Bilety autobusoweTarnopol - Wrocław

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Tarnopol — Wrocław

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
19:50
Czas przejazdu13 h. 20 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
100,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Tarnopol — Wrocław w 2020 roku

Codziennie
14:50
Czas przejazdu13 h. 30 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
03:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
100,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
pon, pią
15:30
Czas przejazdu16 h. 25 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:55
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
100,00 
Przewoźnik: POL SV LINES
Ocena:
Codziennie
19:00
Czas przejazdu14 h. 10 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
100,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
Poza nie
10:30
Czas przejazdu15 h. 00 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
100,67 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Poza pon
14:30
Czas przejazdu14 h. 55 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:25
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
100,67 
Przewoźnik: Mitchenko S.M.
Autobus: Van Hool EOS
Ocena:
śro, nie
15:30
Czas przejazdu15 h. 25 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:55
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
100,67 
Przewoźnik: Svistun B.R.
Autobus: SETRA S 215 HD
Ocena:
Codziennie
14:30
Czas przejazdu16 h. 50 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
102,00 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu16 h. 30 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
102,00 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Ocena:
Codziennie
15:50
Czas przejazdu11 h. 30 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
03:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
103,69 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
śro, nie
18:00
Czas przejazdu16 h. 00 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
10:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
103,84 
Przewoźnik: Ternopilske ATP 16127
Autobus: Neoplan 116 (53)free
Ocena:
4.4
pon, czw, pią
09:30
Czas przejazdu13 h. 40 min
Tarnopol
DA, vul. Zhyvova 7, Tarnopol
22:10
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
110,00 
Przewoźnik: MV-TRANSBUS
Ocena:
Codziennie
19:40
Czas przejazdu17 h. 20 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
111,00 
Przewoźnik: EUROLINES MADELTRANS
Ocena:
Poza wto
22:30
Czas przejazdu13 h. 40 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
112,20 
Przewoźnik: FOP Ostapczuk
Ocena:
W niedziele
10:30
Czas przejazdu15 h. 00 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
112,33 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
śro, czw, pią, nie
16:00
Czas przejazdu13 h. 35 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:35
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
112,74 
Przewoźnik: Ternopilske ATP 16127
Autobus: Neoplan 116 (53)free
Ocena:
Codziennie
18:40
Czas przejazdu14 h. 20 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
114,56 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Гал-Всесвіт"
Ocena:
W poniedziałki
12:40
Czas przejazdu15 h. 35 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
03:15
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
115,00 
Przewoźnik: IKSORA
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu14 h. 35 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:35
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
115,00 
Przewoźnik: TOCOBUS
Ocena:
pon, śro
21:35
Czas przejazdu23 h. 25 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
116,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
W dni powszednie
16:00
Czas przejazdu13 h. 20 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
117,28 
Przewoźnik: TocoBus
Autobus: VAN HOOL Astron
Ocena:
3.4
Codziennie
14:30
Czas przejazdu15 h. 50 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
117,45 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
Codziennie
10:30
Czas przejazdu16 h. 15 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
23:55
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
120,00 
Przewoźnik: WINEW
Ocena:
pon, pią
18:00
Czas przejazdu13 h. 30 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
120,00 
Przewoźnik: TERNOPILSKIE ATP
Ocena:
Codziennie
14:50
Czas przejazdu12 h. 30 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
03:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
120,97 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
Codziennie
17:30
Czas przejazdu13 h. 00 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
121,98 
Przewoźnik: P-Trans
Autobus: Setra 315 HD
Ocena:
4.1
Codziennie
16:00
Czas przejazdu13 h. 20 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
125,67 
Przewoźnik: TocoBus
Autobus: Van Hool
Ocena:
3.4
Codziennie
19:00
Czas przejazdu13 h. 10 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
125,74 
Przewoźnik: Ternvoyage
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
19:50
Czas przejazdu12 h. 20 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
125,74 
Przewoźnik: Ternvoyage
Autobus: Van Hool EOS
Ocena:
Poza pon i czw
10:30
Czas przejazdu13 h. 25 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
23:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
125,84 
Przewoźnik: VINEV Tzov
Autobus: Setra 49C
Ocena:
Codziennie
19:00
Czas przejazdu13 h. 10 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
125,84 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
3.8
Codziennie
19:50
Czas przejazdu12 h. 35 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:25
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
125,84 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
11:15
Czas przejazdu14 h. 55 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
133,03 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Ocena:
W poniedziałki
19:30
Czas przejazdu16 h. 20 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
10:50
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
133,72 
Przewoźnik: ARMAN
Autobus: VAN HOOL EOS
Ocena:
czw, nie
16:40
Czas przejazdu16 h. 05 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:45
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
134,23 
Przewoźnik: Palko V.A.
Autobus: Setra S 315 НDH
Ocena:
czw, nie
16:40
Czas przejazdu16 h. 05 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:45
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
134,23 
Przewoźnik: PasTrans Sp.z.o.o.
Autobus: Setra S 315 НDH
Ocena:
Codziennie
16:50
Czas przejazdu15 h. 30 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
134,23 
Przewoźnik: Yefremenyuk A.L.
Autobus: Neoplan 116
Ocena:
4.3
Codziennie
19:30
Czas przejazdu11 h. 40 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
07:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
134,23 
Przewoźnik: Nashbus.com
Autobus: Mercedes
Ocena:
4.7
Codziennie
16:50
Czas przejazdu16 h. 30 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
135,00 
Przewoźnik: KOZAK EXPRESS
Ocena:
Codziennie
20:05
Czas przejazdu15 h. 55 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
140,94 
Przewoźnik: Eastern European Travel
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
pon, czw, pią
10:50
Czas przejazdu15 h. 20 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
149,66 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Ocena:
Codziennie
22:30
Czas przejazdu12 h. 40 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
149,75 
Przewoźnik: Ostapchuk V.V.
Autobus: Neoplan
Ocena:
3.5
wto, czw, sob
16:00
Czas przejazdu14 h. 00 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
151,01 
Przewoźnik: Avtoexpres-Dnipro
Autobus: Neoplan
Ocena:
Poza pią
17:30
Czas przejazdu14 h. 00 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:30
+1 dzień
Wrocław
ВРОЦЛАВ,
154,47 
Przewoźnik: ОПИРУК П.В. ФОП МЖР
Autobus: НЕОПЛАН-40
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Tarnopol
Do miasta Wrocław
Do miasta Tarnopol
Z miasta Wrocław
Informacje o trasie autobusu Tarnopol — Wrocław
54
Liczba autobusów w kierunku
14 godz. 34 min.
Szacowany czas podróży
02:20 — 15:10
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
22:30 — 11:10
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
118 — 392 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami