Rozkład jazdy PKS Lublin – Tarnopol

13:00
22:00
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
52,15
13:00
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
14:10
Chełm
15:20
Hrubieszów
16:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
16:55
Włodzimierz Wołyński
18:45
Łuck
19:55
Dubno
20:40
Krzemieniec
22:00
15 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • NEOPLAN N516/3 SHDH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
22:00
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
61,19
13:00
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
22:00
15 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
23:25
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
53,57
14:30
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
20:30
Lwów
20:50
Lwów
23:25
15 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
23:30
LUBLIN 4, Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
74,97
11:00
15 gru
Lublin
LUBLIN 4, Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:30
15 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
23:30
LUBLIN 4, Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
54,97
10:00
15 gru
Lublin
LUBLIN 4, Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:30
15 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
23:30
LUBLIN 4, Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
54,97
10:00
15 gru
Lublin
LUBLIN 4, Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:30
15 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
23:30
LUBLIN 4, Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
54,97
10:00
15 gru
Lublin
LUBLIN 4, Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:30
15 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
02:55
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
80,00
18:00
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
20:55
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
00:30
Lwów
02:55
16 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
05:55
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
80,00
22:25
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
23:45
Zamość
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
03:50
Lwów
05:55
16 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:45
07:30
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
69,57
22:45
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
23:55
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:20
Łuck
05:20
Dubno
06:10
Krzemieniec
07:30
16 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:45
07:30
16 gru
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
80,00
22:45
15 gru
Lublin
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
07:30
16 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
07:40
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
55,66
23:00
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
23:50
Krasnystaw
01:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
04:50
Lwów
06:10
Złoczów
06:50
Zboriv
07:40
16 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:35
07:55
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
69,57
22:35
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
23:35
Chełm
00:10
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:50
Łuck
05:55
Dubno
06:40
Krzemieniec
07:55
16 gru
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:35
07:55
16 gru
Dw. Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Dw. Autobusowy, ul. Zhyvova 7
80,00
22:35
15 gru
Lublin
Dw. Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
07:55
16 gru
Tarnopol
Dw. Autobusowy, ul. Zhyvova 7
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
10:13
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
75,77
18:00
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:13
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
10:13
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
78,39
21:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:13
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
10:13
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
64,47
22:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:13
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
10:13
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
95,77
22:25
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:13
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SCANIA Century, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:55
10:13
16 gru
Dworzec Autobusowy, ul. Aleja Tysiąclecia 6
70,77
21:55
15 gru
Lublin
Dworzec Autobusowy, ul. Aleja Tysiąclecia 6
10:13
16 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
10:13
16 gru
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
85,77
22:25
15 gru
Lublin
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
10:13
16 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
10:13
16 gru
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
78,77
22:30
15 gru
Lublin
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
10:13
16 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
10:13
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
88,24
21:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:13
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
10:13
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
91,86
21:30
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:13
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
10:13
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
91,86
21:30
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:13
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
10:20
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
75,96
18:00
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:20
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_25
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
10:20
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
78,58
21:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:20
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_25
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
10:20
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
64,66
22:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:20
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA, ЕТАЛОН_25
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
10:20
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
95,96
22:25
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:20
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SCANIA Century, ЕТАЛОН_25
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:55
10:20
16 gru
Dworzec Autobusowy, ul. Aleja Tysiąclecia 6
70,96
21:55
15 gru
Lublin
Dworzec Autobusowy, ul. Aleja Tysiąclecia 6
10:20
16 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
10:20
16 gru
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
85,96
22:25
15 gru
Lublin
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
10:20
16 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
10:20
16 gru
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
78,96
22:30
15 gru
Lublin
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
10:20
16 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
10:20
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
88,43
21:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:20
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН_25
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
10:20
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
92,05
21:30
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:20
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_25
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
10:20
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
92,05
21:30
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:20
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_25
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
10:20
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
83,59
23:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:20
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_25
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
10:20
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
83,59
23:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:20
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_25
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
12:15
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
78,51
21:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
12:15
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
12:15
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
64,59
22:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
12:15
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
12:15
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
95,89
22:25
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
12:15
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SCANIA Century, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:55
12:15
16 gru
Dworzec Autobusowy, ul. Aleja Tysiąclecia 6
70,89
21:55
15 gru
Lublin
Dworzec Autobusowy, ul. Aleja Tysiąclecia 6
12:15
16 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
12:15
16 gru
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
85,89
22:25
15 gru
Lublin
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
12:15
16 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
12:15
16 gru
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
78,89
22:30
15 gru
Lublin
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
12:15
16 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
12:15
16 gru
LUBLIN, dworzec PKS, al. Tysiąclecia
65,89
23:10
15 gru
Lublin
LUBLIN, dworzec PKS, al. Tysiąclecia
12:15
16 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
12:15
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
88,36
21:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
12:15
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
12:15
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
91,98
21:30
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
12:15
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
12:15
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
91,98
21:30
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
12:15
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
12:15
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
83,52
23:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
12:15
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
12:15
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
83,52
23:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
12:15
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
12:15
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
79,30
23:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
12:15
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
13:00
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
78,39
21:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
13:00
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
64,47
22:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
13:00
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
95,77
22:25
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SCANIA Century, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:55
13:00
16 gru
Dworzec Autobusowy, ul. Aleja Tysiąclecia 6
70,77
21:55
15 gru
Lublin
Dworzec Autobusowy, ul. Aleja Tysiąclecia 6
13:00
16 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
13:00
16 gru
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
85,77
22:25
15 gru
Lublin
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
13:00
16 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
13:00
16 gru
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
78,77
22:30
15 gru
Lublin
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
13:00
16 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
13:00
16 gru
LUBLIN, dworzec PKS, al. Tysiąclecia
65,77
23:10
15 gru
Lublin
LUBLIN, dworzec PKS, al. Tysiąclecia
13:00
16 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
13:00
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
88,24
21:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
13:00
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
91,86
21:30
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
13:00
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
91,86
21:30
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
13:00
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
83,40
23:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
13:00
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
83,40
23:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
13:00
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
79,18
23:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
13:00
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
79,45
21:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
13:00
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
65,53
22:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
13:00
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
96,83
22:25
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SCANIA Century, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:55
13:00
16 gru
Dworzec Autobusowy, ul. Aleja Tysiąclecia 6
71,83
21:55
15 gru
Lublin
Dworzec Autobusowy, ul. Aleja Tysiąclecia 6
13:00
16 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
13:00
16 gru
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
86,83
22:25
15 gru
Lublin
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
13:00
16 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
13:00
16 gru
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
79,83
22:30
15 gru
Lublin
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
13:00
16 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
13:00
16 gru
LUBLIN, dworzec PKS, al. Tysiąclecia
66,83
23:10
15 gru
Lublin
LUBLIN, dworzec PKS, al. Tysiąclecia
13:00
16 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
13:00
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
89,30
21:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
13:00
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
92,92
21:30
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
13:00
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
92,92
21:30
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
13:00
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
84,46
23:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
13:00
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
84,46
23:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
13:00
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
80,24
23:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
14:55
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
78,37
21:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
14:55
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
14:55
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
64,45
22:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
14:55
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:55
14:55
16 gru
Dworzec Autobusowy, ul. Aleja Tysiąclecia 6
70,75
21:55
15 gru
Lublin
Dworzec Autobusowy, ul. Aleja Tysiąclecia 6
14:55
16 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
14:55
16 gru
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
78,75
22:30
15 gru
Lublin
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
14:55
16 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
14:55
16 gru
LUBLIN, dworzec PKS, al. Tysiąclecia
65,75
23:10
15 gru
Lublin
LUBLIN, dworzec PKS, al. Tysiąclecia
14:55
16 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
14:55
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
88,22
21:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
14:55
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
14:55
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
83,38
23:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
14:55
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
14:55
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
83,38
23:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
14:55
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
14:55
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
79,16
23:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
14:55
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
15:50
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
78,39
21:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
15:50
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
15:50
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
64,47
22:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
15:50
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:55
15:50
16 gru
Dworzec Autobusowy, ul. Aleja Tysiąclecia 6
70,77
21:55
15 gru
Lublin
Dworzec Autobusowy, ul. Aleja Tysiąclecia 6
15:50
16 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
15:50
16 gru
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
78,77
22:30
15 gru
Lublin
LUBLIN 1, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6
15:50
16 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
15:50
16 gru
LUBLIN, dworzec PKS, al. Tysiąclecia
65,77
23:10
15 gru
Lublin
LUBLIN, dworzec PKS, al. Tysiąclecia
15:50
16 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
15:50
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
88,24
21:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
15:50
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
15:50
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
83,40
23:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
15:50
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
15:50
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
83,40
23:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
15:50
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
15:50
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
79,18
23:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
15:50
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
16:40
16 gru
LUBLIN, dworzec PKS, al. Tysiąclecia
67,14
23:10
15 gru
Lublin
LUBLIN, dworzec PKS, al. Tysiąclecia
16:40
16 gru
Tarnopol
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
16:40
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
84,77
23:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:40
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
16:40
16 gru
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
80,55
23:10
15 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:40
16 gru
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Lublin

Bus Lublin - Tarnopol

9 godzin i niewiele ponad 40 złotych – to parametry przejazdu autokarowego Lublin – Tarnopol, dostępnego w naszym serwisie.

Dzięki czytelnej wyszukiwarce szybko odnajdą Państwo właściwe połączenia (lista przejazdów dostępna po określeniu lokalizacji, daty oraz liczby pasażerów), a system rezerwacyjny pozwoli na zakup biletu i płatność elektroniczną.

P.S. Przed finalizacją transakcji, polecamy sprawdzić zakładkę BLOG (być może Twój przejazd objęty jest dodatkową promocją lub dostępne są kody rabatowe na dowolny kurs).

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.