Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Łuck w 2019 rok roku

11:50
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 16 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:25+1 dzień
Hotel Ukraina; ul. Slovatskoho 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:50
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 16 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:25+1 dzień
Hotel Ukraina; ul. Slovatskoho 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:35
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 14 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:30
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 14 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 16 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
17:15
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 13 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 16 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, pią, nie
09:15
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 13 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:10
Hotel Luchesk; prospekt Vidrodzhennia 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
09:15
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 14 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:10+1 dzień
Hotel Luchesk; prospekt Vidrodzhennia 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 16 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 16 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Dni parzyste
12:15
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 12 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.01, 23.01, 25.01, 27.01, 29.01...
12:15
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 14 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.01, 23.01, 25.01, 27.01, 29.01...
10:40
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 18 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
10:40
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 18 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
10:40
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 18 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
10:40
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 18 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
01:30
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 15 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:20
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 22.01, 27.01, 01.02, 06.02, 11.02...
07:30
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 17 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:40
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 18 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
07:30
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 16 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
14:35
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 13 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, sob
14:35
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 14 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:35
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 14 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
01:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 15 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:20
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, sob, nie
Codziennie
11:50
Czas przejazdu 16 h. 35 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

04:25
+1 dzień

Łuck

Hotel Ukraina; ul. Slovatskoho 2

87
11:50
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
15:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
17:05
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
21:15
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Zosin"
03:15
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
04:25
+1 dzień
Łuck
Hotel Ukraina; ul. Slovatskoho 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Intertrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:50
Czas przejazdu 16 h. 35 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

04:25
+1 dzień

Łuck

Hotel Ukraina; ul. Slovatskoho 2

87
11:50
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
15:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
17:05
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
21:15
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Зупинка "КПП"; Dorohusk"
04:25
+1 dzień
Łuck
Hotel Ukraina; ul. Slovatskoho 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Intertrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:35
Czas przejazdu 14 h. 05 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

04:40
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39

98
14:35
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
22:10
Lublin
"Przystanek; ul. Nadstawna 1"
23:15
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
02:25
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
03:20
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
04:40
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:30
Czas przejazdu 14 h. 05 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

02:35
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39

98
12:30
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
15:15
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
18:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
22:00
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Зупинка "КПП"; Dorohusk"
23:50
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Przystanek PPC; Jahodyn"
02:35
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią
10:00
Czas przejazdu 16 h. 25 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

02:25
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39

101
10:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
13:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
15:40
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
20:00
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:00
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
21:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Зупинка "КПП"; Dorohusk"
01:15
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
02:25
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Savchuk R.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:15
Czas przejazdu 13 h. 15 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

06:30
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39

101
17:15
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
20:45
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
00:00
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
01:30
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Łuck; Ukraina, Wołyński"
03:40
Uściług
"Łuck; Ukraina, Wołyński"
06:30
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, pią, nie
20:00
Czas przejazdu 16 h. 55 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

12:55
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39

105
20:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
22:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
00:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
03:30
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
08:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Przystanek PPC; Jahodyn"
11:00
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
12:55
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Rik Avto

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
09:15
Czas przejazdu 13 h. 55 min

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

00:10

Łuck

Hotel Luchesk; prospekt Vidrodzhennia 1

110
09:15
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
00:10
Łuck
Hotel Luchesk; prospekt Vidrodzhennia 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • JORDAN

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:15
Czas przejazdu 14 h. 55 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

00:10
+1 dzień

Łuck

Hotel Luchesk; prospekt Vidrodzhennia 1

111
09:15
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
12:05
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
14:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
17:25
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Przystanek PPC; Jahodyn"
00:10
+1 dzień
Łuck
Hotel Luchesk; prospekt Vidrodzhennia 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Grechanyuk V.I.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
21:00
Czas przejazdu 16 h. 40 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

13:40
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39

112
21:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
01:40
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
05:00
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Przystanek PPC; Jahodyn"
11:40
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
13:40
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans
  • Oceniono na 3.8 z 5
    Na podstawie 14 opinii
  • Punktualność
    3.5
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
Dni parzyste
21:00
Czas przejazdu 16 h. 40 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

13:40
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39

112
21:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
01:40
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
05:00
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Łuck; Ukraina, Wołyński"
11:40
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
13:40
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans
  • Oceniono na 3.8 z 5
    Na podstawie 14 opinii
  • Punktualność
    3.5
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
21.01, 23.01, 25.01, 27.01, 29.01...
12:15
Czas przejazdu 12 h. 55 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

01:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39

119
12:15
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
16:40
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:20
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
23:05
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
01:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

21.01, 23.01, 25.01, 27.01, 29.01...
12:15
Czas przejazdu 14 h. 15 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

02:30
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39

119
12:15
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
11:45
Konin
"Przystanek; ul. Szarych Szeregów 1a"
13:35
Łódź
"Przystanek; ul. Smugowa 30/32"
16:40
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:20
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
23:05
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
01:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:30
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W soboty
10:40
Czas przejazdu 18 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39

126
10:40
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
13:05
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
17:15
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz; ul. Hrubieszowska 1"
00:45
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
03:30
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
10:40
Czas przejazdu 18 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39

126
10:40
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
13:05
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:35
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Zosin"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
10:40
Czas przejazdu 18 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39

126
10:40
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
13:05
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:35
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
17:05
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Zosin"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, pią
10:40
Czas przejazdu 18 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39

126
10:40
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
13:05
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
17:15
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz; ul. Hrubieszowska 1"
00:45
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
03:30
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

22.01, 27.01, 01.02, 06.02, 11.02...
01:30
Czas przejazdu 15 h. 50 min

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

17:20

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39

126
01:30
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
02:45
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
04:05
Kutno
"Mc Donald's; ul. 3 Maja"
05:05
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
07:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
11:05
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
12:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Зупинка "КПП"; Dorohusk"
17:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:30
Czas przejazdu 17 h. 40 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

01:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39

126
07:30
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
09:20
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
11:30
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
14:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
17:20
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
18:50
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Zosin"
22:20
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
23:45
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
01:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pavlovsky I. P

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
10:40
Czas przejazdu 18 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39

126
10:40
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
13:05
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:35
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
17:05
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Zosin"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
07:30
Czas przejazdu 16 h. 40 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

01:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39

140
07:30
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
01:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • MY WAY

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, sob
14:35
Czas przejazdu 13 h. 05 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

04:40
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39

140
14:35
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
04:40
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • JORDAN

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:35
Czas przejazdu 14 h. 05 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

04:40
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39

148
14:35
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
22:10
Lublin
"Przystanek; ul. Nadstawna 1"
23:15
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Zosin"
02:25
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
04:40
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Linia Polesye" sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:35
Czas przejazdu 14 h. 05 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

04:40
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39

154
14:35
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
22:10
Lublin
"Przystanek; ul. Nadstawna 1"
23:15
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
02:25
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
03:20
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
04:40
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Shabliy A.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, czw, sob, nie
01:00
Czas przejazdu 15 h. 20 min

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

17:20

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39

186
01:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
17:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Łuck
Do miasta Poznań
Z miasta Łuck
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!