Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Tarnopol - Katowice

od 79 zł, 12 gru

Rozkład jazdy autobusów Tarnopol — Katowice w 2018 rok roku

13:20
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 09 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:40
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:30
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 09 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:00
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 10 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:50
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 11 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:05+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
16:15
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 10 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:25+1 dzień
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, pią
19:40
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 13 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:00
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 10 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, nie
16:00
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 10 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:10+1 dzień
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
04:25
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 11 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:25
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
01:20
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 10 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:15
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
19:00
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 10 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 11.12, 12.12, 13.12, 16.12, 17.12...
19:00
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 10 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 14.12, 15.12, 19.12, 20.12, 24.12...
09:00
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 09 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:55
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 14.12, 19.12, 24.12...
15:30
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 10 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:35+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, czw, nie
22:00
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 10 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:45+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
16:40
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 13 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 12.12, 13.12, 14.12, 15.12, 16.12...
10:30
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 10 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:20
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, śro, sob
16:40
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 13 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 12.12, 13.12, 14.12, 15.12, 16.12...
09:00
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 10 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:05
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 11.12, 13.12, 16.12, 18.12, 21.12...
17:50
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 11 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
16:00
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 11 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
16:00
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 11 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:00+1 dzień
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
11:15
Слобода;
Czas przejazdu 12 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:35
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
16:50
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 12 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:30
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 09 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:50
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W czwartki
14:30
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 09 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:50
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W czwartki
15:00
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 11 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:30
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 12 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:30
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
22:30
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 09 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:50
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 13 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy We wtorki
11:10
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 09 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:00
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 24.12, 08.01...
19:40
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 14 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
21:30
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 11 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:15+1 dzień
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:15
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 09 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:25+1 dzień
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:50
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 14 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
10:30
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 11 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:50
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:50
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 13 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, nie
Codziennie
13:20
Czas przejazdu 09 h. 20 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

22:40

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

58
13:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
13:50
Złoczów
"Kawiarnia/ Shynomontazh; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
15:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
16:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
"Szeginie; Szeginie"
17:45
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
19:05
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
21:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
22:40
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:30
Czas przejazdu 09 h. 00 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

02:30
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

80
17:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
19:15
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu); Dvirtseva ploshcha 1"
19:45
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu); Dvirtseva ploshcha 1"
20:50
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:00
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
01:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:30
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • P-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:00
Czas przejazdu 10 h. 20 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

05:20
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

80
19:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
21:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:20
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
14:50
Czas przejazdu 11 h. 15 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

01:05
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

83
14:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
01:05
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, czw, pią
16:15
Czas przejazdu 10 h. 10 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

01:25
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

83
16:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
01:25
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:40
Czas przejazdu 13 h. 20 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

09:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

84
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
22:15
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
00:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
"Szeginie; Szeginie"
02:40
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
03:10
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
03:30
Łańcut
"Dworzec autobusowy; ul. Sikorskiego 2"
04:00
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
04:45
Dębica
"Stacja paliw - Nagawczyna; ul. Nagawczyna 245c"
05:30
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
07:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
07:30
Krakow Airport
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
09:00
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

czw, nie
16:00
Czas przejazdu 10 h. 50 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

02:50
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

84
16:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
17:55
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
20:15
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:05
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:30
Kraków
"Przystanek; Al. Zygmunta Krasińskiego 14"
00:55
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
02:50
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternopіlske ATP 16127

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:00
Czas przejazdu 10 h. 10 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

02:10
+1 dzień

Katowice

Przystanek; ul. Piotra Skargi 8

87
16:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
19:10
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
20:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
20:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
01:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:10
+1 dzień
Katowice
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Klimatyzacja
  • Komfortowe siedzenia
  • Wi-fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Napoje i woda po drodze
  • Siedzenia rozkładane
  • Gniazdka USB
  • System video wspólny dla całego autobusu
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TocoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
04:25
Czas przejazdu 11 h. 00 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

15:25

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

88
04:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
06:55
Lviv railway station
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
08:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
11:30
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
13:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
15:25
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Neoplan.
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion Auto s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W soboty
01:20
Czas przejazdu 10 h. 55 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

12:15

Katowice

Przystanek; ul. Piotra Skargi 8

88
01:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
03:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
05:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:45
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
09:15
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
10:45
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
12:15
Katowice
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Yunіvers Sp. z o.o

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

11.12, 12.12, 13.12, 16.12, 17.12...
19:00
Czas przejazdu 10 h. 20 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

05:20
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

91
19:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
21:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:55
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
02:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
03:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:20
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh
  • Oceniono na 4.1 z 5
    Na podstawie 10 opinii
  • Punktualność
    4.4
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.0
14.12, 15.12, 19.12, 20.12, 24.12...
19:00
Czas przejazdu 10 h. 20 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

05:20
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

91
19:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
21:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:55
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
02:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
03:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:20
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kopansky I.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

14.12, 19.12, 24.12...
09:00
Czas przejazdu 09 h. 55 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

18:55

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

93
09:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
12:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
14:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
15:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy Rzeszów; ul. Artura Grottgera 16"
17:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mustachko V. M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, czw, nie
15:30
Czas przejazdu 10 h. 05 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

01:35
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

95
15:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
16:30
Złoczów
"Przystanek; ul. Brodovska 2V"
18:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
19:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
20:45
Jarosław
"Jarosław; Jarosław"
21:35
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:10
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:35
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Svistun B.R.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
22:00
Czas przejazdu 10 h. 45 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

08:45
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

95
22:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
23:59
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
01:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
04:00
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
07:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
08:45
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

12.12, 13.12, 14.12, 15.12, 16.12...
16:40
Czas przejazdu 13 h. 00 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

05:40
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

95
16:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
17:55
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Stepana Bandery 3"
19:35
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
20:25
Horodok
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lwowska"
21:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
00:05
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
00:55
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
02:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
04:10
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:40
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, śro, sob
10:30
Czas przejazdu 10 h. 50 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

21:20

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

95
10:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
13:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
17:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
20:20
Kraków
"Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7"
21:20
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Winewo sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

12.12, 13.12, 14.12, 15.12, 16.12...
16:40
Czas przejazdu 13 h. 00 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

05:40
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

95
16:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
17:55
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Stepana Bandery 3"
19:35
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
20:25
Horodok
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lwowska"
21:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
00:05
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
00:55
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
02:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
04:10
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:40
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

11.12, 13.12, 16.12, 18.12, 21.12...
09:00
Czas przejazdu 10 h. 05 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

19:05

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

100
09:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
12:05
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
15:15
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
18:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:05
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
17:50
Czas przejazdu 11 h. 10 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

04:00
+1 dzień

Katowice

Przystanek; ul. Piotra Skargi 8

102
17:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
04:00
+1 dzień
Katowice
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
  • Autobus
  • VAN HOOL EOS 233
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Arman

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
16:00
Czas przejazdu 11 h. 10 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

03:10
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

102
16:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
18:40
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
19:55
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:10
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtoexpress-Dnipro

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
16:00
Czas przejazdu 11 h. 00 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

03:00
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

102
16:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
18:40
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
19:55
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
01:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:00
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Mitchenko SM" FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
11:15
Czas przejazdu 12 h. 20 min

Tarnopol

Слобода;

22:35

Katowice

Przystanek; ul. Piotra Skargi 8

103
11:15
Tarnopol
Слобода;
22:35
Katowice
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:50
Czas przejazdu 12 h. 00 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

04:50
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

109
16:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
19:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
21:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
04:50
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Efremenjuk A.L.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W czwartki
14:30
Czas przejazdu 09 h. 20 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

23:50

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

109
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
16:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
23:50
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Van Hool (51)В
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • DMD Ukraina

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W czwartki
14:30
Czas przejazdu 09 h. 20 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

23:50

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

109
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
16:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
17:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
22:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
23:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Efremenjuk A.L.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:00
Czas przejazdu 11 h. 50 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

02:50
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

109
15:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
18:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
20:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
"Szeginie; Szeginie"
22:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
23:50
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
01:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:50
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
10:30
Czas przejazdu 12 h. 00 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

21:30

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

112
10:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
21:30
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Galan Maryan Viktorovych PE

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
22:30
Czas przejazdu 09 h. 10 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

07:40
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

115
22:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
01:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:40
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
06:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
07:40
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.
  • Oceniono na 3.8 z 5
    Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    3.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.3
We wtorki
18:50
Czas przejazdu 13 h. 05 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

07:55
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

117
18:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
21:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:00
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
06:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
07:55
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 24.12, 08.01...
11:10
Czas przejazdu 09 h. 50 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

21:00

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

120
11:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
13:30
Lwów
"Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109"
13:55
Lviv railway station
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
15:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
19:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:00
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PHENIX

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto
19:40
Czas przejazdu 14 h. 20 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

09:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

126
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
09:00
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Galan Maryan Viktorovych PE

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
21:30
Czas przejazdu 11 h. 45 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

09:15
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

126
21:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
22:35
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
23:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
"Szeginie; Szeginie"
05:00
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
06:25
Tarnów
"MOP Komorów; trasa A-4"
07:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
09:15
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tour ATP +

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:15
Czas przejazdu 09 h. 10 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

01:25
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

130
16:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
18:30
Lviv railway station
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
20:20
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
"Szeginie; Szeginie"
00:10
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:25
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
18:50
Czas przejazdu 14 h. 20 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

08:10
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

130
18:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
08:10
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EUROLINES MADELTRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:30
Czas przejazdu 11 h. 20 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

21:50

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

131
10:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
11:15
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
12:45
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
14:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
"Szeginie; Szeginie"
15:50
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
17:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
19:05
Tarnów
"Stacja paliw aleja Jana Pawła II; Al. Jana Pawła II 20"
20:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

czw, nie
18:50
Czas przejazdu 13 h. 05 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

07:55
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

138
18:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
21:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:00
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
06:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
07:55
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Tarnopol
Z miasta Katowice