Rozkład jazdy PKS Tarnopol – Warszawa

00:35
10:50
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
88,06
00:35
1 sty
Tarnopol
10:50
1 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:35
10:50
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
96,90
00:35
1 sty
Tarnopol
10:50
1 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
16:35
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
89,64
07:00
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
16:35
1 sty
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
17:00
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
70,52
07:00
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
08:15
Krzemieniec
09:00
Dubno
10:05
Łuck
11:35
Kowel
12:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
14:00
Lublin
17:00
1 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SCANIA49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
20:00
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
72,29
06:00
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
20:00
1 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е, Scania Irizar
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
20:00
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec Zachodni PKS 13, al. Jerozolimskie 144
72,29
06:00
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
20:00
1 sty
Warszawa
Dworzec Zachodni PKS 13, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
20:00
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec Zachodni PKS 13, al. Jerozolimskie 144
72,29
06:00
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
20:00
1 sty
Warszawa
Dworzec Zachodni PKS 13, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
20:00
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
82,74
06:00
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
20:00
1 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:10
22:40
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
96,90
11:10
1 sty
Tarnopol
22:40
1 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
22:40
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
104,24
09:05
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
22:40
1 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:40
22:40
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
100,40
09:40
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
22:40
1 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
22:40
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
102,80
10:10
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
22:40
1 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
22:40
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
105,67
09:45
1 sty
Tarnopol
22:40
1 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:40
22:40
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
112,87
08:40
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
22:40
1 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
22:40
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
113,08
09:05
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
22:40
1 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:40
22:40
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
109,24
09:40
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
22:40
1 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:20
22:50
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
82,74
07:20
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
22:50
1 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРС SPRINTER, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:40
22:50
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
86,42
08:40
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
22:50
1 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
22:50
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
85,19
10:10
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
22:50
1 sty
Warszawa
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, Neoplan (49 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:45
22:50
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
84,57
10:45
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
22:50
1 sty
Warszawa
  • Autobus
  • ПЕГАСО 35, Neoplan (49 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
22:50
88,06
09:45
1 sty
Tarnopol
22:50
1 sty
Warszawa
  • Autobus
  • bus, Neoplan (49 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
23:20
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
85,19
10:10
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
23:20
1 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, Neoplan (49 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:45
23:20
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
84,57
10:45
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
23:20
1 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ПЕГАСО 35, Neoplan (49 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
23:20
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
88,06
09:45
1 sty
Tarnopol
23:20
1 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus, Neoplan (49 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
00:01
2 sty
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
86,70
11:45
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
00:01
2 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
00:10
2 sty
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
104,24
11:45
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
00:10
2 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
01:50
2 sty
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKP "Warszawa Centralna", Aleje Jerozolimskie 54
84,62
14:50
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
17:20
Lwów
19:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:05
Zamość
22:30
Lublin
01:15
Piaseczno
01:50
2 sty
Warszawa
Dworzec PKP "Warszawa Centralna", Aleje Jerozolimskie 54
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
01:50
2 sty
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
90,00
14:50
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:50
2 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
04:00
2 sty
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
84,62
16:15
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
17:25
Krzemieniec
18:05
Dubno
19:20
Łuck
21:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:30
Chełm
00:45
Lublin
04:00
2 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
04:00
2 sty
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
107,54
16:15
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:00
2 sty
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН 116
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
05:10
2 sty
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
89,61
20:00
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:10
2 sty
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
05:25
2 sty
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Przystanek Stadion X-lecia, Aleja Zieleniecka 1
98,58
17:30
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:25
2 sty
Warszawa
Przystanek Stadion X-lecia, Aleja Zieleniecka 1
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-42
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
06:00
2 sty
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
98,58
17:30
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
06:00
2 sty
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-42
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
07:30
2 sty
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
70,52
20:00
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
20:40
Zboriv
21:20
Złoczów
22:40
Lwów
23:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:40
Krasnystaw
02:40
Lublin
07:30
2 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
07:30
2 sty
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
89,61
19:30
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
07:30
2 sty
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
07:50
2 sty
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
70,52
21:00
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
23:05
Lwów
01:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
07:50
2 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
08:00
2 sty
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
110,00
19:00
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
08:00
2 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Tarnopol – Warszawa

19:40
05:50
2 sty
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury; dom 1
78,47
19:40
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
22:50
Lwów
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
2 sty
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:40
06:10
2 sty
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
78,47
19:40
1 sty
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
22:50
Lwów
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
2 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Tarnopol
Z miasta Warszawa

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.