Bilety autobusowe

Kraków - Tarnopol

od 71 zł, 23 wrz

Rozkład jazdy PKS Kraków – Tarnopol

01:30
26 wrz
w drodze 12 godz. 25 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

14:55
26 wrz

Tarnopol

,

93
01:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:30
26 wrz
w drodze 12 godz. 25 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

14:55
26 wrz

Tarnopol

,

79
01:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
04:30
26 wrz
w drodze 10 godz. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15:45
26 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

101
04:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Tarnów
Rzeszów
08:10
Przemyśl
10:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
12:50
Lwów
14:40
Złoczów
15:45
26 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:30
26 wrz
w drodze 13 godz. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15:50
26 wrz

Tarnopol

,

96
01:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:50
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:30
26 wrz
w drodze 13 godz. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15:50
26 wrz

Tarnopol

,

82
01:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:50
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:30
26 wrz
w drodze 14 godz. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:40
26 wrz

Tarnopol

,

99
01:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:40
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:30
26 wrz
w drodze 14 godz. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:40
26 wrz

Tarnopol

,

85
01:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:40
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:30
26 wrz
w drodze 15 godz. 23 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17:53
26 wrz

Tarnopol

,

95
01:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:53
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), БАЗ "ЕТАЛОН"
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:30
26 wrz
w drodze 15 godz. 23 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17:53
26 wrz

Tarnopol

,

81
01:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:53
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ "ЕТАЛОН"
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
04:30
26 wrz
w drodze 12 godz. 23 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17:53
26 wrz

Tarnopol

,

99
04:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:53
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), БАЗ "ЕТАЛОН"
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:30
26 wrz
w drodze 15 godz. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:15
26 wrz

Tarnopol

,

99
01:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:15
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:30
26 wrz
w drodze 15 godz. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:15
26 wrz

Tarnopol

,

85
01:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:15
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
04:30
26 wrz
w drodze 12 godz. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:15
26 wrz

Tarnopol

,

102
04:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:15
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:30
26 wrz
w drodze 16 godz. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:35
26 wrz

Tarnopol

,

96
01:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:35
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:30
26 wrz
w drodze 16 godz. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:35
26 wrz

Tarnopol

,

82
01:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:35
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
04:30
26 wrz
w drodze 13 godz. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:35
26 wrz

Tarnopol

,

100
04:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:35
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:30
26 wrz
w drodze 17 godz. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

19:50
26 wrz

Tarnopol

,

99
01:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:30
26 wrz
w drodze 17 godz. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

19:50
26 wrz

Tarnopol

,

85
01:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
04:30
26 wrz
w drodze 14 godz. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

19:50
26 wrz

Tarnopol

,

102
04:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:30
26 wrz
w drodze 18 godz. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

20:40
26 wrz

Tarnopol

,

93
01:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:30
26 wrz
w drodze 18 godz. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

20:40
26 wrz

Tarnopol

,

79
01:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
04:30
26 wrz
w drodze 15 godz. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

20:40
26 wrz

Tarnopol

,

96
04:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:30
26 wrz
w drodze 18 godz. 35 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

21:05
26 wrz

Tarnopol

,

93
01:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:05
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:30
26 wrz
w drodze 18 godz. 35 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

21:05
26 wrz

Tarnopol

,

79
01:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:05
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
04:30
26 wrz
w drodze 15 godz. 35 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

21:05
26 wrz

Tarnopol

,

96
04:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:05
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:35
26 wrz
w drodze 06 godz. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

03:20
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

80
19:35
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:35
26 wrz
w drodze 06 godz. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

03:20
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

90
19:35
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:10
26 wrz
w drodze 09 godz. 35 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

03:45
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

95
17:10
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
26 wrz
w drodze 10 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

03:50
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

81
16:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:20
26 wrz
w drodze 14 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

04:10
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

84
12:20
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:00
Tarnów
15:40
Rzeszów
17:30
Janów Lubelski
18:50
Zamość
19:50
Hrubieszów
22:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:45
Włodzimierz Wołyński
01:10
Łuck
02:10
Dubno
02:50
Krzemieniec
04:10
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
26 wrz
w drodze 10 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:50
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

84
19:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
26 wrz
w drodze 08 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:40
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

132
21:50
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
26 wrz
w drodze 08 godz. 30 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

08:00
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

85
22:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
Rzeszów
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
Lwów
06:00
Lwów
08:00
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
26 wrz
w drodze 13 godz. 45 min

Krakow Airport

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

08:15
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

89
17:30
26 wrz
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:05
Dębica
21:05
Rzeszów
21:25
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:00
Przemyśl
00:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
08:15
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
26 wrz
w drodze 13 godz. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

08:15
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

89
18:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:20
Tarnów
20:05
Dębica
21:05
Rzeszów
21:25
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:00
Przemyśl
00:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
08:15
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:30
26 wrz
w drodze 08 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:20
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

84
23:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:05
Lwów
09:20
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:45
26 wrz
w drodze 12 godz. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:00
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

91
20:45
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:25
Lwów
10:00
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
26 wrz
w drodze 17 godz. 43 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:13
27 wrz

Tarnopol

,

110
15:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
26 wrz
w drodze 17 godz. 13 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:13
27 wrz

Tarnopol

,

90
16:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
26 wrz
w drodze 17 godz. 13 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:13
27 wrz

Tarnopol

,

90
16:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
26 wrz
w drodze 16 godz. 43 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:13
27 wrz

Tarnopol

,

104
16:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
26 wrz
w drodze 16 godz. 43 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:13
27 wrz

Tarnopol

,

117
16:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
26 wrz
w drodze 16 godz. 13 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:13
27 wrz

Tarnopol

,

143
17:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • MAN(VIP), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
26 wrz
w drodze 16 godz. 13 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:13
27 wrz

Tarnopol

,

117
17:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • MAN(VIP), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:10
26 wrz
w drodze 16 godz. 03 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:13
27 wrz

Tarnopol

,

105
17:10
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:25
26 wrz
w drodze 15 godz. 48 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:13
27 wrz

Tarnopol

,

90
17:25
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:25
26 wrz
w drodze 15 godz. 48 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:13
27 wrz

Tarnopol

,

90
17:25
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
26 wrz
w drodze 15 godz. 43 min

Krakow Airport

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

10:13
27 wrz

Tarnopol

,

86
17:30
26 wrz
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
10:13
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
26 wrz
w drodze 15 godz. 43 min

Krakow Airport

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

10:13
27 wrz

Tarnopol

,

86
17:30
26 wrz
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
10:13
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
26 wrz
w drodze 15 godz. 13 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:13
27 wrz

Tarnopol

,

86
18:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
26 wrz
w drodze 14 godz. 53 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:13
27 wrz

Tarnopol

,

109
18:20
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
26 wrz
w drodze 14 godz. 13 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:13
27 wrz

Tarnopol

,

120
19:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
26 wrz
w drodze 14 godz. 13 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:13
27 wrz

Tarnopol

,

103
19:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
26 wrz
w drodze 12 godz. 43 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:13
27 wrz

Tarnopol

,

96
20:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
26 wrz
w drodze 15 godz. 43 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:13
27 wrz

Tarnopol

,

103
17:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:13
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • 125, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
26 wrz
w drodze 10 godz. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:20
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

77
23:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:50
Rzeszów
05:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
08:05
Lwów
08:35
Lwów
10:20
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:20
26 wrz
w drodze 10 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:20
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

77
23:20
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
Lwów
10:20
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
26 wrz
w drodze 17 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:20
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

110
15:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
26 wrz
w drodze 17 godz. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:20
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

90
16:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
26 wrz
w drodze 17 godz. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:20
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

90
16:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
26 wrz
w drodze 16 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:20
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

104
16:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
26 wrz
w drodze 16 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:20
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

117
16:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
26 wrz
w drodze 16 godz. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:20
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

143
17:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • MAN(VIP), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
26 wrz
w drodze 16 godz. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:20
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

117
17:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • MAN(VIP), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:10
26 wrz
w drodze 16 godz. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:20
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

105
17:10
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:25
26 wrz
w drodze 15 godz. 55 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:20
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

90
17:25
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:25
26 wrz
w drodze 15 godz. 55 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:20
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

90
17:25
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
26 wrz
w drodze 15 godz. 50 min

Krakow Airport

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

10:20
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

86
17:30
26 wrz
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
10:20
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
26 wrz
w drodze 15 godz. 50 min

Krakow Airport

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

10:20
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

86
17:30
26 wrz
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
10:20
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
26 wrz
w drodze 15 godz. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:20
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

86
18:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
26 wrz
w drodze 15 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:20
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

109
18:20
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
26 wrz
w drodze 14 godz. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:20
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

120
19:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
26 wrz
w drodze 14 godz. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:20
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

103
19:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
26 wrz
w drodze 12 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:20
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

96
20:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
26 wrz
w drodze 12 godz. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:20
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

103
21:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
26 wrz
w drodze 10 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:20
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

90
22:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
26 wrz
w drodze 15 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:20
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

103
17:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • 125, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:50
26 wrz
w drodze 10 godz. 30 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:20
27 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

81
22:50
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
27 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • 153, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
26 wrz
w drodze 19 godz. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:15
27 wrz

Tarnopol

,

86
16:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
26 wrz
w drodze 19 godz. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:15
27 wrz

Tarnopol

,

86
16:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
26 wrz
w drodze 18 godz. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:15
27 wrz

Tarnopol

,

100
16:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
26 wrz
w drodze 18 godz. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:15
27 wrz

Tarnopol

,

114
16:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
26 wrz
w drodze 18 godz. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:15
27 wrz

Tarnopol

,

140
17:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • MAN(VIP), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
26 wrz
w drodze 18 godz. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:15
27 wrz

Tarnopol

,

114
17:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • MAN(VIP), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:10
26 wrz
w drodze 18 godz. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:15
27 wrz

Tarnopol

,

101
17:10
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:25
26 wrz
w drodze 17 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:15
27 wrz

Tarnopol

,

86
17:25
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:25
26 wrz
w drodze 17 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:15
27 wrz

Tarnopol

,

86
17:25
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
26 wrz
w drodze 17 godz. 45 min

Krakow Airport

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

12:15
27 wrz

Tarnopol

,

82
17:30
26 wrz
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
12:15
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
26 wrz
w drodze 17 godz. 45 min

Krakow Airport

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

12:15
27 wrz

Tarnopol

,

82
17:30
26 wrz
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
12:15
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
26 wrz
w drodze 17 godz. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:15
27 wrz

Tarnopol

,

82
18:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
26 wrz
w drodze 16 godz. 55 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:15
27 wrz

Tarnopol

,

105
18:20
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
26 wrz
w drodze 16 godz. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:15
27 wrz

Tarnopol

,

117
19:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Mercedes, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
26 wrz
w drodze 16 godz. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:15
27 wrz

Tarnopol

,

100
19:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
26 wrz
w drodze 14 godz. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:15
27 wrz

Tarnopol

,

93
20:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
26 wrz
w drodze 14 godz. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:15
27 wrz

Tarnopol

,

100
21:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
26 wrz
w drodze 12 godz. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:15
27 wrz

Tarnopol

,

86
22:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
26 wrz
w drodze 12 godz. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:15
27 wrz

Tarnopol

,

86
22:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
26 wrz
w drodze 12 godz. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:15
27 wrz

Tarnopol

,

86
22:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:20
26 wrz
w drodze 11 godz. 55 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:15
27 wrz

Tarnopol

,

86
23:20
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:30
26 wrz
w drodze 11 godz. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:15
27 wrz

Tarnopol

,

86
23:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:45
26 wrz
w drodze 11 godz. 30 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:15
27 wrz

Tarnopol

,

93
23:45
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:59
26 wrz
w drodze 11 godz. 16 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:15
27 wrz

Tarnopol

,

79
23:59
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
26 wrz
w drodze 17 godz. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:15
27 wrz

Tarnopol

,

100
17:30
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • 125, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:50
26 wrz
w drodze 12 godz. 25 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:15
27 wrz

Tarnopol

,

78
22:50
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • 153, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:50
26 wrz
w drodze 12 godz. 25 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:15
27 wrz

Tarnopol

,

78
22:50
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:15
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • 153, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
26 wrz
w drodze 20 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:00
27 wrz

Tarnopol

,

90
16:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:00
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
26 wrz
w drodze 20 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:00
27 wrz

Tarnopol

,

90
16:00
26 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:00
27 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket