Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lublin — Łuck

Najlepsza oferta

Codziennie
05:15
Czas przejazdu07 h. 35 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

13:50

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

40,80 

Rozkład jazdy autobusów Lublin — Łuck w 2019 rok roku

wto, pią
19:20
Czas przejazdu06 h. 35 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

01:55
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

42,00 
Dni parzyste
05:15
Czas przejazdu08 h. 25 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

13:40

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

45,70 
Codziennie
15:55
Czas przejazdu06 h. 00 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

21:55

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

45,70 
Codziennie
19:10
Czas przejazdu08 h. 50 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

04:00
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

50,00 
Poza wto
20:25
Czas przejazdu06 h. 40 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

03:05
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

50,00 
pon, pią
21:35
Czas przejazdu05 h. 05 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

03:40
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

50,00 
pon, pią
11:35
Czas przejazdu06 h. 25 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

18:00

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

50,04 
Codziennie
20:25
Czas przejazdu06 h. 40 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

03:05
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

50,04 
Codziennie
11:40
Czas przejazdu06 h. 40 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

18:20

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

53,16 
Codziennie
21:30
Czas przejazdu06 h. 55 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

04:25
+1 dzień

Łuck

Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2

53,31 
29.05...
20:30
Czas przejazdu05 h. 30 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

03:00
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

54,84 
pon, pią
00:55
Czas przejazdu05 h. 25 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

07:20

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

55,00 
wto, pią, nie
00:15
Czas przejazdu06 h. 40 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

06:55

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

55,04 
Codziennie
20:25
Czas przejazdu05 h. 40 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

03:05
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

60,00 
Poza nie
22:15
Czas przejazdu05 h. 25 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek, ul. Nadstawna 1

04:40
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

60,00 
wto, sob
00:55
Czas przejazdu06 h. 15 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

07:10

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

60,93 
27.05, 31.05, 04.06, 08.06, 12.06...
22:15
Czas przejazdu06 h. 25 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek, ul. Nadstawna 1

04:40
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

63,12 
28.05...
21:50
Czas przejazdu05 h. 05 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

02:55
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

68,54 
Codziennie
22:15
Czas przejazdu06 h. 25 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek, ul. Nadstawna 1

04:40
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

68,54 
Codziennie
17:30
Czas przejazdu06 h. 40 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

01:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

70,00 
Codziennie
13:55
Czas przejazdu05 h. 40 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

20:35

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

71,40 
W poniedziałki
15:15
Czas przejazdu05 h. 15 min

Lublin

LUBLIN, dworzec PKS, al. Tysiąclecia

21:30

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

71,40 
Codziennie
16:50
Czas przejazdu05 h. 45 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

23:35

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

71,40 
Codziennie
21:50
Czas przejazdu05 h. 25 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

04:15
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

71,40 
Codziennie
23:50
Czas przejazdu04 h. 35 min
+1 dzień

Lublin

LUBLIN, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6

05:25
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

71,40 
Codziennie
23:50
Czas przejazdu05 h. 30 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

05:20
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

73,64 
26.05, 02.06, 09.06, 16.06, 23.06...
00:40
Czas przejazdu06 h. 05 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

06:45

Łuck

Centrum handlowe Epicenter, ul. Okruzhna 37

76,16 
26.05, 31.05, 05.06, 10.06, 15.06...
11:15
Czas przejazdu06 h. 05 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

17:20

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

76,16 
śro, sob
15:15
Czas przejazdu06 h. 05 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

21:20

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

76,16 
wto, czw, nie
20:45
Czas przejazdu08 h. 25 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

76,16 
wto, czw, nie
20:45
Czas przejazdu08 h. 25 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

76,16 
wto, czw, nie
20:45
Czas przejazdu08 h. 25 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

76,16 
wto, czw, nie
20:45
Czas przejazdu08 h. 25 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

76,16 
wto, czw, nie
20:45
Czas przejazdu08 h. 25 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

76,16 
pon, śro, pią, sob
20:45
Czas przejazdu08 h. 25 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

76,16 
wto, czw, nie
20:45
Czas przejazdu08 h. 25 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

76,16 
wto, czw, nie
20:45
Czas przejazdu08 h. 25 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

76,16 
wto, czw, nie
20:45
Czas przejazdu08 h. 25 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

76,16 
25.05, 30.05...
11:15
Czas przejazdu06 h. 05 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

17:20

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

80,00 
27.05, 01.06, 06.06, 11.06, 16.06...
11:15
Czas przejazdu06 h. 00 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

17:15

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

80,00 
Codziennie
16:50
Czas przejazdu07 h. 20 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

00:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

80,00 
Codziennie
17:30
Czas przejazdu06 h. 50 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

00:20
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

80,00 
pon, czw, sob
21:30
Czas przejazdu08 h. 10 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

05:40
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

80,00 
25.05, 27.05, 30.05, 01.06, 04.06...
21:50
Czas przejazdu05 h. 05 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

02:55
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

80,00 
26.05, 31.05...
21:50
Czas przejazdu05 h. 05 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

02:55
+1 dzień

Łuck

Stacja benzynowa BRSM, ul. Koniakina

80,00 
Codziennie
22:35
Czas przejazdu07 h. 40 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

06:15
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

80,00 
27.05, 01.06, 06.06, 11.06, 16.06...
11:15
Czas przejazdu06 h. 05 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

17:20

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

80,05 
25.05, 27.05, 30.05, 01.06, 04.06...
21:50
Czas przejazdu05 h. 05 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

02:55
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

80,05 
Codziennie
00:15
Czas przejazdu06 h. 15 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

06:30

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

80,06 
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Łuck
Do miasta Lublin
Z miasta Łuck
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Bus Lublin - Lutsk

Ze względu na duże zapotrzebowanie, busy z Lublina do Łucka kursują codziennie z wysoką częstotliwością. Największa ilość autokarów opuszcza stolicę Lubelszczyzny późnym wieczorem, docierając do finalnej destynacji nad ranem. Odległość 220 kilometrów, dzielącą Lublin i jedno z większych miast Wołynia, autobusy pokonują zazwyczaj w ciągu 5 godzin.

Busy z Lublina do Łucka ruszają w trasę z dworca autobusowego przy Alei Tysiąclecia 6. Stacja jest zlokalizowana w niewielkiej odległości od centrum, na przedsionku Starego Miasta. W bliskim sąsiedztwie dworca autobusowego w Lublinie mieści się Zamek Lubelski i galeria handlowa Tarasy Zamkowe, a w samym budynku stacji podróżni mogą skorzystać z bankomatu i wymienić gotówkę w kantorze. Pasażerowie, wybierający się w podróż busem nocnym, mają do dyspozycji całodobową poczekalnię.

Busy linii Lublin - Łuck kończą trasę na dworcu autobusowym przy ulicy Koniakina 39, zlokalizowanym w północnej części miasta. W pobliżu stacji podróżni mogą skorzystać z bankomatu, kantoru i lokali gastronomicznych. Kilkunastominutową trasę, dzielącą dworzec i Stare Miasto, pasażerowie mogą pokonać, podróżując autobusami numer 2, 8, 17 lub 5.