Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Łuck w 2019 rok roku

Codziennie
14:40
14 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:45
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

56,71 
14:40
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:45
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES
25.03, 26.03, 30.03, 01.04, 02.04...
10:00
16 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

02:25
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

80,05 
10:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
13:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
15:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
20:30
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
21:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
01:15
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
02:25
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Savchuk R.V.
  • Setra
Codziennie
17:15
13 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

06:30
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

100,08 
16:55
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
00:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
01:30
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Łuck, Ukraina, Wołyński
03:40
Uściług
Łuck, Ukraina, Wołyński
06:30
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK
  • Mercedes 0350 (СВ)
Codziennie
12:30
14 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

02:35
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

100,41 
12:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:15
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
22:00
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
23:50
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
02:35
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com
  • Mercedes

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, czw, pią, nie
20:00
16 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

12:55
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

107,58 
20:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
22:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
00:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
03:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
11:00
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
12:55
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Rik Avto
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
09:15
13 godz. 55 min w drodze

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

00:10

Łuck

Hotel Luchesk, prospekt Vidrodzhennia 1

110,00 
09:15
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
00:10
Łuck
Hotel Luchesk, prospekt Vidrodzhennia 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • JORDAN
pon, śro, czw, pią, sob
21:00
15 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

13:50
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

112,20 
21:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
13:50
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans
Codziennie
09:15
13 godz. 55 min w drodze

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

00:10

Łuck

Hotel Luchesk, prospekt Vidrodzhennia 1

114,04 
09:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
12:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
14:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
17:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:10
Łuck
Hotel Luchesk, prospekt Vidrodzhennia 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Grechanyuk V.I.
  • Neoplan(Free)
Dni parzyste
21:00
16 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

13:40
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

114,75 
20:45
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
05:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Łuck, Ukraina, Wołyński
11:40
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
13:40
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans
  • Neoplan
  • Oceniono na 3.8 z 5Na podstawie 14 opinii
  • Punktualność
    3.5
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
Codziennie
21:00
16 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

13:40
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

114,75 
20:45
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
05:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Łuck, Ukraina, Wołyński
11:40
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
13:40
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans
  • Neoplan
  • Oceniono na 3.8 z 5Na podstawie 14 opinii
  • Punktualność
    3.5
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
Dni parzyste
21:00
16 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

13:40
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

114,75 
20:45
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
05:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Łuck, Ukraina, Wołyński
11:40
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
13:40
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans
  • Neoplan
  • Oceniono na 3.8 z 5Na podstawie 14 opinii
  • Punktualność
    3.5
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
Codziennie
11:50
16 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:25
+1 dzień

Łuck

Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2

114,76 
11:40
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
17:05
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
21:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
04:25
+1 dzień
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Openline
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
11:50
16 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:25
+1 dzień

Łuck

Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2

114,76 
11:40
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
17:05
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
21:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:15
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
04:25
+1 dzień
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Openline
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

25.03, 27.03, 29.03, 31.03...
12:15
14 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

02:30
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

121,92 
12:15
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:45
Konin
Przystanek, ul. Szarych Szeregów 1a
13:35
Łódź
Przystanek, ul. Smugowa 30/32
16:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:05
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
01:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:30
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans
  • Van Hool 915(free)
25.03, 27.03, 29.03, 31.03...
12:15
12 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

121,92 
12:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:05
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
01:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans
  • Van Hool 915(free)
pon, śro, czw, pią, sob
12:15
11 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

122,40 
12:15
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TKL Transport Osobowy
Codziennie
14:35
13 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

122,40 
14:35
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
Codziennie
07:30
17 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

129,10 
07:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:20
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
11:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
17:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:50
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
22:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:45
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
01:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pavlovsky I. P
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, czw, nie
10:40
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

129,10 
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
17:05
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, śro, pią
10:40
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

129,10 
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:30
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
10:40
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

129,10 
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
17:05
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W soboty
10:40
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

129,10 
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:30
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
10:40
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

129,10 
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
07:30
16 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

140,00 
07:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • MY WAY
pon, wto, czw, nie
01:00
15 godz. 20 min w drodze

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

17:20

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

144,20 
01:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
17:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
14:35
14 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

147,28 
14:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
22:10
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
23:15
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
02:25
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
04:40
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Linia Polesye" sp. z o.o.
  • Неоплан
pon, śro
10:40
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

156,71 
10:40
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Ковельське АТП" ТДВ
  • Bova49 seats
Codziennie
14:35
14 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

157,78 
14:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
22:10
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
23:15
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
02:25
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:20
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
04:40
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shabliy A.M.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

czw, nie
10:00
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:00
+1 dzień

Łuck

Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2

195,80 
10:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
12:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
16:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
17:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
19:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
20:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
00:00
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
01:00
+1 dzień
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Piskunov L.L.
  • Mercedes Sprinter f
Codziennie
14:35
14 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

286,88 
14:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
22:10
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
23:15
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
02:25
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:20
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
04:40
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Neoplan(Free)
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Łuck
Do miasta Poznań
Z miasta Łuck
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży