Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Poznań — Łuck

Najlepsza oferta

Codziennie
14:40
Czas przejazdu14 h. 05 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:45
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

94,16 

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Łuck w 2019 rok

Codziennie
11:50
Czas przejazdu16 h. 35 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:25
+1 dzień

Łuck

Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2

99,52 
Codziennie
17:15
Czas przejazdu13 h. 15 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

06:30
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

100,08 
Codziennie
11:50
Czas przejazdu16 h. 35 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:25
+1 dzień

Łuck

Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2

104,11 
Poza śro i pią
14:40
Czas przejazdu12 h. 40 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:20
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

105,00 
Codziennie
12:30
Czas przejazdu14 h. 05 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

02:35
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

107,17 
Codziennie
14:35
Czas przejazdu14 h. 05 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

107,17 
Codziennie
09:15
Czas przejazdu13 h. 55 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

00:10

Łuck

Hotel Luchesk, prospekt Vidrodzhennia 1

110,00 
Codziennie
21:00
Czas przejazdu15 h. 50 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

13:50
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

112,20 
Codziennie
09:15
Czas przejazdu14 h. 55 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

00:10
+1 dzień

Łuck

Hotel Luchesk, prospekt Vidrodzhennia 1

114,83 
Codziennie
07:30
Czas przejazdu17 h. 40 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

122,48 
Dni parzyste
21:00
Czas przejazdu16 h. 40 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

13:40
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

122,48 
W poniedziałki
10:40
Czas przejazdu17 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

DA. ul. Matyi, 2, Poznań

05:10
+1 dzień

Łuck

AS. vul. Konyakina, 39 (kier. Siewier.), Łuck

130,00 
pon, śro
11:00
Czas przejazdu17 h. 10 min
+1 dzień

Poznań

DA. ul. Matyi, 2, Poznań

05:10
+1 dzień

Łuck

AS. vul. Konyakina, 39, Łuck

130,00 
pon, śro, pią, sob
10:40
Czas przejazdu17 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

137,79 
wto, czw, nie
10:40
Czas przejazdu17 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

137,79 
wto, czw, nie
10:40
Czas przejazdu18 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

137,79 
Codziennie
07:30
Czas przejazdu16 h. 40 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

140,00 
Codziennie
14:35
Czas przejazdu13 h. 05 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

140,00 
18.07, 22.07, 26.07, 30.07, 03.08...
14:35
Czas przejazdu14 h. 05 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

147,28 
Codziennie
14:35
Czas przejazdu14 h. 05 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

168,41 
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Łuck
Do miasta Poznań
Z miasta Łuck
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Poznań – Łuck

Trasę 700 kilometrów między stolicą Wielkopolski a jednym z ważniejszych ośrodków miejskich zachodniej Ukrainy, autokary pokonują zazwyczaj w przeciągu 15 godzin. Z tego względu przewoźnicy oferują głównie przejazdy startujące w godzinach popołudniowych lub nocnych. Planując podróż, warto rozważyć wcześniejszy zakup biletu online z uwagi na częste promocje.

Busy z Poznania do Łucka ruszają w trasę z dworca autobusowego przy ulicy Stefana Matyi 2, który wraz ze stacją PKP Poznań Główny tworzy kompleks komunikacyjny, połączony z galerią handlową Avenida. Ze względu na centralne położenie, dojazd na dworzec z okolic poznańskiego Rynku nie jest skomplikowany - wystarczy wsiąść w tramwaj nr 5 lub 8 i opuścić pojazd na Moście Dworcowym. Pasażerowie, którzy nie dokonali zakupu biletów online, mogą nabyć je w kasach dworca, czynnych od 7.00 do 20.00 w dni robocze, a w soboty, niedziele i święta - między 8.00 a 19.00.

W Łucku autokary kończą trasę na dworcu autobusowym przy ulicy Koniakina 39, zlokalizowanym w północnej części miasta. W jego bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stacja kolejowa, a także kantory, bankomaty i liczne lokale handlowo - usługowe. Pasażerowie busa z Poznania do Łucka, kontynuujący podróż w obrębie miasta, z okolic dworca autobusowego mogą dotrzeć do większości dzielnic Łucka. Do zabytkowego centrum Łucka najłatwiej dotrzeć autobusami 2, 8, 17 lub 5.