Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Tarnopol w 2019 rok roku

Codziennie
21:00
11 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

08:00
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

79,97 
20:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
04:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
06:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
08:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Setra (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
18:40
9 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

04:45
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

80,00 
18:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:45
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI LVIV LTD
  • Van Hool WU 1331 E
Codziennie
21:50
12 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

10:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

80,00 
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Iveco 391E(free)
W poniedziałki
16:00
14 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

06:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

80,08 
15:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:40
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
17:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:40
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:05
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:15
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternopilske ATP 16127
  • Neoplan 116
wto, sob, nie
16:00
14 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

06:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

80,08 
15:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:40
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
17:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:40
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:05
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:15
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternopilske ATP 16127
  • Neoplan 116 (53)free
Codziennie
17:30
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

06:50
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

80,71 
17:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:20
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
21:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
03:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:50
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Setra
Codziennie
18:05
8 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

03:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

82,40 
18:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
03:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
18:55
11 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

07:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

82,40 
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
07:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
pon, pią
21:50
11 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

10:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

82,40 
21:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
pon, pią
18:00
12 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

06:45
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

85,00 
17:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
04:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:45
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Van Hool 2(free)
Codziennie
22:40
11 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

10:30
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

86,43 
22:30
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
23:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
04:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
10:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Wygodne siedzenia
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Przewoźnik oferuje wodę i inne napoje
  • Rozkładane siedzenia
  • Porty USB
  • Wspólny system wideo dla całego autobusu
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TocoBus
  • Van Hool
W poniedziałki
16:30
14 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

08:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

86,70 
16:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:15
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
W poniedziałki
14:30
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

03:50
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

90,00 
14:30
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
03:50
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KOZAK EXPRESS
Codziennie
19:10
12 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

07:25
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

90,00 
19:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:45
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
22:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:25
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
04:25
Horodok
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
04:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Stepana Bandery 3
07:25
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans Sp.z.o.o.
  • Setra S 315 НDH
W poniedziałki
22:40
11 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

11:10
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

90,00 
22:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
11:10
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AKKORD-PLUS
Codziennie
21:50
10 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

09:00
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

90,05 
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:30
Krakowiec
Tarnopol, Ukraina, Tarnopolski
07:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
09:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
Codziennie
14:30
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

03:50
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

90,08 
14:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:50
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Neoplan 116
Codziennie
19:10
12 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

07:25
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

90,08 
19:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:45
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
22:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:25
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
04:25
Horodok
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
04:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Stepana Bandery 3
07:25
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.
  • Setra S 315 НDH
W poniedziałki
19:10
11 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

07:25
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

91,80 
19:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:25
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PAS-TRANS
Codziennie
16:30
15 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

08:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

94,00 
15:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
17:20
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
17:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:20
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
20:05
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
21:05
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
21:25
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
21:50
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
22:20
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
00:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
08:15
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)
Codziennie
20:30
11 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

07:40
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

94,68 
20:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
03:40
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
07:40
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
16:30
10 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

03:10
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

95,00 
16:25
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:05
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:10
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan
wto, pią
20:05
12 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

08:10
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

95,38 
19:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
00:50
Jarosław
Jarosław, Jarosław
01:25
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
05:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
07:05
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
08:10
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Svistun B.R.
  • SETRA S 215 HD

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

15.02, 18.02, 20.02, 25.02, 02.03...
13:45
11 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

00:55
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

96,41 
13:35
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec autobusowy Rzeszów, ul. Artura Grottgera 16
18:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
00:55
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.
  • NEOPLAN N116
pon, śro, czw, pią, nie
19:15
13 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

10:00
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

99,15 
19:15
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
W poniedziałki
08:05
10 godz. 45 min w drodze

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

19:50

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

100,00 
08:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
Codziennie
08:05
11 godz. 45 min w drodze

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

19:50

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

100,00 
08:00
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
09:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
13:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
15:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
17:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:45
Złoczów
Kawiarnia/ Shynomontazh, ul. Sichovykh Striltsiv 30
19:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
16.02, 23.02, 02.03, 09.03, 16.03...
13:35
11 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

00:55
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

100,00 
13:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
22:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:55
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • Van Hool 915(free)
Codziennie
15:20
12 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

03:45
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

100,00 
15:15
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
16:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:30
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
19:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:35
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
01:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:40
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
03:45
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
Codziennie
18:55
12 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

07:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

100,00 
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
04:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:55
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
07:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • SCANIA Century
wto, śro, pią, sob
21:30
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

12:50
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

100,00 
21:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:50
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
01:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
09:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
12:50
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

16.02, 23.02, 02.03, 09.03, 16.03...
13:45
11 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

00:55
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

102,72 
13:40
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
22:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:55
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
18:55
12 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

07:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

102,72 
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
04:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
07:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
12.02, 15.02, 16.02, 18.02, 19.02...
19:05
10 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

05:45
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

102,72 
19:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
03:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:45
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com
  • Mercedes
Codziennie
21:50
12 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

10:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

102,72 
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
02:20
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
pon, śro
13:35
10 godz. 20 min w drodze

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

00:55

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

103,00 
13:35
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
00:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
wto, czw, sob
13:40
10 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

00:30
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

110,00 
13:30
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
20:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mitchenko S.M.
  • Van Hool EOS
W poniedziałki
13:40
9 godz. 50 min w drodze

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

00:30

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

110,00 
13:40
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
00:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WEZUN
W poniedziałki
15:20
11 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

04:00
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

110,00 
15:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
W soboty
14:40
11 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

02:00
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

110,06 
14:30
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
15:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
00:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
02:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Neoplan 116
W soboty
14:40
11 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

02:10
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

110,06 
14:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
02:10
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • D.M.D. UKRAINA
  • Van Hool (51)В
wto, pią
15:30
12 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

04:10
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

110,06 
15:20
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
17:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
01:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:10
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
W poniedziałki
12:55
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

08:25
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

110,16 
12:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:25
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
pon, wto
21:30
14 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

13:00
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

111,25 
21:30
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
13:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Galan Maryan Viktorovych PE
W poniedziałki
02:30
12 godz. 25 min w drodze

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

15:55

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

120,00 
02:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
wto, sob, nie
03:10
13 godz. 20 min w drodze

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

16:30

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

120,00 
02:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
13:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
15:25
Złoczów
Kawiarnia/ Shynomontazh, ul. Sichovykh Striltsiv 30
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
wto, czw, sob
13:40
10 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

00:30
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

120,00 
13:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
22:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro
  • Neoplan
14.02, 21.02, 28.02, 07.03...
18:55
12 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

07:45
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

120,00 
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
19:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:00
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
05:30
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
07:45
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PHENIX
  • Setra
Codziennie
02:30
14 godz. 0 min w drodze

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

16:30

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

120,07 
02:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
10:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
13:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
15:25
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
02:30
13 godz. 15 min w drodze

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

15:45

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

120,07 
02:20
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
04:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
––:––
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
––:––
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
08:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
10:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
12:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:40
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
15:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
17:30
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

06:50
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

122,40 
17:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:50
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
W soboty
15:30
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

03:50
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

139,40 
15:20
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
17:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
23:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:50
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
Popularne kierunki
Do miasta Tarnopol
Do miasta Katowice
Z miasta Tarnopol
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!

Bus Katowice - Tarnopol

Tarnopol jest ukraińskim miastem, siedzibą rejonu i obwodu tarnopolskiego. Jako ważny ośrodek kulturalny i edukacyjny, to kierunek chętnie obierany przez podróżnych.

Wśród połączeń autokarowych Katowice – Tarnopol, na szczególną uwagę zasługują przejazdy organizowane przez Eastern Euro o.g.an Travel SP. Konkurencyjna cena i doskonałe warunki przejazdu – wygodne, regulowane fotele, bezprzewodowy Internet, klimatyzacja, oświetlenie, to zdecydowanie największe atuty oferty.

Zapraszamy do rezerwacji i zakupu biletu, na te i wiele innych kursów wyjątkowo kuszących cenach!