Rozkład jazdy PKS Tarnopol – Warszawa

00:35
19 lut
10:20
19 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
92,91
00:35
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
10:20
19 lut
Warszawa
  • Autobus
  • НЕОПЛАН 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:35
19 lut
10:50
19 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
73,11
00:35
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
03:20
Lwów
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
07:30
Lublin
10:20
Warszawa
10:50
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:35
19 lut
10:50
19 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
92,91
00:35
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
10:50
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • НЕОПЛАН 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
19 lut
20:00
19 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
94,12
06:00
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
20:00
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е, Scania Irizar
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
19 lut
20:00
19 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
84,52
06:00
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
20:00
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е, Scania Irizar
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
19 lut
20:00
19 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
94,12
06:00
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
20:00
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
19 lut
20:00
19 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
94,12
06:00
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
20:00
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
19 lut
20:00
19 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
Kupić za
111,04
06:00
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
20:00
19 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е, СКАНІЯ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:10
19 lut
22:15
19 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
Kupić za
76,05
11:10
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
22:15
19 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:10
19 lut
22:35
19 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
86,40
11:10
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
13:45
Lwów
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
19:50
Lublin
22:35
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:10
19 lut
22:35
19 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
86,40
11:10
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
11:10
Kałusz
11:45
Dolyna
12:30
Stryj
13:45
Lwów
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
19:50
Lublin
22:35
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:10
19 lut
22:35
19 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
90,00
11:10
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
22:35
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:10
19 lut
22:35
19 lut
Dw. Autobusowy, ul. Zhyvova 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
90,00
11:10
19 lut
Tarnopol
Dw. Autobusowy, ul. Zhyvova 7
22:35
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:10
19 lut
22:35
19 lut
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
90,00
11:10
19 lut
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
SNIATYN
KOLOMYJA
IVANO-FRANKIVSK
TERNOPIL
KALUSH
DOLYNA
STRYJ
LWIW
LUBLIN
PIASECZNO
WARSZAWA
NOWY DWÓR MAZOWIECKI
PŁOCK
WŁOCŁAWEK
TORUŃ
BYDGOSZCZ
GDAŃSK
22:35
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:40
19 lut
22:35
19 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
95,06
08:40
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
22:35
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
19 lut
22:35
19 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
96,64
09:05
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
22:35
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:40
19 lut
22:35
19 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
95,06
08:40
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
22:35
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
19 lut
22:35
19 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
96,64
09:05
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
22:35
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:40
19 lut
22:35
19 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
95,06
08:40
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
22:35
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
19 lut
22:35
19 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
96,64
09:05
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
22:35
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:40
19 lut
22:35
19 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
95,06
08:40
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
22:35
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
19 lut
22:35
19 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
96,64
09:05
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
22:35
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:25
19 lut
23:30
19 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
100,00
13:25
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
23:30
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:25
19 lut
23:30
19 lut
,
WARSAW
Kupić za
76,92
13:25
19 lut
Tarnopol
,
23:30
19 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • SETRA 80
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:25
19 lut
23:30
19 lut
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
100,00
13:25
19 lut
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
MYKOLAIV
ODESSA
UMAN
VINNICA
CHMELNIZKI
TERNOPIL
LWIW
LWIW
WARSZAWA
ŁÓDŹ
POZNAŃ
23:30
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:45
19 lut
23:30
19 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
104,69
10:45
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
23:30
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ПЕГАСО 35
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
19 lut
23:30
19 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
106,64
11:45
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
23:30
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:45
19 lut
23:30
19 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
Kupić za
103,44
10:45
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
23:30
19 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • ПЕГАСО 35, SETRA 80
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
19 lut
23:30
19 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
Kupić za
105,39
11:45
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
23:30
19 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, SETRA 80
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
19 lut
00:00
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
86,64
11:45
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
00:00
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
19 lut
00:00
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
Kupić za
105,48
11:45
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
00:00
20 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
19 lut
00:01
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
89,75
11:45
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
00:01
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
19 lut
00:01
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
86,64
11:45
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
00:01
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
19 lut
01:50
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKP "Warszawa Centralna", Aleje Jerozolimskie 54
Kupić za
79,76
14:50
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
17:20
Lwów
19:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:05
Zamość
22:30
Lublin
01:15
Piaseczno
01:50
20 lut
Warszawa
Dworzec PKP "Warszawa Centralna", Aleje Jerozolimskie 54
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
19 lut
01:50
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
90,00
14:50
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:50
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
19 lut
01:50
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
100,55
14:50
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:50
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
19 lut
01:50
20 lut
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
90,00
14:50
19 lut
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
MYKOLAIV
VOZNESENSK
YUZHNOUKRAINSK
PERVOMAISK
UMAN
VINNICA
CHMELNIZKI
TERNOPIL
LWIW
ZAMOŚĆ
LUBLIN
PIASECZNO
WARSZAWA
ŁÓDŹ
KUTNO
WŁOCŁAWEK
TORUŃ
BYDGOSZCZ
GRUDZIĄDZ
GDAŃSK
GDYNIA
01:50
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
19 lut
01:50
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKP "Warszawa Centralna", Aleje Jerozolimskie 54
Kupić za
89,89
13:50
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:50
20 lut
Warszawa
Dworzec PKP "Warszawa Centralna", Aleje Jerozolimskie 54
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е, Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
19 lut
01:50
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
94,12
13:50
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:50
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
19 lut
01:50
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
94,12
13:50
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
01:50
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
19 lut
04:00
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
79,76
16:15
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
17:25
Krzemieniec
18:05
Dubno
19:20
Łuck
21:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:30
Chełm
00:45
Lublin
04:00
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
19 lut
04:00
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS Wschodni, ulica Kijowska; dom 20
Kupić za
73,11
19:00
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
21:30
Lwów
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
Lublin
04:00
20 lut
Warszawa
Dworzec PKS Wschodni, ulica Kijowska; dom 20
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
19 lut
04:00
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
90,00
16:30
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:00
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
19 lut
04:00
20 lut
Dw. Autobusowy, ul. Zhyvova 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
90,00
16:15
19 lut
Tarnopol
Dw. Autobusowy, ul. Zhyvova 7
04:00
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
19 lut
04:00
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
Kupić za
100,50
16:15
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:00
20 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:45
19 lut
04:00
20 lut
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
90,00
16:45
19 lut
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
VINNICA
CHMELNIZKI
VOLOCHYSK
TERNOPIL
KRZEMIENIEC
DUBNO
LUCK
JAGODIN
LUBLIN
04:00
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
19 lut
04:00
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS Wschodni, ulica Kijowska; dom 20
Kupić za
88,09
16:15
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:00
20 lut
Warszawa
Dworzec PKS Wschodni, ulica Kijowska; dom 20
  • Autobus
  • СЕТРА С215, Neoplan 112
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
19 lut
04:10
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
87,34
13:50
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:10
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
19 lut
04:10
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
87,34
13:50
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:10
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
19 lut
04:10
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
87,34
13:50
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:10
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
19 lut
04:10
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
87,24
15:00
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:10
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 312D, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
19 lut
04:10
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
87,34
13:50
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:10
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
19 lut
04:10
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
87,24
15:00
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:10
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 312D, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
19 lut
04:10
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
104,12
13:50
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:10
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
19 lut
04:10
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
104,02
15:00
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:10
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 312D
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
19 lut
04:10
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
98,84
13:50
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:10
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е, КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
19 lut
04:10
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
98,84
13:50
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:10
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е, КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
19 lut
04:10
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
98,74
15:00
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:10
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 312D, КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
19 lut
04:10
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
Kupić za
103,08
13:50
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:10
20 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е, МАН_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
19 lut
04:10
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
Kupić za
102,98
15:00
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:10
20 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 312D, МАН_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
19 lut
04:50
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
Kupić za
70,55
15:00
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:50
20 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 312D, SETRA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
19 lut
04:50
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
Kupić za
71,51
16:15
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
04:50
20 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • СЕТРА С215, SETRA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
19 lut
05:00
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
Kupić za
102,96
13:50
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:00
20 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е, SETRA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
19 lut
05:00
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
Kupić za
102,96
13:50
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:00
20 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е, SETRA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
19 lut
05:05
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
92,91
17:30
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:05
20 lut
Warszawa
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
19 lut
05:10
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
88,69
13:50
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:10
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ІВЕКО СС80Е, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
19 lut
05:10
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
88,59
15:00
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:10
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 312D, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
19 lut
05:10
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
88,59
15:00
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:10
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 312D, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:40
19 lut
05:35
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
66,46
19:40
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
21:45
Lwów
23:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:45
Lublin
05:35
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:40
19 lut
05:35
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
Kupić za
91,22
19:40
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:35
20 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • ВАНХОЛ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
19 lut
05:35
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
74,80
16:15
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:35
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • СЕТРА С215, Mercedes Benz (65)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
19 lut
05:35
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
Kupić za
79,58
16:15
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:35
20 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • СЕТРА С215, ЕОС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
19 lut
05:40
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
Kupić za
92,91
17:30
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:40
20 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
19 lut
05:40
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
90,33
15:00
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:40
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 312D, Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:40
19 lut
05:50
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Lotnisko Chopina w Warszawie, ulice Żwirki i Wigury; dom 1
Kupić za
86,94
19:40
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
22:50
Lwów
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
20 lut
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ulice Żwirki i Wigury; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:40
19 lut
05:55
20 lut
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
WARSZAWA 1, Chopin Airport, ul. Żwirki i Wigury 1
Kupić za
80,00
19:40
19 lut
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
CHMELNIZKI
TERNOPIL
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
LUBLIN
WARSZAWA
WARSZAWA
ŁÓDŹ
KONIN
POZNAŃ
POZNAŃ
GRODZISK WIELKOPOLSKI
WOLSZTYN
SULECHÓW
ZIELONA GÓRA
05:55
20 lut
Warszawa
WARSZAWA 1, Chopin Airport, ul. Żwirki i Wigury 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
19 lut
06:00
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
Kupić za
102,86
15:00
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
06:00
20 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 312D, SETRA_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
19 lut
06:00
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
Kupić za
103,82
16:15
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
06:00
20 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • СЕТРА С215, SETRA_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
19 lut
06:00
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
Kupić za
102,86
15:00
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
06:00
20 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 312D, SETRA_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
19 lut
06:00
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
Kupić za
103,82
16:15
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
06:00
20 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • СЕТРА С215, SETRA_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
19 lut
06:00
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
107,28
16:15
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
06:00
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • СЕТРА С215, НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
19 lut
06:05
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
Kupić za
111,92
19:00
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
06:05
20 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, МАН_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:40
19 lut
06:10
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
86,94
19:40
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
22:50
Lwów
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:40
19 lut
06:20
20 lut
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
80,00
19:40
19 lut
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
CHMELNIZKI
TERNOPIL
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
LUBLIN
WARSZAWA
WARSZAWA
ŁÓDŹ
KONIN
POZNAŃ
POZNAŃ
GRODZISK WIELKOPOLSKI
WOLSZTYN
SULECHÓW
ZIELONA GÓRA
06:20
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:55
19 lut
06:25
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
101,36
18:55
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
06:25
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
19 lut
06:50
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
84,10
16:15
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
06:50
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • СЕТРА С215, SETRA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
19 lut
07:30
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
79,76
20:00
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
20:40
Zboriv
21:20
Złoczów
22:40
Lwów
23:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:40
Krasnystaw
02:40
Lublin
07:30
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
19 lut
07:30
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
Kupić za
84,46
19:30
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
07:30
20 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
19 lut
07:40
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
96,19
19:00
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
07:40
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
19 lut
07:50
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
79,76
21:00
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
23:05
Lwów
01:55
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
07:50
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
19 lut
07:50
20 lut
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
90,00
21:00
19 lut
Tarnopol
TARNOPOL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
MUROVANI KURYLIVTSI
KAMYANETS-PODILSKY
CHORTKIV
TERNOPIL
LWIW
HREBENNE
07:50
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
19 lut
07:50
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
89,54
19:00
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
07:50
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
19 lut
07:50
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
93,08
19:00
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
07:50
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
19 lut
07:55
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
Kupić za
103,82
16:15
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
07:55
20 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • СЕТРА С215, SETRA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
19 lut
08:00
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
90,00
19:00
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
08:00
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:40
19 lut
08:00
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
Kupić za
92,91
19:40
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
08:00
20 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
19 lut
08:00
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
98,08
19:00
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
08:00
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
19 lut
08:00
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
93,08
19:00
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
08:00
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
19 lut
08:00
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
93,08
19:00
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
08:00
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
19 lut
08:30
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
Kupić za
103,82
16:15
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
08:30
20 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • СЕТРА С215, SETRA_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
19 lut
08:30
20 lut
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
WARSAW
Kupić za
103,82
16:15
19 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
08:30
20 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • СЕТРА С215, SETRA_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Tarnopol
Z miasta Warszawa