Busfor łączy się z BlaBlaCarTen sam szeroki wybór przejazdów autobusowych.Teraz dostępne na BlaBlaCar
redirection-logo

Bilety autobusoweLublin - Łuck

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lublin — Łuck

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Rozkład jazdy autobusów Lublin — Łuck w 2024 roku

Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Łuck
Do miasta Lublin
Z miasta Łuck
Podróż powrotna:

Bus Lublin - Lutsk

Ze względu na duże zapotrzebowanie, busy z Lublina do Łucka kursują codziennie z wysoką częstotliwością. Największa ilość autokarów opuszcza stolicę Lubelszczyzny późnym wieczorem, docierając do finalnej destynacji nad ranem. Odległość 220 kilometrów, dzielącą Lublin i jedno z większych miast Wołynia, autobusy pokonują zazwyczaj w ciągu 5 godzin.

Busy z Lublina do Łucka ruszają w trasę z dworca autobusowego przy Alei Tysiąclecia 6. Stacja jest zlokalizowana w niewielkiej odległości od centrum, na przedsionku Starego Miasta. W bliskim sąsiedztwie dworca autobusowego w Lublinie mieści się Zamek Lubelski i galeria handlowa Tarasy Zamkowe, a w samym budynku stacji podróżni mogą skorzystać z bankomatu i wymienić gotówkę w kantorze. Pasażerowie, wybierający się w podróż busem nocnym, mają do dyspozycji całodobową poczekalnię.

Busy linii Lublin - Łuck kończą trasę na dworcu autobusowym przy ulicy Koniakina 39, zlokalizowanym w północnej części miasta. W pobliżu stacji podróżni mogą skorzystać z bankomatu, kantoru i lokali gastronomicznych. Kilkunastominutową trasę, dzielącą dworzec i Stare Miasto, pasażerowie mogą pokonać, podróżując autobusami numer 2, 8, 17 lub 5.