Rozkład jazdy PKS Lublin – Tarnopol

01:00
1 cze
09:30
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
67,67
01:00
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
04:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:40
Lwów
07:05
Lwów
09:30
1 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
1 cze
12:15
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
73,55
00:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
12:15
1 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
1 cze
12:15
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
73,55
00:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
12:15
1 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
1 cze
12:15
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
67,16
00:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
12:15
1 cze
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
1 cze
13:00
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
75,29
00:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
1 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
1 cze
13:00
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
75,29
00:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
1 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
1 cze
13:00
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
74,58
00:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
1 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
1 cze
13:00
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
74,58
00:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
1 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
1 cze
13:00
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
68,90
00:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
1 cze
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
1 cze
13:00
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
68,19
00:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
1 cze
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
1 cze
14:55
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
73,41
00:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
14:55
1 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
1 cze
14:55
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
73,41
00:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
14:55
1 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
1 cze
14:55
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
67,02
00:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
14:55
1 cze
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
1 cze
15:50
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
75,29
00:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
15:50
1 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
1 cze
15:50
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
75,29
00:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
15:50
1 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
1 cze
15:50
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
68,90
00:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
15:50
1 cze
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
1 cze
16:40
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
76,59
00:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:40
1 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
1 cze
16:40
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
76,59
00:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:40
1 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
1 cze
16:40
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
70,20
00:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:40
1 cze
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
1 cze
17:53
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
74,24
00:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
17:53
1 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ "ЕТАЛОН"
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
1 cze
17:53
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
67,85
00:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
17:53
1 cze
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
1 cze
18:15
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
70,46
00:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
18:15
1 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
1 cze
18:15
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
64,07
00:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
18:15
1 cze
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
1 cze
21:10
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
80,00
11:00
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
18:00
Lwów
19:30
Stryj
20:15
Dolina
20:50
Kałusz
21:10
1 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
1 cze
21:10
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
80,00
11:00
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
18:00
Lwów
19:30
Stryj
20:15
Dolina
20:50
Kałusz
21:10
1 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
1 cze
21:10
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
82,40
11:00
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:10
1 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
1 cze
21:10
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
82,40
11:00
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:10
1 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
1 cze
22:00
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
52,15
13:00
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
14:10
Chełm
15:20
Hrubieszów
16:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
16:55
Włodzimierz Wołyński
18:45
Łuck
19:55
Dubno
20:40
Krzemieniec
22:00
1 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
1 cze
23:25
1 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
57,89
14:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
20:30
Lwów
20:50
Lwów
23:25
1 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
1 cze
01:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
63,16
15:55
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
19:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
20:40
Kowel
21:55
Łuck
22:55
Dubno
23:40
Krzemieniec
01:00
2 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
1 cze
01:45
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
70,22
17:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
19:00
Zamość
20:00
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
23:25
Lwów
01:45
2 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
1 cze
03:20
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
130,00
10:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:55
Legnica
14:05
Wrocław
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
2 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
1 cze
04:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
67,66
18:45
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
01:00
Lwów
04:00
2 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
1 cze
05:55
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
80,00
22:25
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
23:45
Zamość
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
03:50
Lwów
05:55
2 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
1 cze
05:55
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
82,40
22:25
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
05:55
2 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
1 cze
06:30
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
75,19
22:00
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
02:05
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:50
Lwów
06:30
2 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
1 cze
06:55
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
67,67
22:05
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
02:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
Lwów
06:55
2 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
1 cze
07:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
70,00
20:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
00:40
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
07:00
2 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • SCANIA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
1 cze
07:15
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
70,00
22:00
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
07:15
2 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:45
1 cze
07:30
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
82,40
22:45
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
07:30
2 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
1 cze
07:40
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
75,19
23:00
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
23:50
Krasnystaw
01:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
04:50
Lwów
06:10
Złoczów
06:50
Zboriv
07:40
2 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:25
1 cze
07:55
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
80,00
23:25
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
00:15
Chełm
00:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:50
Łuck
05:55
Dubno
06:40
Krzemieniec
07:55
2 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:35
1 cze
07:55
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
82,40
22:35
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
07:55
2 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
1 cze
10:13
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
59,03
17:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:13
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
1 cze
10:13
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
101,60
17:50
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:13
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:35
1 cze
10:13
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
75,14
18:35
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:13
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
1 cze
10:13
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
86,56
18:45
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:13
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
1 cze
10:13
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
68,90
19:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:13
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
1 cze
10:13
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
75,29
20:20
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:13
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 cze
10:13
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
95,59
21:10
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:13
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
1 cze
10:13
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
68,90
22:00
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:13
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
1 cze
10:13
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
94,09
22:00
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:13
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan 112, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
1 cze
10:13
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
79,05
22:05
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:13
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
1 cze
10:13
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
79,05
22:10
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:13
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
1 cze
10:13
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
98,90
22:25
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:13
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • SCANIA Century, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
1 cze
10:13
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
88,90
17:50
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:13
2 cze
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
1 cze
10:13
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
68,90
20:20
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:13
2 cze
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
1 cze
10:13
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
101,30
22:25
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:13
2 cze
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
1 cze
10:20
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
101,60
17:50
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:20
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:35
1 cze
10:20
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
75,14
18:35
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:20
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
1 cze
10:20
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
86,56
18:45
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:20
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
1 cze
10:20
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
68,90
19:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:20
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
1 cze
10:20
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
75,29
20:20
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:20
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 cze
10:20
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
95,59
21:10
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:20
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 cze
10:20
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
95,59
21:10
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:20
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
1 cze
10:20
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
68,90
22:00
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:20
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
1 cze
10:20
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
94,09
22:00
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:20
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan 112, ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
1 cze
10:20
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
79,05
22:05
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:20
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
1 cze
10:20
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
79,05
22:10
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:20
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA, ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
1 cze
10:20
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
98,90
22:25
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:20
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • SCANIA Century, ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
1 cze
10:20
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
88,90
17:50
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:20
2 cze
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
1 cze
10:20
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
68,90
20:20
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:20
2 cze
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
1 cze
10:20
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
101,30
22:25
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:20
2 cze
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
1 cze
12:15
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
67,16
19:30
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
12:15
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
1 cze
12:15
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
73,55
20:20
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
12:15
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 cze
12:15
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
93,85
21:10
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
12:15
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 cze
12:15
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
93,85
21:10
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
12:15
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
1 cze
12:15
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
67,16
22:00
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
12:15
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
1 cze
12:15
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
92,35
22:00
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
12:15
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan 112, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
1 cze
12:15
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
77,31
22:05
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
12:15
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
1 cze
12:15
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
77,31
22:10
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
12:15
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
1 cze
12:15
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
97,16
22:25
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
12:15
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • SCANIA Century, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:50
1 cze
12:15
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
56,26
23:50
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
12:15
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
1 cze
12:15
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
67,16
23:55
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
12:15
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
1 cze
12:15
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
67,16
23:55
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
12:15
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
1 cze
12:15
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
67,16
20:20
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
12:15
2 cze
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
1 cze
12:15
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
99,56
22:25
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
12:15
2 cze
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:50
1 cze
12:15
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
67,16
23:50
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
12:15
2 cze
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
1 cze
13:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
75,29
20:20
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 cze
13:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
95,59
21:10
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 cze
13:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
95,59
21:10
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
1 cze
13:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
68,90
22:00
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
1 cze
13:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
94,09
22:00
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan 112, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
1 cze
13:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
79,05
22:05
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
1 cze
13:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
79,05
22:10
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
1 cze
13:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
98,90
22:25
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • SCANIA Century, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:50
1 cze
13:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
58,00
23:50
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
1 cze
13:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
68,90
23:55
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
1 cze
13:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
68,90
23:55
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
1 cze
13:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
74,58
20:20
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 cze
13:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
94,88
21:10
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 cze
13:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
94,88
21:10
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
1 cze
13:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
68,19
22:00
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
1 cze
13:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
93,38
22:00
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan 112, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
1 cze
13:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
78,34
22:05
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
1 cze
13:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
78,34
22:10
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
1 cze
13:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
98,19
22:25
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • SCANIA Century, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:50
1 cze
13:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
57,29
23:50
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
1 cze
13:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
68,19
23:55
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
1 cze
13:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
68,19
23:55
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
1 cze
13:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
68,90
20:20
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
2 cze
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
1 cze
13:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
68,19
20:20
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
2 cze
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
1 cze
13:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
101,30
22:25
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
2 cze
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
1 cze
13:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
100,59
22:25
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
2 cze
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:50
1 cze
13:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
68,90
23:50
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
2 cze
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:50
1 cze
13:00
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
68,19
23:50
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
2 cze
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 cze
14:55
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
93,71
21:10
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
14:55
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 cze
14:55
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
93,71
21:10
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
14:55
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
1 cze
14:55
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
77,17
22:05
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
14:55
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
1 cze
14:55
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
77,17
22:10
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
14:55
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:50
1 cze
14:55
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
56,12
23:50
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
14:55
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
1 cze
14:55
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
67,02
23:55
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
14:55
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
1 cze
14:55
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
67,02
23:55
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
14:55
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:50
1 cze
14:55
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
67,02
23:50
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
14:55
2 cze
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 cze
15:50
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
95,59
21:10
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
15:50
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 cze
15:50
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
95,59
21:10
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
15:50
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
1 cze
15:50
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
79,05
22:10
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
15:50
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:50
1 cze
15:50
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
58,00
23:50
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
15:50
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
1 cze
15:50
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
68,90
23:55
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
15:50
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
1 cze
15:50
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
68,90
23:55
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
15:50
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:50
1 cze
15:50
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
68,90
23:50
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
15:50
2 cze
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:50
1 cze
16:40
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
59,30
23:50
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:40
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
1 cze
16:40
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
70,20
23:55
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:40
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
1 cze
16:40
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
70,20
23:55
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:40
2 cze
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:50
1 cze
16:40
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
70,20
23:50
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:40
2 cze
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:50
1 cze
17:53
2 cze
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
67,85
23:50
1 cze
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
17:53
2 cze
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Tarnopol
Do miasta Lublin

Bus Lublin - Tarnopol

9 godzin i niewiele ponad 40 złotych – to parametry przejazdu autokarowego Lublin – Tarnopol, dostępnego w naszym serwisie.

Dzięki czytelnej wyszukiwarce szybko odnajdą Państwo właściwe połączenia (lista przejazdów dostępna po określeniu lokalizacji, daty oraz liczby pasażerów), a system rezerwacyjny pozwoli na zakup biletu i płatność elektroniczną.

P.S. Przed finalizacją transakcji, polecamy sprawdzić zakładkę BLOG (być może Twój przejazd objęty jest dodatkową promocją lub dostępne są kody rabatowe na dowolny kurs).