07:30
19 lis
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
07:30
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
90,00
20:00
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:30
19 lis
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
07:30
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
110,00
20:00
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
LUBLIN
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
PERVOMAISK
YUZHNOUKRAINSK
VOZNESENSK
MYKOLAIV
07:30
19 lis
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
07:40
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
63,96
20:30
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:50
Lublin
23:50
Krasnystaw
01:20
Hrebenne GPK
04:50
Lwów
06:10
Złoczów
06:50
Zboriv
07:40
19 lis
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
08:30
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
90,00
19:00
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
08:30
19 lis
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
10:13
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
86,46
14:50
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:13
19 lis
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool EOS, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:45
10:13
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
81,87
15:45
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:13
19 lis
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
10:13
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
106,46
16:00
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:13
19 lis
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
10:13
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
86,46
17:30
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:13
19 lis
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
10:13
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
89,15
17:50
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:13
19 lis
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:10
10:13
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
86,46
19:10
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:13
19 lis
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:15
10:13
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
68,80
19:15
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:13
19 lis
Tarnopol
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
10:13
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
89,14
19:30
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:13
19 lis
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
10:13
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
86,46
19:00
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:13
19 lis
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
10:13
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
86,46
14:50
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:13
19 lis
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
10:13
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
81,46
17:35
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:13
19 lis
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
10:13
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
96,46
19:30
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:13
19 lis
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
10:13
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
96,46
19:30
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:13
19 lis
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
10:13
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
86,46
17:30
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:13
19 lis
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
10:13
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
81,46
19:00
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:13
19 lis
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
10:13
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
66,46
14:30
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:13
19 lis
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
10:13
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
86,46
14:50
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:13
19 lis
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
10:13
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
86,46
17:30
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:13
19 lis
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
10:13
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
86,46
19:00
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:13
19 lis
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:10
10:13
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
86,46
19:10
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:13
19 lis
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
10:13
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
100,57
17:50
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:13
19 lis
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
10:13
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
95,95
18:30
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:13
19 lis
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
10:13
19 lis
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
95,95
18:30
18 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:13
19 lis
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet