Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweWarszawa – Łuck

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Warszawa — Łuck

Najlepsza oferta

30.01...
18:50
Czas przejazdu08 h. 50 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:40
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
50,50 
Przewoźnik: "Linia Polesye" sp. z o.o.
Autobus: Неоплан
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Łuck w 2020 roku

27.01, 29.01, 03.02, 05.02, 07.02...
20:30
Czas przejazdu08 h. 35 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
05:05
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
56,80 
Przewoźnik: "Kirilluk V.M." FOP
Autobus: Setra 315 HD
Ocena:
pon, śro, pią
19:10
Czas przejazdu09 h. 30 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:40
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
58,43 
Przewoźnik: AtlastravelBUS/Avtoekspres
Autobus: Van Hool 927
Ocena:
Poza wto i nie
02:00
Czas przejazdu10 h. 50 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
13:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
61,20 
Przewoźnik: Mustang Trans
Ocena:
Codziennie
18:00
Czas przejazdu10 h. 25 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:25
+1 dzień
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
64,91 
Przewoźnik: Openline
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
3.4
Poza nie
08:20
Czas przejazdu09 h. 00 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
18:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
70,00 
Przewoźnik: VIKTORIATRANS
Ocena:
pon, czw
12:30
Czas przejazdu07 h. 50 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
21:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
70,00 
Przewoźnik: AKVITANIA-LUX
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu12 h. 00 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:00
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
70,00 
Przewoźnik: Shuba V.F.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
4.1
Poza wto
17:30
Czas przejazdu09 h. 35 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
03:05
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
70,00 
Przewoźnik: PasTrans Sp.z.o.o.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
18:55
Czas przejazdu09 h. 35 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:30
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
70,00 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
Codziennie
17:30
Czas przejazdu09 h. 35 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
03:05
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
70,06 
Przewoźnik: Palko V.A.
Autobus: Setra S 315 НDH
Ocena:
3.5
Dni nieparzyste
17:40
Czas przejazdu09 h. 40 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
03:20
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
70,06 
Przewoźnik: Mustang Trans
Autobus: Neoplan
Ocena:
Codziennie
17:40
Czas przejazdu08 h. 40 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
03:20
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
71,40 
Przewoźnik: Mustang Trans
Ocena:
Codziennie
18:50
Czas przejazdu08 h. 50 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:40
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
71,40 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Ocena:
pon, sob
18:55
Czas przejazdu08 h. 35 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:30
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
71,40 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Ocena:
25.01, 29.01, 02.02, 06.02, 10.02...
21:00
Czas przejazdu08 h. 50 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
05:50
+1 dzień
Łuck
Сentrum handlowe Varshavskyi, ul. Koniakina 30
71,40 
Przewoźnik: Lidertrans
Autobus: EOS E-200 COACH
Ocena:
Codziennie
08:20
Czas przejazdu10 h. 00 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
18:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
72,86 
Przewoźnik: Victoria Trans Zahid
Autobus: Setra
Ocena:
3.9
29.01, 02.02, 12.02, 16.02, 26.02...
06:20
Czas przejazdu09 h. 00 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
15:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
73,03 
Przewoźnik: Zelenyy slon7 Ltd.
Autobus: Neoplan
Ocena:
Codziennie
13:00
Czas przejazdu08 h. 55 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
21:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
73,03 
Przewoźnik: Kononchuk V.V.
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
3.7
Codziennie
18:30
Czas przejazdu08 h. 05 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
02:35
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
73,03 
Przewoźnik: Nashbus.com
Autobus: Mercedes
Ocena:
4.7
25.01, 30.01, 04.02, 09.02, 14.02...
08:00
Czas przejazdu09 h. 15 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
17:15
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
80,00 
Przewoźnik: Ternvoyage
Autobus: Van Hool 915(free)
Ocena:
pon, śro, sob
08:00
Czas przejazdu08 h. 20 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
17:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
80,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
Codziennie
12:00
Czas przejazdu11 h. 15 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
00:15
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
80,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN SP ZOO
Ocena:
Codziennie
12:00
Czas przejazdu12 h. 10 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
00:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
80,00 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: VOLVO B12-600 (Free)
Ocena:
śro, sob
17:20
Czas przejazdu07 h. 40 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
01:00
+1 dzień
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
80,00 
Przewoźnik: AGA TRAVEL
Autobus: Setra S 516 (2эт св)
Ocena:
Codziennie
17:30
Czas przejazdu10 h. 40 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
05:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
80,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
26.01, 31.01, 05.02, 10.02, 15.02...
19:30
Czas przejazdu07 h. 25 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
02:55
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
80,00 
Przewoźnik: Boreychuk M.І.
Autobus: SETRA S 215 HD
Ocena:
25.01, 27.01, 28.01, 29.01, 30.01...
19:30
Czas przejazdu07 h. 25 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
02:55
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
80,00 
Przewoźnik: Ternvoyage
Autobus: Van Hool 915(free)
Ocena:
W poniedziałki
21:30
Czas przejazdu10 h. 00 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
08:30
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
80,00 
Przewoźnik: LEON BUS
Ocena:
25.01, 30.01, 04.02, 09.02, 14.02...
08:00
Czas przejazdu09 h. 20 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
17:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
80,05 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
25.01, 27.01, 28.01, 29.01, 30.01...
19:30
Czas przejazdu07 h. 25 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
02:55
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
80,05 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
Poza czw
08:45
Czas przejazdu09 h. 15 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
18:00
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
80,06 
Przewoźnik: Mostyka V.K.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
4.1
25.01, 27.01, 28.01, 29.01, 31.01...
18:50
Czas przejazdu09 h. 50 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:40
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
80,06 
Przewoźnik: Volyn Expres
Autobus: Neoplan
Ocena:
pon, sob
08:30
Czas przejazdu07 h. 50 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
17:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
80,25 
Przewoźnik: ECOLINES
Ocena:
Codziennie
20:30
Czas przejazdu08 h. 15 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
05:45
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
80,25 
Przewoźnik: Ukrlines
Ocena:
Dni parzyste
02:00
Czas przejazdu11 h. 40 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
13:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
81,14 
Przewoźnik: Mustang Trans
Autobus: Neoplan
Ocena:
3.5
26.01, 27.01, 31.01, 01.02, 02.02...
08:00
Czas przejazdu09 h. 20 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
17:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
81,14 
Przewoźnik: Kaluzhenov V.V.
Autobus: MAN (free)
Ocena:
03.02, 08.02, 13.02, 18.02, 23.02...
08:00
Czas przejazdu09 h. 20 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
17:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
81,14 
Przewoźnik: Boreychuk M.І.
Autobus: SETRA S 215 HD
Ocena:
śro, sob
12:00
Czas przejazdu09 h. 20 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
21:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
81,14 
Przewoźnik: Akvіtanіya-Lux
Autobus: Neoplan 116
Ocena:
Codziennie
18:50
Czas przejazdu09 h. 50 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:40
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
81,14 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
3.8
Poza pią
19:50
Czas przejazdu08 h. 30 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:20
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
81,14 
Przewoźnik: Burtsev V. M. /Kozak Express sp. z o.o.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
4.0
26.01, 02.02, 09.02, 16.02, 23.02...
22:10
Czas przejazdu08 h. 35 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
06:45
+1 dzień
Łuck
Centrum handlowe Epicenter, ul. Okruzhna 37
81,14 
Przewoźnik: Fomenko K.A.
Autobus: King Long
Ocena:
Codziennie
10:55
Czas przejazdu08 h. 40 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
20:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
81,60 
Przewoźnik: Biacomex
Ocena:
Codziennie
19:00
Czas przejazdu08 h. 45 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:45
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
81,60 
Przewoźnik: Volyn Ekspres
Ocena:
Poza nie
21:00
Czas przejazdu08 h. 00 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
06:00
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
81,60 
Przewoźnik: Lider Trans
Ocena:
Codziennie
14:40
Czas przejazdu08 h. 30 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
00:10
Łuck
Hotel Luchesk, prospekt Vidrodzhennia 1
85,00 
Przewoźnik: JORDAN
Ocena:
pon, śro, pią
19:10
Czas przejazdu08 h. 30 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:40
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
85,00 
Przewoźnik: ATLASTRAVELBUS-AVTOEKSPRES
Ocena:
Codziennie
18:15
Czas przejazdu09 h. 25 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
03:40
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
89,25 
Przewoźnik: Shabliy A.M.
Autobus: Neoplan
Ocena:
wto, czw, nie
17:30
Czas przejazdu11 h. 40 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
05:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
89,26 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
Codziennie
21:15
Czas przejazdu09 h. 15 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
06:30
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
89,26 
Przewoźnik: KAZNA TRANS MTK
Autobus: Mercedes 0350 (СВ)
Ocena:
3.2
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Łuck
Do miasta Warszawa
Z miasta Łuck

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Warszawa – Łuck

Dystans 400 kilometrów dzielący polską stolicę i Łuck autokary pokonują zazwyczaj w przeciągu 9 godzin. Z tego względu szczególną popularnością cieszą się kursy nocne, rozpoczynające się późnym wieczorem, by dotrzeć na miejsce następnego dnia o poranku.

Busy z Warszawy do Łucka ruszają w trasę zazwyczaj z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia przy Alejach Jerozolimskich, położonego na skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych miasta. Stacja jest skomunikowana z pozostałymi częściami Warszawy gęstą siecią połączeń autobusowych i kolejowych. Najszybszym sposobem na dotarcie na Dworzec Zachodni z okolic Placu Defilad jest przejazd kolejką SKM, która łączy stacje ,,Warszawa Śródmieście” i ,,Warszawa Zachodnia” - dojazd trwa kilka minut. Pasażerowie, wybierający się w nocną podróż busem z Warszawy do Łucka, mogą skorzystać z całodobowej poczekalni funkcjonującej na Dworcu Zachodnim.

W Łucku autokary kończą trasę na dworcu autobusowym przy ulicy Koniakina 39. Przystanek leży na północy miasta, a od centrum dzielą go ponad 2 kilometry. By dostać w okolice Starego Miasta, należy wsiąść w autobus 5 i opuścić pojazd na stacji Vynnychenka.