Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Tarnopol — Lublin w 2019 rok roku

wto, sob
11:05
7 godz. 55 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

19:00

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

55,00 
10:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
15:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
19:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vlasava
  • VOLVO 9700 H
Codziennie
19:40
7 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

03:10
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

56,58 
19:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:50
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
03:10
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)
  • Oceniono na 2.9 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    2
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3
Codziennie
00:35
6 godz. 55 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

07:30

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

58,70 
00:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
03:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
07:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
10:10
10 godz. 5 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

19:15

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

61,20 
10:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
19:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • UA-PL
W poniedziałki
19:40
8 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

03:15
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

61,20 
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
03:15
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
śro, pią, nie
06:45
9 godz. 5 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

15:50

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

61,63 
06:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
07:55
Krzemieniec
Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 137
08:40
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
09:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
10:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
12:15
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
12:40
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
15:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Koval T.B.
  • Volvo (СВ)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

śro, nie
11:05
7 godz. 55 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

19:00

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

64,86 
10:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
15:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
15:55
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
19:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Savchenko G.I.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
07:00
7 godz. 0 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

14:00

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

66,03 
07:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:15
Krzemieniec
Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 137
09:00
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
10:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
11:35
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
12:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
14:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kononchuk V.V.
  • SCANIA Century
  • Oceniono na 3.9 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4.4
  • Stan techniczny
    3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
12.02, 17.02, 03.04, 08.04, 13.04...
11:10
9 godz. 40 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

19:50

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

66,03 
11:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

12.02, 17.02, 03.04, 08.04, 13.04...
11:10
9 godz. 40 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

19:50

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

66,03 
11:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
20:00
6 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

02:40
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

66,03 
19:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
20:40
Zboriv
Zboriv, Zboriv
21:20
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
22:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
23:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
01:40
Krasnystaw
Parking obok dworca kolejowego, ul. Lwowska 6
02:40
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Neoplan 112
  • Oceniono na 3.8 z 5Na podstawie 9 opinii
  • Punktualność
    4
  • Stan techniczny
    3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
czw, nie
10:55
8 godz. 5 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

19:00

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

69,33 
10:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:15
Krzemieniec
Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 137
13:00
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
14:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
15:25
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
16:40
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
19:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mostyka V.K.
  • Neoplan(Free)
Codziennie
17:30
7 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

01:00
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

70,00 
17:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:40
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
01:00
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Sokołów
  • SCANIA
W poniedziałki
17:30
8 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

01:05
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

71,40 
17:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:05
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Sokołów
Codziennie
19:40
7 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

02:45
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

73,37 
19:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:45
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
23:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
02:45
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Toaleta
  • Klimatyzacja
  • Rozkładane siedzenia
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Denisivka-Avto
  • Mercedes Benz (65)
  • Oceniono na 4.5 z 5Na podstawie 13 opinii
  • Punktualność
    4.8
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
Codziennie
17:30
7 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

01:00
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

74,17 
17:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
20:00
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
22:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
01:00
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternopilske ATP 16127
  • Neoplan 116
13.02, 14.02, 18.02, 19.02, 23.02...
11:10
8 godz. 40 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

19:50

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

80,00 
11:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Iveco 391E(free)
pon, wto, czw
11:10
9 godz. 40 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

19:50

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

80,00 
11:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
pon, czw
13:25
7 godz. 55 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

20:20

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

80,00 
13:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
20:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines
W poniedziałki
18:50
8 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

02:25
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

80,00 
18:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
02:25
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
13.02, 14.02, 18.02, 19.02, 23.02...
11:10
9 godz. 40 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

19:50

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

80,70 
11:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
13.02, 14.02, 18.02, 19.02, 23.02...
11:10
9 godz. 40 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

19:50

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

80,70 
11:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
Codziennie
00:35
6 godz. 55 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

07:30

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

80,71 
00:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
03:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
07:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, pią, nie
21:35
10 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

07:45
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

80,71 
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, pią, nie
21:35
9 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

07:25
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

80,71 
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
06:00
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:25
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, pią, nie
21:35
10 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

07:45
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

80,71 
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
20:00
7 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

02:40
+1 dzień

Lublin

ЛЮБЛІН, null

88,82 
20:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
02:40
+1 dzień
Lublin
ЛЮБЛІН, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ТЕРЛЕЦЬКИЙ П.М. ФОП МЖР
  • НЕОПЛАН-40
pon, wto, śro, pią
19:00
12 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

06:30
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

107,00 
19:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:30
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto, czw, sob
16:15
9 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

00:45
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

113,30 
16:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
00:45
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
W poniedziałki
14:50
8 godz. 40 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

22:30

Lublin

ЛЮБЛІН, null

144,85 
14:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:30
Lublin
ЛЮБЛІН, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СТЕЦИК Т.В. ФОП МЖР
  • НЕОПЛАН-40
Popularne kierunki
Do miasta Lublin
Do miasta Tarnopol
Z miasta Lublin
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!