Rozkład jazdy PKS Lublin – Warszawa

06:30
26 maj
09:50
26 maj
Lublin, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
31,50
06:30
26 maj
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
09:30
Warszawa
09:50
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
26 maj
13:25
26 maj
Lublin, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
31,50
10:00
26 maj
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
13:00
Warszawa
13:25
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:25
26 maj
13:25
26 maj
Lublin, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
28,35
10:25
26 maj
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
08:14
Tarnawatka
08:21
Krynice
08:30
Łabunie
08:41
Zamość
09:01
Stary Zamość
09:09
Izbica
09:23
Krasnystaw
09:35
Łopiennik Nadrzeczny
09:43
Fajsławice
09:54
Piaski
10:18
Lublin
10:58
Kurów
11:15
Żyrzyn
11:33
Ryki
12:12
Garwolin
13:25
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
26 maj
15:00
26 maj
Lublin, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
30,45
11:50
26 maj
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
08:10
Orły
08:25
Radymno
08:45
Jarosław
09:05
Przeworsk
09:25
Sieniawa
09:45
Tarnogród
10:10
Biłgoraj
11:50
Lublin
14:25
Warszawa
14:45
Warszawa
15:00
Warszawa
15:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
26 maj
16:00
26 maj
Lublin, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
31,50
12:30
26 maj
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
15:30
Warszawa
16:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
26 maj
19:45
26 maj
Lublin, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
31,50
16:15
26 maj
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
19:15
Warszawa
19:45
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:10
26 maj
20:40
26 maj
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Metro Wilanowska, ul. Puławska
Kupić za
27,00
18:10
26 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
20:40
Warszawa
20:40
26 maj
Warszawa
Metro Wilanowska, ul. Puławska
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:55
26 maj
20:55
26 maj
Lublin, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
28,35
17:55
26 maj
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
14:50
Werchrata
14:59
Wola Wielka
15:03
Łukawica
15:09
Narol
15:18
Bełżec
15:28
Tomaszów Lubelski
15:30
Tomaszów Lubelski
15:45
Tarnawatka
15:52
Krynice
16:02
Łabunie
16:13
Zamość
16:33
Stary Zamość
16:42
Izbica
16:56
Krasnystaw
17:08
Łopiennik Nadrzeczny
17:16
Fajsławice
17:26
Piaski
17:50
Lublin
18:28
Kurów
18:45
Żyrzyn
19:04
Ryki
19:04
Garwolin
20:55
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:10
26 maj
21:20
26 maj
Lublin, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
28,35
18:10
26 maj
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
10:50
Krynica-Zdrój
10:51
Krynica-Zdrój
10:52
Krynica-Zdrój
10:53
Krynica-Zdrój
10:54
Krynica-Zdrój
10:56
Krynica-Zdrój
10:58
Krynica-Zdrój
11:00
Krynica-Zdrój
11:30
Wysowa-Zdrój
12:30
Gorlice
13:20
Jasło
15:00
Rzeszów
17:00
Kraśnik
18:10
Lublin
20:40
Warszawa
21:20
Warszawa
01:15
Poznań
02:55
Piła
04:00
Szczecinek
05:05
Koszalin
05:50
Ustronie Morskie
05:53
Ustronie Morskie
05:55
Ustronie Morskie
21:20
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
26 maj
21:40
26 maj
Lublin, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
30,45
18:40
26 maj
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
15:10
Orły
15:25
Radymno
15:45
Jarosław
16:00
Przeworsk
16:20
Sieniawa
16:40
Tarnogród
17:00
Biłgoraj
18:40
Lublin
21:10
Warszawa
21:25
Warszawa
21:40
Warszawa
21:40
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
26 maj
01:52
27 maj
Al. Tysiąclecia 6
Al. Jerozolimskie
Kupić za
21,60
22:50
26 maj
Lublin
Al. Tysiąclecia 6
01:52
27 maj
Warszawa
Al. Jerozolimskie
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Warszawa
Do miasta Lublin
Z miasta Warszawa