Bilety autobusowe

Lublin - Warszawa

od 24 zł, 19 paź

Rozkład jazdy PKS Lublin – Warszawa

06:30
19 paź
w drodze 03 godz. 20 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

09:50
19 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

32
06:30
19 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
09:30
Warszawa, PKiN Plac Defilad
09:50
19 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
19 paź
w drodze 03 godz. 25 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

13:25
19 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

32
10:00
19 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:00
Warszawa, PKiN Plac Defilad
13:25
19 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:50
19 paź
w drodze 03 godz. 10 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

15:00
19 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

31
11:50
19 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
08:10
Orły, droga krajowa 77/09
08:25
Radymno, ul. Rynek
08:45
Jarosław, ul. Grunwaldzka
09:05
Przeworsk, Dworzec Autobusowy ul. Chopina
09:25
Sieniawa, ul.Piłsudskiego
09:45
Tarnogród, Rynek
10:10
Biłgoraj, ul. Kościuszki
11:50
Lublin, Dworzec Autobusowy
14:25
Warszawa, Rondo Wiatraczna 01/02
14:45
Warszawa, Pałac Kultury i Nauki
15:00
Warszawa, Dworzec Zachodni
15:00
19 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
19 paź
w drodze 03 godz. 30 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

16:00
19 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

32
12:30
19 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
15:30
Warszawa, PKiN Plac Defilad
16:00
19 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:15
19 paź
w drodze 03 godz. 30 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

19:45
19 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

32
16:15
19 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
19:15
Warszawa, PKiN Plac Defilad
19:45
19 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:25
19 paź
w drodze 03 godz. 10 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

21:35
19 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

25
18:25
19 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
19:31
Ryki
19:53
Gończyce
20:09
Garwolin
21:35
19 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:25
19 paź
w drodze 03 godz. 10 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

21:35
19 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

25
18:25
19 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
19:31
Ryki
19:53
Gończyce
20:09
Garwolin
21:35
19 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:50
19 paź
w drodze 03 godz. 02 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

01:52
20 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

34
22:50
19 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
01:52
20 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Lublin
Z miasta Warszawa