Bilety autobusowe

Tarnopol - Warszawa

od 68 zł, 17 paź

Rozkład jazdy PKS Tarnopol – Warszawa

11:10
16 paź
w drodze 12 godz. 25 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

22:35
16 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

79
11:10
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
13:45
Lviv
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland)
15:35
Dolhobyczow checkpoint (Poland/Ukraine)
19:50
Lublin
22:35
16 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:10
16 paź
w drodze 12 godz. 25 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

22:35
16 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

93
11:10
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
11:10
Kalush
11:45
Dolyna
12:30
Stryi
13:45
Lviv
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland)
15:35
Dolhobyczow checkpoint (Poland/Ukraine)
19:50
Lublin
22:35
16 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:10
16 paź
w drodze 14 godz. 15 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

23:25
16 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

82
10:10
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
23:25
16 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:25
16 paź
w drodze 11 godz. 05 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

23:30
16 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

100
13:25
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
23:30
16 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:25
16 paź
w drodze 11 godz. 05 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

23:30
16 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

102
13:25
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
23:30
16 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:25
16 paź
w drodze 11 godz. 05 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

23:30
16 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

118
13:25
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
23:30
16 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:25
16 paź
w drodze 11 godz. 05 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

23:30
16 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

107
13:25
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
23:30
16 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • SETRA 80
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:20
16 paź
w drodze 13 godz. 10 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

23:30
16 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

110
11:20
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
23:30
16 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
16 paź
w drodze 12 godz. 45 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

23:30
16 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

111
11:45
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
23:30
16 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:20
16 paź
w drodze 13 godz. 40 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

00:00
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

100
11:20
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
00:00
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
16 paź
w drodze 13 godz. 15 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

00:00
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

101
11:45
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
00:00
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:20
16 paź
w drodze 13 godz. 41 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

00:01
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

105
11:20
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
00:01
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
16 paź
w drodze 13 godz. 16 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

00:01
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

107
11:45
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
00:01
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:50
16 paź
w drodze 12 godz. 00 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

01:50
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

93
14:50
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
01:50
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:50
16 paź
w drodze 12 godz. 00 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

01:50
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

108
14:50
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
01:50
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
16 paź
w drodze 13 godz. 00 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

01:50
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

98
13:50
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
01:50
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:15
16 paź
w drodze 12 godz. 45 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

04:00
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

94
16:15
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
17:25
Kremenets
18:05
Dubno
19:20
Lutsk
21:30
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
23:30
Chelm
00:45
Lublin
01:35
Pulawy
02:30
Radom
03:10
Grojec
03:40
Piaseczno
04:00
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
16 paź
w drodze 10 godz. 00 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

04:00
17 paź

Warsaw

Bus station Warsaw-Wschodnia, Kyivska street; house 20

70
19:00
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
21:30
Lviv
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
Lublin
04:00
17 paź
Warsaw
Bus station Warsaw-Wschodnia, Kyivska street; house 20
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
16 paź
w drodze 12 godz. 30 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

04:00
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

93
16:30
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
04:00
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:15
16 paź
w drodze 12 godz. 45 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

04:00
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

93
16:15
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
04:00
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
16 paź
w drodze 15 godz. 20 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

04:10
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

94
13:50
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
04:10
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
16 paź
w drodze 15 godz. 20 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

04:10
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

94
13:50
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
04:10
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
16 paź
w drodze 15 godz. 20 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

04:10
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

94
13:50
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
04:10
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
16 paź
w drodze 14 godz. 10 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

04:10
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

97
15:00
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
04:10
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 16, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
16 paź
w drodze 15 godz. 20 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

04:10
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

94
13:50
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
04:10
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
16 paź
w drodze 14 godz. 10 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

04:10
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

97
15:00
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
04:10
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 16, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
16 paź
w drodze 15 godz. 20 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

04:10
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

96
13:50
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
04:10
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
16 paź
w drodze 14 godz. 50 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

04:50
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

69
15:00
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
04:50
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 16, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
16 paź
w drodze 15 godz. 00 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

05:00
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

96
15:00
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
05:00
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 16, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
16 paź
w drodze 16 godz. 20 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

05:10
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

95
13:50
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
05:10
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
16 paź
w drodze 15 godz. 10 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

05:10
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

99
15:00
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
05:10
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 16, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
16 paź
w drodze 15 godz. 10 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

05:10
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

99
15:00
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
05:10
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 16, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
16 paź
w drodze 15 godz. 10 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

05:10
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

104
15:00
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
05:10
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 16
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
16 paź
w drodze 11 godz. 40 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

05:30
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

79
18:50
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
22:10
Lviv
23:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Lublin
05:30
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:40
16 paź
w drodze 10 godz. 55 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

05:35
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

72
19:40
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
21:45
Lviv
23:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:45
Lublin
05:35
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
17:30
16 paź
w drodze 13 godz. 10 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

05:40
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

90
17:30
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
22:40
Hrebenne checkpoint (Poland/Ukraine)
01:00
Lublin
04:15
Grojec
05:40
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • SCANIA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:40
16 paź
w drodze 11 godz. 10 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

05:50
17 paź

Warsaw airport

Warsaw Chopin Airport, Zwirki i Wigury street; house 1

93
19:40
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
22:50
Lviv
00:30
Grushev checkpoint Ukraine Poland
03:10
Lublin
05:50
17 paź
Warsaw airport
Warsaw Chopin Airport, Zwirki i Wigury street; house 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
16 paź
w drodze 17 godz. 10 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

06:00
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

87
13:50
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
06:00
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:40
16 paź
w drodze 11 godz. 30 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

06:10
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

93
19:40
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
22:50
Lviv
00:30
Grushev checkpoint Ukraine Poland
03:10
Lublin
05:50
Warsaw
06:10
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
16 paź
w drodze 17 godz. 20 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

06:10
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

86
13:50
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
06:10
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
16 paź
w drodze 12 godz. 30 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

07:30
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

70
20:00
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
20:40
Zboriv
21:20
Zolotshiv
22:40
Lviv
23:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:40
Krasnystaw
02:40
Lublin
07:30
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
16 paź
w drodze 11 godz. 50 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

07:50
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

86
21:00
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
23:05
Lviv
01:55
Grushev checkpoint Ukraine Poland
07:50
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
16 paź
w drodze 15 godz. 30 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

09:30
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

107
19:00
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
09:30
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:35
16 paź
w drodze 15 godz. 55 min

Ternopil

Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7

12:30
17 paź

Warsaw

Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144

104
21:35
16 paź
Ternopil
Bus station "Central", Anatoly Zhivov street;house 7
12:30
17 paź
Warsaw
Bus station "Warsaw-Zachodnia", Jerozolimskie avenue; house 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Do miasta Tarnopol
Z miasta Warszawa