Rozkład jazdy PKS Lublin – Tarnopol

00:30
12:15
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
64,45
00:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
12:15
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
00:30
12:15
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
68,97
00:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
12:15
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
00:30
12:15
Dw. PKS st 0, al. Tysiąclecia
64,29
00:30
26 paź
Lublin
Dw. PKS st 0, al. Tysiąclecia
12:15
26 paź
Tarnopol
00:30
12:15
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
66,19
00:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
12:15
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
00:30
12:15
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
66,19
00:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
12:15
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
01:00
12:15
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
97,69
01:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
12:15
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
01:00
12:15
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
97,69
01:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
12:15
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
00:30
13:00
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
67,45
00:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
00:30
13:00
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
71,97
00:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
00:30
13:00
Dw. PKS st 0, al. Tysiąclecia
67,29
00:30
26 paź
Lublin
Dw. PKS st 0, al. Tysiąclecia
13:00
26 paź
Tarnopol
00:30
13:00
Lublin, Dw.PKS
67,92
00:30
26 paź
Lublin
Lublin, Dw.PKS
13:00
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • 23672, ЕТАЛОН_30
00:30
13:00
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
66,21
00:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
00:30
13:00
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
70,73
00:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
00:30
13:00
Dw. PKS st 0, al. Tysiąclecia
66,05
00:30
26 paź
Lublin
Dw. PKS st 0, al. Tysiąclecia
13:00
26 paź
Tarnopol
00:30
13:00
Lublin, Dw.PKS
66,68
00:30
26 paź
Lublin
Lublin, Dw.PKS
13:00
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • 23672, СЕТРА_49
00:30
13:00
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
69,19
00:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_30
00:30
13:00
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
67,95
00:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, СЕТРА_49
00:30
13:00
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
69,19
00:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_30
00:30
13:00
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
67,95
00:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, СЕТРА_49
01:00
13:00
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
100,69
01:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, ЕТАЛОН_30
01:00
13:00
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
99,45
01:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, СЕТРА_49
01:00
13:00
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
100,69
01:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, ЕТАЛОН_30
01:00
13:00
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
99,45
01:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, СЕТРА_49
00:30
14:55
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
64,45
00:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
14:55
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-МАР
00:30
14:55
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
68,97
00:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
14:55
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-МАР
00:30
14:55
Dw. PKS st 0, al. Tysiąclecia
64,29
00:30
26 paź
Lublin
Dw. PKS st 0, al. Tysiąclecia
14:55
26 paź
Tarnopol
00:30
14:55
Lublin, Dw.PKS
64,92
00:30
26 paź
Lublin
Lublin, Dw.PKS
14:55
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • 23672, МЕРСЕДЕС-МАР
00:30
14:55
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
66,19
00:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
14:55
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, МЕРСЕДЕС-МАР
00:30
14:55
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
66,19
00:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
14:55
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, МЕРСЕДЕС-МАР
01:00
14:55
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
97,69
01:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
14:55
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, МЕРСЕДЕС-МАР
01:00
14:55
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
97,69
01:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
14:55
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, МЕРСЕДЕС-МАР
00:30
15:50
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
67,45
00:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
15:50
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
00:30
15:50
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
71,97
00:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
15:50
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ "ЕТАЛОН"_28
00:30
15:50
Dw. PKS st 0, al. Tysiąclecia
67,29
00:30
26 paź
Lublin
Dw. PKS st 0, al. Tysiąclecia
15:50
26 paź
Tarnopol
00:30
15:50
Lublin, Dw.PKS
67,92
00:30
26 paź
Lublin
Lublin, Dw.PKS
15:50
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • 23672, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
00:30
15:50
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
69,19
00:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
15:50
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
00:30
15:50
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
69,19
00:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
15:50
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
01:00
15:50
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
100,69
01:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
15:50
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
01:00
15:50
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
100,69
01:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
15:50
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
00:30
16:40
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
68,95
00:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:40
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН-079.20
00:30
16:40
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
73,47
00:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:40
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН-079.20
00:30
16:40
Dw. PKS st 0, al. Tysiąclecia
68,79
00:30
26 paź
Lublin
Dw. PKS st 0, al. Tysiąclecia
16:40
26 paź
Tarnopol
00:30
16:40
Lublin, Dw.PKS
69,42
00:30
26 paź
Lublin
Lublin, Dw.PKS
16:40
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • 23672, ЕТАЛОН-079.20
00:30
16:40
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
70,69
00:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:40
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН-079.20
00:30
16:40
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
70,69
00:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:40
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН-079.20
01:00
16:40
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
102,19
01:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:40
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, ЕТАЛОН-079.20
01:00
16:40
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
102,19
01:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:40
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, ЕТАЛОН-079.20
00:30
17:53
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
71,08
00:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
17:53
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ "ЕТАЛОН"
00:30
17:53
Dw. PKS st 0, al. Tysiąclecia
66,40
00:30
26 paź
Lublin
Dw. PKS st 0, al. Tysiąclecia
17:53
26 paź
Tarnopol
00:30
17:53
Lublin, Dw.PKS
67,03
00:30
26 paź
Lublin
Lublin, Dw.PKS
17:53
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • 23672, БАЗ "ЕТАЛОН"
01:00
17:53
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
99,80
01:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
17:53
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, БАЗ "ЕТАЛОН"
00:30
18:15
Dw. PKS st 0, al. Tysiąclecia
64,29
00:30
26 paź
Lublin
Dw. PKS st 0, al. Tysiąclecia
18:15
26 paź
Tarnopol
00:30
18:15
Lublin, Dw.PKS
64,92
00:30
26 paź
Lublin
Lublin, Dw.PKS
18:15
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • 23672, МЕРСЕДЕС-СПНТ
11:00
21:10
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
61,02
11:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
14:00
Dołhobyczów KB(Poland/Ukraine)
18:00
Lwów
19:30
Stryj
20:15
Dolyna
20:50
Kałusz
21:10
26 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
11:00
21:10
Dw. Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
70,00
11:00
26 paź
Lublin
Dw. Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:10
26 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
14:30
23:25
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
58,73
14:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:50
Hrebenne GPK
20:30
Lwów
20:50
Lwów
23:25
26 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
10:00
23:30
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
57,35
10:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
23:30
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Neoplan (49 seats)
11:00
23:30
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
68,36
11:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
23:30
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Neoplan (49 seats)
11:00
23:30
Dw. Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
74,97
11:00
26 paź
Lublin
Dw. Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:30
26 paź
Tarnopol
10:00
23:30
, AC ul.1000-lecia,6
52,04
10:00
26 paź
Lublin
, AC ul.1000-lecia,6
23:30
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, Neoplan (49 seats)
10:00
23:30
, AC ul.1000-lecia,6
52,04
10:00
26 paź
Lublin
, AC ul.1000-lecia,6
23:30
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, Neoplan (49 seats)
10:00
23:30
, AC ul.1000-lecia,6
52,04
10:00
26 paź
Lublin
, AC ul.1000-lecia,6
23:30
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, Neoplan (49 seats)
10:50
23:30
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
61,29
10:50
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
23:30
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • МАН, Neoplan (49 seats)
10:50
23:30
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
61,29
10:50
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
23:30
26 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • МАН, Neoplan (49 seats)
15:55
01:00
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
67,27
15:55
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
19:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
20:40
Kowel
21:55
Łuck
22:55
Dubno
23:40
Krzemieniec
01:00
27 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • SCANIA49
18:00
02:55
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
80,00
18:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
20:55
Hrebenne GPK
00:30
Lwów
02:55
27 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Van Hool EOS
18:00
02:55
27 paź
DA, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
80,00
18:00
26 paź
Lublin
DA, Al. Tysiąclecia 6
02:55
27 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
10:30
03:20
27 paź
Dworzec PKP, Lublin
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
122,03
10:30
26 paź
Lublin
Dworzec PKP, Lublin
10:55
Legnica
14:05
Wrocław
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
27 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
10:30
03:20
27 paź
Dworzec PKP
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
130,00
10:30
26 paź
Lublin
Dworzec PKP
03:20
27 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
22:25
05:55
27 paź
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
90,00
22:25
26 paź
Lublin
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
05:55
27 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
22:05
06:55
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
62,54
22:05
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
02:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
Lwów
06:55
27 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan
20:55
07:25
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
76,27
20:55
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
22:15
Zamość
23:15
Hrebenne GPK
03:00
Nowowołyńsk
04:50
Lwów
07:25
27 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • BOVA
22:45
07:30
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
76,27
22:45
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
23:55
Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)
04:20
Łuck
05:20
Dubno
06:10
Krzemieniec
07:30
27 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
22:45
07:30
27 paź
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
80,00
22:45
26 paź
Lublin
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
07:30
27 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
23:00
07:40
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
64,07
23:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
23:50
Krasnystaw
01:20
Hrebenne GPK
04:50
Lwów
06:10
Złoczów
06:50
Zboriv
07:40
27 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan 112
18:00
10:13
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
67,29
18:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:13
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
18:00
10:13
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
77,29
18:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:13
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool EOS, ЕТАЛОН_26
19:30
10:13
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
95,31
19:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:13
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
20:20
10:13
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
71,29
20:20
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:13
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
21:10
10:13
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
85,94
21:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:13
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
22:00
10:13
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
67,29
22:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:13
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
22:05
10:13
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
58,48
22:05
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:13
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_26
20:20
10:13
27 paź
Dw. PKS st. 0, al. Tysiąclecia
67,29
20:20
26 paź
Lublin
Dw. PKS st. 0, al. Tysiąclecia
10:13
27 paź
Tarnopol
18:00
10:13
27 paź
DA, Al. Tysiąclecia 6
77,29
18:00
26 paź
Lublin
DA, Al. Tysiąclecia 6
10:13
27 paź
Tarnopol
10:30
10:13
27 paź
Dworzec PKP
137,29
10:30
26 paź
Lublin
Dworzec PKP
10:13
27 paź
Tarnopol
22:25
10:13
27 paź
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
87,29
22:25
26 paź
Lublin
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
10:13
27 paź
Tarnopol
21:10
10:13
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
96,72
21:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:13
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН_26
21:30
10:13
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
78,46
21:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:13
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_26
21:30
10:13
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
78,46
21:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:13
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_26
18:00
10:20
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
67,50
18:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:20
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_25
18:00
10:20
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
77,50
18:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:20
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool EOS, ЕТАЛОН_25
19:30
10:20
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
95,52
19:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:20
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_25
20:20
10:20
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
71,50
20:20
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:20
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_25
21:10
10:20
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
86,15
21:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:20
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_25
22:00
10:20
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
67,50
22:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:20
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_25
22:05
10:20
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
58,69
22:05
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:20
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_25
20:20
10:20
27 paź
Dw. PKS st. 0, al. Tysiąclecia
67,50
20:20
26 paź
Lublin
Dw. PKS st. 0, al. Tysiąclecia
10:20
27 paź
Tarnopol
18:00
10:20
27 paź
DA, Al. Tysiąclecia 6
77,50
18:00
26 paź
Lublin
DA, Al. Tysiąclecia 6
10:20
27 paź
Tarnopol
10:30
10:20
27 paź
Dworzec PKP
137,50
10:30
26 paź
Lublin
Dworzec PKP
10:20
27 paź
Tarnopol
22:25
10:20
27 paź
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
87,50
22:25
26 paź
Lublin
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
10:20
27 paź
Tarnopol
21:10
10:20
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
96,93
21:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:20
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН_25
21:30
10:20
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
78,67
21:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:20
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_25
21:30
10:20
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
78,67
21:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:20
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_25
23:10
10:20
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
78,67
23:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:20
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_25
23:10
10:20
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
78,67
23:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
10:20
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_25
18:00
12:15
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
64,29
18:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
12:15
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
19:30
12:15
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
92,31
19:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
12:15
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
20:20
12:15
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
68,29
20:20
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
12:15
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
21:10
12:15
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
82,94
21:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
12:15
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
22:00
12:15
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
64,29
22:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
12:15
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
22:05
12:15
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
55,48
22:05
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
12:15
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
23:50
12:15
27 paź
Dw. PKS, Aleje Tysiąclecia 6
64,29
23:50
26 paź
Lublin
Dw. PKS, Aleje Tysiąclecia 6
12:15
27 paź
Tarnopol
20:20
12:15
27 paź
Dw. PKS st. 0, al. Tysiąclecia
64,29
20:20
26 paź
Lublin
Dw. PKS st. 0, al. Tysiąclecia
12:15
27 paź
Tarnopol
22:25
12:15
27 paź
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
84,29
22:25
26 paź
Lublin
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
12:15
27 paź
Tarnopol
21:10
12:15
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
93,72
21:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
12:15
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
21:30
12:15
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
75,46
21:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
12:15
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
21:30
12:15
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
75,46
21:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
12:15
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
23:10
12:15
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
75,46
23:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
12:15
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
23:10
12:15
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
75,46
23:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
12:15
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
23:10
12:15
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
63,72
23:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
12:15
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
18:00
13:00
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
67,29
18:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
20:20
13:00
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
71,29
20:20
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
21:10
13:00
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
85,94
21:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
22:00
13:00
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
67,29
22:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
22:05
13:00
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
58,48
22:05
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_30
23:50
13:00
27 paź
Dw. PKS, Aleje Tysiąclecia 6
67,29
23:50
26 paź
Lublin
Dw. PKS, Aleje Tysiąclecia 6
13:00
27 paź
Tarnopol
20:20
13:00
27 paź
Dw. PKS st. 0, al. Tysiąclecia
67,29
20:20
26 paź
Lublin
Dw. PKS st. 0, al. Tysiąclecia
13:00
27 paź
Tarnopol
22:25
13:00
27 paź
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
87,29
22:25
26 paź
Lublin
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
13:00
27 paź
Tarnopol
21:10
13:00
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
96,72
21:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН_30
21:30
13:00
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
78,46
21:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_30
21:30
13:00
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
78,46
21:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_30
23:10
13:00
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
78,46
23:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_30
23:10
13:00
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
78,46
23:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_30
23:10
13:00
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
66,72
23:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_30
20:20
13:00
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
70,06
20:20
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
21:10
13:00
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
84,71
21:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
22:00
13:00
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
66,06
22:00
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
22:05
13:00
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
57,25
22:05
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan, СЕТРА_49
23:50
13:00
27 paź
Dw. PKS, Aleje Tysiąclecia 6
66,06
23:50
26 paź
Lublin
Dw. PKS, Aleje Tysiąclecia 6
13:00
27 paź
Tarnopol
20:20
13:00
27 paź
Dw. PKS st. 0, al. Tysiąclecia
66,06
20:20
26 paź
Lublin
Dw. PKS st. 0, al. Tysiąclecia
13:00
27 paź
Tarnopol
22:25
13:00
27 paź
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
86,06
22:25
26 paź
Lublin
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
13:00
27 paź
Tarnopol
21:10
13:00
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
95,49
21:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, СЕТРА_49
21:30
13:00
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
77,23
21:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, СЕТРА_49
21:30
13:00
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
77,23
21:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, СЕТРА_49
23:10
13:00
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
77,23
23:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, СЕТРА_49
23:10
13:00
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
77,23
23:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, СЕТРА_49
23:10
13:00
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
65,49
23:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:00
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, СЕТРА_49
21:10
14:55
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
82,94
21:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
14:55
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-МАР
22:05
14:55
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
55,48
22:05
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
14:55
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan, МЕРСЕДЕС-МАР
23:50
14:55
27 paź
Dw. PKS, Aleje Tysiąclecia 6
64,29
23:50
26 paź
Lublin
Dw. PKS, Aleje Tysiąclecia 6
14:55
27 paź
Tarnopol
21:10
14:55
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
93,72
21:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
14:55
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, МЕРСЕДЕС-МАР
23:10
14:55
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
75,46
23:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
14:55
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, МЕРСЕДЕС-МАР
23:10
14:55
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
75,46
23:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
14:55
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, МЕРСЕДЕС-МАР
23:10
14:55
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
63,72
23:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
14:55
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, МЕРСЕДЕС-МАР
21:10
15:50
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
85,94
21:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
15:50
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
23:50
15:50
27 paź
Dw. PKS, Aleje Tysiąclecia 6
67,29
23:50
26 paź
Lublin
Dw. PKS, Aleje Tysiąclecia 6
15:50
27 paź
Tarnopol
21:10
15:50
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
96,72
21:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
15:50
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
23:10
15:50
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
78,46
23:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
15:50
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
23:10
15:50
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
78,46
23:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
15:50
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
23:10
15:50
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
66,72
23:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
15:50
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
23:50
16:40
27 paź
Dw. PKS, Aleje Tysiąclecia 6
68,79
23:50
26 paź
Lublin
Dw. PKS, Aleje Tysiąclecia 6
16:40
27 paź
Tarnopol
23:10
16:40
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
79,96
23:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:40
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН-079.20
23:10
16:40
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
68,22
23:10
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:40
27 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН-079.20

Połączenia z przesiadką Lublin – Tarnopol

22:30
07:15
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
60,00
22:30
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
02:00
04:55
Lwów
07:15
27 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
20:45
07:25
27 paź
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
76,27
20:45
26 paź
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
21:45
Zamość
22:45
Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)
04:50
Lwów
07:25
27 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Lublin

Bus Lublin - Tarnopol

9 godzin i niewiele ponad 40 złotych – to parametry przejazdu autokarowego Lublin – Tarnopol, dostępnego w naszym serwisie.

Dzięki czytelnej wyszukiwarce szybko odnajdą Państwo właściwe połączenia (lista przejazdów dostępna po określeniu lokalizacji, daty oraz liczby pasażerów), a system rezerwacyjny pozwoli na zakup biletu i płatność elektroniczną.

P.S. Przed finalizacją transakcji, polecamy sprawdzić zakładkę BLOG (być może Twój przejazd objęty jest dodatkową promocją lub dostępne są kody rabatowe na dowolny kurs).

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.