Rozkład jazdy PKS Kraków – Tarnopol

01:45
30 maj
11:20
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
82,71
01:45
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:45
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
09:20
Lwów
11:20
30 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:30
30 maj
14:55
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
99,73
01:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
30 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:45
30 maj
14:55
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
84,69
01:45
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
30 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:25
30 maj
14:55
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
97,02
01:25
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
30 maj
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:30
30 maj
15:50
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
101,61
01:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:50
30 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:45
30 maj
15:50
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
86,57
01:45
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:50
30 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:25
30 maj
15:50
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
98,90
01:25
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:50
30 maj
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:30
30 maj
16:40
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
102,91
01:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:40
30 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:45
30 maj
16:40
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
87,87
01:45
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:40
30 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:25
30 maj
16:40
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
100,20
01:25
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:40
30 maj
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:30
30 maj
17:53
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
100,56
01:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:53
30 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), БАЗ "ЕТАЛОН"
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:45
30 maj
17:53
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
85,52
01:45
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:53
30 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ "ЕТАЛОН"
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:25
30 maj
17:53
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
97,85
01:25
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:53
30 maj
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:30
30 maj
18:15
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
96,78
01:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:15
30 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:45
30 maj
18:15
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
81,74
01:45
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:15
30 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:25
30 maj
18:15
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
94,07
01:25
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:15
30 maj
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:30
30 maj
18:35
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
101,61
01:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:35
30 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:45
30 maj
18:35
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
86,57
01:45
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:35
30 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:25
30 maj
18:35
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
98,90
01:25
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:35
30 maj
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:30
30 maj
19:50
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
102,91
01:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
30 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:45
30 maj
19:50
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
87,87
01:45
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
30 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:30
30 maj
19:50
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
110,43
05:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
30 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:25
30 maj
19:50
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
100,20
01:25
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
30 maj
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:30
30 maj
19:50
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
100,20
05:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
30 maj
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
30 maj
19:50
30 maj
Kupić za
120,13
07:30
30 maj
Kraków
19:50
30 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • 54 Места , ЕТАЛОН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
30 maj
20:20
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
90,19
09:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:25
Tarnów
11:20
Rzeszów
15:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
17:30
Lwów
19:10
Złoczów
20:20
30 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:30
30 maj
20:40
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
99,73
01:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
30 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:45
30 maj
20:40
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
84,69
01:45
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
30 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:30
30 maj
20:40
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
107,25
05:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
30 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:25
30 maj
20:40
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
97,02
01:25
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
30 maj
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:30
30 maj
20:40
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
97,02
05:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
30 maj
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
30 maj
20:40
30 maj
Kupić za
116,95
07:30
30 maj
Kraków
20:40
30 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • 54 Места , МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:30
30 maj
21:05
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
99,73
01:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:05
30 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:45
30 maj
21:05
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
84,69
01:45
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:05
30 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:30
30 maj
21:05
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
107,25
05:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:05
30 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:25
30 maj
21:05
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
97,02
01:25
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:05
30 maj
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:30
30 maj
21:05
30 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
97,02
05:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:05
30 maj
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
30 maj
21:05
30 maj
Kupić za
116,95
07:30
30 maj
Kraków
21:05
30 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • 54 Места , МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
30 maj
00:55
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
105,26
15:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
20:20
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:20
Lwów
00:55
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
30 maj
00:55
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
103,00
15:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:55
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
30 maj
03:20
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
80,00
19:35
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
30 maj
03:20
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
90,00
19:35
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
30 maj
03:45
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
100,00
17:10
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
30 maj
03:50
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
80,23
16:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
30 maj
05:20
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
97,74
18:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:50
Rzeszów
23:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
03:00
Lwów
05:20
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
30 maj
06:50
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
90,23
19:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
30 maj
07:40
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
132,16
21:50
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
30 maj
07:40
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
100,00
21:50
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:40
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
30 maj
08:00
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
100,00
20:40
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:00
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
30 maj
08:15
31 maj
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
89,00
17:30
30 maj
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:05
Dębica
21:05
Rzeszów
21:25
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:00
Przemyśl
00:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
08:15
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
30 maj
08:15
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
89,00
18:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:20
Tarnów
20:05
Dębica
21:05
Rzeszów
21:25
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:00
Przemyśl
00:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
08:15
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
30 maj
09:20
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
90,23
23:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:05
Lwów
09:20
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:45
30 maj
10:00
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
84,20
20:45
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:25
Lwów
10:00
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
30 maj
10:13
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
124,16
15:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • SCANIA Century, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
30 maj
10:13
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
116,65
15:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • MAH A-32(free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
30 maj
10:13
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
89,10
16:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
30 maj
10:13
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
88,90
16:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
30 maj
10:13
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
124,17
16:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
30 maj
10:13
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
99,13
16:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
30 maj
10:13
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
137,70
17:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • MAN(VIP), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
30 maj
10:13
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
108,90
17:10
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:25
30 maj
10:13
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
88,90
17:25
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:25
30 maj
10:13
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
88,90
17:25
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
30 maj
10:13
31 maj
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
84,90
17:30
30 maj
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
10:13
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
30 maj
10:13
31 maj
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
84,90
17:30
30 maj
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
10:13
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
30 maj
10:13
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
84,90
18:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
30 maj
10:13
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
119,18
19:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
30 maj
10:13
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
116,65
19:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
30 maj
10:13
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
109,13
19:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
30 maj
10:13
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
146,72
20:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • SCANIA, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
30 maj
10:13
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
101,61
20:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
30 maj
10:13
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
85,07
20:40
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
30 maj
10:13
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
111,60
15:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
31 maj
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
30 maj
10:13
31 maj
Bus Station
Kupić za
111,08
17:30
30 maj
Kraków
Bus Station
10:13
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • 125, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
30 maj
10:20
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
90,23
23:20
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
Lwów
10:20
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
30 maj
10:20
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
87,55
23:20
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
30 maj
10:20
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
124,16
15:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • SCANIA Century, ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
30 maj
10:20
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
116,65
15:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • MAH A-32(free), ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
30 maj
10:20
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
89,10
16:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
30 maj
10:20
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
88,90
16:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
30 maj
10:20
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
124,17
16:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
30 maj
10:20
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
99,13
16:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
30 maj
10:20
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
137,70
17:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • MAN(VIP), ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
30 maj
10:20
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
108,90
17:10
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:25
30 maj
10:20
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
88,90
17:25
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:25
30 maj
10:20
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
88,90
17:25
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
30 maj
10:20
31 maj
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
84,90
17:30
30 maj
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
10:20
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
30 maj
10:20
31 maj
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
84,90
17:30
30 maj
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
10:20
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
30 maj
10:20
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
84,90
18:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
30 maj
10:20
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
119,18
19:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
30 maj
10:20
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
116,65
19:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
30 maj
10:20
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
109,13
19:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
30 maj
10:20
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
146,72
20:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • SCANIA, ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
30 maj
10:20
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
101,61
20:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
30 maj
10:20
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
85,07
20:40
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
30 maj
10:20
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
109,13
21:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
30 maj
10:20
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
111,60
15:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
31 maj
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
30 maj
10:20
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
98,90
20:40
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
31 maj
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
30 maj
10:20
31 maj
Bus Station
Kupić za
111,08
17:30
30 maj
Kraków
Bus Station
10:20
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • 125, ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
30 maj
12:15
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
87,36
16:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan 116, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
30 maj
12:15
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
87,16
16:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
30 maj
12:15
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
122,43
16:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
30 maj
12:15
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
97,39
16:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Mercedes, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
30 maj
12:15
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
135,96
17:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • MAN(VIP), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
30 maj
12:15
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
107,16
17:10
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:25
30 maj
12:15
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
87,16
17:25
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:25
30 maj
12:15
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
87,16
17:25
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
30 maj
12:15
31 maj
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
83,16
17:30
30 maj
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
12:15
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
30 maj
12:15
31 maj
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
83,16
17:30
30 maj
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
12:15
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
30 maj
12:15
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
83,16
18:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
30 maj
12:15
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
117,44
19:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Mercedes, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
30 maj
12:15
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
114,91
19:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Mercedes, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
30 maj
12:15
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
107,39
19:00
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
30 maj
12:15
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
144,98
20:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • SCANIA, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
30 maj
12:15
31 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
99,87
20:30
30 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
31 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet