Rozkład jazdy PKS Kraków – Tarnopol

19:35
19 lut
03:20
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
80,00
19:35
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
20 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
19 lut
03:20
20 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
TERNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Żiwowa 7
Kupić za
80,00
19:35
19 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
GORZÓW WIELKOPOLSKI
ŚWIEBODZIN
ZIELONA GÓRA
NOWA SÓL
LUBIN
LEGNICA
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
PERVOMAISK
YUZHNOUKRAINSK
VOZNESENSK
MYKOLAIV
03:20
20 lut
Tarnopol
TERNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Żiwowa 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
19 lut
03:45
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
80,00
17:10
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
20 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
19 lut
03:50
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
80,23
16:00
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
20 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
19 lut
04:00
20 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
Kupić za
80,00
16:00
19 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
LEGNICA
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
04:00
20 lut
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
19 lut
04:00
20 lut
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
Kupić za
80,00
17:10
19 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
LESZNO
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
RZESZÓW
PRZEMYŚL
LWIW
ZOLOCHIV
TERNOPIL
PODVOLOCHISK
VOLOCHYSK
CHMELNIZKI
LETYCHIV
VINNICA
VINNICA
UMAN
ODESSA
MYKOLAIV
04:00
20 lut
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
19 lut
05:15
20 lut
Dworzec MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G14-G17
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
75,00
18:50
19 lut
Kraków
Dworzec MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G14-G17
05:15
20 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
19 lut
05:15
20 lut
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
Kupić za
75,00
18:40
19 lut
Kraków
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
BRNO
OLOMOUC
OSTRAVA
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
05:15
20 lut
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
19 lut
06:50
20 lut
, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
79,38
19:00
19 lut
Kraków
, ul. Bosacka 18
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
20 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
19 lut
09:20
20 lut
, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
79,38
23:30
19 lut
Kraków
, ul. Bosacka 18
03:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:05
Lwów
09:20
20 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:45
19 lut
10:00
20 lut
KRAKOW, Dworzec autobusowy MDA w Krakowie. ul. Bosacka,18
Kupić za
85,74
20:45
19 lut
Kraków
KRAKOW, Dworzec autobusowy MDA w Krakowie. ul. Bosacka,18
10:00
20 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:45
19 lut
10:00
20 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
TERNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Żiwowa 7
Kupić za
80,00
20:45
19 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
MLADA BOLESLAV
LIBEREC
JELENIA GÓRA
WROCŁAW
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
LWIW
TERNOPIL
CHORTKIV
10:00
20 lut
Tarnopol
TERNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Żiwowa 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
19 lut
10:13
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
102,62
15:30
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
10:13
20 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • MAH A-32(free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
19 lut
10:13
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
86,82
16:00
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
10:13
20 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
19 lut
10:13
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka, 18 G 12
Kupić za
86,62
16:00
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka, 18 G 12
10:13
20 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
19 lut
10:13
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
96,85
16:30
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
10:13
20 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
19 lut
10:13
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
86,62
17:10
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
10:13
20 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:25
19 lut
10:13
20 lut
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
86,62
17:25
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
10:13
20 lut<