Bilety autobusowe

Katowice - Tarnopol

od 78 zł, 19 wrz

Rozkład jazdy PKS Katowice – Tarnopol

02:30
25 wrz
w drodze 12 godz. 15 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

15:45
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

111
02:30
25 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
04:00
Kraków
Tarnów
Rzeszów
08:10
Przemyśl
10:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
12:50
Lwów
14:40
Złoczów
15:45
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
02:30
25 wrz
w drodze 14 godz. 23 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

17:53
25 wrz

Tarnopol

,

99
02:30
25 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
17:53
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), БАЗ "ЕТАЛОН"
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
02:30
25 wrz
w drodze 14 godz. 45 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

18:15
25 wrz

Tarnopol

,

94
02:30
25 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
18:15
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
02:30
25 wrz
w drodze 15 godz. 05 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

18:35
25 wrz

Tarnopol

,

100
02:30
25 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
18:35
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
02:30
25 wrz
w drodze 16 godz. 20 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

19:50
25 wrz

Tarnopol

,

103
02:30
25 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
19:50
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
25 wrz
w drodze 11 godz. 55 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

20:25
25 wrz

Tarnopol

DW.PKS, ul. A. Żywowa 7

100
07:30
25 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:25
25 wrz
Tarnopol
DW.PKS, ul. A. Żywowa 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
02:30
25 wrz
w drodze 17 godz. 10 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

20:40
25 wrz

Tarnopol

,

96
02:30
25 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:40
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
02:30
25 wrz
w drodze 17 godz. 35 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

21:05
25 wrz

Tarnopol

,

96
02:30
25 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
21:05
25 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
02:30
25 wrz
w drodze 19 godz. 00 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

22:30
25 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

96
02:30
25 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
22:30
25 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:40
25 wrz
w drodze 09 godz. 50 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

00:30
26 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

110
13:40
25 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:50
Kraków
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Lwów
00:30
26 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:35
25 wrz
w drodze 10 godz. 20 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

00:55
26 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

100
13:35
25 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:30
Kraków
17:15
Rzeszów
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:20
Lwów
00:55
26 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:45
25 wrz
w drodze 10 godz. 10 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

00:55
26 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

106
13:45
25 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:55
Kraków
17:15
Rzeszów
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:20
Lwów
00:55
26 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
02:30
25 wrz
w drodze 21 godz. 25 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

00:55
26 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

93
02:30
25 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
00:55
26 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:05
25 wrz
w drodze 08 godz. 15 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

03:20
26 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

83
18:05
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
03:20
26 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
25 wrz
w drodze 11 godz. 25 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

03:45
26 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

100
15:20
25 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
26 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
25 wrz
w drodze 12 godz. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

03:50
26 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

91
14:30
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
26 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
25 wrz
w drodze 08 godz. 55 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

04:35
26 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

82
18:40
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
04:35
26 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
25 wrz
w drodze 12 godz. 40 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

06:10
26 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

85
16:30
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:05
Kraków
21:05
Rzeszów
00:50
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
Lwów
06:10
26 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
25 wrz
w drodze 13 godz. 15 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

06:15
26 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

81
16:00
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:40
Lotnisko Krakow Balice (KRK)
17:20
Kraków
19:25
Rzeszów
00:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:05
Lwów
06:15
26 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
25 wrz
w drodze 14 godz. 00 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

06:30
26 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

125
15:30
25 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
17:20
Kraków
19:50
Rzeszów
01:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
04:00
Lwów
06:30
26 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
25 wrz
w drodze 14 godz. 00 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

06:30
26 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

85
15:30
25 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
17:20
Kraków
19:50
Rzeszów
01:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
04:00
Lwów
06:30
26 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
25 wrz
w drodze 12 godz. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

06:50
26 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

92
17:30
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
26 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
25 wrz
w drodze 10 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:40
26 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

132
20:30
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
21:40
Kraków
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
26 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
25 wrz
w drodze 10 godz. 00 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:00
26 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

85
21:00
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
22:20
Kraków
00:20
Rzeszów
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
Lwów
06:00
Lwów
08:00
26 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
25 wrz
w drodze 14 godz. 45 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:15
26 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

94
16:30
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
17:20
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:05
Dębica
21:05
Rzeszów
21:25
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:00
Przemyśl
00:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
08:15
26 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:55
25 wrz
w drodze 18 godz. 30 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

08:25
26 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

92
12:55
25 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
16:45
Kielce
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
06:15
Lwów
07:25
Złoczów
08:25
26 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:15
25 wrz
w drodze 13 godz. 45 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:00
26 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

99
19:15
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
20:40
Kraków
04:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:25
Lwów
10:00
26 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:35
25 wrz
w drodze 19 godz. 38 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

10:13
26 wrz

Tarnopol

,

110
13:35
25 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
10:13
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:40
25 wrz
w drodze 19 godz. 33 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

10:13
26 wrz

Tarnopol

,

130
13:40
25 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
10:13
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:45
25 wrz
w drodze 19 godz. 28 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

10:13
26 wrz

Tarnopol

,

118
13:45
25 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
10:13
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
25 wrz
w drodze 19 godz. 13 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:13
26 wrz

Tarnopol

,

125
14:00
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
10:13
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • MAH A-32(free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
25 wrz
w drodze 19 godz. 03 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

10:13
26 wrz

Tarnopol

,

100
14:10
25 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
10:13
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
25 wrz
w drodze 18 godz. 43 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:13
26 wrz

Tarnopol

,

100
14:30
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
10:13
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
25 wrz
w drodze 18 godz. 33 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

10:13
26 wrz

Tarnopol

,

110
14:40
25 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
10:13
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
25 wrz
w drodze 17 godz. 53 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

10:13
26 wrz

Tarnopol

,

110
15:20
25 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
10:13
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
25 wrz
w drodze 17 godz. 43 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

10:13
26 wrz

Tarnopol

,

144
15:30
25 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
10:13
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • MAN(VIP), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
25 wrz
w drodze 17 godz. 43 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

10:13
26 wrz

Tarnopol

,

104
15:30
25 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
10:13
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • MAN(VIP), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
25 wrz
w drodze 17 godz. 18 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

10:13
26 wrz

Tarnopol

,

100
15:55
25 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
10:13
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
25 wrz
w drodze 17 godz. 18 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

10:13
26 wrz

Tarnopol

,

100
15:55
25 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
10:13
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
25 wrz
w drodze 17 godz. 13 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:13
26 wrz

Tarnopol

,

90
16:00
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
10:13
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
25 wrz
w drodze 16 godz. 43 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:13
26 wrz

Tarnopol

,

92
16:30
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
10:13
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
25 wrz
w drodze 16 godz. 23 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

10:13
26 wrz

Tarnopol

,

109
16:50
25 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
10:13
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
25 wrz
w drodze 15 godz. 43 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:13
26 wrz

Tarnopol

,

120
17:30
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
10:13
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
25 wrz
w drodze 15 godz. 43 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:13
26 wrz

Tarnopol

,

111
17:30
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
10:13
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:55
25 wrz
w drodze 14 godz. 18 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

10:13
26 wrz

Tarnopol

,

95
18:55
25 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
10:13
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Неоплан, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
25 wrz
w drodze 14 godz. 03 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:13
26 wrz

Tarnopol

,

104
19:10
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
10:13
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:05
25 wrz
w drodze 15 godz. 08 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:13
26 wrz

Tarnopol

,

102
18:05
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
10:13
26 wrz
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
25 wrz
w drodze 12 godz. 00 min

Katowice

Stary Dworzec, ulica Dworcowa 1

10:20
26 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

85
21:20
25 wrz
Katowice
Stary Dworzec, ulica Dworcowa 1
22:50
Kraków
00:50
Rzeszów
05:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
08:05
Lwów
08:35
Lwów
10:20
26 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
25 wrz
w drodze 11 godz. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:20
26 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

88
21:50
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
Lwów
10:20
26 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:35
25 wrz
w drodze 19 godz. 45 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

10:20
26 wrz

Tarnopol

,

110
13:35
25 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
10:20
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:40
25 wrz
w drodze 19 godz. 40 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

10:20
26 wrz

Tarnopol

,

130
13:40
25 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
10:20
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:45
25 wrz
w drodze 19 godz. 35 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

10:20
26 wrz

Tarnopol

,

118
13:45
25 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
10:20
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
25 wrz
w drodze 19 godz. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:20
26 wrz

Tarnopol

,

125
14:00
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
10:20
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • MAH A-32(free), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
25 wrz
w drodze 19 godz. 10 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

10:20
26 wrz

Tarnopol

,

100
14:10
25 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
10:20
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
25 wrz
w drodze 18 godz. 50 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:20
26 wrz

Tarnopol

,

100
14:30
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
10:20
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
25 wrz
w drodze 18 godz. 40 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

10:20
26 wrz

Tarnopol

,

110
14:40
25 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
10:20
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
25 wrz
w drodze 18 godz. 00 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

10:20
26 wrz

Tarnopol

,

110
15:20
25 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
10:20
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
25 wrz
w drodze 17 godz. 50 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

10:20
26 wrz

Tarnopol

,

144
15:30
25 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
10:20
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • MAN(VIP), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
25 wrz
w drodze 17 godz. 50 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

10:20
26 wrz

Tarnopol

,

104
15:30
25 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
10:20
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • MAN(VIP), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
25 wrz
w drodze 17 godz. 25 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

10:20
26 wrz

Tarnopol

,

100
15:55
25 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
10:20
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
25 wrz
w drodze 17 godz. 25 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

10:20
26 wrz

Tarnopol

,

100
15:55
25 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
10:20
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
25 wrz
w drodze 17 godz. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:20
26 wrz

Tarnopol

,

90
16:00
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
10:20
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
25 wrz
w drodze 16 godz. 50 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:20
26 wrz

Tarnopol

,

92
16:30
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
10:20
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
25 wrz
w drodze 16 godz. 30 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

10:20
26 wrz

Tarnopol

,

109
16:50
25 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
10:20
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
25 wrz
w drodze 15 godz. 50 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:20
26 wrz

Tarnopol

,

120
17:30
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
10:20
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
25 wrz
w drodze 15 godz. 50 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:20
26 wrz

Tarnopol

,

111
17:30
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
10:20
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:55
25 wrz
w drodze 14 godz. 25 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

10:20
26 wrz

Tarnopol

,

95
18:55
25 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
10:20
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Неоплан, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
25 wrz
w drodze 14 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:20
26 wrz

Tarnopol

,

104
19:10
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
10:20
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
25 wrz
w drodze 14 godz. 00 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:20
26 wrz

Tarnopol

,

104
19:20
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
10:20
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
25 wrz
w drodze 12 godz. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:20
26 wrz

Tarnopol

,

95
21:00
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
10:20
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:05
25 wrz
w drodze 15 godz. 15 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:20
26 wrz

Tarnopol

,

102
18:05
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
10:20
26 wrz
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
25 wrz
w drodze 12 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:30
26 wrz

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

99
21:20
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
22:35
Kraków
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:40
Lwów
10:30
26 wrz
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
25 wrz
w drodze 21 godz. 05 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

12:15
26 wrz

Tarnopol

,

96
14:10
25 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
12:15
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
25 wrz
w drodze 20 godz. 45 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:15
26 wrz

Tarnopol

,

97
14:30
25 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
12:15
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
25 wrz
w drodze 20 godz. 35 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

12:15
26 wrz

Tarnopol

,

107
14:40
25 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
12:15
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Mercedes, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
25 wrz
w drodze 19 godz. 55 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

12:15
26 wrz

Tarnopol

,

106
15:20
25 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
12:15
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
25 wrz
w drodze 19 godz. 45 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

12:15
26 wrz

Tarnopol

,

141
15:30
25 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
12:15
26 wrz
Tarnopol
,
  • Autobus
  • MAN(VIP), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
25 wrz
w drodze 19 godz. 45 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8