Rozkład jazdy PKS Lublin – Warszawa

06:30
26 sty
09:50
26 sty
Lublin, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
24,00
06:30
26 sty
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
09:30
Warszawa
09:50
26 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Ekspresowy (E)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
26 sty
13:25
26 sty
Lublin, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
24,00
10:00
26 sty
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
13:00
Warszawa
13:25
26 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Ekspresowy (E)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:25
26 sty
13:25
26 sty
Lublin, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
27,00
10:25
26 sty
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
08:14
Tarnawatka
08:21
Krynice
08:30
Łabunie
08:41
Zamość
09:01
Stary Zamość
09:09
Izbica
09:23
Krasnystaw
09:35
Łopiennik Nadrzeczny
09:43
Fajsławice
09:54
Piaski
10:18
Lublin
10:58
Kurów
11:15
Żyrzyn
11:33
Ryki
12:12
Garwolin
13:25
26 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
26 sty
16:00
26 sty
Lublin, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
24,00
12:30
26 sty
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
15:30
Warszawa
16:00
26 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Ekspresowy (E)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
26 sty
19:45
26 sty
Lublin, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
24,00
16:15
26 sty
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
19:15
Warszawa
19:45
26 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Ekspresowy (E)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:55
26 sty
20:55
26 sty
Lublin, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
27,00
17:55
26 sty
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
14:50
Werchrata
14:59
Wola Wielka
15:03
Łukawica
15:09
Narol
15:18
Bełżec
15:28
Tomaszów Lubelski
15:30
Tomaszów Lubelski
15:45
Tarnawatka
15:52
Krynice
16:02
Łabunie
16:13
Zamość
16:33
Stary Zamość
16:42
Izbica
16:56
Krasnystaw
17:08
Łopiennik Nadrzeczny
17:16
Fajsławice
17:26
Piaski
17:50
Lublin
18:28
Kurów
18:45
Żyrzyn
19:04
Ryki
19:04
Garwolin
20:55
26 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:10
26 sty
21:00
26 sty
Lublin, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
25,00
18:10
26 sty
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
12:20
Gorlice
13:30
Jasło
15:00
Rzeszów
16:50
Kraśnik
18:10
Lublin
20:40
Warszawa
21:00
Warszawa
01:15
Poznań
02:55
Piła
04:00
Szczecinek
05:05
Koszalin
05:50
Ustronie Morskie
05:53
Ustronie Morskie
05:55
Ustronie Morskie
21:00
26 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Ekspresowy (E)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
26 sty
23:20
26 sty
Lublin, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
24,00
20:00
26 sty
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
23:00
Warszawa
23:20
26 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Ekspresowy (E)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Lublin
Z miasta Warszawa

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.