Rozkład jazdy PKS Tarnopol – Katowice

14:50
01:10
16 paź
105,68
14:50
15 paź
Tarnopol
01:10
16 paź
Katowice
  • Autobus
  • bus
13:55
01:40
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
68,65
13:55
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
14:55
Złoczów
16:15
Lwów
17:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
18:35
Przemyśl
19:50
Jarosław
20:25
Rzeszów
22:15
Tarnów
00:05
Kraków
01:40
16 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
15:00
03:00
16 paź
96,90
15:00
15 paź
Tarnopol
03:00
16 paź
Katowice
  • Autobus
  • Mercedes (50 seats)
16:50
04:50
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
91,52
16:50
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
19:30
Lwów
21:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Kraków
04:50
16 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
16:50
05:25
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
96,10
16:50
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:25
16 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, Van Hool (Free)
17:25
05:25
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
97,15
17:25
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:25
16 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10, Van Hool (Free)
16:50
05:30
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
80,85
16:50
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
05:30
16 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, Neoplan(Free)
16:50
06:00
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
79,32
16:50
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
06:00
16 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, Setra
17:25
06:00
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
80,37
17:25
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
06:00
16 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10, Setra
16:50
06:00
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
86,20
16:50
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
06:00
16 paź
Katowice
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, bus
17:25
06:00
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
87,25
17:25
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
06:00
16 paź
Katowice
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10, bus
16:50
06:00
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
86,20
16:50
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
06:00
16 paź
Katowice
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, bus
17:25
06:00
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
87,25
17:25
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
06:00
16 paź
Katowice
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10, bus
16:50
07:30
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
100,26
16:50
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
07:30
16 paź
Katowice
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, Vanhool Vastransauto (57 seats)
17:25
07:30
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
101,31
17:25
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
07:30
16 paź
Katowice
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10, Vanhool Vastransauto (57 seats)
16:50
07:30
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
131,36
16:50
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
07:30
16 paź
Katowice
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, bus
17:25
07:30
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
132,41
17:25
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
07:30
16 paź
Katowice
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10, bus
16:50
07:50
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
101,97
16:50
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
07:50
16 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, Neoplan(Free)
17:25
07:50
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
103,02
17:25
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
07:50
16 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10, Neoplan(Free)
22:30
07:50
16 paź
119,16
22:30
15 paź
Tarnopol
07:50
16 paź
Katowice
  • Autobus
  • bus
18:50
08:00
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
120,00
18:50
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
08:00
16 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
18:50
08:00
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
120,00
18:50
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
08:00
16 paź
Katowice
Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
16:50
08:20
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
101,97
16:50
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
08:20
16 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, Neoplan(Free)
17:25
08:20
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
103,02
17:25
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
08:20
16 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10, Neoplan(Free)
16:50
08:20
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
117,62
16:50
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
08:20
16 paź
Katowice
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, SETRA S 517HD LeoExpress (59 seats)
17:25
08:20
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
118,67
17:25
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
08:20
16 paź
Katowice
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10, SETRA S 517HD LeoExpress (59 seats)
16:50
08:45
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
96,09
16:50
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
08:45
16 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, Neoplan 116
17:25
08:45
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
97,14
17:25
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
08:45
16 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10, Neoplan 116
16:50
08:55
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
116,69
16:50
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
08:55
16 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, Mercedes
17:25
08:55
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
117,74
17:25
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
08:55
16 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10, Mercedes
19:40
09:00
16 paź
107,42
19:40
15 paź
Tarnopol
09:00
16 paź
Katowice
  • Autobus
  • bus
16:50
09:00
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
94,97
16:50
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
09:00
16 paź
Katowice
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, bus
17:25
09:00
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
96,02
17:25
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
09:00
16 paź
Katowice
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10, bus
16:50
11:10
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
109,10
16:50
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
11:10
16 paź
Katowice
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, bus
17:25
11:10
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
110,15
17:25
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
11:10
16 paź
Katowice
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10, bus
16:50
11:10
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
109,10
16:50
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
11:10
16 paź
Katowice
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, bus
17:25
11:10
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
110,15
17:25
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
11:10
16 paź
Katowice
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10, bus
16:50
12:30
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
80,84
16:50
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
12:30
16 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, Van Hool 2(free)
17:25
12:30
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
81,89
17:25
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
12:30
16 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10, Van Hool 2(free)
17:25
13:50
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
84,94
17:25
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
13:50
16 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10, Neoplan-116 3Н
21:30
15:10
16 paź
91,61
21:30
15 paź
Tarnopol
15:10
16 paź
Katowice
  • Autobus
  • bus
16:50
15:10
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
100,26
16:50
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
15:10
16 paź
Katowice
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, bus
17:25
15:10
16 paź
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
101,31
17:25
15 paź
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
15:10
16 paź
Katowice
  • Autobus
  • ГАЛАЗ 3209.10, bus
Popularne kierunki
Do miasta Katowice
Do miasta Tarnopol
Z miasta Katowice

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.