Bilety autobusoweKatowice - Tarnopol

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Katowice — Tarnopol

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

pon, czw
20:05
Czas przejazdu11 h. 05 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
08:10
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
85,00 
Przewoźnik: POL SV LINES
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Tarnopol w 2020 roku

wto, pią
20:05
Czas przejazdu12 h. 05 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
08:10
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
87,25 
Przewoźnik: Svistun B.R.
Autobus: SETRA S 215 HD
Ocena:
pon, pią
19:10
Czas przejazdu12 h. 15 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
07:25
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
89,00 
Przewoźnik: PasTrans Sp.z.o.o.
Autobus: Setra S 315 НDH
Ocena:
pon, pią
19:10
Czas przejazdu12 h. 15 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
07:25
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
89,06 
Przewoźnik: Palko V.A.
Autobus: Setra S 315 НDH
Ocena:
Poza pon
13:40
Czas przejazdu10 h. 50 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
00:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
90,00 
Przewoźnik: Mitchenko S.M.
Autobus: Van Hool EOS
Ocena:
Codziennie
18:10
Czas przejazdu11 h. 50 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
07:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
90,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
Codziennie
18:50
Czas przejazdu11 h. 10 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
07:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
90,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
Codziennie
20:10
Czas przejazdu10 h. 20 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
06:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
90,00 
Przewoźnik: P-Trans
Autobus: Setra 315 HD
Ocena:
Codziennie
21:50
Czas przejazdu11 h. 30 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
10:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
90,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
Codziennie
21:50
Czas przejazdu12 h. 30 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
10:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
90,00 
Przewoźnik: Ternvoyage
Autobus: Van Hool EOS
Ocena:
Codziennie
21:50
Czas przejazdu12 h. 30 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
10:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
90,00 
Przewoźnik: Ternvoyage
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
22:40
Czas przejazdu09 h. 20 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
09:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
90,00 
Przewoźnik: TOCOBUS
Ocena:
Codziennie
21:50
Czas przejazdu12 h. 30 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
10:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
90,05 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
21:50
Czas przejazdu11 h. 10 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
09:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
90,05 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
20:30
Czas przejazdu10 h. 10 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
07:40
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
91,80 
Przewoźnik: FOP Ostapczuk
Ocena:
Codziennie
18:50
Czas przejazdu10 h. 10 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
07:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
92,70 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
Codziennie
22:40
Czas przejazdu10 h. 20 min
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
09:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
93,96 
Przewoźnik: TocoBus
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
Codziennie
16:30
Czas przejazdu15 h. 45 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
08:15
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
94,00 
Przewoźnik: Eastern European Travel
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
Codziennie
20:30
Czas przejazdu11 h. 10 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
07:40
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
94,68 
Przewoźnik: Ostapchuk V.V.
Autobus: Neoplan
Ocena:
Poza śro i czw
15:15
Czas przejazdu12 h. 15 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
03:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
94,85 
Przewoźnik: Ternopilske ATP 16127
Autobus: Neoplan 116 (53)free
Ocena:
4.0
Poza czw
15:15
Czas przejazdu11 h. 15 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
03:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
95,00 
Przewoźnik: TERNOPILSKIE ATP
Ocena:
pon, wto
20:20
Czas przejazdu10 h. 45 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
08:05
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
95,00 
Przewoźnik: ORION BUS
Ocena:
W weekendy
20:20
Czas przejazdu11 h. 45 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
08:05
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
95,00 
Przewoźnik: Orionbus
Autobus: Neoplan
Ocena:
Codziennie
22:40
Czas przejazdu10 h. 20 min
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
09:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
95,64 
Przewoźnik: TocoBus
Autobus: Van Hool
Ocena:
Poza sob
16:30
Czas przejazdu15 h. 30 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
09:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
99,00 
Przewoźnik: EUROLINES MADELTRANS
Ocena:
pon, pią
20:25
Czas przejazdu13 h. 10 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
10:35
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
99,76 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Ocena:
Codziennie
13:45
Czas przejazdu11 h. 15 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
02:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
100,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
Codziennie
15:20
Czas przejazdu11 h. 25 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
03:45
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
100,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN SP ZOO
Ocena:
Codziennie
17:30
Czas przejazdu11 h. 40 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
05:10
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
100,00 
Przewoźnik: Grechanyuk V.I.
Autobus: Mercedes-Benz Tourismo
Ocena:
Codziennie
17:30
Czas przejazdu10 h. 40 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
05:10
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
100,00 
Przewoźnik: JORDAN
Ocena:
Poza pon i czw
22:10
Czas przejazdu14 h. 40 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
12:50
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
100,00 
Przewoźnik: VINEV Tzov
Autobus: Setra 49C
Ocena:
Poza czw i nie
22:10
Czas przejazdu13 h. 50 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
13:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
100,00 
Przewoźnik: WINEW
Ocena:
pon, czw, sob
12:55
Czas przejazdu18 h. 30 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
08:25
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
101,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
Codziennie
21:15
Czas przejazdu11 h. 15 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
09:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
102,00 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Ocena:
Codziennie
21:30
Czas przejazdu11 h. 00 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
09:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
102,00 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Ocena:
We wtorki
15:20
Czas przejazdu12 h. 25 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
03:45
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
103,00 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
18:10
Czas przejazdu11 h. 10 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
07:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
103,69 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu10 h. 20 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
03:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
105,00 
Przewoźnik: ORION BUS
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu11 h. 20 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
03:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
105,00 
Przewoźnik: Orionbus
Autobus: Neoplan
Ocena:
W poniedziałki
18:55
Czas przejazdu11 h. 50 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
07:45
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
105,00 
Przewoźnik: PHENIX
Ocena:
pon, śro, pią
13:40
Czas przejazdu10 h. 50 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
01:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
110,00 
Przewoźnik: WEZUN
Ocena:
Poza wto
15:20
Czas przejazdu12 h. 25 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
03:45
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
110,00 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
02:30
Czas przejazdu13 h. 05 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
15:35
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
110,05 
Przewoźnik: LUX-REISEN
Autobus: Мерседес
Ocena:
pon, wto, śro
18:20
Czas przejazdu11 h. 20 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
06:40
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
112,20 
Przewoźnik: VOVA AD s.r.o.
Ocena:
Codziennie
14:30
Czas przejazdu12 h. 20 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
03:50
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
115,00 
Przewoźnik: KOZAK EXPRESS
Ocena:
Codziennie
14:30
Czas przejazdu13 h. 20 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
03:50
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
115,10 
Przewoźnik: Yefremenyuk A.L.
Autobus: Neoplan 116
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Tarnopol
Do miasta Katowice
Z miasta Tarnopol
Informacje o trasie autobusu Katowice — Tarnopol
62
Liczba autobusów w kierunku
11 godz. 54 min.
Szacowany czas podróży
02:30 — 15:35
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
22:40 — 09:00
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
120 — 537 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami

Bus Katowice - Tarnopol

Tarnopol jest ukraińskim miastem, siedzibą rejonu i obwodu tarnopolskiego. Jako ważny ośrodek kulturalny i edukacyjny, to kierunek chętnie obierany przez podróżnych.

Wśród połączeń autokarowych Katowice – Tarnopol, na szczególną uwagę zasługują przejazdy organizowane przez Eastern Euro o.g.an Travel SP. Konkurencyjna cena i doskonałe warunki przejazdu – wygodne, regulowane fotele, bezprzewodowy Internet, klimatyzacja, oświetlenie, to zdecydowanie największe atuty oferty.

Zapraszamy do rezerwacji i zakupu biletu, na te i wiele innych kursów wyjątkowo kuszących cenach!