Rozkład jazdy PKS Tarnopol – Warszawa

07:00
16 sie
17:00
16 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
73,44
07:00
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
08:15
Krzemieniec
09:00
Dubno
10:05
Łuck
11:35
Kowel
12:30
14:00
Lublin
17:00
16 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:20
16 sie
19:55
16 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
80,78
08:20
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
09:20
Złoczów
10:25
Lwów
10:50
Lwów
12:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
12:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
14:50
Lublin
16:15
Puławy
17:20
Radom
18:30
Grójec
19:35
Warszawa
19:55
16 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool Astron
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:20
16 sie
19:55
16 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
72,71
08:20
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
09:20
Złoczów
10:25
Lwów
10:50
Lwów
12:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
12:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
14:50
Lublin
16:15
Puławy
17:20
Radom
18:30
Grójec
19:35
Warszawa
19:55
16 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool Astron
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:10
16 sie
22:15
16 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Kupić za
84,03
11:10
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
22:15
16 sie
Warszawa
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:10
16 sie
23:25
16 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
80,78
10:10
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
11:25
Krzemieniec
12:10
Dubno
13:20
Łuck
14:40
Włodzimierz Wołyński
15:50
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
16:50
Hrubieszów
17:55
Chełm
19:15
Lublin
21:20
Radom
22:30
Grójec
23:25
16 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:25
16 sie
23:30
16 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
100,00
13:25
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
23:30
16 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:25
16 sie
23:30
16 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
102,00
13:25
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
23:30
16 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:25
16 sie
23:30
16 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Kupić za
121,32
13:25
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
23:30
16 sie
Warszawa
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:25
16 sie
23:30
16 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Kupić za
110,48
13:25
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
23:30
16 sie
Warszawa
  • Autobus
  • SETRA 80
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:20
16 sie
23:30
16 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
109,91
11:20
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
23:30
16 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
16 sie
23:30
16 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
108,39
11:45
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
23:30
16 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:45
16 sie
23:30
16 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
107,77
10:45
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
23:30
16 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ПЕГАСО 35
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:20
16 sie
00:00
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
89,91
11:20
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
00:00
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
16 sie
00:00
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
88,39
11:45
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
00:00
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:20
16 sie
00:00
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
89,91
11:20
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
00:00
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
16 sie
00:00
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
88,39
11:45
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
00:00
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:50
16 sie
01:50
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
92,70
14:50
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
01:50
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:50
16 sie
01:50
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
111,10
14:50
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
01:50
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-40
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
16 sie
01:50
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
98,01
13:50
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
01:50
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:15
16 sie
04:00
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
96,94
16:15
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
17:25
Krzemieniec
18:05
Dubno
19:20
Łuck
21:30
23:30
Chełm
00:45
Lublin
01:35
Puławy
02:30
Radom
03:10
Grójec
03:40
Piaseczno
04:00
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
16 sie
04:00
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Wschodni, ul. Kijowska 20
Kupić za
71,97
19:00
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
21:30
Lwów
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
Lublin
04:00
17 sie
Warszawa
Dworzec Wschodni, ul. Kijowska 20
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
16 sie
04:00
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
92,70
16:30
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
04:00
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:15
16 sie
04:00
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
92,70
16:15
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
04:00
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:15
16 sie
04:00
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Wschodni, ul. Kijowska 20
Kupić za
97,32
16:15
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
04:00
17 sie
Warszawa
Dworzec Wschodni, ul. Kijowska 20
  • Autobus
  • БАЗ 29, Neoplan 112
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
16 sie
04:10
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
96,52
13:50
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
04:10
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
16 sie
04:10
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
96,52
13:50
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
04:10
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
16 sie
04:10
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
96,40
15:00
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
04:10
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 16, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
16 sie
04:10
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
96,52
13:50
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
04:10
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
16 sie
04:10
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
96,40
15:00
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
04:10
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 16, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
16 sie
04:10
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
96,52
13:50
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
04:10
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
16 sie
04:10
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
95,49
15:00
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
04:10
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 16
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
16 sie
04:10
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
95,61
13:50
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
04:10
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:15
16 sie
05:00
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
83,22
16:15
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
05:00
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ 29, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
16 sie
05:00
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
82,17
15:00
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
05:00
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 16, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:15
16 sie
05:00
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
83,22
16:15
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
05:00
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ 29, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
16 sie
05:10
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
97,89
15:00
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
05:10
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 16, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
16 sie
05:10
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
98,01
13:50
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
05:10
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
16 sie
05:10
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
97,89
15:00
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
05:10
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 16, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
16 sie
05:30
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
80,79
18:50
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
22:10
Lwów
23:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Lublin
05:30
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
16 sie
05:40
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
90,00
17:30
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
22:40
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
01:00
Lublin
04:15
Grójec
05:40
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SCANIA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
16 sie
05:40
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
91,80
15:00
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
05:40
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 16, Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
16 sie
06:00
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
81,56
13:50
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
06:00
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:15
16 sie
06:00
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
112,01
16:15
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
06:00
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ 29, Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:15
16 sie
06:05
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
106,54
16:15
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
06:05
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ 29
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
16 sie
06:10
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
80,61
13:50
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
06:10
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:15
16 sie
06:25
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
83,49
16:15
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
06:25
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ 29
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:15
16 sie
06:50
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
92,92
16:15
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
06:50
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ 29, SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
16 sie
07:30
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
71,97
20:00
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
20:40
Zboriv
21:20
Złoczów
22:40
Lwów
23:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:40
Krasnystaw
02:40
Lublin
07:30
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
16 sie
07:50
17 sie
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
88,13
21:00
16 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
23:05
Lwów
01:55
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
07:50
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Do miasta Tarnopol
Z miasta Warszawa