Rozkład jazdy PKS Lublin – Warszawa

06:30
14 sie
09:50
14 sie
Lublin, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
31,50
06:30
14 sie
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
09:30
Warszawa
09:50
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
14 sie
13:25
14 sie
Lublin, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
31,50
10:00
14 sie
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
13:00
Warszawa
13:25
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:50
14 sie
15:00
14 sie
Lublin, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
30,45
11:50
14 sie
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
08:10
Orły
08:25
Radymno
08:45
Jarosław
09:05
Przeworsk
09:25
Sieniawa
09:45
Tarnogród
10:10
Biłgoraj
11:50
Lublin
14:25
Warszawa
14:45
Warszawa
15:00
Warszawa
15:00
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
14 sie
16:00
14 sie
Lublin, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
31,50
12:30
14 sie
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
15:30
Warszawa
16:00
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:15
14 sie
19:45
14 sie
Lublin, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
31,50
16:15
14 sie
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
19:15
Warszawa
19:45
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:25
14 sie
21:35
14 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
24,48
18:25
14 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
19:31
Ryki
19:53
Gończyce
20:09
Garwolin
21:35
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:25
14 sie
21:35
14 sie
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
24,48
18:25
14 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
19:31
Ryki
19:53
Gończyce
20:09
Garwolin
21:35
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:50
14 sie
01:52
15 sie
Al. Tysiąclecia 6
Al. Jerozolimskie
Kupić za
21,60
22:50
14 sie
Lublin
Al. Tysiąclecia 6
01:52
15 sie
Warszawa
Al. Jerozolimskie
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Warszawa
Do miasta Lublin
Z miasta Warszawa