Rozkład jazdy PKS Tarnopol – Warszawa

00:35
31 maj
10:50
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
75,19
00:35
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
03:25
Lwów
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
07:30
Lublin
10:20
Warszawa
10:50
31 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
31 maj
17:00
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
75,19
07:00
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
08:15
Krzemieniec
09:00
Dubno
10:05
Łuck
11:35
Kowel
12:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
14:00
Lublin
17:00
31 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
31 maj
17:45
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
98,70
06:00
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
17:45
31 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
31 maj
17:45
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
116,49
06:00
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
17:45
31 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
31 maj
17:45
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
107,86
06:00
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
17:45
31 maj
Warszawa
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, Setra 49 Мест
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
31 maj
18:00
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
65,00
08:00
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
18:00
31 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
31 maj
18:30
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
94,19
06:00
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
18:30
31 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, 1100
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
31 maj
18:40
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
Kupić za
80,00
08:00
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
18:40
31 maj
Warszawa
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
31 maj
21:50
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
101,22
09:05
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
21:50
31 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
31 maj
21:50
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
98,12
10:10
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
21:50
31 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:10
31 maj
21:50
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
92,70
11:10
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
21:50
31 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
31 maj
21:50
31 maj
,
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
102,73
10:30
31 maj
Tarnopol
,
21:50
31 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:10
31 maj
22:35
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
97,74
11:10
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
11:20
Kałusz
11:45
Dolina
12:30
Stryj
14:15
Lwów
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
19:50
Lublin
22:35
31 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:10
31 maj
22:35
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
97,74
11:10
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
11:20
Kałusz
11:45
Dolina
12:30
Stryj
13:45
Lwów
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
19:50
Lublin
22:35
31 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
31 maj
22:35
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
109,05
09:05
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
22:35
31 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
31 maj
22:35
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
109,05
09:05
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
22:35
31 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
31 maj
22:35
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
105,95
10:10
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
22:35
31 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
31 maj
22:35
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
101,22
09:05
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
22:35
31 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
31 maj
22:35
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
127,01
09:05
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
22:35
31 maj
Warszawa
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, Neoplan(Free) 49 Мест
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
31 maj
22:35
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
123,91
10:10
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
22:35
31 maj
Warszawa
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, Neoplan(Free) 49 Мест
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
31 maj
22:35
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
127,01
09:05
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
22:35
31 maj
Warszawa
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, Neoplan(Free) 49 Мест
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:10
31 maj
22:35
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
92,70
11:10
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
22:35
31 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
31 maj
22:35
31 maj
,
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
110,56
10:30
31 maj
Tarnopol
,
22:35
31 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
31 maj
22:35
31 maj
,
Kupić za
128,52
10:30
31 maj
Tarnopol
,
22:35
31 maj
Warszawa
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:20
31 maj
23:00
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
112,29
07:20
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
23:00
31 maj
Warszawa
  • Autobus
  • МЕРС SPRINTER, VAN HOOL 815-2866FH 51 Место
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:20
31 maj
23:00
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
112,29
07:20
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
23:00
31 maj
Warszawa
  • Autobus
  • МЕРС SPRINTER, VAN HOOL 815-2866FH 51 Место
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
31 maj
23:25
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
75,18
10:10
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
11:25
Krzemieniec
12:10
Dubno
13:20
Łuck
14:40
Włodzimierz Wołyński
15:50
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
16:50
Hrubieszów
17:55
Chełm
19:15
Lublin
21:20
Radom
22:30
Grójec
23:25
31 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:25
31 maj
23:30
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
113,11
13:25
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
23:30
31 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA 80
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:25
31 maj
23:30
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
124,22
13:25
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
23:30
31 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:45
31 maj
23:30
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
117,12
10:45
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
23:30
31 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ПЕГАСО 35, SETRA 80
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:20
31 maj
23:30
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
120,89
11:20
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
23:30
31 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, SETRA 80
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
31 maj
23:30
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
119,32
11:45
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
23:30
31 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, SETRA 80
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:25
31 maj
23:30
31 maj
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
100,00
13:25
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
23:30
31 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:20
31 maj
00:00
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
90,39
11:20
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
00:00
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
31 maj
00:00
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
88,82
11:45
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
00:00
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:20
31 maj
00:00
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
120,89
11:20
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
00:00
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
31 maj
00:00
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
119,32
11:45
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
00:00
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:20
31 maj
00:01
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
95,58
11:20
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
00:01
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
31 maj
00:01
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
94,01
11:45
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
00:01
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:20
31 maj
00:01
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
103,87
11:20
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
00:01
1 cze
Warszawa
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, Neoplan(Free) 49 Мест
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
31 maj
00:01
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
102,30
11:45
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
00:01
1 cze
Warszawa
  • Autobus
  • БАЗ АО79-29, Neoplan(Free) 49 Мест
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
31 maj
01:50
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
99,25
14:50
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
17:20
Lwów
19:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:05
Zamość
22:30
Lublin
23:15
Puławy
00:00
Radom
00:40
Grójec
01:15
Piaseczno
01:50
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
31 maj
01:50
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
109,22
13:50
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
01:50
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
31 maj
01:50
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
98,39
13:50
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
01:50
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
31 maj
01:50
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
127,80
13:50
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
01:50
1 cze
Warszawa
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, Neoplan 49 Мест
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
31 maj
01:50
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
92,70
14:50
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
01:50
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
31 maj
04:00
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
99,25
16:15
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
17:25
Krzemieniec
18:05
Dubno
19:20
Łuck
21:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:30
Chełm
00:45
Lublin
01:35
Puławy
02:30
Radom
03:10
Grójec
03:40
Piaseczno
04:00
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
31 maj
04:00
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Wschodni, ul. Kijowska 20
Kupić za
82,71
19:00
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
21:30
Lwów
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
Lublin
04:00
1 cze
Warszawa
Dworzec Wschodni, ul. Kijowska 20
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
31 maj
04:00
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
112,44
13:50
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
04:00
1 cze
Warszawa
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, VAN HOOL 815-2866FH 51 Место
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
31 maj
04:00
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
92,70
16:15
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
04:00
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
31 maj
04:00
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
92,70
16:30
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
04:00
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
31 maj
04:10
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
98,81
13:50
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
04:10
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
31 maj
04:10
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
98,81
13:50
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
04:10
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
31 maj
04:10
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
98,81
13:50
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
04:10
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
31 maj
04:10
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
98,66
15:00
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
04:10
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 312D, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
31 maj
04:10
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
98,81
13:50
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
04:10
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
31 maj
04:10
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
98,66
15:00
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
04:10
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 312D, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
31 maj
04:10
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
111,84
13:50
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
04:10
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
31 maj
04:10
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
111,84
13:50
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
04:10
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
31 maj
04:10
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
111,69
15:00
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
04:10
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 312D, КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
31 maj
04:10
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
116,63
13:50
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
04:10
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, МАН_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
31 maj
04:10
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
116,48
15:00
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
04:10
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 312D, МАН_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
31 maj
04:10
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
112,57
13:50
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
04:10
1 cze
Warszawa
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, Setra 58 Мест
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
31 maj
04:10
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
112,42
15:00
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
04:10
1 cze
Warszawa
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 312D, Setra 58 Мест
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
31 maj
04:10
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
112,57
13:50
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
04:10
1 cze
Warszawa
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, Setra 58 Мест
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
31 maj
04:30
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
112,44
13:50
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
04:30
1 cze
Warszawa
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, VAN HOOL 815-2866FH 51 Место
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
31 maj
04:50
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
79,79
15:00
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
04:50
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 312D, SETRA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
31 maj
05:00
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
116,49
13:50
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
05:00
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, SETRA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
31 maj
05:00
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
116,49
13:50
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
05:00
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, SETRA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
31 maj
05:10
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
100,35
13:50
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
05:10
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
31 maj
05:10
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
100,20
15:00
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
05:10
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 312D, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
31 maj
05:10
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
100,20
15:00
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
05:10
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 312D, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
31 maj
05:10
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
114,23
15:00
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
05:10
1 cze
Warszawa
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 312D, Setra 58 Мест
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
31 maj
05:10
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
114,38
13:50
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
05:10
1 cze
Warszawa
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18, Setra 58 Мест
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
31 maj
05:10
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
114,23
15:00
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
05:10
1 cze
Warszawa
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 312D, Setra 58 Мест
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
31 maj
05:30
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
90,00
18:50
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
21:05
ulica Stryiska; dom 109
21:40
Lwów
23:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Lublin
05:30
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
31 maj
05:30
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
82,70
18:50
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
22:10
Lwów
23:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Lublin
05:30
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:40
31 maj
05:35
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
75,18
19:40
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
21:45
Lwów
23:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:45
Lublin
05:35
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
31 maj
05:40
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
90,00
17:30
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
22:40
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
01:00
Lublin
04:15
Grójec
05:40
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SCANIA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:40
31 maj
05:50
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
Kupić za
92,73
19:40
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
22:50
Lwów
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
1 cze
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
31 maj
06:00
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
112,29
15:00
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
06:00
1 cze
Warszawa
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 312D, VAN HOOL 815-2866FH 51 Место
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
31 maj
06:00
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
112,29
15:00
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
06:00
1 cze
Warszawa
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 312D, VAN HOOL 815-2866FH 51 Место
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:40
31 maj
06:10
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
92,73
19:40
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
22:50
Lwów
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
31 maj
07:30
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
73,68
20:00
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
20:40
Zboriv
21:20
Złoczów
22:40
Lwów
23:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:40
Krasnystaw
02:40
Lublin
07:30
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
31 maj
07:50
1 cze
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
90,23
21:00
31 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
23:05
Lwów
01:55
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
07:50
1 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Do miasta Tarnopol
Z miasta Warszawa