Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Tarnopol — Wrocław w 2019 rok roku

17:30
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 13 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:30
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 14 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, nie
14:50
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 13 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:30+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, pią, sob
16:00
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 14 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, nie
18:00
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 16 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, nie
16:00
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 13 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
04:25
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 14 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:40
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:30
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 14 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:55+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, śro, sob
19:00
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 13 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 19.01, 23.01, 24.01, 28.01...
22:00
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 14 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
19:00
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 13 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 20.01, 21.01, 22.01, 25.01...
09:00
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 13 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:05
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 23.01, 28.01, 02.02, 07.02...
09:00
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 13 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:05
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 20.01, 22.01, 25.01, 27.01...
10:30
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 16 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:45+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
16:50
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 16 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:20+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
15:00
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 15 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:40
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 16 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:45+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:40
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 16 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:45+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:30
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 11 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:10+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.01, 20.01, 23.01, 24.01, 26.01...
20:00
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 15 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:00
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 16 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:45+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
16:50
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 15 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:20+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:15
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 15 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:20+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
22:30
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 12 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:10+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:00
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 13 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:55+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
16:00
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 14 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
14:50
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 11 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:50+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:30
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 15 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:30+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:00
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 14 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:05
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
09:00
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 13 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:05
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 20.01, 22.01, 25.01, 27.01...
19:40
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 16 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Tarnopol — Wrocław w 2019 rok roku

Codziennie
17:30
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

06:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

88,25 
17:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
19:15
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
19:45
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
20:50
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
01:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Setra (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

śro, nie
15:30
14 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

06:15
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

97,12 
15:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
16:30
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
18:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:10
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:45
Jarosław
Jarosław, Jarosław
21:35
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:35
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:10
Gliwice
Centrum handlowe - Rybnicka, ul. Rybnicka
03:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
06:15
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Svistun B.R.
  • SETRA S 215 HD
pon, czw, pią, sob
14:50
13 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

03:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

103,00 
14:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
03:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
czw, nie
16:00
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

06:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

103,84 
15:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
20:15
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:05
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:30
Kraków
Przystanek, Al. Zygmunta Krasińskiego 14
00:55
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
02:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:25
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
06:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternopilske ATP 16127
  • Neoplan 116 (53)free
śro, nie
18:00
16 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

10:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

103,84 
18:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
19:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
22:00
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:20
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
08:10
Opole
Zajazd u Dziadka, ul. Strzelecka 55
10:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternopilske ATP 16127
  • Neoplan 116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
16:00
13 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

05:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

103,93 
16:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
19:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:10
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine), Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
01:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:10
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
05:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Wygodne siedzenia
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Przewoźnik oferuje wodę i inne napoje
  • Rozkładane siedzenia
  • Porty USB
  • Wspólny system wideo dla całego autobusu
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TocoBus
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
04:25
14 godz. 15 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

18:40

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

104,06 
04:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
08:45
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
11:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
13:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:25
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:40
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan.
wto, śro, sob
10:30
14 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

23:55
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

104,06 
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
––:––
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
20:20
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
21:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:55
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)
18.01, 19.01, 23.01, 24.01, 28.01...
19:00
13 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

08:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

104,06 
18:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
02:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kopansky І.І.
  • Iveco 391E(free)
śro, sob
22:00
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

104,06 
21:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
23:59
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
01:30
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
07:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Van Hool 2(free)
17.01, 20.01, 21.01, 22.01, 25.01...
19:00
13 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

08:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

104,07 
18:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
02:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
  • Oceniono na 3.6 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
18.01, 23.01, 28.01, 02.02, 07.02...
09:00
13 godz. 5 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

22:05

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

106,84 
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:00
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
15:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy Rzeszów, ul. Artura Grottgera 16
17:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.
  • NEOPLAN N116
17.01, 20.01, 22.01, 25.01, 27.01...
09:00
13 godz. 5 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

22:05

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

110,00 
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:05
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska), Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
15:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
18:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • Van Hool 915(free)
pon, pią
10:30
16 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

01:45
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

110,00 
10:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:45
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
pon, wto
16:50
16 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

08:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

110,00 
16:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KOZAK EXPRESS
Codziennie
15:00
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

06:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

111,00 
14:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:00
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
22:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:50
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
01:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
06:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Setra
Codziennie
16:40
16 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

08:45
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

111,00 
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:55
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Stepana Bandery 3
19:35
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:25
Horodok
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
21:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine), Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
00:05
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
04:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:05
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
07:05
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:45
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.
  • Setra S 315 НDH
Codziennie
16:40
16 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

08:45
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

111,00 
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:55
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Stepana Bandery 3
19:35
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:25
Horodok
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
21:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine), Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
00:05
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
04:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:05
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
07:05
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:45
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans Sp.z.o.o.
  • Setra S 315 НDH
19.01, 20.01, 23.01, 24.01, 26.01...
19:30
11 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

07:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

111,00 
19:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:30
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com
  • Mercedes
Codziennie
20:00
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

11:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

111,00 
19:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:05
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
00:55
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska), Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
06:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vatsak S.V.
  • VANHOOL T-815 (С)
W poniedziałki
19:00
16 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

10:45
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

117,10 
19:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
10:45
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Arman
  • VAN HOOL EOS
Codziennie
16:50
15 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

08:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

117,94 
16:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
19:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:20
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Neoplan 116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
11:15
15 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

01:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

120,00 
11:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines
Codziennie
22:30
12 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

11:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

123,84 
22:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:45
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
09:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
11:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.
  • Neoplan
  • Oceniono na 3.4 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    3.4
  • Stan techniczny
    3.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.6
wto, czw, sob
16:00
13 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

05:55
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

124,88 
15:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine), Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
01:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:00
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
03:30
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
04:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
05:55
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mitchenko S.M.
  • Van Hool EOS
wto, czw, sob
16:00
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

06:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

124,88 
15:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
03:40
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
05:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
06:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro
  • Neoplan
Codziennie
14:50
11 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

01:50
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

133,20 
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
19:10
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine), Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
01:50
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
10:30
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

01:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

138,75 
10:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
12:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
15:50
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:05
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
23:50
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
01:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
W poniedziałki
09:00
14 godz. 5 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

22:05

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

144,20 
09:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
17.01, 20.01, 22.01, 25.01, 27.01...
09:00
13 godz. 5 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

22:05

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

144,30 
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:05
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska), Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
15:20
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
17:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
19:40
16 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

151,15 
19:35
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:15
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:40
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
03:10
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
03:30
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
04:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
04:45
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
05:30
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
07:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:30
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
09:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
09:30
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Skhidno-Evropeyska podorozh
  • Van Hool (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Tarnopol
Do miasta Wrocław
Do miasta Tarnopol
Z miasta Wrocław
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!