Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Tarnopol — Lublin w 2018 rok roku

11:05
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 07 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:00
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
10:10
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 09 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:15
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob, nie
00:35
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 06 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:30
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
06:45
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 09 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:50
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, pią, nie
05:00
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 10 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:15
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, nie
11:05
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 07 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:00
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, nie
07:00
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 07 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:00
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:50
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 07 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:25+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 18.12, 19.12, 20.12, 23.12...
11:10
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 08 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:50
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.12, 24.12, 29.12, 03.01, 08.01...
11:10
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 08 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:50
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.12, 24.12, 29.12, 03.01, 08.01...
18:50
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 07 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:25+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.12, 22.12, 10.01, 11.01, 15.01...
17:30
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 07 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:00+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:50
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 08 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:25+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, sob
18:50
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 07 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:25+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:40
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 06 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:50
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.12, 26.12...
08:40
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 07 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:50
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 19.12, 22.12, 23.12, 27.12...
00:35
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 06 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:30
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
20:00
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 06 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:40+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:40
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 07 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:45+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:30
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 07 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:00+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
11:10
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 08 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:50
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 16.12, 20.12, 21.12, 25.12...
08:40
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 06 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:50
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 16.12, 19.12, 20.12, 23.12...
21:35
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 10 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:45+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
21:35
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 10 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:45+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
21:35
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 09 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:25+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
11:10
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 08 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:50
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 18.12, 22.12, 23.12, 27.12...
13:25
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 07 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:20
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, sob
11:10
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 08 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:50
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 22.12, 27.12...
11:10
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 08 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:50
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 05.01, 10.01, 15.01, 20.01, 25.01...
16:15
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 09 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:45+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:30
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 09 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:00+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią
11:10
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 08 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:50
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 16.12, 20.12, 21.12, 25.12...
11:10
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 09 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:50
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
19:40
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 07 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:10+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:00
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 12 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
14:50
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 14 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
wto, sob
11:05
Czas przejazdu 07 h. 55 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

19:00

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

55
11:05
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
13:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
15:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
19:00
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • VOLVO 9700 H
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Vlasava

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob, nie
10:10
Czas przejazdu 09 h. 05 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

19:15

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

58
10:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
11:25
Krzemieniec
"Dworzec autobusowy; ul.Dubeńska 137"
12:10
Dubno
"Pomnik wyczyn I. Iwanow; ul. Tarasa Shevchenka"
13:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
14:40
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
15:50
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
16:50
Hrubieszów
"Dworzec autobusowy; ul. Nowa 20"
17:55
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
19:15
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zbarazke ATP-16140

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
00:35
Czas przejazdu 06 h. 55 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

07:30

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

58
00:35
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
03:25
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:30
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Openline

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, pią, nie
06:45
Czas przejazdu 09 h. 05 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

15:50

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

61
06:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
07:55
Krzemieniec
"Dworzec autobusowy; ul.Dubeńska 137"
08:40
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
09:30
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
10:50
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
12:15
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
12:40
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
15:50
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Volvo (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Koval T.B.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

czw, nie
05:00
Czas przejazdu 10 h. 15 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

14:15

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

61
05:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
06:35
Krzemieniec
"Dworzec autobusowy; ul.Dubeńska 137"
07:30
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
08:45
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
10:25
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
11:45
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
14:15
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mostyka V.K.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, nie
11:05
Czas przejazdu 07 h. 55 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

19:00

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

65
11:05
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
13:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
15:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
15:55
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
19:00
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Savchenko G.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:00
Czas przejazdu 07 h. 00 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

14:00

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

66
07:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
08:15
Krzemieniec
"Dworzec autobusowy; ul.Dubeńska 137"
09:00
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
10:05
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
11:35
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
12:30
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
14:00
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kononchuk V.V.
  • Oceniono na 3.9 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4.4
  • Stan techniczny
    3.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
15.12, 18.12, 19.12, 20.12, 23.12...
18:50
Czas przejazdu 07 h. 35 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

02:25
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

66
18:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
22:10
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
23:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:25
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

19.12, 24.12, 29.12, 03.01, 08.01...
11:10
Czas przejazdu 08 h. 40 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

19:50

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

66
11:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
14:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
19:50
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreichuk M.I.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

19.12, 24.12, 29.12, 03.01, 08.01...
11:10
Czas przejazdu 08 h. 40 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

19:50

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

66
11:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
14:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
19:50
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreichuk M.I.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

21.12, 22.12, 10.01, 11.01, 15.01...
18:50
Czas przejazdu 07 h. 35 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

02:25
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

66
18:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
22:10
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
23:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:25
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kopansky I.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:30
Czas przejazdu 07 h. 30 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

01:00
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

70
17:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
22:40
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
01:00
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • SCANIA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Sokolow

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, sob
18:50
Czas przejazdu 08 h. 35 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

02:25
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

70
18:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
02:25
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:50
Czas przejazdu 07 h. 35 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

02:25
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

70
18:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
22:10
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
23:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:25
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.12, 26.12...
08:40
Czas przejazdu 06 h. 10 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

14:50

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

72
08:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
09:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
10:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
11:05
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
12:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
12:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
14:50
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • VAN HOOL T9
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • BUS.EXPRESS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 19.12, 22.12, 23.12, 27.12...
08:40
Czas przejazdu 07 h. 10 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

14:50

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

72
08:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
09:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Brodovska 2V"
10:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
11:05
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
12:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
12:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
14:50
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • VAN HOOL T9
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Smilskij M.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
00:35
Czas przejazdu 06 h. 55 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

07:30

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

73
00:35
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
03:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:30
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion Auto s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
20:00
Czas przejazdu 06 h. 40 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

02:40
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

73
20:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
20:40
Zboriv
"Zboriv; Zboriv"
21:20
Złoczów
"Przystanek; ul. Brodovska 2V"
22:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
23:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:40
Krasnystaw
"Parking obok dworca kolejowego; ul. Lwowska 6"
02:40
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Oceniono na 3.8 z 5
    Na podstawie 9 opinii
  • Punktualność
    4.0
  • Stan techniczny
    3.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
Codziennie
19:40
Czas przejazdu 07 h. 05 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

02:45
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

73
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
21:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225"
23:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:45
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Toaleta
  • Klimatyzacja
  • Rozkładane siedzenia
  • Wi-fi
  • Gniazdka 220V
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Denisovka-Avto" PKP
  • Oceniono na 4.5 z 5
    Na podstawie 12 opinii
  • Punktualność
    4.8
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
Przez cały dzień
17:30
Czas przejazdu 07 h. 30 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

01:00
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

77
17:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
20:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225"
22:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:00
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternopіlske ATP 16127

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 16.12, 20.12, 21.12, 25.12...
11:10
Czas przejazdu 08 h. 40 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

19:50

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

80
11:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
13:45
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
"Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina); Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)"
19:50
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 16.12, 19.12, 20.12, 23.12...
08:40
Czas przejazdu 06 h. 10 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

14:50

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

80
08:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
11:05
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
12:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
12:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
14:50
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • MAN
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Smilskij M.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
21:35
Czas przejazdu 10 h. 10 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

07:45
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

80
21:35
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
21:35
Czas przejazdu 10 h. 10 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

07:45
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

80
21:35
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
21:35
Czas przejazdu 09 h. 50 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

07:25
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

80
21:35
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
06:00
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:25
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 18.12, 22.12, 23.12, 27.12...
11:10
Czas przejazdu 08 h. 40 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

19:50

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

80
11:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
13:45
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
"Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina); Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)"
19:50
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, sob
13:25
Czas przejazdu 07 h. 55 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

20:20

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

80
13:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
20:20
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 22.12, 27.12...
11:10
Czas przejazdu 08 h. 40 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

19:50

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

80
11:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
14:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
"Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina); Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)"
19:50
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

05.01, 10.01, 15.01, 20.01, 25.01...
11:10
Czas przejazdu 08 h. 40 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

19:50

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

80
11:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
14:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
"Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina); Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)"
19:50
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:15
Czas przejazdu 09 h. 30 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

00:45
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

83
16:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
00:45
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią
16:30
Czas przejazdu 09 h. 30 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

01:00
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

83
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
01:00
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 16.12, 20.12, 21.12, 25.12...
11:10
Czas przejazdu 08 h. 40 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

19:50

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

102
11:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
13:45
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
"Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina); Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)"
19:50
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
11:10
Czas przejazdu 09 h. 40 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

19:50

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

103
11:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
19:50
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:40
Czas przejazdu 07 h. 30 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

03:10
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

109
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
22:50
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
03:10
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP
  • Oceniono na 2.9 z 5
    Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    2.0
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.0
W poniedziałki
19:00
Czas przejazdu 12 h. 30 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

06:30
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

118
19:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
06:30
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:50
Czas przejazdu 14 h. 10 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

05:00
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

131
14:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
17:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
19:40
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
19:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:35
Rzeszów
"Lublin; Polska, Lubelskie"
23:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:05
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
02:25
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
03:30
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
04:30
Legnica
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5"
05:00
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Lublin
Do miasta Tarnopol
Z miasta Lublin