Rozkład jazdy PKS Warszawa – Tarnopol

11:00
23 cze
23:25
23 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
75,53
11:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:20
Warszawa
14:20
Lublin
16:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
20:30
Lwów
20:50
Lwów
23:25
23 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
23 cze
04:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
83,09
15:30
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
18:40
Lublin
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
01:00
Lwów
04:00
24 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:45
23 cze
04:30
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
90,64
15:45
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
02:00
Lwów
04:30
24 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
23 cze
05:35
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
TERNOPIL, D.A., ul. Zywowa 7
Kupić za
66,30
17:35
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
dworzec PKP
Hrebenne/Rawa Ruska
Dworzec Autobusowy 8, ul. Dvirtseva 1
D.A., ul.Stryiska, 109
05:35
24 cze
Tarnopol
TERNOPIL, D.A., ul. Zywowa 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 cze
05:55
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
90,00
19:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:30
Piaseczno
22:15
Lublin
23:45
Zamość
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
03:50
Lwów
05:55
24 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 cze
05:55
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
66,95
19:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
05:55
24 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 cze
06:30
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
74,02
19:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:45
Lublin
02:05
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:50
Lwów
06:30
24 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:40
23 cze
07:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
90,00
16:40
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:20
Grójec
20:20
Lublin
00:40
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
07:00
24 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • SCANIA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
23 cze
07:15
24 cze
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
TERNOPIL, D.A., ul. Zywowa 7
Kupić za
81,60
18:00
23 cze
Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
Dw. PKS, ul. Dworcowa 27 st.1
Dworzec PKS, ul. PCK, 10
Dworzec PKS, ul. Dworcowa 1
przyst.autobus przy dw.PKP,ul.Kolejowa 7
Dw.PKS Galeria Avenida (d.City Center) st.5 - 8
Dw. autobusowy, ul. S. Matyi 2
Terminal ul. Kolejowa 1 (plac dworca PKP)
Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Przystanek MZK, ul. Generala Bema, 5
Dw. PKS W-wa Zachodnia,Al. Jerozolimskie 144
PKS, ul. Hutnicza 1
D.A. ul. Chernivetska 21, przy Pizza Napoletana
07:15
24 cze
Tarnopol
TERNOPIL, D.A., ul. Zywowa 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 cze
07:30
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
92,70
19:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
07:30
24 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
23 cze
07:40
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
90,64
20:30
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:50
Lublin
23:50
Krasnystaw
01:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
04:50
Lwów
06:10
Złoczów
06:50
Zboriv
07:40
24 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
23 cze
07:55
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
90,00
20:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:15
Piaseczno
20:45
Grójec
21:35
Radom
22:35
Puławy
23:20
Lublin
00:15
Chełm
00:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:50
Łuck
05:55
Dubno
06:40
Krzemieniec
07:55
24 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
23 cze
07:55
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
92,70
20:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
07:55
24 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
23 cze
10:13
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
101,92
15:30
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:13
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 cze
10:13
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
98,14
17:30
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:13
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
23 cze
10:13
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
103,57
17:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:13
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
23 cze
10:13
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
103,57
17:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:13
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 cze
10:13
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
98,83
19:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:13
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 cze
10:13
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
101,91
19:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:13
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 112, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 cze
10:13
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
88,83
17:30
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:13
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 cze
10:13
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
85,78
19:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:13
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:55
23 cze
10:13
24 cze
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
,
Kupić za
98,83
16:55
23 cze
Warszawa
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
10:13
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:35
23 cze
10:13
24 cze
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
,
Kupić za
98,83
16:35
23 cze
Warszawa
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
10:13
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
23 cze
10:20
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
101,92
15:30
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:20
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 cze
10:20
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
98,14
17:30
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:20
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
23 cze
10:20
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
103,57
17:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:20
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
23 cze
10:20
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
103,57
17:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:20
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 cze
10:20
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
98,83
19:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:20
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 cze
10:20
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
101,91
19:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:20
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 112, ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 cze
10:20
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
98,83
19:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:20
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 cze
10:20
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
88,83
17:30
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:20
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 cze
10:20
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
85,78
19:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:20
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:55
23 cze
10:20
24 cze
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
,
Kupić za
98,83
16:55
23 cze
Warszawa
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
10:20
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:35
23 cze
10:20
24 cze
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
,
Kupić za
98,83
16:35
23 cze
Warszawa
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
10:20
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 cze
12:15
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
96,42
17:30
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:15
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
23 cze
12:15
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
101,85
17:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:15
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
23 cze
12:15
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
101,85
17:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:15
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 cze
12:15
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
97,11
19:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:15
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 cze
12:15
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
100,19
19:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:15
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 112, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:40
23 cze
12:15
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
87,11
21:40
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:15
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:40
23 cze
12:15
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
87,11
21:40
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:15
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 cze
12:15
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
96,42
21:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:15
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 cze
12:15
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
96,42
21:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:15
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 cze
12:15
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
87,11
21:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:15
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 cze
12:15
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
97,11
19:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:15
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 cze
12:15
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
87,11
17:30
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:15
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 cze
12:15
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
84,06
19:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:15
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
23 cze
12:15
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
87,11
21:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:15
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:55
23 cze
12:15
24 cze
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
,
Kupić za
97,11
16:55
23 cze
Warszawa
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
12:15
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:35
23 cze
12:15
24 cze
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
,
Kupić za
97,11
16:35
23 cze
Warszawa
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
12:15
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
98,14
17:30
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
103,57
17:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
103,57
17:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
98,83
19:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
101,91
19:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 112, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:40
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
88,83
21:40
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:40
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
88,83
21:40
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
98,14
21:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
98,14
21:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
88,83
21:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
98,83
19:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
88,83
17:30
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
85,78
19:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
88,83
21:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:55
23 cze
13:00
24 cze
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
,
Kupić za
98,83
16:55
23 cze
Warszawa
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:35
23 cze
13:00
24 cze
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
,
Kupić za
98,83
16:35
23 cze
Warszawa
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
97,44
17:30
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
102,87
17:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
102,87
17:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
98,13
19:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
101,21
19:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 112, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
93,51
20:20
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Siedzenia o podwyższonym komforcie
  • Siedzenia rozsuwane na szerokość
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Wspólny system audio dla całego autobusu
  • System wideo wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
21:40
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
88,13
21:40
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:40
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
88,13
21:40
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
97,44
21:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
97,44
21:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
88,13
21:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
98,13
19:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
88,13
17:30
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
85,08
19:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
23 cze
13:00
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
88,13
21:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:35
23 cze
13:00
24 cze
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
,
Kupić za
98,13
16:35
23 cze
Warszawa
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
13:00
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
23 cze
14:55
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
101,70
17:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
14:55
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
23 cze
14:55
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
101,70
17:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
14:55
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
23 cze
14:55
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
92,34
20:20
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
14:55
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Siedzenia o podwyższonym komforcie
  • Siedzenia rozsuwane na szerokość
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Wspólny system audio dla całego autobusu
  • System wideo wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
21:40
23 cze
14:55
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
86,96
21:40
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
14:55
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:40
23 cze
14:55
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
86,96
21:40
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
14:55
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 cze
14:55
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
96,27
21:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
14:55
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 cze
14:55
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
96,27
21:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
14:55
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 cze
14:55
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
86,96
21:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
14:55
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 cze
14:55
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
96,96
19:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
14:55
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
23 cze
14:55
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
86,96
21:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
14:55
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
23 cze
15:50
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
94,21
20:20
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:50
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Siedzenia o podwyższonym komforcie
  • Siedzenia rozsuwane na szerokość
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Wspólny system audio dla całego autobusu
  • System wideo wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
21:40
23 cze
15:50
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
88,83
21:40
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:50
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:40
23 cze
15:50
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
88,83
21:40
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:50
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 cze
15:50
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
98,14
21:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:50
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 cze
15:50
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
98,14
21:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:50
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 cze
15:50
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
88,83
21:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:50
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 cze
15:50
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
98,83
19:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:50
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
23 cze
15:50
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
88,83
21:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:50
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
23 cze
16:40
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
95,52
20:20
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:40
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Siedzenia o podwyższonym komforcie
  • Siedzenia rozsuwane na szerokość
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Wspólny system audio dla całego autobusu
  • System wideo wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
21:40
23 cze
16:40
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
90,14
21:40
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:40
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:40
23 cze
16:40
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
90,14
21:40
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:40
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 cze
16:40
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
99,45
21:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:40
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 cze
16:40
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
99,45
21:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:40
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 cze
16:40
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
90,14
21:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:40
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
23 cze
16:40
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
90,14
21:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:40
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
23 cze
17:53
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
93,17
20:20
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:53
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, БАЗ "ЕТАЛОН"
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Siedzenia o podwyższonym komforcie
  • Siedzenia rozsuwane na szerokość
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Wspólny system audio dla całego autobusu
  • System wideo wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
21:50
23 cze
17:53
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
97,10
21:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:53
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ "ЕТАЛОН"
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 cze
17:53
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
87,79
21:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:53
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
23 cze
17:53
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
87,79
21:00
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:53
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
23 cze
18:10
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
91,15
20:20
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
18:10
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Siedzenia o podwyższonym komforcie
  • Siedzenia rozsuwane na szerokość
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Wspólny system audio dla całego autobusu
  • System wideo wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
20:20
23 cze
18:15
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
89,41
20:20
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
18:15
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Siedzenia o podwyższonym komforcie
  • Siedzenia rozsuwane na szerokość
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Wspólny system audio dla całego autobusu
  • System wideo wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
21:50
23 cze
18:15
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
93,34
21:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
18:15
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 cze
18:15
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
84,03
21:50
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
18:15
24 cze
Tarnopol
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
23 cze
18:35
24 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
94,21
20:20
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
18:35
24 cze
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Siedzenia o podwyższonym komforcie
  • Siedzenia rozsuwane na szerokość
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Wspólny system audio dla całego autobusu
  • System wideo wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Tarnopol
Do miasta Warszawa