Bilety autobusoweTarnopol - Warszawa

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Tarnopol — Warszawa

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
00:35
Czas przejazdu10 h. 15 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
10:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
58,73 
Przewoźnik: Openline
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
3.6

Rozkład jazdy autobusów Tarnopol — Warszawa w 2020 roku

Codziennie
20:05
Czas przejazdu10 h. 05 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
63,80 
Przewoźnik: Eastern European Travel
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
Codziennie
14:50
Czas przejazdu10 h. 30 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
00:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
70,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu14 h. 00 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
75,34 
Przewoźnik: TocoBus
Autobus: VAN HOOL Astron
Ocena:
wto, czw, sob
21:00
Czas przejazdu10 h. 40 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
07:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
77,77 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
18:40
Czas przejazdu15 h. 20 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
80,00 
Przewoźnik: East West Eurolines
Ocena:
Codziennie
19:00
Czas przejazdu12 h. 10 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
80,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
Codziennie
19:40
Czas przejazdu11 h. 40 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
80,00 
Przewoźnik: EUROLINES MADELTRANS
Ocena:
Codziennie
19:50
Czas przejazdu11 h. 20 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
80,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu09 h. 30 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
80,37 
Przewoźnik: TocoBus
Autobus: VAN HOOL Astron
Ocena:
Codziennie
20:00
Czas przejazdu10 h. 10 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
81,60 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Ocena:
Codziennie
21:00
Czas przejazdu11 h. 50 min
Tarnopol
TERNOPIL, Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
07:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
81,60 
Przewoźnik: RB Polska Sp z o.o.
Ocena:
Codziennie
15:50
Czas przejazdu08 h. 30 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
00:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
82,96 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu14 h. 00 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
83,89 
Przewoźnik: TocoBus
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu09 h. 30 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
83,89 
Przewoźnik: TocoBus
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
14:50
Czas przejazdu09 h. 30 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
00:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
86,41 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
4.2
Codziennie
19:00
Czas przejazdu11 h. 10 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
88,85 
Przewoźnik: Ternvoyage
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
19:50
Czas przejazdu10 h. 20 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
88,85 
Przewoźnik: Ternvoyage
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
19:00
Czas przejazdu11 h. 10 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
88,93 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
4.1
Codziennie
19:50
Czas przejazdu10 h. 20 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
88,93 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
17:30
Czas przejazdu12 h. 10 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
89,01 
Przewoźnik: Ternopilske ATP 16127
Autobus: Neoplan 116 (53)free
Ocena:
4.4
Codziennie
13:25
Czas przejazdu11 h. 05 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
23:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
90,00 
Przewoźnik: East West Eurolines
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu15 h. 10 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
90,00 
Przewoźnik: TOCOBUS
Ocena:
W poniedziałki
17:20
Czas przejazdu13 h. 10 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
90,00 
Przewoźnik: PP TVAD
Ocena:
Codziennie
17:30
Czas przejazdu13 h. 10 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
90,00 
Przewoźnik: TERNOPILSKIE ATP
Ocena:
Codziennie
17:30
Czas przejazdu12 h. 10 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
90,00 
Przewoźnik: PKS Sokołów
Autobus: SCANIA
Ocena:
Codziennie
19:40
Czas przejazdu09 h. 55 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:35
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
92,12 
Przewoźnik: Denisivka-Avto
Autobus: Mercedes Benz (65)
Ocena:
4.0
Codziennie
19:00
Czas przejazdu11 h. 00 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
92,28 
Przewoźnik: FOP VATSAK/RB Polska Sp. z o.o
Autobus: VANHOOL T-815 (С)
Ocena:
pon, śro
09:35
Czas przejazdu11 h. 15 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
19:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
95,00 
Przewoźnik: ORION BUS
Ocena:
Codziennie
05:35
Czas przejazdu13 h. 25 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
96,30 
Przewoźnik: Ukrlines
Ocena:
Poza nie
00:35
Czas przejazdu11 h. 15 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
10:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
100,00 
Przewoźnik: ORION BUS
Ocena:
Poza pią i nie
14:10
Czas przejazdu13 h. 00 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
02:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
100,00 
Przewoźnik: WEZUN
Ocena:
czw, sob
17:20
Czas przejazdu12 h. 10 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
100,59 
Przewoźnik: AGA TRAVEL
Autobus: Mercedes Tourismo
Ocena:
Codziennie
06:30
Czas przejazdu10 h. 30 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
100,67 
Przewoźnik: Kononchuk V.V.
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
W czwartki
17:20
Czas przejazdu12 h. 10 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
100,67 
Przewoźnik: Podoliak I. A.
Autobus: Van Hool 915(free)
Ocena:
Codziennie
20:00
Czas przejazdu11 h. 30 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
07:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
100,67 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
3.6
Codziennie
20:00
Czas przejazdu10 h. 20 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
100,67 
Przewoźnik: Kovalov Volodymyr Vasylovych
Autobus: Van Hool EOS
Ocena:
W poniedziałki
09:30
Czas przejazdu11 h. 50 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
20:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
103,97 
Przewoźnik: СТЕЦИК Т.В. ФОП
Autobus: Дальнего следования
Ocena:
Poza wto
06:30
Czas przejazdu11 h. 30 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:00
Warszawa
ВАРШАВА,
105,71 
Przewoźnik: КОНОНЧУК В.В. ФОП МЖР
Autobus: НЕОПЛАН-40
Ocena:
Codziennie
00:35
Czas przejazdu10 h. 15 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
10:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
109,06 
Przewoźnik: Orionbus
Autobus: Neoplan
Ocena:
4.0
czw, sob
12:05
Czas przejazdu11 h. 15 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
109,06 
Przewoźnik: Orionbus
Autobus: Setra S 315 НDH
Ocena:
W poniedziałki
08:40
Czas przejazdu12 h. 15 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
19:55
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
114,15 
Przewoźnik: СМІЛЬСЬКИЙ М.М. ФОП МЖР
Autobus: ВАН ХОЛ 65
Ocena:
pon, czw
19:30
Czas przejazdu13 h. 00 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
07:30
+1 dzień
Warszawa
ВАРШАВА,
116,22 
Przewoźnik: ПАСЛАВСЬКИЙ Я.А. ФОП МЖР
Autobus: НЕОПЛАН-40
Ocena:
Codziennie
21:00
Czas przejazdu10 h. 40 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
07:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
120,97 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
15:50
Czas przejazdu10 h. 55 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:45
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
166,52 
Przewoźnik: СТЕЦИК Т.В. ФОП МЖР
Autobus: НЕОПЛАН-40
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Tarnopol
Do miasta Warszawa
Do miasta Tarnopol
Z miasta Warszawa
Informacje o trasie autobusu Tarnopol — Warszawa
51
Liczba autobusów w kierunku
11 godz. 19 min.
Szacowany czas podróży
00:35 — 10:50
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
21:00 — 07:40
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
70 — 391 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami