Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Tarnopol — Warszawa w 2019 rok roku

06:45
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 12 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:30
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, pią, nie
00:35
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 10 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:50
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
00:35
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 10 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:30
Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa), metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:10
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 11 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:35
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 28.01, 02.02, 07.02, 12.02...
16:00
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 14 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:40
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 9 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:10
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 11 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:35
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 28.01, 02.02, 07.02, 12.02...
11:10
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 11 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:35
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.01, 20.01, 24.01, 25.01, 29.01...
11:10
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 11 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:35
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.01, 20.01, 24.01, 25.01, 29.01...
18:50
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 10 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 25.01, 26.01...
18:50
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 10 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.01, 27.01...
10:55
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 10 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:45
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, nie
10:10
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 14 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
07:00
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 10 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:00
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:00
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 11 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:00
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 10 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:00
AC Ul. Anatoliya Zhyvova 7, Tarnopol
w drodze 15 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, nie
19:40
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 11 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
17:30
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 12 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:10
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 10 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:45
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 25.01, 30.01...
17:30
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 12 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
00:35
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 11 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:50
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:20
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 12 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 24.01...
17:30
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 13 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
18:40
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 15 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
20:00
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 10 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
11:10
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 12 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:35
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
14:50
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 12 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
16:30
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 12 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
13:25
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 11 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, pią
08:40
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 12 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:55
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 19.01, 23.01, 27.01...
21:35
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 15 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
18:50
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 10 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.01, 27.01...
08:40
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 11 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:55
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 21.01, 25.01, 29.01...
08:40
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 11 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:55
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 20.01, 22.01, 24.01, 26.01...
11:10
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 11 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:35
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.01, 26.01, 31.01...
11:10
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 10 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:50
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.01, 26.01, 31.01...
16:15
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 12 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
19:40
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 10 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:00
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 15 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Tarnopol — Warszawa w 2019 rok roku

śro, pią, nie
06:45
12 godz. 45 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

18:30

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

65,55 
06:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
07:55
Krzemieniec
Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 137
08:40
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
09:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
10:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
12:15
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
12:40
Uściług
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland), Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
15:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Koval T.B.
  • Volvo (СВ)
Codziennie
00:35
10 godz. 15 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

10:50

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

69,38 
00:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
03:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland), Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
07:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:50
Warszawa
Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa), metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej
11:30
Warszawa
Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa), metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Neoplan(Free)
Codziennie
00:35
10 godz. 55 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

11:30

Warszawa

Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa), metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej

69,38 
00:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
03:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland), Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
07:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:50
Warszawa
Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa), metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej
11:30
Warszawa
Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa), metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Neoplan(Free)
23.01, 28.01, 02.02, 07.02, 12.02...
11:10
11 godz. 25 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

22:35

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

69,38 
11:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Uhryniv CP(Ukraine/Poland, Uhryniv CP(Ukraine/Poland
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
16:00
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

06:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

76,17 
16:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:10
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine), Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
02:00
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
03:40
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
06:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Wygodne siedzenia
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Przewoźnik oferuje wodę i inne napoje
  • Rozkładane siedzenia
  • Porty USB
  • Wspólny system wideo dla całego autobusu
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TocoBus
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
19:40
9 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

05:35
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

76,17 
19:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:45
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
23:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland), Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:35
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Toaleta
  • Klimatyzacja
  • Rozkładane siedzenia
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Denisivka-Avto
  • Mercedes Benz (65)
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 128 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
23.01, 28.01, 02.02, 07.02, 12.02...
11:10
11 godz. 25 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

22:35

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

76,31 
11:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Uhryniv CP(Ukraine/Poland, Uhryniv CP(Ukraine/Poland
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

19.01, 20.01, 24.01, 25.01, 29.01...
11:10
11 godz. 25 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

22:35

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

76,31 
11:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Uhryniv CP(Ukraine/Poland, Uhryniv CP(Ukraine/Poland
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina), Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

19.01, 20.01, 24.01, 25.01, 29.01...
11:10
11 godz. 25 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

22:35

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

76,31 
11:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Uhryniv CP(Ukraine/Poland, Uhryniv CP(Ukraine/Poland
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina), Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

20.01, 25.01, 26.01...
18:50
10 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

05:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

76,31 
18:35
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
23:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland), Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kopansky І.І.
  • Iveco 391E(free)
19.01, 27.01...
18:50
10 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

05:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

80,00 
18:35
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
23:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland), Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Iveco 391E(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

czw, nie
10:55
10 godz. 50 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

21:45

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

80,14 
10:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:15
Krzemieniec
Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 137
13:00
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
14:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
15:25
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
16:40
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Yagodin KPP (Ukraina / Polska), Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
19:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mostyka V.K.
  • Neoplan(Free)
W poniedziałki
10:10
14 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

23:25
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

81,60 
10:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
23:25
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • UA-PL
Codziennie
07:00
10 godz. 0 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

17:00

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

83,25 
07:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:15
Krzemieniec
Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 137
09:00
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
10:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
11:35
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
12:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Yagodin KPP (Ukraina / Polska), Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
14:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
17:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kononchuk V.V.
  • SCANIA Century
  • Oceniono na 3.4 z 5Na podstawie 20 opinii
  • Punktualność
    3.4
  • Stan techniczny
    3.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.6
Codziennie
20:00
11 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

07:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

83,25 
19:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
20:40
Zboriv
Zboriv, Zboriv
21:20
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
22:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
23:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland), Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:40
Krasnystaw
Parking obok dworca kolejowego, ul. Lwowska 6
02:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
07:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Neoplan 112
  • Oceniono na 3.5 z 5Na podstawie 56 opinii
  • Punktualność
    3.2
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4
Codziennie
21:00
10 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

07:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

83,25 
20:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
23:05
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
01:55
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska), Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
07:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vatsak S.V.
  • VANHOOL T-815 (С)
pon, wto, czw, nie
16:00
15 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

AC Ul. Anatoliya Zhyvova 7, Tarnopol

06:10
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

85,00 
16:00
Tarnopol
AC Ul. Anatoliya Zhyvova 7, Tarnopol
06:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AKKORD-PLUS
W poniedziałki
19:40
11 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

06:20
+1 dzień

Warszawa

Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

86,70 
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:20
+1 dzień
Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
Codziennie
17:30
12 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

05:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

89,01 
17:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
20:00
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
22:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland), Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternopilske ATP 16127
  • Neoplan 116
20.01, 25.01, 30.01...
11:10
10 godz. 35 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

21:45

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

90,00 
11:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Uhryniv CP(Ukraine/Poland, Uhryniv CP(Ukraine/Poland
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina), Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Iveco 391E(free)
Codziennie
17:30
12 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

05:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

90,00 
17:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:40
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Hrebenne PC (Polska/Ukraina), Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
01:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:15
Grójec
Poczta, aleja Niepodległości 7
05:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Sokołów
  • SCANIA

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
00:35
11 godz. 15 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

10:50

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

90,19 
00:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
03:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland), Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
07:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan
  • Oceniono na 3.9 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    3.7
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
24.01...
17:20
12 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

05:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

90,19 
17:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
19:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland), Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
03:30
Radom
Dworzec Kolejowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2
05:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AGA TRAVEL
  • Mercedes Tourismo
W poniedziałki
17:30
13 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

05:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

91,80 
17:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Sokołów
W poniedziałki
18:40
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

09:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

91,80 
18:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ewe Trans
W poniedziałki
20:00
10 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

05:10
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

91,80 
20:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
W poniedziałki
11:10
12 godz. 25 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

22:35

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

92,70 
11:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
pon, wto
14:50
12 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

01:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

92,70 
14:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto
16:30
12 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

04:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

92,70 
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
04:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
pon, czw, pią
13:25
11 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

23:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

100,00 
13:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
23:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

17.01, 19.01, 23.01, 27.01...
08:40
12 godz. 15 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

19:55

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

102,68 
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:40
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
10:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
11:05
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
12:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland), Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
12:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Hrebenne PC (Polska/Ukraina), Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
14:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
16:15
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
17:20
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
18:30
Grójec
Dworzec autobusowy Grójec, ul. Laskowa 2
19:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:55
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • BUS.EXPRESS
  • VAN HOOL T9
W poniedziałki
21:35
15 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

12:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

103,02 
21:35
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
19.01, 27.01...
18:50
10 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

05:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

104,07 
18:35
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
23:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland), Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

17.01, 21.01, 25.01, 29.01...
08:40
11 godz. 15 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

19:55

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

104,34 
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:40
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
10:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
11:05
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
12:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland), Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
12:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Hrebenne PC (Polska/Ukraina), Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
14:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
16:15
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
17:20
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
18:30
Grójec
Dworzec autobusowy Grójec, ul. Laskowa 2
19:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:55
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Smilsky M.M.
  • VAN HOOL T9
18.01, 20.01, 22.01, 24.01, 26.01...
08:40
11 godz. 15 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

19:55

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

104,34 
08:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:05
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
12:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland), Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
12:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Hrebenne PC (Polska/Ukraina), Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
14:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
16:15
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
17:20
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
18:30
Grójec
Dworzec autobusowy Grójec, ul. Laskowa 2
19:55
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Smilsky M.M.
  • MAN
21.01, 26.01, 31.01...
11:10
11 godz. 25 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

22:35

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

113,08 
11:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:20
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
11:45
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
12:30
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
14:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Uhryniv CP(Ukraine/Poland, Uhryniv CP(Ukraine/Poland
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 2.8 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    1.7
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.3
21.01, 26.01, 31.01...
11:10
10 godz. 40 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

21:50

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

113,08 
11:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:20
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
11:45
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
12:30
Stryj
Dworzec kolejowy, ul. Wokzalna 7
14:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Uhryniv CP(Ukraine/Poland, Uhryniv CP(Ukraine/Poland
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 2.8 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    1.7
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.3
pon, wto
16:15
12 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

04:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

113,30 
16:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
04:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
19:40
10 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

06:10
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

124,80 
19:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:50
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska), Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:50
Lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
06:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Skhidno-Evropeyska podorozh
  • Van Hool (Free)
  • Oceniono na 2.6 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    2.3
  • Stan techniczny
    2.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.2
Codziennie
19:00
15 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

09:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

160,50 
19:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES
Popularne kierunki
Z miasta Tarnopol
Do miasta Warszawa
Do miasta Tarnopol
Z miasta Warszawa
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!